Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρές του βυζονυχτίου Νο 43-όλα του γάμου δύσκολα...


Recommended Posts

Αναστασακι τι ομορφη μερα που ειχατε!! Το μαγαζακι σας πολυ μου αρεσε! Καλοριζικο και παλι καλες δουλειες ευχομαι! Και εγω πριν λιγο το πηρα το ντεπονακι μου. Να το φας το παγωτακι εγω μολις τελειωσα το δικο μου και σαν να ηρεμησα! :lol:

Φραν μου περαστικα στον Σεμπ. Δεν νομιζω να τον πειραξει αφου το ηθελε τοσο πολυ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

πραγματικα την εχω παντρευτει..μη σου πω ειναι η 4η αδερφη μου!!

Μα να ζεις τοσα χρονια 5 λεπτα απο το σπιτι μου και να μη σε εχω παρει χαμπαρι;;;;;πρεπει να καλυψουμε ολο αυτο το χαμενο διαστημα!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol:

:YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::x:x:x:x:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας!!!!!

Τί κάνετε;;;;;

Εγώ τρώω.....

Όλο τρώω εδω και 2 μέρες και σταματημό δεν έχω........

Τόνια μου Χρόνια σου Πολλά!!!!!!!!!!!!!! Πολύχρονη και ευτυχισμένη με τα 2 σου τα ζουζούνια και με τον άντρα σου περισσότερο στο σπίτι!!!!!! Γιατί δεν το είπες;;;;;; Το κρατάς κρυφό;;;;;;;;;;

Αναστασία μου ουάου!!!! Πολύ έλεγκαντ η επιλογή της πάλης!!!!!! Ουάουυυυ!!!! Μα τί στυλ!!! Ουαάου!!! Το μνμ μου το είδες;;;;;; Είμαι μεγάλη γαιδούρα;;;;;; Ή μικρή;;;; :lol::lol::lol:

Ιουλία-Βένη εγώ θυα πάω άυριο! Είχα βάλει καιλινκ για να το δείτε πριν 2 εβδομάδες εδώ!! Θα είναι πολύ όμορφα νομίζω! Θα έχει πολλά πράγματα να κάνουμε!

Θου καλοπερνάς στην πεθερά ε;;;;

Φρανίτα μου περαστικά στον Σεμπ! Αφού του μύρισε η σοκολάτα μάλλον την χρειαζόταν το παιδί!! :lol::lol:

Γωγώ ελπίζω να ηρέμησες λίγο! Τη Ν την πήρες;;; Όπως σου είπα. Αυστηρή διατροφή για μια εβδομάδα και αν χρειαστεί θα βάλεις γέλη!

Χρύσα La praire πάιρνει πανιωδώς μια φίλη μου (42 ετών) και έχει μια επιδερμίδα σαν πωπό μωρού. Οι ρυτίδες δε είναι αόρατες!!!

Λενάκι μια από τα ίδια! Αν μαζέψω ό,τι τρίχα πέφτει από το κεφάλι μου φτιάχνω άνετα περούκα!!!

Παναγιώτα λουφαρεις;;;; Και παράτησες τα παιδιά σου;;;;;; Ντροπή μωρή!!

Χιονούλα εμένα δε μαρέσουν τα φλοραλ! Μαρέσει να τα βλέπω σε άλλες. Όταν φορέσω κάτι είμαι σαν κλόουν!!

Ήθελα να πω κιάλλα αλλά αποσυντονίστηκα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σαν να περασε ο πονος!¨η το χαπι η το παγωτο εκανε τη δουλεια!!!

Η Α ξυπνησε κ θηλασε ηδη 2 φορες!Μαλλον υπερενταση...παντως πηρε ουσιες κ απο το χαπι κ απο το παγωτο! :?

Λενακι κ εσυ τα ιδια εε?!

Ευχαριστω κ για τις ευχες!

Τονια μου ο αντρας μου (με εναν φιλο του) ανοιξαν ενα καφεμπαρακι!Στην αρχη το πηγαιναν για σπορτς καφε(δλδ συγχονο καφενειο) αλλα στην πορεια αλλαξαν σκεψεις!Εγω δεν ειχα καμια αναμειξη στη διακοσμηση(δε με ρωτησαν οι ατιμοι!) αλλα οκ..ειναι ενα ωραιο κλασσικο μαγαζι!Προσεγμενο αλλα δεν εχει ...τα χρωματα του ουρανιου τοξου,δεν εχει φλοραλκ λαχουρια :lol::P:P:P οπως θα'θελα εγω!Αυτο που τους αναγκασα να κανουν(εν αναμονη ειμαι!) ειναι να βαλουν αλλαξιερα στην τουαλετα των αναπηρων(δεν ειναι ετοιμη ακομα),ντουλαπακι με παμπες-μωρομαντηλα,να αγορασουν 2 παιδικα καθισματακια κ γενικως να ειναι το καφε φιλικο προς μαμαδες κ παιδια! :D Εχω κ αλλες ιδεες που ελπιζω εν καιρο να εφαρμοσω!στο τελος θα το κανω παιδοτοπο! :lol: (αν κ εχει παραδιπλα εναν!)

Εχει περιεργη διαμορφωση...Αλλα αυτο ειναι κ βολικο...δλδ ενα μεγαλο μερος οπου εχει κ μεγαλες τβ,μπορει να "απομονωθει" καπως οποτε σε αγωνες ποδοσφαιρου θα ειναι η χαρα των αντρων...και εγω κανω ονειρα...μεσα θα βλεπουν αγωνα οι αντρες μας κ εμεις εξω θα πινουμε καφεδακια με τα μωρα μας...Σιγα σιγα πρεπει να τους πεισω να κανουν πιο ασφαλες το εξω τμημα...να βαλουν κανενα φουσκωτο,καμια παιδαγωγο... =))=))=))=)):ymparty::ymparty::ymparty: και εδω κολλαει το "ευτυχως δε μας διαβαζουν οι αντρες μας" γτ εγω θα την ετρωγα τη μουτζα!!! 8-)8-)

Τονια-Σωσω τι καλα που ταιριαζετε κ μενετε κ τοσο κοντα!!!Ζηλευωωωωω!!!! :D

Νατασα σου απαντησα κ με σμσ κ με τσατ!!Δε σε διαβασα καλα ακομη!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερουδια!!! :D:D

Αναστασακι περασα εξω απο το μαγαζι σας!! :D:D:D

ω ναι!πηγαιναμε να παρουμε τον γιωργο απο τους γονεις μου κ με το που μπηκα στη σοφουλη,τονιζω το "μπηκα"γιατι φυσικα εγω οδηγουσα! :D:D:D:D ,εστριβα ολο δεξια το κεφαλι μη τυχον κ το χασω!αφου ο χ. τα πηρε κ μου λεει"ειπαμε να κοιτας τον δεξι καθρεφτη,αλλα μηπως το παραεχεσες;;;;"!!κ εγω ολο φυσικοτητα του λεω"καλε ποιον καθρεφτη;;!το μαγαζι της αναστασιας ψαχνω να δω!" :shock::shock::shock::shock::shock::shock::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: μη σου πω τί ακουσα! :lol::lol::lol::lol:8-)8-)8-)8-)8-)8-)8-)8-)

πολυ μου αρεσε!!θα κανονισουμε να πιουμε καφεδακι εκει!

αλα της κ ρωμαικη παλη η αννυ! ;););) τί τελεια μερα που ειχατε! :):)

Παναγιωτα ναι!εκει ειναι το πατρικο μου!!αχ θαλασσα!οχι εδω στα βουνα που ηρθα να μεινω! :evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil:

πώς πανε οι αλλεργιες;;ηρεμησες καθολου;;εμενα αρχισαν να ξαναξυνονται τα εξανθηματα :?:?

παναγιωτα μου σε ποσο καιρο ειχαν υποχωρησει τα δικα σου;;επειδη ειχες γραψει οτι τοειχες παθει κ εσυ..

Τονια χρονια πολλα κ ευτυχισμενα!!σε σκεφτομουν σημερα..πολυ μανικι να αντλεις ολη μερα.. :(

το ειχα δοκιμασει για 3 ημερες ,πιστευονυας οτι ο γιωργος θα γκρινιαζει λιγοτερο κ δεν αντεξα παραπανω.. :roll::roll: μπραβο σου!συνεχισε για οσο αντεχεις !εμεις εδω ειμαστε! ;):x:x:x:x:x:x

ζωηρος πολυ κ ο αλεξ.ε;;νομιζω πως αν τα στελναμε τα παιδια μας στο σχολειο του λουκα της αργυρως θα μας τα εκαναν αμεσως εισαγωγη σε κλινικη! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

γωγουλα candida δηλ.εχεις;; :?:? ευχομαι γρηγορα να αναρρωσεις!κ να ταλαιπωρηθεις οσο το δυνατον λιγοτερο!

φρανι περαστικα στον σεμπ!φανταζομαι την αγωνια σου..δε μασαει ομως ο σεμπ απο τετοιες ιωσεις!ζητω η σοκολατα! :D:D:D:D:D:D:D:D

αφρο μου μακαρι ο πανουλης να ειναι παντα τοσο καλοβολο μωρακι κ να μη σε ταλαιπωρησει! ;):):):)

δημητρουλα εισαι η επομενη,ε;;αντε,σε 2 εβδομαδες το πολυ θα διαβαζουμε τη δικη σου ιστορια τοκετου! :):):) καλε μια χαρα ειναι τα διδυμακια!τουλ.για τον εαυτο τους! :evil: ειναι κ ο χ. κ ο γιωργος κ εχω αποψη πλεον! :x

λενα με γεια τα ψωνια σας!σε καταλαβαινω!κ εγω σημερα κατεβηκα να αλλαξω μια μπλουζα του χ. κ τελικα..πηρα δερματινα παπουτσακια καλα camper για τον γιωργο! :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

ωραια αλλαγη εκανα,ε;! ;)

φιλακια πολλα σε ολες!αν γραψετε,θα ξαναγραψω!αλλιως..καληνυχτες πανεμορφες!! :-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ιουλια μου εχεις γινει τσακαλακι στην οδηγηση!!!!Μπραβοοοο!!!

Αυριο απογευμα τι κανετε?Ελατε με τα αγορια σου για καφε?Ε???Αχ ποσο χαρουμενη ειμαι που θα σας κερναω συνεχεια καφε!!! :lol::lol::lol::lol::lol: Μεσα θα τους βαλωωω!!!!!!! :P:P:P

Α καλα!Να δειτε την Αννυ να τσιριζει μπραααααβοοοοοο στον ξαδερφο αλλα κ σε ασχετους!Και βιιιιιγεεεεεεε στους αντιπαλους!και μετα ελεγε ντουουμπαααα(τουμπα) οταν τους πετουσαν κατω!Μασκοτ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια είμαι Δράμα,τη χάσαμε τη γιαγια δυστυχώς σήμερα το μεσημέρι :cry::cry:

Κοιμίζω το μωρό και είπα να σας ενημερώσω.

Τόνια μου πολύχρονη κοπέλα μου!!!!!!Να είσαι πάντα υγιείς και ευτυχισμένη!!!!!

να χαίρεσαι τα κουκλάκια σου!!!!

σας φιλώ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ωραια ιδεα!θα σε παρω αυριο να σου πω για σιγουρα!δεν εγγυωμαι βεβαια οτι ο γιωργος δε θα σας τα κανει λιμπα ακομη δεν ανοιξατε! :roll::roll::lol:

εσυ καλε γιατι πονας;; :?:?

ωστε ετσι η αννυ,ε!τρελη κερκιδα! :lol::lol::lol::lol::lol:

για την οδηγηση εχω να πω οτι πλεον γουσταρω τρελα!ο χ. λεει οτι αυτη ειναι η πιο επικινδυνη φαση σε νεο οδηγο..κ πως με τετοια μυαλα δε θα αργησω να κανω την μακακια μου.. :roll::roll::?:?

νατασα μου εγω νομιζω οτι θα σου πηγαινουν τα εντονα χρωματα! ;)

αυριο,αν τελικα ξεμπερδεψει νωρις απο μια δουλεια ο χ. θα ερθουμε!

θα γραψετε κ αλλα;;αντε καλε!

φιλακια κ παλι!!

κατερινα μου συλληπητηρια :(:( ο Θεός να αναπαυσει την ψυχούλα της..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα

δεν προλαβαινω να διαβασω πολλα

απο τα λιγα που διαβασα

γωγω περαστικα ρε συ

δεν ξερω τι να πω δεν μου εχει τυχει

κατερινα συλληπητιρια για την γιαγια σου

σε ολες τις υπολοιπες φιλακια πολλααααααααα :-*:-*:-*:-*:-*:-*

μολις εκανα μπανακι και παω να κοιμηθω

καληνυχτα σε ολες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Mπήκα για μια καληνύχτα! i-)

Γωγούλα, περαστικά κοριτσάκι μου! Δεν μπορώ να σε βοηθήσω, γιατί δεν μου έτυχε, αλλά μη στεναχωριέσαι, φαντάζομαι και ελπίζω ότι δεν είναι κάτι τρομερό! Προσοχή και θα περάσει! :D

Αναστασί μου, ευτυχώς δε λες τίποτα! Ούτε εγώ είμαι ακόμα έτοιμη!!! Είπαμε γρήγορα, αλλά όχι κι έτσι!!! Θυμάμαι ότι στην αδερφή μου, τότε που της είχε πει αυτά για τις εβδομάδες η μαία, της είπε κιόλας, κάτσε ήσυχα, για να μη κάθεσαι να κλαις μετά έξω απ' τη θερμοκοιτίδα!!! :? Αυτό θυμόμουν και φρίκαρα... :roll: Ελπίζω να κάτσει λίγο ακόμα μέσα, να "τσουπώσει" λίγο το σαμιαμιδάκι μου το μικρό!!! :P Τέλεια μέρα, κ@@ο δε βάλατε κάτω, μπράβο!!! :ymapplause: Πάντα τέτοια!!! ;)

Σωσώ, ευχαριστούμε πολύ για την ενημέρωση!!! :D

Τόνια μου, χρόνια πολλά και καλά!!! :ymparty::ymparty::ymparty: Να ζήσεις, να τα εκατοστήσεις, να σε χαίρονται ο άντρας σου και τα παιδάκια σου!!!!!!!!! :x Έπρεπε να το πεις ρε χαζό... Δε σου είπαν ότι ακόμα κι αν τα κρύβεις, τα άτιμα τα χρόνια περνάνε;;;;;;;;;;;; :lol::P Πολύχρονη!!! :-*

Ιουλία μου, σ' ευχαριστώ πάρα πολύ.............. :YMHUG::-*:YMHUG::x:-*:x Σε 2 εβδομάδες περίπου (εντάξει και 3) είναι τέλεια!!! Να 'χω προλάβει να προετοιμαστώ (πρακτικά και ψυχολογικά!) :lol: και να μην έχω προλάβει να εξαντληθώ!!! :mrgreen:

Κατερίνα μου, λυπάμαι πολύ για την γιαγιά σου... :( Θερμά συλληπητήρια, ο Θεός να αναπαύσει τη ψυχούλα της........ :(

Σας φιλώ ΟΛΕΣ πολύ γλυκά :-* και την πέφτω, γιατί έχω κι εγώ τρελό πονοκέφαλο!!! #-o

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα μανουλες .

εμεις ξυπνησαμε ...ο μανωλης κανει για ξυπνητηρι :evil: στις 7 ξυπνησε και ηθελε να πιει γαλα και να παιξει ...

σημερα θα ψησουμε στο μπαλκονι μπριζολιτσες κοτοπουλακι και πανσετες ...οποια θελει ας ερθει :D

απο αυριο θα ειμαι μονη την περισσοτερη μερα με τα δυο ....επιστρεφει ο Κωστας στην δουλεια :( αχ ευχομαι να μην ειναι πολυ δυσκολα .....

απο οτι βλεπεω η ολλες κοιμαστε ακομα η κανετε κατι οικογενειακο μακρια απο το σπιτι .Εγω τωρα πινω καφεδακι και εχω τελιωσει απο τα μικρα και καθομαι να σας δω λιγο.

Κατερινα ....ζωη σε λογου σας ....ειχε μια γεματη ζωη και εφυγε πληρης ημερων ...μακαρι ολοι ετσι να φυγουμε ....οτι δυσκολια και να ειχε στην ζωη της ηταν τωρα πια μια ευτυχισμενη γυναικα που ειδε οτι ηθελε να δει και μετα εκλεισε τα ματια της ...γεματη .

Αναστασια καλοριζικοτο μαγαζι και καλοδουλευτο ,μακαρι να βαλεις και εσυ τις πινελιες σου ....αν ανεβουμε το καλοκαιρι για να παμε Καβαλα θα περασουμε .

Τονια χρονια πολλα κοριτσακι μου .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα τσουπρες!!! :D

Κατερινακι συλλυπητηρια για τη γιαγιακα σου... :(:(:( να ζησετε να τη θυμαστε..

Σας ευχαριστω πολυ βρε τρελοκοριτσα για τις ευχες σας!!!! :YMHUG::YMHUG::YMHUG:

Αναστασι μπραβο ρε για το καφεμπαρακι σας να κανει χρυσες δουλειες!!!!!! $-)$-):-bd:-bd \M/ \M/

Και καλα κανεις και τους πρηζεις να το κανουν λιγο πιο φιλικο στις μαμαδες και τα παιδια! ;) καλα μη το παραχεσεις κιολας και γινει προεκταση του παραδιπλα παιδοτοπου!!!! :lol::lol::lol:

Βρε κοριτσι εσυ δεν εισαι κοντα με καμια;;;ειναι μακρια το χωριο που μενεις απο Θεσσαλονικη;;;

Γωγουλα πως πανε οι θηλες;;; :?

Παναγιωτα και Ιουλια ενταξει με την αλλεργια;;;; :?

Καλα Ιουλια αν πηγαιναν τα παιδια μας στο σχολειο του Λουκα θα φωναζαν τη προνοια στανταρ!!!! :lol::lol::lol:

Νατασακι πως πας με τη διατροφη τη παλευεις;;; τα κακα της μικρης εφτιαξαν;; Οταν με πιανουν οι τρελες πεινες(δηλαδη ολη μερα! :lol: ) σε σκεφτομαι... :roll:

Αφρο εγω εδω ειμαι..αρμεγομαι!!! :P ευχαριστω κοριτσακι για τις ευχες! :YMHUG: εμενα ευτυχως κοιμαται ακομη ο Αλεξ! Καλα με ξελιγωσες με τα κοψιδια που θα ψησετε!!!!! =p~=p~=p~

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι θα κανετε εσεις σημερα τονια ?

ο μανωλης ερωτευτηκε ενα φωτινο παιχνιδι κουνιας που κανει μουσικη και προβαλει στο ταβανι (αυτο με τον γουινι) δεν ξεκολλαει απο τα χερια του ....το εβαλα χθες στην σκαλα απο την κουκετα του αλλα το θελει ελευθερο να το παιρνει αγκαλια :roll:

ξεχασα ...γωγω μου περαστικα ευχομαι να μην κρατησει μερες :-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σας :x

Τόνια :ymparty::ymparty::ymparty: Χρόνια Πολλά, καλά και ευτυχισμένα γεμάτα υγεία να έχεις...ό,τι επιθυμείς :x:x:x .......

πώς δεν το σκέφτηκα? βεβαίως Τόνια 28 είσαι και δίδυμος, όλα ταιριάζουν!!!! :lol::lol::roll::roll:

πάω να ετοιμάσω το πρωινό γιατί όλοι πεινάμε, θα διαβάσω τα νέα σας αργότερα :x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΔΕΝ ΘΑ ΤΟΝ ΠΕΙΡΑΞΕΙ??? λετε να μου κανει εμετο??? τον ρωταω αν ποναει η κοιλιτσα κ λεει οχι...

Μα δεν τον πειραζει???

εμάς ο παιδίατρος μας είχε πει όταν ο Λ. έκανε εμετό να του δίνουμε ό,τι εκείνος επιθυμεί καμμιά απολύτως απαγόρευση!!! ....... από την στιγμή που ήθελε αυτό σημαίνει ότι το στομαχάκι του έχει αρχίσει να φτιάχνει και έχει ορέξεις για άλλα πράγματα και όχι σούπες!!!! :roll::roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!

Τελικα η σοκολατα εκανε το θαυμα της..αφου την κατεβασε, εγινε αλλο παιδι..επαιζε ετρεχε, κοιμηθηκε ολο το βραδυ και μετα απο 3 μερες με πυρετο 39 (καθε βραδυ) ηταν τελειως απυρετος...Σημερα σηκωθηκε εφαγε και πρωινο, οχι οσο συνηθως, αλλα εφαγε αρκετη απο τη βρωμη που τρωει κανονικα...Νομιζω μπηκαμε σε τελικη φαση αναρρωσης....Σημερα θα του κανω μακαρονια με σαλτσα ντοματα...Ολα τα παιδακια που ξερω στην Καμπαλα, αρρωστησαν το ενα μετα το αλλο..ολα με τα ιδια συμπτωματα...Υπαρχει επιδημια ειπαν απο το νοσοκομειο (βρεττανικο) ενος ιου, δεν ξερουν ακριβως ποιος αλλα ειναι σιγουρα ιος...Ευτυχως το σεμπινι το περασε σε 3 μερες με οχι κ τοσο τραγικα συμπτωματα..αλλα παιδακια ψηνονταν ΟΛΗ μερα στον πυρετο για εβδομαδα κ εκαναν εμετους συνεχεια...Το κολλησαν και πολλοι ενηλικες (βαρια), εμεις ακομα ειμαστε οκ...αλλα θα δειξει...

Αναστασια πολυ καλη ιδεα για τις αλλαξιερες...θα τραβηξετε αρκετο κοσμο τις κυριακες...Θα ερθει καποιος με τη γυναικα κ το παιδι πιο ευκολα..Καθημερινες πρωινα ειστε ανοιχτα? αν ναι θα ερθουν περισσοτερες μαμαδες που δεν δουλευουν..Εγω πχ αν ηξερα οτι ενα καφε κανει καλο φρεντο (ειμαι εθισμενη!!!) κ εχει κ αλλαξιερα κ παιδικο καρεκλακι εκει θα την εβγαζα με το σεμπινι! Γιατι δεν βαζετε κ κανα παιχνιδακι, κανα επιτραπεζιο για παιδακια...Το ειχα δε στην ΕΛβετια, σε κανονικο καφε, ειχαν σε ενα συρταρακι καποια επιτραπεζια κ λιγα μολυβια κ επαιζαν οσα παιδακια ειχαν ερθει με τις οικογενειες..Εμας μας ειχε ενθουσιασει κ πιναμε καφε συνεχεια εκει...

Αργυρω το θυμομουν που σας το ειχε πει ο παιδιατρος αυτο...τελικα δικιο εχει...αν ζητανε κατι ειναι γιατι το χρειαζονται!

Κατερινα συλληπητηρια για τη γιαγια σου...Ποσο χρονων ηταν??

Τονια ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ!! 31??? αχ αχ...παιζεις με τον πονο μου!! εγω δεν θελω να σκεφτομαι τα γεννεθλια μου!!!

νατασα, βενη, ιουλια, λενακι, θουλη, χρυσα, μαγδα πολλα φιλια!! ξεχασα καμια???

Η Ερη που ειναι????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αμαν μητσακι εσενα ξεχασα!!! πλησιαζεις καλε?? φιλιααα

Αφροδιτη μου και σενα ξεχασα!!! Επαναλαμβανω, ερχομαι 15 Ιουλιου γαι ενα μηνα...περιμενω να δω τον πανουλη!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αργυ μου και Φρανι μου ευχαριστω πολυ!!! :x:x:x Να χαιρεστε κι εσεις τα παιδακια σας!!! :YMHUG::YMHUG:

Φρανι ειδες η αγια σοκολατα;;; :lol::lol::lol: λοιπον πολυ καλη ιδεα αυτη με τα επιτραπεζια αλλα οχι για παιδια μονο!!! θυμαμαι στο λυκειο ειχαμε μια καφετερια που ειχαμε κανει στεκι(κυριως στις κοπανες :P ) οπου ειχε πολλα επιτραπεζια τυπου τριβιαλ,pictionary κτλ και μιλαμε οτι λιωναμε με τις ωρες!!!ασε που δε βρισκαμε τραπεζι να κατσουμε απο το κοσμο! ;)

Αφρο μου τιποτα δε θα κανουμε οπως καθε μερα...ο Μακης δουλευει κι εγω αγκαλια με το θηλαστρο! :? το πολυ πολυ αν ειναι καλη μερα μεχρι το απογευμα να παρουμε τα παιδια με τη Γιωργια(Σωσω) να τα παμε να παιξουν..

Αν ημουν ομως Αθηνα θα ειχα τι να κανω...θα πηγαινα σε μια πολυ καλη κοπελα που θα ψηνουν πανσετες και κοτοπουλα στο μπαλκονι!!!!! :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα :P:P

ευχομαι να ειστε ολες καλα

ειμασταν εξω με την μικρη και στον γυρισμο κοιμηθηκε στο αυτοκ και ακομα κοιμαται

εμεις φαγαμε και λεμε να χαλαρωσουμε λιγο ελπιζω μην ξυπνησει τωρα

φιλακια σε ολες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ζωηρος πολυ κ ο αλεξ.ε;;νομιζω πως αν τα στελναμε τα παιδια μας στο σχολειο του λουκα της αργυρως θα μας τα εκαναν αμεσως εισαγωγη σε κλινικη! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

:lol::lol::lol::lol: ελάτε, ελάτε :lol::lol::roll::roll::roll:

Κατερίνα συλληπητήρια για την γιαγιά σου, τουλάχιστον δεν έχει πόνο τώρα!!! :( , ελπίζω να πρόλαβε να σε δει πριν φύγει.....

εμείς πήγαμε στο θέατρο, μαριονέτες ήταν και όλα τα πιτσιρίκια καθόντουσταν πολύ ήσυχα, μιλάμε κανένα δεν τριγύριζε :o:o:o , όλα κάθονταν στις καρέκλες και περίμεναν να αρχίσει η παράσταση!!! :?:? .....τελικά οι Γερμ. μεγαλώνουν πολυ ήσυχα και πειθαρχημένα παιδιά, τι να πω!!!! :? .....ήταν και ένα ζευγάρι Κινέζων και -φυσικά- και αυτοί ήταν ήσυχοι, ούτε μεταξύ τους δεν μιλούσαν!!!! :lol::lol::roll::roll::roll::roll: ....μετά φούσκωσαν και το φουσκωτό που χοροπηδάς μέσα και βγήκαν όλα και ξέδωσαν εκεί μέσα!!!! :lol::roll::roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας!!Καλη κυριακηηηηηηηη!!!!

Καλε Αργυρουλα τι ωραιες φωτο!!!Και πως φαινεται οτι το απολαμβανει ο Λουκας!!!! Το μπουμπουκι φαινεται καπου;;;;

Τονια ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ κουκλαρα μου!!!Να εισαι πολυχρονη!!Καλε γιατι δεν ειπες τπτ;;;Για να μη σου ερθουμε επισκεψη ε;;; :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Κατερινα ζωη σε σας κοριτσι μου.

ιουλια μου εμενα αυτο μου κρατησε περΙπου 2 με 3 εβδομαδες αλλα ρε συ δεν επαιρνα χαπια.Μονο βαμα ιωδιου με 1% αλκοολ εβαζα και μια κρεμα την propiogenta.

Αναστασια πολυ ωραιες οι ιδεες για το μαγαζι σας!!!!

τονια ρωτησες για την εισαγωγη στις στερεες ε;;;

Λοιπον κοριτσια θελω τις γνωμες σας!!!!

ΣΤΕΡΕΕΣ ΑΡΧΙΖΟΥΜΕ ΤΟΝ ΕΚΤΟ ΜΗΝΑ ή ΟΠΟΤΕ΅ΘΕΩΡΟΥΜΕ ΟΤΙ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΕΙΝΑΙ ΕΤΟΙΜΟ;;; (Ας πουμε 8 μηνων),

Το μωρο μου αν και ειναι ανεπτυγμενο σωματικα -πανω απο 8 κιλα- ψυχοκινητικα δεν το θεωρω ετοιμο να φαει.Καλα καλα δε στεκεται στο κωλαρακι του, τα πραγματα δεν τα πιανει αμεσως με τα χερακια του αλλα θελει ωρα, και νομιζω οτι ακομη δεν του εφυγε το αντανακλαστικο να σπρωχνει με τη γλωσσα.

Επισης εγω θελω να τον ξεκινησω με λαχανικα και η παιδ. μου λεει με φρουτα.Ουφ!!!

Αυτο που με χαλαει ειναι οτι 25-07 θελω να φυγουμε για διακοπες και ποσο βαριεμαι να μπλεντερ-αρω στις διακοπες.... :roll::roll::roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Παναγιώτα περίμενε έναν μήνα ακόμη ρε συ, να κλείσει και τον έκτο και μετά αρχίζεις.....εδώ αρχίζουμε με λαχανικά, πρώτα καροτάκι και μετά βάζουμε πατατούλα κ.λπ.,......

το μουμπούκι το έχω σε άλλη φωτό, ήταν λίγο διστακτική στο φουσκωτό στην αρχή και την είχα έξω έξω και χοροπηδούσε ενώ της κρατούσα τα χεράκια :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Ναι ναι...έχω κάτι μικρές ενοχλήσεις πολύ χαμηλά από το κεφαλάκι θεωρώ και πιο πάνω γίνεται πάρτυ με τα ποδαράκια να χτυπάνε όπου βρουν 😁😁🧿🧿
    • Μακάρι μακάρι μακάρι...αν κ δύσκολο!! Είχαμε δύο επαφές μόνο 😭 που να φανταστώ ότι αποφάσισε να κάνει στην ώρα του ωορρηξία 🤣🤣🤣 ήταν κ λίγο άκυρες!! Δλδ  φαντάσου 8η και 11η ημέρα κύκλου...πφφφφ
    • Ναι μακάρι γτ όντως είναι πολύ δύσκολο... Χμμμμμ δεν ξέρω κατά πόσο ήταν καλές οι επαφές γτ λόγω δουλειάς καταφέραμε μόνο δύο και ίσως άκυρες μέρες!! Με λίγη βοήθεια όμως 🙏🏼 και ελπίδα....αυτή πεθαίνει τελευταία δεν λένε;; Χαχα  Μου είπε η γυναικολόγος πως λογικά σε 10 με 12 ημέρες θα πρέπει να έρθω περίοδο αν όντως έγινε η ωορρηξία!!   Για να δούμε;;!!!!
    • Αγαπη μου καλη επιτυχια ευχομαι κ το μικρακι σας να φωλιασει στην κοιλιτσα σου για 9 μηνες!!! 🙏🙏 Εγω δν ειχα καθολου συμπτωματα... ισως μια καποια συχνοουρια αλλα δν ξερω αν ηταν απ την εμφυτευση ή λογω του νερου π επινα... λιγο τα φατμακα, λιγο υο οτι πινω αρκετο νερο κ με τοση ζεστη επινα τλχ 2-3 λιτρα νερο τη μερα. Κ νομιζω καπου ειχα διαβασει οτι συστηνεται μετα την ετ αρκετο νερο γ να ενυδατωνεται η μητρα... Αλλα ουτε στηθος, ουτε κτ αλλο... α! Κι 1-2 βραδια ειχα εξαψεις.. εκει κοντα στη χοριακη... αλλα ισως φταινε κ τα φαρμακα.. μ τοση προγεστερονη.. Κι εγω προτεινω ν μεινεις σπιτι ν ξεκουραστεις!! Κι εγω πηρα την αδεια ειδικου σκοπου κ ξρκουραστηκα!! Βεβαια ολο ξυπνητηρια ειχα το πρωι γ τα φαρμακα αλλα τλχ ημουν ηρεμη...
    • Κοίτα η μπανάνα μυρίζει και "περίεργα". Η δικιά μου τους πρώτους μήνες της σιχαινόταν 😅 Νομίζω το ψωμί και τα μπισκότα τα λατρεύουν. Τουλάχιστον η δικιά μου τρελένεται. Οπότε αν θες άσε της ένα κομμάτι ψωμί κόρα ή ένα μπισκότο και άσε να δεις αν θα το φάει. Επίσης φροντίσε να πεινάει λίγο όταν θα της τα δώσεις. Να δεις αν θες δείξει περισσότερο ενδιαφέρον ετσι.  Μπράβο για την υπομονή και την ψυχραιμία 💪💪💪 Έτσι θέλει! Το χεις μανούλα!
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...