Μετάβαση σε περιεχόμενο

αλεργεια στην ντιβιωση ?


Recommended Posts

κοριτσια ςος κ παλι ,ο μικρουλης μου ειχε απο την τριτη το πρωι πυρετο μεχρι 38,6 ο γιατρος μας εδωσε αντιβιωση γιατι ειχε παρεσει πριν καμια βδομαδα πολυ βυχα κ για να προλαβει καμια επιλοιμωξη αναγκαστηκα πιραμε αντιβιωση zenadol.ενω εχει ξαναπαρει αντιβιωση με πενικιλινη σημερα προσεξα στο κεφαλακι του κ στο κορμο του κατι πολυ ψιλα σπιθουρακια ,τρομαξα πολυ τον πειρα κ ειπε να του δωσω αταραξ κ να μην κοψω την αντιβιωση .εχω π=τρομαξει πολυ κανονικα δεν πρεπει να την σταματαμε την αντιβιωση?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

περαστικια γλυκια μου!!εγω ξερω οτι κανονικα κοβεις την αντιβιωση και ελεος χωρις να το δει αμεσως σου δωσε και αλλο φαρμακο???πως τα δινουν ετσι!!!

μηπως ειναι ιδρωτσιλα??? καλητερα να το πας να το δει!!!αν οχι αυτος ο γιατρος ενας αλλος η νοσοκομειο!!!αν νομιζεις οτι ειναι ανησυχητικα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

η κόρη μου έβγαλε χτες τέτοια σπιθουράκια

την είδε ο γιατρός και είπε ότι είναι από την ίωση και ξεσπάει εκεί

αντί σε πολύ υψηλό πυρετό

Μήπως είναι από αυτό??

εμάς δεν μας έδωσε τίποτα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κ εμενα σημερα εκανε μονο μια φορα πυρετο αλλα επιδ ειχε την περασμενη βδομαδα βυχα που πηγενε για βροχικα εδωσε αντιβιωση για να προλαβουμε τιποτα αλλο .τα σπιθουρακια ειανι πολυ ψιλα κοκκινα στο κεφαλι μεχρι κ κατω απο τον αφαλο του ,στα ποδαρακια δεν εχει τιποτα .εσας ετσι ειναι?εχουν πεσει ολα μαζι βγαζουμε δοντια περασαμε μια ιωση φαγαμε κ μπανανα αντε να βγαλω ακρη!μπορει κ απο την μπανανα σημερα την εφαγε ολοκληρη στην κρεμα ,τρεις μερεσ του εδινα απο λιγο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

έτσι είναι ναι

πόσο είναι ο μικρός σου??

Πιστεύω ότι είναι ίδια περιπτωση με τη δική μου..

Εγώ για μας ρώτησα το γιατρό μήπως βγήκαν επειδή χτες

έφαγε ψάρια (όχι πρώτη φορά βέβαια) και σε συνδυασμό με τον πυρετό βγήκαν

Μου είπε καμια σχεση το φαγητό

Είναι σύμπτωμα της ίωσης

Μην ανησυχείς θα περάσει..

Σήμερα η δικιά μου δεν έχει τίποτα

Περαστικά σας!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σε 2 μερες θα γινει 7 μηνων το μωρακι μου.παναγια μου γερα να ειναι τα παιδια μας τιποτα αλλο ,ειμαι πολυ φοβιτσιαρα κ με το που εχει κατι ο μικρος τρελαινομαι,ειμαι κ μονη μου κ αστα!!μακαρι να ειναι κ εμας απο την ιωση κ να μην ειναι απο την αντιβιωση ,κ εγω δεν θα αυμφωνουσα με την αντιβιωση αλλα ετυχε που ειχε τον βυχα κ δεν ηξερα τι να κανω να δωσω η οχι?καταλαβαινεις!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

είναι και μικρούλης μωρέ!!!

Θα περάσει μην ανησυχείς..δεν είναι κακό να πάρει αντιβίωση..

για καλύτερα σας την έδωσε..

τώρα για το αταραξ δεν ξέρω σε συνδυασμό με την αντιβίωση δεν πειράζει?? τον ρώτησες?? :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι ειναι για να μλοκαρει την αλλεργεια ειπε.δεν ξερω κατι παθαινω που ακουω για αντιβιωση.ειναι σαν κοτοπουλακι με το αταραξ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...