Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρές του βυζονυχτίου Νο 43-όλα του γάμου δύσκολα...


Recommended Posts

Καλησπερα σας!

Χρυσουλα να χαιρεστε τον κουκλο σας!Και να ευχηθω να παρει τον τροπο σκεψης σου! ;):D

Αφρο ειναι γλυκας ο Πανουλης!!!Και παλι να σου ζησει κοπελα μου κ να ειστε ευτυχισμενοι οικογενειακώς!

Τι αλλα νεα?Θα μου πειτε "πλακα μας κανεις"? :P Τοσες σελιδες νεα κ αποψεις γραφουμε!..Ε...

Σας διαβαζω και...Απανταω αμεσως!Στο μυαλο μου! :lol:

Ιουλια μου σε σκεφτομουν σημερα!Και ειχα ακριβως τηςν ιδια σκεψη με σενα!"Η γαιδουρα η ιουλια ουτε ενα τηλ δεν παιρνει!"Δεν πειραζει μωρε!Μανουλες ειμαστε κ αλληλοκαταλαβαινομαστε! ;) (α!το χιουμορ μου πηγε διακοπες!)

Μαγδουλι εισαι εδω?Τι χρωμα μαγιο πηρες στη Μ??Ασχετο ε?!(εδω ο κοσμος καιγεται...)

Φραν πολυ θα'θελα να βοηθησω κ εγω οπως εσυ καποιον...Περαστικα στον Σεμπ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Αργυρω ειναι 8 ευρω το τριμηνο το σχολειο. Το λεωφορειο ειναι για την κοπελα για να παει απο την Καμπαλα στο χωριο να δει το παιδι της. Κοστιζει 5 ευρω κ δεν μπορει να τα διαθεσει οποτε δεν παει κ στελνει χρηματα στι χωριο.

ναι βρε το κατάλαβα, απλά το λεωφορείο εσε σύγκριση με το κόστος του σχολείου είναι πολύ ακριβό!!!! :?

πάντως καλά κάνεις και τους βοηθάς, άλλωστε τι είναι 8 ευρώ?!!!

σε μία ώρα πάω οδοντίατρο και έχουμε συζήτηση και με τον παιδίατρο για το θέμα που μας προέκυψε (με "υ" γράφεται? μπερδεύτηκα!) !!! :?

σας χαιρετώ :-h:-h:-h:-h

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια , μπηκα να σας διαβάσω για να μην χάσω την μπάλα και απλά να ευχηθώ και εγώ στο Χρυσουλάκι μας για τον Χριστόφορο, Να ζησει Χρυσα μου, ευτυχισμένος, γερός και χαρούμενος! Να τον δεις να μεγαλώνει και να γινεται ενας καλός και ισορροπημένος άνθρωπος! :x:x:x:x:x:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστασι σε σκεφτομουν σημερα ρε οργιο που χαθηκες!!! :P Γιατι πουλακι μου πηγε το χιουμορ περιπατο;;;;ποιος σε πειραξε;;;;;θα τη μαδησω τη πεθερα σου λεμε!!!!!! :evil::evil::evil:

Ιουλια ουτε 10 μηνων περπατησε ο Γιωργακης σου;;;;;;!!!!!Μπραβο του βρε του προκομενου!!!!! :ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαγδα αντισταμινικα παιρνω κ εγω τωρα,καλα 1 το βραδυ,λογω του προβληματος με τα τσιμπηματα..

κ θηλαζω κανονικα..βεβαια μονο πρωι βραδυ,αλλα δε σκεφτηκα οτι μπορει να κανουν κ τοσο κακο.. :?

φρανι πολυ καλα κανεις κ βοηθας!!κ ειναι τραγικο ποσα που εμεις τα θεωρουμε μηδαμινα ,να διαμορφωνουν τοσο καθοριστικα το μελλον καποιου.. :(

αναστασακι κατι μου λεει οτι δεν ειναι μονο η πεθερα το θεμα..αααχ..κ βαααααχ!

αντε να ανακαμπτει το τρενακι μας κ να βρισκει το παλιο καλο του χιουμορ λεμεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε!!παντρευεται το σισσακι μας καλε!δε θα τραγουδησουμε το κατιτις μας;;δε θα συρουμε ενα χορο;;;; :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

τονια μου ναι!κ η πλακα ειναι πως επειδη ειχε αρχισει νωριτερα να κανει 1-2 βηματακια,καραδοκουσα με την καμερα..κ ξαφνικα...τον ειδα να μην πεφτει κ να περπαταει!!!κ ετσι εχω βιντεο τα πραγματικα πρωτα πρωτα βηματακια του!!! :x:x:x:x:x:x

σας αφηνω!ο χ. πηγε βολτα με τον γιωργο κ εγω παω να φτιαξω ενα φραπεδακι!!

φιλακια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσια! Τι κανετε?

Χρονια πολλα Φοφο!!!!!!! Χρυσακι να τον χαιρεστε και να ειναι γερος μια ζωη! [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion1.gif]

Ιουλια σημερα σε σκεφτομουν.Εισαι καλυτερα με τα εξανθηματα?

Αργι μου σοβαρα απο τα αγγουρακια? :o Η Ε. τρωει πολλα. Θα προσεξω να μην ειναι απο Ισπανια η καλυτερα δεν θα της παρω για λιγο καιρο. Ντοματες σημερα εκανα σαλατα με αισμπεργκ αλλα τις επλυνα με καυτο νερο. Θελει προσοχη.

Γωγω και εγω συμφωνω πως η κατασταση ειναι μη αναστρεψημη και οσα και να κανουνε δεν προκειται να αλλαξει τιποτα.

Φραν και εγω αν ημουν στην θεση σου θα την βοηθουσα την κοπελα. Μπραβο που το κανεις. Το ποσο ειναι μηδαμινο για εμας. Περαστικα στο Σεμπινι. Κατι θα τον πειραξε ελαφρα μαλλον.

Αναστασια γιατι τοσο νταουν παιδι μου? Εσυ που ησουν η προσωποποιηση της χαρας! Για χαμογελα λιγο! ;)

Τρελοκρητικοπουλο πιασαν οι ζεστες εκει? Για μπανακι ποτε θα πατε? Την μικρη θα την βαλεις στην θαλασσα η ειναι νωρις ακομα?

Σημερα εχει γιορτη του κρασιου η πολη και λεγαμε να παμε αλλα ετοιμαζεται για βροχη :twisted: Αυριο θα παμε στην διπλα πολη που ειναι πιο μεγαλη για ψωνια!! :D Καιρος ηταν..δεν εχω τιποτα να βαλω...

Φιλια σε ολες..παω να αρχισω το μαρτυριο ταισματος της Ε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted: Έχασα ο,τι έγραφα το τελευταίο μισάωρο!!! :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:

Από τις λίγες φορές που δεν έκανα αντιγραφή!!!! :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted: Και έγραφα και πολλά ρε γαμότο... κυριως απαντούσα στη Γωγούλα, ίσως να ήταν για καλό που σβήστηκαν... την αποψή μου την έχω εκφράσει περφεκτλι κλιαρ δεν υπαρχει λόγος να γίνω γραφική, αν δεν έχω γίνει ήδη... :roll::roll::roll:

Η μικρή ξύπνησε και είναι μεσα στην γκρίνια, χτυπιέται για αδιευκρίνιστους λόγους και μου έχει σπάσει τα νεύρα... τώρα της φώναξα οτι δεν της μιλάω και κλαίει... :evil::(:?:?:?:?

Εβρεξε αρκετά εδώ... αν βρέχει και στο γάμο θα είναι μια τελειότητα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τελικά ο οδοντίατρος μου άνοιξε το δόντι και μου είπε ότι είναι τελείως χαλασμένο και πρέπει ν ατο βγάλω, πρόκειτε για το δόντι που είναι δίπλα από τον φρονιμήτη....και με ρωτά αν θέλω αναισθησία ή όχι, του λέω θέλω και μετ΄αέβλεπα τι έκανε και αναρρωτιόμουν: υπάρχει άνθρωπος που το κάνει χωρίς αναισθησία? :o:o:?:?

Αφρο γιατί πονάει το κορμάκι σου? :?:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμπεθέρα ύστερα από την βόλτα σας στην ελληνική συνοικία να υποθέσω ότι ο συμπέθερος άλλαξε γνώμη και θέλει να παραμείνει στον Καναδά!!! :D

αύριο θα σας πω τι είπε ο παιδίατρος για τον Λ., μόνο να σας πω ότι κουνούσε το κεφάλι του!!!! :-o:-o:-o:-o ........ αν σας πρήζω να μην σας πω!!! :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αργυ για αλλη μια φορα...ΔΕ ΜΑΣ ΠΡΗΖΕΙΣ!!!!! :P τι σου ειπε ο παιδιατρος;;;

Πονας τωρα που περασε η ναρκωση;;; :?

Λενακι ναι ρε θα τη βουτηξω,αλλα οταν παει 5-6 μηνων γιατι οι θαλασσες εδω κοντα δεν ειναι και οι πιο καθαρες και για να βρουμε καθαρες πρπει να παμε μακρια...ε με τις αντλησεις δε με παιρνει χρονικα! :?

Σισσακι αφιερωμενες οι μαντιναδες! :x

Ευχομαι το στεφάνι σας χρυσάφι να γεμίσει

και να σας τρέχουυν τα καλά σαν το νερό της βρύσης

Νυφη οσες ειναι οι ραφες πανω στο νυφικο σου

τοσες να ειναι και οι χαρες μεσα στο σπιτικο σου

Σήμερα γάμος γίνεται σ’ ωραίο περιβόλι

Σήμερα αποχωρίζεται η μάνα από την κόρη

Γαμπρέ τη νύφη να αγαπάς, να μην την μαλώνεις

σαν το σγουρό βασιλικό, να τη ποκαμαρώνεις

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας!!!!

Πω πω βαριεμαι εεεεεεεεεεεε!!!!!!!!!!! #-o#-o#-o#-o#-o

Καποιοι στη γειτονια κανουν το κρεβατι πριν το γαμο.Μα τι μαλακια εθιμο!!Σορυ κιολας.

Και επισης το κανουν παντα Πεμπτη πριν το γαμο.... :o:o:o Να χεις την κουραση σου να χεις και να μαζευεις το σπιτι απο τα ρυζια και απο το χαμο του κρεβατιου!!!!!!!

Εριξε εδω μια βροχα...Σισσακι ρε μεχρι το αλλο Σαββατο θα φτιαξει ο καιρος.μην ανησυχεις.

Τονια και εγω θα τον βουτηξω το δικο μου αλλα θα τον πηγαινω μονο τα απογευματα 6 με 8. Το πρωι ο ηλιος καιει παρα πολυ και φοβαμαι. :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Το ξέρετε ότι αν βγουμε από το ευρώ θα γίνει στάση πληρωμών και για να πληρώσει τα δάνεια του το κράτος θα δεσμεύει τις καταθέσεις των πολιτών;;;;;;

σΥΓΓΝΩΜΗ αλλα αν ειναι ιδιωτικη η τραπεζα πως θα δεσμευσει τα χρηματα;;;Μπορει;;;; :?:?:?:?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Παναγιωτα μου οντως ηλιθιο εθιμο!!! Εγω δεν ηθελα καθολου να κανω νυφοστολι(ετσι λεγεται το κρεβατι εδω) αλλα θελανε ολοι οι υπολοιποι οποτε εκανα,αλλα σιγα μη το κανα 2 μερες πριν το γαμο να γαμιεμαι στις ετοιμασιες τελευταια στιγμη!!! το εκανα μια εβδομαδα πριν! ;)

Αυτο με τις ιδιωτικες τραπεζες το εχω κι εγω απορια αλλα αν θυμαμαι καλα που ειχα ρωτησει το κουνιαδο μου που δουλευει σε τραπεζα,μπορουν...μια λυση ειναι να βγαλεις τα λεφτα σου και να τα βαλεις σε θυριδα,αλλα για ποσο ρε γαμωτο;;; :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι κανετε?

ειμαι τοσο κουρασμενη..απο γενικη μου εμειναν τα κουφωματα εσωτερικα,ψυγειο κ η κουζινα-φουρνος

αλλα απο βδομαδα..βαριεμαι τωρα..

ο μεγαλος τινκα στη γκρινια..οοοοοοολα του φταινε

αφρο κατσε νωρις ειναι να δεις διαφορα συμπεριφορας του μανωλη..ευχομαι να ειναι συντομη

αργι ξερω ατομο που δε θελει ναρκωση,, :x:x

βικυ θεα η μικρη..

αναστασιααααααααααααααα...εσυ μωρε κατι εχεις..θα με πεις σε μενα θα το πεις..οκ σωστα

σε φιλωωωωωωωωωωωωω

ιουλια καλεεεεεεεεεεεε 10 μηνων ο γιωργακης?φοβεροςςςς

νατασουλα τι καλα που δε ταλαιπωρηθηκατε

συμπεθερα με τα τις βαφτισης δε με ειπες..τι ετοιμαζεις?

τονια ακομα να κλεισω για κρητη..ειδωμεν..

αντεχεις?????????

γερμανολενακι καλα?αχ τι καλα για αυριο..καλα ψωνια

φρα συγχαρητηρια κ παλι ρε θηριο..μα μονο 5 ε?κ δε μπορει να δει τη κορη :cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry:

σισσιω τι λεει..πηγες στη πορεια?

ερη με τη διαιτα καλα?

κατερινα που εισια?

παναγιωτα κ γω κρεβατι δε εκανα..ελεος...παπαριες..

γωγω πως πας?τα κακα μουσταρδι?

λεναρα εγκυουλα φιλια στη κοιλιτσα..

χρυσα πως περασες στο τραπεζι..κριμα δε ημουν εγω..θα πλακωνομουν στο φαι..

εχασα κ ενα κιλο..ουφφφφ ακομα 2..να δουμε

ευη καλε ποσα τετραγωνικα εχεις σπιτι?

βενι θεα που περπατησες τοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοσο..θεααααααααα

μιτσακι μου καλα?

ποτε πας γιατρο????????????

σας φιλω..οποια ξεχασα :oops::oops::oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

α ξεχασα να σας πω..

ο μικρος σημερα γυρισε απο ανασκελα μπρουμυτα :D:D:D

κ αν σας πω οτι ακριβως τη ιδια ημερομηνια γυρισαν κ τα δυο..3 μηνων κ 8 ημερων..

αλλα με διαφορετικη τεχνικη..

ελπιζω να μη μοιασουν κ στο υπνο :twisted:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα

σας διαβασα αλλα τα ξεχασα :oops::oops::oops:

εβρεξε και δροσισε λιγο

θουλη 100τμ καλε ειναι το σπιτακι μου

επειδη κανω τοοοοσεεεεεεεςςςς μερες δουλειες? :lol::lol::lol::lol: αργω πολυ ε?ρε συ με την μικρη ολο διακοπες κανω

μια να την παρω αγκαλια,να την ταισω,να της δειξω κατι να την κοιμησω :roll::roll:

δεν καθεται και πολυ με την γιαγια της :roll::roll::roll::roll:

τωρα εχω να στρωσω μονο τα καλοκαιρινα χαλια και τελειωσα

βαρεθηκα

η αληθεια ειναι πως χθες και σημερα δεν εκανα απολυτως τιποτα :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

κωλοβαραω ολη μερα

μου ρθε περιοδος χθες και πονουσα και ειπα να χαλαρωσω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέραααααααααααα...Μίλησα με Λάλα το απόγευμα...Μα πόοοοοοοοοσσσσοοοο γλυκιά είναι....Λες και την ήξερα χρόνια.... :x:x:x:x:x:x:x

Λαλάκι μου αν και έχουμε παρεξηγηθεί στο παρελθόν και δε σε πήγαινα μια, τώρα έχω να πω μόνο τα καλύτερααααααα... :x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x Είσαι μεγάλη ψυχή και αστέρι στα του θηλασμού.... :D:D:D:D Μακάρι να μεναμε κοντά να με βοηθούσες λίγο με τις θηλές μου... :lol::lol::lol::lol: Να μου έλεγες τι κάνω λάθος..Πραγματικά σε ευχαριτώ μέσα από την καρδιά μου για όλα... :x:x:x:x:x:x

Καλά το Χριστιανάκι που ακουγόταν από μεσα όλα τα λεφτά.... :lol::lol::lol: Και η Λάλα ακόμα και στις παρατηρήσεις που της έκανε μιλούσε τόσο γλυκά... :o:o:o

Θου τα κακά μας ακόμα μουσταρδί.... :D:D:D:D Ευτυχώς...Μάλλον επειδή της δίνω δύο γευματα από κάθε στήθος... ;););) Και να σου πω την αλήθεια και τρία θα μπορούσα να κάνω, αλλά δεν... :?:?:?:? Μου πρήζεται το άλλο πολύ... :?:?:?

Ρε το γαμπρούλη μου γυρισε και μπρούμυτα.... :D:D:D:D Η Ιω στους 3,5 μηνες είχε γυρίσει... :D:D Η μπεμπούλα η μικρή σήμερα γύρισε από το πλάι μπρούμυτα..Όχι, δεν έπεσε...Γύρισε... :o:o Επίσης, το βράδυ τη σκέπαζα με την κουβερτούλα κανονικά μέχρι πάνω και 2 φορές τη βρήκα ξεσκέπαστη με την κουβέρτα στα πόδια της... :shock::shock::shock:

Παναγιωτάκιιι μου έτσι ξέρω από το ρεπορτάζ..Μου το είχαν πει παλιά και μου το είπε και ο άντρας μου χθες... :?:?:?:?:?:?:?

Επίσης να σας πω ότι μάλλον αύριο ανακοινώνεται ότι πάμε σε εκλογές... :shock::shock::shock: Γι'αυτό κάλεσε ο ΓΑΠ τους αρχηγούς των κομμάτων..Πάμε για οικουμενική κυβέρνηση..Τουλάχιστον έτσι ακούγεται στους δημοσιογραφικούς κύκλους... :roll::roll::roll::roll:

Αρτζι στο έβγαλε το δόντι;;;;; :?:?:?:?:?

Αναστασάκι χάθηκες..Τι έγινε καλέ;;;;Μας λείπεις... :x:x:x

Λενάκι τα φιλιά μου στα ζουζούνια σου..

Σούργελο Τόνιαααααααα πως πάει το άρμεγμα;;Μαλάκα σε θαυμάζω...Μα τόσο καιρό πως αντέχεις;;;;;;; :?:?:?:?:?:? Εγώ 50 μέρες αρμεγόμουν και το σιχάθηκα το θηλαστρο... :evil::evil::evil::evil::evil::evil:

Αφροοο υπομονή..Είναι λογική η κούραση..Λεχώνα είσαι, χωρίς βοηθεια..Αλήθεια τα πεθερικά πότε ερχονται;;;; :roll::roll:

Εύηηηη εγώ δεν κάνω τίποτα..Εχω χρόοοονια να κάνω δουλειές... :D:D:D:D:D:D:D:D Ωραια είναι να στα κάνουν οι άλλοι..Σήμερα είχε πάει η πεθερά φαρμακείο και είδα ψίχουλα και χνούδια κάτω στο καθιστικό (πολύ μικρός χώρος)..Και είπα να βάλω σκούπα, αλλά βαρέθηκα...Λέω "δε γαμιέται, θα το κάνει η πεθερά..." :oops::oops::oops::oops::lol::lol::lol:

Φιλιάαααααα..Καληνυχταααα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα!!!

Γινεται ενας πανικος εξω!Τοσο νερο κ αστραπες κ βροντες!Πανικος μιλαμε!Μου εφτιαξε το κεφι ο παλιοκαιρος! :P Ο Α πηγε εξω...Μολις! :? Ευχομαι να εγινε παπι :twisted::lol:

Κοριτσακια μου ευχαριστω για το ενδιαφερον αλλα δεν εχω κατι...οχι κατι καινουριο τουλαχιστον..!

Βαρεθηκα..Επεσα σε τελμα...Κ το κακο ειναι πως δε με εχει ριξει εκει το παιδι αλλα...Εγω η ιδια!Τελοσπαντων!Οταν βρεχει ολα ειναι καλα!(μονο που φοβαμαι μη δω την αδερφη του θυματος που σκοτωσα πριν λιγο καιρο σε μια αντιστοιχη κακοκαιρια :P )

Πηγα κομμωτηριο σημερα..Ειχα 2 μηνες να βαψω μαλλι και ειναι απιστευτο το ποσο ασπρα ειναι τα μαλλια μου...Πριν τη γεννα δεν ηταν ετσι.10πλασιαστηκαν :o:(:( Σε 1-2 χρονια θα ειναι ΟΛΑ ασπρα...Αλλα τοτε δε θα τα βαψω μαυρα ουτε κυριολεκτικα ουτε μεταφορικα!Θα τα κανω καταξανθα να ταιριαζουν κ με αυτα που λεω-κανω! ;):lol: Δε θα χρειαζεται κ ντεκαπαζ! :D Ε Θου?!

Και αφου εχω μαλλι φρεσκο και ισιωμενο σιγα μην παω γυμναστηριο αυριο!Να ιδρωσω κ να το χαλασω?!Απαπα! :^o8-} (παλι κοπανα)

Εγω τον θυμαμαι τον Γ που περπατησε!Ηταν θεικο το βιντεακι!Και στο τελος πεφτει πανω στη μανουλα κ τη ριχνει κατω...και στο αλλο που κουβαλαει μια καλτσα του μπαμπα του την οποια η Ιουλια ειχε πλυνει κ ΣΙΔΕΡΩΣΕΙ :lol::lol:L-)L-)L-):-*

Εσυ βρε Τζουλια πηγαινεις στο σχολειο τωρα καθε μερα?

Εσυ Θου δεν πας καλα!Εκανες γενικη?Εστω κ αυτα που εκανες...Μα πως?Και πως να μη γκρινιαζει ο Θ???Σκυλοβαρεθηκε το παιδι!

Κ εσυ Σισσιω...Πολυ ωραια τα γραφεις βρε!Θυμαμαι που σε διαβαζα και ελεγα "πες τα!"...αλλα ελεγα κ μερικα "ναι,αλλα..." :P

Πολλες φορες τυχαινει να ξυπναει η Α και να εχει γκρινια!Φυσιολογικο...Οταν δεν την χαιδολογαω ειναι χειροτερα μετα...Θελει πολυ γουτσουγουτσου εκεινες τις ωρες!

ουφ..πολλα ειχα διαβασει αλλα...σταματησε η βροχη καπως...και λεω να ξαναμελαγχολησω λιγακι! :P

Γεια σου βρε βυζοΓωγω!!!!!χαχαχαχ

Ειδες ποσο λαθος αποψεις εχεις καμια φορα?Βλεπε Λαλα!Και πολλα αλλα!!!! :lol::P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γωγω εισαι σουργελο :lol::lol::lol::lol:

μαρι τι πεθερα εχεις και στα κανει ολα στειλτην και απο δω

σου κραταει και την μεγαλη? :shock::shock:

εγω παλι αν μου κανει κατι εχω τοσες τυψεις και ντρεπομαι τοσο πολυ

αφου εχει λιγο καιρο που βαριεμαι να μαγειρεψω και μαγειρευω κανα δυο μερες τη βδομαδα :oops::oops: τις υπολοιπες παιρνω φαγητο απο αυτην αλλα ντρεπομαι τοοοοσοοοο πολυ

βεβαια καποια φαγητα που κανω μενουν για δυο μερες αλλα παλι ντρεπομαι

μονο προχθες με βοηθησε ο πεθερος να πλυνω τα χαλια γιατι δεν μπορουσα να τα σηκωσω και αυτη ειχε τη μικρη

και οταν γεννησα τον πρωτο μηνα μου σιδερωνε και εβαλε 2 φορες σκουπα

αυτα δεν ξερω ντρεπομαι να της πω ελα να βοηθησεις

εσυ της λες η ερχεται μονη και κανει?/να παιρνω ιδεες

αφου καμια φορα αν θελω κατι στελνω τον αντρα μου να το ζητησει :?:?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γωγω να δω τι θα κανεις οτα θα χρειαστεις να θηλασεις εξω..που θα πρεπει να θηλασεις τη μικρη μια απο δω μια απο κει :lol::lol::lol: εκλογες? :?:o:o:o

αναστασια τα ισιωσες ε/>? :-?:-?:-?:-?:-?8-}8-}

με γεια βρε..

καλε γενικη δε κανω με το θοδωρη..ετυχε εκεινο το σαββατο..τον παω παιδικο κ τα κανω..η το βραδυ που θα κοιμηθει..αλλα πολλη γκρινια ρε παιδι μου...μαλλον απ τα δοντια..σημερα θυμηθηκε κ βαρεσε το μωρο..οτι να ναι

αλλα γενικως περναμε καλη φαση.,.ο γλυκος μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

οταν περασει η μεση στην πεθερα μου ....μα και αυτην την ωρα που κατεβαζε την βαλιτσα στο αυτοκινητο της πιαστηκε !!!εχει προβλημα και βρηκε την ωρα .....

κοριτσια ποσο κραταει η αποστειρωση στις πιπιλες ? και αν του την δωσω ποτε πρεπει να του δωσω αλλη γιατι αυτην θα ειναι βρωμικη ? :roll:

αν παμε για εκλογες θα κανουμε μεγαλη πατατα .....χαμενος χρονος και λεφτα ....καλα σκατα εχουν στο κεφαλι τους ? :twisted:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αναστασια μεγια το μαλλι

καλε εσυ μελαγχολεις αν εχει καλο καιρο και φτιαχνεσαι με την βροχη :shock::shock::o:o

εγω παλι το αντιθετο

τωρα ειμαι νταουν ψυχολογικα

σημερα ολη μερα ειμαι χαλια

θουλη μπραβο στο παιδακι σου

τι γλυκος που ειναι

θα περναει και φασεις επιθετικοτητας αλλα λογικο ειναι

παιδια βλεπω αντ1 το εχει πλακα

η καημενη η κοπελα τρελλαθηκε :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αφρο απο τωρα πιπιλα? :roll::roll:

κοιτα εγω σε αυτο το μωρο δε τρελενομαι για αποστειρωση..με το θοδωρη δε παιζει κιολας

κανω καπου 5 λεπτα...

αλλα δε τη αλλαζω με το παραμικρο..τωρα εμενα ειναι 3 μηνων..αλλα εσενα ειναι μικρο..οποτε...πιο συχνα

θαλασσα κ γωαυτο βλεπω :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Εμένα τον πιάνει και την μέρα δυστυχώς! Υπομονή ναι πού θα πάει θα περάσουν! 🥴🥴 Σε λιγάκι ξεκινάμε βάρδια!! Χαχα Ευτυχώς πρόλαβα κι έκανα τώρα ένα ωραίο ζεστό μπανάκι και χαλάρωσα λίγο! 😊
    • Καλά είμαι 😊 Στη ρουτίνα μας. Καλά τα πάει η μικρή με την γυναίκα, έχουν βρει κι αυτές την ρουτίνα τους. Έχει προσαρμοστεί και δεν κλαίει όταν την αφήνουμε.  Είμαι στο στάδιο του αποθηλασμου. Τώρα της δίνω μόνο πρωί βράδυ και έχει ξεκινήσει και πίνει τώρα και αρκετό αγελαδινό γάλα, οπότε αυτό το μήνα σκέφτομαι να κόψω και τον πρωινό θηλασμό και τον επόμενο μήνα τον βραδινό. Για να δούμε... Θα σε συμβούλευα να κάνεις έστω και με βιντεοκλήση μία συνάντηση με σύμβουλο θηλασμού μπας και βρει τι φταίει. Είναι κρίμα τώρα να πονάς 😕
    • Κι εμείς έτσι ακριβώς...όλη μέρα κοιμόταν κάτι μισαωρα ένα τέταρτο και πάει λέγοντας και τ απόγευμα δεν άντεξε κοιμήθηκε απ' τις 6 μέχρι τις 9..μετά κοιμήθηκε κάνα τέταρτο και τώρα προσπαθώ να τον βάλω μπας και κοιμηθεί κάνα τετράωρο...εντάξει παρηγοριεμαι τουλάχιστον δεν είναι μόνο ο δικός μου
    • Τα άλματα ουσιαστικά θα καταλαβαίνεις γιατί το μωράκι φέρεται κάπως διαφορετικά..Εμείς ας πούμε περάσαμε τα 2 πρώτα και τα καταλάβαμε καλά 😂..Εμένα στηρίζει κεφαλάκι και έχουμε και οπτική επαφή αρκετή θα έλεγα...Μη σε αγχώνει αυτό,κάθε μωράκι θέλει τον χρόνο του 🙂🙂..Αχ και εμάς τα βράδια μας είναι λίγο περίεργα λόγω κολικών αλλά θα περάσουν που θα πάει..
    • Εγώ κοριτσάκι μου είχα από την 5η βδομάδα αίμα και καφέ μέχρι τον 4ο μήνα.. Αποκολλησουλες ήταν κ όλα πήγανε καλά!! Ή που το έχασες κ έγινε κάπου εκεί ανάμεσα ή που άλλαξε ο κύκλος σου αυτό το μήνα. Εγώ πχ τους 4-5 τελευταίους μήνες είχα ωορρηξία 11η μέρα βάσει τεστ κ αυτό το μήνα είχα θετικό 14η..  Καλούς διπλασιασμούς κοριτσάρα μου!!! Με το καλοοοοοοο
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...