Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ,ΜΑΡΤΙΟΥ,ΑΠΡΙΛΙΟΥ ΕΛΑΤΕ ΝΤ ΛΕΜΕ Ν3


Recommended Posts

AXXXXXXXX MANHTARIAAAAAAAAAAAA KAI EGW TRELENOMAI!!!!!!!STEILE ENA PIATAKI KAI APO EDW EXW AFHSEI XWRO...XAXXAXAXAXA

NAI ONTWS EINAI MEGALH TALAIPWRIA TA NYXIA TON PODIWN.....ARGTERA THA PAW NA MOU TA FTIAXOUN DEN YPARXEI PERIPTWSH NA MPORW!!!!KAI TWRA ME TO ZORI FTANW....ALLA AS TA FTIAXW LIGO GIA NA VAZOUME SIGA SIGA KAMIA SAGIONAROULA!!!!!!!!!!!!!!!! :D:D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 880
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

kalhspera koritsaressssss......tititnaki moy teleio to koiloympaki soy .......

hlianna moy kai ta dyo soy pame koyklitsa eisai..........

ola ta ypoloipa koritsakia mia agkalitsa sas kanw kai filakia sta koilakia sas...........

kale pote tha me klotsisoyn ta mpempakia moyyyyyyyyyyyy..........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αλλο κοριτσαρες!!

αναστασακο προσεχε με τις δουλειες, με το μαλακο!!

ηλιαννα χαλια δε λες τιποτα, τον επλενα κ ειχε χωματα κ μεσα στον πωπο του!! για να μη σας πω οτι οι καλτσες του ειχαν γινει ΜΑΥΡΕΣ! πως εισαι εσυ?

κομμωτρια εισαι?? εμενα η κομμωτρια μου αυτο λεει,οτι εχουν τα ιδια συστατικα οι φυτικες με τις αλλες κ πως οι γιατροι απαγορευουν το βαψιμο των μαλλιων τους πρωτους 3-4 μηνες γιατι οι εγκυες μπορει να παρουσιασουν αλλεργιες στα ξαφνικα! κ ο γυναικολογος που πηγαινα πριν λεει το ιδιο!

γιατι νομιζω οτι σου πανε κ τα δυο χρωματα παρα πολυ???!!!

βανεσσακι καλη επιτυχια κουκλιτσα!!!! να σκισεις!!

κοιτα, ο καφες δεν ειναι οτι "απαγορευεται" απλα κανει πολυ κατακρατηση κ δεσμευει καποιο ποσοστο απο το ασβεστιο, γιαυτο οι γιατροι ειναι πιο αυστηροι. οσο για το αλκοολ μιλαμε για φυσιολογικες ποσοτητες, οχι δηλ ενα μπουκαλι τη μερα! επισης υπαρχουν κ οι μπυρες χωρις αλκοολ, θα τις μαθετε μια χαρα στο θηλασμο ;)

νασια κ παλι πολυχρονη κοριτσαρα!!! μην τα σκεφτεσαι τα χρονια, εισαι μια κουκλα!!!

κ εγω τρελαινομαι οταν τον βλεπω με τα μπρατσακια κ τα μπουρακια του εξω!!! τελειος ειναι!!!

τιτινα καλοπερασες πουλακι μου!!! :mrgreen::mrgreen: μπραβο μπραβο!!

κ ο αντρας μου εχει παρομοιο χρωμα στα μαλλια! αλλαζει που κ που! οπως κ τα ματια του, ειναι καστασνοπρασινα κ οταν κανει μπανιο (ειδικα στη θαλασσα) γινονται τελεια καταπρασινα!!

αννα μαρια ναι αυτη λεω!! που τη θυμασαι ρε θηριο?? εχει καιρο που το ειχα γραψει!!!!!

πολυ χαρηκα για τα παιδια!!!!! κ για τα μαλλια που λες εγω κανωανταυγιες... μετα απο μια κρισαρα που περασα γυρω στα 20 που κατεληξα να εχω τετραχρωμο μαλλι αρχισα να τα αφηνω στο φυσικο μου κ τωρα μονο ανταυγιες κ αυτες οταν ανοιγει ο καιρος...

πω πω τιτινα... σε λιγο καιρο (καλα λεει η νασια) ουτε που θα τα βλεπεις!!

εγω θυμαμαι σε ολη τη διαρκεια της εγκυμοσυνης ξυριζα το πιπι μου γιατι δεν αντεχω τις τριχες, κ οταν ειχα μπει στο μηνα μου εβαζα τον αντρα μου να μου το ξυριζει :lol::lol::lol::lol::lol: γιατι δεν εφτανα, φοβομουν κιολας μην κοψω τιποτα πολυτιμο κ ηθελα να ειμαι πανετοιμη για τη μεγαλη στιγμη! :mrgreen:

εγω εφαγα λιγο απο ενα αηδιαστικο κοτοπουλο με κατι σαν κριθαρακι στην κατσαρολα... με το ζορι!

ο μικρος εφαγε εναμιση πιατο, απορω με αυτο το παιδι μου ωρες ωρες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γιεαααααααααααααααααα σαααααααααααααααααααααςςςςςς!!!!!!!!!!!!!!!!!!

εδω ειμαι κ παλι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!αχ μολις εσβησα το φαγητο.μπριαμ εφτιαξα σημερα κ περιμενω να φαωωωωωωωωωωωωωωωωωωω,μιλαμε για πολυ πεινααααα!!!!!!!!!!!τρελενομαι για το μπριαμ!!!!!!!!!!

σας ευχαριστω κοριτσακια μου για τα καλα σας λογια (κοπλιμεντα χιχι)!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

αχ τι τραβαμε κ μ'αυτο το μαλλι...........εχουμε οοοολα τα αλλα εχουμε κ τα μαλλια!!!!!!! εμ τι κανουμε....!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

νασιουλα μου αχ θελω κ εγω τουρτα παγωτοοοοοοοοοοοοοο!!!!!!!!!!!!!!!!ριξε κ αποδω ενα κομματιιι!!!!!!!!!!! :lol::lol::lol::lol:

καλη ξεκουραση τεντυ μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

νιακι μου υπομονη κ σηντομα θα τα ακουσεις κ εσυ τα δυδυδμακια σου!!!!!!κ ειδικα εσενα που ειναι κ δυο.............ουουουουουουουουου θα σε ταραξουνε!!!!!!!

τι καλα,τι ευτυχια!!!!!!!!!!!!!!!!!!

τιτινακι μου βαψε , κοψε τωρα οσο προλαβαινεις εκει κατω γιατι μετααααα............. με τα κυαλια θα βλεπεις!!!!!! χαχαχαχαχαχα

αχ μολις κοιμηθηκε κ ο αγγελακος μου, η αννουλιτσα μου κοιμηθηκε πιο νωρις κ αυτος δεν ηθελε να κοιμηθει κ τον εβαλα παλι τωρα!!!!!!αχχχχχχ ακομα μεχρι κ σημερα, εχει πυρετο ο μικρουλης μου!!!!!!!!!!!!!!!!! κ σημερα μου εκανε κ διαρροια :cry::cry::cry::cry::cry::cry:

μετα θα παρω παλι την παιδιατρο τηλ, να δουμε τι θα μου πει!!!!!

αχ με την αννουλα μου δεν τα ειχα αυτα,ανω ο αγγελακος μου.....πιο ευαισθητουλης,μου φαινεται!!!!!!

τι ζεστη εναι αυτη βρε κοριτσια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!αφου ανοιγω το ψυγειο για να παρω πραγματα κ μου 'ρχεται να μπω εκει μεσα!!!!!!!!!!!! (ασχετα αν δεν χοραω , αλλα λεμε τωρα!!!!!! χιχιχιχιχιχι )

μιμουδακι μου καλα ειμαι κοριτσι μου,να εδω περιμενω να κρυωσει το φαγητο για να ορμησω!!!!χαχαχαχα ναι κομμωτρια ειμαι!!!!!!!!!

πω πω φανταζομαι , ποση ωρα θα τον ειχες τον αναστασακο στη μπανιερα μεχρι να φυγει ολο το χωμα!!!!!!!!!!!!!!! :o:o:lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ηλιαννα ασε μαυρο εγινε το νερο :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

αλλα αφου το ευχαριστηθηκε μου περισσευει!!

νια κ εγω φανταζομαι οτι δε θα αργησεις να τα νιωσεις... ειναι κ 2, οποτε λογικα θα τα ακουσεις συντομα!!

νασιααααααααααα σελω κ εγω τουτιτσα!!!!!!!!!!! μιαμ μιαμ!!!!!!!!!!!!!!

τεντυ υπνηλια ακουω ε???? αχ εγω δε μπορω να σηκωθω το πρωι... κ παω σχολειο κ κοιμαμαι ορθια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας και πάλι κορίτσια! Εγώ τελικά παράτησα τις δουλειές του σχολείου γιατί μου κατέβηκε πάλι η ξαδέλφη μου για να διαβάσουμε.

Ηλιάννα, θα συμφωνήσω με τη Νάσια, κι εγώ σε προτιμώ με το καστανό. Γενικά το καστανό μ' αρέσει σαν χρώμα, είναι πολύ γλυκό.

Δώρα, εγώ υπνηλία είχα στην αρχή, τώρα όχι πολλά πράγματα, αλλά πάντως κοιμάμαι νωρίς. Το πολύ δώδεκα, δηλαδή, ενώ παλιότερα κοιμόμουν κατά τις δύο-τρεις.

ΤΙτίνα, μπάμιες; Μπλιάχ, είναι ένα απ' τα λαχανικά που δε μ' αρέσουν. Τις τρώω, βέβαια, αν χρειαστεί αλλά δεν τρελαίνομαι. Νάσια, ούτε τα μανιτάρια μ' αρέσουν ιδιαίτερα, και τώρα στην εγκυμοσύνη μου ξινίζουν μόνο που τα σκέφτομαι. Εγώ έφτιαξα πλιγούρι και ευτυχώς με βοήθησε η ξαδέλφη μου, τηγάνισε σνίτσελ και φάγανε αυτή κι ο άντρας μου και μπιφτέκια για μένα + ντοματοσαλάτα με φέτα.

Νάσια, θέλω τούρτα παγωτόοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Τρελαίνομαι για παγωτό!!!!!!!!!!!!!!

Λένα, τι διακοπές, πλάκα κάνεις; Εγώ δεν έχω κουράγιο να πάω μια βόλτα! Αλλά και κουράγιο να είχα, δεν έχω λεφτά ούτε για δείγμα. Ό,τι παίρνω θα πάνε στις αγορές που θα κάνουμε, φάρμακα, κ.λπ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι κανετε κοριτσαρες;;;;

το ξερω ειμαι χαμενη...αλλα με απασχολουν πολυ τα παιδια...βγαινουμε και ολη την ωρα στον κηπο...τρελενονται να ειναι εξω και ειναι και η δουλεια και χανομαι...

εγω ειμαι καλυτερα...την πεμπτη εχω αυχενικη...τεταρτη ανεβαινω αθηνα...τι χαρα :D:D:D μου εχουν λειψει πολυ οι δικοι μου...

σας φιλωωωωωω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γλυκο μου μπουρεκακι!!!

καλα αποτελεσματα στην αυχενικη!!!

αννα μαρια ουτε εμεις εχουμε λεφτα αλλα ολο κ καπου θα παμε

το πολυ πολυ να παμε πατρα στην γιαγια μου

να περασω να δωσω κ τα φιλια σου στη γλυκια πεθερουλα σου! :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιώτα, καλή επιτυχία στην αυχενική!

Λένα, ναι, σε παρακαλώ, πήγαινε στη λατρεμένη μου πεθερά και δώσε της τα φιλιά και το σεβασμό μου! :mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειααα σας φιλεναδες...μολις εφαγα...μπακαλιαρο σε στυλ σνιτσελ..μια σαλατουλα χωριατικη...και 2 παγωτα ξυλακι....μιαμ μιαμμμμ...παω να διαβασω τα νεακια σας και να σας γραψω...

-Ηλιαννααα το ριξαμε στις βολτουλες εε??Εμ με τετοιο καιρο και χαλκιδα κιολας κριμα να μην πας εξω...οντως τα παιδια το ευχαριστιουνται εχτες ειχα παει σε ενα σχολειο και εγινε χαμοςςς..ριξαμε πολυ γελιο γιατι πανω απο ολα το ευχαριστιομαστε και εμεις...και εγω μολις γεννησω παω για αλλαγη παλι στο χρωμα...δεν μπορω να με βλεοω με καστανα...τοσα χρονια ξανθια με εμαθα ετσι...και εμενα ξανθια μου αρεσεις και εγω σαν γυφτακι αισθανομαι με τα καστανα

-Χριστινα μου να σου πω εμενα μου φαινετε εχει ηρεμισει η μικρη μου..δεν ειναι και ψηλα και αμα κουνιεται την αισθανομαι στον πωπο βρε κοριτσια...λες και θα βγει..τι εκανες βρε ατιμο εχθεςςςςςς....ξελαμπηκαρισες???

-niakoylinaki μου την τελευταια σεζον πριν μεινω εγκυος και δουλευα στο ξενοδοχειο και ερχοντουσταν οικογενειες με μωρακια ζηλευαααα με την καλη αποψη αλλα ζηλευααα παντου εβλεπα η μωρα η εγκυουςς τι ητανε πια και αυτο...οταν εμεινα και εγω εκλαιγα απο τη χαρα μου...και αυτη τη φορα εκλαιγα ...το ηθελα παλι τοοοοσο πολυ..που μολις εκανα το τεστ..πρωι πρωι ...δεν ειχα κοιμηθει το βραδυ...εριξα κλααμααα...ανυπομονω να κυκλοφορω με καροτσι παλι..

-Νασια μου ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑΑΑΑΑ.... λιγο μακρια η Χαλκιδικη...εγω τελειωσα σχολη animation στον Βελιγραδι αλλα να σου πω για ενα διαστημα παραλληλα ημουνα και σε τουριστικο γραφειο και εκανα τα welcome meetings και πουλουσα εκδρομες αλλα και εκει χαμος γινοτανε..οχι τοσο οσο στα ξενοδοχεια βεβαια...εμας ο ενας ο διευθυντης εκλεινε γαμους χωρις να ενημερωσει την ιδιοκτητρια και εβαζε τα λευτα στην τσεπη και ολο το προσωπικο δουλευε παραπανω χωρις να πληρωνετε παραπανω...μολις μαθευτηκε εγινε χαμος οπως καταλαβαινεις...και ξερεις ποσες ωρες δουλευουμε την μερα στη σεζον..εε οχι να μην πληρωνομαστε κιολας...ποσες φορες μας βαζανε και στρωναμε τραπεζια για γαμους και βαζαμε τα παντα..και δεν ημασταν σερβιτοροι...και μετα να παμε να κανουμε και προγραμμαα...αστααα...εχω πολυ ωραιες αναμνησεις αλλα και πολλη κουραση χωρις λευτα κλπ.κλπ...και πως να ξανα κανεις κατι τετοιος...αστα να πανε..εκμεταλευσηηη...σου λεει τι να κανει και να φυγει θα βρω αλλον...σου βαζουν και ενσημα οσο για να μπεις ταμειο και τελος..

-Maimoudaki εμενα η αδεφη μου οταν ηταν μικρη ειχε μεγαλη φοβια με κλοουν και οχι αδικα μιας και το βαψιμο και οι περουκες ειναι λιγο καπως...εμεις κανουμε πολυ ελαφρη βαψιμο και καθολου περουκα και ειλικρινα και αυτα που φοβουνται μετα παιζουν μαζι μας και στο τελος κλαινε που φευγουμε..οσο για την αδερφη μου..ειναι και αυτη μια κλοουν πλεο..χιχιχι...τι πεπρομενοο εε???Σας βαζω μια φωτο μου σαν κλοουν να μου πειτε..

-Αναστασια μου περαστικα σου κοριτσακι μου και προσοχηηη...

-Teddy_Dion μου η κολλητη μου βαφει τα μαλλια της με την ΙΝΟΑ ειναι φυτικη και τα κομμωτηρια την βαζουν στις εγκυες πιο πολυ..εγω λογω μυρωδιων γενικα που δεν μπορω δεν τα εβαψα και τα εχω στο φυσικο μου ...αλλα αμα μπορουσα θα το εκανα και εγω,αυτο που ειπε η Ηλιαννα με το πρασινο το εχω παθει και εγω....χαλιααα...και μετα τα εκανα ολα καστανα ...και δεν ειχα βαλει φυτικη τοτε...απλα η κομμωτρια ηταν σκ...α...η κολλητη μου τα εχει ξανθα και βαζει την ΙΝΟΑ που σου ειπα αλλα μην φανταστεις οτι γινεται και σπρη η ριζα αλλα ανοιγει να μην ειναι μαυρη.Παντω εμενα και ο παλιοε γιατρος και αυτη που εχω τωρα δεν εχουν προβλημα με τις ανταυγιες..εγω δεν μπορω...τα ειχα κανει στον πρωτο και μετα σταματησα δεν αντεχα τη μυρωδια και τις ωρες να περιμενω..παντως και με την φυτικη ειπε στην κολλητη μου μετα τον 3ο μηνα να κανει..ειναι στον γιατρο μωρε..

κοριτσια τι να σας λεω..εκανα μπανιο και δεν μπορουσα να ξυριστω...ωχ λεω αρχισαμε...συκολευτικα να ξυρισω ποδια και τι να πω για απο κατω...οτι εβλεπα αν εβλεπα...ωχ αμαν....εντωμεταξυ απο το Σαββατο καταλαβα οτι εχει βαρυνει η κοιλια..παω να ανεβω τα σκαλια να ανεβω σπιτι και δεν μπορω..φτανω στα μισα και κουραζομαι και ολο το βαρος παει στα γονατα μου..ωχ παναγια μου που θα φτασωω ....θα ριξω εναν υπνακλεμε τωρα...θα προσπαθησω...και θα ξανα μπω αργοτερααα φιλακιαααα

-bourique1983 μου που εισαι..αντε με το καλο η αυχενικηηηη

post-1349-13873937081012_thumb.jpg

post-1349-13873937081098_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

GEIA SAS KORITSIA HRTHA KAI EGW EIXAME PAEI MIA VOLTA ME THN ADERFH KAI THN FILH MOU STHN PARALIA MAS EDW KATW STO PALAIO FALHRO...GIATI SHMERA EIXAN EPEIDHXEI TA AEROPLANAKIA A "RED ARROWS" DEN XERW AMA TA EXETE AKUSTA....TO THEAMA HTAN KATAPLIKTIKO....FAGAME KAI TO PAGWTAKI MAS META!!!!tELEIA!!!!!!!!!!!!!!!

EVAKI KSELAMPIKARA KAI EGWWWWWWWWWWWWWWWWW :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

KALA EGW TRELENOMAI GIA YTES TIS FWTOS SOU EINAI SUPER OI STOLES KAI PROSEGMENES....KAI KATHLOU YPERVOLIKES!!!EMENA O MPEMPIS OLO SPROXNEI TON KATALAVAINW POLY KATHARA..... :D:D:D:D

ENTOMETAXY OPOIOS ME VLEPEI STON DROMO DEN TO PISTEVEI OTI EIMAI 6 MHNWN...ME THN MIKRH KOILIA POU EXW..KAI OTI DEN EXW PAREI POLLA KILA....ALLA O GIATROS MOU EXEI ALLH APOPSH DYSTIXWS...NA DOUME TI THA MOU PEI OTAN THA PAW!!!!!!! :?:?:?:?:?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας φίλες εγκυούλες,

μόλις ξύπνησα...και προσπαθώ να συνέλθω.Θέλω καμιά ώρα για να έρθω στα ίσια μου!!!

Kiska τι ωραία που είναι η δουλειά σου,είδα τώρα τις φωτό,τι καλά και νεράιδα και

κλόοουν.Πολύ πολύ όμορφα!!!

Τιτινάκι μια χαρά είσαι παιδί μου,σιγά τα κιλά.Είσαι κούκλα!

Maimoudaki δεν έχω ρωτήσει ακόμα το γυναικολόγο για διακοπές γιατί φοβάμαι

μη φάω καμιά χυλόπιτα.Θα ρωτήσω τον Ιούνιο που θα πάω για το β επιπέδου.

Bourique καλή επιτυχία με την αυχενική

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑΙ ΗΤΑΝ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΕΝΤΥΠΩΣΙΑΚΟ ΤΟ ΘΕΑΜΑ............ΑΠΛΑ ΤΕΛΕΙΟ!!!!!!!!!!!

ΝΑ ΜΑΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΜΕ ΤΟ ΠΑΓΩΤΑΚΙ ΜΟΥ............. :lol::lol::lol::lol:

ΠΩΠΩ Ο ΜΠΕΜΠΗΣ ΣΠΡΩΧΝΕΙ ΚΑΙ ΣΠΡΩΧΝΕΙ....ΒΙΑΖΕΤΕ ΝΑ ΒΓΕΙ ΜΑΛΛΟΝ.......... :P:P:P:P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπέρα και από μενα σε όλες τις πανέμορφες κοιλίτσες..:).....

εγώ μόλις έβαλα την γάστρα με τα γεμιστά στον φούρνο και κάθομαι να πάρω μια ανάσα...:).....

Χριστίνα μου.....και εγώ θέλω κλωτσιέςςςςς.....:)...άντε....πότε θα το νιώσω στην κοιλίτσα μου το νινάκι μου..:)........τα αεροπλάνα υπέροχα...:)

σας φιλώ όλες...:)...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

GEMISTA THELW KAI EGW PARA POLY AYTES TIS MERES NA FAW!!!!!!!!!SLOURP!!!!!!!!!!!

WGW TWRA SELIGO TH FTIAXW TORTELINIA ME SALSTA ME KOTOPOULO KAI MANITARIA!!!!!!!!!!!!!!! :P:P:P:P:P

YPOMONH MIKI MOU KAI THA TO NIOSEIS KAI ESY AYTO TO YPEROXO SYNAISTHIMA!!!!!!!!!!!!!! :D:D:D

post-11182-13873937085452_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Γεια σας κορίτσια μου!!!σήμερα όμορφη μερα....έχουμε το πάρτυ του μεγάλου μου ...κλείνει τα 12 το παλικάρι μου🩵😍 θα πάμε σε ίντερνετ καφέ για τα γενέθλια...πάνε οι παιδότοποι πλέον...τώρα κάνουμε εφηβικά πάρτυ 😉
    • Σ ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου.Τα γράφεις πολύ όμορφα και με εκφράζουν όλα.Εχω σκαμπανεβάσματα αρκετά.Προσπαθω όμως....Καλή επιτυχία και σε σένα.Ποτε θα κάνεις χοριακη σου είπε;Σε 11 μέρες ;
    • Καλησπέρα κοριτσαρες! χάθηκα εγώ τελείως...σας διαβάζω όμως τόσο καιρό 😍 εγώ όλα καλά προς το παρόν...απο βδομάδα θα κάνω καμπύλη και εξετάσεις αίματος για να δούμε τι γίνεται! εδω στην περιοχή μου ηταν κλειστά τα μικροβιολογικά αυτή τη βδομάδα..δεν ξέρω αν κρατήσει κ άλλο βέβαια! Δευτέρα στις 19.00 εχω ραντεβού με την γιατρό μου! εγω κορίτσια έξω θα γεννήσω πρωτα ο Θεός..στο Ιασώ είναι η γιατρός μου...δεν ήθελα με τίποτα νοσοκομείο...εχω πολυ κακη εμπειρία απο τα νοσοκομεία γενικά και δεν υπήρχε καμια περίπτωση να πάω νοσοκομείο! εντωμεταξυ δεν έχω ξεκινήσει να παίρνω απο πράγματα τίποτα...μονο μια κουβερτουλα πήρα που έτυχε πάλι και την πήρα! αλλά σιγά σιγά πρέπει να ξεκινήσω... εσείς έχετε ψωνίσει; εμένα μ εχει τρελάνει στις κλωτσιές ο μπέμπης και κυρίως το βράδυ οταν πάω να ξαπλώσω 🤷 σήμερα είμαι 25+3...στον έβδομο μήνα πότε μπαίνουμε; η γιατρός μου δεν μετράει με μηνες αλλα με εβδομάδες και εγω μπερδευομαι πολύ..
    • Κουράγιο Μαριλου μου! Την έκανα κ εγώ χτες την ΕΤ. Όλα καλά πήγαν κ ξεκίνησε και η δική μου αντιστροφή μέτρηση. Μέχρι τώρα είμαι καλά. Αλλά ξέρω πως όπως περιέγραψες τα σημερινά σιυ συναίσθηματα, θα μοι έρθουν κ εμένα. Όπως πάντα. Είναι τόσο δύσκολο να προσπαθούμε να ελέγχουμε το ίδιο μας το μυαλό. Αλλά πάντα να κερδίζει..  Έχω στο μυαλό μου ότι θα τα περάσω όλα αυτά τα σκαμπανευασματα κ έτσι προετοιμαζομαι αρχικά στο να τα αποδεχτώ και Κ να μη νιώθω άσχημα ακόμα κ για τις άσχημες σκέψεις μου. Όλα τα συναισθήματα μας είναι δικά μας και είμαστε εμείς. Είναι μέρη του εαυτού μας κ τα αγαπάμε. Προσπάθησε να σκεφτείς ότι είναι οκ να σκέφτεσαι αρνητικά κ να πέφτεις. Είναι οκ κ να ξυπνάς πλυμμηρισμενη από ελπίδα..  Ας μην ενιχοποιουμε κανένας μας συναίσθημα! Ειμαστε εδώ να ακούσουμε τα πάντα κ να τα αποδεχτούμε! Καλα έκανες και εκφράστηκες εδώ!  Πάμε γερά!!!! Ελπίδα! 🤞🤞
    • Ναι ναι…η @Raf123 θα καθορίσει την δυναμική του μήνα….🤣🤣🤣 @Pinacolada μπράβο στο αγόρι που άντεξε τις δοκιμασίες των διακοπών!!! Είναι έτοιμος για τις επόμενες…. Όσο για το ότι κατάλαβες που μοιάζει το παιδί….έκλαψα αλήθεια….
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...