Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρές του βυζονυχτίου Νο 43-όλα του γάμου δύσκολα...


Recommended Posts

Οι γιατροί τι είπανε??

σου είπανε υποψιάζονατι ουρολοίμωξη??

Άυριο θα κάνετε την εξέταση και την καλλιέργεια

θα δείτε ποιο μικρόβιο είναι και αν τελικά είναι και θα πάρετε την ανιβίωση που πρέπει

Επειδή νοσηλευτηκατε πέρυσι δε σημαίνει ότι θα γίνει το ίδιο και τώρα

Αλλά και αν γίνει θα είναι επειδή πρέπει να πάρει την αντιβίωση ενδοφλέβια..

Περαστικά σας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

τι κανετε/>/??

εγω ΜΟΝΟ τρωω..μια μερεντα τη κατεβασα σε 2 μερες μονη μου..με το κουταλακι μου...

εγω ημουν στη πεθερα..εκει τρελενεται ο μικρος κ λογικο..αυλη κουνιες παιχνιδια..τελεια.

κοιμηθηκε 11,30 κ ξυπνησε 6,30 :o

κ της 2 μερες 6,30 :twisted::twisted::twisted::twisted:

αλλα σημερα βαρεσε 3 ωρο υπνο το μεσιμερι..χθες πηγαμε κ χωριο μου..

σημερα ο θοδωρης επεσε στο καλοριφερ με το κεφαλι κ εκανε ασχημο χτυπημα..πρωτη φορα εκανε καρουμπαλαρα..

αναστασια μου καλε δε το ξερα για το μαγαζι..κ ανατολοκα?καλες δουλειες..αχ να παμε..το θελω πολυ 8-)8-)8-)8-)8-)8-)

νατασα ποτε θα βρεθουμε?σε πεθυμησα..αληθεια

κατερινα μου λυπαμαι πολυ..ευχομαι να ειναι καλα εκει που ειναι..καλο παραδεισο να εχει

η εγκυουλα μας τι κανει?για τη ετοιμογενη μιλαω :P:P:P:P:P

ετη κ εμενα η αδερφη κορε με πηρε..

καλε στεναχωρεθηκες για το πυρετο? :roll::roll: περααστικα..

ιουλια εγω θα ερθω πρωτα ο θεος στο παρτυ σας..

α καλε βενι πηγε σημερα φραγμα?για πες?καλα.?ποιες εισασταν?

λεναρα με τη κοιλαρα σου καλα?

γερμανολενακι σε εχω πει πολλες φορες οτι εχει η μεγαλη σου η κορη μου αρεσει τρελα..ειναι κουκλα

γωγωκα οι μυκητες απο τι δημιουργουνται?

ΤΟΝΙΑ :D:D:D:D:D χρονια σου πολλα :x:x:x:x:x:x:x:YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG:

χιλιοχρονη...να σαι γερη να με γνωρισεις :lol::lol::lol:

ευχομαι να μεγαλωσεις τα παιδακια σου οπως ποθεις κ να μη σε τρελανουν :?:?:?:?:roll::roll::roll::lol:

αφρο ευχομαι αυριο κ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ να αντεχεις με τα 2... 8-)8-)8-)

ειναι μικρο ρε το νινι..ολο θα κοιμαται..θα δεις

χρυσα ιουλια παναγιωτα πως τη παλευετε με αλλεργιες ρε.. :roll::roll::roll::roll:

αργι ακουσα ειχατε 5 νεκρους απο αγγουρια.. :cry::cry::cry:

καλε καθονται ησυχα τα γερμανακια γιαυτο το δικο σου τον λενε να παει σε ειδικο :twisted::twisted::twisted::twisted:

φρα περαστικα σας..καλε τι καταστασεις ζεις... :roll::roll::roll:

παναγιωτα εγω στα μαθηματα ανωδυνου ελεγε κ απο το 8 μηνα εισαγουμε τροφες :roll::roll::roll:

κ γω αρχισα με λαχανικα ασχετα που με ελεγε με φρουτα..στη διατροφη δε ρωτησα παιδιατρο..οπως λεει η η τονια κ γω με ενστικτο λειτουργω

ερη μου τι εχεις πουλιμ?ελα δε σε θελω πεσμενη..δε σου παει ρε παιδι :cry:

μαρια τι κανουν τα κοριτσια σου?

βικυ αμαν ρε πουλακι μου..ολα σκατα?υγεια κ δοξα το θεο να λες.. :-*:-*

ευακι ευχομαι αυριο να ειναι περδικι...

σας φιλω οοοοοοοολες..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τόνια όταν κάνεις την καλλιέργεια σου βγάζει σε ποια αντιβίωση είναι

ανθεκτικό το μικρόβιο και σε ποιά όχι και έτσι παίρνεις την αντίστοιχη

Κάποιες αντιβιώσεις είναι από το στόμα και κάποιες άλλες ενδοφλέβιες.

Γι'αυτό και αναλόγως το μικρόβιο νοσηλεύεται το παιδάκι ή όχι γι'αυτό το λόγο

Εμενα όταν είχε κάνει η Ι μας έιχε πει ο γιατρός να κάνουμε μια εξέταση ούρων

μια φορά το μήνα για ενα 6μηνο γιατί στο εξάμηνο είναι επιρρεπής ο οργανισμός

και επειδή η δικιά μου δεν είχε συμπτώματα άλλα μόνο πονούσε από ότι έλεγε..

Της έπερνα ούρα σε τυχαίες μέρες λοιπόν για εξέταση..Όλα καλά όμως

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελα ρε ευη.Υπομονη.Θα παρετε αυριο τα ουρα και θα τα πατε σε ενα εργαστηριο οπως λεει η Τονια και θα δειτε τι εχει.

Αφρο εχω να βγω απο την Πεμπτη εξω. :roll::roll::roll: Σαπιλαααααααα.

Αυριο Χαλαρα.Οτι σου ειπε η Τονια.

Τονια και εγω στον Νικολα 5μιση μηνων του εδωσα φρουτα και 6 λαχανικα κοκ.

Δεν την παλευα γιατι θηλαζε 10.000 φορες τη μερα και 20.000 τη νυχτα και ηθελα οπωσδηποτε να αντικαταστησω 3 γευματα.

Αυτος ομως κανει με το ζορι 7 με 8 γευματα.αν αντικαταστησω τα 2 εεεεεεε θα μειωθει το γαλα μου!!!!!

Θουλιτσα τουλαχιστον ξεκουραστηκες εκει λιγο;;Εστω και ψυχολογικα;;;

Με τις αλλεργιες χαλια ρε.Ευτυχως βρεχει και καθαριζει καπως η ατμοσφαιρα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τόνια όταν κάνεις την καλλιέργεια σου βγάζει σε ποια αντιβίωση είναι

ανθεκτικό το μικρόβιο και σε ποιά όχι και έτσι παίρνεις την αντίστοιχη

Ρε Μαρακι το αντιβιογραμμα δεν ειναι αυτο;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευακι δε θα περασετε τα ιδια..τωρα ειναι μεγαλυτερο το παιδι..θα μαζεψεις ουρα το πρωι και μπορεις να τα πας και σε ιδιωτικο μικροβιολογικο για να μη τρεχεις στο νοσοκομειο..γιατι νοσηλευτηκατε ομως με ουρολοιμωξη;;;δε τη πηρατε χαμπαρι εγκαιρα;;;

το θεμα και το προβλημα μου ειναι πως ειναι πολυυυυ δυσκολο να της μαζεψω τα ουρα

πρεπει καθε 20 λεπτα να την πλενω πολυ καλα να σκουπιζω με γαζες και να της βαζω σακουλακι

μετα να την κραταω αγκαλια για να μην ξεκολλησει και αν δεν κατουρησει σε 20 λεπτα παλι τα ιδια

νοσηλευτικαμε γιατι ηταν 1 χρονων και δεν μπορουσε να παρει αλλιως αντιβιωση παρα μονο ενδοφλεβια

αφηστε σκετη ταλαιπωρια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α και μεχρι αυριο προσπαθησε να πινει οσο πιο πολλα υγρα γινεται και κανενα πορτοκαλι ή οτιδηποτε με βιταμινη c! πολλες ουρολοιμωξεις αντιμετωπιζονται ετσι οταν προλαβαινονται στην αρχη! ;)

Θουλακι μου ευχαριστω πολυ!!! :x:x:x:YMHUG::YMHUG::YMHUG: να μαι γερη να σε γνωρισω;;;; :lol::lol::lol::lol: τρελοκομειο!!!! :lol::lol::lol:

Καρουμπαλο ο Θοδωρης;;;πουλακι μου...αφου ειναι το πρωτο σας ουτε του παπα...εμεις αμετρητα! :?

Μαρακι δεν εχουμε παθει ποτε ουρολ.και δε το ηξερα.. :roll: παντως αυτο με τα υγρα το ξερω γιατι μια φιλη μου παθαινε συχνα και τη σκαπουλαρε πολλες φορες ετσι! ;)

καλε θα με αφησετε να ποσταρω;;; :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Οι γιατροί τι είπανε??

σου είπανε υποψιάζονατι ουρολοίμωξη??

Άυριο θα κάνετε την εξέταση και την καλλιέργεια

θα δείτε ποιο μικρόβιο είναι και αν τελικά είναι και θα πάρετε την ανιβίωση που πρέπει

Επειδή νοσηλευτηκατε πέρυσι δε σημαίνει ότι θα γίνει το ίδιο και τώρα

Αλλά και αν γίνει θα είναι επειδή πρέπει να πάρει την αντιβίωση ενδοφλέβια..

Περαστικά σας

δεν ειπαν τιποτα στα σιγουρα

υποψιαζονται ουρολοιμωξη λογω ιστορικου και επειδη δεν εχει κατι αλλο εκτος πυρετου

της ειπα οτι μυριζουν τα ουρα και μου λεει μπορει και απο ουρολοιμωξη αλλα μπορει και απλα απο τον πυρετο :shock::shock: αντε βγαλε ακρη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευχαριστω πολυ κοριτσια

ειμαι πολυ χαλια

ευχαριστω για την συμπαρασταση

ελπιζω να παρουμε ευκολα ουρα και να τελειωσει ο εφιαλτης

και οτι δειξει η εξεταση θα κανουμε οτι πρεπει και τελος πιο πολυ με στεναχωρει το να της παρω τα ουρα

το στομαχι μου ποναει τοοοσοοο πολυ εχει γινει κομπος

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ ναι ειναι μανίκι

κάθε 20 λεπτά και ξανά σκούπισμα,γάζα και τα σχετικά..

αλλά και τι να κάνεις..

προσπάθησε έστω λίγα ίσα να φτάσουν για την εξέταση..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μανικι δεν λες τιποτα

τεσπα λιγο χαλαρωσα δεν θελω να σκεφτομαι το αυριοανο ας περασει ηρεμα η νυχτα και βλεπουμε

εχει ιδρωσει τωρα στον υπνο της

μαλλον πεφτει ο πυρετος

σε λιγο λεω να την ξυπνησω να της αλλαξω ρουχα μην ειναι ετσι ιδρωμενη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι γινεται ΜΑρια;;;

Καλααααα Τον Εξαντα το 2003 τον εβλεπε καμια;;;

Ρε πουστη μου εβλεπα τις παραγκουπολεις στην Αργεντινη και ελεγα Θεος φυλαξοι..Που να ξερα τι με περιμενει.....

A Maraki εδω βρηκα κατι

http://news.in.gr/greece/article/?aid=1231110859

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι κανετε κοριτσακια μου?

Ευη μου χαλαρωσε βρε λιγο. Μπορει τωρα που μεγαλωσε να κατσει να της παρεις ουρα πιο ησυχα και να μην ταλαιπωρηθειτε. Περαστικα σας!

Θου και εμενα ο Ντοντος ειναι η λατρεια μου! Δεν ξερεις ποσο του εχω αδυναμια! Αχ μακαρι να ειμασταν πιο κοντα γμτ. Ολο Θεσσαλονικη θα ημουν! Καρουμπαλο ε? Το πρωτο και τελευταιο να ειναι! Και εμενα η Ε. με τον ιδιο τροπο εκανε το πρωτο της καρουμπαλο.

Παναγιωτα εγω με λαχανικα αρχισα στην μικρη στους 4μιση μηνες γιατι ειχαμε θεμα με τα κιλα. Τωρα στον μικρο σκεφτομαι να αρχισω μετα τον 6 παλι με λαχανικα αν και το βλεπω ειναι ετοιμος. Του κανω κινηση με το κουταλι και ανοιγει το στομα. Τωρα εσεις εχετε και το θεμα με τις διακοπες..Μπορεις να τον καθυστερησεις ομως και αλλο εφοσον θηλαζει αποκλειστικα. 7 με 8 θηλασμους ε? Εμενα 5 βαρια 6.

Μαρια με γεια το ποδηλατο. Κρανοι δεν εχει στην Ελλαδα για παιδακια? Αλλιως το ebay ειναι μια καλη λυση.

Αργι στο μονο που δινω ευσημα στους Γερμανους ειναι για την ανατροφη στα παιδια τους. Και στο θεμα πειθαρχιας αλλα και στο θεμα διατροφης. Βεβαια εχω δει και πολλες εξαιρεσεις αλλα σε γενικες γραμμες ειναι αυτο που λεμε οτι τα εχουν στρατιωτακια. Εδω δεν φερνουνε γμτ τετοια θεατρακια. Πολυ θα ηθελα να παω σε ενα.

Ερακι μου καλο γιατι ετσι χαλια? Οχι μωρε εσενα σου παει μονο να χαμογελας. Ελα χαμογελα λιγο! Να ετσι :):D

Αφρο ειναι οπως τα λεει η Τονια. Στην αρχη που το μωρο ειναι μικρουλη θα λες: καλε μια χαρα τα παμε τελικα! Μακαρι ολα τα παιδια ετσι να ηταν! Μολις ξεπεταχτει ομως ε εκει θα δυσκολεψουν λιγο τα πραγματα αλλα και παλι μια χαρα θα τα βγαλεις περα. Δες και εμενα που δεν εχω βοηθεια απο πουθενα σχεδον! Για το Δαφνη ειμαι :lol::lol::P:P

Επηξα μεσα τελευταια. Ο καιρος ειναι χαλια. Μονο Παρασκευη βγηκα για ψωνια. Βλεπω το μπασκετ με τον Παναθηναικο! Παλι θα τα φαμε τα γαυρακια! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α! να ρωτησω και κατι. Τελικα τα λεφτακια μας να ερθουμε να τα παρουμε απο την Ελληνικη τραπεζα η οχι? Εχω καταμπερδευτει με αυτο το θεμα! Εσεις τι θα κανετε?

Επισης αυτο που μπαινει η καθε μια και πουλαει εδω στο μαμμυ το καθετι πως σας φαινεται? Εμενα μου την δινει γιατι το σαιτ δεν προοριζεται για αυτον τον σκοπο. Ειμαι ετοιμη να απαντησω σε μερικες απο αυτες αλλα περιμενω και τις γνωμες σας. Μονο εγω το βλεπω στραβα? :oops::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλησπέρα μανούλες!

Εύχομαι να περάσατε όλες μια όμορφη Κυριακή...

Συγγνώμη που δεν θα σχολιάσω πολλά, είμαι λίγο πτώμα...

Βίκυ, περαστικά στην Μ-Ι και στη μανούλα σου! :(

Θαλασσίτσα, ειλικρινά σε νιώθω ΑΠΟΛΥΤΑ!!! Ακούω ουρολοίμωξη και με λούζει κρύος ιδρώτας... :? Είχαμε κι εμείς μια περιπέτεια όταν η Β ήταν 1,5 έτους... Προσπάθησε να μη στεναχωριέσαι, γιατί τελικά μπορεί να μην είναι καν. Πριν από ένα χρόνο, μου έκανε πυρετό χωρίς κανένα άλλο σύμπτωμα, φοβήθηκα πάρα πολύ για ουρολοίμωξη, βγήκαν και αυξημένα πυοσφαίρια στη γενική ούρων (πριν βγει το αποτέλεσμα της καλλιέργειας), είχα πέσει να πεθάνω ότι ήταν ουρολοίμωξη... και τελικά έκανα λάθος!!! :D Έβαλε ο Θεός το χέρι του και ήταν απλά μια ίωση... Γι' αυτό σου λέω, περίμενε πρώτα! ;) Έπειτα, και να είναι, πολύ πιθανόν να μη χρειαστεί νοσοκομείο, αλλά να την καλύψει η αντιβίωση απ' το στόμα και να μην ταλαιπωρηθείτε!!! ;) Σε καταλαβαίνω βέβαια, ότι ακόμα κι η συλλογή των ούρων είναι μεγάλη πίκρα (το έχω ήδη κάνει πολλές φορές...) :( αλλά ο πανικός δεν βοηθά!! (Γιατί μόνο 20λεπτά; Αν δε κάνω λάθος, εμάς μας είχαν πει 1 με 1,5 ώρα ότι μπορούμε να περιμένουμε....) :roll: Όλα θα πάνε καλά, προσπάθησε να μη στεναχωριέσαι, το καταλαβαίνει το παιδάκι σου!!! ;)

Θουλάκι μου όμορφο, εγώ είμαι η ετοιμόγεννη, ε; :D Ούτε που το έχω συνειδητοποιήσει!!! :lol: Σ' ευχαριστώ που ρωτάς, είμαι καλά, δόξα τω Θεώ... Πονάκια διάφορα, αλλά ελπίζω ότι θα κάτσει φρόνιμα η μικρή λίγο ακόμα!!! :lol::roll: Περαστικά στο Θοδωράκο! Κι εμείς ευτυχώς δεν έχουμε υποστεί πολλά καρούμπαλα, γιατί βασικά η Β είναι μεγάλη "κότα"! :lol::lol::lol: Και δεν κάνει ριψοκίνδυνα!!! Ξέρεις τι λένε... "Του κιοτή η μάνα, δεν έκλαψε ποτέ!!!!" :lol::lol::lol: (θα ήθελα να είναι λίγο πιο θαραλλέα ωστόσο...) :roll:

Δυο πράγματα είπα να πω, πάλι γέμισα ολόκληρη σελίδα!! :oops::lol: Σας φιλώ ΟΛΕΣ μία-μία και σας καληνυχτίζω......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

20 ΣΕΛΊΔΕΣ?!?!?!?!!?! :shock::shock::shock::shock::shock::shock: Κοριτσάκια μου σας αγαπώ σας εκτιμω, αλλά δεν παίζει να δας διαβάσω! :oops::oops:

Πείτε μου σας παρακαλώ περιληπτικα τί έχω χασει; :D

Αυτες τις μέρες έχω κουραστεί πολύ, ευτυχώς απο αυρίο βγαίνω σε άδεια.

Απο την Παρασκευή το μονο που κάνω είναι να διαμαρτύρομαι και να οργανώνω το γαμο μου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λενακι μου κι εμενα με χαλαει λιγακι αυτο με τα παζαρια που εχει ξεκινησει,αλλα να σου πω την αληθεια προτιμω να μην ασχοληθω καν...ουτε να τα διαβασω δε μπαινω στο κοπο! ;)

Α καθε φορα που βλεπω το προφιλ σου θελω να σου πω οτι ο μπεμπης σου ειναι πολυ τυπακι!!!!!! :YMHUG::YMHUG::YMHUG: τι καλοοοςςς!!!:x:x

Μαρια τι εγινε στην Αθηνα;;;;δεν βλεπω και τηλ σχεδον καθολου τελευταια! :?

Δημητρουλα κι εσεις εχετε περασει ουρολ.;;;;ωχ βλεπω τα κοριτσακια ειναι πολυ επιρρεπης ε;;;; καταλαβα..καλομελετα κι ερχεται! :-ss:-ss:-ss

Σισσακι και λεγαμε που χαθηκες! :D τι να διαβασεις τωρα εσυ...φωτια στα μπατζακια σου!!!!! :lol::lol: ενταξει ολα ετοιμα;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια .

παλι εγω πρωτη ε ?

ο μαγαλος ξυπνησε στις 5 ...τον πηγα στο κρεβατι του αλλα δεν προλαβε να κοιμηθει ξυπνησε και ο μικρος ...τελικα τον πηρα στο κρεβατι μου να κοιμηθει απο πισω μου και εγω θηλασα τον μικρο ....ο Κ εφυγε για να ετοιμαστει για την δουλεια λιγο νωριτερα .

Τωρα το πρωι ο μικρος με εχεσε και με κατουρησε πανω στη αλλαξιερα :evil: ...μα παντα βρισκω την ωρα να τον αλλαξω !!!! :lol::lol::lol:

χθες το βραδυ στις 11 δεν ηθελε να ξανα κοιμηθει ο μικρος μπουμπουκος ....μασ πηρε σχεδον 1 για να πεσει για υπνο ....το ματι γαριδα παιδι μου !!!αλλα φταιει ο Κ που του λεω να κανει ησυχια και δεν με ακουει :evil:

αχ αυτα μου λετε και μου δινετε κουραγιο ...οτι τωρα κοιματε και ειναι καλα το μετα ειναι δυσκολο...ευχαριστω βρε ναστε καλα :P:evil:

ο Μανωλης μερα με την μερα "ασχολειται" ολο και περισσοτερο με τον αδερφουλι του ...σημερα απο το πρωι δεν ξεκολλαει απο διπλα του ολο τον χαιδευει του μιλαει και του δειχνει παιχνιδια ....η καρδια μου στην κουλουρη συνεχεια ....

α δεν σας ειπα τι πηγαμε να παθουμε προχθες το βραδυ ....τρομαξα παρα πολυ που ουρλιαζα και ετρεμα μετα για ωρα .Ειμασταν ολοι μεσα στο υπνοδωματιο και εγω εφτιαχνα τα καλοκαιρινα στις κρεμαστρες και ο Κ με "βοηθουσε" παει καποια στιγμη ο Κ και παταει το κουμπι για να κατεβει το ηλεκτρικο μπατζουρι (3 μετρα ρολο) και ξανα ερχετε διπλα μου να με βοηθησει ...καποια στιγμη ριχνω το ματι μου και βλεπω το μπατζουρι να κλεινει να ειναι στα 20 εκατοστα και ο Μ μπρουμιτα απο κατω η να θελει να μπει η να βγει .....τα επαιξα !!!! αρχισα να φωναζω ενα αααααααααααααααα και α χτυπαω τα ποδια μου στο πατωμα ....ευτυχως ο Κ ηταν πιο κοντα στο κουμπι και το πατησε να σταματησει ...το μωρο μου θα συνθλιβοταν απο το ρολο !!!! :o:o:o:o απο τις φωνες μου και τον πανικο μου αλλα και γιατι καταλαβε τι πηγε να παθει αρχισε να κλαιει και ο Μ και εγω ....ξυπνησε και το μικρο και εκλαιγε .....Το προλαβαμε στο τσακ να μην παθουμε ζημια ....τον πηρα αγκαλια μετα και κλαιγαμε παρεα ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Εμένα τον πιάνει και την μέρα δυστυχώς! Υπομονή ναι πού θα πάει θα περάσουν! 🥴🥴 Σε λιγάκι ξεκινάμε βάρδια!! Χαχα Ευτυχώς πρόλαβα κι έκανα τώρα ένα ωραίο ζεστό μπανάκι και χαλάρωσα λίγο! 😊
    • Καλά είμαι 😊 Στη ρουτίνα μας. Καλά τα πάει η μικρή με την γυναίκα, έχουν βρει κι αυτές την ρουτίνα τους. Έχει προσαρμοστεί και δεν κλαίει όταν την αφήνουμε.  Είμαι στο στάδιο του αποθηλασμου. Τώρα της δίνω μόνο πρωί βράδυ και έχει ξεκινήσει και πίνει τώρα και αρκετό αγελαδινό γάλα, οπότε αυτό το μήνα σκέφτομαι να κόψω και τον πρωινό θηλασμό και τον επόμενο μήνα τον βραδινό. Για να δούμε... Θα σε συμβούλευα να κάνεις έστω και με βιντεοκλήση μία συνάντηση με σύμβουλο θηλασμού μπας και βρει τι φταίει. Είναι κρίμα τώρα να πονάς 😕
    • Κι εμείς έτσι ακριβώς...όλη μέρα κοιμόταν κάτι μισαωρα ένα τέταρτο και πάει λέγοντας και τ απόγευμα δεν άντεξε κοιμήθηκε απ' τις 6 μέχρι τις 9..μετά κοιμήθηκε κάνα τέταρτο και τώρα προσπαθώ να τον βάλω μπας και κοιμηθεί κάνα τετράωρο...εντάξει παρηγοριεμαι τουλάχιστον δεν είναι μόνο ο δικός μου
    • Τα άλματα ουσιαστικά θα καταλαβαίνεις γιατί το μωράκι φέρεται κάπως διαφορετικά..Εμείς ας πούμε περάσαμε τα 2 πρώτα και τα καταλάβαμε καλά 😂..Εμένα στηρίζει κεφαλάκι και έχουμε και οπτική επαφή αρκετή θα έλεγα...Μη σε αγχώνει αυτό,κάθε μωράκι θέλει τον χρόνο του 🙂🙂..Αχ και εμάς τα βράδια μας είναι λίγο περίεργα λόγω κολικών αλλά θα περάσουν που θα πάει..
    • Εγώ κοριτσάκι μου είχα από την 5η βδομάδα αίμα και καφέ μέχρι τον 4ο μήνα.. Αποκολλησουλες ήταν κ όλα πήγανε καλά!! Ή που το έχασες κ έγινε κάπου εκεί ανάμεσα ή που άλλαξε ο κύκλος σου αυτό το μήνα. Εγώ πχ τους 4-5 τελευταίους μήνες είχα ωορρηξία 11η μέρα βάσει τεστ κ αυτό το μήνα είχα θετικό 14η..  Καλούς διπλασιασμούς κοριτσάρα μου!!! Με το καλοοοοοοο
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...