Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρές του βυζονυχτίου Νο 43-όλα του γάμου δύσκολα...


Recommended Posts

Αφρο ανατριχιασα ρε κι εγω!!!Τι πονους πρπει να τραβηξες...μπραβο σας που αντεξατε χωρις επισκλ.! ;)

Δε πονεσες οταν σου εσπασε τα νερα;;;; εγω μιλαμε ουρλιαξα!!!!παραλιγο να τον δειρω τον γιατρο!!! :o

Ο Πανουλης ερεμο μωρακι;κοιμαται;; Αχ να σου ζησουν και τα 2 σου αντρακια!!! :x

Ρε Θου θα ερθει και η κουνιαδα;;;;ετσι ακαλεστη;;;;και που θα μεινει;;στη Γωγω;;;; :o Ρε θα τα παιξετε τοσα ατομα με 3 μωρα εκει! :?

Αντε σας περιμενω πως και πως παντως!!! :D

Εχθες ειμασταν παλι με τη Γωγω στη παιδικη χαρα με τα μικρα και μου λεει "μωρη θα σε παντρευτω στο τελος"!!! :lol::lol::lol:

Νατασακι απο τι ηταν ο πυρετος τελικα δε καταλαβατε;;;;40,2;;;; :o

Ευα σταματα να κανεις δουλειες πουλακι μου,κουραστηκα μονο που τα σκεφτηκα!!!! :lol::lol:

Κατερινακι ρε συ οταν πας δουλεια θα ειναι(ηδη ειναι) μεγαλη η μπεμπα οποτε δε θα εχεις προβλημα με το θηλασμο...οσο θα λειπεις θα τρωει αλλα πραγματα και θα τη θηλαζεις οταν γυριζεις.. :roll:

Ρε Μαρακι αληθεια τι να κανουμε εξατομικευμενα;;;τι θα καταφερουμε;;; το θεμα ειναι να γινει κατι συλλογικα...Τι ομως ειλικρινα δε ξερω...νομιζω οτι δεν υπαρχει επιστροφη εκει που εχουμε φτασει! :?

Ισως αν βρεθει καποιος καλος ανθρωπος να ξεβρωμισει τη χωρα απο αυτα τα γουρουνια που τη ξεκοκαλισαν!!! :evil::evil::evil:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

KALHMERA

Νατασα περαστικα στην Ε.

ποι περιοδο ψαχνεις διακοπες και που?

Αφροδιτη...δεν εχω λογια...συγκλονιστικη...τρυφερη...

ο Μανωλακης πως το πηρε το μωρο?

και παλι να σου ζησει!

θα κρατησεις το 40ημερο?

θα επανελθω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!!!

Αφροδίτη μου μπράβο!! Όλα πήγαν κατ'ευχήν!!! Να τα χαίρεσαι τα παιδάκια σου!!!

Χτες ήμουν στη μαμά μου κοιμήθηκα εκεί με τα κορίτσια μου :D:D:D:D

Πήρα λοιπόν το λαπτοπ της αδερφής μου και έγραφα..έγραφα... αλλά με πετούσε έξω :evil::evil:

Και έγραφα κατεβατά αλλά :evil::evil::evil:

Κρίμα να σκεφτόμαστε έτσι.. μπορούμε να αντιδράσουμε, υπάρχουν τρόποι αλλά ακόμη δεν είναι

ακόμη σε θέση κανείς να κουνηθεί από τη βόλεψη του.. μόνο όταν μας μπει το αγγούρι στον κ.... εκεί να δω τον κόσμο γιατί από ότι κατάλαβα δεν καταλάβαμε ακόμη τι συμβαίνει...

Λοιπόν άλλα δε λέω μη με πούνε και κομματικοποιημένη :lol: και δεν είμαι...

Τρόπο υπάρχουν αρκεί να τους σκεφτούμε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σας :x

Αφρο τι ωραία που γέννησες....δλδ αν εξαιρέσεις τον πόνο της μέσης, ο πόνος της γέννας δεν ήταν και πολύ!!!!......είδες ρε συ ο Πανούλης? μια χαρά βγήκε!!!!...... :D ο Κ. όμως γιατί δεν ήταν μέσα? δεν στεναχωρήθηκε? :!:.....γέλασα με το πήρες φορά και δεν σταματούσες το σπρώξιμο!!!!

:lol::lol::lol:

σου εύχομαι πάλι να σας ζήσει ο μικρούλης και καλή προσαρμογή και στους 4!! και ειδικά στον Μανωλάκη :x:x .....αλλά και καλή δύναμη σε σένα μέσα σε τόσους άνδρες!!! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα!!!

Αφροδιτη να σου ζησει κ παλι!!!Τι ωραιος ο τοκετος σου!!!Μπραβο σου μανουλα!!!!! :x:x:x

Γωγω για την εξεταση της μπεμπας...Εγω ηξερα οτι ναι μεν παιρνουν αιμα(1η φορα) την επομενη της γεννας ομως τα αποτελεσματα βγαινουν επειτα απο μερικες μερες γι'αυτο κ αργουν να σε ενημερωσουν...Αν δε χρειαζεται επανεξεταση δε σου λενε τιποτα...Της φιλης μου ο μπεμπης ειχε κανει επανελεγχο αλλα δε θυμαμαι τιποτα αλλο :oops::oops: ..

Ολα να πανε καλα κ να ηταν απο λαθος ληψη...

Για τη θηλη σου νομιζω πως απλα πρεπει να συνεχισεις να κανεις οτι κανεις...Μαλλον ειναι ευαισθητο το δερμα σου(ειναι ανοιχτοχρωμη η θηλαια αλως?)...Θα σκληραγωγηθει με τον καιρο! :D;)

Για το μελλον της χωρας κ τη συμπεριφορα του καθενος μας εχω να γραψω κ εγω κατεβατα αλλα δεν θα το κανω γτ με εχω παρει απο φοβο και το'χω στανταρακι πως θα 1000παρεξηγηθω!

Ομως δεν γινεται να μην πω οτι εχουμε οτι ακριβως μας αξιζει.Σαν λαος κ νοοτροπια ειμαστε βολεψακιδες κ το μονο που ξερουμε να κανουμε καλα ειναι να υπερηφανευομαστε για κατορθωματα ΑΛΛΩΝ(προγονων) και να βριζουμε προς πασα κατευθυνση!Κατηγορουμε μια ζωη τους πολιτικους,τους πλουσιους,τους "τυχερους" λες και απο μονοι τους ολοι αυτοι "κλεψαν" οτι δεν ηταν δικο τους!Καλα μας κανουν!Πολυ καλα μας κανουν.

Απο το ξυσιμο κ την αδιαφορια μας αλλα και τη συναινεση μας σε αυτον τον παραλογισμο,ζουμε οπως ζουμε!

Και φυσικα ο καθενας σαν μοναδα μπορει να κανει κατι αρκει να το θελει!Οπως αυτο που εκανε η Μαρια,οπως τη διαμαρτυρια μας σε μια πορεια ή οπως αλλιως μπορουμε!Και εννοειται με την ψηφο μας(δεν εχω χασει ουτε μια χρονια ειτε στο πανεπιστημιο ειτε εκτος αυτου).Και ειμαι περηφανη γι'αυτο που ψηφιζω.Δεν μου το επεβαλε κανεις,δεν ψηφιζω γιατι αυτο μου ειπαν οι γονεις μου :shock: ,ουτε γτ δεν εχω τι αλλο να ψηφισω!Ουτε φυσικα εχω οφελος ή δοντι ή μεσον στο κομμα αυτο..Δεν περιμενω καποιον να με βοηθησει ή να "χωσει" σε μια δουλιτσα τα παιδια μου...Περιμενω καποιον να αλλαξει το συστημα και ολα τα παιδια(οχι ΜΟΝΟ τα δικα μου) να εχουν δουλεια κ μελλον!

Επισης να πω οτι ολοι οι πολιτες που θεωρουνται οτι εχουν λεφτα ή ειναι πλουσιοι(?) δεν εχουν κλεψει!Υπαρχουν κ ανθρωποι με ικανοτητες και σκληρη δουλεια χρονων(ειτε με τα χερια ειτε με το μυαλο)...Αλλα ΚΑΙ αυτοι ειναι ο ευκολος στοχος για τη δικη μας επιθεση...Ειναι ομως πιο ευκολο να ασχολεισαι με τη ζωη των αλλων παρα με τη δικη σου κ τα λαθη σου...!

Φανταστειτε κ να εγραφα οσα ηθελα! :oops::P:lol:

Καλημερα ειπα??????? :lol:

Κοριτσια εγω δεν μπορω για καφε ουτε σημερα ουτε αυριο-μεθαυριο απογευμα...!Καλα να περασετε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα,

Αφροδίτη μου να σου ζήσει και πάλι ο Πανούλης. Πόσο χαίρομαι όταν διαβάσω ιστορίες τοκετού…..

Άντε Δημητρούλα έρχεται η σειρά σου πλησιάζει ο καιρός

Νατάσα περαστικά στην Ειρήνη. Πότε θέλετε να πάτε διακοπές και δεν βρίσκεις?

Κατερίνα να πάς , ποιος είναι ομιλητής?

Εύα νομίζω ότι είναι της ηλικίας αυτή η αντίδραση και δεν έχει σχέση με το αν περνάει καλά ή όχι. Απλά αρχίζουν και συνειδητοποιούν περισσότερα πράγματα έχουν αντίληψη και θέλουν να παίρνουν μόνα τους αποφάσεις.

Μαρία έχει απόλυτο δίκιο σε αυτά που λές αλλά δυστυχώς νομίζω ότι η κατάσταση πλέον είναι μη αναστρέψιμη :cry::cry::cry::cry:

Θούλη ο Παντελάκος είναι πανέμορφος στην φωτο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Το απόγευμα θα έρθω κι εγώ στο καφέ οπότε θα τα πούμε εκεί……..

Παναγιώτα σε δημοτικό παιδικό δεν θα κάνω αίτηση. Θα κάνω μόνο στο ΕΣΠΑ κι αν δεν την πάρουν θα την πάω ιδιωτικό

Γωγώ αφού δίνεις 2 γεύματα ανά στήθος και άρχισε να ξανακάνει κίτρνα κακά τότε ήταν υπερπαραγωγή, συνέχισε έτσι και σιγά σιγά θα στρώσει. Για τις πληγές νομίζω ότι θα στρώσουν με τον καιρό, εμένα σταμάτησαν να με πονάνε μετά τις 40 μέρες.

Χθες έπεσε το 3ο δόντι του Μιχάλη και είναι έτοιμο και το 4ο……..

Πήρα και πεδιλάκια στην Έλενα adidas (ασπρο-μωβ) για κάθε μέρα 25€ και τα έχω ερωτευτεί. Τώρα θέλω κι ένα για καλό να της πάρω και είμαστε κομπλέ.

Για τον Μιχάλη δεν βρήκα οπότε πρέπει να ξαναπάμε.

Καλημέρα Αναστασία, θα σε διαβάσω αφού υποβάλω ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημέρα!

Αφροδιτούλα, καλώς ήρθες στο σπιτάκι σου!!!!!! :YMHUG: Να σας ζήσει κοριτσάκι μου ο Πανούλης, να 'ναι πάντα γερός κι ευτυχισμένος κι εσείς να είστε καλά να τον καμαρώνετε!!!!!!!!!! :D Χάρηκα τόσο πολύ που όλα πήγαν κατ' ευχήν και κύλησαν εύκολα!!! :ymparty: Μου δίνεις κουράγιο! Έρχεται κι η δική μου η ώρα, είμαι η επόμενη... :-ss (ούτε εγώ πόνεσα όταν μου έσπασαν τα νερά. Μήπως είναι θέμα γιατρού/μαίας τελικά;):roll:

Νατασούλι, περαστικά στο Ειρηνάκι!! :x

Έχω κοιμηθεί 5 ώρες κι αυτές διακεκομένες! (-|(-|(-| Και πρέπει να κατέβω κέντρο!! #-o

Βίκυ, δεν σ' έχω ξεχάσει... ;) Θα ενημερωθώ και θα σ' ενημερώσω! ;)

Αργυρούλα, Μαρία, Έρη, Τόνια, Θάλασσα, Μαρθούλι, Αναστασί και σ' ΟΛΕΣ τις μανούλες, μια γλυκιά και νυσταγμένη καλημέρα!!! :-*

natasoula, τώρα σε είδα! :YMHUG: Είμαι όντως η επόμενη... :-ss:ymparty: (και τρέμω και χαίρομαι!!) :lol: Μεγειά σας!!!

Σαλονικιές, καλά να περάσετε σήμερα!!! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κουκλες!!!!!

Τι κανετε;;;;

Εγω καλα...

Μαρακι θυμης εμου να σου αναλυσω την θεωρια γιατι πιστευω πως ποτε δεν θα κανουμε οτι οι Ισπανοι..και ποτε μα ποτε δεν θα διεκδικησουμε σωστα και ειρηνικα αυτα που ειναι δικα μας.

Απλα ειναι πρωι ακομα και δεν θελλω ουτε εγω να συγχιστω ουτε να συγχισω κανενα.

Θα σου πω επισης πως σε οποιον τα λεω δεν ειναι και πολυ ικανοποιημενος απο τη θεωρια μου αυτη γιατι ξερει οτι κατα βαθος εχω πολυ δικιο

Κατερινακη μου σε ολα αυτα τα ωραιοτατα ξενοδοχεια πηγαινα γιατι ειχα καλουτσικες εκπτωσεις λογω δουλειας μη φανταστεις

Οταν κλινεις κατι σουιταρες για τα αφεντικα σου ε μετα σου δινουν ενα απλο δοματιακη σε οτι και να πεις αρκετα καλυτερη τιμη...χιχιχι..και φυσικα τις περισσοτερες φορες πηγαινα off season..ειπαμε ειχα προικα αφαγωτη καο μου αρεσε η πολυτελεια αλλα σπαταλη δεν ημουν ποτε.

Αφρο μου καλωσηρθες!!!! Καλη προσαρμογη με το Πανουλι..αλλα και με το Μανωλακι..Τα φιλια μου και στους τρεις σας!!!

Πολυ συγκηνηθηκα με την ιστορια σου... να σου ζησει με το καλο το νινακι.

Νατασακι καλη επιτυχια με τις αναζητησεις σου..ευχομαι να βρεις αυτο που θελεις συντομα.Φιλακια και περαστηκα στην Ειρηνη

Θα επανελθω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!!!!

Καλως την, τη λεχωνουλα μας!!!Πως ηταν το πρωτο σας βραδυ;;;;

ΚΟριτσια τι να παρω για την αλλεργια;;;; :?::?::?::?: Ξερετε τπτ συμβατο με το θηλασμο;;;;

Αναστασια πολυ καλα τα λες!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νατάσα περαστικά στην Ειρήνη και ελπίζω να είναι μόνο από το δόντι.....μα το δόντι κάνει τόσο πυρετό? :o:shock::?

Νατασούλα τόσο φθηνά? :o και adidas? :o εμείς εδώ συνήθως γύρω στα 50ε βρίσκουμε, το λιγότερο, βέβαια δεν κοίταξα για μπένετον ή αντίντας....ίσως και να εύρισκα!!! :?

κυκλοφορεί μια ίωση εδώ λέγεται EHEC και μια ηλικιωμένη πέθανε από αυτήν :o:o , όπως και μια 24χρονη :o:o:o , αλλά οι γιατροί λένε ότι κυρίως υποφέρουν οι ηλικιωμένοι και ότι η 24χρονη πρέπει να είχε και κάτι άλλο και όλα αυτά την οδήγησαν στον θάνατο!!!! :(

....λένε ότι μάλλος κάποιος από τους μετανάστες την έφερε ή από άπλυτα λαχανικά ...... αλλά από άπλυτα λαχανικά έχεις ίωση? :?: .....εγώ πιστεύω ότι ισχύει η πρώτη θεωρία......

ΓερμανοΛενάκι εκεί στα Βόρεια κυκλοφορεί Αμβούργο (40 άτομα) και στο Schleswig-Holstein (90 άτομα), στην Niedersachsen και Hessen (25 άτομα) :shock::shock::shock::shock: ...προσοχή λοιπόν, δεν ξέρω αν είσαι σε κάποια από αυτές τις περιοχές!!! :!::!::!::!:

Χρύσα για πες την θεωρία σου θα ήθελα να την διαβάσω!!!

Μιτσάκη ρε συ έφτασες κιόλας τις 35 εβδ.? :?::?: ουάου (που λένε και υπερατλ.)!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα! :D

Είμαι στη δουλειά. Είμαι καλύτερα σήμερα. Είπα να δω τη θετική πλευρά της ζωής! :D8-)

Να σταματήσω να βλεπω σαν αγγαρία τον επερχόμενο γάμο μου, να γίνω και εγω μια atenistas http://www.atenistas.gr, και να κατέβω σήμερα στο Σύνταγμα με την αδερφή μου και το παιδί μου.

Τουλάχιστον όταν θα με ρωτάει το παιδι μου αύριο μεθαύριο να του πω οτι τουλάχιστον προσπάθησα. :roll:

Κάθησα και έκανα την αυτοκριτική μου και είδα οτι δεν είμαι και τόσο χάλια τελικά, είμαι από τους λίγους στο δημόσιο που έχουν τσίπα και δουλευουν, προσπαθώ να κρατάω ένα επίπεδο στην κοινωνική μου ζωή, προσπαθώ να σκέφτομαι και να μη βολεύομαι, οπότε νιώθω οτι μου αξίζει να προσπαθήσω. ;)

Νατασα μου περαστικά στο μικράκι ρε συ... Απαπα 40,5 το ακουσα και μου ήρθε κάπως!

Θαλασσα ναι θα μου κάνουν παρτάκι, αλλά δεν ξέρω τίποτα άλλο. Προσπαθώ να πιέσω την αδερφή μου να μου πει αλλά δε μου λέει τίποτα η στρίγγλα! :lol:

Θουλάκι αφού και η σίστερ δε μου λέει τίποτα, ε θα το αφήσω και ό,τι γίνει! ;)

Παναγιωτάκι μου τί έπαθες;;

Εσείς τί άλλα;;

Μαράκι περίμενα απο σένα χθες να μου αναλύσεις τις απόψεις σου, αλλά δεν το έκανες... :( Επίσης έχω να πω οτι εξακολουθούν να με εκνευρίζουν και να με απογοητεύουν οι συμπατριώτες μου, αλλά δε θα μου επιτρέψω να με συμπαρασύρουν! :)

Ήδη αισθάνομαι καλύτερα με τον εαυτό μου! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αργυρουλα μου ηθεωρια μου ειναι πολυ απλη..

ΟΙ Ελληνες εχουμε μαθει να ζουμε ετσι..απο παντα..απο τα αρχαια χρονια..ειναι στο DNA μας.

Δεν προκειτε να αντιδρασουμε ποτε..γιατι ολοι μας εχουμε καποιον που εχουμε βολεψει η θα ετοιμαζουμε να βολεψουμε . ολοι μας ψαχνουμε παντα να βρουμε τροπο να κανουμε τη δουλει αμας πιο γρηγορα και ανωδινα εστω και εαν αυτο συνεπαγετε ενα «κερασμα» μικρο η μεγαλο .

Δε θα σου δοσω παραδειγματα..ξερω απειρα και απο την δουλεια μου αλλα και απο προσωπικη μου εμπειρια.

Δεν ειναι ο υπαλληλος διευθαρμενος..διευθαρμενος ειναι ο πολιτης που δεχετε εναν τετοιον εκβιασμο για να γινει η δουλεια του αλλα και ο ιδιος πολιτης που θα πει στον υπαλληλο...δεν υπαρχει καποιος πιο γρηγορος τροπος;;;;

Ειναι διευθαρμενο το κρατος που δεν μπορει να παταξει την φοροδιαφυγη η ειναι ο φορολογουμενςο που παει στον λογιστη και ψαχνει χιλιους δυο τροπους να μη πληρωσει φορο..

Φταιει ο πολιτικος που θα εισπραξει τη μιζα για να προωθησει μια εταιρια η ο πολιτης που παει και ξαναψιφιζει τον ιδιο πολιτικο;;;;

Φταιει ο πολιτικος που θα εξυπηρετησει τους ψυφοφορους του..η ο ψυφοφορος που απαιτει απο τον πολιτικο την πελατειακη σχεση;;

Φταιει ο δασκαλος που δεν διδασκει τα παιδια μας η ο γονιος που δεχετε αυου του ειδους διδασκαλια και δεν αντιδραει..

Ψφταινε τα σχολικα βιβλια γι ατην ελλειψη παιδιας η εμεις οι ιδιοι που αφινουμε αυτα τα βιβλια να διδασκονται στα παιδια μας;;;

Η ΔΕΗ κανει απεργια ΜΟΝΟ οταν θηγονται τα ΔΙΚΑ της συμφεροντα..

Οπως και καθε κλαδος...

Καθε κλαδος που βλεπει να θηγονται τα προνομια του απεργει..κανενας δεν απεργει γιατι δενε χει να φαει ο γειτονας του..κανενα δεν απεργει γιατι απο τους 300 στη βουλη οι 250 ειναι για κλοτισες...

Ολοι βριζουν τους γερμανους αλλα ολοι τρεχουν να αγορασουν πρωτοι πρωτοι Παμπερς made in Germany..BMW Ariel..πληρωνουμε τα προοιοντα ΙΚΕΑ πιο ακριβα απο ολη την Ευρωπη....αλλα ειμαστε οι πιο τακτικοι τους πελατες..

Θεωρουμε οτι ολοι η ευρωπη μας εκμεταλλευετε αλλα δεν κανουμε ποτε κατι για να εμποδισουμε αυτη την εκμεταλλευση..

Θα μου πεις..υπαρχει μια διαφορα στην τιμη..

Οχι..δεν το δεχομαι αυτο..υπαρχουν Ελληνικα προιοντα που μπορεις να τα βρεις σε ιδια τιμη αρκει να εχεις ορεξη να ψαξεις...

Ειμαστε ψωνια εχουμε μαθει μονο να δικαιουμαστε χωρις ποτε να ειμαστε διατεθημενοι να προσφαιρουμε η να κανουμε κατι σωστο..ακομα και στις ουρες τρεχουμε να χωθοπυμε για να περασουμε μια ωρα αρχιτερα..Δεν διεκδικουμε εκπτωσεις σε καταστηματα αλλα προτιμουμε να πληρωσουμε κατι πανακριβα μονο και μονο για να λεμε οτι δωσαμε 10 ευρω παραπανω απο τον γειτονα και να δειξουμε οτι ειμαστε και καλα πιο εξυπνοι και οχι πιο κοροιδα

Δεν προκειτε να αντιδρασουμε ποτε γιατι ολοι μας εχουμε εναν παπου η εναν πεθερο η εναν πατερα που θα μας δωσει τη συνταξη του τις οικονομιες του κλπ κλπ αμα ζωριστουμε απο δικα μας λαθη.

Ειμαστε η χωρα που γεννης ετη δημοκρατια..στην οποια υποτιθετε οτι ο λαος αποφασιζει..αλαλ παντα μα παντα απο την απαρχη της Ελληνικης μας ιστορια δε γινοταν αυτο..

ΟΙ πολιτικοι μα εειναι δημαγωγοι και μας γυρνανε εκει που θελουν...γιατι εμεις τους δωσαμε αυτη τη δυνατοτητα.

Δεν αφισαμε ποτε καποιον να κανει κατι...ποτε στην ιστορια μας..

Και ειμαστε χρεοκοπημενοι απο το 1821..και μπορω να σας πω οτι κατα την προσωπικη μου αποψη ακομα και η επανασταση- η μοναδικη επανασταση που καναμε σενα Εθνος- ηταν υποκινουμενη...δεν ειμασταν ποτε ανεξαρτιτοι Ελληνες..ποτε ανεξαρτητος λαος..και σαν αυτο δεν θα μπορεσουμε ποτε να αντιδρασουμε σε τιποτα...

Ειμαστε προβατα..και κοιμομαστε στο μακαριο υπνο της νιρβανα και ποτε δεν θα ειμαστε αξιοι να παρουμε τη μοιρα μας στα ιδια μας τα χερια...

Δεν βγαζω τον εαυτο μου εξω απο ολα αυτα..απλα τα τελευταια χρονια ξυπνησα και δεν γουσταρω να με θεωρουν χαιβανι...

Προσπαθω με τον τροπο μου να αντιδρασω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα :D:D

πως ειστε?σας βλεπω καπως και λογικο αλλα τι να πω :roll::roll:

εγω εστειλα τη μικρη με τους παππουδες βολτα και ειμαι χαλαρη

δεν θα κανω τιποτα θα κατσω να ξεκουραστω

εφτιαξα καφεδακι και τοστ και απολαμβανω μαμμυ και τηλεοραση :D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρυσα εχω κοκκινα ματια με φαγουρα και τρεχει σαν τρελη η μυτη μου (διαφανες υγρο).

Ειμαι σα ζαβλακωμενο και εχω ενα σωρο δουλειες.

Σισσακι ατενιστας ε;;;; :ymapplause::ymapplause: Μακαρι να μπορουσα να ερθω και εγω,

Πολυ καθηλωση εχει πεσει με το μωρο....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αργυρώ τα πεδιλάκια adidas kai nike έχουν 30-35€ εννοείται ότι δεν είναι δερμάτινα, εγώ τα παίρνω σαν 2ο ζευγάρι για θάλασσα παιδική χαρά κλπ.

Παναγιώτα τί έπαθες? τα αντισταμινικά συνήθως τα βγάζει κίτρινα στο e-lactancia.org

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Παναγιωτα τα αντιισταμινικα τα βαζει οντως κιτρινα..δυστιχως δεν μπορεις να κανεις πολλα...

εγω δεν παιρνω και ειμα χαλια..εχει στεγνωσει και ο λαιμος που απο τα φτερνισματα..

Τα ρινικα σπρεει εχουν μεσα κορτιζονι και επισης δνε πολυ συνιστανται σε τετοιες περιπτωσεις

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Atenistas Παναγιώτα μου ναι. Δεν μπορώ πια ΜΟΝΟ να γκρινιάζω, ΠΡΕΠΕΙ να κινητοποιηθώ με κάποιο τρόπο και δεδομένου οτι ήμουν και στον οδηγισμό, έχω μια εφεση παραπάνω στον εθελοντισμό. :D

Πρέπει να θυμηθώ τις αξίες που είχα σαν παιδί, για να ξαναγίνω άνθρωπος. Το αποφάσισα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπραβο ρε Σισσακι!!!!Μακαρι ολοι να το καναμε αυτο.

Μαλλον αλλεργικη ρινιτιδα Νατασουλα μου :roll::roll::roll: Δε ξερω κιολας. Συμβατικα φαρμακια με τπτ.

Πω πω ρε Χρυσα και εσυ ταλαιπωριεσαι;;;Εμενα απο το φυσα φυσα τη μυτη με εχει πιασει πονοκεφαλος.

Παω να κανω καμια ντουλαπα.

Ευα καλη ξεκουραση.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρύσα συμφωνώ σε αυτά που γράφεις.....

Σισσιώ πρόσεχε σήμερα, θα έχεις και την μικρή :!:

Αφρο σε βλέπω ονλάιν :D για πες πώς είναι τα πράγματα στο σπίτι? :?:

Παναγιώτα υπομονή, θα έρθει ο χειμώνας και θα ηρεμήσεις!!!! :roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Atenistas Παναγιώτα μου ναι. Δεν μπορώ πια ΜΟΝΟ να γκρινιάζω, ΠΡΕΠΕΙ να κινητοποιηθώ με κάποιο τρόπο και δεδομένου οτι ήμουν και στον οδηγισμό, έχω μια εφεση παραπάνω στον εθελοντισμό. :D

Πρέπει να θυμηθώ τις αξίες που είχα σαν παιδί, για να ξαναγίνω άνθρωπος. Το αποφάσισα!

\M/ \M/ \M/ \M/ \M/

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...