Μετάβαση σε περιεχόμενο

"ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ ΠΟΙΕΣ ΞΕΚΙΝΗΣΑΜΕ ΠΑΡΕΟΥΛΑ Νο 12 !!!"


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1.2k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

καλημερα...μαρακι μου εγω δεν ειμαι σε φαση εξωσωματικης αλλα παρακολουθω τι γινεται γιατι εχω αρκετες φιλες που προσπαθουν..εγω εκανα δυο σπερματεγχυσεις γιατι ειχαμε ενα μικρο θεμα κινητικοτητας που μαλλον ξεπεραστηκε ,εμεινα στη δευτερη,το εχασα..αυτο τον απριλη γρηγορα ομως..βιοχημικη θα χαρακτηριζα την εγκυμοσυνη..και τωρα αυτο το μηνα προσπαθησαμε μονοι και ισως ξανακανουμε σπερματεγχυση τον αλλο μηνα..ευχομαι καλη επιτυχια σε ολες εδω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσακια μου/1τι κανετε?εγω καλα.....κανω υπομονη μεχρι το σαββατο που θα κανω χοριακη....οτι ηταν να γινει εχει γινει...10 μερες ελιωσα στο κρεβατι....μακαρι να πανε ολα καλα σε ολες μας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Dreams ευχομαι μια τεραστια χοριακη!!!

εγω σημερα ειμαι χαρουμενη..πηγα στο γιατρο και ολα πηγαν καλα με την καταστολη.. !ξεκιναω σημερα διεγερση και αναλογως προχωραμε...Αντε να δουμε.. Πειτε μου εσεις που τα ξερετε, πρεπει να πλακωθω στο κρεας και τα ασπραδια τωρα!!?

φιλια σε ολες, καλη δυναμη...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσια!twiggy εγω επινα πολυ γαλα - τυρι- γιαουρτια και κρεας!!!καλη επιτυχια να εχεις με τις βελονιτσες σου ,και ολα καλα θα σου πανε θετικη σκεψη [smilie=happy7.gif] !!

dreams2011 αυριο ειναι ΜΕΓΑAAAAAAAΛΗ ΜΕΕΕΕΕΡΑ ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΜΕ ΜΙΑ ΤΕΡΑΑΑΑΑΑΑΣΤΙΑ ΧΟΡΙΑΚΗ!!!!!!ΘΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΕΑ ΣΟΥ!!!!!

ΤΑ ΑΛΛΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΙ ΚΑΝΟΥΝ???

ΣΑΣ ΕΧΑΣΑ!!!!! ΦΙΛΑΚΙΑ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

twiggy mou ego den ksero,den mou eixe pei kanenas tipota! :? to mono pou mou eixan pei itan oti tis teleutaies meres na min kano gumnastiki,sauna k erota!ante eisai polu konta sto oneiro!!! :) kali epituxiaaaa!!!

dreams k ego tha perimeno...euxomai na eisai egkuoula!!!na exoume k allo euxaristo gegonos!

kalo bradu k kalo sk koritsia mou!!!ta leme aurio prota o theos! :-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα στην πιο γλυκιά παρέα!!!!!!!

Dreams2011 περιμένουμε τα ευχάριστα νέα σου!!!!! Έχεις όλη τη θετική μας ενέργεια!!!!!

Twiggy είδες που τσάμπα είχες αγχωθεί;;;; όλα θα πάνε τέλεια!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημεραααααα κοριτσακια!!!!!!!!!!!!!!!!!

Dream καλη επιτυχιαααα γλυκεια μου με μια θετικοτατη χοριακη!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Twiggy μου καλη αρχη!!!!!!!!!!!!

Κοριτσακια που πολυ μπεμπεδοκονη απο μενα κ τον μπεμπακο μου να χετε ολες ενα πολυ καλο αποτελεσμα!!!!!!!!!

Θετικη σκεψη κ χαμογελααααααααα!!!!!!!!!!!!!!!!!

Φιλακιααααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

dreams....ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!! [smilie=blob10.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob1.gif]

σου ευχομαι μια τελειομηνη εγκυμοσυνη!!!!! αντε να κοκκινιζουμε!!!!!!!(ποια εχει τη λιστα αυτου του ποστ? δεν τη βλεπω...)

φιλια πολλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Dream πολλά πολλά συγχαρητήρια!!!!!Είδες που άξιζε η αναμονή και η αγωνία;;;;;;; Καιρός ήταν να ακούσουμε και ένα ευχάριστο γιατί είχαμε κολλήσει για πολύ καιρό.... Εύχομαι σε όλα τα κορίτσια, αλλά ιδιαίτερα σε σένα και την κοιλίτσα σου, οι δυσκολίες τις ζωής σας να τελειώσουν σύντομα και το μέλλον σας να κρύβει μόνο ευχάριστες στιγμές, γεμάτες χαμόγελα και υγεία!!!!! Φιλιά πολλά!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Dream Συγχαρητήρια εύχομαι να εχεις μια υπέροχη εγκυμοσύνη και με το καλό να κυλήσει ο χρόνος και να κρατήσεις το μωράκι σου αγκαλίτσα.

Twigy μαζί πάμε εμείς μην αγχωνεσαι θα τα καταφέρουμε θέλει αισιοδοξία και θετική ενέργεια, εγώ χθες ξεκίνησα την διέγερση αφού εκανα οιστραδιολή και Lh σήμερα κάνω την δευτερη ενεσούλα έχω μεγάλη δόση 200ml puregon εσυ ΄πόσα κάνεις; Απο τρίτη τετάρτη θα δούμε πως πάμε μακάρι να έχω 5-7 ωαρια γιατι την προηγούμενη φορά με το ζόρυ γινόντουσαν. Υπολογίζω έως τελος Ιουνίου να ξέρουμε αν τα καταφέραμε.

Μαρια σχετικά με τον Αρκουλή αυτόν έχω γιατρό και είναι φοβερό εκει έκανα το κοριτσάκι μου με την πρώτη ενώ είχα ταλαιπωρηθεί στις προηγουμενους σε 2 προσπάθειες που ειχα κάνει επίσης και 2 φίλες μου που έστειλα εκεί έχουν δίδυμα και με την πρώτη τυχαίο δε νομίζω;

Φιλια πολλα σε ολες και έυχομαι να γεμίσουμε χοριακές αυτό το μηνα και κάθε μήνα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

YESSSSSSSSSSSSS!!!!MPRABO kopela mou!!!polu xarika!!! [smilie=blob6.gif] sou stelno mia :YMHUG: se sena k sto i sta mora sou!!! :D euxomai sa exeis mia teleia egkumosuni k gero/a paidakia!!!

mas dineis elpides k emas...ante koritsia mou k emeis siga siga!!!polla polla filakia... :-*:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φρεσκογκαστρουλα συγχαρητηριααααααααααα!!!!!!!!!!!Να χεις μια πολυ καλη κ ηρεμη εγκυμοσυνη!!!!!!Με το καλο κ η επαναληπτικη κ μετα ξανα στην αναμονη για τον υπερηχο.. τον πιο ομορφο υπεροχο της ζωης σου!!!!!!

Φιλακιααααααααααααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

dreams2011 sygxarhthria kopela mou na exei mia teleiomhnh egkymosynh kai na mas koliseis gkastritida

kon mou twra diavasa ta nea, ti na pw kopela mou kouragio, kserw pws einai ta exw perasei polles fores, ta logia einai perrita

oi ypolpoipes ti kanete? egw koritsia mou ekana tthn tetarth pou htan h 12 mera yperhxo kai to endomhtrio mou htan 7 xiliosta, ekana meta thn paraskeyh kai htan pali 7 xiliosta, ston giatro mou den arese katholou ayto, ti symvainei re koritsia kserei kamia giati den paxainei? poso prepei na einai gia na ginei h emvryometafora? eipe pws tha me dei kai thn deytera kai tha mou pei an tha synexisoume h tha to stamatisoume, ax vre koritsia mou den thelw na ton xasw kai ayton ton mhna, an den ginei twra meta tha paei septemvrio me oktwvrio logw douleias den mporoume na to kanoume mesa sto kalokairi kai den thelw na to afhsw toso poly, ooouuufffff tha skasw giati na yparxoun tosa polla empodia gia na apoktisoume ena paidaki? GIATIIIIIIIII??????????????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

συγχαρητηρια ντριμς!!μια υπεροχη εγκυμοσυνη ευχομαι και πολλες θετικες χοριακες εδω...σκορπινακι σου απαντησα ο,τι ξερω στο αλλο ποστ...φιλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

συγχαρητηρια κοπελιααααααααααα!ευχομαι μια καλη εγκυμοσυνη.να πανε ολα τελεια.

κ στα υπολοιπα κοριτσια ευχομαι συντομα μια εγκυμοσυνη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

dreams συγχαρητηρια !!!σου ευχομαι να εχεις μια υπεροχη εγκυμοσυνη και σε 9 μηνες να κρατας το μωρακι σου αγκαλια!!!!!!!

σκορπινακι μην αγχωνεσε!!!!!!!!!!!!!ολα θα γινουν.....πραγματικα ποσο πολυ δυσκολο ειναι να αποκτησεις μωρακι αλλα που θα παει καποια στιγμη θα γινουμε μανουλες εγω ΜΟΝΟ ΓΙΑΥΤΟ ΖΩΩΩΩΩΩ!!!!!!!!!!!

twiggy πως παει η διεργεση???πονανε οι ενεσουλες???

τα υπολοιπα κοριτσια τι κανετε????

lollipop kai daddy cool τι κανουν τα παιδακια σας???

φιλακια!!!!!!!!!! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...