Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρές του βυζονυχτίου Νο 43-όλα του γάμου δύσκολα...


Recommended Posts

Bre Παναγιωτα μου ειναι τεραστια κουβεντα(κ εγω την αγαπω τη Θου)!

Αυτο ειναι η θεωρια!Ολοι ισοι με ισες δυνατοτητες κλπ!Αρχικα για να γινει αυτο(για να καταφερουμε να σκεφτουμε εστω με αυτη τη λογικη) πρεπει να υπαρχουν αλλες συνθηκες!

Ας ειχαμε ολοι ενα σπιτι,ενα αυτοκινητο,δωρεαν ρευμα,νερο και τα βασικα 1α ειδη για τροφη,δωρεαν παιδεια και υγεια και τοτε ισως μπορουσαμε να σκεφτουμε αλλιως!

Νομιζω πως η βασικη θεωρια καθε κομματος φανταζει λογικη ή παραλογη με γνωμονα αυτα που ζουμε κ αυτα που "μαθαμε" να βλεπουμε!(εξου κ ο παραλογισμος με τον θηλασμο!οτι ξερουμε κρινουμε)...

Πχ εγω πχ ως κουμουνιστρια θα επρεπε να δωσω οτι εχω(εγω δεν εχω κ τπτ αλλα τεσπα οτι εχει ο συζυγος) στους αλλους ωστε να μπορω να με αποκαλω ετσι???Ειπα κουμ. κ οχι μαλακας! ;) Στη Ρωμη φερσου σαν ρωμαιος!Δε λεμε?η ιδεολογια ειναι τροπος σκεψης!αλλα δεν μπορω να την εφαρμοσω ενω ισχυει κατι αλλο στη χωρα...

Και παλι ομως δεν πιστευω 1000% σε σκεψεις αλλων.εχω κ τα δικα μου "ναι αλλα" ακομα κ για το κομμα που υποστηριζω...ισως βεβαια ειναι λογω αγνοιας!

Επισης στην Ελλαδα οτι δηλωσεις εισαι!!!!Εγω δηλωνω πανεξυπνη,πανεμορφη κλπ! ;)

Λενα ασε τα λογια!!!Εγω ειμαι της πραξης! :lol:;) Η Τζουλια τι κανει?της μιλησες?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Αναστασια συμφωνουμε σε παρα πολλα!!!!

Απλα μερικες φορες επειδη μου τη δινει πολυ αυτο που γινεται στην Ελλαδα (το "οτι δηλωσεις εισαι" ) εεεε κανω και κανα σχολιάκη παραπανω. :oops::oops:

Καλε αφου πανεμορφη εισαι..τωρα για το πανεξυπνη..εεεεεε δεν παιρνω και ορκο!!! :-p:-p:lol::lol::lol::-*:-*

Αντε μη γραφω και αλλα γιατι η Θου θα με ... [smilie=director.gif] [smilie=director.gif] b-(b-(b-(

Λενα οτι ειναι να γινει με τον Τολη,ευχομαι να γινει ομαλα χωρις φωνες και προσβλητικα σχολια!!!

Ρε συ εκανες κοιλιτσα;;;Ουαου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εκοψες ταυτοχρονα την πανα κ μερα κ βραδυ? καθε ποτε τον εβαζες στο γιο γιο? για πες γιατι τα εχω ξεχασει απο τοτε που το ειχαμε συζητησει..!

Λένα πρώτα το παιδί θα κόψει την πάνα την ημέρα και αφού έχει καθαρίσει τελείως μετά το βράδυ και αφού ξυπνά στεγνός βεβαίως βεβαίως!!!! ;)

για το βράδυ μετά μπορείς να τον ξυπνάς ανά 2 ώρες και να τον πηγαίνεις στην τουαλέτα....η βραδυνή πάνα είναι πιο μπελάς να κοπεί!!! :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΝΕΚΔΟΤΟ:

Κύριος φανερώθηκε στον Νώε και του είπε...

Σε ένα χρόνο θα ρίξω βροχή και θα σκεπάσω ολόκληρη τη Γη με νερό και θα καταστρέψω τα πάντα....

Αλλά θέλω εσύ να σώσεις τους δίκαιους και ευσεβείς ανθρώπους και δύο ζώα από κάθε είδος που υπάρχει στη Γη. Σε προστάζω να χτίσεις μία Κιβωτό.

Και ο Θεός παραδίδει στον Νώε τα σχέδια για την Κιβωτό. Με φόβο Κυρίου ο Νώε παίρνει τα σχέδια και συμφωνεί να φτιάξει την Κιβωτό.

Θυμήσου, είπε ο Κύριος. Πρέπει να έχεις τελειώσει την Κιβωτό και να έχεις μαζέψει όλα τα ζώα σε ένα χρόνο.

Ένα χρόνο αργότερα, αρχίζει να σχηματίζεται μια καταιγίδα και όλες οι θάλασσες της Γης έχουν φουρτούνα.Ο Θεός κοιτάει τι γίνεται και βλέπει τον Νώε να κάθεται στην αυλή του και να κλαίει.

Νώε! Ανακράζει, Που είναι η Κιβωτός;

Συγχώρεσε με Κύριε, παρακαλά ο Νώε, έκανα ό,τι μπορούσα αλλά αντιμετώπισα μεγάλα προβλήματα. Πρώτα-πρώτα έπρεπε να πάρω άδεια για την κατασκευή και τα σχέδια που μου έδωσες δε συμφωνούσαν με τον ισχύοντα κανονισμό. Χρειάστηκε να προσλάβω ναυπηγό και να ξαναγίνουν τα σχέδια από την αρχή.

Μετά βρέθηκα σε διαμάχη με το Λιμενικό για το αν χρειαζόταν η Κιβωτός σύστημα πυρασφάλειας, βάρκες και σωσίβια.

Μετά μου έκανε καταγγελία ο γείτονας μου, γιατί παραβίαζα λέει τα όρια δόμησης χτίζοντας την Κιβωτό στην αυλή μου, και έτσι χρειάστηκα άδεια και από την Πολεοδομία.

Είχα πρόβλημα και να βρω ξύλα για την Κιβωτό γιατί υπήρχε απαγόρευση υλοτόμησης για την προστασία της Πιτσιλωτής Κουκουβάγιας. Τελικά κατάφερα να πείσω την Υπηρεσία Προστασίας Δασών πως χρειαζόμουν το ξύλο για να σώσω τις κουκουβάγιες.

Αλλά όμως ο Οργανισμός Προστασίας Ζώων δεν με άφηνε να πιάσω κουκουβάγιες. Και έτσι δεν έχουμε κουκουβάγιες.

Μετά οι ξυλουργοί κατέβηκαν σε απεργία, αλλά κατάφερα να έρθω σε συμφωνία με το σύλλογο τους. Τώρα έχω 16 ξυλουργούς να δουλεύουν στην Κιβωτό, αλλά δεν έχω κουκουβάγιες.

Όταν άρχισα να μαζεύω τα υπόλοιπα ζώα, μου έκανε μήνυση μία ομάδα ακτιβιστών, γιατί θα έπαιρνα μόνο δύο από κάθε είδος.

Όταν ξεμπέρδεψα με αυτή τη μήνυση με ενημέρωσαν από το ΥΠΕΧΩΔΕ ότι δεν γινόταν να συνεχιστούν οι εργασίες αν δεν κάνω δήλωση για την επίδραση στο περιβάλλον του σχεδιαζόμενου κατακλυσμού. Δεν τους αρέσει η ιδέα ότι δεν έχουν αρμοδιότητα στις αποφάσεις του Δημιουργού του Σύμπαντος.

Μετά οι τοπογράφοι τους Στρατού απαίτησαν χάρτη της προτεινόμενης ροής των υδάτων του κατακλυσμού. Εγώ τους έστειλα μία υδρόγειο.

Αυτές τις μέρες προσπαθώ να λύσω ένα ζήτημα με την Επιτροπή Ισότητας, που λένε ότι κάνω διακρίσεις επειδή δεν θα πάρω ανθρώπους που δεν πιστεύουν σε Εσένα, Κύριε..

Μου έστειλαν και αυτή την ειδοποίηση με δικαστικό επιμελητή ότι οφείλω φόρο και πρόστιμο γιατί δεν δήλωσα την Κιβωτό ως σκάφος αναψυχής.Τώρα η εφορία έχει παγώσει τις καταθέσεις μου γιατί πιστεύουν ότι φτιάχνω την Κιβωτό για να φύγω από την χώρα για να μην πληρώσω φόρους.

Και ακόμη δεν έχει αποφασίσει το Συμβούλιο της Επικρατείας αν ο Κατακλυσμός είναι αντισυνταγματικός, αφού πρόκειται για θρησκευτική πράξη.

Πραγματικά, δεν υπάρχει περίπτωση να τελειώσω για τουλάχιστον 5 - 6 χρόνια.

Και τότε άρχισε να καθαρίζει ο ουρανός, να λάμπει ο ήλιος και να ηρεμούν οι θάλασσες. Το ουράνιο τόξο στόλισε τον ορίζοντα.

Ο Νώε κοίταξε τον Θεό με ελπίδα. Κύριε, αυτό σημαίνει ότι δεν θα τα καταστρέψεις όλα;;;

Και απάντησε ο Θεός: Μπα, δε βαριέσαι. Ας το κάνει o Γιωργάκης......

:lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γυρισα!!!!

Πιασατε πολιτικη συζητηση βλεπω..

Λοιπον εγω τον λεγομενο κομμουνισμο τον εχω ζησει..

υπολογιστε περιπου πως οι βασικε ςτουα αρχες εχουν πολυ μεγαλη ομοιοτητα με την ΕΕ..

καποια μερα που δε θα βαριεμαι θα σας αναλυσω τον κομμουνισμο οπως τον εζησα..

Λοιπον..το νινι ειναι 1800 γραμμαρια..και ΝΑΙ..ειναι με οτ κεφαλι κατω....ΑΛΛΑ...μου ειπε ο γιατρος οτι γυριζει συνεχει αοποτε να μη το δενω κομπο και θα δουμε κατα τις 22 του μηνο ςπου θα ξαναπαω

Ντοπλερ εχω αυριο πρωι..και Παρασκευη εχω ΙΚΑ να γραψω την αδεια μου..ελπιζω να μη μου βγαλει την ψυχη!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ξερω πως τα γραπτα παρεξηγουνται(το'μαθα πια το μαθημα μου) αλλα συνεχιζω να εξηγω μπας και τη γλιτωσω!!!

Λενα!Ειμαι κουμουνιστρια!Θεωρω κ εγω πως οι εργαζομενος εχει παντα δικιο!Τα δικαιωματα του ειναι στο απαραβατο!Κανενα λαμογιο αφεντικο δεν εχει δικαιωμα ουτε καν να σκεφτει να του τα στερησει ή εστω να του τα μειωσει!ΟΜΩΣ!!!

Ο εργαζομενος καλα θα κανει να εχει μυαλο,να νοιαζεται κ να διεκδικει(οπως ο Τ!).Οχι να ψαχνει μονο τροπους να κωλοβαρεσει και οταν ερθει το αβγο στον πωπο να βριζει κ να κατηγορει!

Με πιανεις????Το ελπιζω...

Οι ταμπελες ειναι λιγακι αδικες συνηθως(δε λεω πως δεν το εχω κανει)...Δλδ Τα αφεντικα ειναι "ΛΑΜΟΓΙΑ" και οι εγραζομενοι "τεμπελχαναδες"(φανταζομαι εστι θα λενε τα αφεντικα τους)...

Ο καθενας(για αλλη μια φορα) πρεπει να δικδικει αυτο που του αξιζει!Αλλιως αξιζει απλως αυτο που εχει! ;)

Γωγω τελικα εισαι πολυ σοβαρη...ξενερωτη θα σε αποκαλουσα! :lol::lol::lol: Σιγα μην κατσω να διαβασω αυτα τα βαρετα που γραφεις!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::P:P:P:P:P:P:P

Αποπ τα 3 παπουτσια μονο το 3ο θα επαιρνα για μενα...Αλλα ειπα να βρω διαφορα στυλ για τη Μαγδα!(σαμπως ψαχνει?χαχαχα)

Ενα αουντι εχει...s5.

Xrυσα μου δε διαφωνω!!!Ομως ρε συ...πχ ο αδερφος μου δουλευει στου αντρα μου(οποτε εχω 2 αγαπημενα ατομα σε 2 διαφορετικες μεριες)...Ε οταν ο Α ξεσκιζεται να βρει πελατες,να φυγουν ολες οι παραγγελιες,να αντιμετωπισει ολα τα προβληματα σε καθε σταδιο της παραγωγης,να ακουσει 1000δες ατομα να λενε "το μακρυ κ το κοντο",να βρει εγκαιρως τα λεφτα που οφειλει,να δωσει δωρα,επιδοματα κλπ...Ενω ο αδερφος μου κανει απλα τη δουλιτσα του...Ε ναι!ο ενας θα εχει μια αμαξαρα κ ο αλλος ενα αμαξακι!Ετσι πανε αυτα...Γτ δεν μπορουν ολοι να ειναι αφεντικα...Εγω δε θα μπορουσα να εχω μια επιχειρηση!ουτε ικανοτητα εχω ουτε το μυαλο για να το κανω...

Ελεγε ο αδερφος μου για αυξηση!με επρηζε λες κ εγω θα του την εδινα!Πηρε τωρα 50ε και του φανηκαν λιγα! :lol: "θα του λειψουν?" ρωταει?Ε οχι ρε αδερφε αλλα δε στα χρωσταει!δε σου τα υποσχεθηκε ουτε τα δικαιουσαι!

ΑΛΛΟ ΘΕΜΑ Η ΠΟΥΣΤΙΑ< ετσι???Εκεινο ειναι διαφορετικο! ;)

Mεχρι εδω που εχω διαβασει εχω να πω οτι συμφωνω απολυτα κι επαυξανω με Αναστασι!!! :D

Αλλα η πουστια που πηγαν να παιξουν του Τολη ειναι για πολλα μπατσιδια!!!!!! :twisted::twisted::twisted:

Αλλο το ενα κι αλλο το αλλο! ;)

Μαρη Γωγω γραφεις τοσο σοβαρα πραγματα;;;;;;;; :shock::shock::o:o:o Καλε δεν υπαρχει περιπτωση να τα διαβασω ολα αυτα...τα βαριεμαι... :oops::oops::oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπέρα

Γωγώ έτυχε να σε διαβάσω παλιότερα (όχι πολύ)

Την Πέμπτη στις 10 το βράδυ έχουμε νυχτερινή ποδηλατάδα στη Λάρισα :ymparty:

Θα μας κρατήσουν τα κορίτσια οι γονείς μου και θα πάμε με το Γ..Γιούπιιιι..

Όσο για τα θέματα που πιάσατε δεν θα πω τίποτα...

αποφάσισα να μη μιλάω άλλο..δε χρειάζεται άλλωστε (βέβαια όσο αντέξω :lol: )

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εδω ειμαι μην ανησυχείτε σας διαβαζω για να μην χασω και την μπάλα τοσα πολλά που λέτε.. την χάνω βεβαια αλλά τελος παντων ειμαι κάπως up to date (ακους Νατάσα?) :P:P

Φραν απο τις διαφημίσεις στο μπλογκ δεν βγάζεις λεφτά τουλάχιστον οχι απο αυτές που σου πληρώνει η google. Εγώ με 30.000 επισκέψεις περίπου ενεργοποίησα τις απλές διαφημίσεις πριν 1 μηνα περίπου και εβγαλα 1 ευρώ. Αν σε ενδιαφέρει ομως μπορεις να το ψάξεις και αν ασχοληθείς αρκετά κάτι θα γινει. Εγώ πάντως το χομπυ μου κάνω απο το μπλογκ. Δεν το βλέπω καθόλου ανταγωνιστικά και φυσικά δεν βγάζω λεφτά απο αυτο.

Συνεχιζονται οι κινητοποιήσεις? Στην ξάνθη παιδιά ειδα κάτι φωτογραφίες και μιλάμε ηαν μηδαμινός ο κόσμος.. σε μια πολη που έχει πάνω απο 60% ανεργία.. Ο μπαμπάς μου λέει οτι εχουν τρομοκρατησει τον κοσμο.. πως και τι ομως δεν προλαβε να μου πει.

Λενάκι κριμα ρε συ για τον Τολη, ευχομαι να βρει γρηγορα κάτι καλύτερο που να του αξίζει πραγματικά.

Φιλάκια σε ολες ε?

Θα τα ξαναπούμε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φραν απο τις διαφημίσεις στο μπλογκ δεν βγάζεις λεφτά τουλάχιστον οχι απο αυτές που σου πληρώνει η google. Εγώ με 30.000 επισκέψεις περίπου ενεργοποίησα τις απλές διαφημίσεις πριν 1 μηνα περίπου και εβγαλα 1 ευρώ. Αν σε ενδιαφέρει ομως μπορεις να το ψάξεις και αν ασχοληθείς αρκετά κάτι θα γινει. Εγώ πάντως το χομπυ μου κάνω απο το μπλογκ. Δεν το βλέπω καθόλου ανταγωνιστικά και φυσικά δεν βγάζω λεφτά απο αυτο.

Ερη εγω δεν το ειπα για σενα αυτο!!! ΕΙλικρινα ουτε καν εχω δει αν εχεις διαφημησεις στο μπλογκ, δεν πιστευω να με παρεξηγησες!!! Εννουουσα απλα οτι εγω το κανω απο χομπι να μη θεωρησει καποιος οτι επειδη το διαφημιζω παω να βγαλω λεφτα...Απλα αυτο ελεγα...Δεν με ενδιαφερει καθολου να βγαλω λεφτα απο το μπλογκ..σιγα, ποσοι πια θα το διαβασουν?? εδω δεν με ενδιαφερει να βγαλω λεφτα απο 2 αλλες δουλειες που εχω ξεκινησει και τις κανω τσαμπα, απο ενα μπλογκ θα παω να βγαλω???

ανταγωνιστικα?? μα ποιος βλεπει ανταγωνιστικα τα μπλογκ??? η εγω ζω σε αλλον πλανητη????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σας ειπα??????????????

δε πατε καλα :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:

αναστασια κ γωγω [smilie=violent1.gif] [smilie=violent1.gif] [smilie=violent1.gif] [smilie=violent1.gif] [smilie=violent1.gif] [smilie=violent1.gif] [smilie=violent1.gif] [smilie=violent1.gif] [smilie=violent1.gif] [smilie=violent1.gif] [smilie=protest.gif][smilie=protest.gif][smilie=protest.gif][smilie=protest.gif]

καλε ποσα ειπατε?????????????Ααααααααααααααααααααααααααα??????????

ΛΕΝΑ ΡΕ κριμα για το τολη..ελεος..κ τωρα δηλ περιμενει απολυση ε?

γωγω δε διαβασα κ γω το αρθρο σου...καλε πως πας με τη διαιτα?

σημερα ειδα λιγο τη συμπεθερα μου :D

αναστασια υποπτο :-w:-w:-w η λινα απο τοτε που με γνωρισε εγραψε μονο μια φορα

καλα ειναι?

χρυσα τελεια.΄..δε προκειτε να ξαναγυρισε το νινι,,τελος πηρε θεση :D:D:D

αργι το ανεκδοτο γαματοο :lol::lol::lol::lol:

σημερα κανω μπανιο..κ με βλεπει ο θοδωρης..κ λεει..τι κανεις?λεω μπανιο

κ απανταει..το γαλα κανει μπανιο =))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))

αυριο ο μικρος δε θα παει παιδικο..θα ερθει μια φιλη για καφε κ θα τον κρατησω..αντε να δουμε

αφρο πως τα πηγες σημερα?αν κ ειχες τα πεθερικα μαζι

η ιουλια που ειναι?κατερινα?

φρα δε διαβασα το αρθρο σου ακομα..τα φιλια μου

παναγιωτα η μανουλα ποτε φευγει?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

hello girls :D:D:-h:-h:-h:-h:-h:-h:-h

καλε τι θεμα ποιασατε απαπαπα

ειμαι καπως καλυτερα ψυχολογικα

η μικρη σημερα ανεβασε 2 φορες μεχρι 38.2

αντε να δουμε

παντως ειναι ευδιαθετη και παιζει

δεν τρωει ομως

το απογευμα βγηκα για 1 ωριτσα μονη στην αγορα :D:D:D:D και πηρα ενα φορεμα :o:o

δεν πρεπει να με αφηνουν εκει εξω ειναι πειρασμος

αλλα το χαρηκα ελπιζω να το φορεσω μονο γιατι οταν ψωνιζω ετσι για να ανεβω ψυχολογικα συνηθως τα φοραω 1αντε 2 φορες το πολυ και μετα μενουν στην ντουλαπα

αλλα αυτο μου αρεσε πολυ ειναι μακρυ κοραλι χρωμα

λενα κριμα για τον αντρα σου αλλα μην απογοητευεστε

τα φιλια μου :-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-* σε ολες

θουλη πατησα υποβολη και με προλαβες :)

το γαλα κανει μπανιο :lol::lol::lol::lol::lol::lol: ετσι μας βλεπουν σαν γαλα :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπηκα να πω μια καλησπερα!

δενε χω καθολου καλη διαθεση!

στη δουλεια θα περασουμε ΕΔΕ...ποτε δεν ξερω...!

ποσο ψυχοφθορο!

μου χαλα ολη τη διαθεση!

δεν εχω προλαβει να διαβασω τιποτα!

καληνυχτα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ερη εγω δεν το ειπα για σενα αυτο!!! ΕΙλικρινα ουτε καν εχω δει αν εχεις διαφημησεις στο μπλογκ, δεν πιστευω να με παρεξηγησες!!! Εννουουσα απλα οτι εγω το κανω απο χομπι να μη θεωρησει καποιος οτι επειδη το διαφημιζω παω να βγαλω λεφτα...Απλα αυτο ελεγα...Δεν με ενδιαφερει καθολου να βγαλω λεφτα απο το μπλογκ..σιγα, ποσοι πια θα το διαβασουν?? εδω δεν με ενδιαφερει να βγαλω λεφτα απο 2 αλλες δουλειες που εχω ξεκινησει και τις κανω τσαμπα, απο ενα μπλογκ θα παω να βγαλω???

ανταγωνιστικα?? μα ποιος βλεπει ανταγωνιστικα τα μπλογκ??? η εγω ζω σε αλλον πλανητη????

Βρε συ το ξέρω οτι δεν το είπες για μενα χαχα, απλά και εγώ αυτα που ξέρω σου είπα επειδη ανέφερες τις διαφημίσεις! Δεν εννοουσα κάτι άλλο βρε χαζούλι! :lol::x:x

Ανταγωνισμός υπάρχει, ειδικά στα μπλογκ μαγειρικής υπαρχει όπως υπάρχει και στα μπλογκ των μαμάδων που έχουν σαν κυριο θέμα τα παιδάκια. Κακώς αλλα υπάρχει δυστηχώς. Εσυ κάνεις κάτι εντελλως διαφορετικό. Πάντως γενικά το μπλογκ έχει την έννοια του χομπι, του θέλω να εκφραστώ με έναν δημιουργικό τρόπο, έχω κάτι να πώ και ότι λέω το λέω με αγάπη.. Αυτος νομίζω ειναι ο λόγος που υπάρχουν.. Σορρυ αν παρεξηγήθηκα δεν εννοόυσα τιποτα παραπάνω απο αυτά που είπα βρε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ελευθερια μου σε ευχαριστω παρα πολυ

πιστευω αυριο θα ειναι καλυτερα η μικρη μου :?:?

τι κανετε εσεις εκει στα ξενα?

ααχχχ ποσο σε ζηλευω θα ηθελα πολυ να φυγω να παω καπου αλλου να μεινω

αληθεια πως πηγατε εκει?ισως να το εχεις πει αλλα δεν το εχω διαβασει :roll::roll:

ο μικρος σου καλα ειναι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια

ερη μου πολυ χαιρομαι που σε ξαναδιαβαζω!

θαλασσα καλε ποσες μερες εχει πυρετο?

εκσταση εγω της μιλαω αυτη δε μου απανταει :lol::lol::lol:

θουυυυυυυυυυυ θα τα πουμε την πεμπτη! ;)

καλε βικυ τι εγινε κ θα περασετε εδε???

σημερα ειπε στον τολη το αφεντικο οτι εχει ηδη βγει η απολυση του... την εβγαλαν χτες για να προλαβουν κ να μην παρει αποζημιωση για μια μερα :evil::evil::evil::evil: ελεος!!!!!

τουλαχιστον του πληρωσαν τους μισθους του..

αχ ειμαι πολυ στεναχωρεμενη, δεν το περιμενα να πεσω τοσο ψυχολογικα... ο τολης ειναι ρακος, παρολο που τη σιχαινοταν αυτη τη δουλεια.. αχ τι θα κανουμε, δεν ξερω, με εχει πιασει το στομαχι μου κ δεν ξερω πως θα τα βγαλουμε περα...

λεμε να προσπαθησει να βρει κατι εποχικο στη χαλκιδικη εστω.. τι να πω...

αυριο δε δουλευουμε (δυστυχως κανενας μας) θα δουμε...

σας καληνυχτω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Την έχετε φοβηθεί τη Θού αλλά συνεχίζετε να γεμίζετε σελίδεεεεεεεες :evil:

Δεν πήγα σήμερα πανεπιστήμιο να σας διαβάζω με τη ησυχία μου :lol: και δε σας προλαβαίνω μιλάμε...

Η Μαρκέλλα κοιμάται όλο και πιο αργά και όλο και πιο δύσκολα... Σήμερα πήγε 11 για να κοιμηθεί μετά από πιπίλισμα 3 τετάρτων :? Κι όλο αυτό για να ξυπνήσει στάνταρ σε κανα δύωρο -άντε 3ωρο- και φτου κι απ'την αρχή...

Τι στα κομμάτια έχω κάνει λάθος? Και τα δικά σας θηλάζουν αλλά κοιμούνται...Για τέτοια δυσκολία η δική μου???

Σας σόκαρα με το γούστο μου στα παπούτσια ε? :lol:

Ε άντε βρείτε μου άλλα τότε....

Αναστασί από αυτά που έβαλες μου άρεσε το τρίτο από τα πρώτα! Αλλά πολύ ψηλό ρε συ...Φοράς τόσο ψηλά?

Παρεπιπτόντως έχουμε το ίδιο ύψος και ακόμα προσπαθώ να καταλάβω πώς είναι δυνατόν να είμαι λιγότερα κιλά από σένα αλλά εσύ να είσαι πιο αδύνατη :? Τελ μι δε σίκρετ μπέιμπι :D

Θουλη :lol::lol::lol: τέλειος ο Θοδωρής!

Πάω για ύπνο! Φιλιά! Θα τα πούμε αύριο που θα πάω για δουλειά :P

Λέναααα τώρα σε είδα! Μου φαίνεται αδιανόητο να κάνουν τέτοιες π...στιές στους εργαζόμενους :shock: Δε ντρέπονται? Δεν τους τρώνε οι τύψεις? Ευτυχώς που του κόβει του καλού σου! Κρίμα να χάνει τη δουλειά του γμτ :|

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ ειμαι πολυ στεναχωρεμενη, δεν το περιμενα να πεσω τοσο ψυχολογικα... ο τολης ειναι ρακος, παρολο που τη σιχαινοταν αυτη τη δουλεια.. αχ τι θα κανουμε, δεν ξερω, με εχει πιασει το στομαχι μου κ δεν ξερω πως θα τα βγαλουμε περα...

Βρε Λενάκι, κάτι θα γίνει...μη μου στενοχωριέσαι εγκυούλα :YMHUG::x

Θα τη βρείτε την άκρη! Εύχομαι σύντομα :-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημερα!!! :D

Γαλα ενταξει;;;πλυθηκες;;;;;; :)):)):)):)):)) Α ρε θοδωρη με τα ωραια σου!!!!! :lol::lol::lol:

Μαγδουλα δε ξερω βρε πουλακι μου γιατι σου κανει τετοια γυμνασια η Μαρκελιτσα...μηπως επειδη της το επιτρεπεις;;; :roll::roll: μηπως αν βαλεις καποιο οριο στο πιπιλισμα στο οποιο θα εισαι σταθερη να το παρει αποφαση οτι δε θα σε εχει ολη την ωρα εκει και κοιμηθει;;; αν πχ πριν ξεκινησετε για το τελευταιο θηλ. της πεις απο πριν "αγαπη μου θα πιουμε γρηγορα γαλατακι και μετα νανι" και μολις δεις οτι το παρατραβαει με το πιπιλισμα της πεις "ενταξει τελος τωρα ωρα για υπνο" και τη βγαλεις απο το βυζι..βεβαια θα κλαψει τις πρωτες φορες και δε ξερω κατα ποσο μπορεις να το αντεξεις(εγω πχ που ειμαι Μερκελ θα το εκανα! :P ) και οταν ξυπναει στο 2ωρο πανω τη νυχτα να τη παρηγορεις με αλλο τροπο(γιατι δε νομιζω να πειναει) ωστε να καταλαβει οτι δεν εχει βυζακι ολη την ωρα κι ετσι μπορει να μη μπαινει στο κοπο να ξυπναει.. :roll:

Αναστασι ρωτησες χθες ποιες καπνιζουν;;;; ΕΓΩΩΩΩΩΩ!!!!!! :oops::oops::oops: και δυστυχως δε θελω να το κοψω γιατι το γουσταρω τρελα!!!!! :roll: βεβαια κανω μεχρι 5 που επιτρεπονται στο θηλασμο και μετα πλενω χερια,δοντια κτλ αλλα σιγουρα το καλυτερο θα ηταν να μη καπνιζα καθολου..και να φανταστεις οτι 9 μηνες το χα κοψει! :?

Ερακι μου χαιρομαι που σε βλεπω!!! :x:-* λοιπον εχθες εκανα ενα παρα πολυ γρηγορο φαγητο απο το μυαλο μου γιατι ημουν εξω και δε προλαβα να μαγειρεψω και βγηκε πολυ καλο...ο Αλεξ το εφαγε ΟΛΟ!!! :P

Εκοψα σε κυβους 1 πατατα μεγαλη ,1 κολοκυθι ,1 μελιτζανα μικρη και 1 ντοματα τα εβαλα στο τηγανι με λιγο λαδι(εβαλα και νερο μολις σοταριστηκαν για να ψηθουν) και μετα χτυπησα 3 αυγα με λιγο γαλα και τα εκανα ομελετα!!! παρα πολυ νοστιμο!!! α τη ντοματα την εβαλα στο τελος λιγο πριν ειναι ατοιμα τα υπολοιπα λαχανικα για να μη γινει νιανια και κολλησει! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Κι εμένα το πρωινό δεν είναι καθόλου το αγαπημένο μου;, απλά είπαμε να το δοκιμάσουμε σ εκείνους τους κύκλους, γιατί κιόλας έπεφταν βολικά οι μέρες σκ ή όταν δουλεύαμε απ' το σπίτι. Φυσικά είναι και θέμα τύχης ότι είχαμε συλλήψεις και στους δύο κύκλους. Καλά σίγουρα κι η πρόκληση έπαιξε το ρόλο της στον κύκλο του Απριλίου, απλά το συνειδητοποίησα σήμερα κι είπα να το αναφέρω.  Όσον αφορά για το μωράκι που χάθηκε, σε καταλαβαίνω απόλυτα 😞 έτσι κι εγώ τον περασμένο Οκτώβριο την ημέρα της ΠΗΤ, νομίζω μου βγήκε όλος ο πόνος κάπως μαζεμένος... Δε ξέρω αν το νιώθετε, εμείς πάντως με το σύντροφό μου κάπως "το γιορτάσαμε", όχι βέβαια με την έννοια της χαρούμενης γιορτής, απλά μαγείρεψαμε σπίτι και ήπιαμε στη μνήμη του μωρου μας γιατί δε θέλαμε κάπως να ξεχαστεί αυτή η ψυχούλα σα να μην υπήρξε ποτέ. Να σου πω την αλήθεια, εγώ ίσως το χρειαζομουν αυτό περισσότερο απ' ότι ο σύντροφός μου, και μπορώ να πω ότι με βοήθησε να βάλω ένα κλείσιμο σ εκείνο το κεφάλαιο. Από τότε κάπως πήρα τα πάνω μου και ήμουν πιο χαλαρή με τις προσπάθειες, με την έννοια ότι όταν έβλεπα αρνητικό δεν απογοητευομουν όσο πριν τον Οκτώβρη. Νομίζω ότι πιο πρίν ήμουν σε άρνηση διότι στο μυαλό μου είχα ότι θα έπρεπε "να ήμουν έγκυος" κι ίσως αυτό να μη με άφηνε να ευχαριστηθω και τη διαδικασία.
    • Λίγο έμεινε μέχρι να μάθεις κορίτσι μου... Μπράβο σας που είστε καλά και οι 2!!!
    • Υπομονή και επιμονή και θα έρθει το θετικό, θα φουσκώσει η κοιλίτα! Πάντως κι εμένα το πρωινό, το χειρότερό μου. Άσε που υπάρχει και χρονική πίεση και αυτά τα πράγματα θέλουν τον χρόνο τους.
    • Σ'ευχαριστώ για την αναλυτική σου απάντηση!!! Δεν το περίμενα πως στη 4η εγκυμοσύνη μου θα ειχα τόσο άγχος. Σε ολες ειχα ειναι η αλήθεια, απλά επειδή στις προηγούμενες ειχα πολυ έντονα συμπτώματα (μετα τις 5μιση προς 6 βδομάδες βέβαια) ίσως αυτο με ανακούφιζε οτι όλα πάνε καλα.  Απλα με θυμάμαι στις αλλες που ειχα τόσο έντονα το αίσθημα πως θα αδιαθετησω , παρ'ολο που ηξερα ότι ειμαι έγκυος , που πηγαινα κάθε λιγο στο μπάνιο να τσεκαρω αν έχω αίμα. Τώρα τίποτα. Και απο συμπτώματα , αυτα τα λιγα που εχω, μια έρχονται μια φεύγουν. Το μεσημέρι για παράδειγμα ειχα λιγο το στομάχι κάπως... Μετά έφυγε. Τωρα πηγα τα παιδια στις κουνιες και μονο λιγη ζαλη ένιωθα που και που. Αλλα ειμαι μολις 5+1 Πφφφφ οπότε μακαρι να ερθουν οι αναγουλες μπας και ηρεμήσω γιατι έχω αρχίσει να μην με αντέχω χαχαχα
    • Καλό μήνα κορίτσια!!! Εύχομαι πολλά θετικά τεστακια!!!!     εγω σήμερα είχα β επιπέδου όλα καλά ευτυχως πάει κ αυτό!!!  Εχουμε  Κ κάτι φωτός π εκεί που νόμιζα ήταν κορίτσι αρχισα να πιστεύω είναι αγόρι, είναι ίδιο ο γιος μου 😂
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...