Μετάβαση σε περιεχόμενο

Καλοκαιρινά Μωράκια 2011 Νο 10! Στην τελική ευθεία!


Recommended Posts

Θα αυμφωνήσω με την Χρυσα, ειδικά στο θέμα των αντισυπτικών.

Εγώ στην βαλίτσα έβαλα απλώς ενα σεντονάκι πλυμένο από κάτω ως βάση και έβαλα από πάνω τα ρούχα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Κορίτσια έφυγα πρίν χωρίς να χαιρετίσω γιατί ήρθε η πεθερά...

Μας έφερε φρέσκα αυγά... :lol::lol::lol::lol:

Μετά που έφυγε βράσαμε μερικά και φάγαμε με λίγο τυράκι ντομάτα ψωμάκι οπότε πάει το θέμα το μεσημεριανού :lol::lol::lol: Τώρα πρός το βραδάκι που θα ξαναπεινάσουμε και εμείς κοτόπουλο φιλέτο θα φάμε στη σχάρα.. Νίκη πολύ ωραία η συνταγή!

Άννα με γειά τη προίκα! Για τη βαλίτσα μην αγχώνεσαι καθόλου, όταν το πάρεις απόφαση είναι μία το πολύ 2 μέρες δουλειά...

Όσο για την αποστείρωση συμφωνώ με τη Χρύσα...

Μάχη άντε να σταματήσεις και εσύ να ηρεμήσεις λίγο... απαράδεκτοι οι συνάδελφοι σου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια εγω τα εχω πλυνει και τα εχω σιδερωσει ολα, και τα εβαλα σε ενα συρταρι που το ειχα καθαρισει απο πριν. Γενικα ομως ειπα να μην γινω πολυ ακραια γιατι και σε εντελως αποστειρωμενο περιβαλλον δεν κανει καλο για το μωρακι. Παν μετρον αριστον.

Για να μην γινει και το παιδι πολυ ευαισθητο σε ολα και να αποκτησει αλλεργιες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φάγαμε (νοστιμο βγηκε), έφυγε ο καλός μου και ήρθα!!

Για την αποστείρωση συμφωνω με την Χρύσα και την Μαχη...Ετσι θα κάνουμε τα μωρά πολύ ευαίσθητα και με το παραμικρό θα αρρωσταίνουν...Πάν μετρο άριστο! Εγω καθαρισα την βαλίτσα αλλά δεν την ψέκασα καθόλου...Έκανα όσα πιστέυω ότι είναι απαραίτητα...Γιατι κι εγώ στην αρχή είχα ενδοιασμούς για να βάλω τα πράγματα από τώρα στην βαλίτσα και μου λεει η μαμά μου "εγώ τα έβαζα από τον 7ο και δεν παθατε τίποτα" :lol: Η αληθεια επειδή η μαμά μου μεγάλωσε Αγγλία και το μεγάλο μου αδερφό εκεί τον γεννησε δεν ήταν υπερβολική με το θέμα αποστείρωση...και βόλτες έκανε πριν σαραντήσει μες στο κρύο της Αγγλίας αλλά και τα ίδια στα υπόλοιπα αδερφια στην Κύπρο...Κι η αληθεια οικογενειακώς (χτύπα ξύλο) πολύ σπάνια αρρωσταίνουμε!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Όντως στο εξωτερικο ειναι αλλιως μαθημενοι και εχουνε αλλη αντιληψη. Στη γερμανια τα μωρα τα βγαζουν νεογεννητα εξω οτι καιρο και να εχει. Μια ξαδερφη του αντρα μου που μενει Καναδα, τα εχει να παιζουν με τα χωματα και πολυ ελευθερα και λεει οτι εκει οι γιατροι δεν ειναι τοσο υστερικοι και εχουν αλλο συστημα.

Αλλα΄εγω το βλεπω και απο μενα τωρα, οσο πιο σπαστικη γινομαι με ειδικα σαπουνια καθαρισμου και τετοια τοσο πιο ευαισθητη γινομαι και παθαινω πιο ευκολα μυκητιασεις

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσία συμφωνώ με αυτά που λέτε... οι υπερβολή δεν κάνει καλό...

Ένα παιδί που μεγαλώνει σε ένα περιβάλλον χωρίς καθόλου μικρόβια γίνεται πολύ πιο ευαίσθητο... Όλα χρειάζονται και παίζουν το ρόλο τους...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εφτιαξα τις πιτουλες μου,βγηκαν τελειες!Περιμενω τον αντρα μου να ερθει να φαμε.

Συμφωνω να μην υπερβαλλουμε με την απολυμανση.Τα συρταρια της θα τα κανω με ντετολ πανακια.Και την βαλιτσα μονο θα την πλυνω και θα στρωσω σεντονακι μεσα. :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κι εγω τωρα περιμενω να σχολασω....μακαρονια με κιμα θα φαμε σημερα. Και το βραδυ λεω να την παλαιψω με καμια σαλατουλα που ειναι και πιο δροσερη γιατι τις τελευταιες μερες εχω τρελλες εξαψεις....

Ισως με την ζεστη μειωθει και η ορεξ και γλιτωσω κανενα κιλο :lol::lol:

Για αυριο τι να μαγειρεψω δεν ξερω.....

Το καλο μεχρι τις 10 θα ειμαι στο σπιτι και ετσι θα μαγειρεψω το πρωι....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μάχη μου μια χαρά είναι η σαλατούλα για το βράδυ!

Νίκη καλή όρεξη...

Κοριτσάκια σας αφήνω... πάω να ξαπλώσω λίγο... έχω απίστευτη υπνηλία αυτές τις μέρες!!

Αν καταφέρω να μπώ τα λέμε μετά αλλιώς αύριο.

Καλό μεσημέρι σε όλες!

Στο καλό Μάχη μου, καλή ξεκούραση!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μολις φαγαμε και εμεις,εσκασα!Ευτυχως περισσεψαν 3 πιτουλες και για το βραδυ οποτε ειμαστε οκ.Αυριο θα κανω γιγαντες στον φουρνο με λιγο λουκανικακι.Δεν μπορω να τρωω οσπρια το καλοκαιρι,οποτε ας τα κανω μια τελευταια φορα πριν πιασουν οι ζεστες για καλα.

Αργοτερα θα φαω και τις φραουλιτσες μου.

Θα αραξω τωρα στον καναπε γιατι ναρκωθηκα απ'το φαγητο! :lol:

Καλο μεσημερι Μαχη και Γιελιζ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαχη μου καλή όρεξη και καλό μεσημέρι...

Γιελιζ καλό ύπνο..

Καλη χωνεψη συμπεθερα!

Εμεις φαγαμε χθες βραδυ μονο καρπούζι και σήμερα κάπως έτσι θα την βγαλουμε...αφου δεν τα μπορω πλέον τα φαγητα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας φιλεναδεςςς τι κανετε???Δεν εχω διαβασει ακομα τα νεακια σας τωρα παω..καλα εε σημερα δεν ειναι η μερα μου...η καποιος με μουτζωσε η ειναι η δικη μου Παρακσευη και 13 σημερα...τι να σας λεω...εχω το γιο μου λιγο αρρωστο με βηχα και ειναι η δευτερη βδομαδα...δεν ειναι γαιδουροβηχας που λεμε αλλα ειναι συνεχεια και δεν τον αφηνει να αναπνευεσει η αν κοιμηθει..λεω καμια αλλεργια θα ειναι αλλα αντι να περασει γινεται ολο και πιο πολυ...την Πεμπτη κανονικα εχει να κανει και εμβολιο οποτε θα πηγαιναμε στην γιατρο να τον δει..αλλα σημερα μου λεει ο αντρας μου δεν ειναι καλα δεν παμε στη γιατρο να τον δει...ααα να πω εδω οτι η γιατρος ειναι του ΤΕΒΕ...δεν εχω ξαναπαει σε αυτην μιας και εδω ειμαστε μονο ενα χρονο και περισυ που ηρθαμε και επαθε ενα σωρο το παιδακι μου ειχαμε πρωτα παει στο νοσοκομειο γιατι ηταν τοσο χαλια που νοσηλευτικε και μετα ειχαμε παει σε μια γιατρο εδω του ΤΕΒΕ η οποια απο την αρχη δεν μας αρεσε συμπριφορα χαλια και μας εστελνε σε ενα σωρο δικους της μονο και μονο για τα λευτα...και μολις καταλαβμε το δουλεμα σταματησαμε να πηγαινουμε...φετος ευτυχως μεχρι στιγμης δεν χρειαστικαμε γιατρο βεβαια μετα απο οσα παθαμε την αλλαξα και διαλεξα μια αλλη που δεν ειναι καν στην πολη μας αλλα σε ενα αλλο χωριο μιση ωρα απο εδω αλλα τι να εκανα...και σημερα που χρειαστικα την πηρα τηλ...κατα τις 11.30 και χωρις να με ρωτησει καννν τι εχει το παιδι μου λεει κυρια μου δεν προλαβαινεται να ερθετε ειμαι μεχρι τις 12.30 αυριο παλι απο τις 8.30..και μενωωω....με πιασανε κατι κλαματαα..ειναι και οι ορμονες...λεω μα ειναι δυνατον τη γαιδουρα να μην ρωτησει τι εχει το παιδι να μου δωσει μια συμβουλη και μου λεει ελα αυριο και να το αφησω εγω τη νυχτα ετσι??Αλλα τι την νοιαζει σου λεει ελα απογευμα να πληρωσεις...μα αμα θελω να πληρωσω θα παω σε γιατρο εδω και δεν θα τρεχω στο αλλο χωριο...και λεω στον αντρα μου καλα που εγινε αυτο τωρα που ακομα δεν εχω το μωρο για να ξερω να μην εχω εμπιστοσυνη ...δηλαδη με νεογεννητο που πρεπει να ερθει σπιτι θα μου πει παλι ελα αυριο 8.30 με 12.30???Αλλα μπαααα επειδη θα παρει επισκεψη στο σπιτι θα ερθει τρεχονταςς....Λες και δεν πληρωνουμε ενα σωρο λευτα στο ΤΕΒΕ...σκα.....α..δινουμε...τρομαξα να συνελθω απο τη στεναχωρια μου και ερχομαι σπιτι κατεβαινω απο το αυτοκινητο και το βλαμενο ο σκυλος μου αρχιζει να κατουραει το κεφαλι μου απο το μπαλκονι...γυρναω του φωναζω ΡΕ ΒΛΑΜΕΝΟΟΟΟΟ ΑΝΤΕ ΠΗΓΑΙΝΕ ΜΕΣΑ...με κοιταει και ξανασηκωνει το ποδι και με κανειιιι λουτσα στα τσισα...ρουχα μαλλια...χερια..ολαα...μυρωδιααα μπλιαχχχχ...ερχομαι σπιτι για ποτε ανεβηκα τα σκαλια δεν ξερωωω και μπαινω για μπανιο και με κρυο νερο γιατι ειχα κλειστο το θερμοσυφωνα....τι να σας λεω σημερα....παω να διαβασω νεακια να απαντησω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευακη μου περαστηκα σας!!!

Πηρετο εχει κανει καθολου;;;;;

εχει μηξα;;

ο δικος μου ηταν χαλια μια ευδομαδα .

Το σαββατο πηγαμε σε εφημερευον γιατρο...

και την πηραμε Σαββατο αργα τηλεφωνο και μας ειπε σε 10 θα ειμαι εκει..και οντως ηταν και μαλιστα μαλλων τη γυρησαμε απο καποια εξοδο γιατι ηταν ντιμενη πολυ καλα και κομψα και βαμενη κλπ..

αμα εμενες Θεσσαλονικη θα σου τη σινιστιστουσα..συνεργαζετε με το τεβε και μου φανικε παρα πολυ καλη.

Εμεις τελιακ ειχαμε ερεθησμενα λαιμα απο ιωση..δε μας εδωσε κανενα φαρμακο γιατι λεει δενε χει πυο και δεν ειναι μικροβιακη ουτε καποιο σιροπη γι ατο βηχα, ειπε απλα αντι για νερο να του δινω χαμομιλη με μελι και να του δινω απο μια κουταλια μελι με λεμονι πρωι βραδυ..

βηχα εχει ακομα λιγοτερο σε ανταση αλλα απο χτες δενε χει αλλο πηρετο

Ξες δεν ειχε αλλα συμτωματα και το μυαλο μου πηγενε σε χιλια δυο διαφορα πραγματα που ανισυχουσα

Γιατι μηξα ειχε νερουλη και διαφανη και δεν ετρωγε- λογω του λαιμου..

Περαστηκα σας και ευχομαι γρηγορα να βρειτε την αιτια και την θεραπεια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εύη μου τι μέρα κι αυτή!! Περαστικά στο γιο σου..,καμιά ίωση θα είναι μην αγχώνεσαι.Παντως πολύ γαϊδούρα η γιατρος..Ας ρωτούσε τουλάχιστον για το τυπικό τι έχει το παιδί...Τι να πεις...

Για τον σκύλο τώρα...τι να σου πω?? Από τη μια είναι για γέλια και από την άλλη για κλάματα :lol:

Χρύσα μου περαστικά και εσάς...ελπίζω να είναι καλύτερα ο μικρός σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

-Γεια σου βρε Σοφιααα...σου βαζω μια φωτο με καροστι παγωτου να δεις πως ητανε...δελεαστικο τι να πω...εκτος και αν τωρα μου φαινεται λογω εγκυμοσυνης...χιχιχι...

-Κατερινα μου ναι οντως πληρωνουμε το κουριερ ειχα παρει τηλ και ρωτησα τωρα εστειλα mail να μου στειλουν το πακετο αλλα δεν με εχουν παρει τηλ ακομα...και δεν βρισκω το τηλ τους το εχουν βγαλει απο την ιστοσελιδα...μηπως το ξερει καμια ??

-Γεια σου Γιελιζακι...καλε πως καταλαβαινετε τον λοξυγκα??Ρε κοριτσια εγω δεν εχω εξογκοματα οπως πριν...ολο στον πωπο το αισθανομαι οταν κουνιεται...τι να πωω..παγωτοοο μιαμ μιαμμμ..ποσο εφαγαααα...

-Νικη μου μια χαρα τα νεα σας με τι Σκλεναρικοβααα χιχιχι...καλε μια χαρα ειναι ο πλακουντας,εμενα ειναι οπισθιος υψηλος κει δεν φραζει τον τραχυλο αυτο ειναι το σημαντικο..ολα καλα θα πανε...και εμενα με ειχε πιασει φοβια οτι θα γεννησω νωρις αλλα ησυχασα..

-Αννα μου εγω πηρα θεμραντηρα βασικα δωρο μου το εκαναν και το δοκιμασα στο γιο μου και ειναι μια χαρα...νομιζω θα με βολεψει..

-Χρυσα μου ουτε πυρετο ουτε μυξα...σκεφτομαι καμια αλλεργια αλλα και παλι απο το πολυ βηχα δεν μπορει να αναπνευσει μπορει να χρειαζεται καμια μασκα..αλλα πρεπει να τον ακροαστουν..του βαζω μελι στο γαλα προς το παρον τι αλλο να κανω και εγω..δεν ξερω...ασε περασε τοσα περισυ που φοβαμαι..

-Μαρακι για γελια ειναι με το σκυλο αλλα εκεινη την ωρα ημουνα και στεναχωρημενη με τη γιατρο και με πιασανε κατι νευρα...καλα εχω και νευραααα δεν μπορω να πωω...

post-1349-13873937089126_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευάκι μου...τον λόξυγγα τον αντιλαμβανόμαστε σαν ρυθμικά συνεχόμενα χτυπηματάκια...Μην φανταστείς ότι είναι κάτι πολύ έντονο...

Τέλειο το καρότσι παγωτού!!!

Πριν από λίγο έβγαλε λίγο υγρό το στήθος μου...Πριν 3 εβδ. έβγαλε το δεξί και σήμερα το αριστερο...Ετοιμαζόμαστε!! :lol::lol:

Λοιπόν σας αφήνω κοριτσάκια μου..θα έρθουν οι γονείς μου σε καμιά ώρα...

Πολλά φιλιά σε όλες...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευα μου αμα δεν ειναι λαιμος το μελι δεν θα του κανει τιποτα..πρεπει οντως να τον ακροαστουν και αν δουν τι εχει το παιδι αλλιως διαγνωση πως να κανουν..

απαραδεκτη παντως η γιατρος.

Αχ το καροτσι παγωτου ειναι τρελα..πωπω..τι μου κανατε τωρα...θα παω σπιτι να τσακισω κανενα παγωτινι.,..μνιαμμμ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσακια τι κανετε??

Εμεις ειμαστε καλα μεγαλωνουμε κ βαραινουμε!!!!!!Ο μικρουλης μια χαρα ζωηρος ζωηρος με κινησεις πιο δυνατες τωρα...χτες με κλωτσαγε τοσο χαμηλα που ποναγα...μετα πηγαινε συνεχεια περα δωθε..μαλλον εχει καταλαβει οτι τον χαζευουμε συνεχεια κ μας κοροιδευει... :D:D:D:D:D .

Κατα τ αλλα μια χαρα..γυρναγαμε κ Κυριακη κ Δευτερα κ γι αυτο κ χαθηκα...

Κοριτσακια μια βδομαδα τωρα που δεν τρωω αλατι εχασα 400γρ...παρ ολο που εχω φαει τα γλυκακια μου...

Σημερα εφαγα ταλιατελες με κιμα αναλατα!!!Ας πουμε οτι μου αρεσε...μετα εχει πεπονακι με καρπουζακι κ το βραδυ αυγα το ασπραδι με ντοματουλα αναλατα κ αυτα...

Ποναει η πλατη μου παρα πολυ...μονο απο την αριστερη πλευρα τωρα!!!!

Αλλα κανω υπομονη...50 μερουλες μεινανε!!!!

Ευακι μου περαστικα σας!!!

Κισκα μου πολυ ωραιο το καροτσι παγωτου..κ μεις πρωτα ο Θεος του χρονου στην βαφτιση καροτσι παγωτου θελουμε να βαλουμε...κριμα που δεν ειστε Αθηνα..

Μαρακι μου μην το πιεζεις μοναχα το στηθος σου..αστο οσο βγαζει μονο του...

Εμενα δεν εχει βγαλει κατι μεχρι στιγμης..

Φιλακια σε ολες εγκυουλες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Hello....kalo apogeuma na exoume!!!!!!ti mou kanete???ti teleio to karotsaki me ta pagwta!!!!!!!!!!!polu wraia idea gia vafthsh alla kai gia paidiko party!!!!!!

koritsia simera lew na paw na perpatisw ligo...gt apo to polu kathisio kai thn ksapla vlepw oti arxisan na me ponane ta podia kai san na prizontai ligo..:(

Arxisan kai oi zestes....pwwwww....na dw pws tha anteksoume olo to kalokairi..!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Hello κοριτσάκια μου. Τι κάνετε; Εγώ μια χαρά διάβασα βιαστικά τα νέα σας γιατί περιμένω την πεθερά σε λίγο και θέλω να κάνω και ενα σκουπισματάκι προηγουμένως. Της είπα ότι πεθύμησα καντείφι και μου κάνε και θα μου φέρει :lol::lol::lol: Θα πηγαίναμε να φέρουμε την αμαξούδα αλλά άμα είναι για το καντειφι μπορεί να περιμένει μια μέρα. Συμφωνείτε;; Πήγα και αγόρασα σήμερα την κουνουπιέρα και έβαλα τον άνδρα μου να τη στήσει και δεν ταιριάζει, έβαλα κάτι κλάματα, τρόμαξε ο άνθρωπος, είναι οι ορμόνες. Δεν πάω καλά.

Αυτό που λές Μαράκι μου και μένα όταν πιέσω τις θηλές βγαίνει κάτι κίτρινο. :):)

Αύριο κλείνω τις 37 εβδομάδες. Ο γιατρός στο νοσοκομείο χτες μου πε ότι το μωρό είναι ψηλά ακόμα και ότι μπορεί να φτάσω την ημέρα που βάλαμε για καισαρική.Από αύριο όμως μου πε ο άνδρας μου ότι θα μου πάρει τα κλειδιά του αυτοκινήτου για να σταματήσω να κυκλοφορώ και ότι δεν μου έχει εμπιστοσύνη ότι θα κάτσω σπίτι. :lol::lol::lol::lol:

χχχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Chrystalleni mou fae ligo glukaki kai gia mena...giati kai egw twra exw kati ligoures!!!!!!!asta na pane....

mhn agxwnesai gia thn kounoupiera kai klais gt etsi agxwneis kai to ninaki sou...:) allagh sigoura tha mporeis na kaneis...einai toso apla ta pragmata!!!!!

twra oson afora to autokinito kala sou ekane o antras sou...ftanei!!!!!!!!!!!!!ksekina perpatima...mou eipe o giatros mou oti voithaei polu kai gia na katevei to mwro...kai tha xalarwneis kiolas!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ κοριτσια εγω περιμενω να ξεκινησω τα μπανιαα ανυπομονω...εντομεταξυ τοσο καιρο φοραγα αθλητικα και σημερα εβαλα σαγιοναροπεδιλο...και καταλαβα οτι εχουν πριστει τα ποδια μου και εμενα...τι καλαααα....το καροτσι οντως ειναι ωραιο για βαπτιση αντι για γλυκο μιας και σου βγαινει ιδια τιμη με γλυκακια και μπορει ο καθε ενας να φαει 2-3 οσο θελει...εκτος απο μερικες εταιρειες που χρεωνουν κατα ατομο αλλα οι περισσοτεροι χρεωνουν μια τιμη ανεξαρτητα ποσα παγωτα θα δωσουν,δεν ειμαι Αθηνα...οχι. αλλα εχει ανα σωρο θα βρεις σιγουρα...και ξερω πως σιγουρα κανει η ΔΩΔΩΝΗ καροτσακια αλλα και ενα σωρο εταιρειες που κανουν οργανωση εκδηλωσεων οπως εγω..αμα πατησεις στο google θα σου βγαλει ενα σωρο..αμα καποια κοπελα βαπτισει προς χειμωνα εγω προτηνω μαλλι της γριας...υπαρχουν και με μηχανημα επι τοπου να φτιαχνου η και σε συκσευασιες ατομικες σε ροζ χρωμα η μπλε...μιαμ μια...τα λυμπιζομαι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας κούκλες!! Τι κάνετε?

Εγώ κοιμήθηκα ξύπνησα έκανα ένα μπανάκι πήγα μία βόλτα στη μαμά μου... τώρα περιμένω να έρθει ο άντρας μου να φάμε!

Εύη μου περαστικά σας... η γιατρός είναι απαράδεκτη!!! Για τον σκύλο συμφωνώ με το Μαράκι... απο τη μία για γέλια και απο την άλλη για κλάμματα... :D:D:D

Όσοο για το καροτσάκι φαγητού ΘΕΙΚΟ!!! Αχ να είχα ένα!!! :lol::lol::lol::lol::lol:

Chrystalleni μου μη χαλιέσαι βρέ για την κουνουπιέρα!! Πάνε άλλαξε το και τέλος! ;););) Όσο για το αυτοκίνητο συμφωνώ με τον άντρα σου!

Μαρουλίτα αν πρήζονται τα πόδια σου καλύτερα να ξαπλώνεις και να τα σηκώνεις ψηλά παρά να περπατάς...

Το υγρό που βγάζουμε απο το στήθος είχα διαβάσει ότι είναι λιπαντικό που προετοιμάζει τις θηλές για τον θηλασμό... και εγώ βγάζω που και που...

Κατερινάκι δίνει ρεσιτάλ ο μικρός ε??? Τι ωραία!! Απόλαυσέ το!! :lol::D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...