Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρές του βυζονυχτίου Νο 43-όλα του γάμου δύσκολα...


Recommended Posts

Ωχ παναγιώτα σκατά δλδ!

Και τί πάιρνεις;;; Κουράγιο......

Μπομπονιέρες δεν έχω δει. Είδα όμως προσκλητήρια και μάρεσαν πολύ!

Χρύσα ευχαριστώ πολύ!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Νατασα μου τπτ δεν παιρνω λογω θηλασμου!!!!τα αντισταμινικα δεν ειναι συμβατα και τα σπρει για τη μυτη εχουν ολα κορτιζονη.

Εγω σκεφτομαι να τις κανω εκει τις μπομπονιερες μπας και πιασουν λιγο τοπο τα λεφτα μας.

Παω να δω και εγω τα σαιτ που προτεινατε στη Μαγδα.Δεν το ηξερα οτι μπορεις να τα επιστρεψεις.

Τελικα καμια μας δεν κοιμαται για μεσημερι. :?:?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α οκ!δεν ειπατε οσο πολλα νομιζα!

Νατασακι σταματα ρε να λες ψεματα για τα ποδια μου γτ η καημενη η Μαγδα εχει αρχισει να το πιστευει και ηδη ψαχνει τροπους να την "κανει"!!!! :lol::lol::lol:

Σοβαρα τωρα...Ειναι πολυ δυσκολο να μεγαλωνεις παιδι και να προσπαθεις να αποφευγεις τους "υφαλους"!Ποσο ευκολο ειναι ρε κοριτσια να κανεις λαθος!!!!Και ποσο πιο δυσκολο οταν τα παιδια αυξανονται!!!Καλα λενε πως "ενα ισον κανενα"!

Αυτο που ειπα για τα φορεματα...Χαζευα μια μερα στο παρεντς.Εκει παιζει πολυ αγγελια "πουλαω-χαριζω-ζηταω"..Και εβλεπα φορεμενα ειτε καινουρια ρουχα κλπ...και σκεφτομουν πως ειναι μια ενδιαφερουσα ιδεα αν βεβαια ειναι "του χαρακτηρα σου"!Βλεπω κοπελες που συνεχως βαζουν νεα ρουχα...απ'τη μια μου κακοφαινεται αλλα απ'την αλλη τι να τα κανεις στη ντουλαπα?

Εγω βεβαια δεν μπορω με τιποτα να πουλησω ή να αγορασω μεταχειρισμενα...Αλλα πειτε μου εσεις?Σε καθε καλη περισταση(πχ ο γαμος σου,η βαφτιση,γαμος πολυ κοντινου ατομου) αγοραζεις ενα καλο φορεμα...Το φορας μια φορα κ επειδη σε ειδαν πολλοι που μπορει να ειναι κ σε επομενο γαμο/βαφτιση κλπ δεν το ξαναφορας...Ε?τσαμπα τοσα λεφτα???Μια φορα ξαναφορεσα το ενα κ το 10000μετανιωσα!κ ας ηταν το δικο μου φορεμα πιο "καλο" κ πιο ακριβο απο τα απλα τζινακια-φορεματακια που φορουσαν οι συμμαθητριες μου...Ενιωσα χαλια! :oops::?

παλι γραφετε! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

νατασα γεια σου συμπεθερουλα μου... :D

για πες ρε χρυσα για το εσπα.με ενδιαφερει

με εστειλα απο το παιδικο για επαναεγγραφη..θα το κανω να το εχω καβαντζα..το μηνα ποσο παει ο δημοτικος σταθμος?

χιονουλα ειδα φωτο σου στο φεις..καλε αδυνατη εισαι!!!!!!!!!!!!!!

αναστασια ωραια τα λες..

εγω κυριακη δε θα μπορεσω να παω..κ ποσο ηθελα :(:(:(

παναγιωτα :-*:-*:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγω παντως Αναστασια μου δε συμφωνω με το ενα ισον κανενα οταν προκειται για παιδια.Για καποιους ενα παιδι= τα παντα.

Καταλαβα βεβαια τον τροπο που το λες.αναφερεσαι στη διαπαιδαγωγηση και στο ποσο δυσκολο ειναι ειδικα αν εχεις 2 παιδια.

αυτο με το φορεματα το εχω παθει.Εχω τωρα μεσα στη ντουλαπα το φορεμα της βαπτισης,το φορεμα απο το γαμο του αδερφου μου, ενα αλλο καλο φορεμα και τα εχω βαλει μονο 1 φορα και ολα εκαναν παρα πολλα λεφτα.

αλλα ρε συ και εγω κολαω να τα πουλησω.Ντρεπομαι βασικα.Και ειδικα απο σαιτ που ειναι για γονεις. Με τπτ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Διαβασα 5 σελιδες.....ξυπνησε....

Οτι προλαβω και ξαναμπαινω...

Γωγουλα υπομονη και κουραγιω με την Ιω...

φανταζομαι ποσο δυσκολο ειναι..αλλα πρεπει να εισαι ηρεμη

για να μπορει να ειναι οσο πιο σωστη η αντιμετωπιση σου

το πιστευω οτι σε βγαζει απο τα ρουχα σου....αλλα μονο με ηρεμια

Τα κοριτσια στα πανε πολυ καλυτερα αοο μενα....

αγκαλιτσες και φιλακια ηρεμια και πολυ επεξηγηση

Κατερινακι λυπαμαι για την γιαγια ευχομαι ναμην ταλαιπωρειται πολυ....

Νατασακι ακομη βρισκομαστε ε;;;;;

Με τη νεα βδομαδα ΣΙΓΟΥΡΑ....ΟΚ;

Φτου με φωναζει....θα επανελθω.....

Ψηλη μου μελαχροινη και οοοομορφη

Σεψφιλω και επανερχομαι....

Τι ωραια που τα λες ρε φιλεναδα....χαιρομαι να σε διαβαζωωωω

Μακια προς το παρον σε οοοολες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλα Χρυσα ειδα το πρωτο σαιτ το yoox.

Καλε ποσο ασχετη απο μοδα ειμαι.Τους μισους σχεδιαστες και παραπανω δεν τους ηξερα!!!

Επισης εγω για να βρω εκει ρουχα πρεπει να σερφαρω μια εβδομαδα!!! :oops::oops::lol::lol::lol:

Θου φιλακια κοριτσαρα μου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ο θοδωρης κοιμαται 2,3 ωρες :D:D:D

παναγιωτα εγω εκανα του γαμου προσκλητηρια εκει..στο χαμογελο..

δε ειναι κ τελεια αλλα χεστηκα..πιασαν τοπο τα λεφτα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε ασ μην ειναι τελεια.Δεν με ενδιαφερει καθολου. Αρκει να πιασουν τοπο τα λεφτα να βοηθησουμε κανενα παιδακι.

Εχει σαιτ να μπω;;Παω να το ψαξω.

Χρυσα απο αυτα τα σαιτ ψωνιζεις παιδακι μου;;;

καλε πανακριβα ειναι!!!Βρηκα ενα φορεμα donna karan μονο 1500 δολαρια :o:o:o:?:?:?:?:?

A και μου προτεινε και miu miu παπουτσια!!!

Καλε κανα σαιτ με τιμες toi moi, bsb kai zara δε ξερετε;;;

ΓΩΓΟΥΛΑ επειδη μου φανηκαν πολλα ρε τα κιλα που εχασες ριξε εδω μια ματια.

http://www.kellymom.com/nutrition/mom/m ... tloss.html

Το σαιτ αυτο το βρηκα απο την Αναστασια.Θενκς Κοριτσακι!!!! :x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsia panw se ayto pou sizitate toses meres kai egw den exw parei merow exw na sas dosw mia selida

http://www.debtocracy.gr/

authn einai h lush kai prepei na simetexoume oloi mas gia na bgoyme apo to adieksodo ,apo emas tha erthei h lush apo pouthena alou .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

περιμένω να ξυπνήσουν να φύγω..

χτες ήρθαν του ΚΚΕ, έφαγαν τις μούτζες τους και έφυγαν

μετά ήρθαν κάποιοι αναρχικοί, έπεσε γιουχα έφυγαν...

σήμερα υπολογίσαμε να φέρουμε και μουσικούς

είχαμε την πρωτη μέρα..

δεν χρειάζεται νομίζω να σας πω ποια είναι η μορφή

της πλατείας ε??

η Φ 8-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

άκου Γωγώ άλλο καλό που κυκλοφορεί στην πλατεία μας..

και γιατί πρέπει να έχουμε γνώση,γνώμη και άποψη..

οι πολτικοί μας είναι σαν τις πάνες (καλή ώρα),

πρέπει να τους αλλάζουμε συχνά γιατί αλλιώς το αποτέλεσμα είναι

το ίδιο ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφρο και εγω εχω υπογραψει...

για ολους μας..ακομα και γι ατο αγενητο νινι!!!

και αυτο θα γεννηθει χροστωντας ενας θεος ξερει ποσα!!!

Παναγιωτα κι'ομως ειδικα ωντας ανυπανδρη ψωνιζα πολυ απο εκει..

και εχω γραφτει και σε ειδικες λιστες κλαιοποτε υπαρχουν νεες προσφορες με ενημερωνουν

Κανουν πολυ καλα sample sales με φοβερες τιμες σε επωνυμα ρουχα αλλα πρεπει παντα να ξες τι παιρνεις γιατι για μενα προπαντων εχει σημασια η ποιοτητα

Επισης πολυ ωραια και ποιοτητα ρουχα εχω βρει στο cyrillus που εχει και καταστημα ον λαιν αλλα στελνει και καταλογο.

απο εκει ψωνιζω συνηθως τα φορεματα και τα κουστμουμια της δουλεια, εχουν πολυ καλη εφαρμογη καλα υφασματα και πολυ καλο ραψημο..ειλικρινα ρουχα που τα εχω παρει πριν 7-8 χρονια τα φοραω ακομα και ειναι σαν καινουρια

Μαρακι συμφωνω και εοαυξανω με αυτο που λες.,...γιατι οι πολιτικοι μας την εχουν δει μοναρχες και εχουν σιγουρη την εκλογη στο παλατι...οποτε χ...αν./..

εαν ομως φανε μια φορα πορτα..η ακομα καλυτερα εαν ενας..ενας ρε γμτ γι ατην τιμη των οπλων βρεθει ενοχος για οσα κανει και πληρωσει αυτα που πηρε..πιστευω πως θα αλλαξειη νοοτροπια πολλων...γιατι αυτο χρειαζονται...να δουνε οτι δενε ιμαστε προβατα και οτι φτανει πια η κορποιδια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλε πολλα ειπατε και δε προλαβαινω να τα διαβασω ολα τωρα...Αλλα να πω στη Γωγουλα μου καποια πραγματακια απο αυτα που εχω διαβασει...

Γωγουλα μου ξερεις οτι κι εγω εχω προβλημα με τον Αλεξ γιατι χτυπαει τη μικρη αν κι εχει ελατωθει κατα πολυ τωρα..κατ'αρχην μη της λες ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΗΝ ΑΓΑΠΑΣ!δεν ειναι υποχρεωμενη να την αγαπαει φιλεναδα..αλλωστε γιατι να την αγαπαει που της πηρε τα κεκτημενα;! ;) θα της λες αντιθετως οτι δε χρειαζεται να την αγαπαει αν δε θελει,η μπεμπα εχει μαμα και μπαμπα να την αγαπανε! Επισης μη της λες ΑΓΑΠΑΩ ΕΣΕΝΑ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ενισχυεις τα εγωκεντρικα της αισθηματα και τη βαζεις σε ανταγωνιστικη διαθεση με τη μπεμπα..θα λες οτι την αγαπας οσο τιποτα στο κοσμο οπως παντα,αλλα στεναχωριεσαι πολυ οταν χτυπαει τη μπεμπα γιατι ειναι κι αυτη παιδακι σου και την αγαπας κι εκεινη το ιδιο..

Α και οταν την προειδοποιεις για κατι,πρεπει να το κανεις γιατι αλλιως εκτος οτι τη μπερδευεις γιατι δεν εισαι συνεπης στα λεγομενα σου,σε γραφει κιολας περισσοτερο εφοσον ξερει οτι δε θα το κανεις! ;)

Εγω με τον Αλεξ οταν τη χτυπαει(κρατιεμαι φυσικα με νυχια και με δοντια γιατι εκεινη τη στιγμη μου ρχετε να το σβολωσω! αν και του εχω φωναξει η αληθεια!) του λεω, ποτε με το καλο ποτε πιο αυστηρα, οτι δε τη χτυπαμε γιατι ποναει οπως θα πονουσε κι εκεινος αν του εκανε το ιδιο..μαλιστα μια περιοδο της καρφωνε τα νυχια στο κεφαλι(στο μαλακο) και μια μερα χωρις να τον μαλωσω καθολου του λεω "αυτο που κανεις ποναει πολυ τη μπεμπα...κοιτα τη που κλαιει δε στεναχωριεσαι;;;εγω στεναχωριεμαι παρα πολυ..θελεις να δεις ποσο ποναει;;;" και τον τσιμπαω ελαφρα στο ιδιο σημειο ισα ισα να τον τσουξει...και μετα του ειπα ειδες που ποναει;;" "ναι" μου λεει "τωρα ειμαι βεβαια κι αλλο στεναχωρημενη γιατι ουτε εσυ θελω να πονας..σας αγαπαω και τους δυο παρα πολυ"...δε ξερω αν ηταν σωστο παντως επιασε και το κοψε το συγκεκριμενο..

Πολυ δυσκολη κατασταση ρε γαμωτο,κι εγω χαμενα τα χω με αυτα που κανει ο Αλεξ μη νομιζεις και σκεφτομαι να παω σε ενα παιδοψυχολογο να δω πως θα τον αντιμετωπισω καλυτερα...

Παντως το οτι τη χτυπαει και χτυπιεται μπροστα σας ειναι φυσιολογικο και θεμιτο απο την αποψη οτι εκφραζει τη ζηλεια της μπροστα σας,δε τη κραταει μεσα της και δε το κανει υπουλα απο πισω!

Οταν δαγκωνεται τι κανετε;;;;

δε προλαβαινω να γραψω αλλα!!!! :?:roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα!!!

Μαρια δε σε καταλαβα?Τι εννοεις ηρθαν οι ΚΚΕ φαγαν τις μουτζες κ εφυγαν? :o Να υποθεσω την κοκκινη σημαια?????Τη σημαια της επαναστασης?Την οποια εχουν φαγωθει να "κλεψουν" τα "λατρεμενα"μεγαλα κομματα???Μονο τον ηλιο(του πασοκ) κ τη δαδα δεν τυπωσαν!

Σημερα εβλεπα μακεδονια τβ(για 10 δευτ. κ ηταν μια ξανθια σιλικονατη που κατηγορουσε αυτον που τολμησε να κραταει μια κοκκινη σημαια!Σαν δεν ντρεπονται ελεγε! :lol::lol::lol:

Και ειναι πολυ ωραιο αυτο που ειπες βρε!Να τους αλλαζουμε συχνα για να καλοφανε ολα τα παιδια!Μην μεινει κανενας παραπονεμενος! 8-)

Αχ με ξαναφουντωσες!Καλαααααα να παθουμε!Και τι να κανουμε?ας καουν κ τα χλωρα μαζι με τα ξερα...Καλαααααα να παθουμε!

Χρυσουλα φιλια κοριτσακι!Εγω σας διαβαζα οποτε...δε μου λειψατε! :P

Μαγδα μου πλακα κανεις?Τι 10 κιλα καλε? :lol: 67 ειμαι!!!!! :o Καλο παντως το αστειακι!!!! :lol:

Παναγιωτα ρε συ ουτε εγω μπορω να τα πουλησω!Αλλωστε εχω αναμνησεις απο αυτα!Και δεν μου πιανουν κ τοσο χωρο!Αλλα ανετα θα τα δανειζα σε μια φιλη ή την αδερφη μου!Αλλα η μικρουλα μου εχει πλατες κ μεμε μεγαλα κ αποκλειεται να της μπουνε!

Ποια θελει να της δανεισω τα φορεματα???? :lol::lol::lol::lol:8-}8-}8-}

Εγω οταν εψαχνα για προσκλητηρια για τη βαφτιση δεν προλαβαιναν να μου τα κανουν στο χαμογελο του παιδιου! :o Τουλαχιστον 1 μηνα πριν επρεπε να τους τα παραγγειλω..Εγω 1 μηνα πριν αρχισα να σκεφτομαι τι μπορει να θελω! :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα!!! τι κανετε???

γωγουλα τι να σε πω? δεν ξερω...σιογυρα εχεις κανει οτι σκεφτομαι σαν λυση...

προσπαθηστε να ειστε σταθεροι αυτο που ειπε η μαρθα για να ξερει πως το εννοειτε...

αχ τι να πω..υπομονη!!!!!!!!!!!! :?

απο ιντερνετ κια εγω κολλαω να ψωνισω ρουχα παπουτσια γιατι αναλογα με την φορμα η την γραμμη δεν ξερω αν θα μου κανει... :?:

οσον αφορα τωρα αυτες που τα πουλανε ή τα αγοραζουνε στο παρεντς...

εγω δεν θα το εκανα αλλα αμα δεν ειχα και τα ειχα αναγκη ναι θα πουλουσα τα ακριβα φορεματα που μια φορα τα εχω βαλει οπως επισης θα αγοραζα π.χ. για την βαπτιση αμα δεν ειχα να παρω καινουργιο...ειναι θεμα αναγκης καθαρα πιστευω..

νατασσακι πολυμηχανο!!! πως θα κανεις τα σαπουνακια καλε προσκλητηρια?????? :)

τι μπομπονιερες θα κανεις???? θελω και εγω!!! :D:D

απο το χαμογελ οτου παιδιου εγω ειχα παρει τετραδιακ και ειχα κανει εγω τις παιδικες μπομπονιερες με κορδελα και πουγκακι με κουφετα μεσα..ωραιες ητανε!!!!

οι υπολοιπες που ειχα δει ητανε 2-3 σχεδια αλλα ουτως ή αλλως μπομπο ειχα παιδικες ηθελα..

προσλκητηρια δε ειχα δει καθολου δεν ξερω...

πρεπει να μετρησουμε αποδειξεις..καλε βαριεμαι αλλα δεν μας παιρνει αλλο!!!! :(

την κυριακη θα κατεβουμε λευκο πυργο το απογευμα..,οποια κατεβει ας με πει να βρεθουμε :D

αχ παω να μετρησουμε..με φωναζει :(:(:(:evil::evil::evil: βαριεμαιιιιιιιιιι :evil::evil::evil::evil:

αναστασιαααααα τωρα που σε ειδα..καλε πολλα παιδακια δε ντρωνε φασολακια με καροτο...

εμενα θα ετρωγε το ψωμι..να κανουμε παρεα να φανε ενα πιατο μαζι..(τα λαχανικα υθα τα δωσουμε στον θοδωρη!! :lol::lol::lol::lol: )

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα στην τρελοπαρέα! Δεν διάβασα και πολλά είμαι σε κατάσταση σοκ!Είμαι ένα βήμα πριν την βάπτιση και τρέεεεεχω........ διάβασα κάτι για μπομπονιέρες που θέλει η Παναγιώτα ...

Παναγιώτα μου εγώ τις έκανα στο παιδικό χωριό sos και είμαι πολύ ευχαριστημένη. Άν θέλεις μπορώ να σου δώσω τηλέφωνα να επικοινωνήσεις. Απο τιμές είναι λίγο τσιμπημένες (απο την άποψη οτι στο εμπόριο θα βρεις και φθηνότερες ) αλλά αξίζει να δώσεις κάτι παραπάνω γιατί πραγματικά βοηθάς τα παιδάκια.

Με την ευκαιρία αυτή, είστε όλες καλεσμένες στην βάπτιση την Κυριακή. Βάζω την πρόσκληση για να την δείτε..

εχω την μικρή αγκαλιά και με κοιταει στα μάτια....θέλει μεμέ...αλλά η μαμά γράφει... :D:D:D

prosklitirio-vaptisis-2.jpg[/attachment:2cylzao1]

post-2-1387393710955_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σου βενηηηηη!!!Ωραια βρε!!!!Με ψωμοτυρι θα ζησουν τα ατιμα! :lol::lol:

Απορω πως δε στουμπωνει με τετοια που τρωει! :P

Α!Τωρα που το θυμηθηκα!Παναγιωτα γιατι λες ψεμματα???Εσυ στανταρ θα τα ξαναφορεσεις τα φορεματα σου!!!Αφου εβαψες κ τα νυχια σου στο καταλληλο χρωμα για να φορεσεις το φορεμα της βαφτισης ...στον επομενο καφε! =))=))=))=))=)):((:((

Κ εγω θελω να παω στο λευκο πυργο...αλλα πως να τα καταφερω?μεχρι να παω θα πρεπει να φυγω.... :( Δωστε καμια ιδεα...Που να παρκαρω ωστε να μην κανω πολυ ωρα με το μωρο μεχρι το αυτοκινητο..

Λενα με το καλο η βαφτιση των κοριτσιων σας!!!Πολυ ομορφο προσκλητηριο!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στουμπωνει δεν στουμπωνει τι να τον κανω δηλ.??????? να τον αφησω νηστικο να γινει οδοντογλυφιδα...???????????(οχι οτι δεν ειναι...) :?:?

παντως απο τοτε που σταματησα να πιεζω τρωει καλυτερα...σημερα εφαγε..

γαλα, 1 κριτσινι, 2 μηλα, μπροκολο, μακαρονια με κασερακι ρυζι με ψαρακι μπισκοτα γαλα...

δηλ. επρεπε να του δωσω μονο το μπροκολο??????????? το ψαρι σκετο αποκλειεται οποτε θα ετρωγε γαλα+μπρκολο..και μετα στα πρινου :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

τι κανεις??α σε δουμε εσενα ποτε????ελα απο εβδομαδα ενα απογευμα ρε με την λενα!!! αυτη καθε μερα εδω ειναι!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

και εσυ ρε νατασσα!!!! δεν θα ερθεις ποτε κοπελια????? :D:D:D

λενα!!!! με το καλο η βαπτιση...διιο εχεις για τις τιμες αλλα ειναι για καλο... ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μόλις γυρίσαμε!!!

τα κορίτσια πίνουν γάλα και νάνι :D

Αναστασία ναι έκαναν μια βόλατ γύρω από την πλατεία

και άρχισε ο κόσμος να φωνάζει και φύγανε..

Ο κόσμος δεν εκπροσωπεί κανένα κόμμα και καμιά

ιδεολογία. Ο καθένας μας εκπροσωπεί τον εαυτό του και είναι

υπέυθυνος για ότι κάνει. Και ναι πιστεύω πως υπάρχουν άνθρωποι ικανοί

να κυβερνήσουν τον τόπο ( ε δε μπορεί) και θα πρέπει με κάποιο τρόπο να βγουν στην επιφάνεια

και δημοκρατία δεν είναι να κυβερνούν την Ελλάδα ΜΟΝΟ 2 οικογένειες εναλλάξ... :?

Λένα πολύ ωραία τα προσκλητήρια με το καλό η βάφτιση σας!!

Τι άλλο??

Πάντως κορίτσια αυτά που λέτε για τα μωρά σας και τα αδερφάκια τους εμείς δεν τα είχαμε..

Μάλλον επειδή η Ι ήταν πολύ μικρή.. δνε την πείραξε ποτέ τη Φ μωρό..Τι να πω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Για βαπτισεις λετε βλεπω...κι εμεις θα τη κανουμε στις 28 Αυγουστου της μπεμπας!

Ανδριανα θα τη βγαλουμε,απο τον μπαμπα μου(Ανδρεας)! :D

Προσκλησεις και μπομπονιερες θα κανω οπως και στον Αλεξ απο ενα ιδρυμα για σπαστικα παιδια που εχουμε εδω στο Ηρακλειο!

Αφρο δε μου το παιζει αυτο που εβαλες...

Νατασακι ευχαριστω για τη συμπαρασταση! :YMHUG::x δε θα το κοψω μωρε αλλα ερχομαι πολλες φορες σε απελπισια και περναει απο το μυαλο μου...

Ρε κοριτσια μα που βλεπετε για τις συγκεντρωσεις που γινονται;;απο το φεις;;; σημερα κατεβηκα κι εγω κεντρο με τον Αλεξ και ειδα που ειχαν μαζευτει αλλα εκεινη την ωρα το διαλυανε οποτε δε κατσαμε...

Συμφωνω οτι πρεπει να βγουμε ολοι στους δρομους κι οτι δε πρεπει να ξαναψηφισουμε κανενα απο αυτα τα βρωμοσκυλα!!! Αλλα το να γινουν εκλογες αυτη τη στιγμη δε θα ειναι χειροτερα;;;δεν αντεχει τωρα η οικονομικη κατασταση εκλογες... :?

Μαρακι ηταν πολυ μικρη η Ιωαννα σου γι αυτο δε τα ειχατε..μετα τα 2 ειναι τα πολλα πανηγυρια!!! :?

Βενη κι εμενα οδοντογλυφιδα ειναι! ουτε 11κιλα!!! αφου καθε που ειναι να φαει με λουζει κρυος ιδρωτας...παντως δε τον κυνηγαω πλεον,δε βγαινει πουθενα! :roll:

Αχ παιδια τι εκανε παλι σημερα και με κοψοχολιασε!!!! βγαινοντας απο το Σ/Μ περναμε διπλα απο το ψυγειο με τα παγωτα,ακουει το μοτερ του ψηγειου και αστραπιαια σκυβεικαι βαζει το δαχτυλο του μεσα απο τη τρυπουλα του προστατευτικου και του πιανει το μοτερ το δαχτυλο!!!! :o εννοειται οτι χεστηκε,πονεσε και τσιριξε!!! :? ευτυχως δε του το κοψε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λενακι τι κανουν οι κουκλες σου;;; :D Θα βαλεις γενικο προσκλητηριο εδω στο μαμμυ;;;; και λεει να σου μαζευτουν μερικα χιλιαδες μελη!!!! ουτε η Μενεγακη τοσο κοσμο!!!! :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Κοριτσια μ πως είστε; Εγω εισαγωγή νοσοκομειο λόγω συσπάσεων. Εχθες το βραδυ εκανα μια μεγαλη πέτρωσε ολη η κοιλιά κ κράτησε καποια λεπτα. Σημερα πρωι μιλησα με την γιατρό μ κ μ ζήτησε να με δει. Οντως μ ειπε κανω συσπασούλες κ με κράτησε μεσα για ενδοφλέβιο μαγνήσιο. Εχω απο τις 5:30 το απογευμα να κανω, θελω μα πιστευω πως εκανε δουλεια το Mg κ δεν θα ξανακάνω. Κοριτσια εσεις παίρνετε μαγνήσιο; Εμενα δεν μ είχε ξεκινήσει
    • Γλυκούλα μου!! 🥹🥹🥹   Καλό μήνα κορίτσια!!! Καλό καλοκαίρι!! Σήμερα πήγαμε σε ένα παραλιακό μαγαζί με τον άντρα μου και τους κουμπάρους μας και τα παιδιά μας και ήταν μαγικά!! Μου ρθε επιθυμία για μπύρα βαρελίσια, πήρα μια μεγάλη το ευχαριστήθηκε η ψυχή μου!! Και μετά σκεφτόμουν λες αυτή να ήταν η τελευταία μπύρα του καλοκαιριού;; Να μην μπορέσω να πιω άλλη;; Χάχαχα του τρελού!! 
    • Ρένα μου κ η μεγάλη μου η κόρη από τη μια στιγμή στην άλλη άλλαξε από αλεσμένα σε κομμάτια! Οπότε μην ανησυχείς! Λίγο προσοχή μόνο, μην την αφήνεις μόνη της να τρώει! Κάποιος να είναι συνέχεια μαζί της!    Εμείς τρώμε και φρούτα κ μεσημεριανό σαν μεγαλύτερες 😂😂😂😂😂  Τώρα που πάμε κούνιες η δικιά μου είναι από τις μεγαλύτερες! Ενώ πριν 1 χρόνο ήταν από τα μικρότερα κ φοβόμουν μην την πάρει κανένας αμπαριζα καθώς έτρεχε 😂😂 πως αλλάζουν οι καιροί 😂😂
    • Πόσο γλυκιά κίνηση αυτή που έκανες κορίτσι μου..... Δεν θα ξεχάσω όσο ακόμα πενθουσα το μωρό μου και ανάρρωνα από την αποξεση, σε μια βόλτα με τον καλό μου είδα ένα μικρό κοριτσάκι με την μαμά του. Το κοίταξα στιγμιαία, γιατί με πονούσε πολύ η εικόνα, ήταν σαν να μου έστριβαν το μαχαίρι στην πληγή, αλλά ο άντρας μου το κατάλαβε. Μην στεναχωριέσαι μου είπε, σύντομα θα έχεις και εσύ το παιδάκι μας. Μου φάνηκαν τόσο κενά λόγια, λόγια παρηγοριάς, αλλά είχε δίκιο. Η υπέροχη κορούλα μου ήταν πολύ κοντά, το μόνο που χρειάστηκε ήταν να μην το βάλω κάτω 🫶🌈🌈
    • Μόλις γύρισα από ένα γάμο εγώ που πήγα για να ξεχαστώ περισσότερο. Ήταν μία κοπέλα έγκυος με την κοιλίτσα αρκετά φουσκωμένη και ήταν ένα γλυκόπικρο συναίσθημα που ένιωσα. Το πρωί πήγαμε μια βόλτα στη φύση με τον σύντροφο και έβαλα λίγα λουλούδια σε ένα σημείο στο έδαφος και ευχαρίστησα το μωρό μου για όσο ήταν μαζί μου ώστε να κλείσω κάπως τον κύκλο αυτό.. το σώμα μου είναι ακόμα στην προηγούμενη κατάσταση, το στήθος πρησμένο, το στομάχι περίεργα κι ύστερα θυμάμαι πως δεν είμαι πια έγκυος. Αχ.. πόση δύναμη να βρούμε πια μέσα μας. Κι όμως τη βρίσκουμε..  
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...