Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρές του βυζονυχτίου Νο 43-όλα του γάμου δύσκολα...


Recommended Posts

γειαααααααααααααααααααααααααααα σας!!καλέ κοιμηθηκατε;;;; :D:D:D:D

σιδερωσα,εκανα δουλιτσες κ σας γραφω με την ησυχια μου!

με τη σειρα τωρα..

θεμα φορεματα καλα:εγω παλι τα ξαναφοραω καλε!σιγα μην πανε τζαμπα τοσα λεφτουδακια! :lol::lol:

το φορεμα που πηρα για το στρωσιμο του κρεβατιου,ωω ναι!αυτο το πανηλιθιο εθιμο το εκανα κ εγω κ ας ειχα γεννησει,ας οψεται η μανουλα μου :evil::evil::evil: ,θα το ξαναβαλω την επομενη ανοιξη που θα βαφτισουμε το παιδι ενος καλου φιλου!κανεις απο τους καλεσμενους,εκτος του χ. των γονιων κ της πεθερας μου δε το εχει δει!αλλα κ να το ειχαν δει..πολυ που με νοιαζει! ;)

το φορεμα του αρραβωναμου,σε κλειστο κυκλο ειχε γινει,το ξαναφορεσα στον γαμο ενος φιλου!

βεβαια δεν ειναι πολυ αμπιγιε κ μακρια,αλλα κοντά ,οποτε δε με δεσμευουν κ τοσο!

το νυφικο μου...μαλλον δε θα το ξαναφορουσα πουθενα..γι αυτο κ δε το αγορασα! :lol::lol::lol::lol::lol:

αλλιως με εβλεπα να το φοραω τις αποκριες! :lol::lol::lol:

θεμα φασολακια με καροτο :lol::lol: :εμεις σημερα φαγαμε,φυσικα κ με κρεας :lol::lol: κ το τσακισαμε!την επομενη φορα παρακαλω πολυ να μου ερθετε με τα ταπερακια σας κ να με ειδοποιησετε νωριτερα να μη μαγειρεψω!! :lol::lol:

βενη πολυ καλα εφαγε ο φιλιππακος ρε συ!παντα τετοια κ καλυτερα!

θεμα δαγκωματιες ιωαννας στην μπεμπουλα:δεν ξερω γωγουλα..εννοω τί θα εκανα..θα προσπαθουσα απλα να κανω υπομονη κ να παιρνω βαθιες ανασες πριν πω οτιδηποτε!

αυτο με τις τιμωριες πολυ μεε χει παιδεψει!κυριως επειδη δυσκολευομαι να εφαρμοσω αυτο που λεω..

μια φορα με μιση καρδια πεταξα κατι ζωακια του γιωργου ,αφου τον ειχα προειδοποιησει..πολυ στεναχωρεθηκα :( αυτος παλι οχι! :shock::shock:

σημερα το πρωι του ειπα οτι ως τιμωρια για μια ζημια του δε θα πηγαιναμε στο παρκο..τελικα το σκυλομετανιωσα γιατι εσκαγα μεσα..κ το γυρισα κ του ειπα"δε θα παμε παρκο,εισαι τιμωρια,θα παμε βολτα με το ποδηλατο!" :roll::roll::roll: κ πηγαμε εξω απο τον παιδικο σταθμο στη γειτονια κ χαζευε τα παιδακια κ του μιλουσαν!ωραια τιμωρια,ε;; :roll::roll::roll:

υπομονη!α!συγχαρητηρια για τις καλες εξετασεις της ιω!για τη χοληστερινη καλε λεω!

Παναγιωτα μου 10 ιουνιου τελειωνω εισηγησεις!

Αργυρω οχι καλε,σχολειο ειμαστε πηγαινουμε ως 30 ιουνιου!απλα επειδη ειναι εξεταστικη περιοδος τωρα,πηγαινουμε οποτε εξεταζουμε ή επιτηρουμε καποιο μαθημα!ετσι,καποιες μερες εχουμε ρεπο!

τελεια κ αναμενομενα φυσικα τα νεα απο παιδιατρο!ποτε θα πατε να τα ανακοινωσετε στο σχολειο του λουκα;;κ συμφωνω!καλα θα κανετε να μη γραψετε την ΡεΑ εκει σχολειο! :evil::evil:

θεμα αντισταμινικα:εγω παιρνω κ θηλαζω!βλακεια;; :?:? βεβαια παιρνω το χαπι το βραδυ αφου θηλασω τον γιωργο κ μεσολαβουν τουλ.8 ωρες μεχρι να ξαναθηλασει..παιζει ρολο;;

Αναστασακι εγω δεν μπορω να δανειστω φορεματα σου!θα σερνονταν στα πατωματα καλε! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

την κυριακη το πρωι ειδα στο φεις οτι εχει ωραιες εκδηλωσεις για παιδια στο περιβαλλοντικο παρκο θερμης!νατασα κ θουλη ξερετε κατι;;λεμε να παμε!

θεμα Ελλαδας:Ο καθενας παιρνει αυτο που του αξιζει..σε ολα ισχυει αυτο..αν δεν κανουμε τιποτα,δε θα μας αξιζει φυσικα κ τιποτα καλυτερο..

παρα πολλα νιωθω οτι εγραψα!σας φιλώ,σας καληνυχτω κ σας αγαπώ! :x:x:x:x:x:x:x:x:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

HELLO :D:D

τι κανετε?

εγω καλα το απογευμα πηγαμε βολτιτσα στην παιδικη χαρα μετα καναμε μπανακι κοιμηθηκε η ζουζουνα και τωρα χαλαρωνω

δεν σας διαβασα καθολου

πηρα αντιηλιακη κρεμα για την μικρη του κορρε 50βαθμους

το εχει καμια?το πηρα γιατι ξερω του κορρε ειναι καλα προιοντα

ειχε 1+1δωρο

παω να σας διαβασω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια!!

τι μου κανετε? πως εισαστε???

χαθηκα λιγουλακι, το ξερω, με απασχολει πολυ το θεμα με τον ανασταση κ το ασθμα του.... δεν πολυμπαινω κιολας, δεν εχω κ χρονο να σας διαβασω.. εχω κουραστει τοσο πολυ με το σχολειο, αντε να τελειωσουμε επιτελους! αν κ θα μας φαει η ζεσταρα μεχρι τελη ιουνιου...

γωγω νομιζω οτι η τονια εχει δικιο... τα ειπε παρα πολυ σωστα!

θουυυυ κατι σου χρωσταω ακομα ε! :D ελπιζω να το θυμηθω συντομα!

πολλα πολλα φιλακια σεολες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαγδα μου πλακα κανεις?Τι 10 κιλα καλε? :lol: 67 ειμαι!!!!! :o Καλο παντως το αστειακι!!!! :lol:

67? :shock: Την τσαχπίνα την "έβγαλες"? :lol: Μα καλά πόσο ψηλή είσαι και είσαι τόσο αδύνατη με 67 κιλά? 2.10? :?

Εγώ συνήθως τα ξαναφοράω τα καλά μου φορέματα... Προσπαθώ να ψωνίζω καλά μεν, ευκολοφόρετα δε... Να μην είναι δηλαδή τα τελείως κυριλέ που είναι μόνο για δεξιώσεις - δεν είναι και του στυλ μου τα πολύ κυριλέ.

Θέλω αυτό!

http://www1.yoox.com/item/YOOX/D%26G/de ... sr_women80

Σας αρέσει? :roll:

Παναγιώτα το Χαμόγελο του παιδιού έχει αρκετά έσοδα... Ψάξε να βρεις κάποιο μικρότερο σύλλογο που να έχει πιο πολύ ανάγκη. Στείλε πμ στην Αθηνά. Νοίζω είχε βρει κάπου και είχε κάνι μπομπο και προσκλήσεις.

Άσχετο. Πώς ζητάτε στις προσκλήσεις να απαντήσει ο καλεσμένος αν θα έρθει ή όχι?

Στην πρόσκληση του γαμου που έχω τώρα γράφει RSVP μεχρι τάδε ημερομην. στο τάδε τηλ.

Έτσι γράφετε εσείς οι πρωτευουσιάνες? :P Γιατί εγώ χρειάστηκα γκουγκλ για να δω τι σημαινει αυτό το RSVP :?

Μαϊμουδάκι, θάλασσα, Ιουλίααα γειαααααααα! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

διαβασα 7σελιδες :shock::shock::shock:

μην θελετε να τα θυμαμαι ολα

καποια με ρωτησε γιατι βαζω καλοκαιρινα χαλια

ρε μου φαινεται πολυ αδειο το σπιτι χωρις χαλια

ειναι λεπτα αλλα δεν μου αρεσει χωρις

γωγω τα φιλια μου

υπομονη ρε συ με την μικρη δεν ξερω πως να αντιδρασεις και καθε παιδι ειναι και διαφορετικο

πιστευω θελω πολυ υπομονη και να προσεχεις οταν ειναι κοντα στη μικρη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

το ρωτησα και πριν αλλα ισως να μην το ειδατε

ξερετε το αντηλικαο του κορρε για παιδακια?το χρησιμοποιησε καμια?

το πηρα σημερα για την μικρη μου ειναι με 50δεικτη προστασιας

εχε 1 + 1 δωρο σε καλη τιμη 18 ευρω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

α θαλασσα κ εγω βαζω καλοκαιρινα χαλια...

κ εμενα μου φαινεται πολυ αδειο χωρις αυτα κ ειναι πολυ λεπτα οντως...

ουφ ακομα δεν εχω βγαλει τα χειμωνιατικα δεν εχω μαζεψει τα χοντρα τα ρουχα

δεν εχω ρουχα να φορεσω αλλα ειναι για πλυντηριο κ αλλα για σιδερο... ουφ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαιμουδακι :D:D με καταλαβαινεις :D:D:D

θα τα κανεις μωρε

το θεμα ειναι να ξεκινησεις μετα θα μπεις σε μια σειρα

κανε πρωτα τα ρουχα που τα χρειαζεστε περισσοτερο ;);)

εγω ευτυχως τα εκανα βεβαια το σπιτι χαλια ειναι παλι :cry::cry: αλλα λεω οτι εκανα τα βασικα

να ρωτησω και κατι ακομα για αντιηλικακη κρεμα

εχει στα φαρμακεια προσφορα της roc εχει παρει καμια?σκεφτομαι να την παρω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας και από μένα!!!!

Έβαλα ένα κρασάκι και χαλαρώνω και εγώ...

Η γιαγιά χάλια,ο γιατρός είπε ότι είναι πολυ σοβαρά,έχει παραλύσει και το υπόλοιπο σώμα(ήταν μόνο η αριστερή πλευρά)Η μαμά μου είπε ότι είναι παγωμένα τα άκρα της και απλά ανασαίνει....ελπίζω να την προλάβω αύριο που θα πάω :(:(:(

Μάγδα δεν μου άρεσε το φόρεμα,το σχέδιο ωραίο αλλά δεν μου αρέσουν τα χρώματα,πολύ παρδαλό για το γούστο μου,δεν μου αρέσουν οι πολυχρωμίες.Sorry ε!!!

Ρε Τόνια τι καψόνια σου κάνει ο Άλεξ;Πω πω θα είχα πάθει ανακοπή μιλάμε!!!Τώρα θυμήθηκα και το σκηνικό με το αριέλ....Μου θυμίζει τον ανηψιό μου, πολύ όμως!!! Εκανε τόσα χαζά που στο τέλος τον πηγαίναμε νοσοκομείο για ράμματα και έλεγε,μόνο 3 μου κάνανε αυτη τη φορά :lol::lol: κολλητός με τα εξωτερικά ιατρεία....Κουράγιο μάνα, η κόρη δεν θα τα κάνει αυτά,(ελπίζω..)

Παναγιώτα η κολλητη μου και η νύφη μου κάνανε τις βαφτίσεις στο χαμόγελο του παιδιού και προσκλητήρια και μπομπό.Πολύ ωραία ήτανε!!!Ότι θέλεις ρώτα με να σου πω...Ήθελα και εγώ να τα κάνω αλλά η κουμπάρα μου όχι,της φανήκαν φθηνιάρικα :twisted::twisted::twisted: έλεος!!!!Για τα παιδάκια είναι...και όχι δεν φαίνονται φθηνιάρικα.

Γωγώ δεν μπορώ να σε βοηθήσω στο θέμα με την Ιω αλλά συμφωνώ απόλυτα με την Τόνια,τα λέει πολύ σωστά ;);)

Ευη τελείωσες τις δουλειές ή ακόμη;Για να έρθεις προς τα μέρη μου λέω :lol::lol::lol::lol:

Δεν έχω πάρει αντηλιακή για το μωρό,αλλά δεν νομίζω να πάρω κορρέ,αντιγράφει άλλες εταιρείες και δεν γουστάρω...

roc είχα δοκιμάσει κάποτε δεν μου άρεσε και πολύ,την 100ρα όμως έκανα θεραπεία για την ακμή.

Σε απογοήτευσα;

Λένα τα φιλιά μου!!!Κουράγιο,σήμερα έβγαλα και εγώ τα καλοκαιρινά,έχω και πολύ σίδερο,φευ΄γω αύριο,σκατά!!!!Σιγά σιγά κάντα μωρέ,μην αγχώνεσαι!!! :x:x

Μαράκι πολύ σε χαίρομαι που είσαι τόσο μάχημη με τις διαδηλώσεις,μπράβο!!!

Θα ήθελα να συμμετέχω και εγώ αλλά είναι λίγο μακρια :(:(:(

Για τη σχολή μου δεν μου είπες...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κατερινα μου λυπαμαι για την γιαγια σου μωρε

ταλαιπωρειτε κιολας η καημενη

τελεια ιδεα το κρασακι ;);)

τι εννοεις καλε οτι αντιγραφει ο κορρες?

εχεις ακουσει κατι δεν ειναι καλη εταιρεια?μη μου λες τετοια καιτην αγορασα σημερα θα με σφαξει ο αντρας μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Το κατέβασα κιόλας το κρασάκι!!!Με χαλαρωσε και πάω για ύπνο!!!

Τι εννοώ μωρέ;Ότι γράφω,αντιγραφει άλλες εταιρείες :roll::roll::roll: Δεν λέω ότι δεν είναι καλά τα προιόντα του απλά εμένα δεν με καλύπτουν.

καληνύχτα!!!Εχω βαρύ πρόγραμμα αύριο....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευακι δε ξερω αν ειναι καλες αυτες οι εταιριες,αν και λογικα πρεπει να ειναι,αλλα αυτο που ακουσα απο ενα καθηγητη φυσικης/χημειας(δε θυμαμαι) τοτε που ελεγαν για την ακτινοβολια και τη ζημια στη Κινα κτλ,ειναι οτι δε πρπει να παιρνουμε αντιηλιακι με μεγαλο δεικτη 1ον γιατι ειναι μπαρουφες οτι προστατευει περισσοτερο και 2ον ειναι λεει επικινδυνα και πιο πολυ το κακο που κανουν παρα το καλο!!! :o

Εκεινος ελεγε ολοτελα να μη βαζουμε τετοιες αηδιες καν κι οτι αν καθομαστε τις σωστες ωρες στη θαλασσα δε θα εχουμε κανενα προβλημα!

Οσο για τα χαλια,εγω τα βαριεμαι ρε παιδια.. :oops::oops: δε μπορω τη βρωμα τους,ειναι μπελαλιδικα στο καθαρισμα!

Κατερινακι ειδες ενα κορμι τι λαχταρες μου κανει;;;;κι εγω ελπιζω η μπουμπου να ειναι πιο ησυχη γιατι δε το γλιτωνω το Δαφνι! :lol:

Μαγδουλα εμενα παλι μου αρεσει το φορεμα,αλλα νομιζω οτι πρεπει να εισαι Αναστασια(1,70+ και αδυνατη πολυ) για να το βαλεις... αν δε τηρεις αυτες τις προδιαγραφες νομιζω θα σε παχαινει! :P

Λενα ποτε κλεινετε;;; σε δημοτικο εισαι δασκαλα ε;;δε θυμαμαι... :oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερααα!!!!

Μαγδα το φορεμο ειναι καταπληκτικο!!!Ειναι 100% του γουστου μου!Τρελαινομαι για φλοραλ/λαχουρια/εντονα χρωματα!(ασχετο αν γενικως ντυνομαι κλασσικα)

Και νομιζω πως θα ταιριαζε με τα χρωματα σου(μαλλια-ματια) παααρα πολυ!Ομως δεν ειμαι σιγουρη για το αν μας το εβαλες για..πλακα!Με αυτη την τιμη! :P Ειναι τοσο κοντινος ο γαμος?

(1,77 ειμαι...εσυ ποσο ρε φιλεναδα γτ στις φωτο μου φαινεσαι περιπου ιδια κυβικα με μενα!)

Βενη εγω για την Αννυ ελεγα πως δε στουμπωνει!Που δεν υπαρχει περιπτωση να φαει κατι πρασινο!Η δικια μου χθες σχεδον τιποτα..

Ο Φιλ εφαγε παρα πολυ καλα!!!Μπραβο!Παντα τετοια,να ηρεμισεις κ εσυ βρε κοριτσακι μου!

Αντηλιακη λεω να παρω αυτη που ειπε η Παναγιωτα(για τα μωρα) της απιβιτα!Αυτα που γραφει η τονια ξερω κ εγω για τους υψηλους δεικτες...

επισης ροκ ειχα δοκιμασει παλιααααα κ δεν μου αρεσε...ηταν υπερβολικα λιπαρη κ εβγαζα σπυρακια :o Αλλα μαλλον ειναι στον τυπο δερματος!

Κατερινα λυπαμαι για τη γιαγια...

Ιουλια εισαι θεα!Εκει με την τιμωρια... :lol::lol::lol::lol::lol: Δε θα παμε παρκο,θα πεμα βολτα με το ποδηλατο! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Τα φορεματα ειναι κοντα(τα 2)!!!Πλιιιιζ τα θελεις? :lol::lol::lol::P:P:P Αλλα τωρα που το λεμε...πολυ εντονα χρωματα!!!Απορω με μενα!!!!νομιζω πως δεν εχω καν ενα "καλο" μαυρο ή σκουρο φορεμα! :?

Παω βολτα!!!Σαλονικιες αν εχετε κεφι για καφε με τους αντρες πειτε!!!Κερναμε στο μαγαζιιιιι!!!! :D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

1,77 ρε θηριο;;;;!!!!! :-bd:-bd:-bd Εγω 1,64 με τα χερια αναταση!!!! :lol::lol:

Ιουλια οντως τρομερη τιμωρια!!!! :lol::lol::lol: Σιγουρα ο Γιωργος πηρε το μαθημα του!!! 8-}8-}8-}

Κατερινακι πως ειναι τα πραγματα σημερα με τη γιαγια σου;; :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα!!!!

καλε αναστασια εχω προηγουμενα με το στουμπωμα!!!!! :lol::lol::lol::lol:

εγω ξερεςι τι κανω για να φαει λαχανικα?

του φτιαχνω τραχανα που τρελαινεται(αν και τωρα τελευταια δεν τον τρωει και πολυ) κια τριβω στον χοντρο τριφτη ενα καροτο+1 κολοκυθακι..μια χαρα το τρωει.. :D

τι ειναι αυτο που λετε για το θεματικο παρκο??ποτε??για πειτε!!!!!!!!

εμεις πολυ πιθανο ειναι να παμε στο φραγμα αυριο το πρωι στο παρκο..παιζει πολυ ωραια εκει στην αμμο..

οποια θελει ας με πει να βρεθουμε!! :D:D

κατερινα περαστικα στην γιαγια σου...βασικα να μην ταλαιπωρειται η καημενη..τι περαστικα..σχημα λογου :( και εμενα η γιγιακα μου πολυ ταλαιπωρηθηκε και ειναι κριμα... :(:(

καλε ιουλια!!1 τρομερη τιμωρια!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

ρε αναστασια 1.77εισαι???? εγω 1.61..καλε καλα σε λενε ψηλη!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

μαγδα ωραιο το φορεμα αλλα λιγο πιο καθημερινο ή νομιζω???? δεν θατο φορουσα σε γαμο..νομιζω...πολυ λουλουδατο και μου φαινεται λιγο προχειρο..ωραιο αλλα προχειρο..

εχω γαριδες σημερα..πειτε πως να τις κανωωωωωωωωωωωω δεν θελω με μακαρονια... :?:?:roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αααα ξεχασα!! εγω αντιλιακο περισυ του κορε του πηρα με 30 δεικτη μια χαρα ητανε!!!

παντως νομιζω πως αντιγραφουνε τον κορε και οχι το αντιθετο.. :?

επισης νατασσασσζπουνια φτιαχνει ητιρογαριδακι..θυμασαι?? δεν την ρωτας?????? :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kaλημερες!!

Αναστασια πού κερνατε καφε;;;μη μου πεις οτι ο α. ανοιξε αυτο που μου ελεγες εκει που μου ελεγες,κιολας,γιατι θα τρελαθω!μολις εστειλα τον γιωργο εκει διπλα,στο πατρικο καλε,!πολυ κατατοπιστικη εγινα,ε;; :lol::lol::lol:

α!θα σκασω!θα ερχομουν κ εγω αν εννοεις εκει!βαριεμαι να διορθωσω γραπτα.. :oops::oops::oops:

καλε κ εγω του παρδαλου ειμαι!τρελαινομαι για φουξια,μωβ,λαχανι,κιτρινα,πορτοκαλι για ολα τα χρωματα τα εντονα!!μαυρο φορεμα καλο...νομιζω πως δεν εχω :?:?:?

αλλα τα δικα σου κοντά φιλεναδα..μαξι θα μου ειναι!εδω 1,65 helloooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo!!!! :D:D:D:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Μ αγδα το φορεμα μου αρεσε παρα παρα παρα πολυ!αλλα,ξερω πως πανω μου δε θα εστρωνε..η συγκεκριμενη γραμμη δε με κολακευει..αλλα δεν σε εχω δει για να πω πως θα σου "κατσει"!απο σχεδιο παντως κ χρωμα τελειο!κ γιατι παρακαλώ να μη το βαλει στο γαμο;;

καλε βενη με τουαλετες πας εσυ σε γαμους καλοκαιριατικα;;; :roll::roll::roll::roll::roll:

ψωναρα! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

πλακα κανω,ε!σε παω πολυ τρελαρα! :D

αυριο στο περιβαλλοντικο παρκο θερμης εχει γιορτουλα με κλοουν,κ δραστηριοτητες για παιδακια!εμεις θα παμε βενη!θα σε παρω τηλ. να βρεθουμε ή εκει ή στο φραγμα!αλλα..στειλε μου καλε με π.μ. το κινητο σου!αλλιως θα το παρω απο τη Λενα! 8-)

σας φιλω!παω να φτιαξω ενα καφε κ να αρχισω τη διορθωση!ουφ! :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!!!! Μα ποσα ειπατε απο την Πεμπτη το βραδυ!!!!! :o Τα διαβασα τα πιο πολλα αλλα δεν

θυμαμαι και πολλα!

Χθες πηγαμε για ψωνια. Εδωσα σχεδον 200€ για τα παιδια και 45 για μενα :lol: Καλε οταν αρχεται η ωρα να ψωνισω για μενα τσιγκουνεβομαι ενω για τα παιδια δεν τα λυπαμαι. Πηγαμε Η&Μ και πηρα μουρατα ρουχα για τα μικρα. Για μενα ενα πουκαμισο και 2 μπλουζακια. Α! και μια 4τραδα πανακριβα σκουλαρικια των 2,5€ :lol::lol: Καλα ηταν αλλα θα ξαναπανε τα 2 ομως με την ξαδερφη γιατι δεν βρηκα μαγιο,τζιν,μπαλαρινες και πεδιλα που ηθελα.

Θου μου τοσο αντιδραση ο μικρος ε? Πω πω και εγω θα κιτρινιζα αν το εκανε σε μενα αυτο! Για τις κλεψιες στα νεκροταφεια το ξερω και εγω. Οποτε πηγαιναμε στην αδερφη μου παντα λειπανε τα λουλουδια και το λαδι!! Και αυτο πριν 15 χρονια και βαλε ε! Σαν δε ντρεποντε ολοι τους... :twisted:

Γωγω σαν να διαβαζω εμενα ρε με τις αντιδρασεις της Ιως! Ακριβος τα ιδια κανει και η Ειρηνη μονο που εμενα δεν περνει απο λογια με τιποτα. Δεν την αγγιζουν ουτε οι απειλες για παιχνιδια ουτε για τιποτα. Χεσμενα τα εχει ολα. Και εγω φωναζω,τσιριζω και το ξερω οτι δεν ειναι καλο αλλα ωρες ωρες δεν μπορω να συγκρατηθω!

Αργυ στειλτο σε μενα βρε να στο κανω. Πραγματικα ειναι πολυ ευκολο να γινει. Μολις το πιασεις και το αρχισεις θα το καταλαβεις. Και εδω εχει κιτρινη σκονη παντου και μαλλον ειναι η γυρη απο τα δεντρα. Επισης πετανε τοσες λευκες που ειναι σαν να χιονιζει. Καλα που δεν ειμαστε αλλεργικοι και εμεις.

Μαρια πραγματικα την αλλη φορα ετσι θα τους απαντησω τους Γερμανους. Καλα τους τα ειπε!!! Μονο να τα θυμηθω ολα αυτα :oops:

Χιονουλα δεν ξερω να σου απαντησω για τα φορεματα. Δεν φορεσα ποτε οποτε :oops:

Αφρο μου πως τα πατε?

Χρυσα τελεια η τουρτα σας! Την ειδα στο φεις!

Κατερινα κριμα για την γιαγιακα σου να ταλαιπωρειται. Ευχομαι να γινει το καλυτερο γιαυτην συντομα.

Λενακι δεν παιζει να παρεις καμια αδεια να μην ταλαιπωρεισαι? Ουτε και εγω εβγαλα καλοκαιρινα,μονο λιγα και βαριεμαι να ασχολειθω με ντουλαπες φετος :roll:

Παναγιωτα να τα κανεις στο χαμογελο του παιδιου. Παει για κλεισιμο,δεν εχουν ουτε 2 μηνες ζωη.

Θαλασσιτσα γιατι κουραζεσαι ετσι ευκολα? Μηπως κανενας πεσμενος σιδηρος?

Κοριτσια μου πεφτουνε τοσα πολλα μαλλια! :o:o Εχω τρομαξει πραγματικα. Εχει γεμισει το σπιτι τριχες! Αρχισε να περνω κατι βιταμινες που ειναι ειδικες για γυναικες που θηλαζουν. Εχουν και σιδηρο μεσα και αν δεν δω διαφορα θα παω γιατρο.

Σας αφηνω ξυπνησε το νινι! Φιλια σε ολες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κι από μένα τρενομανούλες! :D

Μπήκα, σας διάβασα, αλλά δεν σχολιάζω, γιατί πρέπει να φύγω!

Μόνο αυτά τα λίγα...

Γωγούλα, συμφωνώ απόλυτα με την Τόνια περί "κρίσεων" της Ιωαννίτσας!!! ;)

Μαγδούλα, το φόρεμα μου αρέσει κι εμένα πάρα πολύ και το βρίσκω πολύ ταιριαστό σε καλοκαιρινό γάμο!! :D Αλλά η τιμή του πολύ τσιμπημένη μωρ' αδερφούλα μου!!! :shock:

Αναστασί μου, καλορίζικο το νέο σας μαγαζάκι, δεν στα είπα!! :D Καλές δουλειές!!! Μακάρι να είμασταν κοντά να σας επισκεπτόμασταν!! Τρελό μου γκομενάκι, είσαι 1,77; :o;;) Φαντάζομαι το πόστο σου στο μαγαζί είναι η υποδοχή;;; ;;) χιχιχι... ;) Πάντως δεν σου φαίνονται τα 67 κιλά με τίποτα (αν ήσουν τόσα, το χειμώνα που βρεθήκαμε!) ;)

Σταματώ εδώ, γιατί βιάζομαι!

Χθες βράδυ τα χρειάστηκα!! Κατά τις 11 μ' έπιασαν κάτι πονάκια (μάλλον συσπάσεις ήταν) που έρχονταν ανά 5λεπτο... :? Τα είδα όλα!! :o Χάιδευα τη κοιλιά μου και παρακαλούσα το ζουζούνι να μη ξεμπουκάρει ακόμα!!! "Κάτσε εκεί, καλά είναι", της έλεγα!!! :lol: Ξάπλωσα κατά τις 12 και λέω, αν καταφέρω να κοιμηθώ, προφανώς :!: δεν έχει ξεκινήσει ο τοκετός!!! :lol: Σήμερα με πονάει λίγο η μέση μου, το πόδι μου, η κοιλιά μου, :P αλλά ως συνήθως, όχι κάτι ανησυχητικό! :roll: Θα δείξει...

Φιλάκια πολλά σε όλες, συγγνώμη που δεν λέω άλλα, αλλά βιάζομαι!! :-*:x:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγώ μόλις τελείωσα σιδέρωμα 3 λεκάνες!!!! :o:o:o:o ...καλά να πάθω όμως αφού τα αφήνω να μαζευτούν!!!! :?

λενάκι είναι φυσιολογικό ρε συ το πέσιμο των μαλλιών, είσαι μόλις 4 μήνες μετά την γέννα...σκέψου ότυι κατ΄ατην διάρκεια της εγκλυμοσύνης (10 μήνες) δεν έπεφτε τίποτα, αντίθετα φύτρωνε, οπότε όλες αυτές οι τρίχες που έπρεπε να πέσουν πέφτουν τώρα....μην ανησυχείς....επίσης σε γυναίκες που θηλάζουν αποκλειστικά μεταξύ 3-6 μήνες μετά την γέννα αρχίζει η τριχόπτωση και στις άλλες τον 2ο μήνα!!! :!:

Λένα ωραίο προσκλητήριο με το καλό τα ονοματάκια στις κούκλες σου :x

Τόνια :o:o:o:o:o:shock::shock::shock::shock: ο Άλεξ είναι των επικίνδυνων αποστολών ε? :shock::shock::shock: τι είναι αυτά που κάνεις? απαπαπα τι παιδί έχεις? :shock::shock::shock:

Το φόρεμα μου άρεσε και θα το φορούσα και σε γάμο, πάντα εξαρτάται από το πόσο κοντινός είναι αυτός που παντρεύεται...το πρόβλημά μου θα ήταν πώς να συγκρατήσω το στήθος μου!!!! :roll::roll::roll: ....μάλλον θα έπρεπε να βάλω τα αυτοκόλλητα που τα βάζεις από κάτω και στερεώνουν το στήθος ε? :? ....επίσης ακριβό για αυτό που προσφέρει...δεν ξέρω τι ύφασμα είναι...αλλά αν το συγκρίνω με αυτό της Αθηνάς που ήταν στα ίδια χρήματα, πιστεύω ότι είναι ακριβό!!!!

είμαι μόνη μου και απολαμβάνω καφεδάκι, οι λοιποί πήγαν για ψώνια!!!! :D:D:D

τι άλλο ήθελα να πω? :roll::roll::roll: δεν θυμάμαι :roll::roll:

Αναστ. η Α τρώει μπιφτεκάκια? εγώ καμμιά φορά χώνω τα λαχανικά εκεί....επίσης αν το μπουμπούκι δεν φάει το κοτόπουλο το κάνω σάντουτς στην τοστιέρα και έτσι το τρώει ή το κάνω σουβλάκι και πάλι το τρώει....μάλλον το σουβλάκι το βρίσκει πιο ενδιαφέρον!!!! :?

εμείς σήμερα θ απάμε σε ένα παιδικό θέατρο έχει έρθει στην συνοικία μας σε μια σκηνή!!! το εισητήριο είναι 4.50 ευρώ και περιλαμβάνει ποπ κορν και αναψυκτικό!!!! ;) ....δεν ξέρω αν είναι για την Ρ. :?

Μιτσάκη προσοχή βρε μην έρθει νωρίτερα και σπάσει τις στατιστικές!!!! :lol::lol::lol::lol::roll::roll::roll:

Αφρο τι κάνει ο Κ.? του πέρασε ο πονόκοιλος ή έχει ίωση τελικά? :?::!:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νατάσα ναι αυτό είναι το βακτήριο, που λες....το εντεροαιμορραγικό βακτήριο E.coli (Eceh)....και θανατηφόρο!!!! :-s:-s:-s:-s

Αναστ. επειδή δεν κατάλαβα τι είδους μαγαζί ανοίξατε? πάντως εύχομαι καλές δουλειές και ας μην μπορώ να έρθω να ευχηθώ από κοντά!!! :x@};-

οι συμπεθέρες μου πού είναι? :?::?::?::?:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...