Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρές του βυζονυχτίου Νο 43-όλα του γάμου δύσκολα...


Recommended Posts

θάλασσα η περίοδος φταίει για τα νεύρα....επίσης τι σόι θάλασσα είσαι και στο προφίλ σου δεν την έχεις? :?::?::roll::roll::roll::roll:

αυτη τα φταιει το ξερω

το πιστευεις οτι εχω πολυ καιρο που θελω να το αλλαξω και δεν προλαβαινω

θα το αλλαξω τωρα :D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

δεν μπορειτε να πειτε

αλλαξα εικονα στο προφιλ και εβαλα να ταιριαζει με το ψευδονυμο :D:D

αργυ εγκρινεις???????????????????????/

γωγουλα υπομονη αγαπη μου

θα στρωσει μωρε που θα παει

χρυσα τα φιλια μου :-*:-*:-*:-*

παναγιωτα γιατι εισαι καπως?αχχ εμεις σκαμε τελικα για ολα

αντι αυτοι που καταντησαν εδω τα πραγματα να σκανε σκαμε εμεις και για αυτα :twisted::twisted:

κοριτσια εχω ενααααα σιδερο αλλο πραμα

ποτε θα το κανω?

τωρα δεν κανω γιατι η μικρη λαγοκοιμαται και θα ξυπνησει ας κοιμηθει ακομα λιγο

και μετα θα την παρει ο μπαμπας της και θα σιδερωσω λιγα :roll::roll:

η μικρη μου εχει θεμα :?:? δεν θελει τους παππουδες της :roll::roll:

γενικα δεν θελει να πηγαινει σπιτι τους μενουμε και πανω κατω και αν παει πρεπει να ειμαι και εγω εκει

το πρωι ειμασταν στην αυλη και οταν ηταν να μπουμε μεσα μου λεει οχι στη γιαγια στο σπιτι μας να παμε

δεν ξερω τι επαθε

λετε να την αγχωνει η πεθερα μου?γενικα ειναι υπερπροστατευτικη και ειναι συνεχως απο πανω της

εμενα αυτο με εκνευριζει αφανταστα αλλα οτι και να εχουμε πει δεν αλλαζει :twisted::twisted:

και λεω μηπως και την μικρη την τσατιζει αυτο και το δειχνει ετσι

να κοιμηθει εκει ουτε λογος :o:o

μου το δηλωνει οτι δεν θα κοιμηθει εκει ποτε :lol::lol:

βεβαια δεν ειναι σοβαρο αυτο αλλα με κουραζει επειδη θα ηθελα καποιες φορες να την αφηνω και να μην εχω τυψεις και αγχος οτι στεναχωριεται

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θάλασσα ωραία θάλασσα έβαλες βρε!!! :-bd:-bd

μήπως η γιαγια ή ο παππούς της έδωσαν καμμιά στο χεράκι ή στον πωπό για αυτό και δεν θέλει να πηγαίνει? εγώ θα ήμουν λίγο επιφυλακτική....μάλλον κάτι έγινε και πώς να σας το πει η μικρούλα? :!:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και κάτι άλλο ήθελα να πω: θεωρώ τελικά ότι οι Έλληνες είναι πολύ κοιμισμένος λαός......κοιτάξτε τους Ισπανούς, πάνε στις δουλειές τους και μετά κάθονται στην πλατεία και διαμαρτύρονται και η αδελφή μου μου είπε ότι σαν σύνθημά τους είχαν το: "σσσσσ μην ξυπνήσουμε τους Έλληνες!!!!" :o:o:o:shock::shock::shock::shock:

ενώ στην Ελλάδα κάθε διαμαρτυρία καταλήγει σε φασαρία μεταξύ αστυνομικών και διαδηλωτών....όπως και με τις απεργείες, τουλάχιστον αυτήν την περίοδο, τίποτα δεν πετυχαίνεται......

με λίγα λόγια και εγώ Παναγιώτα, αν και δεν κατοικώ Ελλάδα, ανησυχώ και στεναχωριέμαι....γιατί είναι πολύ κρίμα :(:(:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και κάτι άλλο ήθελα να πω: θεωρώ τελικά ότι οι Έλληνες είναι πολύ κοιμισμένος λαός......κοιτάξτε τους Ισπανούς, πάνε στις δουλειές τους και μετά κάθονται στην πλατεία και διαμαρτύρονται και η αδελφή μου μου είπε ότι σαν σύνθημά τους είχαν το: "σσσσσ μην ξυπνήσουμε τους Έλληνες!!!!"(

(-|(-|(-|(-|(-|(-|(-|(-|(-|(-|(-|(-|

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Προσωπικά νιώθω γραφική να λέω συνέχεια τα ίδια πράγματα για να παρω την κλασική

απάντηση "ε και τι να κάνουμε??"..."μη μας αγχώνεις παιδί μου..." "μην αγχώνεσαι ρε..αγχωνόμαστε

για όλα όχι και γι'αυτό.."

Και σε πορείες τρέχω και φωνάζω και έχω κάνει και άλλα τα οποία δεν θα τα πω

γιατί ντρέπομαι :oops:

και κάθε μέρα στίβω το κεφάλι μου να βρω νέο τρόπο αντίδρασης,...

όμως δυστυχώς όοολοι γυρω κοιμούνται

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μια φορά πήγα στο ΤΕΙ (μέσα στον προηγ. μήνα)

και στήθηκα στην πόρτα του Ιδρύματος που περνούσαν τα αυτοκίνητα και μοίραζα φυλλάδια (όχι διαφημιστικά :lol: ) και έδωσα σε όλους και όλοι σταματούσαν και είχε και κρύο..

εκείνη τη μέρα δεν μπήκα για δουλειά ήμουν έξω.. όλη μέρα..στην αρχή ένιωσα γραφική μετά όμως είδα ότι όλοι σταματούσαν και διάβαζαν 8-) ..καλά ήταν αλλά ήμουν μόνη, οι υπόλοιποι κρύωναν ... :?

όταν αύριο θα απολυθούν όμως να μην κλαίγονται γιατί δεν έκαναν το παραμικρό γι'αυτό και δεν αντέδρασαν καθόλου...

Εγώ και ο παππούς με το "ξυπνάτε ρε..." :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θάλασσα ωραία θάλασσα έβαλες βρε!!! :-bd:-bd

μήπως η γιαγια ή ο παππούς της έδωσαν καμμιά στο χεράκι ή στον πωπό για αυτό και δεν θέλει να πηγαίνει? εγώ θα ήμουν λίγο επιφυλακτική....μάλλον κάτι έγινε και πώς να σας το πει η μικρούλα? :!:

ωραια παραλια

πορτο κατσικι λευκαδα

μπα δε νομιζω να της εδωσαν καμια

ιδιως η πεθερα με τιποτα

δεν ξερω τι να πω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα μανούλες!

Έχω τρομερόοο πονοκέφαλο! #-o Και νιώθω πολύ κουρασμένη, έχω αρχίσει να μην κοιμάμαι καθόλου καλά τα βράδια... Γυρνάω δεξιά πονάει η δεξιά μου πλευρά, γυρνάω αριστερά πονάει η αριστερή, κάθομαι ανάσκελα δεν μπορώ ν' αναπνεύσω, ξυπνάω στάνταρ καναδυό (μπορεί και 3) φορές για κατούρημα, ξυπνάω με το παραμικρό (κιχ να κάνει η μικρή)... :-s Ουφ!! Άντε βαρέθηκα, τουλάχιστον να γεννήσω, να έχω λόγο που θα ξυπνάω!!! :roll::lol:

natasoula μου, μετά το διάβασα! Πολύ χάρηκα που βγήκε καλός ο υπέρηχος του Μιχαλάκη!!! :x Σιδερένιος να είναι μωρέ και ποτέ να μη ξαναχρειαστεί να περάσετε την πόρτα του νοσοκομείου!!!

Γωγούλα, καλά αποτελέσματα στην εξέταση και μπράβο στη μπεμπούλα που μεγάλωσε!!! :D Για τον τραυματισμό δεν ξέρω να σε κατατοπίσω, θα σου πουν οι πιο έμπειρες! Κι εγώ δε θυμάμαι να είχα θέμα με την θηλαία άλω, μόνο με τη θηλή!

Έχω βάλει 3 πλυντήρια ως τώρα και πάω για το 4ο!! Δεν έχω που να τα απλώσω!!! :lol: Κι οι δουλειές που πρέπει να γίνουν είναι ακόμα πολλέεεεες!!! :crazy: Και νυστάζω πάαααρα πολύ!!! (-|

Θαλασσίτσα, ωραία η εικόνα... Ταιριάζει με την διακοποσυζήτηση!!! ;) Δεν ξέρω αν φταίει η πεθερά σου, αλλά νομίζω ότι είναι πολύ πιθανό να το ξεπεράσει η μικρή, αν κρίνω από τη δικιά μου!! Δείχνει σαφείς προτιμήσεις σε κάποιους συγγενείς, οι οποίες κατά καιρούς ανατρέπονται!!! Χαρακτηριστικό παράδειγμα, με τους γονείς μου, πέρασε μια φάση που τρελαινόταν να πηγαίνουμε, ζητούσε να κοιμηθεί παρέα με τη μαμά μου και δεν είχε κανένα πρόβλημα! Τους τελευταίους μήνες, ούτε να το ακούσει!!! :shock: Πάμε, δεν έχει πρόβλημα, αλλά δεν το συζητάει να μείνει εκεί χωρίς εμάς! Της τάζει η μαμά μου ότι θα την πάει στην αγαπημένη της ξαδέρφη, αν κάτσει να κοιμηθούν μαζί το μεσημέρι και της απαντά η μικρή "Θα πάω σπιτι μου να κοιμηθώ και να έρθεις να με πάρεις!!!" :lol: Δεν διαφωνώ βέβαια και με την Αργυρώ, μπορεί όντως να συνέβη κάτι που την ενόχλησε και γι' αυτό... Αλλά μπορεί και όχι... :roll:;)

"Σςςςς, μην ξυπνήσουμε τους Έλληνες!!!" Τόσο υποτιμητικό και δυστυχώς τόσο εύστοχο... :roll::roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν διαφωνώ βέβαια και με την Αργυρώ.......

σιγά μην διαφωνούσες!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

επίσης η αδελφή μου, μου είπε ότι μετά τον Ιούλ. δεν υπάρχουν χρήματα για πληρωμή μισθών!!!! :o:o:o:o:o:o:shock::shock::shock::shock::shock:

να σας πω και ένα κουτσομπολιό ή καλύτερα κοινωνικό σχόλιο της γειτονιάς μας? :roll::roll::roll:

έχουμε μια γειτόνισσα που είναι γύρω στα 45-47 ετών και έχει ένα αγόρι 10-11 ετών είναι χωρισμένη και ένα απόγευμα βγήκε ο άντρας μου να αγοράσει αυγά από τον αυγουλά και ήταν μεθυσμένη!!!! :o:o:o ....και χθες που ο άντρας μου ερχόταν σπίτι βλέπει έναν νεαρό άντρα, 25-30 ετών με κοστούμι και γραβάτα να είναι στην πόρτα της, βγαίνει εκείνη μισόγυμνη και τον πιάνει από τα αρ@@@@@α και του λέει: "πάμε μέσα γρήγορα δεν έχουμε χρόνο, έρχεται ο Ματίας (γιος της) σε λίγο'!!!! :o:o:o:shock::shock::shock:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια και απεργιες να κανουμε και να βγουμε στους δρομους τι θα βγει?δεν ξερω

νομιζω αυτοι οτι ειναι να κανουν θα το κανουν

σιγα μην ακουσουν τον κοσμο

δεν ξερω δεν βλεπω προκοπη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια και απεργιες να κανουμε και να βγουμε στους δρομους τι θα βγει?δεν ξερω

νομιζω αυτοι οτι ειναι να κανουν θα το κανουν

σιγα μην ακουσουν τον κοσμο

δεν ξερω δεν βλεπω προκοπη

ναι αλλά θα πούμε ότι τουλάχιστον ρε παιδί μου προσπαθήσαμε και δεν έγινε τίποτα!!

να σας πω και κάτι?? συζητάμε τι αντιλιακά θα βάλουμε στα μωρά μας, αν τα φρούτα

που τρώνε είναι βιολογικά ή δεν ξέρω εγώ τι άλλο και ο΄τε μια φορά δεν μας έχει προβληματίσει

λολ αυτό που συμβαίνει στη χώρα μας :(:(

Επίσης, υπάρχει κανείς αφελής που να πιστεύει πως δεν θα πάρουμε την επόμενη δόση??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ Μαρία... Δυστυχως το δημόσιο με έχει αποχαυνώσει... :(:? έχω απογοητευτεί τόσο απο τους ανθρώπους, για τους γνωστούς λόγους, που δεν αξίζει να ΞΑΝΑναφέρουμε, που πραγματικά πιστεύω οτι δεν πρόκειται να γίνει τίποτα.

Είναι τέτοιος ο ωχαδερφισμός στην Ελλάδα, τέτοιος ο παρτακισμός, που το βλέπω οτι δε μπορώ να αντιδράσω πια... είμαι απογοητευμένη... και το παιδί μου που το έχω υποθηκευμένο και αυριο μεθαύριο θα μου ζητάει τα ρέστα θα το κοιτάω με την ίδια απάθεια και την ίδια κωμματώδη ηλιθιότητα που αντιμετωπιζω τα πράγματα σήμερα.

Γενικά νιώθω μεγάλη απογοήτευση, δε νιώθω πια ψυχολογικά έτοιμη να αντιμετωπίσω τίποτα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και επίσης δε νιώθει κανείς υπεύθυνος για το μέλλον των παιδιών του??

Εγω νοιωθω. Χρονια τωρα...

Για αυτο το λογο παω και ψηφιζω.

Ξερεις ποσοι δε ψηφιζουν :evil::evil::evil::evil:

Ε αυτο δεν ειναι κοιμαμαι ορθιος;;Ελα να ψηφισεις και ριξε ακυρο ρε φιλε.

Αμ καποια μερα δε σε αφηνουν ουτε αυτο να κανεις μη διαμαρτυρεσαι....Αντε.... :evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil:

Εχω τσαντιστει παρα πολυ με την ολη κατασταση.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και γενικα κανεις δε διεκδικει τα δικαιωματα του!!!

Σκεψου οτι οταν τους λεω οτι πηρα την αδεια ανατροφηε την οποια τη δικαιουμαι με κοιταν απαξιωτικα!!!!!! :evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil:

Iστορια

Μια φορά κι έναν καιρό, υπήρχε μια πολύ άσχημη πόλη.

Βία, εγκλήματα, κυκλοφοριακό, ατυχήματα, ναρκωτικά, βρωμιά και γκρίζοι δυστυχισμένοι

πολίτες.

Και δεν ήταν καμιά μικρή πόλη, είχε έξι μύρια κατοίκους που είχαν παραδοθεί εντελώς στην μαυρίλα.

Ένα πρωί, ο διευθυντής του Πανεπιστημίου της πόλης... που ήταν μαθηματικός και φιλόσοφος, εκεί

που πήγαινε στη δουλειά του και βλέποντας την κατάντια της πόλης του,

πήρε μια πολύ κουφή απόφαση. Δήλωσε την παραίτησή του στο

Πανεπιστήμιο, λέγοντας πως ήθελε να διευρύνει την διδασκαλία του και

στα έξι εκατομμύρια κατοίκους. Στους μαθητές του στο Πανεπιστήμιο, ο

καθηγητής αυτός ήταν γνωστός για τους περίεργους τρόπους διδασκαλίας

του. Για παράδειγμα, μια φορά που επικρατούσε χάβρα στο μάθημα,

κατάφερε να επαναφέρει την τάξη κατεβάζοντας τα βρακιά του. Γενικά

δηλαδή, εφεύρισκε αστείους και εντελώς ανορθόδοξους τρόπους για να

πετυχαίνει το σκοπό του και περιέργως, πάντα τα κατάφερνε.

Για την προεκλογική καμπάνια του λοιπόν, φόρεσε μια στολή σούπερμαν,

αυτοχρίστηκε "υπερπολίτης" και απολύθηκε στους δρόμους βάζοντας

ταυτόχρονα υποψηφιότητα για δήμαρχος. Έφερε πολύ γέλιο στον κόσμο αλλά

επειδή όπως έλεγαν, είχε αρκετά ειλικρινή φάτσα, τον ψήφισαν.

Ο καινούργιος δήμαρχος όμως δεν είχε καμία σχέση με τους προηγούμενους.

Η πρώτη του κίνηση ήταν να προσλάβει 20 μίμους και να τους σκορπίσει

στους δρόμους της πόλης. Η δουλειά τους ήταν να χλευάζουν όσους

παραβίαζαν τον κώδικα οδικής κυκλοφορίας. Σιγά, θα μου πείτε. Οι

πολίτες όμως (που εννοείται στα τέτοια τους οι κανόνες οδικής

συμπεριφοράς), άρχισαν να συμμορφώνονται γιατί αποδείχτηκε πως τους

πείραζε πολύ περισσότερο η δημόσια κοροϊδία, παρά τα πρόστιμα. Αμέσως

μετά, βγήκε σε διάφορες τηλεοπτικές εκπομπές και έκανε ντους

κατατσίτσιδος live, κλείνοντας την παροχή νερού ενώ σαπουνιζόταν, για

να δείξει στους πολίτες πώς μπορούν να εξοικονομούν νερό. Και βουαλά!

Η κατανάλωση νερού αμέσως έπεσε.

Όρισε Ημέρα Γυναίκας όπου οι άντρες θα φρόντιζαν τα παιδιά και οι

γυναίκες θα έβγαιναν βόλτα στην πόλη. Αυτό, ήταν ανήκουστο γιατί η

συγκεκριμένη πόλη ήταν πολύ επικίνδυνο μέρος τα βράδια, ενώ οι

γυναίκες δεν έβγαιναν βόλτες σχεδόν ποτέ ως τότε. 700.000 γυναίκες

γέμισαν τους δρόμους πανηγυρίζοντας ενώ ακόμη και o αρχηγός της

αστυνομίας ήταν γυναίκα εκείνο το βράδυ. Το καλύτερο; Μοίρασε στους

πολίτες ταμπέλες με up και down για να επιδοκιμάζουν ή να

αποδοκιμάζουν δημόσια τις πράξεις των συμπολιτών τους. Πράγμα φυσικά

που δεν έχασαν την ευκαιρία να το ξεφτιλίσουν δεόντως αλλά όλως

περιέργως, ειρηνικά. Το ομαδικό κράξιμο ήταν ό,τι έπρεπε τελικά.

Γενικώς σκαρφιζόταν αστείες ή περίεργες καμπάνιες για κάθε τί που

ήθελε να πετύχει, όπως όταν ζήτησε να του τηλεφωνήσει (στο προσωπικό

του γραφείο μάλιστα) όποιος πολίτης συναντούσε έστω κι έναν

υποδειγματικό ταξιτζή. Σύντομα, 150 τηλεφωνήματα συντέλεσαν στο να

δημιουργηθεί ομάδα ταξιτζίδων που ο δήμαρχος ονόμασε Ιππότες της

Ζέβρας και είχαν την προσωπική του υποστήριξη. Ίδρυσε επίσης

ταμείο εθελοντικών φόρων για όσους ήθελαν να δώσουν παραπάνω χρήματα

(!) στο δημοτικό ταμείο. Φυσικά και μάζεψε χρήματα.

Τέλος, προσπαθώντας να δείξει πόσο σημαντική είναι η ανθρώπινη ζωή, ζωγράφισε

αστέρια σε κάθε σημείο θανάτου από τροχαίο στην πόλη, πράγμα

εξαιρετικά έξυπνο γιατί το αποτέλεσμα ήταν πανέμορφο αλλά και

ιδιαίτερα σοκαριστικό.

Όχι, δεν είναι παραμύθι.

Πρόκειται για τον Κολομβιανό Antanas Mockus,

τον δήμαρχο της Μπογκοτά το 1993. Μετά το πέρας της θητείας του, ο

παράξενος αυτός δήμαρχος, ξεκίνησε διαλέξεις αναλύοντας τα

συμπεράσματά του από το κοινωνικό του πείραμα. Ένα από τα συμπεράσματά

του είναι πως η γνώση δίνει δύναμη αρκεί να καταφέρεις να τη

μεταδόσεις μέσω της τέχνης, του χιούμορ και της δημιουργικότητας.

Μόνο έτσι οι άνθρωποι αποδέχονται τις αλλαγές..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια μου επεστρεψα σπιτι !!!

δεν εχω διαβασει τιποτα ακομα .....θα προσπαθησω να το κανω και να σας πω και νεα μας .

οπως καταλαβαινετε ειναι περιοδος προσαρμογης ...χαλαρα θα τα κανω ολα .

ευχαριστω πολυ για τις ευχες σας :x:x:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφροδίτη μου :x:x:x Να μας ζήσει ο Πανουλης μας, σας σκέφτομαι συνέχεια, τι κανείς πως είσαι; Το νινι; Θέλω φωτο σε χιλιοπαρακαλω! Όλο στο μυαλό μου είσαι ρε, ασε το διάβασμα και γράψε μας για την γέννα και για το νινι!

Ο Μανωλακης πως είναι;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

hellooooo!!!!!!!!!!!!

ΑΦΡΟ Κ πανουλη καλως ηρθες//θα σε τηλ αυριο παλι να με πεις τηπρωτη σας νυχτα :lol::lol:

παναγιωτα εγω δε ψηφιζω παντα 8-)8-):oops::oops::oops::oops::oops:

καλε πολλες απουσιες σημερα..νατασα αναστασια λεναρα λενακι τονια κτλ :roll::roll::roll:

ααααααααααααααα

ιουλια αυριο κατα της 6 θα παμε στο εμπορικο στη αριστοτελους με βενι σαυρογιωτα λεναρα με αντρες μας..

ακουτε σαλονικιεςςςςςςςςςςςςςςς

θα ερθετε???????????? :x:x:x:x:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θουλη ηρθα ρε!!!! :lol::lol::lol: Ο Παντελακος ειναι πολυ πολυ ομορφο μπεμπακι!!!ψυχουλα μου!!!!!! :x:x:x

Παντως και σ'αυτη τη φωτο μου θυμιζει την Αλεξια,το βλεμα της! :P

Δεν ειχα πολυ ορεξη σημερα... :(

Μαρακι φυσικα και θα μας δοσουν τη 5η δοση!!ξερουν πολυ καλα τι κανουν!!!θα μας φτασουν στην εξαθλιωση και μετα θα μας αγορασουν για 1 κομματι ψωμι!!!! και καλα θα μας κανου ν τετοια χαιβανια που ειμαστε!!! :evil::evil::evil:

Κριμα το αιμα που χυσανε οι προγονοι μας για να ειμαστε ελευθεροι..ελευθεροι να διαλυσουμε αυτη τη χωρα με τα ιδια μας τα χερια!!! Τουλαχιστον αν μας ειχαν παρει τοτε οι Γερμανοι τωρα μπορει να μιλουσαμε Γερμανικα,αλλα θα λειτουργουσαν ολα ρολοι,θα ειχαν αξιοποιησει καλυτερα τις δυνατοτητες αυτης της χωρας και τα παιδια μας θα ειχαν νομιζω καλυτερο μελλον!!! :evil::evil::evil::evil:

Και φυσικα λυπαμαι πολυ που εχω φτασει στο σημειο να το σκεφτομαι αυτο!!!

Τα νεα μετρα τα ακουσατε;;;Τα καλυτερα ερχονται....:(:(:(

Αργυ ωραια η γειτονισσα!!!! :lol::lol::lol::lol:

Αφρο καλως ηρθατε στο σπιτακι σας!!!περιμενουμε αγωνιοδως λεπτομεριες! :-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τονια σου ερχομαι..αυριο κλεινω για κρητη..

νατασα τελικα δε ειναι τοσα πολλα..δηλ εβαλε κ τη κουνιαδα μου μεσαπου μπορει να ερθει

αργι/. :o:o:o:o:o για τη γειτονισσα :twisted::twisted::twisted::twisted: ελεος :twisted::twisted::twisted:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα και από μένα!!!

Ρε κορίτσια ψυχοπλακώθηκα με αυτά που γράφετε :(:(:( εντάξει τα χάλια μας τα ξέρω αλλά προσπαθώ να μην το σκέφτομαι και να με χαλάει τόσο πολύ...

Αυτό που θέλω είναι να ζω την κάθε στιγμή,ακριβώς γιατί δεν ξέρω τι θα μου συμβεί αύριο.

Όλα αυτά που συμβαίνουν δεν τα κουμανταρω εγω οπότε γιατί να τρελαίνομαι;

Ουφ χαλιέμαι να μιλάω για την καταστροφή της χώρας μου :cry::cry::cry:

Αφροδίτη καλώς μας ήρθες!!!Εύχομαι ο Πανούλης να είναι ήσυχος και υπναράς!!!

Χρύσα μου ξέχασα χθες να σου πω,σούπερ τα ξενοδοχεία που πήγαινες!!!Ζήλεψα,εγώ εξωτερικό δεν έχω πάει ποτέ για διακοπές,εκτώς απο Γερμανία που παω σε συγγενείς..

Νατασούλα μπράβο στον Μιχαλάκη ρε!!!Σιδερένιος!!!!

Γωγούλα μπράβο και την μπέμπα σου,που μεγαλώνει με το σούπερ γαλατάκι σου!!!

Άργι τα πεδιλάκια μου άρεσαν πάρα πολύ!!!!Φαίνονται πολύ άνετα!!!

Να σας πω επίσης ότι κάμπινγκ δεν έχω κάνει ποτέ...δεν μπορώ ρε κορίτσια,θέλω χλίδα και εγώ στις διακοπές μου,άσε που και να θέλω δεν μπορώ να πάω γιατί είπαμε,τα καλοκαίρια δουλεύω :twisted::twisted:

Στον Αρμενιστή πάμε πολύ συχνά για μπάνιο όμως έχει τέλεια παραλία!!!Και σε συναυλίες επίσης ;)

Στη δουλειά ζήτησα να είναι 4 μήνες,να συμπληρώσω ένσημα για ταμείο δλδ,δεν νομίζω να γίνει όμως γιατί είμαι παλιά,ξέρω πολύ καλά τη δουλειά και θα με κρατήσει στάνταρ περισσότερο :evil::evil:

Δεν θυμάμαι τι άλλο ήθελα να γράψω :oops::oops::oops:

Θυμήθηκα!!!Θούλη παρόλο που μου έριξες κόκκινη :x:x ο Παντελάκος κούκλος!!!Τι βλέμμα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Και γω ποτέ δε το προτιμούσα, ας ελπίσουμε οι υπόλοιπες επαφές να είναι καλές και να έρθει το σπορακι🤞 Εμένα υπάρχουν διάφορες καταστάσεις που είχαν τύχει και είχαν συνδεθεί με την εγκυμοσύνη αυτή, που νομίζω συνεχώς θα μου περνάει από το μυαλό, τουλάχιστον όσο περνάει ο καιρός λίγο λίγο απαλύνουν, Συνέχεια βλέπω πεταλουδιτσες να με περιτριγυριζουν και σκέφτομαι πως αυτές οι πεταλουδιτσες είναι τόσο μικρές όσο και αυτό το μωρακι όταν έφυγε και πέταξε ψηλά στον ουρανό, είναι στιγμές που περνάει από το μυαλό μου έντονα και σκέφτομαι πωπω πως μπορεί να αλλάξει η ζωή έτσι....πως να μην είναι δύσκολο ψυχολογικά μετά; πραγματικά έχουμε τόση δύναμη μέσα μας 
    • Κοριτσια μ πως είστε; Εγω εισαγωγή νοσοκομειο λόγω συσπάσεων. Εχθες το βραδυ εκανα μια μεγαλη πέτρωσε ολη η κοιλιά κ κράτησε καποια λεπτα. Σημερα πρωι μιλησα με την γιατρό μ κ μ ζήτησε να με δει. Οντως μ ειπε κανω συσπασούλες κ με κράτησε μεσα για ενδοφλέβιο μαγνήσιο. Εχω απο τις 5:30 το απογευμα να κανω, θελω μα πιστευω πως εκανε δουλεια το Mg κ δεν θα ξανακάνω. Κοριτσια εσεις παίρνετε μαγνήσιο; Εμενα δεν μ είχε ξεκινήσει
    • Γλυκούλα μου!! 🥹🥹🥹   Καλό μήνα κορίτσια!!! Καλό καλοκαίρι!! Σήμερα πήγαμε σε ένα παραλιακό μαγαζί με τον άντρα μου και τους κουμπάρους μας και τα παιδιά μας και ήταν μαγικά!! Μου ρθε επιθυμία για μπύρα βαρελίσια, πήρα μια μεγάλη το ευχαριστήθηκε η ψυχή μου!! Και μετά σκεφτόμουν λες αυτή να ήταν η τελευταία μπύρα του καλοκαιριού;; Να μην μπορέσω να πιω άλλη;; Χάχαχα του τρελού!! 
    • Ρένα μου κ η μεγάλη μου η κόρη από τη μια στιγμή στην άλλη άλλαξε από αλεσμένα σε κομμάτια! Οπότε μην ανησυχείς! Λίγο προσοχή μόνο, μην την αφήνεις μόνη της να τρώει! Κάποιος να είναι συνέχεια μαζί της!    Εμείς τρώμε και φρούτα κ μεσημεριανό σαν μεγαλύτερες 😂😂😂😂😂  Τώρα που πάμε κούνιες η δικιά μου είναι από τις μεγαλύτερες! Ενώ πριν 1 χρόνο ήταν από τα μικρότερα κ φοβόμουν μην την πάρει κανένας αμπαριζα καθώς έτρεχε 😂😂 πως αλλάζουν οι καιροί 😂😂
    • Πόσο γλυκιά κίνηση αυτή που έκανες κορίτσι μου..... Δεν θα ξεχάσω όσο ακόμα πενθουσα το μωρό μου και ανάρρωνα από την αποξεση, σε μια βόλτα με τον καλό μου είδα ένα μικρό κοριτσάκι με την μαμά του. Το κοίταξα στιγμιαία, γιατί με πονούσε πολύ η εικόνα, ήταν σαν να μου έστριβαν το μαχαίρι στην πληγή, αλλά ο άντρας μου το κατάλαβε. Μην στεναχωριέσαι μου είπε, σύντομα θα έχεις και εσύ το παιδάκι μας. Μου φάνηκαν τόσο κενά λόγια, λόγια παρηγοριάς, αλλά είχε δίκιο. Η υπέροχη κορούλα μου ήταν πολύ κοντά, το μόνο που χρειάστηκε ήταν να μην το βάλω κάτω 🫶🌈🌈
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...