Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρές του βυζονυχτίου Νο 43-όλα του γάμου δύσκολα...


Recommended Posts

katerina mprabo σας :D:D:D εμενα 9 μηνων μουσουλησε..κ οταν περπατησε στεναχωρεθηκα γτ θα σταματουσε τι μπουσουλισμα..

το λετρευω στο μωρο..αχχχχχχχχχχχχχ//ειναι τρελα..

ερη καλησπερα δε σε ειπα ;)

κατερινα καλυτερα που σε κατεβηκες..χαμος γινοταν λογω πορειας ρε7

γτ καθε πεμπτη ερχεστε?με τη ειρηνη?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Mπήκα να πω μια καληνύχτα... (-|

Κι έπεσα πάνω σε πανέμορφα παιδάκια!!! :D

Αφροδίτη, τι μωράκι πανέμορφο είναι αυτό; :YMHUG: Φατσούλα γλυκιά!!! Δε μοιάζει ρε για νεογέννητο... ανοιχτό ματάκι, μεγάλο μωράκι!!! :x Έτσι ακριβώς ήταν η Β στο θηλασμό... Ούτε που ήξερα ΠΟΣΕΣ ατελείωτες φορές θήλαζε, μέρα-νύχτα!!! :shock:

Μαρία, έλιωσα με τα κορίτσια σου!!! Είναι ΤΟΣΟ ομορφούλες και γλυκούλες!!! ;;);;);;) Τρισχαριτωμένα παρανυφάκια!!! Εύχομαι να τις χαρείς και νυφούλες!!!! :D

Η ψηφοφορία μέχρι στιγμής με θέλει γύρω στις 38 εβδομάδες!!! :D (Αργυρούλα...) :P Τέλεια είναι, τόσο ελπίζω, περίπου εκεί το υπολογίζω!!! :lol:

Κατάθλιψη μου προκαλέσατε όμως, μ' αυτά τα "δεν ξέρουμε τι μας περιμένει..." :( Γιατί σκοτώνομαι και ονειρεύομαι μεταπτυχιακά (και άλλα πολλά) εγώ;;; Άδικος κόπος.... Αλλά πάλι, η ζωή δεν μπορεί και δεν πρέπει να σταματήσει... :roll: Σισσάκι, περιμένουμε νέα απ' το Σύνταγμα, πράγματι! ;) Μαρία μου, εγώ σου βγάζω το καπέλο και συμφωνώ με όλο το σκεπτικό σου (αν το έχω "πιάσει") Δυστυχώς όμως, φοβάμαι πως ό,τι είναι να γίνει θα γίνει, γιατί απλούστατα είναι προγραμματισμένο και μελετημένο να γίνει, χρόνια πριν.... :roll: Κι αν όντως τα πράγματα είναι τόσο δύσκολα, με μαθηματική ακρίβεια, θα μας οδηγήσουν εκεί που θέλουν... :roll: Ουφ... :?

Σας ευχαριστώ όλες, για τις ευχές και για τη γέννα και για το μεταπτυχιακό... :x (για το 2ο δεν πολυελπίζω, αλλά με τόσα που έχω στο κεφάλι μου, λέω μόνο ό,τι είναι για καλό....) ;) Γωγούλα μου, με δουλειά, σύζυγο και παιδί ούτε εγώ θα προλάβαινα να χε@@, πόσο μάλλον να κάνω μεταπτυχιακό!!! :lol: Πραγματικά "ζηλεύω" που έχεις τη δουλίτσα σου, έστω κι αν σκίζεσαι, σαφώς θα προτιμούσα σ' αυτή τη φάση να δουλεύω, απ' το να κάνω μεταπτυχιακό, αλλά δυστυχώς δεν υπάρχει ελπίδα...

Καληνύχτα τσούπρες, φλυάρησα πάλι!!! :-@:oops: Σας φιλώ όλες! :-*

(έχετε γράψει καναδυό σελίδες ώσπου να ποστάρω! :lol: Πρώτα ποστάρω, μετά διαβάζω όμως και μετά πάω για ύπνο!) :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ελα ρε μαρια.. ;);););)

αχ σημερα που πηγα εγω να το παρω το ειδα κλαμενο..λεω τι εγινε..πριν 2 λεπτα λεει με ζητουσε..

εγω εμεινα ετσι :shock::shock: αχ λεω τελικα μ αγαπαει :x:x:x

επειδη λεει αυτες τις 3 μερες εγω το περνω τα μεσιμερια λεει βλεπει τις αλλες μαμαδες που περνουν τα αλλα παιδια κ θελει κ αυτος :cry::cry::cry::cry::cry:

καλο βραδυ μιτσακι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλέ χαμός γίνεται από φώτο!!!

Δεν τις είδα πριν απ'τη βιασύνη μου να ποστάρω και να πάρω το μωρό!!

Μαράκι κούκλες είναι ρε!!!!Σαν ζωγραφιά,χεράκι χεράκι,γλύκες!!!Να τις χαίρεστε!!!!

Αφροδίτη στο ξαναλέω,ΤΙ ΒΛΕΜΜΑ!!!Πολύ καλό!!!

Έχω και εγώ φώτο ωρών και είναι έτσι η δικιά μου..σαν να λένε "που ήρθα εγώ τώρα;"

Εγώ πάντως συμφωνώ με αρκετά από αυτά που λέτε,συγχωρήστε με αλλά δεν είμαι σε θέση να τα αναλύσω :oops::oops: Μαρία και Σίσσυ με βρίσκετε σύμφωνη σε πολλά ;);)

Σίσσυ μου δίκιο έχεις,900 βασικός είναι λίγος όντως με 12 χρόνια προυπηρεσία...ο δικός μου είναι μεγαλύτερος πάντως στον ιδιωτικό τομέα,και με επιδόματα ξεφεύγει πολύ...

Θούλη ναι ρε δίκιο έχεις την πορεία δεν τη σκέφτηκα!!!

Δεν κατεβαίνουμε κάθε Πέμπτη,έτυχε.Την προηγούμενη είμασταν στην φυσικοθεραπεύτρια και αύριο γραφει ο άντρας μου τεστ και θα πάμε για βόλτα.Καφέ δεν θα πιείτε αύριο να έρθουμε; :lol::lol:

Δεν με πείραζε που δεν μπουσουλούσε αλλά το ότι δεν γύριζε,μεγάλη είναι ρε πια!!

Μητσάκι και εγώ στις 38-39 λέω θα γεννήσεις ;)

Γέλασα με τον άντρα μου,βάζω την μικρή στο κρεβάτι και γύριζε στο πλάι,του λέω"άιντε ανακάλυψε ότι υπάρχουν και άλλες στάσεις του σώματος το καημένο!!!"

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ μωρε τον Θοδωρούλη...

φυσικά και σε αγαπάει και σε θέλει πιο πολύ

από ότι θέλει άλλον..μα χαζή είσαι??

κάθε μέρα μαζί είστε, παίζετε, αγκαλιάζεστε, μαλώνετε, τα ξαναβρίσκετε..τι καλά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αγκαλιαζομαστε???????????ποτε κ δε το ξερω..καλε το λεω αγκαλιασε με κμε το ζοοοορι..κ αυτο μια κρυα αγκαλια :evil::evil::evil::evil::evil:

κατερινα :lol::lol::lol::lol::lol: τις ανακαλυψε ε? :lol::lol:

συγνωμη 10,5 μηνες κοιμαται ανασκελα? :o:o:o:o

εμενα απο 3 μηνων κ μιας βδομαδας κοιμαται μπρουμυτα..απο τοτε που γυρισε δηλ τελος..αυτο ηταν

κ τουρλωνει κ κωλο :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θουλάκι 900 ολοκληρα Ευρά μετά απο δωδεκα χρόνια υπηρεσίας τρομάρα μου και αν τα εχω δουλεψει αυτά τα λεφτα, τα ματακια μου και η πλατούλα μου το ξέρουν!

Μαράκι κούκλες οι μικρές στο ξαναπα! :x

Κατερινιώ μπράβο στη μικρούλα. Η δική μου πάντως δεν μπουσούλησε, περπάτησε κατευθείαν 11 μηνών. :D

Μέχρι τότε πήγαινε έπιπλο έπιπλο και ότνα ήταν μικρότερη, έβαζε τη μία πατουσίτσα της στο πάτωμα στηλωνόταν στα χέρια σαν τρίποδο και πήγαινε στα πλάγια σαν τον κάβουρα! :lol::lol:

Μαράκι :lol::lol::lol::lol: τι δραματα βιώνουν και τα μικρα με τους ερωτες!! :lol::lol:

Εγώ παντως συμφωνω με τη Χρύσα. Υπαρχει στο Ντι Εν Ει μας η μιζα, η ρεμούλα και η κομπίνα και δεν το λέω τυχαία. Έχω διαβάσει λόγο του Δημοσθένη που κατηγορεί καποιους (δε θυμαμαι ποιους) οτι σφετερίστηκαν δημόσιο χρήμα.

Γλυκό μου Μητσάκι ελπιζω για το καλλό των παιδιών μας να μπορέσουμε να προκαλέσουμε μια αλλαγή :x:x:x

Σας αφήνω κούκλες. Πάω για ύπνο γιατι αύριο έχω δύσκολη μέρα στο γραφείο... :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ ρε Μαράκι αλήθεια; :shock::shock::shock:Δεν το ήξερα :(:( Η σχολή μου γενικός ή το τμήμα της Λάρισας;

Τι τυχερό να έχεις μαρή;

Σίσσυ μου ευχαριστώ!!!Το πλάγιο το κάνει και η δική μου,πολύ γέλιο έχει :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσακια μου!

Αφροοοο τι κουκλος ειναι αυτος?!!!!!!! Ειναι φοβερη φατσουλα!!! Να σου ζησει και παλι!!!! Εγω νομιζω πως απο μυτη και πανω μοιαζει στον Κωστα και απο εκει και κατω σε σενα! Καλη μιξη κανατε! ;) Σε ξεζουμιζει ε? Θα στρωσει σε λιγο καιρο ακομα ειναι μικρουλι μωλε.

Τονια επαθα σοκ και μονο που φανταστηκα την σκηνη :o Χριστε μου ποσο προσοχη θελουν απο εδω και περα! Να κλειδωνεις παντα πορτα απο εδω και περα αν ξαναπλενεις κουβερτα.

Σισσιω μπραβο που πηγες στην διαμαρτυρια! Εγω δεν ξερω αν θα πηγαινα..Μα καλα τι ποσα ειναι αυτα που βλεπω :o Τοσα χρονια δουλειας για 900€? Ελεος!

Θου μου και φυσικα σε αγαπαει βρε ο Ντοντος! Ειναι δυνατον να μην αγαπαει την μανουλα του? Μην νομιζεις και εγω την Ειρηνη την κυνηγαω για μια αγκαλια...ποτε δεν ηταν παιδι της αγκαλιας. Αφου παρακαλαω να μου βγει ο μικρος λιγο χαδιαρης να χορτασω χαδια η μανα! :D Α! η φωτο του μικρου ειναι υπεροχη! Εω μου θυμιζει πολυ εσενα!

Κατερινακι μπραβο στην μικρη!!!!! Η δικια μου 6 μηνων γυρισε μπρουμυτα, 8 μηνων μπουσουλησε και 13 περπατησε. Απο 7 μηνων ομως στεκοταν ορθια στα επιπλα με λιγο βοηθεια απο εμας. Ξεχασα να σε πω εγω ειμαι απο Καβαλα αλλα μενω Γερμανια. Οταν ξανακατεβω να πιουμε καφεδακι! :)

Ερη μου ετσι σκεφτομαι και εγω για τους δικους μου και στεναχωριεμαι και εγω τι θα απογινουν...ο πατερας μου ηδη ψαχνει αλλη δουλεια σε ηλικια 54 χρονων!! Σκεφτομαι και εγω αν ερθουν τα μεγαλα ζορια να τους παρω εδω..θα δειξει...Τυψεις ομως οχι δεν νιωθω ισως επειδη ειμαι χρονια εδω.. :oops:

Νατασα περαστικα στην Ειρηνη! Τοσος πυρετος απο δοντια? Την πηγες στον γιατρο?

Μιτσακι μου γλυκο ποτε εφτασε κιολας ο καιρος?!!! Αχου κοντευεις και εσυ!!! τι καλα!!!!

Αργι δεν βλεπω Γερμανικη τιβι και δεν ειχα ιδεα γιαυτην την γριπη! Καλα που μου το ειπες να εχω το νου μου. Εμεις ειμαστε στο Niedersachsen. Τα νουμερα αυτα ειναι θανατοι σε καθε κρατηδιο? :o

Οσο για την Ελλαδα που λετε εχω να πω οτι λυπαμαι. Καποτε ενιωθα περηφανη που ειμαι Ελληνιδα και τωρα ντρεπομαι γιατι οταν το λεω οι Γερμανοι με κοιτανε με ενα βλεμμα υποτιμητικο και αρχινουν τις βλακειες τους για τα χαλια μας κτλ. κτλ... Συμφωνω στα περισσοτερα με την Χρυσα και την Τονια αλλα πιστευω πως οσες διαμαρτυριες και να γινουνε οσο και να χτυπηθουμε δεν προκειται να ιδρωσει το αυτακι κανενος οποτε τζαμπα ο κοπος. Η Ελλαδα εχει χιλια καλα και τοσα χρονια αντι να πηγαινει μπροστα πηγαινει πισω. Μπορουν να αξιοποιησουν τοσα πραγματα που θα μπορουσε η Ελλαδα να ηταν απο τις πιο πλουσιοτερες χωρες αλλα δυστυχως δεν κανουνε τιποτα γιατι πολυ απλα ολοι ειναι βολεμενοι και εχει ο θεος! Τεσπα ας μην πω αλλα γιατι εχω και την Θου που καραδωκει :P:lol:

Εμεις καλα,ο καιρος μας τρελενει μια κρυο μια ζεστη,αν την γλιτωσουμε χωρις κανενα κρυολογημα τυχεροι θα ειμαστε.

Τα φιλια μου σε ολες!!!!!! Καλο ξημερωμα να εχουμε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

η ωρα ειναι 2.50 τα ξημερωματα :shock::shock::shock: και εγω δεν μπορω να κοιμηθω

δεν ξερω τι με επιασε

εχω ενα κεφαλι καζανι

ειαμστα εξω και αφησαμε τη μικρη στην πεθερα

την κοιμησε ειπε οτι με εψαξε αλλα δεν εκλαιγε :oops: και μετα κοιμηθηκε

γυρισαμε στη 1 και κοιμοταν σπιτι τους και ειπα να την αφησω εκει να δω μηπως και κοιμηθει ολο το βραδυ

ανεβαινω σπιτι παω ξαπλωνω και σε λιγη ωρα την ακουω(η κρεβατοκαμαρα μας ειναι πανω απο την δικη τους)ουουαααααα μαμα μου μαμα μου :((:((:((:((

ε παω να την παρω με το που με βλεπει σταματαει να κλαιει και λεει με υφος μαμα παμε σπιτι τωα :shock::shock:

την αγκαλιαζω την φιλαω ανεβαινουμε σπιτι ανοιγει τα ματια και λεει ααα να το σπιτι παμε κεβατι νανι

την βαζω στο κρεβατι της και κοιμηθηκε :o:o:o:o:o:o:lol::lol::lol::lol::lol::lol:

δεν θελει με τιποτα ομως να κοιμηθει εκει :shock::shock::shock::shock::shock:

και απο τοτε δεν μπορω να κοιμηθω

εχω και ενα βαρυ κεφαλι

αφρο ειδα την φωτο τι κουκλι ρε ειναι αυτο?να το χαιρεσαι ειναι κουκλακι πανεμορφος

τον αντρα σου δνε τον ξερω αλλα εσενα σου μοιαζει

αλλες φωτο δεν ειδα :(:(

μαρια-ιωαννα 2 κορουλες εχεις?πας για 3 αν καταλαβα καλα????????

θουλη καλε εννοειτε σε αγαπαει :x:x:x:x:x:x

η δικια μου ολη μερα να ειναι αγκαλια μου οχι δεν θα πει ποτε :shock::shock: ειναι πολυ χαδιαρα και ευαισθητη :?:?:?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατερινάκι μου μπράβο στη μπουμπου που μπουσούλισε! Αντε σε λίγο θα σταθει στα ποδια της, θα αφησει το στηριγμα και θα την κυνηγάς! :x:x

Σισσάκι μου..! Ποσο συμφωνούμε σημερα! :x:x:x

α σήμερα που πήρε η μαμά μου την Ιωάννα από το σχολικό πετάγεται ένα παιδάκι από τα

πίσω καθίσματα: "μισό λεπτό!!! κυρία κυρία!! είσαι η γιαγιά της Ιωάννας?? σε παρακαλώ πες της κάτι

μου είπε σήμερα δεν θέλει να με παντρευτεί...πες της εσύ να με παντρευτεί..Μου έχει σπάσει την καρδιά μου!!!" =((=((=((

Ετσιιι καρδιοκλέφτρα! :x

Καποτε ενιωθα περηφανη που ειμαι Ελληνιδα και τωρα ντρεπομαι γιατι οταν το λεω οι Γερμανοι με κοιτανε με ενα βλεμμα υποτιμητικο και αρχινουν τις βλακειες τους για τα χαλια μας κτλ. κτλ...

Και εγώ Λενάκι μου αισθάνομαι πολυ άσχημα.. Αλλά αυτο που πρέπει να δειξουμε εμεις που ειμαστε έξω (καλά και οι μέσα εννοείται) ειναι την αξιοπρέπεια μας και την ουσία μας.. Καταλαβαίνω οτι στην Γερμανία ειναι ακομη πιο δυσκολα.. στο στομα του λύκου.. Αλλα εμεις πρεπει να δειξουμε σε όλους ότι ειμαστε καλοί άνθρωποι με αλτρουισμό και ιδανικά. :)

Θουλάκι μου ξέχασα ρε συ να σου το πω και ολο τον βλέπω στην φωτο τον κουκλο τον Παντελάκο να με κοιτάει με το τέλειο του βλέμα! Ειναι μαναράκι! :x:x:x Τι καλά που βρεθήκατε με την Γιώτα.. μου λείπει πολύ απο εδώ.. :(:(

Ευάκι μου περαστικά με το κεφάλι! Ετσι ειναι τα μωράκια βολευονται και συνηθίζουν στα μέρη τους.

Αγγλόφωνο μάθημα νουμερο 1 - Ξέρετε πως λέγονται οι μπάμιες εδω? Ladys Fingers!!! Εγώ ηξερα ladys fingers ενα γλυκό απο την Κύπρο.. :lol:

Εκανα κάτι μπάμιες σημερα τέλεις.. με την συνταγή που είχε πίσω απο το πακέτο.. Ινδική.. Εδώ μπάμιες μονο οι Ινδοί τρώνε.. Δεν πρόλαβα όμως να τις βγάλω φωτος για να τισ σηκώσω.. και αυτο γιατι μου την δινει ο Βαγγ.. ειναι πολυ κατα του μπλογκ.. Κάθε φορά που φτιάχνω κάτι έτσι και πάω να το βγάλω φωτο νευριάζει.. Και λέει οτι δεν μαγειρεύω για μας αλλά για το μπλογκ.. :(

Και μετά την ανουσια εκπαίδευση, σας καληνυχτώ και σας καλημερίζω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα ομορφες! :D

Ερακι πως τους ηρθε να ονομασουν τις μπαμιες ετσι;;;;ακους εκει ladys fingers!!! :shock: Τωρα που το πες εχω καιρο να κανω μπαμιες και μ'αρεσουν πολυ!

Ερη και Λενακι γιατι νιωθετε τυψεις που φυγατε;;;;;;;;μαλλον δεν φυγατε,σας εδιωξε η χωρα σας!!! Εγω αν ειχα την ευκαιρια να φυγω με συνθηκες σα τις δικες σας(γνωστοι,ετοιμη δουλεια κτλ) θα εφευγα με τα χιλια!!!! :roll:

Αφρο ΤΙ ΓΛΥΚΟ ΜΠΕΜΠΑΚΙ!!!!!!! :x:x:x:x Κι εμενα μου θυμιζει πολυ το Μανωλακη!

Απο ψυχολογια πως πας κοριτσακι;;;; ξερεις εδω ειμαστε για να βγαζεις κι εσυ ταποθυμενα σου ε;;;;; :P:P

Θουλακι τοσες φορες σε ξυπναει το βραδυ;;;;; :o πουλακι μου ζομπι κι εσυ!!!! :? παιδια χαρας το κουραγιο σας!!! εγω ειχα σκοπο ακομη κι αν καταφερνα να θηλασω κανονικα,μετα απο 2 μηνες το πολυ να της εδινα το τελευταιο γευμα με μπιμπερο(δικο μου γαλα) για να στρωσω σιγα σιγα το βραδυνο υπνο γιατι δε τη παλευω την αυπνια... :roll:

Κατερινακι μπραβο στη μπεμπα σου!!!! :ymapplause::ymapplause::ymapplause: εμενα ο Αλεξ δε μπουσουλησε ποτε..ή μαλλον μπουσουλησε μετα που περπατησε!!! :lol::lol: Βαρελακια τωρα δε θυμαμαι αν εκανε! :roll:

Μαρια τρελαθηκα με αυτο που ειπε το παιδακι για τη Φαιδρουλα σου!!!!!! :x:x:x:x Πες του αντρα σου να ετοιμαζει το δικανο γιατι αρχισαν να μαζευονται οι γαμπροι!!! :lol::lol:

Ευη χαδιαρα η μικρη σου;;;ελπιζω να βγει και η δικη μου ετσι χαδιαρα γιατι ο Αλεξ ειναι ακριβως σα το Θοδωρη της Θουλης..μια αγκαλια μια στο τοσο κι αυτη κρυοκωλη!!!! :roll: Παραπονο το χω κι εγω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα,

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ στον Χριστόφορο [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion1.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion16.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif]

Χρύσα να τον χαίρεσαι πολύχρονος κι ευτυχισμένος να είναι!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα!

τι κανετε?? αφροδιτη να σου ζησει ο μικρουλης!!!! πολυ γλυκουλης ειναι!!! :-*:x:x

καλη λοχεια να εχεις!!! :)

μαρθουλα φτασατε μεχρι καλοχωρι..δεν πηγες να παρεις και την φραουλια!! :lol::lol::lol::lol:

εγω γυρισα σπιτι με τα ποδια με τον μικρο αγκαλια και μετα στους ωμους γιατι δεν ηθελε να περπατησει..περπατησε μονο κανα 5λεπτο :(:(:(:(:(

δεν πηγαινε σπιτι μου ουτε ταξι ουτε λεωφορειο και προκειμενου να τρεχω εγνατια που θα γινοτανε χαμος το πηραμε απο παραλια και...

ποναω παντου αυτη την στιγμη..λες και εκανα γυμναστικη με μπαρες κια βαρακια ειμαι!! :lol::lol:

για την κριση δεν μιλαω..αρκετα αγχη εχω απο μονη μου..απο την δουλεια μας που εχει πεσει..που πληρωνουνε με το ζορι...απο τον κωστα που δεν θελει 2ο παιδι για αυτον τον λογο..δεν θελω να τα ματασκεφτομαι θα φουνταρω.. :(:(:(:(:(

ρε μαρακι 650+ δικο σου τεβε??? δεν συμφερει ρε πουλακι μου :shock::shock::shock::shock:

χρονια πολλα χριστοφορε ζουμπουρλη!!!!!!!!!!!!! :x:x:x:x:x:x:x

πολυχρονος χρυσα να τον χαιρεστε!!!!!! τοωρα γινεται 2 μωρε????? καλε αυτο ειναι μικρουλιιιιιιι :-* :-*

αντε παω..με φωναζει..ειμαι σπιτι σημερα.... τι μαγειρευω οεο??????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!!

Βένι παρεξήγηση 650 μου βγαλινουν αφού βγάλω ΤΕΒΕ και ΦΠΑ

αλλά επειδή τα πράγματα με τους συμβ. δεν τα έχουν ξεκαθαρίσει ακόμη

βρισκόμαστε πάντα εκτεθειμένοι σε εφορίες και ΤΕΒΕ και μάντψε ποιόν κυνηγάνε

L-) αυτόν που πληρώνει τα πάντα.

Ε όχι ρε παιδιά...τι να μας πούνε και οι Γερμανοί??

Τίνος ήταν οι εταιρείες που ήρθαν και έδωσαν μίζες στους Έλληνες πολιτικούς??

Αυτοί δεν ήταν διεφθαρμένοι??? Μόνο οι Έλληνες..?? Δεν είναι διεφθαρμένοι και δεν θα έπρεπε να

ντρέπονται για τον εαυτό τους (αν έχουν τσίπα :)):)) ) που εξακολουθούν χρόνια τώρα να πληρώνουν

μια χώρα που ξέρουν ότι ποτέ δεν θα βγει από το τέλμα αν ακολουθεί τις πολιτικές που ακολουθεί..

μόνο και μόνο για να είμαστε υποχείρια τους?? Να πω για όοολα οσα έχουν κάνει οι Γερμανοί στη χώρα μας στον πόλεμο?? Τις καταστροφές, τους φόνους, τους βιασμούς, τις αρπαγές??? Και τι??? Μας το παίζουν κύριοι τώρα?? ε όχι αυτοί να ντρέπονται

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σας :x

Χριστοφοράκο πουλάκι μου έχεις γενέθλια σήμερα?

:ymparty: [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=wav.gif] [smilie=occasion15.gif] Χρόνια Πολλά, καλά, ευτυχισμένα, δημιουργικά στη ζωή σου.......Χρύσα να τον χαίρεστε, πάντα και μόνο χαρές να σας χαρίζει :x:x

Αφρο τι μωρό είναι αυτό ρε? κουκλάκι :x

ίδιο βλέμα με τον Μανωλάκη, ίδιος ο Μανωλάκης και ναι ναι ναι πάλι ζωγράφισες!!! :D ....ο Κ. δεν είναι πουθενά ..... αν θυμάμαι καλά, μην πεις μόνο ότι του μοιάζει στο φρύδι ή στην πατούσα!!!! :lol::lol::lol::lol: ίδιος εσύ :D

πάμε να ετοιμαστούμε :!:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πωπω ταλαιπωρηθήκατε χθες για να γυρίσετε σπίτι :cry::cry::cry::cry: ευτυχώς για δυτικά δεν υπήρχε πρόβλημα οπότε εμείς φτάσαμε γρήγορα

Η Κωνσταντίνα μεγάλωσε πολύ και είναι σκέτη γλύκα :D:D:D:D

Άφρο είναι πολύ κουκλάκι ο Πανούλης, εμένα τον Μανώλη μου θυμίζει

Μιτσάκι καλή επιτυχία με το μεταπτυχιακό :D:D

Εγώ γέννησα 38+4 τον Μιχάλη και 37+3 την Έλενα χωρίς πρόκληση και τα 2

Βένι κάνε μπάμπιες μιας και της ανέφερε η Έρη κι εγώ τις λατρέω :D:D

Τόνια φαντάζομαι τρομάρα που πήρες με τον Άλεξ μέσα στην μπανιέρα...........

Ξέρετε τι με στεναχωρεί πολύ? ότι πλέον στις πορείες και τις διαδηλώσεις πρωτοστατούν οι δημ. υπάλληλοι ενώ πριν από μερικά χρόνια δεν νομίζω να υπήρχε δημ υπάλληλος (εκτός από τους συμβασιούχους βέβαια) που να πήγαινε σε πορεία :(:(:(:(:(:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρία είχες κανενα τυχερό χθες τελικά? :lol::lol::roll::roll::roll:

δεν είδα πάλι τις φωτό σου, αλλά είμαι σίγουρη ότι οι κουκλίτσες σου είναι....κουκλίτσες!!! :x:x

αχ μωρέ το καημενούλικο αγοράκι, μίλησε στην κορούλα σου :lol::roll::roll::roll: .....έστι να είναι σκληρή με τους ανδρες!!!! :lol::lol::roll::roll::roll:

Λενάκι πόσα χρόνια έχεις εδώ?....σιγά μην ντρέπομαι, γιατί? έχω διαπράξει εγκλήματα? ας κοιτάξουν τους τόσους Τούρκους που έχουν εδώ και αποτέλούν το 80% της εγκληματικότητας τους, ....... και η Γερμ. χρωστάει, δεν υπάρχει χώρα που δεν χρωστάει.....χθες άκουγα πόσο χρεοκωπημένη είναι οι ΗΠΑ!!!! :?

όσο για την ίωση προκλείθηκε από τα λαχανικά - σαλάτα που πωκλούνται σε σακούλα ή τις έτοιμες σαλάτες.....ο αριθμός αυτός είναι τα κρούσματα όχι θάνατοι!!!!....επίσης κάνει διάρροια και προσβάλει τα νεφρά!!!......ένα μωράκι 8 μηνών πέθανε και ήταν η μαμά του στην τιβι χθες και στεναχωρήθηκα πάρα πολύ....και πέθανε γιατί δεν κατάλαβαν οι γιατροί ότι είχε την ασθένεια αυτή.....δεν έκαναν τις απαραίτητες εξετάσεις!!! :(:(:evil::evil: ....κρίμα το μωράκι :(:( .......μην τρώτε λαχανικά-σαλάτες που προέρχονται από τον βορρά!!!! .....επίσης θα πρέπει να π΄λένεις τα λαχανικά στους 70 βαθμούς για 10 λεπτά ή αλλιώς να τα βράζεις!!! ....αυτά.....

φεύγουμε.....σήμερα έχω οδοντίατρο!!!! :(:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ποσο μου την εδωσε πρωινιατικα τωρα :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:

παω με τον μικρο να παρουμε κοτοπουλο..η κοτου εχει μια εγγονη 2 μηνες μεγαλυτερη απο εμας..

μου λεει κερασια τρωει?? μπα ης λεω δυσκολα!! αασααααα μου λεεει!!!!

αυτο που κανετε ομως δεν ειναι σωστο!!!!!!!!! λεω και τι να κανω να του τα βαλω στο στομα με ο ζορι????? :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:

ναι μου λεει πως θα γινει?????? :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:

η εγγονη μου λεει τρωει και αυτα πυ δεν της αρεσουν γιατι της λεω πως της κανουνε καλο!!

χεστηκα μου ηρθε να της πω..

και μου δινει παραδειγμα..

θελει λεει μερεντα..και της λεω το μελι ειναι καλο κτλ κια τρωει πρωτα μελι κια μετα μερεντα....

ναι αλλα χριστινη μου εμενα δεν θελει ουτε την μερεντα!!!!!! :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:

ελεος με ολες τις εξυπνες πια ελεος βαρεθηκα!!!! :twisted::twisted::twisted::twisted:

πωπω αργυρω..τρομερο ρε συ απ οτο στο καλο να προφυλακτουμε πια?? :twisted::twisted:

νατασσα μπαμιες τρωω μονο εγω..και μου αρεσουνε τοσο... :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βένι μη δίνεις σημασία

κατα καιρούς και σε μένα λένε ότι δεν πιέζω-κυνηγάω τα κορίτσια για φαγητό... :-@ δεν πρόκειται να το κάνω ποτέ

Μια χαρά είναι τα παιδάκια μας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!!! :D

Μουντός ο καιρός σήμερα...! :roll:

Νατασσούλα δε συμφωνώ μαζί σου. Πάντα πρωτοστατούσαν οι Δ. Υ. Εγώ προσωπικά δεν ξέρω κανέναν Ιδ. Υ. που να έτρεξε σε πορεία, γιατί τους κρατάει ο φόβος. Τα βλεπω από την αδερφή μου και τον άντρα μου που δεν έχουν κάνει ποτέ ουτε μία απεργία.

Θα μου πεις τωρα οτι μιλάω εκ του ασφαλούς... και έχεις δίκιο. Αλλά αυτό είναι βασικό επιχείρημα για να σου αποδείξω οτι Δ. Υ πάντα στήριζαν απεργίες, διαμαρτυρίες, διαδηλώσεις, μαζί με φοιτητές, συνταξιούχους και φυσικά και άλλους εργασιακούς κλάδους οργανωμένους. Είναι ποτέ δυνατόν το Δημόσιο ως εργοδότης να σε απολύσει επειδη άσκησες το δικαίωμα σου στην απεργία;; όταν φτάσουμε εκεί, τοτε τα πράγματα θα είναι πολύ ζοφερα για όλους μας.

Πάντως ρε κορίτσια με όλα αυτά που γίνονται σκέφτομαι συνέχεια τον πατέρα μου... το 2004 μου είχε πει οτι τα δώρα θα κοπούν, οι εργασιακές συνθήκες θα είναι αβάσταχτες και θα έιμαστε όμηροι των εργοδοτών και γω του έλεγα σιγά μη χαθούν δικαιώματα, αδιαμαρτύρητα, για τα οποία έχει χυθεί αίμα και μου έλεγε... "καλά" :?:roll:

Ρε Βενη χέστους όλους μωρέ! Τι κάθεσαι και τους ακούς;; Μεγάλωσε το παιδάκι σου όπως ξέρεις!! Ξέρεις κανενα παιδάκι που να μη μεγαλωσε;;; Ωωωωωχ πια με την καθεμια και το μακρύ της και το κοντό της!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μα ρε μαρια..αμα του μπει κατι να φαει αυτο θα φαει..δεν παει να τον αφησω νηστικο 10 μερες...δεν θα φαει κατι που δεν θελει..τελος!! ειναι και στο παιδο..κα ιστον χαρακτηρα πως να το κανουμε..

μου την εδωσε η φραση..

αυτο που κανετε δε νειναι σωστο!!!!!!!!!!!!!!!! :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:

οταν αυτοι δινανε κινδερ στον χρονο πανω τους ειπα εγω τιποτα?????? :twisted::twisted::twisted:

αααα δεν ειναι σωσωστο αυτο που κανετε θα γινει το παιδι χοντρο!! :twisted: ! :twisted::twisted:

σισιω ολα ετοιμα με τον γαμο????? :D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Κορίτσι μου καλημέρα! Αρχικά συγχαρητήρια για την προαγωγή...όσον αφορά στο ψυχολογικό κομμάτι, πάρε το χρόνο σου..καλοκαιράκι τώρα..βγείτε πιείτε τα ποτά σας,μπανάκια..χαμός..και που ξέρεις; Μπορεί τώρα χωρίς πρόγραμμα να έρθει από εκεί που δεν το περιμένεις..
    • Πετρώνει με τον ίδιο τρόπο κάθε φορά απ' ότι καταλαβαίνω! Όλη η μήτρα πετρώνει, όχι σε κάποια συγκεκριμένη μεριά, απλά από δεξιά φτάνει μέχρι πιο ψηλά λόγω σχήματος μήτρας!  Ελάχιστες φορές μπορεί να καταλάβαινα ότι έχει βάλει κεφάλι ή ποπό σε μια μεριά γιατί ήταν πιο φουσκωμένη η κοιλιά αλλά όχι την ώρα που κάνω σύσπαση,σε άσχετη στιγμή! Αλλά πλέον όσο μεγαλώνει το καταλαβαίνω λιγότερο γιατί πλέον πιάνει όλο τον χώρο οπότε όταν γυρνάει δεν ξέρω σε τι θέση ήταν και σε τι θέση βρέθηκε!  Μην το προδικαζεις πάντως! . Νομίζω και χθες διάβαζα που έλεγε ένα από τα κορίτσια ότι πήγε για Doppler και το μωρό ήταν με το κεφάλι κάτω αλλά ο γιατρός της είπε ότι δεν σημαίνει κάτι ακόμα γιατί μπορεί να αλλάξει θέση το μωρό.      
    • Καλημέραααααααα!!!!! Κορίτσια μου χάθηκα, μου λείψατε αλλά σας διαβάζω να ξέρετε. Τρέχω πολύ και ψυχολογικά νιώθω αδύναμη, κάνω ένα διάλειμμα χωρίς τεστ και χωρίς ημερολόγια. Απογοητεύτηκα πολύ και είπα να ξεκουραστώ. Πήρα και προαγωγή στην δουλεία και με βοηθάει στο να φεύγει το μυαλό αλλά δεν προλαβαίνω να σας γράφω. @anna_30, @annie! & @Mpourmpoulo περιμένουμε τα υπέροχα νέα σας, γιατί θα είναι υπέροχα 🤞🧿 @ΛΕΥΚΗ ανοίγεις το επόμενο θέμα και με τις ευχές τις νέας εγκυούλας θα μας φέρεις τύχη, με το καλό κορίτσι όλα θα πάνε καλά 🥰  
    • @Benar ΠΗΤ 1/8 Κοριτσάκι 🩷 @Demy93 ΠΗΤ 3/8 Αγοράκι 🩵 @Fighter ΠΗΤ 6/8 Κοριτσάκι 🩷 @Gioher ΠΗΤ 7/8 Αγοράκι🩵 Κοριτσάκι 🩷 @μαμά12345 ΠΗΤ 10/8 Αγοράκι 🩵 @Mommyel ΠΗΤ 12/8 Αγοράκι 🩵 @ΜΑΡΘΑΑ_61 ΠΗΤ 13/8 Αγοράκι 🩵 @nanouko ΠΗΤ 14/8 Αγοράκι 🩵 @Christine Pilates ΠΗΤ 20/8 Αγοράκι🩵 @Χρύσακι ΠΗΤ 22/8 Κοριτσάκι 🩷 @Katiana1987 ΠΗΤ 23/8 Κοριτσάκι 🩷 @Elk ΠΗΤ 23/8 Κοριτσάκι 🩷 @Barbiee ΠΗΤ 27/8 Αγοράκι 🩵 @katerinayia ΠΗΤ 28/8 Κοριτσάκι 🩷 @maroo8 ΠΗΤ 29/8 Αγοράκι 🩵 @Magda zi ΠΗΤ 31/8 Αγοράκι 🩵 @Christi.D. ΠΗΤ 31/8 Αγοράκι 🩵
    • Καλημέρα κορίτσια παιζουν πολλά που δεν γνωρίζουμε είναι η αληθεια μπορεί να είναι ρίσκο να μπουν στην διαδικασία να το γυρίσουν πάντως κορίτσι μου έχεις χρόνο μπροστά σου ώστε να πάρει θέση ακόμα ντουμπες κάνουν μέσα 😊 Θα το δείτε σιγά σιγά στην πορεία 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...