Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρές του βυζονυχτίου Νο 43-όλα του γάμου δύσκολα...


Recommended Posts

Επειδή πολύ μου τη λέτε σήμερα και αμφισβητείτε τη σοβαρότητά μου ορμώμενες από που δεν ξέρω...... :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Ορίστε:

http://www.e-typos.com/entheta/15/smart ... 1121pp.pdf

Μπείτε εδώ...Σελ 6-7, 14-16..... :D:D:D:D:D:D:D

Αυτό βρήκα τώρα, αυτό σας βάζω...

Α για να δείτε και γιατί γράφω τόοοοοοοοοσα πολλά.... :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

λενακη μου καλα ειμαστε...

για την ωρα

εχω σκασει απο τη ζεστη

χτες ειχα τον μικρο με το παμπερσ και με αμανικο φανελακι στο σπιτι...

και ξυπολητο..

τον βλεπει η πεθερα..εμφραγμα!!!! μα αφου εχει πολυ ζεστη ρε παιδια,..και το μωρο μου μοιαζει εμενα..ειναι θερμοαιμο..οχι κρυοκωλο!!!! :lol::lol:

Φρανιτακη να μας ενημερωνεις..υποτιθετε οτι εχω γινει follower στο μπλογκ σου αλλα δε μου ερχετε ποτε καμια ειδοποιηση και πρεπει να το ψαχνω καθε φορα

τεσπα..υγεια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γωγώ και εγώ ήθελα να σου πω να καλέσεις κάποια στο σπίτι για το μανικιούρ!!!

επίσης τι ανεβάζεις το κασέ? μόνο 7ευρώ δίνεις :evil: , ενώ η Σίσσυ έδινε 20ε, άσχετα που δεν τα είδαμε ακόμη!!!! :lol::lol:

Λένα κρίμα τον Τόλη :(:( ....εύχομαι να βρει κάποια άλλη δουλειά γρήγορα και πιο καλή μάλιστα!!!

2η φορά το γράφω, την 1η με γείωσε!!! :evil::evil::evil:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γωγώ και εγώ ήθελα να σου πω να καλέσεις κάποια στο σπίτι για το μανικιούρ!!!

επίσης τι ανεβάζεις το κασέ? μόνο 7ευρώ δίνεις :evil: , ενώ η Σίσσυ έδινε 20ε, άσχετα που δεν τα είδαμε ακόμη!!!! :lol::lol:

Καλέεεεεεε νόμιζα ότι είχε δώσει 5 ευρώ το Σισσάκι...Απαπαπαπαπα καλέ αυτή είναι κουβαρντού.... :twisted::twisted::twisted::twisted: Πάω πάσο...Δεν εχω τόσα λεφτά..Είστε και πολλές... :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χρυσα μολις εγραψα κ αλλο ποστ...γινομαι πολυλολγου σαν τη Γωγω!!Αλλα τα βγαζω στο ΦΒ...γενικα παει καλα το μπλογκ, σε 3 εβδομαδες περασε τις 1000 επισκεψεις...πολυ χαιρομαι...παντως κοριτσια εγω απο αυτο το μπλογκ δεν βγαζω λεφτα...Αν προσεξατε δενε χω βαλει καμια διαφημηση...αν κ θα μπορουσα...

Δεν ξερω γιατι δεν βγαινει αν ακολουθεις το μπλογκ..μαλλον μονο μεσω εμαιλ γινεται...

Γωγω παω να διαβασω τη δουλεια σου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γωγώ και εγώ ήθελα να σου πω να καλέσεις κάποια στο σπίτι για το μανικιούρ!!!

επίσης τι ανεβάζεις το κασέ? μόνο 7ευρώ δίνεις :evil: , ενώ η Σίσσυ έδινε 20ε, άσχετα που δεν τα είδαμε ακόμη!!!! :lol::lol:

Καλέεεεεεε νόμιζα ότι είχε δώσει 5 ευρώ το Σισσάκι...Απαπαπαπαπα καλέ αυτή είναι κουβαρντού.... :twisted::twisted::twisted::twisted: Πάω πάσο...Δεν εχω τόσα λεφτά..Είστε και πολλές...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

=))=))=))=))=))=)) ναι μωρη Γωγω!!!Μ'αρεσει κ που απορεις!!!!!!!χαχαχαχαχα

και ξανα χαχαχαχαχαχα!!!Δεν εννοω οτι δεν μπορεις να γραψεις αλλα μονο χαβαλεδιαρικα γραπτα σου διαβαζω μωρε!!!Και βλεπεις πως συμφωνει κ η Χρυσα μαζι μου! :P:lol:

Και δε λεω πως εχω αναγκη τα 7 ευρω σου αλλα...Δεν ειμαι εγω η επιχειρηματιας!..Αυριο πες χωριζω κ τσουπ!Να σου την να ψαχνει τα χρωστουμενα της Γωγους!!! :P:P

Νατασουλα σε 2 βδ???? :o:ymapplause::ymapplause::ymapplause: Ποσο ηταν?μιλουσε?

Λενακι μου συμφωνω αλλα κ διαφωνω!Φυσικα δικαιουται τα παντα ο Τολης αλλα δεν μπορω να δεχτω πως εστω κ αυτοι οι σκραπες βγαζουν λεφτα μονο κλεβοντας...Γτ εγω,εσυ κλπ δεν εχουμε ιδεα για το τι αγχος εχει ενας ανθρωπος που η δουλεια του δεν εχει ωραριο,δεν τελειωνει ποτε αφου οι επιταγες,τα χρεη κλπ ΔΕΝ εχουν ρολοι!Και αν πχ πεσει εξω μια εταιρεια ο Τ κ ο καθε εργαζομενος απλα θα χασει τη δουλεια του.Το αφεντικο θα μπει φυλακη.

Και ο αντρας μου εχει "σουπερ καρ" κ 1002 αλλα ομως εχει ξεσκιστει εδω κ 15 χρ και ποτε δε σταματαει να σκεφτεται και να προχωραει...Δεν βολευεται σε μια καρεκλα ουτε σε μια δουλεια.Ξανοιγεται συνεχει(πχ καφε που ανοιξε τωρα) και οτι κανει σκεφτεται 1 βημα μπροστα...να κανω κ αυτο μπας κ πεσει εξω το αλλο,να παρω κ αυτη την εταιρεια για να βοηθησω την αλλη κλπκλπκλπ...Το ρισκο του απιστευτο...Τεσπα...Μπορω να μιλαω ωρες κ να θαβω τους κλεφτες καπιταλες αλλα ξερω κ την αλλη πλευρα καπως..οχι ολων...μιλαω για αυτον που ξερω!

Φραγκισκα μου να συνεχισεις κ να γραφεις οσο πιο κοντα στο λαο γινεται!!!

Δεν ξερω πως παει το μαγαζι...!Ακομα ειναι αρχη μωρε...και δυσκολες εποχες...Να!Τωρα αυτο δεν σας φαινεται παραλογο?Ανοιξανε μαγαζι σε τετοια περιοδο!η 1η σκεψη φανταζομαι θα ειναι : Α αυτοι το φυσαν το χρημα!Κανενας μαφιοζος θα ειναι που ξερει τη νυχτα κ τον κοσμο! :P

Κ εγω ετσι σκεφτηκα :lol: αλλα μετα...λεω πως κατι θα ξερει ο Α!...Αν μη τι αλλο θαυμαζω το μυαλο του(επιχειρηματικα κυριως γτ στα προσωπικα του...υστερει! :P )

απαπα κ αλλα γραφετε! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γωγω μου αλλα ανερυ παρεξηγησης και εγω δεν μπορω να σε φανταστω να γραφεις σοβαρα αρθρα...

πιο πολυ σε φανταζομαι να γραφεις τη στιλη με τα κουτσομπολιστικα..παρα επιχειρηματικα θεματα....

Τατιανα μου εσυ!!!!

Περαν της πλακας οσες σε γνωρισαν απο κοντα λενε οτι δεν εχερις καμια σχεση με το σουργελο που προσπαθεις να μας πλασαρεις εδω..

αρα η εισαι διχασμενη προσωπικοτητα...η εισαι... :lol::lol::lol::lol: !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Περαν της πλακας καλη επιτυχια με τη διατροφη..

θα δει ςπολυ συντομα αποτελεσματα θα δεις!!!

Καλέ τι γνώμη έχετε για μενα...Απαπαπαπαπαπαπα...... :evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil: Απλώς στην αρχή είμαι ντροπαλή.... :oops::oops::oops: Πιο μεγάλο σούργελο όμως είναι ο αντρούλης μου.... :D:D:D Ρώτα τη Λένα..... :D:D:D:D:D Φαντάσου η μπέμπα και η Ιω πως θα βγουν που έχουν σουργελέ γονίδια και από τους δυο μας.... :lol::lol::lol::lol:

Καλέ σούργελο είμαι και στη ζωή μου γενικά, αλλά στη δουλειά θέλοντας και μη γράφω σοβαρά.... :evil::evil::evil::evil::evil:

Όχι και Τατιάνα ρε... :evil::evil::evil::evil::evil:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχαχαχ.. Γωγω το ηξερα οτι το τατιανα θα σε πειραξει!!!!

χαχαχαχα

Καμια σχεση ομως!!!!

μαρι τρελη θα εισαι η αληθινη Γωγω και στο μαμυ..αντε τωρα!!!!

Αλλιως δε θα σε χωνευω στο λεω!! Πλακα κανω!!

Εντωμεταξυ παλια πρεπει να διαβαζα κανενα αρθρο σου γιατι γεννικα το σαιτ το Ελ Τυπου μου αρεσε και πριν κλεισει η εφημεριδα το διαβαζα συχνα.

Αναστασι μου εγω καταλαβαινω απο ποια σκοπια το λες..

γι'αυτο και εγω μπορω να καταλαβω τον εργοδοτη του Οδυσσεα αλλα και ο Οδυσσεας μπορει οποτε κανουμε υπομονη.

Απλα υπαρχουν περιπτωσεις που ειλικρινα μερικοι εργοδοτες εκμεταλλευονται την κριση για να κανουν πραγματα με τις ευλογιε ςτου κρατους

ΠΧ μου την εδωσε απιστευατ που ο Μηλωνας..δεν προλαβε να βγειο η οδιγια για την ευελικτη απασχολιση πρωτος ετρεχε να κανει μειωσεις..ποιος;;; αυτος..που μολις λιγους μηνες πριν εσταξε τα ωραιοτατα εκκατομυριακια του στον Παλαιοκωστα..

να εκει νευριαζω εγω...

Φρανι θα μπορουσες να βαλεις διαφημισεις και να δωσεις τα λευτα σε ...ανθρωπους που το εχουν αναγκη..

πχ εκτος απο την κοπελα που εχεις σπιτι σου..να δωσεις και σε αλλους.

Δεν το βρισκω κακο να εχεις διαφιμησεις..ουτε καν για να βγαλεις εσυ λευτα..

καλα θα κανεις στην τελικη

Εγω ειχα βαλει το GOOGLE MAIL ΜΟΥ..

ΤΕΣΠΑ...δεν πειραζει..σε διαβαζω και χωρις να μου ερχονατι ειδοποιησεις..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστασία Ο Μιχάλης ήταν 28 μηνών αλλά μιλούσε πολύ καλά καμία σχέση με την Έλενα.....

Λένα τότε να μην υπογράψει τίποτα αν δεν τον πληρώσουν

Κι εγώ θέλω καφέ αλλά χλωμό το βλέπω μέχρι να κλείσουν τα σχολεία, έχω πολύ τρέξιμο γιατρούς γιορτές, επιδείξεις.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρυσάκιιιι ήμουν στην εφημερίδα και όταν η κυρία Αγγελοπούλου βαρέθηκε να παίζει με το παιχνιδάκι της και την έκλεισε και μας άφησε τόσους ανθρώπους χωρίς δουλειά.... :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted: Και ήταν και ζευγάρια πολλά τότε στην εφημερίδα με παιδιά.... :(:(:(:(:(:(:(

Και μας χρύσωσε το χάπι με γερές αποζημιώσεις..... :evil::evil::evil::evil::evil::evil: Εγώ φυσικά όλη την αποζημιώση της έφαγα (περίπου 20.000 ευρώ) και δεν ξέρω που.... :oops::oops::oops::oops::oops::oops: Τώρα τα κλαίω αυτά τα λεφτά... :cry::cry::cry::cry::cry:

Νατασούλααα να έρθεις εδώ να πιούμε μαζί καφέ.... :lol::lol::lol::lol::lol: Όόοοοοοοοταν περάσει ο μύκητας... :evil::evil::evil:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ξερω πως τα γραπτα παρεξηγουνται(το'μαθα πια το μαθημα μου) αλλα συνεχιζω να εξηγω μπας και τη γλιτωσω!!!

Λενα!Ειμαι κουμουνιστρια!Θεωρω κ εγω πως οι εργαζομενος εχει παντα δικιο!Τα δικαιωματα του ειναι στο απαραβατο!Κανενα λαμογιο αφεντικο δεν εχει δικαιωμα ουτε καν να σκεφτει να του τα στερησει ή εστω να του τα μειωσει!ΟΜΩΣ!!!

Ο εργαζομενος καλα θα κανει να εχει μυαλο,να νοιαζεται κ να διεκδικει(οπως ο Τ!).Οχι να ψαχνει μονο τροπους να κωλοβαρεσει και οταν ερθει το αβγο στον πωπο να βριζει κ να κατηγορει!

Με πιανεις????Το ελπιζω...

Οι ταμπελες ειναι λιγακι αδικες συνηθως(δε λεω πως δεν το εχω κανει)...Δλδ Τα αφεντικα ειναι "ΛΑΜΟΓΙΑ" και οι εγραζομενοι "τεμπελχαναδες"(φανταζομαι εστι θα λενε τα αφεντικα τους)...

Ο καθενας(για αλλη μια φορα) πρεπει να δικδικει αυτο που του αξιζει!Αλλιως αξιζει απλως αυτο που εχει! ;)

Γωγω τελικα εισαι πολυ σοβαρη...ξενερωτη θα σε αποκαλουσα! :lol::lol::lol: Σιγα μην κατσω να διαβασω αυτα τα βαρετα που γραφεις!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::P:P:P:P:P:P:P

Αποπ τα 3 παπουτσια μονο το 3ο θα επαιρνα για μενα...Αλλα ειπα να βρω διαφορα στυλ για τη Μαγδα!(σαμπως ψαχνει?χαχαχα)

Ενα αουντι εχει...s5.

Xrυσα μου δε διαφωνω!!!Ομως ρε συ...πχ ο αδερφος μου δουλευει στου αντρα μου(οποτε εχω 2 αγαπημενα ατομα σε 2 διαφορετικες μεριες)...Ε οταν ο Α ξεσκιζεται να βρει πελατες,να φυγουν ολες οι παραγγελιες,να αντιμετωπισει ολα τα προβληματα σε καθε σταδιο της παραγωγης,να ακουσει 1000δες ατομα να λενε "το μακρυ κ το κοντο",να βρει εγκαιρως τα λεφτα που οφειλει,να δωσει δωρα,επιδοματα κλπ...Ενω ο αδερφος μου κανει απλα τη δουλιτσα του...Ε ναι!ο ενας θα εχει μια αμαξαρα κ ο αλλος ενα αμαξακι!Ετσι πανε αυτα...Γτ δεν μπορουν ολοι να ειναι αφεντικα...Εγω δε θα μπορουσα να εχω μια επιχειρηση!ουτε ικανοτητα εχω ουτε το μυαλο για να το κανω...

Ελεγε ο αδερφος μου για αυξηση!με επρηζε λες κ εγω θα του την εδινα!Πηρε τωρα 50ε και του φανηκαν λιγα! :lol: "θα του λειψουν?" ρωταει?Ε οχι ρε αδερφε αλλα δε στα χρωσταει!δε σου τα υποσχεθηκε ουτε τα δικαιουσαι!

ΑΛΛΟ ΘΕΜΑ Η ΠΟΥΣΤΙΑ< ετσι???Εκεινο ειναι διαφορετικο! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλε μη την διαβαζετε εστι τη γωγω, ειναι αστερι λαμπερο!!

πααααααααααρα πολυ σε αγαπω συμπεθερουλα μου!!!!

κ τωρα που θα απολυθει ο τολης μη σου πω οτι θα ερθουμε νωριτερα στην αθηνα!

μονο να μας βρεις κανενα οικονομικο ξενοδοχειο εκει κοντα σας ;)

αναστασι εσυ μιλας για τον αντρα σου, εγω για τα αφεντικα του τολη.. μιλαμε κ οι δυο για συγκεκριμενα ατομα.. αλλα ο δικος σου δεν εκανει πουστιες για να συνεχισει να εχει χρηματα.. ειναι μια πολυ βασικη διαφορα αυτο!! ολα αυτα που λες ειναι μεσα στο παιχνιδι για τον καθε ελευθερο επαγγελματια..

εδω σου μιλαω για περιπτωση εργοδοτη που εκμεταλλευεται τους υπαλληλους του κ την κριση,,

μωρη που τα εφαγες 20.000????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ!!!!!!!!!!!!

Καλο μεσημερι κοριτσια!!!

Μαρη Γωγω μολις πηγα να ανοιξω το αρχειο, μου κράσαρε ο αντομπ ριντερ!!Αλλη φορα....

Επισης μπορεις να κανεις στα νυχια σου "μονιμη βαφη" που στεγνωνει αμεσως και κραταει 3 εβδομαδες.Οποτε και να κλαψει η μπουμπου δε θα χαλασει το γαλλικο. ;)

Εγω αυριο εχω πεντικιουρ, αλλα στο σπιτι.

Χρυσα ντοπλερ ποτε εχεις;;;Ποσα κιλα ειναι τωρα το μωρακι;;;

Φραν παρε ρε μια καλη καφετιερα και φτιαξε μονη σου καφε!!

Αναστασια η συμπεθερα σου δε μπαινει πια ε;; :roll::roll: Ρε συ η Αννυ μικρουλα δεν ειναι για εκπαιδευση;;;Δεν εχει καν γινει δυο.Ή δεν παιζει ρόλο;;;

Νατασουλα καλη επιτυχια ευχομαι με την εκπαιδευση!!!Ξεκιναμε και εμεις.Αντε να δουμε πως θα παμε...

Αργυρω τωρα μας διαβαζουν 7 επισκεπτες!!!!

Λοιπον να σας πω τι αποφασισα;;;ΟΤΙ ΤΟΣΑ ΧΡΟΝΙΑ ΤΡΕΦΟΜΑΙ ΜΕ ΣΚΑΤΑ!!!! :roll::roll::roll:

Σορρυ για την εκφραση αλλα ετσι νοιωθω.Αντε να ξεπαταχτει λιγο ο μικρος και να αρχιζω να μαγειρευω παλι διαφορα πραγματακια και να μην παιρνουμε απέξω τιποτα.

Και μιας και λετε για παγωτα...Παγωτομηχανη εχει καμια σας;; Δε γουσταρω με τπτ τα ετοιμα παγωτα και με το μιξερ πρεπει να χτυπαω πολυ ωρα και δε με παιρνει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστασια....κουμμουνιστρια;; :?:?:?:?:oops::oops::oops::oops::oops::oops:

Δε θα το ελεγα ποτε για κανεναν Ελληνα..Ουτε καν για τον Τσιπρα και την Παπαρηγα

Θα δεχτω τον ορο αριστερος σοσσιαλιστης.

Ωχ...τωρα θα φαω ξυλο εεεεεεεε;;;; :roll::roll::roll::oops::oops::oops::oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Παναγιωτα τι εννοεις???Με τον κουμμουνισμο-Παπαρηγα? :? Ο τσιπρας δεν ειναι αριστερος...ετσι θελει να λεγεται...Εδω κ οι Πασοκοι θελουν να λεγονται αριστεροι!Κ οι ν.δημοκρατες στο πηγαδι κατουρησαν?Ας τους λεμε κ αυτους αριστερους! :P:P Καλα για τον μιστερ λαος..ουτε κουβεντα!Γτ αριστερα των αριστερα ποιος ειναι?ο καρατζαφ! :lol:

Απλα σκεφτομαι οτι ιιισως θα επρεπε να κανω μια προσπαθεια με τις πανες αφου ειναι καλοκαιρι :?:? Αλλα πραγματι ειναι μικρουλα...21 μην...

Οκ δε γλιτωνω αποκεφαλισμο απο Θου!!!Αλλα τι να κανουμε ρε Θουλαρα???να ειμαστε ξενερωτες κ να μην κουβεντιαζουμε επειδη εσυ μου θελεις 2 και 3 και 4 παιδιαααααα???? :lol::lol::lol::ymblushing::-*:-*:-*

Λενα οποτε θελεις για καφε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστασια μου εγω τον κομμουνισμο τον εχω αλλιως στο μυαλο μου!!!

ΝΑ εχουμε ολοι ισες ευκαιριες σε ολα και διαμοιρασμος πλουτου!!!ΟΛΟΙ ΙΣΟΙ!!!!!!!

Τωρα στην Ελλαδα ξερεις εσυ κανεναν να το κανει αυτο;;; :roll::roll::roll:

Για αυτο λεω οτι το να λες εσυ και εγω οτι ειμαστε κομμουνιστες μου ακουγεται λιγο...σα να μην υφαστεται ρε παιδι μου.

Δηλαδη δε μπορει να παιρνω εγω 1200 και αλλος με ιδιο πτυχιο και ιδια προσοντα να παιρνει 600 και να λεω "ειμαι κουμμουνιστρια". Καταλαβες;;;

Ο Τσιπρας ρε συ δεν ειναι της Αριστερας και της Προοδου;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπράβο στον Μηχάλη 28 μηνών χμμμμ η Ρ. 33 και ακόμη :?:?

δεν φαίνεται χοντρή, στα κιλά είναι στην κορυφή αλλά είναι και λίγο ψιλή, οπότε.....σήμερα την είδε μια "νηπιαγωγός" στο σχολειο του Λ. και θαύμασε το πότε μεγάλωσε και το ότι σε λίγο θα φτάσει τον Λ. στο μπόι!!!! :?

ο κομμουνισμός είνα καλός στη θεωρία, στην πράξη όμως?

θα μπορύσαμε να είχαμε ένα σοσιαλιστικο-κομμουνιστικό κόμμα!!! :roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ο κομμουνισμός είνα καλός στη θεωρία, στην πράξη όμως?

θα μπορύσαμε να είχαμε ένα σοσιαλιστικο-κομμουνιστικό κόμμα!!! :roll::roll:

Ναι ,καπως ετσι το σκεφτομαι και εγω.Για αυτο λεω αριστερος-σοσσιαλισμος.

Βεβαια αν κρινω απο το Πασοκ που ξεκινησε ετσι..ΟΙΜΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ

Α και κατι αλλο.Ρε κοριτσια γιατι οταν τα μωρακια γυρω στους 7 μηνες μπαμπαλιζουν ολες λενε οτι το παιδι τους μιλαει και λεει ¨μπαμπα";;;;;;;; :lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αναστασι τωρα ειδα το προηγουμενο μηνυμα σου.. γιατι ομως το ειδα τωρα?

η εγω τα εχω παιξει η το μαμμυ!!

καλε στην ουσια δε διαφωνουμε!! ουτε εγω ουτε ο τολης ειμαστε της αποψης οτι ολα τα αφεντκα ειναι λαμογια, στο ειπα κ πιο πριν. μιλαω για τον συγκεκριμενο!!! που παει τοσο καιρο να του παιξει πουστια κ του κανει τον καλο κ οτι νοιαζεται κ σκατουλες πρασινες!

παναγιωτα δεν υπαρχει πλεον αριστερος με αυτη την εννοια! ξεχνα το! :lol:

κ εμεις θα ξεκινησουμε γιογιο.. νατασουλα οταν ξεκινησες το μιχαλακη πως το εκανες?

εκοψες ταυτοχρονα την πανα κ μερα κ βραδυ? καθε ποτε τον εβαζες στο γιο γιο? για πες γιατι τα εχω ξεχασει απο τοτε που το ειχαμε συζητησει..

αχ εκσταση πολυ σε πεθυμησα κ εσενα κ το τσαχπινομοιυρικο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Αυτό πολύ φοβάμαι ότι θα γίνει και θα γελάσουμε!! Θα γίνουν ξεκαθάρισματα 😀   Τραγικό που δεν κάθεται κάποιος να επιβλέπει και να βοηθήσει.. αχ σε νιώθω..κι εμένα έτσι μου παρατάνε τα ανίψια.. έρχονται επίσκεψη και ξαφνικά 'να πεταχτώ λίγο θυμήθηκα μια δουλειά' και επιστρέφουν όταν είναι να φύγουν 😀 πες ξεκάθαρα ότι θέλεις να στα κρατήσω και αν μπορώ πολύ ευχαρίστως!!
    • Καλησπέρα κορίτσια. Μόλις γυρίσαμε σπίτι από απογευματινό μπανιο με την μικρή και είδα στο εσώρουχο μου καφέ αίμα. Όχι όπως τις προηγούμενες ημέρες που ήταν ένα σκούρο μπεζ σε απειροελάχιστη ποσότητα. Τώρα ήταν σαν αίμα περιόδου. Εννοείται με έπιασαν τα κλάματα. Είπα στον άντρα μου ότι αν χάσω το μωρό, δεν θα το συγχωρήσω ποτέ στους γονείς του για την κούραση που τράβηξα 1 εβδομάδα τώρα. Ίσως να μην φταίνε αυτοί αλλά αυτή η κακή τους ενέργεια και η αδιαφορία τους είναι σαν να επιδείνωσαν την κατάσταση. Τους ανέφερα ότι ο γιατρός είπε να μην σηκώνω το μωρό όσο γίνεται, και η απάντηση τους (όχι σε εμένα απευθείας, αλλά στον άντρα μου), ήταν ότι η μάνα του έκανε μετακόμιση έγκυος. Εμένα αυτό μόνο κακία μου βγάζει. Ίσως είμαι απλά ταραγμένη και ψάχνω κάπου να αποδώσω ευθύνες.. ίσως μιλάει ο φόβος μου... Αλλά ειλικρινά έχω πανικοβληθεί και ταυτόχρονα έχω θυμώσει τόσο πολυ. Δεν ξέρω πως θα περιμένω μέχρι την Τρίτη που έχω την αυχενική. 
    • Κοίτα έχεις όλα τα δίκια του κόσμου όταν βλέπεις ομως ότι ο αλλος δεν καταλαβαίνει την κατάσταση σου με ωραίο τρόπο εξήγησε τους πως δε μπορείς πλέον...εν τω μεταξύ ζω κάτι αντίστοιχο..έχω έναν γείτονα Μ ένα κοριτσάκι κι αυτό θέλει συνέχεια να έρχεται να παίζει με τον δικό μου..ε το αφήνουν το παιδί και φεύγουν..δεν κάθονται ..κι εγώ αναγκάζομαι κάνω το διαιτητή μαζεύω το χάος μετά παιχνίδια δωμάτιο..άσε που πρέπει να έχω συνέχεια το νου μου μην πέσει κάπου μη χτυπήσει ...τελοσπαντων απ' τη μια δεν τους ήθελα και μέσ' τα πόδια μου γιατί τι να πεις και συνέχεια πρέπει να κάτσεις κι εκεί μαζί τους  ενώ τώρα κάνω και καμιά δουλειά η κάθομαι ...αλλά τώρα δε μπορώ να τρέχω πίσω να μαζεύω η να γίνει τίποτα και να βρω κάνα μπελα
    • Σ'ευχαριστώ πολύ! Άρα μέχρι τη Πέμπτη περιμένω κανονικά και βλέπουμε..
    • Προσπάθησε να βάλεις λίγο τα όρια σου από εδώ και πέρα γιατί όταν θα γεννήσεις και θα θες μια βοήθεια κατά 90% θα είναι άφαντοι 😕 Και σκέψου αν για εσενα όταν θα θες να αφήσεις κάπου το μωρο για να πας με τον αντρα σου για ενα φαγητό, θα έκαναν κάτι αντίστοιχο ;🤷‍♀️ ειναι ωραία να προσφέρεις βοήθεια αλλά αν είναι μονόπλευρο τότε θα πρέπει να κοιτάξεις και εσυ τον εαυτό σου ειδικά από εδώ και πέρα που θα έχεις και ένα μωρο  εγω το βλέπω με της κουμπαράς μου το παιδί κανονίζουμε όλοι το πρόγραμμα μας ανάλογα με το δικό της το παιδί ποτε  τρώει ποτε κοιμάται, να πάμε εμείς στο σπίτι τους να μην αλλάξει περιβάλλον η μικρή και γενικα ότι βολεύει σε εκείνους λες και εγω δεν έχω παιδί.. που αντικειμενικά έχω πιο δύσκολο παιδί εγω από το δικό της… θα δεις πολλά μετά την γεννά και από ανθρώπους που δεν το περιμένεις 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...