Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρές του βυζονυχτίου Νο.42-Βγες Πανουλη βγες !!!


Recommended Posts

και εγώ στο αριστερό την φοράω! :? ....επίσης το άρθρο δεν γράφει αν ζουν περισσότερο οι γυναίκες που της φιλάνε οι άντρες τους το πρωί!.... ο δικός μου ξυπνάει 5.30 αν είναι να ζήσω παραπάνω να του πω να με ξυπνάει για να με φιλάει!!!! :roll::roll::roll::roll:

χθες που πήγαμε με τα ποδήλατα και αφού κάναμε 2 χλμ μας πιάνει μια βροχή στον δρόμο, μπόρα, δυνατή!!!! σταματάμε, βάζουμε τα αδιάβροχα και συνεχίζουμε ακάθεκτοι!!!! :D ....ευτυχώς σταμάτησε γρήγορα!!!! :D

Χρυσάνθη ευτυχισμένοι πάντα :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Παναγιωτα θα μετακομισουμε απο εδω και μετα θα στο στειλω..μη φυγουμε αυριο πχ και κανει βολτες το κουριερ μου...χιχιχι..

Κοιτα ΟΚ το δυστροπος πιστευω φτιαχνετε...λιγακη..αρκει να βρει την καταλληλη γυναικα..

Δεν θυμαμαι ποσο ειναι η Σαπφω, θα τη ρωτισω την πεμπτη που θα ερθει..αλλα ειναι καπατσα και δραστηρια..και πολυ καλη κοπελα.

Δουλευει σε μας εδω σαν υπευθυνη δημοσιων σχεσεων για το ξενοδοχειο αλλα ειναι δικη σας..Πειραιωτησσα ...

και πολυ καλη κοπελα..αλαλ δεν μπορει με τιποτα μουροχαβλους και κοιμησμενους αντρες...σαν και εμενα..χιχιχι..γι'αυτο ταιριαξαμε :lol::lol::lol::lol::lol:

Εγω παλη δεν φοραω καθολου βερα...και την φορεσα ολο και ολο μια ευδομαδα..και ο Οδυσσεας την φοραει με κορδονι στο λαιμο...

επισης με φιλαει καθε προω πριν φυγει και τσιριζω γιατι θα ξυπνησει τον μικρο..και καθε μεριμερι ( βραδυ δηλαδη αλλα τεσπα)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγω για την ωρα μπορω καθε μερα. Απογευμα να υποθεσω. Θελετε αν ειναι να πουμε Πεμπτη;

Οχι τιποτα αλλο, για να προλαβει να ερθει και η ΤΟνια!!!! :D Αν και κανονιζουμε για Χανια τον Ιουλιο!

Ναι μωρε τη Πεμπτη με βολευει καλυτερα..θα ειναι ετοιμο και το τζετ μου να πεταχτω μια στιγμη!!! 8-}8-}:lol::lol:

Αληθεια θα ερθετε Κρητη;;;;;;;;!!!!!! :D:D:D:D Θα συναντηθουμε στανταρ εεεεεε;;;;;;;!!!!!! :ympray::ympray::-bd:-bd

Ουτε εγω φοραω τη βερα..την εβγαλα στην εγκυμοσυνη που πρηστικαν τα δαχτυλα και δε την εβαλα ακομη για να μη χτυπαω το μωρο..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τόνια δεν μπορώ να βρω την σελίδα για το καρότσι σου, σορρυ!!! ..... αλλά γιατί τα άλλα δεν κάνουν?....κοιτάξτε τι βρήκα....πολύ πρακτικό και βολικό για το παιδί!!!!....ίσως να κάνει για κάθε καρότσι....η τιμή? 125ευρώ!!!! :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοιτα ΟΚ το δυστροπος πιστευω φτιαχνετε...λιγακη..αρκει να βρει την καταλληλη γυναικα..

τι φτιάχνεται ρε Χρύσα? δλδ να προσπαθείς μια ζωή να αλλάξεις έναν άνθρωπο? ....

εμένα προσωπικά δεν μου αρέσει να αλλάζω τους ανθρώπους και δεν θέλω και οι άλλοι να προσπαθούν με αλλάξουν....δέχομαι τους άλλους όπως είναι με τα προτερήματα και τα ελλατώματά τους και το ίδιο επιθυμώ να κάνουν και οι άλλοι με μένα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Οχι να τους αλλαξεις...απλα ορισμενοι δυστροπη και ολιγον τι στριμμενοι οταν βρισκουν την γυναικα της ζωης τους βγαζουν εναν πιο βελτιομενο χαρακτηρα απο αυτον που παρουσιαζουν ωντας μπακουρια.

βασικη προυποθεσηνα λατρευουν τη γυναικα τους..αλλιως δεν...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Η Ιω πήγε στην παιδική χαρά με τη γιαγιά, το μωρό αφού πέρασε μια φάση που δεν ήξερε τι ήθελε, κοιμήθηκε κι έτσι μπήκα να διαβάσω κανα κουτσομπολιό... :lol::lol::lol::lol:

Διάβασα και χθες 10-11 σελίδες, αλλά όλο το ΣΚ φάγατε γλιστρίδες και δεν ξέρατε κι εσείς πόσα είπατε... :twisted::twisted::lol::lol::lol::lol:

Καλέ εγώ στο δεξί φοράω τη βέρα και στο αριστερό το μονόπετρο.... :D:D:D

Τόνια και εγώ είχα βγάλει το μονόπετρο στον 8ο γιατί δε μου έβγαινε με τίποτα και πριν λίγες μερούλες το ξαναέβαλα... :D;);)

Παναγιώτααααα κανονίστε ρε όπου θέλετε....Αν δεν μπορέσω να έρθω, δε θέλω να έχω τύψεις που δεν βρεθήκατε αλλού... :oops::oops::oops::oops::oops::oops: Εγώ είμαι και λαιχώνα...Δεν κάνει να βγαίνω από το σπίτι... :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Καλέ δε σαε είπα...Πήρα και μισή ευχή το Σάββατο... :lol::lol::lol: Με έπρηξε η μάνα μου και πήγα στον παπά της εκκλησίας του χωριού (είναι καινούριος και νέος 29 χρονών)..Πήγα με την μπέμπα και το Γιώργο και φορούσα ένα φανελάκι ραντάκι ψιλοντεκολτέ για να έχει άμεση πρόσβαση το μωρό και μια ζακέτα από πάνω και την μπέμπα την είχα αγκαλιά σε μια κουβέρτα κοιμόταν στο στήθος μου...Και μου λέει ο παπάς..Αχ για να δω το μωράκι και έρχεται από πάνω μου και πιάνει λίγο την κουβερτούλα για να δει την μπέμπα και πρέπει να είδε και λίγο από το βύζο μου.... =))=))=))=))=))=)):)):)):)):)):))

Τι άλλα;;;Τι έχω χάσει;;;

Διάβαζα χθες για τη γλυκύτατη πεθερούλα της Αναστασίας και τις πίπες της Κατερίνας... :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: Σα δε ντρέπεστε λίγο.... :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Α, και μενα με φιλάει ο Γιώργος κάθε πρωί και καμια φορά με ενοχλεί και τα ακούει κιόλας.... :lol::lol::lol::lol::lol: Όταν ξυπνάμε μαζί και έρχεται να μι φιλήσει σφραγίζω το στόμα και του λέω "Ασε με μωρέ...Με άπλυτα δόντια;;;;" :lol::lol::lol::lol::lol: και νευριάζει... :lol::lol::lol:

Αφροοοοοοο κι η Ιωάννα πέρυσι αμα έβρισκε κανένα στο μπαλκόνι πήγαινε και έπαιζε...Το κυνηγούσε και προσπαθούσε να το πιάσει με το δάχτυλο... :D:D:D:D:D:D

Τι άλλαααααααααααααα;;;;;;;;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α δε σας είπα...Σήμερα αρχίζω διαιτα... :roll::roll::roll::roll: Πρέπει να χάσω πέντε που μου έχουν μείνει από την εγκυμοσύνη και 10 που πρέπει να χάσω οπωσδήποτε.... :?:?:?:?:?:?:?:?:?:?

Ας χάσω πρώτα τα 5....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφρο θμαμαι οτι και περισυ ειχατε τετοιο προβλημα ε;;..γιατι λεγαμε τοτε οτι και ο Χριστοφορος του ςκινηγουσες και ο Μανωλης...

φετος δενε χω δει κατι στο σπιτι..αλλα εχουμε μηγες πολλες!!!

Γωγω καλη επιτυχια με τη διαιτα!!!!

καλα μαρι εβγαλες βυζον στη εκκλησια..φσου σου μαρι σα δε ντρεπεσαι λιγο :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

nai kathe xrono me to pou kalokairiazei exume mirmigakia ....shmera ebale ena mesa se ena mpolaki kai to pigene boltes kai ekane kai giro giro opos to mirmigki ....meta to kaname mpanio :lol::lol::lol::lol::lol:

tou eipa oti tha to kanw mpanio kai to epniksa ston neroxith :twisted::twisted::twisted::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλα βρε κακουργα το καημενο το μιρμιγκακη επνηξες!!!

χαχαχα..ο Μανωλης δεν ειανι να εχει καποικιδιο!!!

Ρε συ η Ζαιρα απο τις μαγιατικες μαμαδες πολυ βαρια το πηρε το θεμα καισαρικη..την καημενη..την καταλαβαινω απολυτα βεβεια πως νιωθει αλλα ειναι ασχημο να κατηγορει τον εαυτο της

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αντε ρε Γωγουλα βαλε και εσυ τικερακι για διαιτα!!!!

Χρυσα μου θα σε παρω να σου πω και για τον κουν. αλλα και για την εφορια.Ηρθε ο Γ. και μου ειπε οτι τα 3 μας θα παρουμε απο επιρστροφη ολοι. :?:?:?:(:(:(

Θα μπω το απογευμα να δω τι εχετε κανονισει.

καλα Αργυρουλα φοβερο αυτο ρε συ.ΘΑ παω να το δω και στην ιστοσελιδα του.

A επισης εγω εχω την τεφαλ που τηγανιζει με 1 κουταλια λαδι.Εγω τη λατρευω γιατι και πατατες διαιτης κανει και δε μυριζει καθολου τηγανιλα το σπιτι.Απλα κανει 40 λεπτα να τις φτιαξει.

αποχυμωτη δεν εχω.

Byeeeeeeeee!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια μου καλά καλημέρα σας!!!!!

Προσπαθώ να σας διαβάσω αλλά δεν προλαβαίνω τώρα,αργότερα!!!

πάω βόλτα με τη μικρή,έχει τέλειες μέρες,χθες δεν την έβγαλα καθόλου και με φάγαν οι τύψεις....

Τα λέμε αργότερα φιλιά!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θα ειμαι με ταξί και δεν ξέρω πόσα από τα παιδιά θα έχω.

Αφροδίτη σε βολευει κάπου; Παναγιώτα; Εσύ Γωγάκι; Το ΜΑΛΛ ή το Βερντε ειναι ΟΚ για μένα. Πειτε μου αν σας βολευει για αυριο το απογευμα για να ακυρωσω μια συναντηση που μολις κανονισα!!! Αν το παμε για Πεμπτη, ειναι ακομα ελευθερη.

Ποιες μαζευόμαστε; Σισσιώ; Βικυ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ξεχασα το Καρολινακι! Ειχε κατσικωθει η Ναταλια στον σβερκο μου για να της φτιαξω αλογοουρα. Αν ξεχναω και καμια άλλη μη με λιθοβολισετε όταν με δειτε! :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατερινακη καλη βολτιτσα!!!

Λοιπον θυμθηκα μερικα που ηθελα να σας ρωτισω..

καταρχας οσες εχετε μαρσηπο ρινγκ σλινγκ τι προβλημα ειπατε οτι αντιμετωπησατε..και γεννικα ηταν βολικος;;;;

θα μου φερει η κουμπαρα μου εναν λινο της αδελφης της.

Επισης...

ειμαι σε διλλυμα..κανονικα ειναι να σταματισω 09/06..αλλα θελλω να δουλεψω μεχρι τις 01/07 και μετα να σταματισω για να καθισω μετα με το μωρο μου και να το θηλασω οσο μπορω γιατι να αρμεγομαι παλη τοσους μηνες παιδια δε νομιζω να το αντεξω..και ειδικα με τον Χριστοφορο στο σπιτι..και πειτε με οτι θελετε αλλα δεν θελλω να δοσω στο μωρο γαλα σκονη...ειμαι ψυχωτικη με αυτο το θεμα..δε με νοιαζει να δινουν αλλοι..εγω δεν θελλω...

Απο την αλλη ομως...δεν ειμαι και τοσο καλα..καταρχας ποναω..μετα με το ζωρι περπαταω...εχω ακομα 4 μαθηματα γιογκα και ΟΚ οι αναπνοες καλες και χρυσες αλλα πολλες φορες να καθισω οκλαδων δεν μπορω...ουτε πλεω να περπαταω μπορω γιατι ποναω απιστευτα..

αλλα απο την αλλη ειμαι σηγουρη οτι θα φαω ολο τον 9ο και θα γεννησω καπου αρχες Αυγουστου οποτε τι θα κανω 2 μηνες μεσα στο σπιτι..θα βραζω μεσα μου...αντε πες θα καθαρισω, θα κανω τα ψωνια μου, θα ετοιμασω τη βαλιτσ αμου, θα ετοιμασω τα ρουχαλακια και το δωματιακι του μικρου, θα χαρω και λιγο τον Χριστοφορο να παιξουμε και να κανουμε βολτες...αλλα ποσο πια...

Αθηνα θελλουμε φωτο με το θεεικο φορεμα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρε κορίτσια θα με τρελάνετε; Τη βέρα τη φοράνε αριστερά οι αρραβωνιασμένοι και δεξιά οι παντρεμένοι. Το μονόπετρο το φοράνε πάνω από τη βέρα για να την κρατάει και καλά πιο κοντά στην καρδιά.

Ρε κορίτσια θέλετα να συναντηθούμε στα απλμπις των Αμπελοκήπων ή στα TGI FRIDAY που και κιντς φρεντλυ είναι και δίπλα ακριβώς στο μετρό και κέντρο που βολεύει τις παρισσότερες;

Εκει πρωτοσυναντηθήκαμε για πρώτη φορά με Αφρο, Παναγιώτα, Αθηνά :x:x:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρε κορίτσια θα με τρελάνετε; Τη βέρα τη φοράνε αριστερά οι αρραβωνιασμένοι και δεξιά οι παντρεμένοι.

:lol::lol::lol::lol: συγνώμη έκανα λάθος, και εγώ στο δεξί την φοράω!!! απαπαπα μπέρδεψα το δεξί με το αριστερό!!!! :o:o:o:shock::shock::shock::?:?:?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλα Αργυρουλα φοβερο αυτο ρε συ.ΘΑ παω να το δω και στην ιστοσελιδα του.

να υποθέσω ότι λες αυτό για το καρότσι! παρέθεσα ιστοσελίδα? :? πού θα το βρεις? :lol::lol::lol::lol: ....δεν σου λέω, δεν σου λέω...... :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsia eftiaksa thn balitsa !!!!

to mono pou den exw balei mesa einai ta prosopikhs frontidas (sampouan odontobourtsa k.a)

kai mia zaketoyla h kati alo gia ton diadromo ....rompa exw mia polu xontrh kai akoma kai ston manoli eskaga poy htan febrouarios ...leo na paro mia zaketoyla alla den ksero makria h konth :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπράβο Αφρο, άντε τώρα που έκανες βαλίτσα θα γεννήσεις κιόλας!!! ;)

ποιόν διάδρομο?

εγώ είχα μια ρόμπα, έτσι είχα πάει και για καφέ με τον άντρα μου στην καφετέρια .... συνήθως στα νοσοκ. κάνει ζέστη....αλλά πάρε μια κοντή και αν δεις ότι κρυώνεις στέλνεις κάποιον να σου φέρει κάτι άλλο...δεν πας και στο φεγγάρι!!!! :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να υποθέσω ότι λες αυτό για το καρότσι! παρέθεσα ιστοσελίδα? :? πού θα το βρεις? :lol::lol::lol::lol: ....δεν σου λέω, δεν σου λέω...... :lol::lol::lol:

:lol::lol::lol::lol: Τι καλη που εισαιαιαιαιαι!!!! :lol::lol::lol:

Ρε γανωτο το καροτσι μου απο πισω(εκει που προσαρμοζονται αυτα τα εξτρα),ειναι καπως που δε τα αφηνει να μπουν.. :evil: ειχα ρωτησει εδω τσο Ηρακλειο αλλα κανεις δεν ειχε βρει κατι που να κανει στο συγκεκριμενο καροτσι! :( ε και να δωσω 125 ευρω χωρις να ξερω σιγουρα οτι θα κανει;;; :roll:

Χρυσα εγω εχω παρει το slingezee αλλα η μπεμπα παθαινει κοκομπλοκο καθε που παω να τη βαλω!!! αλλα μωρα κοιμουνται μακαριως μεσα σ'αυτο! :roll:

Πιστευω ομως οτι οταν μεγαλωσει λιγο και καθεται , θα της αρεσει στη καθιστη θεση...

Τωρα με το διλημμα σου ετσι που το θετεις δε ξερω τι να σου πω...αστο να περασει λιγος καιρος ακομη κι αν δεις οτι τη παλευεις παιρνεις την αδεια αργοτερα...παντως αν δε θελεις να δοσεις ξενο γαλα θα πρεπει αναγκαστικα να παρεις παλι θηλαστρο...τι αλλη λυση υπαρχει;;;

Αφρο κοντη θα ελεγα γιατι θα κανει ζεστη νομιζω...εγω δεν ειχα παρει καθολου πιτζαμες στο μαιευτηριο,μονο κολαν με ανοιχτες μπλουζες που βολευουν στο θηλασμο κι ετσι ενιωθα καλυτερα γιατι ηταν σα να φοραω ρουχα κανονικα! ;)

Αντε ευχομαι το βραδυ να βαλεις και τα σαμπουαν σου στη βαλιτσα!!! :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...