Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρές του βυζονυχτίου Νο 43-όλα του γάμου δύσκολα...


Recommended Posts

ναι ρε αργι ειχε μπλοκαρει ο οργανισμος μου λογο ελλειψης περιοδου για 15 μηνες σχεδον !!δε εχανα με τιποτα και ημουνα 70 με το που μου ηρθε αρχισα να χανω αλλα εμεινα εγκυος ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλησπέρα :D

Θούλη :lol::lol::lol: είσαι μεγάλο σούργελο :lol: (για τις κλανιές λέω)

Άρτζι ετοίμασες γαμο μέσα σε ένα μήνα :o Μήπως το περίμενες και τα είχες ήδη προγραμματίσει όλα? :P

Μια χαρά ο Λουκάκος 8-) Όχι ότι είχα καμια αμφιβολία αλλά τώρα θα μπορείς να τη λες στις άσχετες του νηπιαγωγείου...

Γωγώ αν σκέφτονταν όλοι σαν εσένα δε θα γινόταν καμία αλλαγή ποτέ και πουθενά... Ο λαός όταν είναι ενωμένος έχει πολύ μεγάλη δύναμη. Απλά στην Ελλάδα ο λαός ακόμη κοιμάται ή σκέφτεται σαν κι εσένα. Και 50.000 να ήταν αυτοί που μαζεύτηκαν στο σύνταγμα προχθές τίποτα δεν είναι. Ξεπουλιέται η χώρα μας... ΟΛΟΙ έπρεπε να βγουν στους δρόμους.

Το είδατε ένα ντοκυμαντέρ που είχε παραθέσει και η Έρη? To debtocracy? Δείτε το!

Ξανα - Γωγώ :D , εγώ νομίζω ότι τώρα χάνεις πιο εύκολα λόγω θηλασμού. Εγώ μέσα σε 6 μήνες ήμουν λιγότερο από όταν έμεινα έγκυος και χωρίς να κάνω δίαιτα. Και γενικώς δε χάνω εύκολα κιλά.

Κατερίνα λυπάμαι για τη γιαγιάκα. Ελπίζω να μην ταλαιπωρηθεί για πολύ ακόμη :(

Δε θυμάμαι τι άλλο λέγατε :? Εσάς αμνησία το σώμα, εμένα το μυαλό :lol:

Α! Τι εποχή έχετε εκεί τώρα? :? Εμείς χειμώνα :twisted: Ξαναφόρεσα μάλλινα :twisted:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ασχετο .....ολα τα σαιτ αστρολογιας που βγαζουν ωροσκοπια μου τον βγαζουν ταυρο στις τελευταιες μοιρες ...αρα ο διδυμος μπαινει 21 αλλα οχι απο τις 12 το βραδυ ....εχει ομως ωροσκοπο διδυμο αρα ταυροδιδυμακι οπως και να εχει :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μάγδα έχεις δίκιο ρε...Καλά κάνουν και διαδηλώνουν...Μέχρι πριν 2 χρόνια κι εγώ πήγαινα σε πορείες κλπ.... :D:D:D Τώρα έχω χάσει κάθε ελπίδα... :oops::oops::oops::oops::oops:

Μακάρι να χάνω τόσο εύκολα λόγω θηλασμού.... :D:D:D:D:D:D:D:D Και να φτάσω γρήγορα στο επιθυμητό βάρος.... :x:x:x:x:x:x:x

Αρτζιιιι κι εμένα όταν άρχισαν τα προβλήματα με την περίοδο πριν χρόνια, άρχισα να παίρνω βάρος...Από 18 χρονών μη σου πω και πιο πριν ανα διαστήματα ήμουν χωρίς περίοδο για 4-5 μήνες.... :o:o:o:o:o:o:o Γέννησα την Ιω, μετά από 3 μήνες ήρθε περίοδος για μια και μοναδική φορά και μετά ήμουν για 5 μήνες χωρίς περίοδο μέχρι που έκανα μια θεραπεία με χάπια και μου ξαναρθε.... :?:?:?:? Ο προηγούμενος γυναικολόγος μου είχε βρει το πρόβλημα..Έχω ένα θέμα με την ινσουλίνη...Ο οργανισμός μου εκκρίνει περισσότερο από το κανονικό..Πιθανόν οφείλεται σε πολυκυστικές ωοθηκες, οι οποίες ωστόσο δε φαίνονται... :?:?:? Δηλαδή δεν ξέρω σίγουρα ότι έχω.. :roll::roll::roll:

Κορίτσια αφήστε είναι δραματική η κατάσταση..Από τη μια τη χαϊδεύει, τη φιλάει, δείχνει να την αγαπάει και από την άλλη τη δαγκώνει... :cry::cry::cry::cry::cry:

Βασικά με προβληματίζει το γεγονός ότι δαγκώνει και τα χέρια της..Όταν νευριάζει, δαγκώνεται..Τα κοκκινίζει τα χέρια της..Λες και την κακοποιούμε... :?:?:?:? Δεν ξέρω τι να κάνω..Θα πω στο Γιώργο όταν ξελασκάρει από δουλειά, να πάρει μια παιδοψυχολόγο που ξέρει... :?:?:?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφρο μη το ψαχνεις..

θα αποφασισει την πορεις τι ζωδιο θελει να ειναι...

αν και φανταζομαι οτι για τα κοριτσια θα λεει οτι ειναι ταυρος!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

χαχαχα

Γωγω αυτο το κανει και ο Χριστοφορος...

και ειδικα δαγκωνει και κοπαναει μονο εμενα

Τις προαλες ηρθε χαιδεψε την κοιλια και ειπε "αγαπας νινι"..και μετα απο δυο δευτερα ερηξε 2 σφαλιαρες στην κοιλουμπα

επισης οταν θελει να παιξουμε δαγκωνει την ελια που εχω αναμεσα σε στηθος και ομο..μια μερα μαλιστα την δαγκωσε μεχρι αιματος

και με εχει κοπανισει κανα δυο φορες με παιχνιδια...

αλλα κοπαναει μονο εμενα κανεναν αλλον για την ωρα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

α γωγω οποτε θες παρε τηλ δεν ενοχλεις ...αν δεν το σηκωσω θα αλλαζω καμια πανα :lol:

αχ τι καλα ειναι που ολοι τους κοιμουνται και εγω πινω καφεδακι :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερες!

Τι κανετε?

Τι θα την κανω να φαει κατι σωστο???φασολακια με καροτα σημερα...της τα εβαλα στο πιατακι με τυρι και λιγο ψωμι...Τι εφαγε?Το τυρι! :roll::roll:

Θου εισαι απιστευτη!!!Κλανιες σας ψεκασε τελικα??? :lol: (καταλαβα βρε...κλωνιες σας ψεκασε..Ε οκ!Κολωνιες! :P

Μαγδουλι πετα τα μαλλινα και βγαλε τα μαγιο!!!!!Μια χαρα ειναι ο καιρος!Εγω φοραω καυτο :lol: σορτς κ ξωπλατο! :lol::lol::-bd:-bd

Γωγω μου πραγματικα σε συμπαθω παρα πολυ ρε συ!!!Και πραγματικα απορω!!!Πως το επαθα,αφου διαφωνουμε σε τοοοσο πολλα! :lol::lol::lol:

Ρε κοπελια κατι πρεπει να κανεις...Ειναι φαυλος κυκλος αυτο με την Ιω...Επειδη ζηλευει κ κανει οτι κανει και της φωναζεις κ της λες κ κουλαμαρες(πχ εισαι κακο παιδι),γιάυτο τα ξανακανει και ισως θα κανει κ χειροτερα...Αλλα τι φταιει η μπεμπουλα?Ουτε η Ιω δε φταιει!...Μωρα ειναι κ τα δυο...Αααααααχ....

Και μη λες πως "φιλοξενεις" την πεθερα κ τη μαμα σου κ αρα πρεπει να σου κανουν κ δουλειες! :o πας καλα ρε νουμερο? μηπως θα πρεπει να σας αγοραζουν κ τα φαγητα,να πληρωνουν λογαριασμους κ να σας λενε κ ευχαριστω? :shock::lol::lol::lol:

Επισης διαφωνω διαφωνωδιαφωνωωωωω στις αποψεις σου περι πολιτικης...Αλλα ακομη κ ετσι να ειναι τα πραγματα και να ειναι μη αναστρεψιμη η κατασταση...Τι προτεινεςι???Να τους αφησουμε να συνεχισουν???Ψαχνουν τροπους να παρουμε κ την 5η δοση του δανειου...σε λιγο θα βαλουν εγγυηση τα hello kitty βρακια των παιδιων μας...και θα τα παρουν τα λεφτα και θα τα βαλουν εκει που ξερουν!Και δεν εννοω στον κ*λο τους...

Το χρεος πρεπει να σταματησει εδω,να αποκεφαλισουμε το τερας(συστημα),και επειτα να δουμε τι μπορουμε να κανουμε.Ομως το βασικο ειναι να σταματησουμε να κατρακυλαμε γτ δυστυχως δεν υπαρχει πατος!Ουτε η χρεωκοπια ειναι ο πατος...

Και εννοειται πως ουτε εγω βγαζω την ουρα μου απ'εξω!Κ εγω κανω τα λαθη μου...και εγω με δικαιολογω οπως ολοι τον εαυτο τους...Ομως δε θα μπω στο τρυπακι να σηκωσω τα χερια(και τα ποδια) ψηλα και να περιμενω.....

Ας πανε σε εκλογες!Οσα εξοδα κ αν γινουν...Ισως ξυπνησει ο κοσμος!Ισως επιτελους καταλαβει πως δεν γινεται να βγαινει κυβερνηση υποτιθεμενου κρατους δημοκρατιας με ποσοστο 20-30%..Μα ελεος!!!!Δε θελει μυαλο ουτε γνωσεις για να το καταλαβουμε αυτο.Και παλι ομως..30% ειναι τεραστιο ποσοστο ανθρωπων που τους ψηφισαν9και αλλο τοσο τους αλλους...Αρα?ολοι αυτοι οι αγανακτισμενοι που δε θελουν να εχουν κ ταμπελες κομματικες τι σκατα σκεφτονται οταν ερχεται η ωρα να βαλουν ενα χαρτι μεσα σε εναν φακελο???? :twisted::twisted::twisted::twisted:

Τονια μην αρχισεις παλια τα "τα ιδια σκατα ειναι ολοι" κλπ σ'εφαγα! :lol::lol::lol::lol::lol: Κ αν ειναι τοτε...φτιαξε δικο σου κομμα!Προτιμω μερικες 1000δες κομματα,παρα ψηφο στους γελοιους.Κατι θα σημαινει κ αυτο! ;)

Κατερινακι τι να πω για τη γιαγια σου?Βασανιζεται η γυναικα...μακαρι να μπορουσε να γινει καλα...

Παλι μονη μου φουντωνω! :oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρύσα χθες θήλαζα και ήρθε και όπως ηταν το μωρό γυρισμένο με την πλάτη προς την Ιω έτρεξε προς τα πάνω της με φορά τη φιλάει στο κεφάλι και μετά την έδωσε μιααααα..... :o:o:o:o:o:o:o:o 'Εβαλε τα κλάματα το ψυχάκι μου το μικρό..Και κανείς δεν πρόλαβε να αντιδράσει..Ούτε ο Γιώργος ούτε η πεθερά που ήταν μπροστά... :(:(:(

Ειλικρινά όταν τα κάνει αυτά μου έρχεται να βάλω τα κλάματα για το μωράκι μου το μικρό..Που είναι τόοοσο μικρό και δεν μπορεί ν αντιδράσει..Αφού ώρες ώρες λέω "Δε θα μεγαλώσει...;;;Θα της τα αλλάξει τα φώτα...Να τη χτυπάει την Ιω να πάρει το αίμα της πίσω..." :oops::oops::oops::oops::oops:

Και εμάς δαγκώνει...Εμένα βασικά πολύ και που και που την πεθερά μου...Το Γιώργο όχι... :?:?:?:?:? Αλήθεια, δεν ξέρω τι να κάνω... :roll::roll::roll::(:(:( Λέω να μην της φωνάζω και ότι θα της περάσει, αλλά τρελαίνομαι..Αφού λέω "άμα της σκάσω καμια σφαλιάρα θα το ξανακάνει;;;;" :oops::oops::oops::oops::oops: Αλλά δε θέλω να τη χτυπήσω μηπως τα κάνει χειρότερα τα πράγματα...Εμένα δε με υπολογίζει καθόλου..Δε με ακούει...Δε με φοβάται... :?:?:?:?:?

Αφροοο οκ τότε..Θα σου τηλ... :D:D:D:D

Ψηλέγκωωωωωω τι να κάνω;;;Πως να αντιδράσω ρε;;;;;Βρες μου λύση.... :roll::roll::roll::oops::oops::oops::oops::oops::oops: Με το καλό δεν, με το άγριο δεν..Τι να κάνω;;;;; :roll::roll:

Επίσης συμφωνώ με αυτά που λες περί πολιτικής..Το χρέος πως να σταματήσει;;Και εκλογές να γίνουν πάλι τα ίδια καθάρματα θα βγουν...Και τα ίδια σκατά θα κάνουν.... :evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil: Και το ξέρω ότι στο τέλος οχι μόνο τα βρακιά των παιδιών μας θα πάρουν, αλλά και εμάς τους ίδιους θα μας πουλάνε στα σκλαβοπαζαρα... :evil::evil::evil::evil:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσάρες μου!!!!

Τί κάνετε;;;;

Πάλι απουσίες γράφω...... :(:(:(

Εμείες είμαστε καλά!!! Η Ε έχει απίστευτη γκρίνια. Πρέπει να υποφέρει πολύ με τους τραπεζίτες. Βάζει ό,τι βρει μέσα στο στόμα και το δαγκώνει η καημένη. Εμένα πάλι υποφέρουν τα αυτιά μου από τη μίρλα της :D:D . Η μπουμπού είναι μια χαρά! Πετάξαμε τα μπούτια και τα μπράτσα έξω πλέον. Το βράδυ ήδη κοιμόμαστε με φανελάκι και ανοιχτή μπαλκονόπορτα. Και είναι ακόμη Μάιος γμτ... :shock::shock::shock:

Χθε το απόγευμα πήγαμε (οικογενειακώς) στο Λευκό πύργο! Δεν είχε τόσο κόσμο όσο προχθες αλλά και πάλι ήταν αρκετοί μαζεμένοι. Αυτόι που μου την έδωσαν απίστευτα ήταν οι Καντινιέριδες. Μα έλεος....

Γινόταν της τρελής από καντίνες, ΄ποπ κορν , σπόρια κλπ. Ελλαδάρα μου αθάνατη... Ούτε να αγανακτήσουμε με την ησυχία μας δε μπορούμε!!! Σήμερα θα ξανακατέβουμε αλλά λίγο πιο αργά γιατί έχουμε ωδείο το πρότελευταίο μάθημα...

Αυτά από μας....

Χρύσα μου σ'έπαιρνα τηλ το πρωί στο κινητό αλλά ήταν κλειστό! Να χαίρεσαι τον Χριστοφορό σου! Να τα χιλιάσει και ό,τι επιθυμεί! Δεν το ήξερα η γαιδούρα και το διάβασα σήμερα το πρωι.

Θου είναι μεγάλη γυφτιά αυτό το πράγμα. Αν είναι να κλέψεις λάδι γιατί να το ανάψεις το ρημάδι το καντιλάκι;;; Μα γιατί να υπάρχει τέτοιος κόσμος;;;

Νατασούλα και η Ε μια από τα ίδια. Έχει άποψη για όλα! Μέχρι και για τον καφέ του Δ. Όποτε φτιάχνει να πιεί ο καημένος ον πρήζει. 'πιές, άντε πιές κιάλλο, τώρα πιες' και τέτοια

Χιονούλα μάλλινα;;; Γκρρρρρρρρ... Τα σκέφτομαι και μου σηκώνεται η τρίχα!

Γωγώ και η Ε δάγκωσε τη μικρή πριν μια βδομάδα και είδα και έπεθα να τη συνεφέρω. Τη λυπήθηκε η ψυχή μου. Γνώμη μου είναι όμως πως η αντίδρασή σου ήταν εσφαλμένη. Δεν πειράζει ομως!!! Εγώ ακόμη σαγαπώ!!!

Αφρο σου είπε η Θου αυτό που της είπα;;; Να ξεχωρίσεις τα στήθη για το Μανώλη. Και να είσαι αυστηρή σαυτό!

Argi μήπως ήταν το e-coli το βακτηρίδιο;;;

Χιονούλα πότε έρχεστε Ελλάδα;;;

Κατερινάκι ελπίζω να ξαλαφρψώσει σύντομα η γιαγιούλα σου και να μην ταλαιπωρείται...

Συγχαρητήρια καιστο Ειρηνάκι για το νέο κατόρθωμα!!!

Τόνια να μην τα παρατήσεις ρε! Εμείς εδώ είμαστε για να σε εμψυχώνουμε!!!

Θεσ/νικιές έχετε ιδέα που μπορώ να βρω σαπουνάκια μικρά αρωματικά σε καλή τιμή;; Θέλω 130 περίπου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φιλενάδα απάντηση: φουξια και μωβ

Θυμάσαι όμως την ερώτηση :lol:

Έτσι για να δούμε πώς πάει κι η δική σου αμνησία :P

Γωγώ για να σας τραβήξει την προοχή ρε τα κάνει αυτά η Ιωάννα... Και νομίζω πώς όσο εσύ εκρήγνυσαι (έτσι γράφεται αυτή η δύσκολη λέξη? :? ) τόσο θα συνεχίζει. Πρέπει μάλλον να της λες αυστηρά να μην το κάνει και να παίρνεις το μωρό και να φεύγεις. Να την αγνοείς... πω πω το μικρούλι τι τραβάει...

Άσχετο...έχετε ψωνίσει ποτέ ρούχα για εσάς από ίντερνετ? Ξέρετε κανένα καλό σάιτ? Ψάχνω να βρω ένα καλό φόρεμα για το γάμο στην Αθήνα και δε μου αρέσει τίποτα εδώ. Γενικώς η αγορά τοςυ είναι χάλια γμτ...

Νατάσα γειαααα! Υποβολή και σε διαβάζω :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστασία γράφαμε μαζί!!! Αλλάντ'άλλων βέβαια!!! Πες τα! Μαρέσειόταν φουντώνεις!!!

Αφρο ο Μανώλης να έχει το δικό του και το μικρό να το βάζεις και στα δύο .Όποτε μπορείς. Ειδάλως θα γίνουν ανόμοιόμορφα και θα τρέχεις να τα συνεφέρεις.

Χιονούλα γιατί δεν αγοράζεις από δω όταν έρθεις;;

Ρούχα για μένα δεν έχω αγοράσει ποτέ γιατί φοβάμαι τα νούμερα και είμαι και λίγο μυστήρια...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χιονούλα πότε έρχεστε Ελλάδα;;;

Στις 17! Με βλέπω να φέυγω με μπότες και να βάζω στην τσάντα σαγιονάρα να φορέσω την προσγείωση :lol:

Δε θα προλλάβω για το γάμο...Φτάνω Παρασκευή αργά το βράδυ κι ο γάμος είναι Σάββατο... Πολύ τρέξιμο μου φαίνεται να πηγαίνω και για ψώνια. Και μόνη μου με τη Μαρκέλλα :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νατασάκι που είσαι ρε αγάπη;;;;Τι ετοιμάζεις για τη βάφτιση της μπεμπούλας (αλήθεια πως θα τη βγάλετε τελικά :roll::roll::roll: );;;

Πες ρε αγάπη τι να κάνω με τις δαγκωνιές..Πως να τις κόψει;;;Εσύ τι έκανες;;Πως αντιδρούσες;;;; :roll::roll::roll::roll::roll::roll:

Α, επίσης που και που την απειλώ ότι αν την ξαναδαγκώσει, θα της πάρω όλα της τα παιχνίδια και θα τα πετάξω....Αλλά ακόμα δεν το έχω κάνει... :roll::roll::roll::roll:

Μόνο μη μου πείτε μίλα της ήρεμα κλπ..Κάθε μέρα αυτά της λέω..Ότι είναι μικρούλα η μπέμπα,ότι πρέπει να την αγαπάει και να την προσέχει, ότι πονάει όταν τη δαγκώνει...Ότι την μπεμπούλα τη θηλάζω γιατί είναι μικρή και ότι έτσι έκανα και με αυτήν όταν ήταν μωράκι..Και ότι εγώ αγαπάω εσένα περισσότερο κι όχι την γκρινιάρα την μπεμπούλα... :oops::oops::oops::oops:

Μάγδα ούτε εγώ έχω ψωνίσει για μενα από νετ... :?:?:?

Μόνο αυτό να της λέω;;Να μην το ξανακάνει;;;; :roll::roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ψηλέγκωωωωωω τι να κάνω;;;Πως να αντιδράσω ρε;;;;;Βρες μου λύση.... :roll::roll::roll::oops::oops::oops::oops::oops::oops: Με το καλό δεν, με το άγριο δεν..Τι να κάνω;;;;; :roll::roll:

Επίσης συμφωνώ με αυτά που λες περί πολιτικής..Το χρέος πως να σταματήσει;;Και εκλογές να γίνουν πάλι τα ίδια καθάρματα θα βγουν...Και τα ίδια σκατά θα κάνουν.... :evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil: Και το ξέρω ότι στο τέλος οχι μόνο τα βρακιά των παιδιών μας θα πάρουν, αλλά και εμάς τους ίδιους θα μας πουλάνε στα σκλαβοπαζαρα... :evil::evil::evil::evil:

Οχι οχι οχι!ΔΕΝ θα βγουν τα ιδια καθαρματα αν ΔΕΝ τους ψηφισουμε.Ας παραλυσει το συστημα.Ας παθουν πολλαπλα εγκεφαλικα ολοι(μεταφορικα μιλαω).Πρεπει να υπαρξει ριζοσπαστικη αλλαγη...

Για την Ιω πως να σου βρω μια λυση ρε αγαπουλα?Ουτε γνωσεις εχω ουτε 2ο παιδι..Απλα σου μιλαω λογικα σκεπτομενη(νομιζω)...Ισως ειναι ο χαρακτηρας της Ιως..Ισως κανατε καποια λαθακια στην πορεια της ζωης της(αλλωστε ολοι κανουμε) τα οποια την κανουν θηριακι τωρα..Αλλα πρεπει να βρεις μια χρυση τομη...Και οταν λες πωςτην παιρνεις "με το καλο" τι εννοεις?Πως της λες ομορφα κ καλοσυνατα τι δεν πρεπει να κανει κ εκεινη δε σε ακουει???Ε σωπα????!!!!!!Λες κ ειναι το μονο 2χρονο που ΔΕΝ ΑΚΟΥΕΙ!!!!Αλλα πρπει να επιμεινεις σε αυτη την συμπεριφορα...Ολοι σας!Ξανα κ ξανα κ ξανα να ακουει μονο θετικες παροτρυνσεις...

Και παλι σου λεω πως δεν εχω γνωσεις τι θα "επρεπε" να κανεις...Απλα αυτο που νομιζω...

Μακαρι συντομα να την ξεπερασετε αυτη τη φαση... :-*:-*

Χαχαχαχχαααχα μαγδουλι μου φυσικα κ θυμαμαι την ερωτηση!!!!Αφου εχω μεγαλη καουρα για τετοια σοβαρα ζητηματα οπως...το σεταρισμα μαγιο με αξεσουαρ!!! :lol::lol::lol::lol:

Νατασα μπορεις να σχολιασεις κ εσυ κατι απο τα φουντωτικα? :lol: Γτ ειναι βλακεια να φουντωνω μονη μου!!!!! :P:P Θα πας σε αυτη την εκδηλωση την κυριακηπρωι?Πες λεπτομερειες...να ερθω?αξιζει???

Μαγδα δεν ξερω σαιτ...κατσε να δω τους σελιδοδεικτες μου!να σου στειλω 3 φορεματα που εχω να τα δοκιμασεις μπας κ σ'αρεσει κανενα!? :lol::P Μπορει να το γραφω στην πλακα αλλα...γτ οχι? :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα!

νατασα για τα σαπουνακια,φτιαχνει ο χημικος του σχολειου μου τελεια,με αγνα υλικα!τον εμπιστευομαι απολυτα!ουτε καμμενα λαγια,ουτε τιποτα χημικο!εχω παρει για τον γιωργο κ του ειπα να φτιαξει κ για εσας κ θα σας δωσω μολις σας δω!για τα μωρα μου ειπε χωρις καθολου ελαια κ αρωματα..

για εμενα εχω παρει αρωματικά!

τα θελεις μαλλον για τη βαφτιση,ε;;μου ειχε πει οτι ειχε φτιαξει της κουμπαρας του για τον ιδιο λογο!

απο τιμες,ξερω οτι το ενα μετριο σαπουνακι το δινει γυρω στα 1.5-2 ε,αλλα δεν ξερω για μαζικη παραγγελια..ισως λιγοτερο..θελεις να τον ρωτησω;;

μαγδα εγω θυμαμαι την ερωτηση! :lol::lol::lol::lol::lol:

παω να διαβασω κ τα υπολοιπα γιατι βιαστηκα να ποσταρω για να απαντησω στη νατασα!φιλακια σε ολες!

επανερχομαι!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νατασα σε πετυχα ον λαιν;;;ωωωωωωωωωωω 2η φορα σημερα!!! :D:D:D:D

Γωγουλα μου γιατι ρε να σου κρατησω μουτρα;;;Απλα εχω και εγω αλτσχαιμερ!!!!

Εγω αυτο που εκανα ειναι οτι προσπαθουσα ο Ν. να μην εχει καθολου μα καθολου προσβαση στον μπεμπη.

ακομα και την ωρα που θηλαζα το ενα χερι το ειχα ελευθερο για να χαιδευω τον Ν.Απλα δε θηλαζα με μαξιλαρι.Πολλες φορες θηλαζα και ορθια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μάγδα ίσως σας δω! Μπορεί να πεταχτώ κατά κει που θα 'στε για να δω αν αντέχεις τη μυρωδιά από τα ποδαράκια της Αναστασίας!!! :lol::lol::lol:

Γωγώ δύσκολη φάση περνάει ρε γμτ. Της είπα έκείνη την ώρα πως δεν το κάνουμε ΠΟΤΕ αυτο. Με έντονο ύφος τη ρώτησα γιατί το έκανε. Μετά άρχισε να κλάιε γιατί κατάλαβε πως έκανε λάθος και άρχισα να της λέω πως ξέρω πω ςδεν το ήθελε πως το έκανα κατά λάθος και δεν θα το ξανακάνει. Μαλλιάζει η γλώσσα μου αλλά δεν έχω να κάνω κάτι άλλο. Όποτε με φουντώνει και συγκρατώ τον ευατό μου να μην της φωνάξω τρην αγκαλιάζω πλύ σφιχτά για να μου φύγει (σαν να ήθελα να τη δαγκώσω ρε παιδί μου). Θα συμφωνήσω και με την Αναστασία. Η Ιωίσως σας έχει πάρει τον αέρα και είναι λίγο πιο δύσκολο να την ελέγξεις. Αυτό που σου προτείνω αρχικά είναι να ελέγξεις τη δικ΄η σου αντίδραση. Από κει ξεκιν'ανε όλα. ¨οσο πιο ήρεμη είσαι΄τόσο πιο ήρεμα θα περνάνε όλα.

Αναστασία δεν ξέρω ακόμη τη θα κάνω γιατί προέκυψε μια βάπτιση! Θα μιλήσουμε στο τηλ! Αξίζει να πάμε πάντως γιατί θα χει πολλά πράγματα να κάνουμε!

Ιουλία τα θέλω για τα προσκλητήρια και οχι για της μπουμπουμιέρες. Θα σε τηλ καλύτρερα να σου δώσω λεπτομέρειες για να τον ρωτήσεις!

Παναγιώτα μου ω ναι!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ρε συ δε σε ρώτησα...

Τί αλλεργία έχεις;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστ. εγώ συμφωνώ μαζί σου περί πολιτικής!!! ;) πάντα υπάρχει μια δικαιολογία, οι άλλοι φταίνε....

Μάγδα αν ξέρεις το νούμερό σου μπορείς να παραγγείλεις από το ιντερνετ.....προσωπικά ρούχα και παπούτσια δεν παραγγέλνω γιατί αν δεν μου κάθονται καλά?.......μπορείς να βρεις μέσω ΑΜΑΖΟΝ κάποιες εταιρείες και αν δεν σου κάνει το γυρίζει πίσω....! ;)

Γωγώ να πάτε άμεσα στην παιδοψυχολόγο, εγώ το βρίσκω πολύ σοβαρό αυτό που κάνει η Ιω και κυρίως το ότιθ θέλει να αυτοτραυματίζεται!!!! :? ....μπορώ να σου πω ότι μπορεί και να χαρακτηριστεί επιθετική!!!! :? .....πάντως αυτό που έχω διαβάσει είναι ότι πάντα μιλούμε στα παιδιά και τους εξηγούμε γιατί κάτι είναι επικίνδυνο κ.λπ., να της μιλήσεις όμως έχοντάς την δίπλα σου και εκείνη να σε κοιτάει στα μάτια!

πάω να κάνω τα τσιιζμπέργκερς μου!!! :D

α εδώ Νατάσα έχουμε μαγαζί με φυτικά σαπουνάκια αλλά και τα body shop νομίζω ότι πουλούν!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Magda koita edω!

Δεν εχω παραγγειλει αλλα εχουν παραγγειλει φιλες μου κ απ'τα 2!

http://www.dress-for-less.com/tmpl/en/s ... BDTbCrbi59

http://www.asos.com/Women/Dresses/Cat/p ... x?cid=8799

Γραψατε αλλα δε σας διαβασα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαγδα θα αγορασεις καλο φορεμα χωρις να το δοκιμασεις;;;Δηλαδη εκει τι ρουχα εχουν ρε συ;;;

Αναστασια και κυριολεκτικα να τα παθαιναν τα εγκεφαλικα δε θα με χαλαγε!!!! :twisted::twisted:

Καλα ρε αληθεια φορας ξωπλατο;;; :lol::lol::lol:

Θου αρχικα διαβασα κλανιες ρε για αυτο δεν καταλαβα με τη μια τι ηθελες να πεις!!! :lol::lol::lol::lol::lol:

Εχει κανει καμια σας ΜΠΟΜΠΟΝΙΕΡΕΣ στο ΧΑΜΟΓΕΛΟ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ;;;;;;;;;;;;;;;;;

Χρυσα εδω παλι βρεχει σημερα, αντε μπας και καθαρισει λιγο η ατμοσφαιρα.ολα τα σχολεια Λευκες εχουν.Ασε...

Α, μου απαντησε και η Αναστασια-μπεμπ.Καλα ειναι απλα δεν εχει νετ, εχει αλλαξει κινητο, ο σπυρος την εκοψε την πανα.

Ιουλια τα φιλια μου ρε.Πως τα πας;;;Τελειωσες τις εισηγησεις σου;;;

Αχ Νατασα μου εχω στη γυρη,στη σκονη απο τα πευκα και στις Λευκες..Ειμαι με κοκκινα ματια που με φαγουριζουν, με μυξες και δε μπορω να παρω και τπτ.Και ολο αψου και αψου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καληκαλησπερα....

Χαθηκα παλι...η γυναικα....

Λιγο το ιντερνετ λιγο η ακεφια μου... :oops:

Θα πω πολλες πολλες ευχες στην νεα μανουλα....

ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ!!!!!!!!

Θα χαιρετησω οοοοοοοολες τις μανουλομανουλες.....

Και θα προσπαθησω να σχολιασω οτι

μπορω.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

νατασα το τηλ μου εχει μινει απο μπαταρια και ειναι σβησμενο..οποτε..

ευχαριστω παρα πολυ για τις ευχες κοριτσαρα!!!! να εισαι καλα.

Για τα σαπουνακαι που θελεις, ειναι μια εταιρια που φτιαχνει σαπουνια για το ξενοδοχειο μας απο φυσικα υλικα, εχω ζητησει απο τα παιδια να μου βρουν τα τηλ τους και θα σου στειλω πμ αλλιως μπορεις να δεις και εδω http://www.myrenia.com/Myrenia_Soaps/Contact.html

και http://www.cumaea.gr/eshop/shop.browse/1.html

Αναστασια μου φιλακια!!!!

Δε μπαινεις τοσο συχνα και σε πεθυμησα..

καλα και εγω τωρα τελευταια ειμαι καπως με τον χρονο αλλα ολα ΟΚ

Ιουλια το σχολειο τελος για σενα;;;;;;

ποτε κλεινουν τα σχολεια ρε παιδια;;;;

μαγδα εκτος απο αυτα που σου εγραψε η Αναστασια...δες και

http://www.yoox.com

http://www.net-a-porter.com

Μπραβο στον Σπυρο ρε!!!

ελπιζω να μου εστειλε το τηλ που ισχυει..

αν και κατι διαβασα για το ΕΣΠΑ παιδια και δε μου αρεσε καθολου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαγδα δεν ξερω σαιτ...κατσε να δω τους σελιδοδεικτες μου!να σου στειλω 3 φορεματα που εχω να τα δοκιμασεις μπας κ σ'αρεσει κανενα!? :lol::P Μπορει να το γραφω στην πλακα αλλα...γτ οχι? :?

Γιατί δε θα προλλάβουμε...όχι να έρθουν, αυτό θα το προλλάβουμε..

δε θα προλλάβουμε να χάσω 10 κιλά που θα θέλω για να χωρέσω στα δικά σου :lol:

Ευχαριστώ πάντως :-* Θα ξανακατέβω σήμερα κέντρο. Κάτι θα βρω...τι στα κομμάτια...

Ξύνπνησε - σας αφήνω!

Α! Ευχαριστώ για τα σάιτ - θα μπω να δω!

Παναγιώτα συνήθως αν δε σου κάνει μπορείς να το επιστρέψεις!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω θα θελα να παω στη πορεια της κυριακης..για τη καρτα του πολιτη.. : :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:

θηλαζω..φιλια σε ολεσ

α γωγω αφυ λες θ τις πεταξεις τα παιχνιδια καντο..μη εισαι μονο σταλογια..εγω οτι λεω σχεδον το κανω γιαυτο οτι πω ο θοδ το υπολογιζει ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Εμένα τον πιάνει και την μέρα δυστυχώς! Υπομονή ναι πού θα πάει θα περάσουν! 🥴🥴 Σε λιγάκι ξεκινάμε βάρδια!! Χαχα Ευτυχώς πρόλαβα κι έκανα τώρα ένα ωραίο ζεστό μπανάκι και χαλάρωσα λίγο! 😊
    • Καλά είμαι 😊 Στη ρουτίνα μας. Καλά τα πάει η μικρή με την γυναίκα, έχουν βρει κι αυτές την ρουτίνα τους. Έχει προσαρμοστεί και δεν κλαίει όταν την αφήνουμε.  Είμαι στο στάδιο του αποθηλασμου. Τώρα της δίνω μόνο πρωί βράδυ και έχει ξεκινήσει και πίνει τώρα και αρκετό αγελαδινό γάλα, οπότε αυτό το μήνα σκέφτομαι να κόψω και τον πρωινό θηλασμό και τον επόμενο μήνα τον βραδινό. Για να δούμε... Θα σε συμβούλευα να κάνεις έστω και με βιντεοκλήση μία συνάντηση με σύμβουλο θηλασμού μπας και βρει τι φταίει. Είναι κρίμα τώρα να πονάς 😕
    • Κι εμείς έτσι ακριβώς...όλη μέρα κοιμόταν κάτι μισαωρα ένα τέταρτο και πάει λέγοντας και τ απόγευμα δεν άντεξε κοιμήθηκε απ' τις 6 μέχρι τις 9..μετά κοιμήθηκε κάνα τέταρτο και τώρα προσπαθώ να τον βάλω μπας και κοιμηθεί κάνα τετράωρο...εντάξει παρηγοριεμαι τουλάχιστον δεν είναι μόνο ο δικός μου
    • Τα άλματα ουσιαστικά θα καταλαβαίνεις γιατί το μωράκι φέρεται κάπως διαφορετικά..Εμείς ας πούμε περάσαμε τα 2 πρώτα και τα καταλάβαμε καλά 😂..Εμένα στηρίζει κεφαλάκι και έχουμε και οπτική επαφή αρκετή θα έλεγα...Μη σε αγχώνει αυτό,κάθε μωράκι θέλει τον χρόνο του 🙂🙂..Αχ και εμάς τα βράδια μας είναι λίγο περίεργα λόγω κολικών αλλά θα περάσουν που θα πάει..
    • Εγώ κοριτσάκι μου είχα από την 5η βδομάδα αίμα και καφέ μέχρι τον 4ο μήνα.. Αποκολλησουλες ήταν κ όλα πήγανε καλά!! Ή που το έχασες κ έγινε κάπου εκεί ανάμεσα ή που άλλαξε ο κύκλος σου αυτό το μήνα. Εγώ πχ τους 4-5 τελευταίους μήνες είχα ωορρηξία 11η μέρα βάσει τεστ κ αυτό το μήνα είχα θετικό 14η..  Καλούς διπλασιασμούς κοριτσάρα μου!!! Με το καλοοοοοοο
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...