Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρές του βυζονυχτίου Νο 43-όλα του γάμου δύσκολα...


Recommended Posts

Βενάκι μου μόλις παραγγείλω την τουρτα και μου απαντήσουν και οι τελευταίοι αν θα έρθουν στο γάμο για να παραγγείλω και τα γλυκά, θα σου πω ΝΑΙ!! ΕΙΝΑΙ ΌΛΑ ΕΤΟΙΜΑ!!! :D:D

Θέλω να κλείσω μια αισθητικό για ενυδάτωση και να κλείσω και ένα ραντεβού για χέρια πόδια. Αυτά θα τα κάνω Παρασκευή απόγευμα, γιατί την Πέμπτη έχουμε το πάρτυ! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Βένι μην δίνεις σημασία στο τι σου λέει ο καθένας και χαλιέσαι ;)

Και μένα στο σπίτι δεν τρώει κανένας μπάμπιες κι εγώ τις λατρεύω, να κάνω μια μέρα και να σε φωνάξω να φάμε τα δυό μας :mrgreen::mrgreen:

Σίσσυ απεργίες ναι πάντα κάνανε οι ΔΥ, όχι όμως για να πάνε σε πορείες & διαδηλώσεις, (τουλάχιστον ένα μεγάλο ποσοτό), τώρα όμως που αρχίσανε οι περικοπές τρέχουν και δεν φτάνουν.

Δεν νομίζω ότι ένοιαξε ποτέ ένα ΔΥ που έπαιρνε 3000 το μήνα για τον ΙΔ. ΥΠ πόσα παίρνει σε μια παρόμοια θέση, τώρα όμως που ο μισθός από 3000 έγινε 2000 σκέφτεται διαφορετικά.

Αντίθετα εσύ που με τόσα χρόνια προϋπηρεσίας παίρνεις 900 σκέφτεσαι διαφορετικά.

Δυστυχώς όταν κάποιος είναι βολεμένος δεν σκέφτεται τους υπόλοιπους που δεν είναι και δεν βγάζω την ουρά μου απ'εξω γιατί κι εγώ αν ήμουν βολεμένη μάλλον έτσι θα σκεφτόμουν :oops::oops::oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νατασα δεν παίρνω 900 € τόσος είναι ο βασικός μισθός μου και μου τον κρατάνε χαμηλό για να πάρω μια σύνταξη πείνας, ασχέτως αν πληρώνω στο ΙΚΑ τα μαλλιοκέφαλα μου σε εισφορές! :twisted: Με τα ΠΕΡΙΚΟΜΕΝΑ επιδόματα φτάνω τα 1200 € και έπαιρνα παραπάνω πριν μου τα κόψουν, είχα κανονήσει τη ζωή μου βάσει αυτού του εισοδήματος. Τα λεφτά δε μπορώ να σου πω οτι δε μου έλειψαν, δε μπορώ να σου πω οτι δεν έπεσα σε κατάθλιψη, αλλά "σηκώθηκα" γιατί οι γονείς μου με έμαθαν να περνάω με αυτα που έχω, ήμουν απο αυτούς που έίπαν ευθαρσώς σε συνάδελφους οτι πολύ χαίρομαι που χάσατε λεφτά τεμπελχανάδες βολεμένοι, αλλά μαζί με τα ξερά καιγονται και τα χλωρά.

Αυτό όμως που λέτε συνέχεια για Δ.Υ. που παίρνουν 3000 πόσοι είναι αυτοί πια;; Να πάω να τους λιντσάρω και γω! Στο Υπουργείο μας μόνο οι μισθοί των μηχ/κων και των λαμόγιων αγγίζουν τα 3000 €

Ο μέσος όρος του μισθού των Δ.Υ. δεν ξεπερνάει τα 1400 € και ΟΧΙ δεν τα θεωρώ πολλά χρήματα! ίσως είναι πολλοί οι Δ.Υ αλλά τα χρήματα όχι!

Μαράκι έτσι είναι στις Περιφέρειες... και γω στα Γιάννενα τα ίδια έκανα... :oops::oops: είχα εγκληματιστεί πλήρως...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Φοφο χρονια πολλα!

Χρυσα να το χαιρεσαι!

Αφροδιτη τι κουκλι ειναι αυτο?

πολυ ομορφος....και ναι....σου μοιαζει και αυτος....αλλα εγω δεν θα το πω μπροστα στον Κ. ας πιστευει και αυτος οτι θα αλλαξει το μωρο(εγω το πιστευω 3 χρ)

αχ κουκλοςςςςςςςςςςς!

Δημητρουλα οκ με τη φορολογικη...θα πληρωσει η μαμα γυρω στα 500 κατι ειναι σε σχεση με τα 1500 τα περσινα!

οσο για τις στατιστικες....εγω γεννησα 37+9 και πρωτο παιδι!

Μαρια μπραβο που πηγες!

εγω αν εχω κουραγιο θα παω σημερα στο συνταγμα!

το νοσοκομειο μας κανει επισχεση εργασιας....θελω να κανω αλλα πως στη μονοβαρδια και σε αυτη τη θεση?

εχουμε να παρουμε νυχτερινα και αργιες 7 μηνες και συνεχισζουμε...!

VENI για να μη σε πρηζουν ...θα λες " η παιδιατρος ειπε....(οτι θες να περασεις)

Κατερθνα γιατι αγχος με το να μπουσουλησει...δεν μπουσουλανε ολα τα παιδια!

η Μ-Ι μπουσουλουσε σα τη φωκια..ποτε στα 4.. 14 μηνων και περπατησε 18,5 μηνων....και τωρα δεν σταματα!

Σισσιώ κατι υπουργεια περνουν κατι τρελα επιδιματα....

να κοπουν τα παραλογα επιδοματα....η ολα αλλα δικαιη μισθοδοσια...

εγω με 12χρ εχω μισθο 1139 με κρατησεις ΙΚα το μηνα 507 ευρω...+ οτι με ...μπιπ.. η εφορια!

ο οδηγος λεοφορειου με 6 χρ λαμβανει 1500 και δεν δουλευει 8ωρο

σημερα πηγα να καταθεσω την ασθενεια της μαμας μου....οι νηπιαγωγοι ειχαν νευρα γιατι απο τον εποενο μηνα θα εργαζονται 8ωρο....

και ξαναλεω..για οχι απο την αρχη 8ωρο?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σισσυ εγώ ξέρω πολλούς ΔΥ που παίρνουν μισθούς 2500-3000€ (οι αλήθεια είναι ότι είναι όλοι μηχανικοί, γιατί με τέτοιους συναναστρέφομαι) και το 90% αυτών κολοβαράει :evil::evil::evil::evil::evil: ακόμα και τις αποφάσεις που υπογράφουν εγώ τις ετοιμάζω και τις πηγαίνω και τις περισσότερες φορές ούτε καν τις διαβάζουν, ξέρεις πόσες φορές έχω σκεφτεί να γράψω καμιά π@π@ρια, είμαι σίγουρη ότι δεν θα το πάρουν πρέφα :mrgreen::mrgreen:

Βίκυ θα κάνει επέμβαση τελικά η μαμά σου?

Κατερίνα μπράβο στην Ειρήνη για το μπουσούλιμα :ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κουκλες!!!!

Τι κανετε;;;;

Ευχαριστω παρα παρα πολυ για τις ευχες σας.

Σαν σημερα πριν 2 χρονια ηρθε στη ζωη το ζουζουνακη μου το γλυκο !!!

Εγω δεν ειμαι καλα..

Αυτη η αλλεργια με εχει πεθανει μιλαμε...η μιτη μου ειναι κατακοκκινη και πρισμενη..δε μυριζω τιποτα..φτερνιζομαι ολη την ωρα..και εχω και τον Ουκρανο που μολις κουβαληθηκε..πωπω..ρεζιλι των σκιλιων

Επισης πειναω..αλλα επειδη μετα στο τραπεζι δεν κανει να τους προσβαλλω και να μη φαω...κανω κρατη, εκανα ενα τσαγακι μπας και ηρεμισω.

Αφροοοο..ειναι κουκλιιιιιι..φτου σου παλλικαρι μου...αλλα οντως μοιαζει αλλα ειναι διαφορετικος απο τον Μανωλακη..ο Μανωλακης ειχε σγουρα μαλακια..τη θυμαμαι τη φωτο που ητανς το ταψακι..ηταν τελειος

Παιδια γιατι σας κανει εντυπωση αυτο που λεει η Σισσυ..ειναι η αληθεια ..μη βαζετε ολους τους δημ υπαλληλους στο ιδιο τσουβαλι..την εποψη μου περι των δημοσιω υπαλληλων την ξερετε μη γραφω συνεχει ατα ιδια και γινομαι κουραστηκοι...δε φταινε αυτοι..φταιμε εμεις που ανεχομαστε συμπεριφορες απο ορισμενους

Αχ Ερη λες για τα Κυπριακα Δαχτυλα...αχ..να ειχα τωρα ενα κουτακι !!!!!!!!!!!!!!!

Βενη που τη βρικες αυτην..στα γαριδακια...ρε συ ο κοσμος δεν καταλαβαινει..οταν ενα παιδι δεν θελει να φαει δεν τρωει..μα καλα περιμενει απο ενα διχρονο να καταλαβει οτι κατι του κανει καλο...τρωει το μελι μονο και μονο επειδη ακολουθει η μερεντα..τσιπ για ντιπ ειναι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βίκη αυτό λέω και γω!

Υπάρχουν, αλλά πόσοι είναι αυτοι; Γιατί αν μου πεις οτι 768.000 Δ.Υ. παίρνουν 3000 € μηνιαίως ε τότε ΟΚ καλά να πάθουμε.

Συμφωνώ και γώ οτι πρέπει να γίνει δίκαιη ανακατανομή μισθολογίου, αλλά πραγματικά πιστεύεις οτι οι υπάλληλοι στο Οικονομιας, Εφοριακοι, τελωνειακοί και λοιποί προνομιούχοι θα δεχτούν τις απώλειες;; Ή ακόμα χειρότερα θεωρείς οτι δε θα εξαιρεθούν;;; :shock::?:?

Νατάσσα μου δε μου λες κάτι καινούριο έχω ήδη συμφωνήσει μαζί σου σε όλα τα προηγούμενα ποστ μου. Σου είπα οτι οι μηχ/κοι τα παίρνουν χοντρα γιανα κάθονται. Δεν παράγουν κανένα έργο, όλα τα έργα είναι με ανάθεση σε ιδιωτικές εταιρείες και αυτό είναι γνωστό σε όλους, δε λέω κάτι καινούριο.

Χρυσάκι καλημέρα! :x Με αηδίασες μωρή με τα Κυπριακά δάχτυλα;;; :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κορίτσια αυτά που έπαθαν οι δημ υπάλληλοι από πέρυσι

το βιώνουν οι του ιδ.τομέα χρόνια τώρα και δεν έπαιρνε κανένας χαμπάρι..

μην το πάμε πάλι εκεί..πόσα ο ένας πόσα ο άλλος κλπ κλπ

κύριοι χρωστάμε?? πόσα??που??? το λογαριασμός φερτε μας..

μη μας ανακοινώνετε νέα μέτρα και μπλα μπλα και πάμε για παύση πληρωμών...και άλλα λόγια να αγαπιόμαστε... Θέλουμε το λογαριασμό

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δεν ξερω σε τι βαθμο βιωναν οι ιδιωτικοι....δεν εχω κατι αλλωστε ο 1 μισθος προερχεται απο τον ιδιωτικο τομεα....ας μην επεκταθω...!

το μονο πυ προσφερε το δημοσιο ητα η σιγουρια και οτι καθε 1η του μηνα θα εμπενε ο μισθος

οι περικοπες των Δ.υ εκαναν μεγαλη ζημια στον ιδιωτικο τομεα και κυριως στα μαγαζια!

δεν εχει σημασια ποιος περνει πολλα η λιγα...απλ λεμε οτι δεν ειναι ολοι η Δ.Υ τεμπελιδες και κοπροσκυλα...

σημασια εχει να φωναξουμε!

να πουμε οτι καναμε κατι!

νευριαω με τη μανα μου

ατακα " εεεε και τι να κανουμε τωρα? αφου δεν εχουν λεφτα"

αν φωναξεις θα γινει κατι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!!!!!!

Ρε σισσακι δεν καταλαβες τι θελει να μας πει ο ποιητης;;;Οτι για την οικονομικη κριση φταιμε εμεις οι δημοσιοι.

Εγω στο χερι παιρνω 1270 και ειμαι και πτυχιουχος.Ο δε αντρας μου με διδακτορικο παιρνει 30 ευρω παραπανω.

Ε για αυτο κανει αλλες 2 δουλειες.......

Επισης Λενακι μη ντρεπεσαι ρε!!! Ειδικα στους Γερμενους που πριν 70 χρονια εδειξαν τι γουρουνια ειναι....

Ε οχι δε θα ντρεπομαι και σε αυτους.

Να ντραπω απεναντι στα παιδια της Αφρικης που δεν εχουν να φανε και εγω χαλαω τα λεφτα μου σε μαλακιες ... ναι ...να ντραπω.

Αλλα οχι στα φασιστομουτρα..... :twisted::twisted::twisted::twisted:

Αφρο :x:x:x:x:x Καλε μοιαζει στον Μανωλακη πολυ!!! Πω πω πολυ ζουζουνης φαινεται ρε φιλεναδα!!!Ελπιζω να ειναι ησυχος.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νατασσούλα δε συμφωνώ μαζί σου. Πάντα πρωτοστατούσαν οι Δ. Υ. Εγώ προσωπικά δεν ξέρω κανέναν Ιδ. Υ. που να έτρεξε σε πορεία, γιατί τους κρατάει ο φόβος. Τα βλεπω από την αδερφή μου και τον άντρα μου που δεν έχουν κάνει ποτέ ουτε μία απεργία.

Και εγω αυτο ξερω!!!

Παντα οι δημοσιοι κανανε πορειες και απεργιες.Ποτε οι ιδιωτικοι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σαφώς και έκαναν

αλλά όχι και ότι όταν υπήρχε δουλειά οι εργοδότες ήταν όλοι σωστοί απέναντι

στους εργαζόμενους τους..

Εδώ στην Περιφέρεια δεν υπάρχουν οι μισθοί που ίσως να υπάρχουν

Αθήνα Θεσσαλονίκη, στις ιδιωτικές εταιρίες

όλοι φίλοι γνωστοί μου παίρνουν το βασικό :?

Τέλος πάντων το λογαριαμό ας μας δώσουν και τα άλλα τα βρίσκουμε 8-)

Οι ιδιωτικοί παιδιά δεν μπορούνε!!! Δεν υπάρχει περίπτωση!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλα ντε μη βαρας...στη στελνω τωρα!!!

πως τα πας με τις αλλεργιες;;

εγω σημερα ειμαι λες και με δερναν ολη νυχτα..δραμα η κατασταση...μ'αρεσει που βαφτηκαι και το πρωι..τωρα ξεβαφτηκα γιατι ειμαι χαλι μαυρο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ax lady fingers!!!

Τον Μαμαλακη εχω δει που τα εφτιαχνε!!Πολυ ωραια!!! Σαν μπακλαβας εμοιαζε!!!!

Βίκυ 37+9 = 38 + 2 .Τελικα πότε γεννησες;;;;; :lol::lol::lol::lol:

Κατερινα εμενα ο δικος μου ουτε μπουσουλησε , ουτε βαρελακια εκανε και 13 μηνων περπατησε.

Χαλια τα παω Χρυσα!!!Και το κακο ειναι οτι με πιανει και πονοκεφαλος απο το φυσα φυσα!!!Κουραγιο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πονοκεφαλος ασε...

με το ζωρι καθομαι σημερα να δουλεψω....

και το λιμανι απεναντι ειναι γεμματο λευκες...

ζαλαδα πονοκεφαλος..μονο για εκδηλωσεις δεν ειμαι σημερα

Αχ παιδια ειναι τελεια τα δαχτηλα..ερχοταν καποτε απο κυπρο και μας φερνανε κουτες...τις εξαφανιζαμε σε χρονο ντε τε...

δεν μπορουσα να σταματισω να τροω..τελεια ηταν!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Απαπαπαπα!!! Ξαναμπήκα γιατί έφαγα φλασια!!

Ρε Χρυσάκι!!!! Χρονια πολλά στο αγοράκι σου, το καμάρι σου!!! Να τα χιλιάσει ο κούκλος!! :x:x:x

Παναγιώτα ναι οι Δ. Υ. φταίνε... δυστυχως αυτό έχουν περάσει στον κόσμο γιατί αυτό τους βολεύει να πιστεύει η πλειοψηφία. Έχω κουραστεί να προσπαθώ να εξηγώ τί γίνεται στο δημόσιο, οποτε έχω εγκαταλείψει πλέον κάθε προσπάθεια.

"Διαιρει και βασίλευε" είναι ο στόχος και τον εχουν καταφέρει στο έπακρον.

Κουκλάρες μου προσοχή με τις αλλεργίες σας αυτόν τον καιρό!

Θα κατέβουμε και σήμερα στο κέντρο, λέτε να το παρατραβάω...; :roll: Για το παιδί το λέω... φοβάμαι μηπως ξαμολύσει τους τραμπούκους της η κυβέρνηση σήμερα... ήταν πολλά παιδάκι πάντως χθες.

Χρύσα θα σταματήσεις να λες οτι τρως δάχτυλα;;;; Θα κάνω εμετό!!! :lol::lol::lol: Πες κάπως αλλιως ρε παιδί μου!!! :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σισσυ μου αυτο..το οτι φταινε για ολα οι δημοσιοι υπαλλιλοι πολυ μου τι δινει..

ξες ποσο καιρο προσπαθω να το περασω στον κοσμο να ξεκολισουν...

να δεν αντιλεγω ειναι πολοι...αλλα δεν φτανουν σε καιριες και νευραλγικες θεσεις..

και γι'αυτο ολοι λυσσανε να μπουν στο δημοσιο

δουλευω 12 χρονια στον ιδιωτικο τομεα και μπορω να σου πω με απολυτη ειλικρινια οτι τα ιδια γινονται και ιδιωτικα..

ασε..δε θα επεκταθω..δε θελλω να εκθεσω συναδελφους και φιλους

Ευχαριστω για τις ευχες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι κανετε?

α εσεις ξεφυγατε καλεεεεε!@!!!!!!!!!!!!!!!!!!

χρυσουλα μου να χαιρεσαι το φοφο σου..τα χρονια μου πολλα :x:x:x:ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty:[smilie=hello2.gif][smilie=hello2.gif][smilie=hello2.gif][smilie=hello2.gif][smilie=hello2.gif] [smilie=occasion15.gif] [smilie=occasion15.gif] [smilie=occasion15.gif] [smilie=occasion15.gif] [smilie=occasion15.gif] [smilie=occasion15.gif] [smilie=occasion18.gif] [smilie=occasion15.gif] [smilie=occasion18.gif]

ποτε ειναι το τρεπεζι?κυριακη?

εγω εκανα το σπιτι..κ μετα λεω να βγω βολτα..εχω κ ενα σιδεροοο..απαπαπ

ασχετο ερχεται το 2012//που λενε κατι θα γινει..λτο πιστευετε?εγω ναι..ολο κ κατ θα γινει

ασχετο..μα ποοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοσο γυφτια υπαρχει στο κοσμο?οχι πες τε μου..

χθες πηγα στο μπαμπακα μου..κ για 3 φορα μας κλεψαν το λαδι :twisted::twisted::twisted: ειχα αφησει στο μπουκαλι τοσο λιγο ισα ισα ακομα μια φορα να το αναβα το καντηλι

κ παλι το κλεψαν..μα τσιπα δε εχουν πανω τους..

τελος θα τους γραψω σημειωμα..

ΕΙΣΤΕ ΓΥΦΤΟΙ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημρα κοριτσαρες

χρυσα να χαιρεσαι το παιδακι σου και με το καλο να ερθει και το αλλο :x:x:-*:-*

κοριτσια εγω πιστευω οτι δεν ειναι οι δημοσιοι υπαλληλοι ετσι οπως τους εχουμε στο μυαλο μας

απλα καποιοι εχουν αραξει εκει και ειναι δεν βαριεσαι και καποιοι δουλευουν

αλλα αργα η γρηγορα και αυτοι που δουλευουν αρχιζουν να σκεφτονται εγω γιατι να τρεχω και αυτοι να καθονται και σιγα σιγα χαλαρωνουν και αυτοι

ομως παλι ειναι διαφορετικοι απο τους αλλους

ειναι και στον χαρακτηρα

και πιστευω οι νεοι εχουν περισσοτερη συνειδηση στη δουλεια

εχω αρκετους γνωστους δ.υ. και ξερω πως ειναι

και δενειναι ολοι των 3000 ευρω μισθωτοι

ειναι και αλλοι που παιρνουν 1000 ευρω ;);)

σημερα ειμαι καπως

το βραδυ δεν κοιμηθηκα σχεδον καθολου

η μικρη καθε μιση ωρα γκρινιαζε

τωρα την κατεβασα λιγο κατω να χαλαρωσω και πινω τον καφε που τον εφτιαξα στις 8 και ακομα δεν μπορεσα να τον πιω :shock::shock:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θουλιτσα μου απαραδεκτοι!!!!!!

τι να οπω ρε συ..μα και το λαδι γι ατο καντιλακι..ελεος... :evil::evil::evil:

Το τραπεζι ειναι για σημερα μετα τη δουλεια..

και ειμαι χαλια μαυρα..

νομιζω οτι εκτος απο τα αψου ...δεν θα καταλαβουν εαν εφυγα η εαν θα ειμαι εκει..

ειλικρινα ομως με το ζωρι περπαταω σημερα..θα ηθελα να ειμαι σπιτακι μου να κοιμηθω, μετα να κανω ενα μπανακι..και μετα να παιξω με το ζουζουνι μου

Θουλιτσα εγω πιστευω οτι το 2012 ειναι καθε χρονο...

καπου..κατι γινετε..Τσουναμι , σεισμοιο, πλυμηρες τυφωνες..οποτε...απλα ο καθενας περιμενει το 2012 του..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

θουλη..... :cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::?::?::?::?::?::?::?::?::?::?::?::?::?::?::?::?::?::?::?::?::?::?::?::?::?::?::?:

διαλογος

Β: θελω να παω στο συνταγμα

π: ?????

Β: θελω να παω στο συνταγμα να διαμαρτυρηθω..θελω το παι μου να εχει μελλον

μ-ι: τι ειναι διαμαρτυρια?

Β:διαμαρτυρια ειναι οταν κατι ειναι αδικο και δεν κανει καλο σε καποιον

μ-ι:να ερθω και εγω να δαιμαρτυρηθω?

Β: να ερθεις αγαπη μου...αλλα αν παμε θα παρουμε το μικρο καριτσι μαζι....

μ-ι:θα μου παρεις παγωτο?

Β: οχι εχεις βηχα

μ-ι: αααααααααα μαμα θα διαμαρτυρυθω στο μπαμπα μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...