Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρές του βυζονυχτίου Νο 43-όλα του γάμου δύσκολα...


Recommended Posts

Όλα αυτά που συμβαίνουν δεν τα κουμανταρω εγω οπότε γιατί να τρελαίνομαι;

Ουφ χαλιέμαι να μιλάω για την καταστροφή της χώρας μου :cry::cry::cry:

[-x[-x[-x[-x[-x[-x[-x[-x

όοοοοχι όλοι μαζί μπορούμε να τα κουμαντάρουμε

Αφροδίτη καλώς ήρθες..πες μας νέα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

βρε καλώς την!!!!

Έλα να μιλάμε,να γεμίσουμε σελίδες,μετά την κόκκινη τι έχει; :lol::lol::lol:

Πως μωρέ να την κουμαντάρουμε τη χώρα;Αφού όλοι κοιμόμαστε,δίκιο έχουν οι Ισπανοί και όχι μόνο :?:?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αφροδιτούλα καλώς ήρθες! :x

Κατερίνα μας θλίβει δε μας θλίβει όταν δε θα έχουμε γάλα να ταίσουμε τα παιδιά μας δε θα έχουμ ετην πολυτέλεια να μη το σκεφτόμαστε. Και καλά αυτοί που είναι στα χωρια, εγώ την κοτούλα που θα την βάλω;; Στο μπαλκόνι;;

Πραγματικά ντρέπομαι από τοώρα για την ώρα που θα με ρωτησει το παιδί μου: "Και εσύ μαμα τί έκανες όταν μας ξεπούλαγαν";;; Οργίζομαι και ντρέπομαι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βλέπετε ράδιο αρβύλα;Πολύ γέλιο έχουν πάλι :lol::lol:

Σίσσυ μου δλδ εγώ που ζω σε χωριό να φτιάξω κοτέτσι;Καθε μέρα αυγά όμως θα πεθάνουμε από χοληστερίνη.

να σας πω,γιατί να πάω για δουλειά τότε;Θα κάτσω να φαω τα έτοιμα που έχω και να μην χαλιέμαι που θα αφήσω το μωρό μου...θα μας τα φαν δεν θα μας τα φαν και αυτά;Ε,ας τα φάω μόνη μου τότε :?:?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατερίνα μου απορώ γιατί δεν το έχετε κάνει ακόμα!

Και κοτέτσι και κατσικούλα και μποστανάκι να φτιάξετε και δεν κάνω καθόλου πλάκα! Αντιθέτως...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια μου επεστρεψα σπιτι !!!

δεν εχω διαβασει τιποτα ακομα .....θα προσπαθησω να το κανω και να σας πω και νεα μας .

οπως καταλαβαινετε ειναι περιοδος προσαρμογης ...χαλαρα θα τα κανω ολα .

ευχαριστω πολυ για τις ευχες σας :x:x:x:x

καλωσηρθες στην παρεουλα μας αφροδιτακι

καλη προσαρμογη

περιμενουμε νεα σου

φιλακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλέ που είστε όλες;;;

Καλα έχω λιώσει στο γέλιο με τους Αρβύλα!!

Μου κανονίζουν το παρτυ οι κολλητές και έχω τρελή περιέργεια... όχι τόσο για το πάρτυ όσο για τη μυστικοπάθεια που έχουν! :evil:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας......

Χάθηκα.......

Καταρχήν φύγαμε για Σαβ/κο-Δευτέρα στη Χαλκιδική και γυρίσαμε άρων των άρων γιατί ανέβασε η Ειρήνη πυρεττό. 40,5 παρακαλώ. :shock::shock:

Έβλεπα το θερμόμετρο να ανεβαίνει και μ'έλουσε κρύος ιδρώτας.

Ευτυχώς χθες έκανε 37,5 το μεσημέρι και σήμερα καθόλου. Κατατ'άλλα δεν είχε τίποτ'άλλο, ούτε μύξες ούτε βήχα. Μόνο υψηλό πυρεττό.

Από την Κυριακή που γυρίσαμε ψανω μανιωδώς να κλείσω διακοπές και δεν βρήσκω τπτ την εποχή που θέλω. Μου την έχει δώσει. Έχω πάρει 100 τηλέφωνα και όλοι μου είπαν πως είναι κλεισμένοι. Θα πάω και στο camping αλλά ψάχνω να κανονίσω μια εβδομάδα σε σπίτι δίπλα στη θάλασσα κλπ που θα πάμε με ένα φιλικό ζευγάρι το οποίο δεν κάνει δυστυχώς κάμπινγκ.

Τέλος έχω αρχίσει να οργανώνομαι για τη βάπτιση. Επειδή θα φτιάξω προσκλητήρια και τα γλυκά είχα να κάνω κάτι παραγγελιές από το internet . Ευτυχώς τελείωσα και μαυτές οπότε τώρα είμαι έτοιμη να ξεκινήσω δουλεία.

Συγχωρέστε με που δε σχολιάζω αλλά δεν έχω διαβάσει τπτ.

Σισσάκι μου πως είσαι;;;; Πως πάνε οι ετοιμασίες;;;;;;;;

Κατερίνα έχεις υπόψιν σου κάτι σε σπιτάκι κατά κει;;;

Θου θα έρθει και η κουνιάδα μαζί διακοπές;;;; :shock:

Tόνια -έρη - Μαρία φιλάκια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα ομορφη αλλα μελαγχολικη σημερινη παρεα :):)

μολις εκανα ενα ντουζακι και ειπα να χαλαρωσω λιγο πριν κοιμηθω

ποναω εχω περιοδο :cry::cry::cry::cry::evil::evil:

ενα εχω να πω

πως αυτους δεν τους ιδρωνει το αυτι

αφου δεν μπορουν να κυβερνησουν τι λεμε τωρα??!!!!!

τα ιδια σκατα ειναι ολοι τους

και θα δειτε παντου σε ολες τις χωρες αυτο θα γινει

θα υπαρχει ο λαος που θα πειναει και μετρημενοι στα δαχτυλα που δεν θα ξερουν που να ξοδεψουν τα λεφτα τους

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σισσυ μπατσελορ θα κανετε?

ωραια ρε

νατασα γιατι ανεβασε τοσο πυρετο ρε η μικρη?

την πηγες γιατρο?

ευτυχως περασε φανταζομαι ομως τι περασες

ααααααχχχχ ολες ψαχνετε για διακοπες????!!!!!!!

εμεις τιποτα ιδιαιτερο φετος δεν μας βλεπω πουθενα

ευτυχως εχουμε γνωστους σε παραθαλασσια μερη :roll::roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

θα υπαρχει ο λαος που θα πειναει και μετρημενοι στα δαχτυλα που δεν θα ξερουν που να ξοδεψουν τα λεφτα τους

συμφωνω..αλλα...στη επομενη ζωη να τους δω :twisted::twisted::twisted::twisted: αν κ δε ειμαι σε θεση ΕΓΩ να κρινω..

νατασαααααααα :YMHUG::YMHUG::YMHUG:

ναι ρε..λες να παμε ρομαντικες διακοπες κ να τη ειπα να ερθει? :lol::lol: σιγα..χαμος θα γινετε στη γωγω..μονο ρομαντικες δε θα ναι..οποτε..δε με χαλαει.. ;);)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θάλασσα υποθέτω πως είναι από τα δόντια. Βγάζει τους 2 πίσω κάτω τραπεζίτες μαζί και είνια πολύ χάλια τα ούλα της......

Ωραία φωτο!!!!!!!

Το Πόρτο Κατσίκι στη Λευκάδα δεν είναι;;;;;

Θου θα έχεις και μπειμπι σίτερ ρε!!!!!!!!! :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θουλάκι μην ανησυχείς από μένα,πάω για ύπνο.

Μα τέτοια ώρα καθαρίζεις; :shock::shock:

Αλήθεια τι σας έχει πιάσει και κάνετε γενική;

Με αγχώνετε....εγώ μόνο τα βασικά κάνω :oops::oops:

Σισσάκι μου μην μου αγχώνεσαι,θα σου στέλνω απ'το μποστάνι μου φαγάκι ;);) Τσάμπα εννοείται

Νατάσα μου 40,5 :shock::shock: ψυχούλα μου :(:( περαστικά της μωρέ!!Κουράγιο μανούλα...

Όλα κλειστά ε;μετά σου λέει δεν έχει λεφτά ο κόσμος.....

Τι έκανες με την εκκλησία τελικά;σε ρώτησα και δεν μου είπες,να ψάξω τελικά;Ανέφερες ότι αποφασίσατε γι αυτό ρωτάω.

Αύριο στο περι θηλασμού έχει ομιλία "θηλασμός και επιστροφή στη δουλειά"να πάω;

Καληνύχτα κορίτσια μου!!!!Σέρνομαι,έκανα και εγώ δουλίτσες σήμερα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

νατασα και απο τα δοντια κανει τοσο πολυ πυρετο?

ναι το πορτο κατσικι ειναι τελειο χρωμα η θαλασσα αλλα οταν πηγαμε ειχε πολυ κυμα

κατερινα πας για υπνο?

ρε καθε χρονο ανοιξη και φθινωπορο αφου βαζω η βγαζω τα χαλια καθαριζω και παραθυρα πατζουρια κουρτινες κουζινα

μονο τοτε τα κανω αυτα :lol::lol::lol:

μετα τα βασικα

αλλα καποια στιγμη πρεπει να γινουν και αυτα

α επισης βγαζω τα καλοκαιρινα και μαζευω τα χοντρα

εσυ παραθυρα και τετοια τα κανεις πιο συχνα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αν μπορεις πανε ρε κατερινα..εγω γενικη κανω 2 φορες το χρονο..κ πολυ ειναι

θαλασσα τα φιλια μου..αχ αυτες οι δουλειες...

σισσιω ελα..δε θελω χαζα..μη χαλασεις τη εκπληξη στις φιλεναδιτσες :D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εβαλα για υπνο και τους δυο και καθομαι στο σκοταδι να σας γραψω .

αχ απο που να αρχισω ...με πιασανε οι κανονικοι πονοι στις 2 το πρωι και με ξυπνησαν ηταν ανα 10 λεπτα μαλλον η 15 ....μεσα στον υπνο μου δεν θυμομουν και καλα ποτε ηταν η προηγουμενη συσπαση ,περιμενα μια ωρα μεταξυ υπνου και ξυπνιου να βεβαιωθω οτι γενναω ...μετα εκατσα αλη ποση ωρα να σκεφτω αν θα παω αμεσως ...τελικα ξυπνησα τον Κωστα και 4:20 φυγαμε απο το σπιτι .Μεχρι να φυγουμε οι συσπασεις ηταν στα 6 λεπτα ,ευτυχος τετεια ωα το πρωι οι δρομοι ηταν αδειοι ...μονο κατι ταριφες αργοσχολοι που με κανανε να βριζω πετυχαμε .στον δρομο σκευτηκα και την βυκη οτι ειναι στην δουλεια και την πηρα τηλ :D ...δεν ημουνα και τοσο ψυχρεμη οσο ειπαι ...προσπαθουσα να ειμαι ,εκλαψα και στον δρομο απο το φοβο και το ολο αυτο που ερχοταν ....

Οταν φτασαμε ακομα οι συσπασεις ηταν εξαλεπτες ειχαν περασει μονο 20 λεπτα εκανα εισαγωγη πεντε παρα δεκα .Στην εισαγωγη που μου κανανε τηλεφωνισαν και στον γιατρο μου ....εγω δεν το ειχα κανει :roll: Ακολουθησε η τυπικη διαδικασια ...εκτος του κλυσματος !!!ευτυχος το επαφυγα :D

Μπηκα με διαστολη 4 !!!

Με ειχε πεθανει η μεση μου και αντι να ειμαι ξαπλωμενη οπως συνιθιζετε εγω ζητουσα να ειμαι καθηστη και ευτυχος δεν βρεθηκε κανενας να μου το απαγορευσει .Μετα απο λιγη ωρα με ανεβασαν με το καροτσακι στο δωματιο για τις ωδινες και αποχαιρετισα τον Κωστα στο ανσανσερ .

Ανεβηκα πανω με συνδεσαν με τον καρδιοτοκογραφο μου βαλανε και 4-5 χερια :twisted: ....η διαστολη ειχε φτασει στο 6 .Τα λεπτα περνουσαν και οι πονοι δυναμοναν εγω απλα σε καθε συσπαση ξεφυσουσα ριθμικα και σκευτομουνα ασχετα πραγματα και ομορφα (πχ τον μανωλη) παντα καθηστη και οχι ξαπλωτη γιατι με ειχε τρελαει ο πονος στην μεση μου ...συναγονιζοταν αξια τις συσπασεις μονο που ηταν συνεχομενος .Ηταν μια νοσοκομα εκει πολυ καλη και γλυκια και μου μιλουσε .στο διπλανο δωματιο ηταν ακομα μια κοπελα που γεννουσε αλλα και εκεινη δεν ακουγωταν ...κατι καταλαβα οτι δεν προχωρουσαν οι διαστολες της .Κατα τις 6:15 ηρθε ο γιατρος μου ,χαρηκα παρα πολυ που τον ειδα γιατι εχει εναν τροπο να με χαλαρωνει .Με εξετασε και μετα καθησε διπλα μου να με ηρεμισει και μου ετριβε την μεση μου ...φοβιθηκε μηπως το μωρο κοιταει προς τα πισω και γιαυτο με ποναει ...Εντομεταξι εγω ειχα φρικαρει απο τον πονο και εκεινος να μου λεει οτι "ελα καλε δεν ειναι τοσο δυνατοι !!!" μου εβαλε ορο (τον γνωστο) και μου εσπασε τα νερα .του λεω πρωτα στον ορο "αυτος θα φερει περισσοτερο πονο" και μου απαντει "δεν νομιζω" μου λεει μετα "θα σου σπασω τα νερα και εγω φρικαρα και κλαψουριζα οτι θα πονεσει πολυ ...τελικα δεν πονεσε ....Απο εκει και μετα ολα εξελιχθηκαν πολυ γριγορα ,ξανα εκατσα στον ποπο μου και μιλησαμε λιγο ακομα με τον γιατρο μου λεει μετα να ξαπλωσω να με δει ,ξαπλωνω και βλεπει και μου λεει "αφροδιτη το μωρο ειναι εδω !!!" φοναζει εναν αλλον και μου λεει να προσπαθησω να σπρωξω

Κανω την πρωτη προσπαθια ξεψυχισμενα και μου λεει "αρφοδιτη το μωρο ειναι εδω αλλα ετσι δουλεια δεν γινετε θελει καλο σπρωξιμο" προσπαθησα μες τον πονο μου να θυμηθω τι ειχα κανει στον μανωλη ....ευτυχος βρηκα το κουραγιο και η επομενη βγηκε καλη προσπαθια ,ακομα μια και παλυ χαλια τα ειχα χασει παλυ απο τον πονο και η επομενη πολυ καλη και ο γιατρος φωναξε αμεσος να παμε διπλα να γεννησω ημουνα ετοιμη ....με τρεχουν διπλα και αρχιζουν να ετειμαζοντε ...ευτυχος προλαβαν ...εκει που εβαχε τα γαντια του φοναζω "παναγιωτη εχω μια" και γυρναει να πασει δουλεια ...ηταν και αυτην πολυ καλη εξωθηση ...η επομενη ηταν που βγηκε το μωρο ,το σωμα μου ειχε παρει τοσο φορα να το βγαλει που δεν μπορουσα να σταματισω να εξωθω ....ο γιατρος να φωναζει να σταματισω λιγο και εγω να φωναζω δεν μπορω :lol::lol::lol: εκει εβγαλα και την μονη κραυγη μου αλλα οχι πονου αλλα προσπαθιας σπρωξιματος .

Μολις βγηκε μο λεει "αφροδιτη να βγηκε ο γιος σου" και τον ειδα πως βγηκε γιατι δεν ειχαν βαλει το πρασινο σεντονι μπροστα στα ποδια μου ,εγω αρχισα να εχω παραληρημα "επιτελους βγηκε ,επιτελους τελειωσε " .ηρθε μετα να μου πατησει την κοιλια να βγει ο πλακουντας και του φωναξα να σταματησει να με ποναει αφου γεννησα επιτελους δεν θελω αλον πονο :lol::lol::lol: .Καθαρισανε τον μικρο και μου τον μικρο και μου τον βαλανε πανω μου να θηλασει (οπως εγω ζητισα) αλλα το καιμενο ετσι οπως ημουν δεν μπορουσε να πιασει ...αλλα σταματισε αυτοματα να κλαιει :D

Μου τον αφησανε λιγο πανω μου και μετα μου τον ξανα φερανε στην ανανηψη και εκει θηλασε :D

ξεχασα να πω οτι γεννηθηκε 7:05

ποσταρω αυτο για την νρα να μην το χασω γιατι εχω σταματησει ποσες φορες μεχρι τωρα .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατερίνα μου κλείσαμε εδώ τελικά. Εκεί που παντρευτήκαμε!!!

Βέβαια!Να πας στην ομιλία!

Θάλασσα μάλλον. Πάντως τώρα είναι οκμοπότε ό,τι και να ήταν πέρασε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βεβαια καθε φορα που κανω τοσες μαζεμενες δουλειες λεω ααα απο εδω και περα θα τα κανω ανα διαστηματα μεσα στο χρονο πχ μετα απο κανα 2 μηνες θα κανω παραθυρα η μετα απο τοσους μηνες κουρτινες και τα ντουλαπια αλλα παντα τα αφηνω για την γενικη

και ξεπατωνομαι βεβαια

φετος πρωτη φορα κανω γενικη 10 μερες :shock::shock::shock: αλλα με την μικρη δεν μπορω ολα μαζι

αλλιως τα τελειωνα σε 3 μερες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αφροδιτη :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

τι ευκολη και τελεια γεννα ειχες αγαπη μου!!!!!!!!!!

με εκανες και κλαιω ρε χαζο

μπραβο σου μπραβο σου

να τον χαιρεσαι

δεν σε πεδεψε καθολου ε?

φανταζομαι τη χαρα σου

μπραβο που τον θηλασες κατευθειαν

εσυ πως εισαι τωρα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αφροοοοοοοοοοοοοοοοο :x:x:x

καλε ανατριχιασα..απαππα

εμενα μου τον βαλαν πανω αλλα δε το θηλασα :cry::cry::cry:

σκεφτηκα το τοκετο μου..μα ποσο ουρλιαζα :lol::lol::lol::oops::oops::oops:

Ο ΡΟΜΠΑΣ :oops::oops::oops:

για πες..ο μανωλης πως το πηρε?με το θηλασμο?θηλασε κατευθειαν?

καλα κουραγια σε ευχομαι κ να κοιμαται με τις ωρες επισης..

να σου ζησει κ παλι :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια 2 σαιτ αστρολογιασ μου τον βγαζουν ταυρο :D:D:D:D

κοριτσια αυριο θα σας πω και αλλα θα πεσω για υπνο τωρα .

καληνυχτα

με τον μανωλη ολλα καλα ,το αγαπαει πολυ αλλα μου κανει νερα σε αλλου .θηλασαν και τα δυο παρεα την πρωτη φορα :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αληθεια ο μεγαλος πως το πηρε με το μωρο?τις μερες που ησουν μεσα πως ηταν?τι εκανες με τον θηλασμο?

τα βραδια με ποιον κοιμοταν ηταν ευκολο?

τα ρωταω να μαθω γιατι η δικια μου ειναι κολλημενη και δενξερω πως θα ειανι οταν ερθει εκεινη η στιγμη!!ακομα δεν ειμαι εγκυος σεναρια κανω :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Αυτό πολύ φοβάμαι ότι θα γίνει και θα γελάσουμε!! Θα γίνουν ξεκαθάρισματα 😀   Τραγικό που δεν κάθεται κάποιος να επιβλέπει και να βοηθήσει.. αχ σε νιώθω..κι εμένα έτσι μου παρατάνε τα ανίψια.. έρχονται επίσκεψη και ξαφνικά 'να πεταχτώ λίγο θυμήθηκα μια δουλειά' και επιστρέφουν όταν είναι να φύγουν 😀 πες ξεκάθαρα ότι θέλεις να στα κρατήσω και αν μπορώ πολύ ευχαρίστως!!
    • Καλησπέρα κορίτσια. Μόλις γυρίσαμε σπίτι από απογευματινό μπανιο με την μικρή και είδα στο εσώρουχο μου καφέ αίμα. Όχι όπως τις προηγούμενες ημέρες που ήταν ένα σκούρο μπεζ σε απειροελάχιστη ποσότητα. Τώρα ήταν σαν αίμα περιόδου. Εννοείται με έπιασαν τα κλάματα. Είπα στον άντρα μου ότι αν χάσω το μωρό, δεν θα το συγχωρήσω ποτέ στους γονείς του για την κούραση που τράβηξα 1 εβδομάδα τώρα. Ίσως να μην φταίνε αυτοί αλλά αυτή η κακή τους ενέργεια και η αδιαφορία τους είναι σαν να επιδείνωσαν την κατάσταση. Τους ανέφερα ότι ο γιατρός είπε να μην σηκώνω το μωρό όσο γίνεται, και η απάντηση τους (όχι σε εμένα απευθείας, αλλά στον άντρα μου), ήταν ότι η μάνα του έκανε μετακόμιση έγκυος. Εμένα αυτό μόνο κακία μου βγάζει. Ίσως είμαι απλά ταραγμένη και ψάχνω κάπου να αποδώσω ευθύνες.. ίσως μιλάει ο φόβος μου... Αλλά ειλικρινά έχω πανικοβληθεί και ταυτόχρονα έχω θυμώσει τόσο πολυ. Δεν ξέρω πως θα περιμένω μέχρι την Τρίτη που έχω την αυχενική. 
    • Κοίτα έχεις όλα τα δίκια του κόσμου όταν βλέπεις ομως ότι ο αλλος δεν καταλαβαίνει την κατάσταση σου με ωραίο τρόπο εξήγησε τους πως δε μπορείς πλέον...εν τω μεταξύ ζω κάτι αντίστοιχο..έχω έναν γείτονα Μ ένα κοριτσάκι κι αυτό θέλει συνέχεια να έρχεται να παίζει με τον δικό μου..ε το αφήνουν το παιδί και φεύγουν..δεν κάθονται ..κι εγώ αναγκάζομαι κάνω το διαιτητή μαζεύω το χάος μετά παιχνίδια δωμάτιο..άσε που πρέπει να έχω συνέχεια το νου μου μην πέσει κάπου μη χτυπήσει ...τελοσπαντων απ' τη μια δεν τους ήθελα και μέσ' τα πόδια μου γιατί τι να πεις και συνέχεια πρέπει να κάτσεις κι εκεί μαζί τους  ενώ τώρα κάνω και καμιά δουλειά η κάθομαι ...αλλά τώρα δε μπορώ να τρέχω πίσω να μαζεύω η να γίνει τίποτα και να βρω κάνα μπελα
    • Σ'ευχαριστώ πολύ! Άρα μέχρι τη Πέμπτη περιμένω κανονικά και βλέπουμε..
    • Προσπάθησε να βάλεις λίγο τα όρια σου από εδώ και πέρα γιατί όταν θα γεννήσεις και θα θες μια βοήθεια κατά 90% θα είναι άφαντοι 😕 Και σκέψου αν για εσενα όταν θα θες να αφήσεις κάπου το μωρο για να πας με τον αντρα σου για ενα φαγητό, θα έκαναν κάτι αντίστοιχο ;🤷‍♀️ ειναι ωραία να προσφέρεις βοήθεια αλλά αν είναι μονόπλευρο τότε θα πρέπει να κοιτάξεις και εσυ τον εαυτό σου ειδικά από εδώ και πέρα που θα έχεις και ένα μωρο  εγω το βλέπω με της κουμπαράς μου το παιδί κανονίζουμε όλοι το πρόγραμμα μας ανάλογα με το δικό της το παιδί ποτε  τρώει ποτε κοιμάται, να πάμε εμείς στο σπίτι τους να μην αλλάξει περιβάλλον η μικρή και γενικα ότι βολεύει σε εκείνους λες και εγω δεν έχω παιδί.. που αντικειμενικά έχω πιο δύσκολο παιδί εγω από το δικό της… θα δεις πολλά μετά την γεννά και από ανθρώπους που δεν το περιμένεις 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...