Μετάβαση σε περιεχόμενο

Καλοκαιρινά Μωράκια 2011 Νο 10! Στην τελική ευθεία!


Recommended Posts

Γειά σας κούκλες!!

Μαράκι και Μάχη ολόκληροι παίδαροι γίναν τα ζουζούνια σας!!! Φτού φτού!!! Χαίρομαι που όλα είναι καλά!!!

Συμπεθέρα μην μου στεναχωριέσαι... σε λίγο καιρό θα έρθουν οι ζουζούνες και δεν θα μένεις ξαθόλου μόνη! Άλλωστε είμαστε και εμείς εδώ όποτε θές παρέα!

Μάχη μου θα συμφωνήσω με όλα τα κορίτσια... μίλα με τον διευθυντή για να ξεκαθαριστούν κάποια πράγματα... Και αυτό που είπε η Ελισάβετ κάντο με 1000!!!! :lol::lol: Και αν δείς μετά ότι δεν... θα πράξεις αναλόγως... και πολύ σωστά το είπες... κάθε εμπόδιο για καλό!

Μιχαέλα είχα ρωτήσει και εγώ για voltaren και vix και μου είχε πεί ο γιατρός μου ότι δεν κάνει... Προσπάθησε να ξεκουράζεις τη μέση σου...

Συμπεθέρα ΤΕΛΕΙΑ η κοιλιά!!! Φτού φτού!!!! Δεν φαίνεται ότι έχεις δύο εκεί μέσα!!! Κομψότατη σε βρίσκω!! :D:D:D:D:D είναι λογικό να νιώθεις ότι κουβαλάς βάρος γιατί είσαι αδύνατη και επιβαρύνεται περισσότερο η μέση σου!!

Μάχη οι τιμές απο το αυτοκόλλητα που έβαλες μου φάνηκαν λίγο τσιμπημένες... Κατά καιρούς είχα δεί σε διάφορα site πολύ καλύτερες τιμές...

Κάποια που θυμάμαι είναι http://www.amazon.co.uk/s/ref=nb_sb_ss_i_0_21?url=search-alias%3Dbaby&field-keywords=wall+stickers+nursery&sprefix=wall+stickers+nursery

http://www.littlekidsbedrooms.com/kids-wall-stickers-b495

http://www.sticky.gr/index.php?option=com_virtuemart&page=shop.browse&category_id=1153&Itemid=26

http://www.e-wallsticker.gr/index.php?main_page=index&cPath=6&zenid=tctbr147u8ar1bonphaoav77o7

απο εδώ είχε πεί ότι παρήγγειλε τα δικά τους η Μαρία http://www.cosycorner.gr/el/category/%CF%83%CE%B5%CF%84-%CF%84%CE%B5%CF%81%CE%AC%CF%83%CF%84%CE%B9%CE%B1-%CE%B1%CF%85%CF%84%CE%BF%CE%BA%CF%8C%CE%BB%CE%BB%CE%B7%CF%84%CE%B1-%CF%84%CE%BF%CE%AF%CF%87%CE%BF%CF%85/

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Μάχη μου πολύ καλά σκεφτηκες..δεν αξιζζει να κλαις!

Εμείς τα αυτοκόλλητα τα παραγγείλαμε από το http://www.cosycorner.gr και ήταν άμεση και η παραδοση..Πολύ καλή ποιότητα! Κάποια τα εχει και στο αμαζον..

Γεια σου Γιελιζ μου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λοιπον ανοιξα τα λινκ να μελετησω τα αυτοκολλητα γιατι πρεπει να τα παραγγειλω και αυτα να ξεμπερδευω.

Βασικα μολις πληρωθω γιατι η καρτα δεν εχει μεσα λεφτακια..... :oops:

αφραγκιες κοριτσια........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σου Μαράκι!!

Μάχη μου πολύ σας καθυστερούν την πληρωμή... σε καταλαβαίνω.. γιατί τα ζούσα όλα αυτά επί 5 χρόνια... μας άφηναν απλήρωτους 7 και 8 μήνες.... Υπομονή!! Και όταν με το καλό πληρωθείς σου εύχομαι καλές αγορές!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπέρα κοριτσάκια ....τι κάνετε.?

βρε Σοφάκι μια χαρα κοιλίτσα έχεις , ακριβώς έτσι είμαι εγω αλλα με ενα μωράκι και 28 εβδομάδων περίπου.........όσο για το βάρος δεν σου λέω τίποτα έχει αναστενάξει η μέση μου..............

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Οσο για τα δωματια των μωρών κοριτσια με περιμένει ενα σπίτι που έχουν τρίψει γυψοσανίδα κ έχουν στοκάρει κ τρίψει και έχουν γεμίσει πολύ λεπτή σκόνη όλο τον πάνω όροφο και τις σκάλες μέχρι την έξοδο..............φοβάμαι να πάω σπίτι σήμερα..........θα βάλω τον αντρούλη μου να βοηθήσει αλλα χωρίς εμένα δεν γίνεται τίποτα.............τι να κάνουμε θα περάσει κ αυτο.........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπράβο σας!!! Πολύ χαίρομαι όταν ακούω τόσο ευχάριστα νέα!!! Μεγαλώσατε κιόλας!!! Τέλεια!!! Που να φτάσεις και σε μεγαλύτερες εβδομάδες!! Εκεί να δείς κλωτσιές και τούμπες και κεφαλιές!!!! :lol::lol::lol::lol::lol: Εμένα ο δικός μου απο το πρωί έχει ξεσαλώσει πάλι!!!! Αφού εβλεπε ο άντρας μου πρίν την κοιλιά κάτω απο τα ρούχα να κουνιέται και χάζεψε!!! και άρχισε να μου λέει κάτι χαζά! όπως να ξαπλώσω γιατί μάλλον στριμώχνω το μωρό και κουνιέται τόσο για να βολευτεί!!! :lol::lol::lol::lol: Όταν του έκανα την χάρη και ξάπλωσα άρχισε να πηγαίνει η κοιλιά μια δεξιά μία αριστερά και του λέω για πές τώρα τι γίνεται? Πάλι δεν μπορεί να βολευτεί??? Άσε θέατρο είμαστε τελικά!!!

Πώ πω Νικόλ μου μη μου λές για σκόνη απο γυψοσανίδα η στοκάρισμα!! Γεμίζει ο τόπος!!!! Κουράγιο!!! Εσύ να δίνεις μόνο διαταγές!!! :D:D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Koριτσια θα το ψαξω και μολις πληρωθω θα τα παραγγειλω. Πρωτη φορα αργησαν τοσο πολυ να μας πληρωσουν γι αυτο δεν λεω τιποτε. Αλλες φορες μεχρι 5-6 του μηνα μας πληρωναν. Αλλά οικονομικη κριση τι να κανουμε....

Νικολ μεγαλωσατε κι εσει!μην κουραζεσε με τις δουλειες. Παρτε καλυτερα μια γυναικα να τα κανει παρα να κουραστεις εσυ. Κι εμεις τωρα που θελει γενικη το σπιτι θα φερουμε 1 γυναικα και να ξεμπερδευουμε.

Γιελιζ εμενα δεν ειναι τοσο υπερκινητικος, δεν κλωτσαει, τον νιωθω απλα να κουνιετε λιγο και μερικες φορες εκτοξευει κανενα ποδαρακι δεξια. Αλλά οχι οπως πριν... Δεν εχει χωρο το νινακι μου γι αυτο....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λογικό είναι Μάχη μου... Μεγάλωσε το μωρό και λιγοστεύει ο χώρος που έχει...Άσε που εσύ είσαι και πιο αδύνατη απο μένα και δεν έχει την άπλα που έχει το δικό μου μέσα στην κοιλιά!! :lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νικόλ μου πεγαλώσατε πολύ για 27 εβδ. μπράβο σας!!! Σκέψου ότι εμένα είναι 1.500 γρ στην 30η εβδ. και μας βγάζει μια βδομάδα μπροστά στα κιλά!! Εσύ μην κάνεις δουλίτσες...μόνο οδηγίες να δίνεις!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λοιπόν, η πρώτη ειναι ο ένας τοιχος, η άλλη η ντουλάπα και η τρίτη ο δευτερος τοιχος.... Μάλλον το καταλάβατε :oops:

Ειναι αφρώδες αυτοκόλλητα και το κάθε θέμα δλδ κάθε τοιχος κόστισε γύρω στα 10ευρώ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακια μου επεστρεψα!!Σας ευχαριστω ολες για τα καλα σας λογια!!

Ελισαβετ μου τελεια τα αυτοκολλητα!!Κ πολυ οικονομικα!

Νικολ μου μεγαλωστε κι εσεις,μια χαρα ειναι ο μπεμπακος!!!Πολυ χαιρομαι!!Οσο για τις δουλειες μονο οδηγιες να δινεις εσυ...Παντως αυτη η σκονη απο γυψοσανιδα ειναι πραγματικα ο,τι χειροτερο ...

Γιεληζ μου πως εισαι?Ο γαμπρος μου?? :YMHUG::YMHUG:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλό μεσημέρι Μάχη μου και καλή ξεκούραση!!

Συμπεθέρα μια χαρά είναι ο γαμπρός σου!! Ξεσαλώνει!!! Και στέλνει φιλάκια στην νύφη μου!! :D:D:D:D Εσείς πώς είστε?

Στο καλό Ελισάβετ!!! Καλή ξεκούραση και καλή όρεξη!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...