Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρές του βυζονυχτίου Νο 43-όλα του γάμου δύσκολα...


Recommended Posts

Ναταουλα πολυ χαρηκα που ολα ειναι καλα! Σιδερενιος να ειναι ο Μιχαλακης! Ειναι ακομα νοσοκομειο?

Θου εγω θα ερθω αυριο! :lol:

Αργι καλη φαση η σκηνη στον κηπο! :D

Διαβαστε ενα ωραιο αρθρο: http://www.childit.gr/v2/index.php/comp ... me-taizeis

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Αντε ρε συ παλη καλα..

νομιζα οτι ακομα μεσα εισασταν!!!

ευτυχως..

Ασε και ο Ο επεμενε να παμε τον φοφο στο Ιπποκρατειο- ευτο εφημερευε το σαββατο...ευτυχως βρηκα εφημερευων γιατρο γιατι δεν ξαναπατουσα ποδι εκει μεσα

Τελος καλο ολα καλα..

σηδερενιο να ειναι..και αλλο κακο να μη σας βρει

λενακι πολυ ωραιο το αρθρο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νατασούλα ωραία τα νέα σας :) ...δεν κατάλαβα ο Μηχάλης είναι στο νοσοκομείο ακόμη? :o νόμιζα ότι είχε βγει, τι λέει η Χρύσα?

αυτά τα πέδιλα αγοράσαμε...εντάξει είχε και ωραιότερα αλλά αρνούμαι να δώσω 100ευρώ για 2 μήνες μόνο!!!! :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λένα ωραίο το άρθρο,

Σπίτι είναι ο Μιχάλης

Ευχαριστώ πολύ για τις ευχές σας

Σίσσυ τι πρόγραμμα θα έχετε στην δεξίωση θα μας πείς ή είναι μυστικό?

Τι καλά που βγαίνει η Άφρο σήμερα άντε να μας πεί την εμπειρία της :D:D

Χρύσα το Αχέπα είναι 10 φορές χειρότερο από το Ιπποκράτειο :evil::evil::evil::evil: η αθλιότητα στο μεγαλείο της..............

Σε κόλλησε η Λένα με τα όνειρα??????????????? :lol::lol::lol:

Αργυρώ μια χαρά είναι τα πεδιλάκια και ωραίο χρώμα :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι καλε ασε..αυτη η μαιμου μας εχει καταστρεψει!!!

Αργη ειναι πολυυυ ωραια τα πεδιλακια...και εγω αρνουμε να δοσω ενα καρο λευτα για δυο μηνες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

α ναι χθες διάβασα ότι πωλείται ο ΟΤΕ, τα ελληνικά λιμάνια Πειραιά και Θεσ/νίκης και τα Α/Δ Αθήνας και Θεσ/νίκης!!! :o:o:o:o:shock::shock::shock::shock:

και το Ταχυδρομικό Ταμιευτήριο

σιγά τα ωα 8-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

επίσης ποια από Ελλάδα θα πάρει τηλ να ρωτήσει πχ στο ξενοδοχείο

που έκλεισε η Μάγδα στη Σκιάθο γιατί μου φαίνεται σχετικά οικονομικά..(με γκρουπ πάτε Μάγδα?)

άραγε αν κλείσεις από Έλλάδα την ίδια τιμή σου δίνουν?? :?:?

Έκλεισα απευθείας από την ιστοσελίδα του ξενοδοχείου. Δεν έχει σχέση δηλαδή το ότι έρχομαι από Νορβηγία. Οι ίδιες τιμές ήταν και από Ελλάδα.

Απλά κλείσαμε νωρίς και προπληρώσαμε όλη τη διαμονή γιαυτό και η τιμή αυτή.

Αν κλείσεις τώρα ας πούμε για Ιούλιο είναι διπλάσια!

Γενικώς υψηλή σεζόν ανεβαίνουν πάαααααρα πολύ οι τιμές - ψιλοκοροϊδία...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

έχεις δίκιο

τζάμπα λεφτά

αλλά δυστυχώς δε μπορώ να λείψω από τη δουλειά άλλη περίοδο

πέρα από τέλος Ιουλίου-αρχές Αυγούστου μέχρι και 15 Αυγούστου, την υψηλή δλδ

Πάντως καμια σχέση οι τιμές που πληρώνουν γκρουπς που έρχονται από εξωτερικό

με τις τιμές που δίνουν στους Έλληνες ατομικά :evil:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αργη μεταξη μας δε με χαλαει καθολου που θα πουληθουν

Καταχας θα απολυσουν ολα τα ανωτερα στελεγχη και ουτε αυτο με χαλαει πολυ

Το καοο ειναι οτι θα απολυσουν και τον απλο κοσμο κοινως αυτους που δουλευουν και αυτο δ εμου αρεσει

Θα ηταν ευχης εργον να γινονταν ολο αυτο με μια πιο "πολιτισμενη" και ελεγχομενη διαδικασια ωστε να γινει μαι πιο δικαια ανακαταναμη του εργατηκου δυναμικου στο δημοσιο με το ουσιαστικο μοντελο των λιγων διοικουντων και των πολλων εργαζομενων αντι για τον λιγων εργαζομενων- κυριως σε νευραλιγικους τομεις- και των πολλων διοικουντων.

Επισης ενα ποπλυ ωραιο και καλο δοκιμασμενο σαιτ για ξενοδοχεια ειναι το http://www.booking.com

ειναι για ολο τον κοσμο και το εχω χρισημοποιησει κατα καιρους και για επαγγελματικα ταξιδια.

Συνδιαλλεγεσαι κατευθειαν με το ξενοδοχειο και οχι με την ιστοσελλιδα.

Goupon κλπ ειναι σαιτ τα οποια προσφαιρουν εκπτωση σε προιοντα και κυριως υπηρεσιες σε διαφορους τομεις

ΠΧ εχω αγορασει μεσω αυτων πλυσημο χαλιου εως 10μ2 βιολογικο καθαρισμο με 10 ευρω, Βιολογικο καθαρισμο σαλονιου αυτοκινητου με 40 ευρω

Πλυσιμο παπλωματος υπερδιπλου με 10 ευρω, απολυμανση στρωματος διπλου με 15 ευρω και μονου με 10 ευρω

2 μανικιουρ και 2 πεντικιουρ συμπεριλαμβανομενου γαλλικου με 10 ευρω, 2 λουσιματα και 2 χτενισματα με 10 ευρω κλπ κλπ...αμα θες μπες στα σαιτ τους και δες τις τρεχουσε προσφορες

δενε ιανι μονο αυτη η εταιρια εχει και αλλες ενα σωρο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγώ στεναχωρήθηκα πάντως με τις πωλήσεις :( γιατί σκέφτομαι ότι σιγά σιγά θα πωληθεί η ελλ. κληρονομιά :(:( ναι και το ταμιευτήριο....

κορίτσια πώς λέγεται αυτό που βάζουμε μέσα από τα κάγκελα της κούνιας για να μην χτυπάει το παιδί το κεφάλι του?....θέλω να βρω ένα τέτοιο ή παρόμοιο γιατί το μπουμπούκι το χτυπάει το κεφάλι της και ακούμε όλο μπαμ....μα δεν πονάαει? :shock::shock::shock::shock:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Παντα το λενε αλλα υποτιθετε οτι ειναι για μεχρι 6 μηνων....

Και ο Χριστοφορος κοπαναιε το κεφαλι του και αναρρωτιεμαι αν ποναει.

Το να πωληθουν αυτοι οι οργανισμοι- και οχι μονο- με σταναχωρει και εμενα..αλαλ απο την αλλη δεν μπορει ο Διοικητης του ΟΤΕ να παιρνει μισθο με πολλα μηδενικα..και να μη κανει τιποτα για να εξυγειανη την επιχειρηση..

διαβαζα πριν καιρο σε καποια εφημεριδα για τις παροχες των εργαζομενων στα Ελληνικα πετρελαια..εφρυξα..δεν απορρω γι ατην τιμη την βενζινης..

ΟΚ συμφονω ειναι το περισσοτερο φορος..αλλα ρε γμτ..τοσοι φοροι που πανε;;;

Διαβαζω δε οτι ειναι 800 βαλε οι πρωιν βουλευτε ςπου αξιωνουν αναδρομικα..σα δε ντρεπονται λιγο..λιγα φαγανε δηλαδη χωρις να κανουν απολυτως τιποτα και εχουν και το θρασος να διεκδικουν αναδρομικα οι πειναλες....

να πρεπει να τους στειλουμε να κανουν λιγη εθελοντικη εργασια στην Ουγκαντα...να δουν πως ζει ο κοσμος ..αλλα τοσο αναισθητοι που ειναι που να καταλαβουν

Αλλα εμεις φταιμε...

πρεπει να αποκλεισουμε το συνταγμα σαν τους Ισπανους..να μην τους αφισουμε να βγουν απο τη Βουλι για 5-6 ημερες να συνελθουν λιγακι...αλλα οχι εμεις οταν κανουμε διαδηλωσεις ειμαστε αξιοι της μοιρας μας..

τεσπα..μη με φουντωνετε εγγυο γυναικα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ακόμα εδώ είστε;;

Ουφ ξεπέταξα τα περισσότερα απο αυτά που έχω. Τώρα θέλω να βγάλω φωτοτυπίες για να ενημερώσω την προϊσταμένη και μετα να κάνω κάτι χρηματοδοτήσεις. Όσες προλάβω, αυτές δεν επείγουν, αλλά φοβάμαι τί μπορεί να σκάσει αύριο και δε θέλω με την καμία να πελαγώσω... :?

Νατασσούλα πώς είναι ο μικρός;

Στο γάμο θα παίξει λίγο απ' όλα. όταν θα μπαίνει ο κόσμος μέσα για το γουέλκαμ ντρινκ θα παίζει ξένη μπιτάτη μουσική, όταν θα καθήσουν για φαγητό θα αρχίσει να παίζει έντεχνη που σιγά σιγά θα γίνεται ελαφροπόπ και μετά θα αρχίσει το γλέντι με τραγούδια από τον τόπο μας, ρούμελη, μοριάς, Ηπειρος (όχι για πάρα πολύ) Ε και μετά τα κλασσικα, νησιώτικα, χασαποσέρβικα, ελληνικά σύγχρονα, πιο παλιά, ξένα, ντίσκο, ξανά ελληνικά, και βλέποντας και κάνοντας. όσο χορεύουμε θα ακολουθεί, αυτά που είπαμε, αν ξενερωσουμε θα πειραματιστεί και βλέπουμε... Ελπίζω να πάνε όλα καλά.

Ουσιαστικά ένα γάμο τον κάνουν καλό το φαΐ και η μουσική. Και επειδή με το φαΐ διατηρώ τις επιφυλάξεις μου :? ποντάρω στον Ντι Τζέι. :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας πανεμορφες!!

σας εχασα!!

διαβασα μονο τις τελευταιες 3 σελ. κ γραφω πριν συνεχισω αναγνωση!

καταρχας,να ευχηθω στην αφρο να της ζησει ο πανουλης!!να ειναι παντα υγιης κ ευτυχισμενος κ φυσικα υπναράς! ;):lol::lol::lol:

αντε να γυρισει γρηγορα σπιτακι να μας γραψει λεπτομερειες!!

για καμπιγκ λετε!εγω τα λατρευω!οι ωραιοτερες διακοπες μου!

περσι πηγαμε με τον μικρο κ περασαμε τελεια,αλλα μας εβγαλε το λαδι επειδη ετρεχε διαρκως κ τον κυνηγουσαμε ολη μερα μεσα στον καυσωνα! :o:o:o το καταευχαριστηθηκε ομως!σε σκηνη ομως δεν πολυθελω..μεναμε σε τροχοσκηνη,οποτε δεν ακουμπουσαμε στο εδαφος..

φετος θα ξαναπαμε,πρωτα ο Θεος,αλλα σε αλλο καμπιγκ,καλαμιτσι μαλλον,δευτερο ποδι χαλκιδικης..τον αρμενιστη τον λατρευω!εχει απιθανη θαλασσα κ ειναι πολυ οργανωμενα!επισης,σκεφτομαστε να παμε κ 1 εβδομαδα κερκυρα ή κεφαλλονια..θα δουμε!

θα πατε στης θου αυριο;;κ εγω θελω!!Λέναααααααααααααααααααααααααααααααααααααα!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

νατασα περαστικα κ παλι στον μιχαλακη!περαστικα κ αγυριστα να ειναι!χαλια το αχεπα! :evil::evil: ο θειος μου ειναι γιατρος εκει κ οσες φορες χρειαστηκαμε επεμβαση ως παιδια,ευτυχως κανονιζε εκεινος,αλλιως ουτε με σφαιρες δεν πατουσαμε εκει! :evil::evil:

να του δωσεις πολλα φιλακια του κουκλου σου!

Αργυρω πολυ ωραια τα πεδιλακια σας!τελειο χρωμα!κ εγω του πηρα εχθες!ε οχι κ 100ε πεδιλακια! :shock: εγω πηρα ωραιοτατα benetton με 35ε!

αλλα δε διαβασα..αλλα θα μπω στο σαιτι που λετε για ξενοδοχεια!

τα σημαδια μου ξεπρηστηκαν!οοολε!!επισης εχω βελτιωθει πολυ στην οδηγηση κ πανηγυριζω μονη μου! :lol::lol::lol:

παω να μαγειρεψω κολοκυθακια αυγολεμονο κ αν προλαβω θα μπω να διαβασω οσα ειπατε αυτες τις ημερες!

φιλακια πολλα σε ολες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας και απο μενααααα...Ήρθε ο γιατρός, πήρε το αίμα της μικρούλας μου να το στείλουμε για επανέλεγχο..Σπάραξε στο κλάμα η ψυχή μου.... :(:(:(:( Εγώ ούτε κοίταζα...Με λεπίδα το κάνουν..Νυστεράκι... :o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o

Μεγαλώσαμε κιόλας.... :D:D Εφτασε τα 4010, 54 πόντους...Και το κεφαλάκι μεγάλωσε πολύ.. :D:D Ο γιατρός είπε ότι το βάρος της είναι σούπερ για παιδάκι που θηλάζει αποκλειστικά..Με ρώτησε πόσες πάνες βρέχει και πόσες κενώσεις έχει την ημέρα....Καλέ δεν περίμενα να ξέρει από θηλασμό... :?:?:?:lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Νατασούλα άντε χάρηκα που όλα είναι καλά με Μιχαλάκη... :D:D:D:D Αυτό κάνω με θηλασμό..Τη βάζω και 2 μπορεί και 3 φορές στο ίδιο στήθος αν το νιώθω πολύ πρησμένο... :?:?:? Και δεν ήξερα αν κάνω καλά...Όσο για υπερπαραγωγή, δεν ξέρω ρε συ, αλλά ό,τι λέει η Πατσούρου το έχουμε... :roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll: Γι'αυτό νομίζω ότι έχω.... :?:?

Θουυυυ τι κούκλος ο γαμπρούλης μου..... :x:x:x:x:x Μαναράκι μου...Επίσης για τη δίαιτα που με ρώτησες χθες, είναι από διατροφολόγο που πήγαινα παλιά..Ψητά με σαλάτες, και 2-3 φορές την εβδομάδα όσπρια και λαδερά με λίιιιγο τυράκι...Βράδυ ή τοστ ή γιαούρτι με μια φέτα ψωμί ή σαλάτα με 1 φέτα ψωμί ή ψητό με σαλάτα ή 3 καλαμάκια με 1 πιτούλα....Αυτά έτρωγα πάνω κάτω..Απλώς έκοψα μαχαίρι γλυκά και αναψυκτικά..Οκ, χθες ήπια ένα ποτηράκι Coca Cola...:oops::oops::oops::oops::oops: Αντε να δουμε...Άλλα 3 μου έμειναν για να επανέλθω στα προ εγκυμοσύνης.... :D:D:D:D Και άλλα 12 για το στόχο... :?:?:?

Αρτζιιιι ωραιότατα τα πεδιλάκια..Εγώ της πήρα κάτι από Μουγερ 55 ευρώ..Οκ, δεν με τρελαίνουν... :?:?:? Επίσης το Πάσχα της έφερε η νονά της από Μούγερ κλειστό παπουτσάκι λευκό καλό Cavalli... :shock::shock::shock::D:D Και πήγα και το άλλαξα και πήρα το ίδιο σε πέδιλο για να το έχει πιο καλό... ;););););) Θέλει και Cavalli ο κώλος της... :lol::lol::lol::lol: 107 ευρώ τα είχε πάρει καλέ... :shock::shock::shock:

Αυτάαααα...Πάω να φάω ψαράκι κι επιστρέφω!!!!!!!!

Α!!!!!!!!Τα κακά της μικρής επιτέλους ξαναγιναν κιτρινάκια.... :D:D:D:D:D:D Λέτε επειδή κάνω 2-3 γεύματα από το ίδιο στήθος;;;;; :roll::roll::roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρε κορίτσια ξέχασα να σας ρωτήσω....Το ένα μου το στήθος είναι πληγή.... :(:(:(:(:(:( Η σκισμένη θηλή δεν έχει επουλωθεί ακόμα, αλλά ευτυχώς δε με πονάει και γύρω από τη θηλή, η θηλαία άλω είναι κατακόκκινη...Μου έχει βγει η πέτσα... :o:o:o:o:o:o Και στην αρχή που βάζω τη μικρή στο στήθος πονάω πολύ... :(:(:(:( Βάζω γάλα, βάζω Purelan, αλλά δεν επουλώνεται... :cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry:

Βασικά με τσούζει μετά το θηλασμό πιο πολύ.... :?:?:? Έχει συμβεί σε καμία;;;;; :roll::roll::roll:

Και το άλλο μου το στήθος έτσι είναι, αλλά όχι τόοοσο πολύ...Φτιάχνουν οι θηλές, χαλάει η θηλαία άλω;;;;;; :roll::roll::roll::roll: Τι να κάνω ρε γαμώτο;;;;;Κάνω κάτι λάθος ή η μικρή με τα ούλα της μου τις έχει κάνει έτσι;;;;; :?:?:?:?:?:?:?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα :)

σημερα δεν ειμαι και πολυ στα καλα μου

ειμαι μες στα νευρα :evil::evil:

χωρις ιδιαιτερο λογο :?

εχω περιοδο ισως γιαυτο και ποναω κιολας

και δεν εκανα και τιποτα απο δουλειες σημερα :(:(:(

ολοι και ολα μου φταινε

ευχομαι ολοι να ειστε καλα

σας φιλω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευακη μου ε ας μην εκανες δουλιες σημερα...σηγα το πραγμα..

κατσε και μια μερα χωρις να κανεις τιποτα..το δικαιουσαι νομιζω!!!!

Γωγω μου σημβαινει αυτο...

πολλες φορες λογω λαθος στασης του παιδιου..θα σε κατατοπισουν περισσοτερο η Παναγιωτα και η Αθηνα που εχουν περισσοτερη εμπειρια πανω στο θεμα..

αλλα νομιζω οτι θα σου πουν να βαλεις πανω λιγο σπαθολαδο..δεν ξερω κι'ολας..δε μου εχει τυχει κατι παρομοιο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γωγώ και μένα δεν μου έτυχε ή μου έτυχε και δεν θυμάμαι? :-?:-? πάντως δεν μου έτυχε τόοοοοσο πολύ, πιστεύω ότι η Δημητρούλα :ymsmug::P δεν πιάνει σωστά την θηλή!!!! .......είχα βάλει ένα θέμα με φωτό με το σωστό πιάσιμο της θηλής από το παιδί....ρίξε μια ματιά....πάντως πρέπει να ανοίγει το στόμα της σαν να χασμουριέται!!! να έτσι : (-|

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θούληηηηηη τι ωραία φωτό έβαλες, κουκλάκι το Παντελάκι :x:x

θάλασσα η περίοδος φταίει για τα νεύρα....επίσης τι σόι θάλασσα είσαι και στο προφίλ σου δεν την έχεις? :?::?::roll::roll::roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμπεθέρα ξενιτεμένη επειδή δεν συναντιόμαστε ονλάιν να δώσω σε σένα και στον γαμπρό μου πολλά :-*:-*:YMHUG:@};-

Συμπεθέρα Βίκυ και σε σένα το ίδιο :-*:-*:YMHUG:@};- .........

είδατε τι καλή πεθερά θα γίνω? ;;);;);;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Geia σας κοριτσια!!!

Πολυ :-s:-s:-s ειμαι!!!Μα τι ξεπουλημα ειναι αυτο???????? :o:o:o:?::?::?::?: Μα θα πουλησει και την Ακροπολη στο τελος!!!

Νατασα πολυ χαρηκα με τα νεα σας!!Σιδερενιος ο Μιχαλακης!!!Με τον παιδικο τι εκανες;;;Ως τις 20-06 ειναι οι αιτησεις!!!(οχι το εσπα)

Αργυ φοβερη η σκηνη σας!!!Ε σε 10 χρονια πιστευω για κανα ΣΚ θα πηγαινουμε και εμεις με σκηνη!!

Βασικα βαριεμαι να μαζευω τα συμπραγκαλα .Το καμπινγκ δεν με χαλαει.

Σισσακι θα κανεις μπατσελορ πουλακι μου!!!! :D:D:D Σε full monty σοου θα πάτε;;;Ουαου!!!

Ε ρε θα κρεμονται τα καλαμπαλικα... :lol::lol::lol::lol: Αχ οσο θυμαμαι ενα σοου με Εγγλεζους που ειχαμε παρακολουθησει με τις κολλητες μου μια χρονια στη γιορτη της γυναικας :oops::oops::oops::oops: (στο 4 ,στην Πειραιως)

Γωγουλα οποτε θες παρε με να σου πω.Υπομονη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...