Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΣΤΥΛΑΤΕΣ ΜΑΜΑΔΕΣ 2008-Νο 15 AND THE OSCAR GOES TO.....


Recommended Posts

Βασικά εμένα μου αρέσει να έχουν χρώμα οι τοίχοι αλλά το ταβάνι το θέλω λευκό.

Μου φαίνεται πιο φωτεινό…δεν ξέρω πώς να το περιγράψω.

Βέβαια στο ταβάνι έχω κολλήσει αστέρια και φεγγάρια που φωσφωρίζουν όταν κλείνει το φως.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 948
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Γι αυτο ειπα να το κανω γαλαζιο ανοιχτο και να κολλησω και εγω τετοια φωσφορουχα

αστερια.....

Η φαση ειναι πως ακομη ο μικρος δεν εχει κοιμηθει ποτε στο δωματιο του ακομη κοιμαται

μαζι μας για να πω την αληθεια εγω τον θελω μαζι μου αλλα καιρος και ευκαιρια μεγαλη ειναι

τωρα με την αλλαγη που θα κανουμε για ακομη μια φορα να τον βαλω να κοιμαται μονος του

ετσι λεω.......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλέεεεεεεεεεεεεεεεε ακόμα μαζί σας τον έχετε τον μικρό?????

Και όταν θέλετε………………………τι κάνετε?????????????????????

Ααααααααααααααα δεν μου τα λες καλά φιλενάδα!!!!!!!!!!!!!!!!!

Φτιάξε του ένα σουπερ δωμάτιο και δεν θα ξεκολλήσει ποτέ από κει….να το θυμάσαι αυτό.

Και γαλάζιο με αστεράκια είναι τέλειο…………….σαν ουρανός θα είναι!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Οταν θελουμε να κανουμε ααααααααα................παμε σε αλλα μερη του σπιτιου :oops::oops::oops::oops::lol::lol::lol::lol::lol:

Μωρε κανα δυο φορες που τον εβαλα να κοιμηθει μονος του σηκονοταν τρεις και λιγο απο το κρεβατι

και εγω δεν αντεχα αλλο και τον ξαναπερνα μαζι μου ειχα και το πρωινο ξυπνημα για την δουλεια μου

και δεν μπορουσα...αλλα τωρα θα τον βαλω σιγουρα φτανει τοσο παραμεγαλωσε ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έτσι κι αλλιώς θα στο ζητήσει μόνος τους….όταν φτιαχτεί το δωμάτιο!

Εγώ πάντως τα παίρνω στο κρεβάτι μου μόνο όταν είναι άρρωστα….αλλά επειδή δεν βολευόμαστε, διώνχω τον άντρα μου…..χαχαχαχα….να απλωθώ η γυναίκα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φοβαται παρα πολυ μονος του αυτο εχω καταλαβει.....και φωτακι και ανοιχτη πορτα να

τον εχω φοβαται αλλα πρεπει να μπουμε σε ενα προγραμμα και να το τηρησω κυριως εγω

γιατι και εγω πλεον δεν μπορω αλλο να κοιμομαστε ετσι δεν χωραμε ασε που ειναι συνεχεια

πανω μου κολλημενος και δεν μπορω να κοιμηθω........

Στο τελος ο αντρας μου θα με χωρισει :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι τον έχει φοβίσει όμως ξέρεις???? Κάποια παιδική φιγούρα???

Εμένα π.χ ο δικός μου φοβάται τον λύκο…όταν βλέπουμε dvd τον λύκο με τα κατσικάκια ή γουρουνάκι α φοβάται και το κλείνω.

Εμένα όμως έχει την Μαρία στο δωμάτιο…δεν είναι εντελώς μόνος.

Για αρχή μπορείς να κοιμάσαι εσύ στο παιδικό δωμάτιο, γιατί να ξεκόψει απότομα λίγο δύσκολο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μου λεει συνεχεια οτι εχει μπαμπουλικες (μπαμπουλας) και ποτε δεν τον εχω πει κατι

τετοιο αντιθετως του λεω πως δεν ειναι κανενας και οτι δεν αφηνω κανεναν να μπει στο σπιτι μας και

πως οτι και να θελει να μου το λεει τι να πω δεν ξερω θα φανει μωρε..........

Με πηρε τωρα τηλ ο αντρας μου και του μιλησα του τραγουδησα το χρονια πολλα και μου

λεει γλυκια μου σε ευχαριστω πολυ ελα να σε κερασω τουρτα :lol::lol::lol: αχ θα τον φαω

με τρελαινει με αυτα που λέει :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΒΑΣΩ ΜΟΥ ΧΡΟΝΙΑ ΤΟΥ ΠΟΛΛΑ!!!ΝΑ ΤΟΝ ΧΑΙΡΕΣΑΘ!!!ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΤΑ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΟΣ..,ΚΑΛΕΣ ΠΡΟΕΤΟΙΜΑΣΙΕΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΜΕΤΑΚΟΜΙΣΗ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να σαι καλα Τονια μου ακι εσυ να χαιρεσαι τα ζουζουνια σου :)

Ελιωσα Ασπα μου δεν θα πει τιποτα ολο ετσι μου μιλαει εισαι κουκλα σε αγαπαω εισαι η ζωη μου

δεν ξερω αλλα τα αγορακια ειναι τρελα τελικα :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έχεις δίκαιο, τα αγόρια αυτό που νιώθουν στο δείχνουν.

Τα δε κορίτσια είναι πιο ζηλιάρικα.

Αυτό βλέπω που έχω και τα δύο φύλα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας βρε κοριτσια!καλα ε~!δεν το πιστευω γεμισαμε 5,6 σελιδες απανωτα μπραβο μας!!εγω δεν εμπαινα αυτες της μερες γιατι η μικρη μου εχει διαροια σημερα 4 μερα αλλα πολυ καλητερη εσφιξαν καπως απο κει που τα εκανε νερο,τωρα η πουντισε απο το a/cη απο τα δοντακια ειναι η και καμμια ιωση τη να πω η μανα τα νευρα μου :twisted::twisted: καλα ξεκινησαμε για φθινοπωρο!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσαρες;;;;;;;;;;;;;;

τι κανετε;;;;;;;;;;;;;;;;ελπιζω ολες να ειστε καλα εσεις κ τα παιδακια σας...

περασα πολυ δυσκολα αυτο το καιρο....αν σας λεει κατι εχω φτασει στα 46 κιλα :shock: τεσπα με το καιρο ελπιζω να ειμαι καλυτερα κ να τα λεμε οπως παλια...

πολυ θελω να μαθω νεακια σας....αλλα μου ειναι αδυνατον να διαβασω....δεν εχω χρονο καθολου...

θα προσπαθησω να μαπινω πιο συχνα....

σας φιλω ολες @};-@};-

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσακια τι κανετε?εγω δεν ειμαι στα καλα μου..δεν βρηκα παλι δουλεια σε φροντηστηρια ουτε ιδιαιτερα..ειμαι χαλια πως θα τα βγαλουμε περα?βαρεθηκα να ζηταμε συνεχεια απο τους δικους μου..αντι να με παιρνουν απο την Ηλεια με καλουν απο αθηνα ειναι να τρελαθεις..θελω να τα παρατησω ολα κια να σηκωθω να φυγωωωω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια!!!Καλέ τι κίνηση ήταν αυτή σήμερα;; Πετάει η ομάδα :D:D:D !!!!Άντε και σε λίγο θα ανοίξουμε το ΝΟ 16 ;););) !

Άσπα μου το δωμάτιο ΤΕΛΕΙΟ! Πολύ ζουζουνιάρικο! Πολύ παιδικό! Και τα χρώματα όμορφα, όλα τέλεια!΄

Δουλεύω σε φροντιστήριο και δεν υπάρχει ποτέ περίπτωση να δουλέψω πρωί δυστυχώς...

Βάσω μου και ο Πανούλης μου λέει τέτοια λόγια και πεθαίνωωωωωω!!!! Εγώ το έχω πει. Αν κάνω δεύτερο θα ήθελα να είναι αγοράκι και αυτό. Είμαι γεννημένη για αγόρια :lol::lol::lol::lol::lol: .

Όσο για το ότι κοιμάται μαζί σας, δοκίμασε να ξαπλώνετε μαζί στο κρεβάτι του και όταν τον παίρνει ο ύπνος να φεύγεις. Εγώ τουλάχιστον αυτό κάνω. Αν ξυπνήσει κάποια στιγμή έρχεται μόνος του σε εμάς και συνεχίζει μαζί μας τον ύπνο του.

Βικουλίνι τι κάνεις;;;Χάθηκες :(:(:( Γιατί βρε κοπέλα μου έφτασες 46 κιλά;;;Μην κάνεις κακό στον εαυτό σου...Η οικογένειά σου είναι καλά;; Αυτό μόνο έχει σημασία. Να μπαίνεις όσο πιο συχνά μπορείς να μας λες τα νέα σου.

Φανούλα περαστικά στο μικράκι σου...Αυτές οι παλιοϊώσεις μου τη δίνουν πολύ :evil::evil:

Τόνια μου έχεις δίκιο να συγχύζεσαι με το θέμα της δουλειάς.Κάνε υπομονή.Πάντως μου έκανε εντύπωση που δε βρίσκεις δουλίτσα στον Πύργο και βρήκες στην Αθήνα :o:o:o .Νόμιζα ότι στην επαρχία είναι πολύ πιο εύκολο να βρει κάποιος δουλειά..Όλα σχετικά είναι τελικά..Να χαίρεσαι τουλάχιστον που έχεις βοήθεια από τους δικούς σου. Είναι σημαντικό να υπάρχουν άνθρωποι που σε στηρίζουν..

Πολλά φιλάκια σε όλες σας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσαρες..............

Σημερα νυσταζω παρα παρα πολυ προς το παρων δηλαδη ελπιζω μετα να ανοιξει το ματι......

Φανη περαστικα στην μικρη σου ευχομαι να γινει πολυ γρηγορα καλα :)

Βικουλινακι καλως μας ηρθες πισω :D χαρηκα πολυ που μπηκες σε χασαμε τελειως.........

Ελπιζω να ανεβει η ψυχολογια σου και να πανε ολα καλα απο εδω και περα ;)

Τα ζουζουνια σου τι κανουν :?:

Ο μπεμπης :?: Τον βαπτισατε ε :?:

Εχω πολλες ερωτησεις αλλα σταματαω εδω :D

Τονια υπομονη κοριτσαρα που θα παει κατι θα βρεθει μακαρι δηλαδη ;)

Παλι καλα που εχεις και βοηθεια..........

Η κατασταση πλεον με τις δουλειες εχει ξεφυγει.......

Ασπακι εσενα σε περιμενω :)

Εγω εχθες ανακοινωσει στην σποιτονυκοκοιρα μου οτι θα φυγουμε μονο τα κλαμματα που

δεν εβαλε κυριως για τον μικρο αν και λεει θα ειμαστε στο ιδιο χωριο θα μου λειπει πολυ

και δεν θελει να φυγουμε αλλα τις εξηγησα πως φευγουμε λογο μαγαζιου.....

Μακαρι να αλλαξει κατι μεχρι το τελος και να μην παμε πουθενα γιατι δεν θελω.......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάρες μου….Παρασκευούλα σήμερα!!!! Όλο ζάχαρη και μέλι!!!!

Σήμερα το πρόγραμμα λέει μετά την δουλειά βόλτα στο λούνα πάρκ, στα φουσκωτά και μετά φαγητό στα goody’s…..εεεε μια φορά στο τόσο το ρίχνουμε έξω!!!!

Ρε Βικουλίνι πόσο χάρηκα που διάβασα νέα σου???? Καλά βρε κοπέλα μου γιατί 46 κιλά???….πρόσεχεεεεεεεε, δεν είναι σωστό. Καλέ μην μας πάθεις και τίποτα…

Τα παιδάκια σου τι κάνουν???....μπες να μας πεις κανένα νέο.

Βάσωωωωωωωωωωωω……..κερνάς καφέ?????????????????????? :D:D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ασπακι καλημερα :!:

Οριστε και το καφεδακι σου ~o)

Α ααααααααα ωραιο προγραμμα εχετε σημερα θελω και εγω :)

Εγω δυστυχως αυριο δουλευω παλι ειναι η σειρα μου και δεν εχω καθολου ορεξη.......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Με τοσες μετακομισεις που κανουμε που ξερεις ισως και να ερθω και προς τα εκει :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Εχθες το απογευμα πηγαμε σε ενα εμποροπανηγυρι που ειχε ηταν τελεια δεν μπορεις να φανταστεις

χαλια κουρτινες διακοσμιτικα σπιτιου ρουχα παπουτσια εσωρουχα τα παντα 10Ε τζαμπα

πραμα επαθα σοκ πηρα αρκετες φορμες για τον μικρο καλτσες κουβερτες σεντονια και πληροσα μονο

ενα 50αρικο τρελαθηκα αν ηξερα πως ειναι μεσα το αλλο το σπιτι θα αγορασα και πραγματα για εκεινο

δυστυχως ειναι μεχρι την Κυριακη.....ειπαμε με την μαμα μου να παμε παλι το Σαββατο ευκαιρια ειναι...

Να εχεις χρημα και να κανεις ενα σπιτι κουκλιστικο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σε πιασε πάλι η καταναλωτική σου μανία???? Χαχαχαχα…..

Μεγείες, μεγειές …..καλή συνέχεια.

Εγώ πάλι πήγα να πάρω δώρο για ένα πάρτυ που έχουμε την Κυριακή. Εντωμεταξύ την προηγούμενη μέρα πήγα και πήρα πάλι δώρο για πάρτυ της Κυριακής….εν ολίγοις θα έχουμε πρωί και απόγευμα πάρτυ την Κυριακή!!!! Χαρά που θα κάνουν τα μικρά!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι να κανω μωρε τζαμπα πραμα λεμεεεεεεεεεεεεε.............

Απο παρτυ σε παρτυ μια χαρα θα ξετρελαθουν τα πιτσιρικια σου :)

Ασχετο αλλα απο χθες ποναει φοβερα το κεφαλη μου παει να σπασει οτι και να παρω δεν περναει

εβαλα και την γιαγια μου να με ξεματιασει αλλα δεν περναει..........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αν σε πονάει ακόμα, τότε με τον η/υ δεν θα σε αφήσει.

Πήρες και Depon, ponstan και τίποτα???? :shock:

Μάλλον πονοκεφαλιάστηκες στο πανηγύρι…δεν ξέρεις τι άλλο να πάρεις. :lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλε ποιο πανηγυρι :lol::lol::lol::lol::lol:

Δεν ειναι απο αυτο σιγουρα απο εχθες το πρωι με ποναει και τωρα που το σκεφτομαι

οταν ημουν στο πανηγυρι δεν με πονοσε καθολου :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Γεια σας κορίτσια μου!!!σήμερα όμορφη μερα....έχουμε το πάρτυ του μεγάλου μου ...κλείνει τα 12 το παλικάρι μου🩵😍 θα πάμε σε ίντερνετ καφέ για τα γενέθλια...πάνε οι παιδότοποι πλέον...τώρα κάνουμε εφηβικά πάρτυ 😉
    • Σ ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου.Τα γράφεις πολύ όμορφα και με εκφράζουν όλα.Εχω σκαμπανεβάσματα αρκετά.Προσπαθω όμως....Καλή επιτυχία και σε σένα.Ποτε θα κάνεις χοριακη σου είπε;Σε 11 μέρες ;
    • Καλησπέρα κοριτσαρες! χάθηκα εγώ τελείως...σας διαβάζω όμως τόσο καιρό 😍 εγώ όλα καλά προς το παρόν...απο βδομάδα θα κάνω καμπύλη και εξετάσεις αίματος για να δούμε τι γίνεται! εδω στην περιοχή μου ηταν κλειστά τα μικροβιολογικά αυτή τη βδομάδα..δεν ξέρω αν κρατήσει κ άλλο βέβαια! Δευτέρα στις 19.00 εχω ραντεβού με την γιατρό μου! εγω κορίτσια έξω θα γεννήσω πρωτα ο Θεός..στο Ιασώ είναι η γιατρός μου...δεν ήθελα με τίποτα νοσοκομείο...εχω πολυ κακη εμπειρία απο τα νοσοκομεία γενικά και δεν υπήρχε καμια περίπτωση να πάω νοσοκομείο! εντωμεταξυ δεν έχω ξεκινήσει να παίρνω απο πράγματα τίποτα...μονο μια κουβερτουλα πήρα που έτυχε πάλι και την πήρα! αλλά σιγά σιγά πρέπει να ξεκινήσω... εσείς έχετε ψωνίσει; εμένα μ εχει τρελάνει στις κλωτσιές ο μπέμπης και κυρίως το βράδυ οταν πάω να ξαπλώσω 🤷 σήμερα είμαι 25+3...στον έβδομο μήνα πότε μπαίνουμε; η γιατρός μου δεν μετράει με μηνες αλλα με εβδομάδες και εγω μπερδευομαι πολύ..
    • Κουράγιο Μαριλου μου! Την έκανα κ εγώ χτες την ΕΤ. Όλα καλά πήγαν κ ξεκίνησε και η δική μου αντιστροφή μέτρηση. Μέχρι τώρα είμαι καλά. Αλλά ξέρω πως όπως περιέγραψες τα σημερινά σιυ συναίσθηματα, θα μοι έρθουν κ εμένα. Όπως πάντα. Είναι τόσο δύσκολο να προσπαθούμε να ελέγχουμε το ίδιο μας το μυαλό. Αλλά πάντα να κερδίζει..  Έχω στο μυαλό μου ότι θα τα περάσω όλα αυτά τα σκαμπανευασματα κ έτσι προετοιμαζομαι αρχικά στο να τα αποδεχτώ και Κ να μη νιώθω άσχημα ακόμα κ για τις άσχημες σκέψεις μου. Όλα τα συναισθήματα μας είναι δικά μας και είμαστε εμείς. Είναι μέρη του εαυτού μας κ τα αγαπάμε. Προσπάθησε να σκεφτείς ότι είναι οκ να σκέφτεσαι αρνητικά κ να πέφτεις. Είναι οκ κ να ξυπνάς πλυμμηρισμενη από ελπίδα..  Ας μην ενιχοποιουμε κανένας μας συναίσθημα! Ειμαστε εδώ να ακούσουμε τα πάντα κ να τα αποδεχτούμε! Καλα έκανες και εκφράστηκες εδώ!  Πάμε γερά!!!! Ελπίδα! 🤞🤞
    • Ναι ναι…η @Raf123 θα καθορίσει την δυναμική του μήνα….🤣🤣🤣 @Pinacolada μπράβο στο αγόρι που άντεξε τις δοκιμασίες των διακοπών!!! Είναι έτοιμος για τις επόμενες…. Όσο για το ότι κατάλαβες που μοιάζει το παιδί….έκλαψα αλήθεια….
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...