Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρές του βυζονυχτίου Νο.42-Βγες Πανουλη βγες !!!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Εγώ μόλις έπλυνα τα μισά πιάτα καθάρισα πάγκο και ξαναήρθα.. μου την σπάει αυτη η διαφορά ώρας.. δεν σας προλαβαίνω.. το βραδυ που μπορώ εκει ειναι 5 τα ξημερώματα...

Για πες Μαράκι για τις εκλογές, γιατι λάλησες?

σισσακι, αστο το σπιτι, το κάνεις αυριο! Ποσες μέρες μεινανε? Για να αγχωθούμε λίγο χαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σίσσυ είσαι λίγο υστέρω με το σπίτι ε??

χριστιανή μου χτες δεν το έκανες λαμπίκο??

Οι εκλογές καμια σχέση με τη δουλειά μου σήμερα

έτσι το ανέφερα ως γεγονός

εγώ έμπλεξα με κάποια παλιά προγράμματα

έσοδα-έξοδα..αριθμούς..προσθέσεις ...αφαιρέσεις :-o

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εχω αρχισει και σκέφτομαι παραλίες.. νωρις δεν ειναι για να νοσταλγώ?

Εχω και τον Βαγγ βεβαια που κάνει οτι μπορει για να μου τις θυμίζει.. :evil::evil:

Εδω η λίμνη ειναι τεράστια και εχει καράβια μέσα κανονικά. Έχει και παραλίες με άμμο, κανονικά. αλλα έμαθα ότι δεν κανουν μπάνιο εδώ γιατι η λίμνη ειναι πάντα πολύ κρυα...

15 μέρες wow!!! :ymdaydream::ymdaydream::ymdaydream:

Ti ;ekane???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ερη μεχρι τις 4 Ιουνιου πόσες μέρες είναι;; Δεν είμαι καλή στα μαθς! :lol::lol::lol:

Αν δε φτιάξω το σπίτι δε μπορώ να κοιμηθω... :oops::oops:

Μαράκι είμαι το ομολογώ, αλλά δε θα σκουπίσω σήμερα. Θα κρατηθώ! :D

Και ποιος βγήκε στις εκλογές; :P

Αααααα τόσες λίγες?!?!?!? Πρεπει την Παρασκευή να πάω να παραγγείλω τούρτα!!! και απο βδομάδα να πάω να φτιάξω και μαλλι. :o:o:o:o

Εντάξει μάζεψα! :D Τί έκανε;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λιγες μέρες πριν το γάμο (15 αν θυμάμαι καλά :D)

ανακάλυψε ότι τον απατούσε με τον κουμπαρο που θα τους πάντρευε (παντρεμένος ο κουμπάρος)

Έτσι τους έγραψε σε προσωπικές στιγμές στην κάμερα, την παντρεύτηκε (ενώ όπως είπε της έδωσε

πολλες ευκαιρίες να του πει την αλήθεια) και στη δεξίωση έβαλε να παίζει το dvd που έγραψε

με τον κουμπαρο και τη γυναικα του στο video wall :ymdevil::ymdevil::ymdevil::ymdevil::ymdevil:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαρια..εμ δε σχολιαζεις =))=))=))=)) εμ σταματημω δε εχεις κυρα μου...

καλε σταματα να μιλας ετσι στο ανθρωπο..

παναγιωτα εχεις δικαιο..για τα μωρα :cry::cry:

γωγω η αλμιρον εχει προσφορα..1+1 δωρο :lol::lol::lol: πλακιτσα :P:P

ερη δε νομιζω στο παιδικο να ζωγραφιζουν..θα ρωτησω..

ενα μπλοκ χρειαζομαστε ανα βδομαδα..μιλαμε για τρελη ζωγραφικη..καθεμ μερα..κολλημα.

εχουμε τρελαθει να κανουμε αυτοκινητα φορτηγα αεροπλανα..κ τωρα τελευταια κ θαλασσες κτλ

αναστασια λινα νατασα θα τα πουμε αυριο..τι καλααααα|!!!!!!!!!!1

τονια μου :cry::cry::cry: ελα ε οχι κ εσυ να εισια στα κατω σου..ε οχι

κ εγω εκανα μαλακια σημερα.

ανεβαινουμε με το ασανσερ σπιτι..κ ποτε δε βγανει με τη μια..παντα καψονια :evil:

κ το περνω με το ετσι θελω στο ενα χερι το μικρο κ στο αλλο να κρατω το θοδωρη να το βγαλω..κ απο πιεση χτυπησε στη πορτα :cry::cry::cry::cry:

οσο για παιδικο αφου θα ναι 2,5 ειναι σε καλη ηλικια για παιδικο..να ξεσας κ συ

εγω με παιδικο αποφασιασα τι θα κανω..θα το πω αλλη στιγμη να σκασετε :P:P

ευη ολες οι μερες δε ειναι ιδιες..σε καταλαβαινω..μη σκας..κ γω σκατα νιωθω

καρολ σε βλεπω..χμμ..σε 2 μερες γιορταζει η λυδια ε?ωχχχχχχχχχ..θα γεισουν οι σελιδες.. :D

σισσιω μη πιεζεις ρε..ξερω πανατα η μανες φταινε για ολα..αχ αντρες..

καλε εχασες κιλο?μπραβο..α κ γω μια οικογενειακη τη σαβουριαζω ανετα

μαιμουυυυ πηγες γιατρο?τι εγινε??????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ερη δε νομιζω στο παιδικο να ζωγραφιζουν..θα ρωτησω..

ενα μπλοκ χρειαζομαστε ανα βδομαδα..μιλαμε για τρελη ζωγραφικη..καθεμ μερα..κολλημα.

εχουμε τρελαθει να κανουμε αυτοκινητα φορτηγα αεροπλανα..κ τωρα τελευταια κ θαλασσες κτλ

Τοτε το παιδι ειναι νάτουραλ ταλέντο Θούλη! Ειναι πάρα πολύ καλός! Μπράβο σας! Εμενα αν δεν κάτσουμε μαζι να ζωγραφίζω εγώ και αυτος να βλέπει δεν κάθεται με τίποτα... Πηραμε και το καβαλέτο απο τα ΙΚΕΑ που απο την μια ειναι μαυροπίνακας και απο την άλλη εχει χαρτι και μαρκαδόρους και ούτε να το φτύσει....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρία ο αντρας σου είναι μάλαμα ρε... Τι να κάνει ο κακομοίρης ρε συ... δεν τη διάλεξε για μάνα... αυτή του λαχε.

Να πας να τον κάνεις αγκαλίτσα και μη του μιλας. Περίμενε να σου μιλήσει.

Εγώ όταν ρίχνω τα μούτρα μου έτσι κάνω.

Να σου πω και ένα ανέκδοτο:

Μια φορά ήταν ένα ανδρόγυνο που για ασήμαντη αφορμή τσακώθηκαν και σταμάτησαν να μιλάνε.

Πάνε δυο, τρεις, τέσσερις μέρες την πέμπτη αρχισαν τον άνδρα να τον ζώνουν τα φίδια.

Δεν ήξερε τί να κάνει για να ξαναμιλήσουν μιας και δεν ήθελε να ρίξει τα μούτρα του να της μιλήσει, αλλά ουτε και η γυναίκα έκανε πίσω.

όποτε σκέφτεται: "Θα της γράψω σε ποστ ιτ ξύπνα με στις 5:30 και θα το κολλήσω στο ψυγείο. Τί θα κάνει; Θα αναγκαστεί να μου μιλήσει"!

Έτσι και έκανε. Κολλάει το ποστ ιτ στο ψυγείο ψυγείο και πέφτει για ύπνο.

Την επόμενη μέρα ξυπνάει μόνος του. Βλέπει το ρολόι του, η ώρα 8:30!! είχε αργήσει για τη δουλεια, τρέχει πανικόβλητος στην κουζίνα δε βλέπει τη γυναίκα του πουθενά.

Γυρίζει στο ψυγείο και βλέπει ένα ποστ ιτ δίπλα στο δικό του: "Γιώργο ΞΥΠΝΑ"!!!

Αχαχουχα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ ψιχοπλακώθηκα ρε,δεν είμαι και εγώ στα καλά μου :(:(:(

Πως θα πάω για δουλειά ρε γμτ;Δεν θέλω να την αφήσω σε κανέναν!!Όπως είπε και η Παναγιώτα,νομίζω ότι μόνο εγώ την μεγαλώνω σωστά...σήμερα την άφησα 2,5 ώρες στην πεθερά και όλη την ώρα σκεφτόμουν τι κάνει :(:(:( Αχ είμαι βλαμένη ε;Αλλά ρε κορίτσια δεν της έχει αλλάξει ούτε 1 παμπερς,εγώ φταίω;Τι να της πω εγώ έλα άλλαξε την;Ουφ σκατά...Θέλω τη μανούλα μου,τουλάχιστον με αυτήν μαλώνω κιόλας 8-)8-)

Επίσης τα έχω πάρει και εγώ με τον άντρα μου και το παλιομεταπτυχιακό του...λείπει συνέχεια,δουλειά,εργασίες,πτυχιακή.Τα κάνει και αυτά στο γραφείο του γιατί τον ενοχλούμε με τη μικρή :twisted::twisted::twisted:

Αλλά δεν μπορώ να μιλήσω,κουράζεται πολύ και τόσο καλός ο άτιμος,δεν εχουμε κάνει ποτέ χοντρό καβγά,δεν με προκαλει ποτέ,ακόμη και στην εγκυμοσύνη που 9 μήνες έβριζα το σόι του :twisted::twisted: τπτ αυτός,απαπα.

Και ναι Μαρία και Τόνια μοιάζουμε πολύ,βρομοστομη είμαι και εγώ.

Μαρία αυτό με το τηλ το έχω κανει και εγώ πολλές φορές :oops::oops::oops: Είχα νεύρα και τον έπαιρνα να ξεσπάσω...ε,δεν με έβρισε ποτέ ομως!!!

Αλλά να πω και κάτι,αν ήταν άλλος μπορεί και να με έδερνε :lol::lol::lol:

Θούλη μακάρι να μην γίνει και η δικιά μου ζωγράφος γιατί δεν ξέρω να τη βοηθήσω :oops::oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κλείσαν τα ματάκια μου i-)i-)i-)

Ήθελα να σχολιάσω μερικά πραγματάκια αλλά δεν μπορώ...

Νατάσα ελπίζω να είσαι καλά :x και ελπίζω να σας δω αύριο..

Καληνύχτα σε όλες!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγώ θέλω Κρήτη

έχω έρθει κάμποσες φορές...

την πρώτη φορά που πέρασα Πανελλήνιες ήταν Ρέθυμνο

Κοινωνιολογια :D

Ναι ολες γουσταρετε Κρητη και καμια δεν ερχετεεεε!!!!!! :((:((:((:((:((

Παναγιωτα μου προσπαθω να μη χανω το χιουμορ οσο μπορω γιατι μετα δε το γλιτωνω το Δαφνι!! :?

Κατερινακι κι εγω το εχω αυτο το θεμα να τα αφησω,ειδικα τη μπεμπα,γιατι με το να μην ασχολουνται μαζι τους δε ξερουν τις συνηθειες τους! :?

Κι εσυ βρομοστομη ε;;; :lol: αφου απορω πως ο Αλεξ δε λεει τιποτα με τοσα μπινελικια που ακουει απο μενα!!! :o Ο πατερας μου μια φορα που ειπα παλι κατι ομορφο,μου λεει "μα ελεος πια νταλικερης ειναι ο πατερας σου;;;!!!" :lol::lol::lol:

Σισσυ γαματο το ανεκδοτο!!!!!! :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:lol::lol::lol::lol::lol: Παναγιωτα αν βρεις καταλληλο χρωμα κ μεγεθος..Παρε κ για μενα ενα ρε συ!! :lol::lol::lol::lol: Και δε μιλαω για φλυτζανακι!!!!! :lol::lol::lol::lol:

Πως και ποσο το θες;;;...να κοιταξω αν εχω!!!! :lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χάθηκα........

Το ξέρω...

Δεν προλαβαίνω γμτ...

Έχει 4-5 μέρες που η μπέμπα θηλάζει 1-1,5 ώρα κάθε βράδυ για να κοιμηθεί και ξεμπερδεύω στις 11.30 περίπου. Εκείνη την ώρα πρέπει να κάνω τα πάντα μέχρι να ξεραθώ στον ύπνο....

Είμαστε καλά!!!!

Η Ε βγάζει 2 τραπεζίτες μαζί και έχει μια γκρίνια άλλο πράγμα. Σήμερα έκλαιγε μισή ώρα το απόγευμα γιατί τις δάγκωσε ο μπαμπάς της το αγγούρι που έτρωγε!!! :shock::shock::shock:

Η μικρή μάλλον είναι σε άλμα και έχει το μεμέ πιπίλα για να κοιμηθεί. Έκανα τη μαγιερ βγήκε αρνητική και είμαι πολύ προβληματισμένη. Η βλέννες και τα πράσινα κακά είναι σχεδόν μόνιμα. Είδα και αιματάκι ξανά...

Υποψιάζομαι πως ίσως είναι ψευδή τα αποτελέσματα. Την αποχή τη συνεχίζω πάντως και ο θεός βοηθός!!!

Θουλάκι μου είδα τη ζωγραφιά!!! Άστέρι είναι ο Θοδωρής!!!! Χίλια μπράβο του!!! Θα το συζητήσω με τη Βίκυ και θα σου πω περισσότερα!! Όλο και κάτι παραπάνω θα ξέρει!!!!

Σίσσυ γιατί την κάνεις έτσι ρε συ;;; Μια χαρά είναι το ζουζόυνι. Μην ακούς κανέναν γιατί μόνο άγχος ξέρουν όλοι να προκαλούν. Εσύ και η Χαριλίνα ξέρετε πολύ καλύτερα πόσο και τι πρέπει να τρώει!!!

Επίσης ήθελα να σου πω οτι είδα τη φωτο από το νυφικό κάποια στιγμή και μάρεσε πάρα πάρα πολύ!!!! Τα μαλλιά σου θεωρώ πως θα είναι καλύτερα να τα πιασεις ψηλά!!! Το παπούτσι το διόρθωσες;;;

Αναστασία μου θα τα πούμε και από κοντά!!!! Γιατί στεναχωρέθηκες κοπελιά;;;;; Ξέρεις πως βοήθειά σου είναι πολύτιμη!!!

Ιουλία μου δεν είχα ιδέα πως γίορταζες...

Χρόνια σου πολλά κοριτσάκι! Να χαίρεσαι την οικογένειά σου και να τη μεγαλώσεις σύντομα! Δε θέλω να σκέφτεσαι έτσι. Όλοι περνάμε φάσεις που νομίζουμε οτι όλα είναι μαύρα. Μήπως είναι περισσότερο κατασκεύασμα του μυαλού σου αυτή η κατάστασή;;; Όπως και να χει μην τα παρατάς!!!(Το λες και συ άλλωστε)

Γωγώ μια χαρά είναι το βάρος της μικρής! Αφού βρέχει πάνες και τρώει τόσες φορές όλα πάνε ρολόι!!!

Εσύ ξέρεις καλύτερα !!! Από ένστικτο!!

Έρη χαου αρ γιου μαι ντιαρ;;;; Τί θα βάλεις στο Νιαγάρα τελικά;;; Τουαλέττα;;;χαχαχα

Χιονούλα κάνπου πήρε το μάτι μου οτι πήρες το διδακτορικό!!! Πολλά πολλά συγχαρητήρια και καλή σταδιοδρομία!!! Α και καλές διακοπές με την Αναστασία! Να ξέρεις οτι βρωμάνε τα πόδια της...

Για να μη λες οτι δε στο είπαμε νωρίτερα...

Μαρία επέστρεψες δυναμικά ε;;; :lol::lol:

Κρίμα είναι να είστε μαλωμένοι με τον 'αντρα σου για την παλιοπεθερα...

Δημητρούλι δίαβασα για τον μπαμπάκα σου...

Περαστικά και αγύριστα να είναι!!! Να ναι γερός και να τον προσέχετε!

Νατάσα κάπου το έχασα με τη δασκάλα του Μιχάλη!!! Μπράβο της πάντως !!!! :lol::lol::lol:

Λένα μου χαίρομαι που σάρεσε η Αγγελική και συγνώμη αν σου φάνηκα κάπως στο τηλ. Ήμουν στο σ/μ με την Ε και πολύ πολύ αφηρημένη γιατί έψαχνα κάτι. Μάλλον άλλα ντ 'άλλων σου έλεγα...χαχαχα

Χρύσα πως είσαι;;;; Την Ειρήνη την πήρες τηλ; Ξέχασα.. :oops::oops::oops:

Παναγιώτα μου δε σε πετυχαίνω ποτέ! Πολλά φιλάκια! :(:(

Αφροδίτη πως είσαι;;; Γεννάς ή ακόμη;;;; Μη μου πεις οτι θα φτάσεις και συ τις 40w!!!!

Kατερίνα σ'έκανα φίλη μου!!!χαχαχα

Πότε πας στη δουλειά;;;; Τί μεταπτυχιακό κάνει ο άντρας σου;;;

Argi τί έγινε τελικά με το Λουκά; Τί αποφασίσατε;;;

Λενάκι πως είσαι κοριτσάκι; Συνέρχεσαι (ψυχολογικά;;;)

Θάλασσα η δίαιτα πως πάει;;;

Τόνια καλά είμαι!!! Καλέ να έρθω να με φιλοξενήσεις!!! Ρε πως την παλέυεις με 210;;; Εγώ 140 σε δυο επίπεδα έχω και δεεεεεν. Μακάρι να μου έπαιρναν και μένα 5 ευρά και 3 ώρες για να καθαρίσουν. Η γυναίκα ερχόταν μια στις 15 και καθόταν τουλάχιστον 7 ώρες(+ σίδερο) οπότε 50-60 τα είχα χαλαρά. Στο μεσοδιάστημα έκανα και γω φυσικά.

Ποιά ξέχασα πάλι;; :oops::oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τσααααααααααααααα!!!!!!!!!ήρθα κι εγώ..Καλέ εγώ τι μπαίνω τα πρωινά..Το βράδυ γίνονται όργια εδώ κι εγώ λείπω...;;;; =))=))=))=))=))=))=))

Λοιπόν Μαρία και Τόνια πολύ σας πάω..Έτσι βρωμόστομη και οχετός είμαι κι εγώ... :ympeace::ympeace: Λέω λέω λέω :-@:-@:-@:-@:-@:-@ και μετά σα να μη συμβαίνει τίποτα.. ;));));))

;)) Ο Γιώργος κάνει μουτράκια κι εγώ κάνω συνήθως το πρώτο βήμα... :-??:-?? Για το σόι του μαλώνουμε πάντα... ~x(~x( Βασικά μόνη μου μαλώνω..Αυτός απλώς ακούει...Και αμα τα πάρει κι αρχίσει να βρίζει, του λέω "φεύγω από σπίτι..Θα πάω στη μαμά μου..Θα παρω και την Ιω μαζί..." :oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops: Και μου λέει "Στο καλόόοοοο.." :-h:-h:-h:-h

Αλλά ποτέ δεν έχω φύγει..Όταν τα βρίσκουμε μου λέει ότι είναι πολύ άσχημο που χρησιμοποιώ το παιδί για να τον εκβιάσω και αν φύγω θα κάνει τα πάντα και θα μου πάρει την επιμέλεια των παιδιών..Και του λεω όλο νάζι "Αφού δε με αγαπάς.." [smilie=dontknow.gif] [smilie=dontknow.gif] Για να εισπράξω την απάντηση ότι "Σου έχω αποδείξει αν σ'αγαπάω...Ό,τι και να κάνεις εγώ δε θα σε χωρίσω...Αφού δεν μπορώ χωρίς εσένα"..Και του λέω "Μη λες μεγάλες κουβένετες..."..."Αλήθεια λέω" μου απαντάει...Και τον ρωτάω "Δηλαδή αν σε κερατώσω δε θα με χωρίσεις;;;" :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Αλλά δεν τα αντέχω τα μούτρα του....Θέλω να τον σπάσω στο ξύλο... b-(b-(b-(

Παναγιώτα είσαι τρελή;;;;;;;;;;; :shock::shock::shock::shock::shock: Εγώ σήμερα που της είχα και τις δύο να κλαίνε, σκεφτόμουν "Μάλλον μαλακία έκανα ππυ πήρα μαζεμένο το μειωμένο και θα γυρίσω στη δουλειά τον οκτώβρη..." :oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops:

Ρε κορίτσια εγώ νομίζω ότι δεν είμαι και η σούπερ μαμά..Θεωρώ τη μαμά μου πολύ καλύτερη μαμά από μενα...Της έχει μάθει τόοοοοοοοοοοοοοοοοσα πράγματα...Όλα τα τραγούδια, τα ποιηματα, τα σχήματα κλπ η μαμά μου της τα έχει μάθει.... :?:? Εγώ της έχω μάθει την ΑΒ, να χέζει στη λεκάνη και τη λέξη μαλάκας... :oops::oops::oops::roll::roll::roll: Καλά εντάξει είμαι υπερβολική, αλλά η μαμά μου επειδή ήταν φουλ ταιμ μαμά και δεν δούλεψε ποτέ έξω τη θεωρώ ιδανική.... :roll::roll:

Τόνιααααααα δε φαντάζεσαι πόσο σε νιώθω....Τα ίδια ακριβώς αισθάνομαι για την Ιω..Δεν προλαβαίνω να ασχοληθώ πλέον πολύ μαζί της..Η μάλλον ασχολούμαι, αλλά έχω συνήθως κολλημένο πάνω μου και το μωρό... :roll::roll::roll: Κάθε μέρα λέω να την πάψ στο πάρκο και επειδή είναι ώρα να θηλάσω,την πάει η πεθερά μου..Αφού σήμερα της λέει η πεθερά... "Ιωάννα μου θα πάμε στο πάρκο;;;" και η Ιω λέει "Όχι..Θα πάω με τη μαμά..." :cry::cry::cry::cry::cry: Και φυσικά πήγε με την Ιω επειδή έπρεπε να θηλάσω... :oops::oops::oops::oops::cry::cry::cry:

Σισσάκιιιιιιιιι μωρή ράψε το στόμα σου...Φάε μετά το γάμο...Όσο για τη μικρή τι να πω;;;;;;Έκλαιγε η Χαριλίνα επειδή την είχες μπουκώσει και η Ιω μου κλαίει επειδή δεν της δίνω αυτά που μου ζητάει... :roll::roll::roll::roll:Λίγο να ξεφύγει, παίρνει αμέσως βάρος..Έχει το γονίδιο το δικό μου γαμώ το κερατό μου.... :evil::evil::evil::evil::evil: Τώρα είμαστε και οι δυο σε διατροφή... :roll::roll::roll:

Ερηηηηηη κάπως έτσι ήμουν εγώ μωρό.... :lol::lol::lol::lol:

Κατερινάκιιιιιι έλα ρε...Μη στενοχωριέσαι.... :x:x

Ψηλέγκωωωωωωωωωωω δε θα δώσω ξένο...Θα το παλέψω.... :D:D:D Θα μεγαλώσει το σαμιαμίδι μου κι εγώ θα ηρεμήσω...Πιστεύω... :roll::roll::roll::lol::lol:

Μάδγα τρελή είσαι;;;;;;;;;;; :o:o:o:o:o Θα πας διακοπές με το σούργελο;;;; :lol::lol::lol:

Νατάσα που είσαι μωρή;;;;;;;;;Σε χάσαμε... :x:x:x

Θουυυυυυυυυυ αλμιρον δε θα δωσω..Είναι βαρύ...Είχα πάρει στην Ιω και έκανε εμετούς όλη την ώρα... :o:o:o:o:o:o:o

Παω να ξαπλώσω δίπλα στον αντρούλη μου, ο οποίος ήδη ροχαλίζει... :lol::lol::lol:

Καλέ δε σας είπα...Η Ιω και τώρα το βράδυ κοιμήθηκε χωρίς πιπίλα..Και χωρίς κλάματα.... :D:D:D Αφού τις πήρε ο παλιατζής... :roll::roll::roll: Και έλεγε το γλυκούλι μου.. "Κύριε παλιατζή φέε μου τα ντιντιντι μου (dvd) να βλέπω τα ταγουδάκια μου..Την ααχνούα μου...Θέλω την ααχνούλα μου..Δε θέλω τις πιπίες μου..." :x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x Η καρδούλα μου....Πόσο τη λατρεύω.... :x:x:x:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Εμένα τον πιάνει και την μέρα δυστυχώς! Υπομονή ναι πού θα πάει θα περάσουν! 🥴🥴 Σε λιγάκι ξεκινάμε βάρδια!! Χαχα Ευτυχώς πρόλαβα κι έκανα τώρα ένα ωραίο ζεστό μπανάκι και χαλάρωσα λίγο! 😊
    • Καλά είμαι 😊 Στη ρουτίνα μας. Καλά τα πάει η μικρή με την γυναίκα, έχουν βρει κι αυτές την ρουτίνα τους. Έχει προσαρμοστεί και δεν κλαίει όταν την αφήνουμε.  Είμαι στο στάδιο του αποθηλασμου. Τώρα της δίνω μόνο πρωί βράδυ και έχει ξεκινήσει και πίνει τώρα και αρκετό αγελαδινό γάλα, οπότε αυτό το μήνα σκέφτομαι να κόψω και τον πρωινό θηλασμό και τον επόμενο μήνα τον βραδινό. Για να δούμε... Θα σε συμβούλευα να κάνεις έστω και με βιντεοκλήση μία συνάντηση με σύμβουλο θηλασμού μπας και βρει τι φταίει. Είναι κρίμα τώρα να πονάς 😕
    • Κι εμείς έτσι ακριβώς...όλη μέρα κοιμόταν κάτι μισαωρα ένα τέταρτο και πάει λέγοντας και τ απόγευμα δεν άντεξε κοιμήθηκε απ' τις 6 μέχρι τις 9..μετά κοιμήθηκε κάνα τέταρτο και τώρα προσπαθώ να τον βάλω μπας και κοιμηθεί κάνα τετράωρο...εντάξει παρηγοριεμαι τουλάχιστον δεν είναι μόνο ο δικός μου
    • Τα άλματα ουσιαστικά θα καταλαβαίνεις γιατί το μωράκι φέρεται κάπως διαφορετικά..Εμείς ας πούμε περάσαμε τα 2 πρώτα και τα καταλάβαμε καλά 😂..Εμένα στηρίζει κεφαλάκι και έχουμε και οπτική επαφή αρκετή θα έλεγα...Μη σε αγχώνει αυτό,κάθε μωράκι θέλει τον χρόνο του 🙂🙂..Αχ και εμάς τα βράδια μας είναι λίγο περίεργα λόγω κολικών αλλά θα περάσουν που θα πάει..
    • Εγώ κοριτσάκι μου είχα από την 5η βδομάδα αίμα και καφέ μέχρι τον 4ο μήνα.. Αποκολλησουλες ήταν κ όλα πήγανε καλά!! Ή που το έχασες κ έγινε κάπου εκεί ανάμεσα ή που άλλαξε ο κύκλος σου αυτό το μήνα. Εγώ πχ τους 4-5 τελευταίους μήνες είχα ωορρηξία 11η μέρα βάσει τεστ κ αυτό το μήνα είχα θετικό 14η..  Καλούς διπλασιασμούς κοριτσάρα μου!!! Με το καλοοοοοοο
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...