Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρές του βυζονυχτίου Νο.42-Βγες Πανουλη βγες !!!


Recommended Posts

Θουλάραααααααααααααααααααααααααα μουυυυυυυυυυυυυ τι έγινε ρε;;;Τι έπαθε ο μικρός;;;;; :?:? Τώρα διάβασα όλες τις σελίδες που είχαν γράψει οι πολυλογούδες και είδα ότι έκανε πράσινα κακακια και πολλές φορές... :?:?:?:? Καλά μωρή μόνο 1 φορά την ημέρα κάνει κακά ο γαμπρός μου;;;; :shock::shock::shock::shock: Η δικιά σου νύφη χέζει 5-6 σίγουρα... :roll::roll: Χαρτί υγείας δε θα προλαβαίνει να της αγοράζει ο γιος σου..Όλη μέρα σκατό...Σαν τον άντρα μου... :lol::lol::lol::lol:

Επίσης, η μικρή κάνει κίτρινα κακάκια και υγρά...Νομίζω έτσι πρέπει να είναι.. :roll::roll:

Την Πέμπτη γίνεται 1 μήνα... :x:x Πότε πέρασε ο καιρός... :D:D:D

Επίσης κοιμάται πάλι στην κουνια της... :D:D:D:D:D:D

Λοιπόν μιας που έλεγες για το χρόνο που θηλάζει ο Παντελής..Και το Λενάκι εκ Γερμανίας έλεγε για το Γιωργάκη της..

Η μπέμπα (αρνούμαι να την αποκαλέσω Δημητρούλααα :ymsick::ymsick::ymsick::ymsick: ) ενώ τρώει συνήθως 10λεπτα, το ΣΚ θήλαζε 20λεπτα και ανα 4ωρο (τη νύχτα κάθισε 6 ώρες χωρις βυζί)...Από χθες το βράδυ πάλι 10 λεπτα..Και ούτε...Μπορεί να είναι και 7-8 λεπτά...

Χθες την τάισα 9.30, 10 έκανε μπάνιο, την ξανατάισα για κανα 10λεπτο, κοιμήθηκε και ξύπνησε στις 3.15..Τρώει για 10 λεπτά, κοιμάται, 5.30 ξαναξύπνησε, έφαγε πάλι για 10 λεπτά, 7.30 τα ίδια με τη διαφορά ότι με το ζόρι να την κράτησα 7-8 λεπτά στο βυζί... :shock::shock::shock::shock: Τώρα το μεσημέρι πριν κοιμηθεί πάλι 8 λεπτά έφαγε... :shock::shock::shock: Και κοιμάααααται...

Τι να κάνω;;;;;; :roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll:

Επίσης, από το ένα βυζί που είναι πληγωμένο από την αρχή έτρωγς λιγότερο...Με το που πιει 5 λεπτά από αυτό νιώθω να ξεφουσκώνει... :?:?:? Σα να μην έχει άλλο γάλα, ενώ αμα καθίσει η μικρή στο στήθος πίνει κανονικά.....Υπάρχει περίπτωση να μου κοπεί το γάλα από αυτό το στήθος;;; :roll::roll::roll::roll::roll::oops::oops::oops::oops: Μη με κοροδϊδέψετε.... :oops::oops::oops: Γενικά από την αρχή δεν το γουστάρει αυτό το βυζί... :?:?:?

Θουυυυυυ δεν έχω θηλάσει δημόσια...Κι όχι γιατί ντρέπομαι...Απλώς δεν έχω μάθει ακόμα στάσεις... :oops::oops::oops: Σπίτι την ακουμπαω πάνω στο μαξιλάρι θηλασμού, με το ένα χέρι κρατάω το κεφάλι της και με το άλλο το βυζί... :?:?:? Στην κλασική στάση δεν μπορώ ακόμα να τη θηλάσω... :roll::roll::roll::roll::roll: Δε με βολεύει... :?:?:?:?:?:oops::oops::oops:

Ο Γιώργος καμαρώνει που τα κατάφερα...Και με κοροϊδεύει έτσι όπως τη θηλάζω... :lol::lol:

Ξύπνησε...Πάω να τη δω κι έρχομαι....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ναι 3 γινεται..ωχχ καηκες???????????

ασχετο..ρε παιδια κανει καλη δουλεια η φισες πραις..

εχω το σκυλακι της φισερ πραις κ λεει το τραγουδι της αλφα βητας..

κ ο θοδωρης το εμαθε :shock::shock: οκ του ξεφευγουν λιγα γραμματα αλλα το σκατο το εμαθε :):)

μολις τσακισα μια λακτα 8-)8-)8-)

ναι ρε γωγω..πρασινα..κυππαριση..εβελπιστο να περναει ιωση..μακαρι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

οχι ρε..αν τη βαζεις στο μεμε δε θ κοπει...κ μενα δε γουταρει μεμε..το παιζει αντρας βαρυς :lol::lol::lol:

ενω ο θοδωρης ηταν τρελος βυζακιας

εμενα μες τημερα δε νομιζω να περασει 2ωρο κ ναμη φαει..μπααααα

καλα μωρη...δε θελει κ ειδικη σταση να θηλασεις δημ..ερχισε να θηλαζεις τη κλασικη μες το σπιτι να μαθεις

εγω τωρα θηλαζω. 8-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ιουλια περαστηκα ρε συ!!!

πωπω τι επαθες στα καλα καθουμενα!!!!

Οχι ρε θου..απλα θα ειμαι μοναδικη περιπτωση ..γιατι ολοι απο εδω οσοι ειναι να παμε στα νεα γραφεια θα υποβαλουμε παραιτηση και μετα θα μας κανουν στο καπακι προσληψη στην καινουρια εταιρια..αλλα θα εχει ΤΟ απιστευτο γελιο ε;;...σκεψου πχ 23/05 παραιτηση παο τι μια...24/05 προσληψη στην αλλη...06/09 επισημη αδεια κυοφορεια...χαχαχα...

Και θα αναρρωτηθουν ποιος προσλαμβανει εγγυος στην εποχη μας..και μαλιστα 2 ευδομαδες πριν αρχισει η αδεια της.

Εγω ηθελα να με αφισουν την παληα εταιρια για να παρω μετα και το 6 μηνο που στην ουσια δεν θα φαινομουν πουθενα και θα δουλευα ταυτοχρονα στην αλλη εταιρια..αλαλ ο στριμμενος δε θελει... :evil::evil::evil:

Σοβαρα;;; σημερα η Χριστιαννα γινετε 3;;; πωpouch ω..

Να της ζησει [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif]

Αναστασακο μερσι για τις ευχες..απο το στομα σου και σου θεου το αυτι .

Παντως με την ψυχολογο που μιλησα..εχω αλλες 2 συνεδριες...ειμαι καλυτερα..

το θεμα ειναι πως αμα λεμε τωρα δε μας κατσει...πρεπει να προετοιμαστω κυριως για αυτην την περιπτωση και οι επομενες 2 συνεδριες μας ειναι για αυτο το θεμα

Φοβαμαι πολυ μια ενδεχομενη καισαρικη οχι για την ιδια την καισαρικη αλλα για το ψυχοσωματικο κοστος..

Στον Χριστοφορο δεν φοβομουν καθολου..η αληθεια ειναι πως 9 μηνες δεν σκεφτομουν καθολου ενα τετοιο ενδεχομενο..προεκυψε σαν ιδεα 5 μερες πριν..και σαν οριστικο μια ημερα πριν λαι ημουν χαλαρη και δεν φοβομουν καν..

τωρα φοβαμαι..και ακομα δεν ξερω γιατι..και να φανταστιετε οτι δεν ειχα καμια..μα καμια παολυτως σωματικη επιπλοκη....ουτε καν να ειμαι σε φαση να γενναω και επρεπε επειγοντως να γινει...

δεν ξερω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Βάλε τη Βένη απ' απευθείας να την κάνει την καταγγελία! Τι ανώνυμη και κουραφέξαλα! Εδώ έχεις το μέσο, που στο αστυνομικό τμημα τη φωνάζουν με το μικρό της όνομα! :lol::lol::lol::lol::lol:[/quote:1b6d98m0]

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

α να χαθειτε καλε!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

τι κανετε????????

πηγαμε εχθες στο φραγμα της θερμης καιητανε τελεια~!!!!!!!!!!!

μαρθα νατασσα καθε σ/κ εκει θα ειμαστε με τον κωστα να συναντιομαστε!!ενθιυσιαστηκα!! :D

δεν εχω διαβασει τιποτα σχεδον εχετε γραψει υπερπολλα!!! :lol::lol::lol::lol::lol:

ααααα σισιω τελει οτο νυφικο!!!!!!!!! το ειχα δει!!!! ;) σιγα μην το εχανα!! :lol::lol::lol::lol:

σας φιλω σταυρωτα και συνεχιζω δουλιτσα!!!

αααα παρηγγειλα αυτην την ζυγαρια να ζυγιζομαστε και να μετραω

και τον μικρο υψος βαρος..τελεια φαινεται!!!

http://www.electricmarket.gr/product.asp?catid=176

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ηρθα!αλλεργικη αντιδραση απο τσιμπημα..

ναι θουλιτσα εχω κ τρελη φαγουρα!κ ειναι εκνευριστικο γιατι οταν καθομαι φαγουριζονται τα εξανθηματα στον πωπο :oops::oops::oops::oops::oops::oops: !

τεσπα!αλοιφουλα,ευτυχως την ειχα απο τον γιωργο τοτε που 8 μηνων μου εβγαλε δυσανεξια στα δημητριακα κ ενα χαπακι καθε βραδυ..αντε να δουμε!

αφρο να ζησετε κ να ευτυχησετε!με το καλο κ το δευτερο αντρακι σας!!

βρε κοριτσια το καροτσι θελω να το καταργησω γιατι μου φαινεται πως ολα τα παιδια που βλεπω σε καροτσια ειναι μικροτερα απο τον γιωργο.. :?:?

σταδιακα θα το παω..για κοντινες αποστασεις χερακι ή ποδηλατο,για μακρινες κ δουλειες ισως το καροτσι..

θεσσαλονικιες ξεκινησατε να φορατε καλοκαιρινα στα παιδακια σας;;θεσσαλονικιες λεω λογω του οτι εχουμε τον ιδιο καιρο,ε!πειτε κ οι αλλες ομως! :D

το πρωι πηγαμε παρκο κ του ειχα μακρυμανικο αλλα ειχε τοση ζεστη που τον λυπηθηκα..αλλα νωρις δεν ειναι;; :?

εγω κοντομανικα φοραω..για πειτε!

αναστασακι καλε μη στεναχωριεσαι!!θα μιλαω αν ειναι να σου μπαινουν ιδεες οτι δε σε συμπαθω! :lol::lol:

αφρο εγω ιουνιο γεννησα κ καλοκαιρινη νυχτικουλα με τιραντακι φορουσα κ μια ρομπιτσα απο πανω λεπτη βαμβακερη,αλλα την εβαζα μονο οταν κατεβαινα για καφε στην καφετερια κατω!δηλ.συνεχεια! ;)

μου φαινοταν περιεργο που δε φορουσα ρουχα ομως,λες κ ημουν αρρωστη, ενω ημουν τοοοοοοσο καλα αμεσως..κ οταν με το καλο γεννησω ξανα θα εχω κ ρουχαλακια μαζι μου..

τα υπολοιπα το βραδυ!παω στο ζουζουνι μου!

φιλακια πανεμορφες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαιρετω τις ομορφες μανουλες

ααχχχ κοριτσια ψωφησα

εγιναν ομως ολα τα πατζουρια(5 συνολο)οι 2μπαλκονοπορτες σε σαλονι κουζινα και το παραθυρο της κουζινας

και οι 2 κουρτινες

ουυυφφφφφ δεν μπορω να κουνηθω

2 πατζουρια και το μπαλκονι στο τελος μου τα εκανε η πεθερα :):)

την μικρη την ειχε ο πεθερος στην αυλη αλλα αυτη ηθελε να ερθει σε μενα και μετα την πηγε στο σπιτι τους για να μην με βλεπει :(:(

αλλα επρεπε να γινουν τι να κανω

μετα την ταισα και την κοιμησα στης πεθερας το σπιτι για να συνεχισω με τα παραθυρα

τωρα καθησα απο το πρωι

τα υπολοιπα αν αντεξω αυριο

αφρο διαβασα κατι για μυρμηγκια

εχω και εγω παρα πολλα και δεν ξερω απο που βγαινουν

βαζω στη μια τρυπα εμφανιζονται απο αλλου

σημερα που καθαρισα μπαλκονια εβαλα γυρω γυρω στο σπιτι και κυριως στα παραθυρα συριζα κατω παραθυρο με μπαλκονι εντομοαποθητικο μου ειπαν μηπως μπαινουν απο εξω και τωρα θα δω τι θα γινει

δοκιμασε το

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα θεόμουρλες!!!!!!!!!!!

Είπα να ξεκινήσω να μπαίνω κι εγώ στην παρεούλα σας(αν με θέλετε φυσικα) αλλά εσείς δε πιάνεστε στην πάρλα!!!!!!!!!!!!!!Καλέ,χειρότερες κι από μένα είσαστε!!!!!!!!!!!!!

Ξεκίνησα να διαβάζω από κει σας άφησα,έπεσα πάνω σε κάτι πιποσυζητήσεις :lol::lol::lol::lol::lol:

Γέλασα πολύ....διάβαζα...διάβαζα...αλλά στο τέλος κουράστηκα!!!!!!!!!!!!!!

Καμια 15 αρια σελίδες γεμίσατε από το Σάββατο μέχρι σήμερα!!!!!!!!!!Ουφ!

Θα προσπαθήσω να σας παρακολουθώ από δω και πέρα,αν τα καταφέρω.........

Χρύσα,βλέπω έχεις προετοιμαστεί τέλεια για φυσιολογικό τοκετό!!!!!

Τον ψυχολόγο ποιός σου τον συνέστησε?Μόνη σου ή ο γιατρός σου?

Για πες,γιατί κι εγώ θα ήθελα να γεννήσω φυσιολογικά,ΟΤΑΝ μείνω έγκυος....

Εμένα βέβαια ο γιατρός μου στις 40 μέρες μετά τη γέννα που πήγα να με δει και το συζητήσαμε,

είπε δε με αναλαμβάνει.........Αλλά θα θελα να το ψάξω......

Τόνια,κάνε κουράγιο με τις αντλήσεις...

Σκέψου ότι η αδελφή μου δε θήλασε καθόλου το πρώτο της παιδί,από μ@λ@κι@ της μαίας και

στο δεύτερο της είχα φάει εγώ το κεφάλι και τελικά με αντλήσεις τον τάιζε μέχρι 6 μηνών!Μεγάλο μανίκι...Ειδικά αμα είσαι μόνη σου δε το συζητώ.......Εκείνη τους πρώτους μήνες έμενε στο εξοχικό μαζί με τη μητέρα μου κι εμένα οπότε είχε βοήθεια......

Το πρώτο τρίμηνο είναι το δύσκολο...μετά θα σου φαίνεται παιχνιδάκι!!!!!!!!

Τhalassa ζηλεύω!!Δεν έρχεσαι κι απ το σπίτι μου μία βόλτα?

Εγώ μάλλον γενική και κρύψιμο χαλιών,θα κάνω την Τετάρτη που θα χουμε απεργία....

Αν μ αφήσει βέβαια ο κανακάρης μου!!!!!!!!

Lucky περαστικά σου!Πάρε καμία αλοιφή ή κρέμα με καλεντούλα για να ανακουφιστείς απ τον κνησμό.

Argi κι εγώ έτσι θήλαζα...μόνο στο σπίτι...Δε πρόλαβα να θηλάσω έξω γιατί δυστυχώς θήλασα μόνο 43 μέρες....

Ελπίζω στο επόμενο να μου κάνετε εντατικά σεμινάρια εσείς οι θηλάζουσες και να τα καταφέρω καλύτερα!!!!!!!!!! ;)

Αφροδίτη να ζήσετε και να είστε ευτυχισμένοι και ερωτευμένοι ως τα βαθιά σας γεράματα.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοπελουδια μου

Τι κανετε;

Εγω ειμαι σιγουρα καπως καλυτερα

Σιγουρα η στεναχωρια υπαρχει

Και το αγχος και μια πικρια ...6χρονια ηταν αυτα

Αλλα σιγουρα εχετε δικιο,βλεπω τα θετικα του

Πραγματος κΙ συνεχιζω...ελπιζωντας για το καλυτερο

Ευχαριστω ολες για τα καλα σας λογακια

Σας διαβσα ρε κοροτσια αλλημουν

Τα θυμαμαι μπερδεμενα...

Σσισιω μου σεβπρολαβα ειδα το νυφικανο

Πολυβπολυ ομορφο...

Θα εισαινκουκλα νυφη

Με το καλο

Αφρουλα επετειο;να ζησετε ;!!!!

Ερωτευμενοιβκαι πολυ πολυ ευτυχισμενοι!!!

Να δεχτειτε με τονκαλο το νεο σας μωρακι!

Χρυσακι δεν καταλαβα καλα τι το θες το ψυχολογο

Εννοω για τι νιωθεις κατι η προληπτικα;

Γωγω...εμενα προτημουσε το δεξι παντα στηθος

Καινπαντα τομαριστερο μου ειχε θεμα...

Αλλα εγω συνεχιζα κανονηκα...την εβαζα και ας μην ηθελε!

Και ας πονουσε πολλες φορες...

Ιουλια περαστικα ευχομαι να περασει γρηγορα!!

Υποβαλλω και επανερχομαιιιιιι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Molly συγνώμη ρε συ αλλά μήπως μπορείς να γράφεις με μαύρα γράμματα? :oops::oops: μου πονούν τα μάτια μου με τα ροζ!!!! :oops::?

χαχαχαχαχαχαχαχαχαχα!!!!!!!!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol:

Μάλιστα κυρία μου!

Οτι διατάξετε!!!!!!!!!!!!!!!!! ;);););)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αφρο να ζησετε και να ειστε παντα ευτυχισμενοι και αγαπημενοι

να χαιρεστε τον μανωλακη σας και με το καλο να υποδεχθητε και το νεο μελος ;););)

μολλυ καλωσηρθες στην ομορφη παρεουλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Eπέστρεψα!!! :D

Βάζω να φάω και κάθομαι να σας διαβάσω!! :-B

Δυστυχώς δεν πήγε πολύ καλά... :(( Πολύ μέτριο το σκορ... Δεν ξέρω καν αν θα το χρησιμοποιήσω στην αίτηση για το μεταπτυχιακό! :-s Απογοητεύτηκα λίγο... Δεν ήλπιζα σε κάτι φοβερό, αλλά αναλόγως της προετοιμασίας, ήλπιζα σε κάτι καλύτερο!!! :(

Anyway...

Πεινάω σα λύκος!!! Θα επανέλθω!!! :-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρε Λινάκι πραγματικά λυπάμαι για την απόλυση... :(:(:( Είναι δύσκολες οι εποχές...Αλλά πάρε κουράγιο από το Σοφάκι...'Ελαα..Σκάσε ένα χαμόγελο!!!!!! :D:D:D:D:D

Κι εμένα το δεξί προτιμά... :D:D:D Το αριστερό το έχει χεσμένο... :?:?:?:? Αλλά τη βάζω..Ένα γεύμα δεξί ένα αριστερό...Μάλιστα, καμια φορά αμα πεινάσει σχετικά γρήγορα από το προηγούμενο γεύμα τη βάζω πάλι στο ίδιο... ;);););););)

Μωρή Θουυυυυ από το δεξί βύζο έχω δοκιμάσει και τη θηλάζω σχετικά άνετα στην κλασική στάση..Ειδικά τώρα που τη θήλασα αφού μου το είπες, τα πήγα περίφημα... ;););););););) Αλλά από το αριστερό επειδή ακόμα η θηλή παραμένει σκισμένη και φοβάμαι μήπως πονέσω ούτε καν το έχω επιχειρήσει... :?:?:?:?:?:? Λέτε επειδή φοβάμαι μήπως μου την ξαναπληγώσει και της κρατάω το κεφαλάκι να μην το προτιμά το αριστερο βυζί;;;;;; :roll::roll::roll::roll::roll::roll: Ρε κορίτσια καθε μέρα με purelan και σπαθόλαδο είμαι και ακόμα να επουλωθεί... :cry::cry::cry::cry: Φυσικά δεν πονάω όπως πριν, αλλά το τσούξιμο παραμένει... :cry::cry::cry:

Μolly γεια σου... :D:D:D Είμαι η Γωγώ, 26,5 κι έχω δυο κοριτσάκια..Την Ιωάννα 25 μηνών και την μπεμπούλα 26 ημερών... :D:D:D:D:D Την Ιω δεν τη θήλασα...Ηπιε δικό μου γάλα, το οποίο το έβγαζα με θήλαστρο για 50 ημέρες...Τώρα δόξα το Θεό το παλεύω...Δεν έχει πιει ξένο το σποράκι μου ούτε 1 φορά..Ελπίζω να πάνε όλα καλά και να θηλάσω κανα 6 μηνο... :ympray::ympray::ympray::ympray:

Αρτζιιιιι που βρίσκεις στάσεις θηλασμού;;;Έχεις κανένα λινκ;;;; :roll::roll::roll: Εμένα αυτή τη στάση που κάνω τώρα μου την έδειξαν από το τμήμα μητρικού θηλασμού στο μαιευτήριο...

Αφροοοοοοοοο χρονια πολλά!!!!Πάντα γεροί, ερωτευμένοι κι ευτυχισμένοι να χαίρεστε τα παιδάκια σας...Φαντάζεσαι να γεννήσεις σήμερα;;;;Τι καλά... :x:x:x:x

Βένι σε έχω χάσει ρε..Τι κάνετε;;;;;; :D:D:D:D:D:D Ωραία ζυγαριά..Αλλά αν την πάρω θα απογοητευτώ με το λίπος το δικό μου... :lol::lol::lol::oops::oops:

Ψηλέγκω κάλεσες αστυνομίααααααν για την πεθερά;;;;Η μήπως κανενα τρελάδικο να τη μπουζουριάσει;;;;; :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: Μωρή εσύ είσαι κορμάρα..Τι 15 κιλά ήθελες να χάσεις;;;;;Δεν υπάρχει και εικονίδιο με μούντζα να το βάλω... :lol::lol::lol::lol:

Α, Παναγιώτααααα είδα τη φωτο από τη βάφτιση..Μαλάκα ήσουν θεά..Κορμάρα... :D:D:D:D Αντε με λίγο κόπο θα ξαναγίνεις έτσι... ;););)

Καλά η πεθερά σου πολύ κουτοπόνηρη..Συγγνώμη κιόλας..Εγώ λέω ότι θέλω να πάω για μανικιουρ πεντικιουρ, αλλά δεν προλαβαίνω λόγω θηλασμού της μπέμπας και η πεθερα μου στενοχωριέται και μου λέει να κανονίσω να πάω όποτε θέλω και θα μου τα κάνει αυτή δώρο... :lol::lol::lol::lol::x:x:x:x

Κι επειδή είπατε πολλά για τα πεθερικά, εγώ την πεθερά μου τη λατρεύω κι ας της φωνάζω..Αυτή ποτέ δε μου έχει δημιουργήσει θέμα..Με αγαπάει, με σέβεται, με βοηθάει και κάνει τα πάντα για να με ευχαριστήσει..Ασχέτως αν εγώ είμαι αχάριστη.. :oops::oops::oops: Βέβαια, είναι και ο Γιώργος απόλυτος και δεν της επιτρέπει να πει λέξη...Ώρες ώρες τη λυπάμαι... :(:(

Να μην αναφερθώ βέβαια στον πεθερό μου... :evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil: Και μόνο που τον βλέπω μου γυρίζουν τα έντερα.... :ymsick::ymsick::ymsick::ymsick:

Θάλασσααααααααα (κι αλμυρό νερό) θες να έρθεις να μου κάνεις και μενα μια γενική;;;; :lol::lol::lol::lol::lol::lol: Πες μου για σενα....Πως σε λένε, τι κάνεις;;;Έχεις μια κορούλα συνομήλικη με την Ιω μου ε;;;;;; :D:D:D:D

Α, επίσης θέλω να πω στο Μιτσάκι η οποία με ειρωνεύτηκε για την ηλικία μου ότι τόσο καιρό λέω ότι είμαι 26,5, να την πληροφορήσω ότι είμαι 26 και 8 μηνών..Σεπτέμβριο θα είμαι 27... :-w:-w:-w:-w:-w:-w 14/9 για την ακρίβεια... :-p:-p:-p:-p:-p:-p:-p:-p:-p:-p

Πως τα πήγες ρε πιπίνι με τις εξετάσεις;;;;; :roll::roll::roll::roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μιτσάκι μόλις τώρα είδα ότι επεστρεψες..Δεν πειράζει για το σκορ....Μπορεί να αρκεί για το μεταπτυχιακό... :roll::roll::roll::roll::roll: Να μάθεις να λες κακίες για την ηλικία μου.... :-p:-p:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια γύρισα σπίτι και τελικά είχε ήδη αγοράσει ο Γ την Κενακομπ :roll:

Είχε αμέσως αποτελέσματα

Μιτσάκη δεν πειράζει πουλάκι μου...έτσι και αλλιώς αυτή τη στιγμή

σημασία έχουν τα μωράκια σου.. Κι εγώ Οκτώβρη ξεκινάω το μεταπτυχιακό #-o

Γωγούλα είσαι παρα πολύ τυχερή με την πεθερά σου....Πήγαινε ρε για μανικιούρ!!

Εγώ τη δική μου ευχαρίστως θα τη σκότωνα :twisted:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαλιστα...ο Οδυσσεας ηρθε..εφαγε και εφυγε...κλαψ κλαψ..καιειμαι μονη..με τον φοφο να στις μερες κρισης και να μη με αφγινει να κανω και πολλα...οποτε θα μου κανετε λιγη πχοαρεουλα!!!!

Ιουλια περαστηκα ρε ..πωπω..τι σε τσιμπησε ρε πουλακι μου...

Μαρακι τον ψυχολογο μου τον συστησε η ομαδα του birth choices που εχουμε εδω στην Θεσσαλονικη και ειναι κυριως προλυπτικα...

τον χρεαζομουν ομως γιατι το προβλημα μου με την καισαρικη ειναι κυριως ψυχολογικο.

ειναι γεγονος παντως πως οι περισσοτεροι γιατροι δεν αναλαμβανουν...γι'αυτο και εγω αλλαξα γιατρο.

παντως αμα θες εχω λιστα σε Αθηνα και θεσσαλονικη με γιατρους που αναλαμβανουν.

ο γιατρος μου λεει οτι το 80% των γυναικων που το θελουν το καταφερνουν, οι υπολοιπες ειναι ιατρικες περιπτωσεις...

και εμενα θα το δει υποπερουποθεσεις...γι'αυτο και ο ψυχολογος..μη παθω κανενα πατατρακ..

τι ηθελα να πω...παλη ξεχασα..ρε παιδια το αλτσχαιμερ μου δεν παιζετε λεμεεεε...

παω να βαλω τον κημα να κανω το πασττσιο οσο ο φοφος καταπιαστηκε να παιξει με τα λιτλ πιπλ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έφαγα, έσκασα :@) κι επανήλθα, γιατί νηστικό αρκούδι δεν χορεύει!!! 8-}

Σας διάβασα και μου φτιάξατε το κέφι, δε μπορώ να πω, αλλά είμαι λίγο απογοητευμένη.... :(

Γωγούλα... :ymtongue: Δεν φταίω εγώ μαρή, αν από 26ετών και μίας ημέρας, δηλώνεις 26,5!!! :P Τι απειρίες είναι αυτές;;; :lol: Εντάξει, ομολογώ τότε ότι είσαι όντως 26,5 ακόμα!!! :lol:

Αφροδιτούλα, να ζήσετε κοπέλα μου!!! :x Να χαίρεστε το παιδάκι σας και με το καλό να ξεμπουκάρει και το μικρούλι!!! :D

Χρυσουλάκι μου, κι εγώ νομίζω κάτσε στη δουλειά όσο αντέχεις... Όχι περ/ρο όμως, όταν νιώσεις ότι τα 'φτυσες ξεκίνα την άδεια!! Κι εύχομαι κι εγώ ολόψυχα να γίνει τελικά όποτε, όπως και όπου θέλεις!!!!! :D:x

Αθηνούλα, εμένα ξέχασες και ναι, στο καφεδάκι θα σε λιθοβολήσω!!! :P

Προσωπικά βολεύομαι καλύτερα βόρεια, αλλά και οι Αμπελόκηποι μου φαίνονται μια χαρά!!! Πείτε μέρα και ώρα τελικά!!! :D

Ιουλία, καλά έκανες και πήγες στο δερματολόγο λοιπόν!!! Πολλά περαστικούλια!!!

ΜαρίαΙωάννα, μακάρι να με πάρουν κι εμένα στο μεταπτυχιακό και τότε δεν θα με ενδιαφέρει το σημερινό!! Καλή αρχή και σε σένα!!! :D Πως είναι η Ιώαννα σου; Έπεσε ο πυρετούλης;

Μη με παρεξηγείτε, δεν θυμάμαι άλλα, είμαι λίγο πτώμα κι έχω πονοκέφαλο!!! #-o Σας φιλώ ΟΛΕΣ όμως!!! :x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Δεν ξέρω τι να σου πω.. μόνο από αυτά που μας αναφέρεις εμένα προσωπικά μου έχει προκαλέσει ανασφάλεια.. πόσο μάλλον να το βίωνα κιόλας... Μήπως να κάνεις διπλό υπέρηχο σε διαφορετικούς γιατρούς την ίδια μέρα για μεγαλύτερη ασφάλεια;; Σίγουρα όμως πρέπει να πάρεις άμεσα δεύτερη γνώμη για τα ultro.. μπορεί να μην αρκεί αυτή η ποσότητα για τη περίπτωση σου με τόσο αίμα.. και μόνο γιατρός μπορεί να στο πει.. εγώ δεν θα έχανα χρόνο, ακόμα και αν "δεν είχε νόημα" κατά τα λεγόμενα του συγκεκριμένου κυρίου, θα ήθελα να του δώσω τις καλύτερες δυνατές ελπίδες.. Για το αιμάτωμα με είχες ξαναρωτησει και όσο και να σε ευχαριστώ για την εμψύχωση απέφυγα να απαντήσω.. κυρίως γιατί δεν θέλω να εστιάζω στις αρνητικές στατιστικές και σίγουρα στο να τις μεταδίδω.. χθες είχε μεγαλώσει σε σχέση με δύο εβδομάδες πριν αν και λεπταίνει σε πάχος όπου πιθανότατα σημαίνει ότι απορροφάται σιγά σιγά λέει ο γιατρός.. λίγο που το έψαξα όταν το βρήκαμε, το αιμάτωμα προκαλείται από αποκόλληση του σάκου.. αυτά που διαβάζω είναι αρκετά τρομακτικά αλλά ευτυχώς ο γιατρός μου δεν έδειξε ποτέ να ανησυχεί.. και δεν ένοιωσα με αυτή την έννοια τον φόβο ίσως και που θα έπρεπε..  "Ορισμένοι ερευνητές προτείνουν ότι τα μικρά αιματώματα δεν επηρεάζουν την έκβαση της εγκυμοσύνης. Ωστόσο, άλλες μελέτες υποστηρίζουν την άποψη ότι η έκβαση της εγκυμοσύνης εξαρτάται από το μέγεθος του αιματώματος, την ηλικία της εγκύου και την ηλικία κύησης. Η κλινική σημασία μιας SCH (υποχοριονικό αιμάτωμα) στο πρώτο τρίμηνο μπορεί να προσδιορίσει έναν σημαντικό πληθυσμό εγκύων γυναικών με αυξημένο κίνδυνο δυσμενούς βραχυπρόθεσμης ή μακροχρόνιας εγκυμοσύνης, όπως: κολπική αιμορραγία, αποβολή, υπέρταση, προεκλαμψία, αποκόλληση πλακούντα, πρόωρο τοκετός, ενδομήτρια καθυστέρηση ανάπτυξης (IUGR), εμβρυϊκή δυσφορία, ενδομήτρια θνησιμότητα και περιγεννητική θνησιμότητα. Το θεραπευτικό αποτέλεσμα της ανάπαυσης στο κρεβάτι εξετάστηκε από μια μελέτη η οποία σημείωσε λιγότερες αυτόματες αμβλώσεις και υψηλότερα ποσοστά τελειόμηνης εγκυμοσύνης σε γυναίκες με ανάπαυση στο κρεβάτι." Ένα από τα paper που έγιναν και δημοσιεύθηκαν στην Ελλάδα:  p21-3-15.pdf
    • Είναι χειρότερο το πρωί κορίτσι μου και ειδικά τέτοιες ώρες. Ξεκουμπώνω το παντελόνι στην δουλειά. Δεν παίρνω προγεστερόνη.
    • Πολλά συγχαρητήρια για την προαγωγή σου κορίτσι μου 🥰 👏 καλα εκανες με τα τεστ καλοκαίρι είναι κοιτα να χαλαρώσεις να ξεκουραστείς να πας τις βολτες σου διακοπές αν μπορείτε και να το χαρεις γιατί το άτιμο το καλοκαίρι περναει γρήγορα 😂  
    • Πρήξιμο είναι κορίτσι μου και αν πίνεις και προγεστερονη δεν βοηθάει και πολύ φαντάζομαι το βράδυ είναι ακόμα πιο εντονο σε σχέση με το πρωί όταν ξυπνάς ;
    • Παρε το χρονο σου γτ το χρειαζεται η ψυχολογια πανω απ ολα. Κ γω σε φαση διαλλειματος ειμαι.πεταξα τεστ  ημερολογια χαπια κ ο,τιδηποτε με αγχωνε κ θα ζησω τ καλοκαιρι μ...το μυαλο πρεπει να φυγει να ξεφυγει κ ολα ερχονται στ χρονο τους
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...