Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρές του βυζονυχτίου Νο.42-Βγες Πανουλη βγες !!!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

γεια σας και παλι

ααχχ θελω πολυ να σας διαβασω αλλα δεν λειτουργω σημερα καθολου

συγχωρεστε με :oops::oops:

ευτυχως την μικρη απο τις 9 μεχρι τις 11 που κοιμηθηκε την ειχε ο αντρας μου αλλιως δεν θα ζουσα τωρα

ειμαι τοοσοοο κουρασμενη σορι που σας πρηζω αλλα σημερα ψωφησα

μαλλον πρεπει να μου λειπει και σιδηρος δεν εξηγητε τοοσηηηη κουραση και ατονια

οκ εκανα πολλες δουλειες αλλα αυτο παραειναι

βικυ δεν μπορω να πω ωραιο ομως ε???/

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμ βρε Εύη τι ξεσκίστηκες και εσύ στις δουλειές; :lol::lol::lol: Εγώ γιαυτό δεν κάνω τπτ.. :oops::oops::oops:

Έλα και από δω καμιά βόλτα!!

Ταχίνι να τρως αν έχεις ελλειψη σιδήρου.

Έρη μου δεν τα έκανα γιατί θα έμενε νηστικός ο Κωστάκης :lol::lol::lol::lol:

Θα τα κάνω ρε,συντομα κιόλας και θα σου πω εντυπώσεις!

Ρε κορίτσια έκανα επεξεργασία στο προηγούμενο μνμ μου και βγήκε στην προηγούμενη σελίδα κουφο ε;

Επίσης πως κάνω αιτήματα φιλίας,δεν θυμάμαι :oops::oops:

Πρωί;Τι ώρα δλδ περίπου;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας!!!

Αχ.καλο ηταν το νησι.

Λοιπον αυριο στις 6 στα απλ μπις στους αμπελοκηπους,Μιλησα με την Αθηνα!!!!

τα λεμε αυριο.κουτουλαω.

καληνυχτα κοριτσακια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστασι κρατα μου εσυ τα παιδια κι εγω θα αρχισω τα μπουνιδια!!!!! b-(b-(b-(b-( Και μετα επειδη θα εχω κουραστει θα ερθω να αδειασουμε μαζι τα ντουλαπια μικρη μου ακριδουλα!!!!!!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol:

Μ'αρεσει που με κατεταξες κι εμενα στις θηλαζουσες!!!τεχνιτη θηλαζουσα!!!! :lol::lol::lol:

Ιουλια δηλαδη κατι σε τσιμπησε και ηταν αλλεργικη αντιδραση οι φλουμπες;;;;;;τι ηταν αυτο που σε τσιμπησε καλε;;μεταλαγμενο κουνουπι;;;; :shock:

Α και τις πανες που ελεγες,ο μικρος ειναι πολυ μικρος για να τις βγαλει μη το πιεσεις..ετσι κι αλλιως σε βρεφικο θα τον γραψεις γιατι στο παιδικο πανε οταν κλεισουν τα 2,5 και εχουν βγαλει τις πανες...βρε μανια που σε επιασε να τα κοψεις ολα νωρις! χαλαρωσε πουλακι μου! :P

Ερακι αληθεια ερχοσουν Κρητη καθε χρονο;;;;κριμα ρε γαμωτο θα ηθελα τοσο πολυ να σε γνωρισω!!!!! :x:x:x Να μας βαλεις φωτο οταν ειναι ετοιμο το δωματιο του να το δουμε!!!

Δυσκολη μου φαινεται η διαιτα...πεινασα μονο που τη διαβασα!!!! :lol:

Μαρη Θουλη σταματα να τα βαζεις με τις παιδαγωγους! :P καλα κανανε και τον βαλανε στο βρεφικο γιατι αν τον εβαζαν στο παιδικο 1ον θα τον κοροιδευαν τα υπολοιπα παιδακια που φοραει ακομη παμπερς(τα παιδια ειναι "αδιστακτα" σε αυτα) και 2ον αν δε μπορουσε να ακολουθησει σε αυτα που εκαναν μπορει να ενιωθε μειωνεκτικα και θα τον επαιζαν τα μεγαλυτερα! ενω τωρα ειναι ο μεγαλος της παρεας! ;) οσο για την ανθος αραβοσιτου γιατι πειραζει που τρωει;;;κι εμεις καναμε στο παιδικο μια φορα την εβδομαδα(δεν ηταν επιλογη μας,το ιδιο προγραμμα ειχαν ολοι οι παιδικοι) και τη φτιαχναμε με ελαχιστη ζαχαρη..

Ευακι καλη ξεκουραση!!! κι εγω σα τη Κατερινα παντως..δε κανω τιποτα σχεδον! :P να ναι καλα η γυναικα που ερχεται μια φορα την εβδομαδα! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

οκ μολις τελειωσω απο εδω τις δουλειες θα ερθω και απο εσας μετα

ποσα θα μου δωσετε ομως???? :D:D:D χρειαζομαι λεφτα :D:D:D:D:D:D

χαλαρωνω βλεπω αρβυλα

και ριχνω και εδω καμια ματια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ααχχ τι καλα που εχετε γυναικες για τις δουλειες ζηλευω

αλλα ρε κοριτσια αν ακουσει ο αντρας μου οτι θελω γυναικα θα φριξει

αληθεια ποσο παιρνουν και καθε ποτε ερχονται και τι κανουν??ζηλευω παντως

καπου διαβασα οτι πηρατε γυαλια για τα μικρα σας

λεω να παρω και εγω αλλα δεν ξερω αν θα τα φοραει

ειναι και γαλανοματα και νομιζω χρειαζεται αλλα μην πανε τζαμπα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Xαζά χαζά πάντως πρέπει να κάνω και εγώ μια καλή γενική,μόνο τα βασικά κάνω.

θα έπαιρνα γυναίκα αλλά δεν είναι και μεγάλο το σπίτι μου,ντροπή μου :oops::oops: και με βοηθάει και ο άντρας μου!!!

Τόνια τυχερή είσουν με τις τρίχες!!Εγώ είχα κάνει 7 επισκέψεις πριν μείνω έγκυος και συνεχίζω...αποτέλεσμα πολύ καλό αλλά θέλω να το ολοκληρώσω..τσάμπα τόσος πόνος και τόσα λεφτά;Μπικινι,μασχάλη,άνω χείλος κάνω.Στα πόδια δεν έχω πολλές και κάνω σιλκεπιλ.

Ιουλία περαστικά σου ρε,ένα ένα τα θυμάμαι όλα :?:? Τι σε τσίμπησε τελικά;δεν ξέρεις;

Φριτέζα δεν έχω,είχα σαν φοιτήτρια αλλά δεν μου αρέσουν τα τηγανιτά οπότε τσάμπα χώρο θα πιάνει.

Αποχυμωτή θέλω όμως.Αλήθεια μπορώ να δίνω χυμούς στην μικρή;Πέστε καμιά ιδέα!!!

Καληνύχτα και από μένα!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσαρες μου! Τι κανετε?

Αφροδιτουλα να ζησετε μια ζωη αγαπημενοι!!!!! Χρονια σας πολλα και με το καλο ο Πανουλης!!!!

Λαλα μου να χαιρεσαι την Χριστιαννα σου!!!!! Να ειναι παντα γερη και τυχερη στην ζωη της!

Ερη μου δεν εμαθα νεοτερα. Ξερω μονο οτι η αστυνομια τους ψαχνει! Τι θεμα θα κανεις στο δωματιο του? Ρε δυσκολη η διαιτα...απαπα δεν θα μπορουσα να την κανω με τιποτα!

Χρυσα και εγω θα ελεγα να το τραβηξεις οσο αντεχεις στην δουλεια. Βλεπεις και κανεις. Μα τι κολλημα τρωνε ολη ρε με την ανατροφη των παιδιων μας? Να κοιτανε τα δικα τους. Πολυ μου την δινουνε κατι τετοια ατομα :twisted:

Βικυ δεν μου ανοιγει τον συνδεσμο :(

Θαλασσιτσα με το μαλακο βρε οι δουλειες. Ολα μαζι δεν γινονται! Κανε καλου κακου μια εξεταση αιματος!

Σας ειπα? Προχθες θηλασα για πρωτη φορα δημοσια!!!! :D Ειμασταν βολτα με την ξαδερφη και τα παιδια. Ειχα τον μικρο στο Μει Ται και επειδη πεινασαμε πηγαμε για σουσι. Μολις εκατσα τσουπ πεινασε και ο μικρος. Χαλαρωσα το Μει Ται, γυρισα τον μικρο στο πλαι σε κλασσικη σταση εβγαλα και τον βυζο εξω και θηλασα!! Στην αρχη κοιτουσα αν με κοιταει κανεις αλλα στον κοσμο τους ολοι! Μονο κατι γιαγιουλες με κοιτουσαν με θαυμασμο και χαμογελουσαν! Ποσο μου αρεσε!!!

Τι αλλο? Ξεχασα........ :oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πω πω κοριτσια ειλικρινα δε σας προλαβαινω με την καμια!!!!!!!!!!

γραφετε τοσες σελιδες κ τοσα πολλα δε θυμαμαι κ δεν προλαβαινω τιποτα!!!!

ονειρα γλυκα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!

δεν ειμαι καλα..πινω ενα γαλα να χαλαρωσω!

μολις γυρισαμε απο παιδων...η Μ-Ι ξεκινησε ξηρο βηχα κατα τις 2:00 τη νυχτα και σις 3:00 δυσκολευοταν α αναπνευσει..ο βηχας εγινε πιο βραχνος...ο βηχας πιο εντονος..πηγαμε νοσοκομειο...κορτιζονη σε σταγονες...γυρισαμε ...τωρα κοιμαται!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κορες! :D

Ευακι δεν ειναι μεγαλο εξοδο η γυναικα για το σπιτι οπως κι εγω νομιζα..μου παιρνει 5ευρω την ωρα και καθεται 3 ωρες καθε εβδομαδα.φυσικα δε τα κανει ολα εκεινη,κανω κι εω παρα πολλα!πχ δε την αφηνω να αγγιξει μπανια και κουζινα γιατι θελω να ξερω πως τα καθαρισα!.. ;) Ε νομιζω 15 ευρω την εβδομαδα δεν ειναι και τραγικο...για ενα καφε να πηγαιναμε με το Μακη τοσα θελαμε! :roll:

Βικυ Λαρυγγιτιδα η Μ-Ι;;; :( Περαστικα της της μικρουλας! κι εμενα το ιδιο εκανε τη προηγουμενη εβδομαδα πρωτη φορα και τον εβγαλα στο μπαλκονι,του εκανα και εισπνοες κι ευτυχως τις γλιτωσαμε τις σταγονες...ακομη ομως βηχει ποτε ποτε και ειδικα στον υπνο! :?

Λενακι τα ειδες ολα με τοσα που ειπαμε;;;;εεμμμ γιαυτο πιο πριν κι εγω δε μπορουσα να συμμετεχω δε σας προλαβαινα!!! :shock: τωρα ομως που ειμαι καθε 2 ωρες καθηλωμενη στο βυζορουφηχτηρι πιανω τη παρλα και περναει η ωρα! :P

Λενακι ευγε κοριτσι μου! :P Μωρε στη Γερμανια ποιος να σε στραβοκοιταξει;;;εκει ειναι πολυ συνηθισμενο! ;) Καλο το σουσι;;;δεν εχω φαει ποτε! μου κανει καπως το ωμο ψαρι... :roll:

Αφρο κι εγω δε σου ευχηθηκα ρε για χθες!!!ολο το ελεγα κι ολο το ξεχνουσα! :oops::oops: Παντα ευτυχισμενοι να ειστε πουλακι μου!!!! :-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!! Σας εχασα παλι!!τι κανετε?

Βικυ περαστικα. Το σεμπινι επαθε λαρυγγιτιδα περσι, οταν ηταν 14 μηνων και πιθανον συνδεοταν με το ΜΜΡ το εμβολιο..τεσπα, εβηχε και καποια στιγμη δεν μπορουσε να αναπνευσει κ ηταν 12 το βραδυ και μονη στι σπιτι...ασε, ευτυχως δεν χρειαστηκε νοσοκομειο...ατιμο πραγμα...

Τονια καλημερα!! Ο κρητικαρος ο Αλεξ τι κανει? καλυτερα τωρα με το μωρο, ηρεμησε απο τη ζηλεια καθολου?

Αφροδιτη ειχατε επετειο? ποσα χρονια βρε κοριτσι?? αντε να ζησετε ευτυχισμενοι και να σε προσεχει ο Κ παντα ετσι οπως τον ειδα!! Καλε ποτε γεννας? πλησιαζει!

Λενακι σουσι?? βρε συ εγω θηλαζα δημοσια συνεχεια, μη ντρεπεσαι!!

Τα αλλα κοριτσια τι κανουν? δεν τα διαβασα ολα, γιατι σε μια ωρα φευγω κ πρεπει να ετοιμασω το σεμπινι...Χρυα, Αργυρω, Λενα, Αναστασια,Μητσακι, Ιουλια, Βενη,Παναγιωτα, Κατερινα, Νατασσα, Νατασσουλα, Μαγδα, Αθηνα σας στελνω πολλα φιλια, ξεχασα καμια???

Εμεις καλα ειμαστε..εχω ξεκινησει κ παω το Σεμπινι σε play groups για 3 με 4 ωρες καθε μερα (οργανωνονται σε σπιτια)..για την ωρα καθομαι κ εγω εκει, αλλα απο αυριο θα παιρνω μαζι την κοπελα που εχω στο σπιτι και αργοτερα θα τον πηγαινει εκεινη..Αλλα θελω να δω πρωτα πως ειναι μαζι της κ πως ειναι κ εκεινη..Παιζουν μαζι καμια φορα εδω αλλα θελω να περασουν περισσοτερη ωρα μαζι...Θελω να την εκπαιδευσω λιγο με το μικρο, για την ωρα απλα καθαριζει το σπιτι αλλα νομιζω μπορει κ παραπανω..

Θα σας πω περισσοτερα για τη ζωη εδω πιο μετα..

Φευγω παω να καθαρισω το μικρο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι ειναι ο ποκογιο ρε κοριτσια;;;;;

Φρανιτακι καλα ειναι ο κρητικαρος..εμενα κοντευει να τρελανει!!! :crazy: Ζηλευει πολυ αλλα ευτυχως σταματησε να τη δερνει!μονο καμια ξωφαλτση αραια και που! :lol:

Γενικα ομως ειναι παρα πολυ ζωηρος και δεν ακουει τιποτα!!! προς το παρον ακολουθω δημοκρατικες μεθοδους,αλλα σε λιγο αν συνεχισει ετσι θα βγει η γκεσταπω που κρυβω μεσα μου!!! :evil:

Μαρακι ενταξει το κωλι;;;

Α Κατερινα που ρωτησες για τους χυμους..γιατι καλε να μη κανει να πιει η μικρη σου;;;μονο καλο θα της κανουν! ;)

Καλημερα Αργυ! :-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα, τι κάνετε?

εμείς είμαστε ευτυχώς καλύτερα, ο βήχας της Έλενας έχει υποχωρήσει κι ευτυχώς τα βράδυα κοιμάται καλά.

Βίκυ περαστικά, λαρυγγίτιδα? η παιδίατρος που πήγα την προηγούμενη βδομάδα μου είπε ότι η κατάσταση επιδεινώνεται από την υγρασία

Ιουλία περαστικά και σε σένα, κάτι παρόμια είχα πάθει όταν ήμουν έγκυος στον Μιχάλη, 3 μέρες έτρεχα στα νοσοκομεία και κανείς δεν μπορούσε να καταλάβει τί με είχε τσιμπήσει και κάθε μέρα εμφανιζόταν κι άλλα σπυριά:o:o τελικά την 3 μέρα μου βάλανε ένα μπουκάλι ορό με κορτιζόνη και ηρέμησα κάπως.

Για τον παιδικό για να τον πάρουνε σε δημοτικό πρέπει 1/9 να είναι 2,5χρ. αλλιώς πάει σε βρεφονηπιακό.

Χρύσα επειδή έχω περάσει από το λούκι των αντλήσεων στην δουλειά και ξέρω πόσο ζόρι είναι, θα σου πρότεινα να μείνεις στην δουλειά όσο περισσότερο μπορείς.

Μάρθα συνεχίζονται τα πράσινα κακάκια? Μπορεί πάντως να είναι και από κρύωμα αφού κάνει και τόσες φορές

Λίνα λυπάμαι για την δουλειά, ελπίζω τουλάχιστον να πήρες αποζημίωση. Εύχομαι να βρείς κάτι καλύτερο και γιατί όχι και πάνω σε αυτό που σπούδασες….

Δημητρούλα μην στεναχωριέσαι για τα Αγγλικά

Χρόνια Πολλά στην Χριστιάννα της Λαμπρινής

Αφροδιτάκι μου να ζήσετε και με το καλό να υποδεχτείς τον Πανούλη

Τόνια δοκίμασες τελικά να δώσεις κατεψυγμένο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νατασουλα μου καλημερα!χαιρομαι που ειναι καλυτερα η μικρη σου! :D

Τελικα δε δοκιμασα να της δωσω κατεψυγμενο,αλλα εφοσον μου περισσευει λιγο προς το παρον εχω κανει μια μικρη τραπεζα! ;) τωρα αν οταν ερθει η ωρα δε το πινει...θα της το περασω ενδοφλεβια!!!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερααα!!!!

Τι κανετε;;;

Εγω νυσταζω..θα σα ςπω μετα το γιατι!!!

Αφρο αυτό που λες είναι για να προγραμματιζουν καλυτερα οι γιατροι τις δουλιες τους..οχι ότι εχουν καμια καιλα να γεννησουν οι εγγυες..

Και ο λογος που καταλυγουν φυσικα στο μαχαιρι είναι γιατι το μωρο δεν ειναι η ωρα του να γεννηθει και φυικα δεν προκειτε να προχωρησει ο τοκετος οσα φαρμακα και να του βαλλουν.

ΘΑ γεννησεις ρεεεε…μη μασας..

Κοιτα και εμενα που το εχω παρει αποφας ότι θα φαω ολο τον Ιουλιο και σταντραρ θα γεννισω Αυγουστο!!!

Ευτυχως ο Παπ θα φυγει διακοπες τον Σεπτεμβρη..χιχιιχ

Καλε Αναστασιαααα..μη μηλας μαρι δια διαιτες εσυ….που εχεις σωμα μοντελου γιατι θα σε δειρω την επομενη φορα!!!!!!!

Ιουλια ξεκολλα..μακαρη και ο δικος μου να καθοταν στο καροτσι και να μην ειχα το αγχος να τον κινηγαω στο ΣΜ πχ…

Βικυ θεεικοοοο το πατουμενο…θελλω και εγω ένα τετοιο..αφου γεννησω εννωειται!!!

Αμαν ρε συ η μικρη..περαστηκα ρε…πωπω…δυσκολα ετσι.

Φρανι παλη ετσι ρε..το θυμαμαι που ελεγες για την προηγουμενη φορα…Μπραβο γι ατην προσπαθεια σου με την κοπελα..θα την οφελησει πιστευω και στο μελλων της

Κατερινα εγω εδινα χυμο στον μικρο περιπου από τον χρονο..του εδινα φρουτα και λαχανικα αναμεικτα για ένα διαστημε που δεν ετρωγε καλα..

Ακομα και τωρα οποτε δεν τρωει καλα- είναι αναλογα με τις μερες του του κανω έναν χυμο πορτοκαλι καροτο αγγουρι μηλο και το κατεβαζει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα σας!

Νατασουλα τι κανεις? :-*

Σκεφτομαι να παω στη λαικη...Πηγα την περασμενη τριτη κ μ'αρεσε που διαλεξα απο μεγ.ποικιλια τα φρουτα-λαχανικα μας...

Ομως παθαινω αγοραφοβια....Πανικοβαλομαι! :o Και νευριαζω συνεχεια αφου καθονται στη μεση του δρομου κ μιλανε και δεν προσεχουν το μωρο στο καροτσι...παλιοτερα ειχε ριξει μια ενα μικρο λαχανακι πανω στο μωρο! :o Θα τη σκοτωνα! :lol:

Τονια τα βρηκαμε-τα συμφωνησαμε!σε περιμενω!κ αν μου φερεις επιτελους την ησυχια που ψαχνω θα σου κρατησω τον Αλεξ να πας διακοπες!! :lol::lol::lol:

Βρε κοριτσια εχω 3 κιλα παραπανω απ'οτι αισθανομαι καλα...με πιεζουν τα ρουχα μου...και αν αφησω τα 2-3 να πολλαπλασιαστουν τοτε θα ΠΡΕΠΕΙ να κανω διαιτα!ενω τωρα απλα προσεχω! ;)

ιουλια μου καθε πραγμα στον καιρο του! ;);) Ασε το παιδακι!ουτε 2 δεν ειναι ρε συ!τον βλεπεις που ειναι ψηλος κ νομιζεις ειναι αντρακι!

Σας αφηνω γτ η τσιτα ανεβηκε στο κεφαλι μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Τι πιο καλή βαλίτσα σκέφτεσαι να κανείς εσυ κορίτσι των διακοπών για τώρα είναι ότι πρέπει 😊 που σκέφτεστε να πάτε διακοπές ; και εγω μαιευτηρίου δεν έχω κάνει μόνο παραγγελία έχω κάνει περιμένω να έρθουν τα πράγματα και αυτά γιατί τα παρήγγειλε ο αντρας μου αυτός θέλει να είμαστε έτοιμοι για κάθε ενδεχόμενο μας είπε και η μαία για γεννά στις 38 εβδ και κάπως το έχω δέσει κόμπο τώρα εγω ότι 9-10 Αυγούστου να με βάλει για γεννά 😂  και εγω 40 εβδ + 2 γέννησα το πρώτο είχα ετοιμάσει τζαντα και είχα βαρεθεί να την βλέπω μέσα στην ντουλάπα 😂
    • Κι εγω αυτο που πήρα! Νομιζω θα βολέψει και για πιο μετα☺️
    • Ναι αυτά λέω κι εγώ! Λέω να πάρω ένα τέτοιο! Εγώ έχω λίκνο από μια φίλη μου, οπότε σκέφτομαι πόσο θα κοιμηθεί στην κούνια αν πάρω την κλασική; Ενώ το άλλο αξιοποιείται για κάποια χρονακια 
    • Πιστεύω έχεις περιθώριο ακόμα να γυρίσει..Μια γνωστή μου όταν πήγε να γεννήσει κ λίγο πριν το πάρουν με καισαρική γτ ηταν ανάποδα, γύρισε τελευταία στιγμή μόνο του και γέννησε φυσιολογικά κ όλα καλά.. Όσο για τις συσπασεις ρώτησα χθες τη γιατρό κ μου ειπε ότι θα τις καταλάβω αν είναι γιατί θα έχω πονακια..Όχι ότι με κατατοπισε αλλά αυτό μου είπε..
    • Κι εγώ έχω δει αυτα  που βγαίνουν τα κάγκελα ,γίνεται κρεβατάκι και κοιμάται εκεί ως 6 χρονών..Μου φαίνεται θα βολεύει καλύτερα..τέτοιο σκέφτομαι να πάρω 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...