Μετάβαση σε περιεχόμενο

"ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ ΠΟΙΕΣ ΞΕΚΙΝΗΣΑΜΕ ΠΑΡΕΟΥΛΑ Νο 12 !!!"


Recommended Posts

maria soy eyxomai na pane ola kala kali epitixia . an den einai aparetito na vgeis apo to spiti h gnomi moy einai na katseis mesa . illia moy ti egeine ? perimena nea soy diavasa gia tin xwriaki alla perimeno na moy peis ta eyxarista ola kala 8a pane 8a deis .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.2k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

κοριτσακια μου γλυκα τι κανετε?γιωργο μου τι κανει ο χρυσοβαλαντης σας? μετα τη δευτερη αποτυχημενη εξωσωματικη χαθηκα λιγο.διαβασα υπεροχα νεα για καποια κοριτσακια!!! twiggy μου υπεροχα τα νεα σου γλυκια μου,χαρηκα παρα πολυ για σενα ,καθως και για ολα τα κοριτσακια που τα καταφεραν.απλα συγχωρεστε με που δεν θυμαμαι ολα τα ονοματα.εγω αφου εκανα τις διακοπουλες μου εχασα και τα 9 κιλακια που με ταλαιπωρουσαν βαζω μπρος για την τριτη μου προσπαθεια.μακαρι ο Θεος να με βοηθησει και να γινει το θαυμα και σε μενα!!!καλη επιτυχια σε ολες σας που προσπαθειτε.η Παναγιτσα να βοηθησει και ολες οι κοιλιτσες να φουσκωσουν !!!! τα υπολοιπα κοριτσακια τι κανετε???το στρουμφακι που χαθηκε???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

euxaristo polu koritsia gia tis sumboules k tis euxes sas!!!leo na katso 5-6 meres mesa...meta apla gia kanena kafe(xumo basika :) ) k apo douleies sto spiti?fagito k piata meta apo pia mera?

nikol k ego tora i triti einai!i triti k i kaluteri!!! ;) ante na doume...

illia ti egine?anusixo!!

lia mou?

filakia polla se oles k se ola ta morakia mas!!! :-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαρακι ασε τις δουλειες, φωναξε τη μαμα σου ή πες στον αντρα σου να βοηθησει!! εγω τη δευτερη βδομαδα δειλα δειλα εκανα καποιες , αλλα δεν σηκωνα καθολου βαρη κλπ. Γενικα να μην ταλαιπωρεισαι, ας μεινουν ολα χαλια δεν πειραζει!σου ευχομαι ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ!!! και μια +++++ χοριακη!!!

νικολ μου σε ευχαριστω πολυ, ευχομαι ολοψυχα η νεα σου προσπαθεια να ειναι και η τυχερη!!! :)

το στρουμφακι εχει χαθει πολυ καιρο τωρα, δεν μαθαμε τι εγινε με την εξωσωματικη της.. φοβαμαι οτι αφου δεν μπηκε δεν θα πηγε καλα.. ελπιζω να μας επισκεφτει συντομα και να ειναι καλα πανω απο ολα!

φιλια κοριτσια, καλη δυναμη!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Koritsia Mou gluka Kalimera!!!

Sugnomi Gia tin kathusterimeni enimerosi alla Dustuxos xthes ta nea den Itan kala...

I xoriaki Mou Eixe pesei...den apogoitevomai... Apla opos Kai na exei Mia deuteri apovoli einai varu pragma!!!

To euxaristo einai pos xthes Ekana ena rantevou me kapoion allo giatro o poops theoreitai para polu kalos Kai arouse pragmata ta opoia den eixan kamia sxesi me ayta pou Mou elege o giatros Mou mexri Tora!!! Me gemise aisiodoxia autos o anthropos Kai me enakne na aisthantho sigouria!!!

Euxomai Se oles sas Mesa apo tin kardia Mou na kratise suntoma ena ageloudi stin agalia sas!!!na eiste sigoures pos oso pio polu to pistepsete toso pio suntoma Tha sumvei!!

Kai fusika I tuxi Xreiazetai alla den prepei na afinoume tipota Se auti Kai mono!!prepei na tin kathodigoume!!

Sugnomi ean sas kourasa!!

Ego Tha eimai kapou Edo guro Kai Tha Mathaino ta nea sas!!!

Kali dunami Se oles mas

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ ιλια μου λυπαμια παρα πολυ... :( ειναι καλο ομως που βρηκες καποιον που σου μιλησε σωστα και ετσι τωρα ακουγεσαι πολυ ηρεμη και αισιοδοξη!! σε κατατοπισε καθολου για το τι μπορει να πηγε στραβα? κι εγω ειμαι ευγνωμων ,αν δεν ειχα βρει τη γιατρο μου μετα απο τοσους ασχετους που μας ειχαν μπερδεψει, τωρα μπορει να μην ημουν εγκυουλα.. Σου ευχομαι η επομενη προσπαθεια σου να ειναι σωστη και πανω απο ολα τυχερη!! καλη δυναμη. να μπαινεις να μας λες τα νεα σου...σε φιλω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κοριτσια.

Ιλια μου πολύ στεναχωρήθηκα αλλα εννοείται δεν το βάζουμε ποτέ κάτω κι εγώ μόλις αλλαξα γιατρό εμεινα εγκυος στην μικρή μου αλλαζει η ψυχολογία και το γούρι και είναι πολύ σημαντικό να σε καθοδηγεί σωστα. Καλή επιτυχία.

Εγω είμαι σε περίεργη φάση άνεργη δεν είχα μείνει ποτε προσπαθώ είναι η αλήθεια να χαρω την μικρή μου αλλα σκέφτομαι και το μέλλον και δεν ξέρω αν είμαι σε φάση να ξαναπροσπαθήσω ή να βρώ δουλεια πρωτα νομίζω ότι πρέπει να ηρεμήσω λίγο για να πετύχει και η προσπάθεια.

Καλή επιτυχια σε όλες και φιλια στις εγκυούλες μας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια και απο εμενα μπαινω πρωτη φορα σε αυτο το ποστ αφου και εγω ξεκιναω σε λιγες μερες την διαδικασια για εξωσωματικη και ειναι πρωτη μου προσπαθεια μετα απο δυο χρονια χωρις να υπαρχει αποτελεσμα. Ευχομαι σε ολες μας καλη επιτυχια, και οχι μονο,καλη τυχη γενικα γιατι η εποχη ειναι δυσκολη και το οικονομικο σιγουρα μας επιρρεαζει δυστυχως και σε αυτη την προσπαθεια. %%-

Ιλια οτι και να πω μπορει να ειναι λιγο. Προσπαθησε να σταθεις δυνατη και να ξαναπροσπαθησεις με τον καινουργιο σου γιατρο .Ειμαι σιγουρη οτι η επομενη προσπαθεια θα ειναι η τυχερη σου!! :YMHUG:@};-%%-%%-%%-

Σας φιλω ολες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λιλ καλως ηρθες κι εδω!! ευχομαι η παραμονη σου να ειναι μικρη!!! ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ στην προσπαθεια σου, να μας ενημερωνεις για τις εξελιξεις!!

λαμπρινη μου ειναι πολυ δυσκολο να μενεις ετσι ξαφνικα χωρις δουλεια... ευχομαι να ξεκαθαρισει το τοπιο συντομα! Ο,τι και να αποφασισεις ειμαστε μαζι σου.. Παντως οι καιροι ειναι δυσκολοι, ολοι δυσκολευονται να βρουν κατι καινουργιο, μην απελπιζεσαι .. πανω απο ολα θετικη σκεψη!

πολλα φιλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστω twiggy μακαρι για ολες εμας που προσπαθουμε!!Εδω θα ημαστε και θα τα λεμε,εννοειται!!

Και σε εσενα ευχομαι τα καλυτερα!!!

Θα λειψω τωρα λογω δουλειας το Σ/Κ εκτος Αθηνων θα τα πουμε απο βδομαδα.

Φιλακια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια τι κανετε;!! Εχω καιρο να μπω στο φορουμ αλλα δυστυχως συνεβησαν διαφορα. Καταρχην ημουνα στο νοσοκομειο πεντε μερες με ορους και φαρμακα διοτι εσπασε μια μικρη κυστουλα και πηγε υγρο στη μητρα και παραλιγο να μπω χειρουργειο!! Τη γλιτωσα ομως και ειμαι καλα. Η περιοδος ηρθε 10 μερες νωριτερα απ'οτι περιμενα και θα ξεκινησω την δευτερη προσπαθεια εξωσωματικης τελη του μηνα. Τελος παντων θα παει και τιποτα καλα αυτο το μηνα!! Τι γκαντεμια ειναι αυτη πια!! Καλη τυχη σε οσες προσπαθουν και καλη εγκυμοσυνη στις εγκυμονουσες της παρεας!! Παντως με εχει πιασει μια αρνηση και ενας φοβος για την ολη διαδικασια και δεν θελω ουτε να το σκεφτομαι. ΘΕΛΩ ΚΙ ΑΛΛΕΣ ΔΙΑΚΟΠΕΣ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΤΣΩ ΣΕ ΕΝΑ ΜΕΡΟΣ!! ΧΑ ΧΑ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Newlife περαστικα αντε να σπάσει εδώ η γκαντεμια και να ερθει το μωρακι αυτη τη φορα στο εύχομαι απο καρδιας!

Ιλια με το καλο κι εσύ ξεκουράσου λίγο και ξανα προς τη δοξα τραβα!!! τι να κάνω προσπαθώ να το διασκεδάσω λίγο γιατι θελει καλή ψυχολογια το πραγμα που θα παει θα κάτσει.

Πολλα φιλια σε όλες σας.

Εμεις είμαστε καλα ξεκουραζόμαστε ηρεμούμε κι αναλογα θα τα κέφια μας θα πράξουμε πάντως αν δεν εχω καλη διαθεση δεν κάνω τίποτα.

Καλη Κυριακη αυριο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπέρα κορίτσια!!

ilia μου....κρίμα...για μια στιγμή χαρήκαμε....

Δεν πειραζει αισιοδοξία για την επόμενη φορά.....μιας και βρηκες γιατρό που σου ταιριάζει...

Mariaaa μου....καλή εμβρυομεταφορά.....και να περάσουν οσο γίνεται πιο γρήγορα αυτές οι 15 μέρες.....και μετά να μας πεις τα χαρμόσυνα νέα... :):)

Labrini μου κι εγω είμαι στην αναζήτηση δουλειάς....δεν ειναι εύκολα τα πράγματα....αλλα σιγουρα απόλαυσα τον ενα χρόνο που ήμουν στο ταμείο ανεργίας...το ειχα ανάγκη.

Κοιταξε να απολάυσεις κι εσυ στιγμές με την οικογένεια σου και μόλις χαλαρώσεις θα δεις τι θα κάνεις..

Φιλια σε όλες..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια!

Σημερα ειναι η 2η μερα περιοδου και ξεκιναω την 1η ενεση, θα την κανω το απογευμα.Αισθανομαι καπως περιεργα ,αλλα ελπιζω να τα ξεπερασω συντομα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια!

Σημερα ειναι η 2η μερα περιοδου και ξεκιναω την 1η ενεση, θα την κανω το απογευμα.Αισθανομαι καπως περιεργα ,αλλα ελπιζω να τα ξεπερασω συντομα!

Μια χαρά θα πάνε όλα nikolxx θα δεις πόσο γρήγορα περνάει το όλο story και μετά θα λές αποκλείεται να το πέρασα εγώ όλο αυτό με τις ενέσεις και τους γιατρούς σίγουρα κάποια άλλη ήταν.Να σκέφτεσαι πάντα το στόχο και θετικά όλα θα έρχονται δεξιά!Καλή αρχή και καλά αποτελέσματα στο τέλος!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

MARDIO, σε ευχαριστω πολυ.Μακαρι να γινουν ετσι τα πραγματα!Απ οτι καταλαβαινω εσυ εκανες διδυμακια εε? να τα χαιρεσαι!Και εγω εχω ενα γιο 29 μηνων.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

MARDIO, σε ευχαριστω πολυ.Μακαρι να γινουν ετσι τα πραγματα!Απ οτι καταλαβαινω εσυ εκανες διδυμακια εε? να τα χαιρεσαι!Και εγω εχω ενα γιο 29 μηνων.

Εγώ έκανα διδυμάκια κοριτσάκια και χρονίζουμε μεθαύριο!!!Και συ να το χαίρεσαι το αντράκι σου και με το καλό να του χαρίσεις αδερφάκια!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

νικολ μου μη μασας!! σου ευχομαι ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ!! κι εγω θυμαμαι στην αρχη με πονουσαν οι ενεσεις, σαν να ηταν πολυ σκληρο το δερμα... κανε λιγο μασαζ στην περιοχη πριν, θα βοηθησει.. φιλια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια! εχθες εκανα την 1η ενεση και με πονεσε λιγο, ελπιζω η επομενη να ειναι πιο ανωδυνη!

Εαν τις κάνεις με ένεση ινσουλίνης στη κοιλίτσα να βάζεις την ένεση τελείως πλάγια τη βελόνα όχι κάθετα.Δε θα πονάς καθόλου έτσι.Αν πάλι το φάρμακο σου μπαίνει σε πένα,είναι ακόμα καλύτερα.Δε πονάς καθόλου,είναι σα στυλό που απλά το πατάς στο δέρμα και περνάει το φάρμακο.Ρώτα στο φαρμακοποιό σου να σου δείξει.Μπορεί κάτι να μη κάνεις σωστά γι αυτό πόνεσες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια καλημερα τι κανετε??????ειχα μερες να μπω αλλα διαβασα τα νεα σας!!!!lambrinip υπομονη ..... δυστυχως δεν ξερουμε τι μας ξημερωνει!!!!!!!ιλια μου λυπαμε πολυ αλλα μην το βαζεις κατω πιστη να εχεις και ολα θα πανε καλα!!!!twiggy τι κανετε?????μεγαλωνετε!!!φιλακια στο μπεμπακι σου!!!! και εμεις μεγαλωνουμε και δεν μπορω ακομα να το πιστεψω!!!!!δεν υπαρχουν λογια .....ευχαριστω πολυ την ΠΑΝΑΓΙΑ ΤΗΝ ΑΓΙΑ ΕΙΡΗΝΗ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΟΥ ΚΑΙ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΑΓΙΟΥΣ ΓΙΑ ΤΟ ΘΑΥΜΑ ΠΟΥ ΕΚΑΝΑΝ γιατι πραγματικα κοριτσια ειναι θαυμα κανεις δεν μου δινει καμια απαντηση για το πως ξεφραξαν οι σαλπιγγες!!!!!λαγονησι τι κανεις????μαρακι μου τι κανεις????εκανες την εμβρυομεταφορα????σου ευχομε ολοψυχα να σου πανε ολα καλα!!!πιστη να εχετε και ολα καλα θα πανε!!!!φιλακια σε ολα τα κοριτσια!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Koρίτσια καλημέρα και καλό Φθινόπωρο,

μετά από πολύ καιρό σας γράφω γιατί δεν ήμουν και στα καλύτερα μου, και όπως καταλαβαίνετε δεν τα καταφέραμε με την πρώτη μας προσπάθεια, ενώ το τεστ μας βγήκε θετικά ήταν πολύ μικρό και δεν έμεινε. Ο γιατρός μου είπε ότι δεν ήταν καλά τα έμβρυα γενικά σ'αυτή την προσπάθεια, γιαύτο και έγινε εμβρυομεταφορά μιας βλαστοκύστης, που ήταν καλή.

Αποφασίσαμε να προσπαθήσουμε πάλι αλλά περιμένω να δω τι θα μου πει και ο γιατρός μου, ο οποίος με είχε στείλει στον εξωσωματικό. Ο εξωσωματικός μου έδωσε σ'αυτό το κύκλο αντισυλληπτικά, είναι ο δεύτερος μετά την προσπάθεια οπότε και αναμένουμε.

Είμαι αρκετά πιεσμένη και στεναχωρεμένη, και μου είναι πολύ δύσκολο. Και πραγματικά δεν ξέρω πως μπορώ να βοηθήσω τον εαυτό μου και να σκέφτομαι πιο θετικά.

Μακάρι να ηρεμήσω και να ρθουν όλα καλά και θετικά για όλες μας.

Σας φιλώ πολύ, μου λείψατε αλλά δεν είμαι και στα καλύτερα μου... Φιλιά σόλες τις μέλλουσες μανούλες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σου στρουμφακι!!!! μας ελειψες πολυ!! :) πολυ λυπαμαι που δεν πηγε καλα η πρωτη προσπαθεια, αλλα πρεπει να φανεις δυνατη και να προχωρησεις! τοσες κοπελες τα καταφεραν με τη δευτερη, δεν το εβαλαν κατω!! αν θελεις να ανεβεις λιγο, διαβασε τα νεα του καλοκαιριου που εχασες... Εγιναν πολλα θαυματακια τελευταια, με αποκορυφωμα νομιζω τη λια που με καποιο μαγικο τροπο ανοιξαν οι σαλπιγγες της και εμεινε εγκυος φυσιολογικα!!! και αλλες πολλες...

γι αυτο σου λεω, θετικη σκεψη, θα πανε ολα καλα.. το μωρακι σου ερχεται!!!

λια μου εμεις μεγαλωνουμε, αλλα μη νομιζεις, ουτε εγω το πιστευω τελειως ακομα, βοηθαει βεβαια η κοιλιτσα που πεταχτηκε λιγακι τελευταια!! η αγωνια βεβαια παντα εκει... ανυπομονω να αρχισω να το νιωθω και να το ακουω.. καλη συνεχεια και σε σενα,

φιλια σε ολες και ΚΑΛΗ ΔΥΝΑΜΗ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σευχαριστώ πολύ Twiggy μου, θα προσπαθήσω εφόσον θα προσπαθήσουμε και τώρα πάλι. Αλλά ήταν δύσκολο γιατί βγήκε θετική η χοριακή μου 20,5 και μετά έπεσε, και η αλήθεια είναι ότι ήταν δύσκολο. Προσπαθώ να ηρεμήσω και να αλλάξω διάθεση γιατί θα προσπαθήσουμε πάλι και θέλω να είμαι ήρεμη και θετική!!!

Εσείς το μωράκι διάβασα όλα καλά!!!!!!!!!!!!!! Μπράβο!!!!Μπράβο!!! Θα περιμένω νέα σου. Φιλιά πολλά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...