Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΣΤΥΛΑΤΕΣ ΜΑΜΑΔΕΣ 2008-Νο 15 AND THE OSCAR GOES TO.....


Recommended Posts

Να σαι καλα Ασπα μου..........

Πω πω οι δυο μας μειναμε και η Ανθη το βραδυ.......

Καλε εχθες διαβασα σε ενα ποστ νεα της Φλωριαννας θα κανει κοριτσακι χαρηκα παρα πολυ :D

Τι καλα ενα και ενα θα εχουν μαζι με την Σταμυ.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 948
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Ναι εεε, δεν ξέρω νεότερα. Με το καλό κι αυτή λοιπόν.

Την βλέπω στις επαφές μου που είναι online, αλλά δεν γράφει άλλο εδώ στο ποστ…

Εγώ ρε γμτ, όταν μπαίνω από το σπίτι μου κολλάει πάρα πολύ. Με αποτέλεσμα να βγαίνω κατευθείαν ….γιατί άραγε μου το κάνει αυτό???

Σε άλλες σελίδες που μπαίνω δεν έχω πρόβλημα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χαθηκαν ολες :(

Τι να σου πω εγω δεν μπαινω απο αλλου καμια φορα απο το μαγαζι αλλα μου κατεβαζει μια

χαρα την σελιδα.......δεν εχω και τις καλυτερες σχεσεις με τοους υπολογιστες :lol:

Δεν μου λες βρε Ασπακι εχθες που πηγα στο παιδικο μας ειπαν να παμε παιδιατρο να παρουμε

ενα χαρτι που να δειχνει οτι εχει κανει ολα τα απαιτουμενα εμβολια και ειναι υγιεστατος χρειαζεται μηπως

και χαρτι απο οδοντιατρο και οφθαλμιατρο οπως ζητουν στο δημοτικο?

Εφυγα βιαστικα γιατι στην δουλεια ειχα αφησει αλλο στο ποστο μου και δεν ρωτησα η χαζη μετα το σκεφτηκα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Όχι μόνο για εμβόλια θέλουν να ξέρουν.

Εμάς πέρυσι μας ζήτησαν μόνο φωτοτυπία το βιβλιάριο του παιδιού, που δείχνει τα εμβόλια, και βεβαίωση από τον παιδίατρο ότι είναι αρνητική στο matoux, μόνο αυτά θέλει ο παιδικός.

Ξέχασα να σε ρωτήσω….είπες ότι ο παιδικός σας είναι ερείπιο, τώρα τον φτιάχνουν??? Την Δευτέρα ξεκινάτε και δεν είναι έτοιμος ακόμα???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εκει που θα γινει ο παιδικος περσι ηταν το δημοτικο σχολειο και εχθες που μπηκαμε

ηταν μονο 2ατομα που εφτιαχναν τα μπανια κατι σωληνες οχι κατι αλλο ακομη μεσα ειναι

τα παλια θρανια βιβλια πινακες και γκρεμισμενος ο ενας τοιχος με τους σοβαδες εκει....

η υπευθυνη που ηταν εκει μας ειπε πως ολα θα ειναι ετοιμα μεχρι την Δευτερα αλλα δεν νομιζω

με τιποτα.....τι να πω δεν ξερω τωρα απλα περιμενω ξανα να με παρουν τηλεφωνο για να μας μιλησει

για τον παιδικο το πως θα λειτουργει και τι θα παρεχει...

Στο περιμενε λοιπον..........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Του δήμου είναι εεε??? Πάντως θα είναι ωραία για τον μικρό θα το δεις….θα κάνει παρέες, θα λειτουργεί σαν ομάδα, θα μάθει πολλά πράγματα….

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι του δημου ειναι αλλα εμεις οπως και οι περισσοτερες μπηκαμε μεσω ΕΣΠΑ ειναι

εντελως δωρεαν με εχει φαει η αγωνια θελω να μαθω περισσοτερα για το τι θα παρεχουν

γιατι θα τον αφηνω εκει και το μεσημερι οταν θα ειμαι απογευματινη......

Πιστευω οτι θα καθισει ειναι αρκετα κοινωνικο παιδι και οπου παμε κανει παρεες αμεσως και θα

του αρεσει,ελπιζω να γινει πιο ηρεμος και να μπει σε ενα σωστο προγραμμα γιατ με τις γιαγιαδες

εχει καλομαθει καιρος να στρωσει ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν θέλω να σε απογοητεύσω αλλά η δικιά μου εξακολουθεί να είναι αγρίμι….ειδικά τώρα μετά τις διακοπές. :evil::evil::evil:

Έτσι είναι ότι τα κρατάνε οι γιαγιάδες….άντε τώρα να επιβάλλω εγώ την τάξη. :twisted::twisted:

Τι τυχερή που είσαι που σας πήρανε μέσω ΕΣΠΑ…..εγώ η χαζή το πήρα χαμπάρι πολύ αργά…..όταν τελείωνε δηλαδή…..είμαι τελικά πολύ χαζοπούλι!!! :roll::?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α μην μου λες τετοια και εγω περιμενω να στρωσει :lol:

Καλε τι χαζοπουλι λες οτι εισαι γιατι εγω τι νομιζεις δεν ειχα ιδεα για το τι ειναι το ΕΣΠΑ και τι κανουμε

ευτυχως που μενουμε σε χωριο το εβγαλαν ανακοινωση απο την κοινοτητα και ετσι μολις το ακουσα

πηγα στα ΚΕΠ και με ενημερωσαν εκει αλλιως μαυρα μεσανυχτα.....θα ειχα και εγω...

Ευτυχως ειμαι τυχερη απο αυτη την αποψη γιατι αν δεν εκαναν τον παιδικο θα επρεπε να παρω

κοπελα να τον κοιταζει και θα εδινα ολο τον μισθο μου σε εκεινη ενω τωρα δεν θα δωσω καθολου χρηματα ;)

Σημερα με την ωροχη δεν εχουμε καθολου δουλεια.........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερααα!!!τι κανετε?εμεις λιωνουμε απο την ζεστη..πρωι-βραδυ ειμαστε με τα κλιματιστικα!!!ελεος πια!!!τα παιδακια σας τι κανουν?εμεις ειμαστε μια χαρα μεγαλωνουμε κοβουμε σιγα σιγα και την πανα..βρε κοριτσια φοβαται να κανει κακακια στο γιογιο..μια φορα εκανε αλλα μετα τιποτα..τσισακια παει μονος και κανει αλλα τα κακακια λεει οτι θελει να κανει και μολις τον βαλω στο γιογιο μου λεει οτι δεν θελει γιατι φοβαται..τι να κανω?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια :D:D:D !

Παρόλο που σήμερα διόρθωνα πολλές ώρες έχω πολύ περισσότερο κέφι γιατί το πήρα απόφαση :lol::lol: .Τέρμα το καλοκαίρι και ο χειμώνας έτσι θα με πάει :lol::lol: .Πήρα λοιπόν μια γερή δόση και ηρέμησα! Και το τραγικό ξέρετε ποιο είναι; Αύριο πρωί πρέπει να τα πάω στο φροντιστήριο και θα μου δώσουν λέει και άλλα διαγωνίσματα από καινούριες εγγραφές :shock::shock::shock: ..Τρέλα!!!!

Βασούλα μόλις μας περιέγραψες την κατάσταση στον παιδικό αμέσως μου ήρθε στο μυαλό ο Σπύρος Σούλης "ΜΕ ΤΟ ΔΕΞΙ" :lol::lol::lol::lol: Ακόμα και αυτός όμως δε νομίζω να τα καταφέρει μέχρι τη Δευτέρα :lol::lol::lol:

Το βασικότερο: Να χαίρεσαι το Δημητράκη σου [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] !!!!Εύχομαι να είναι πάντα υγιής και ευτυχισμένος!!!!

Ωραία θα περάσετε όλοι στο πάρτυ. Ο μικρός γιατί θα ξεφαντώσει και εσύ γιατί δε θα έχεις τρέξιμο με τους καλεσμένους!

Όσο για το παιδάκι με το ψαλίδι...έμεινα κάπως έτσι :shock::shock::shock: ! Μου θύμισε ένα παιδάκι που του έκανα πέρυσι μάθημα και μου έλεγε ότι όταν επιστρέψω στο σπίτι θα βρω το παιδί μου κρεμασμένο, με ένα μαχαίρι στο λαιμό και τα μάτια πεταγμένα έξω :shock::shock: ,Όταν το είπα στη μάνα του για να το κοιτάξει εκείνη έβαλε τα γέλια με την εξυπνάδα του γιου της :shock::shock::shock: .Απίστευτο ε;;;

Άσπα μου τον μικρό τον κρατάει η μαμά μου και η πεθερά μου. Και οι 2 στο τρέξιμο :roll::roll::roll: .Δεν τον πάω παιδικο. Κατευθείαν προνήπιο θα τον πάω γιατί δουλεύω από το μεσημέρι ως το βράδυ και αν λείπει και το πρωί δε θα το βλέπω ποτέ το παιδί :(:(:(:( ..Σκέφτομαι ότι θα τον έχω κοντά μου τα πρωινά ακόμα 2 χρόνια και χαίρομαι! Όταν με το καλό πάει σχολείο θα δω τι θα κάνω. Εν ανάγκη θα μειώσω ώρες..Θα ήθελα βέβαια να έρχεται σε επαφή με πολλά παιδάκια αλλά από την άλλη φοβάμαι και τις ιώσεις γιατί έχει ευπάθεια στη λαρυγγίτιδα και 3 φορές που μας έχει κάνει πήγα να πεθάνω.Κόβεται η ανάσα και τρέχουμε νοσοκομείο.Γύρω στα 4 δε θα έχει πρόβλημα μας είπε ο γιατρός.

Τόνια μου δε νομίζω ότι μπορείς να κάνεις κάτι με τα κακάκια. Όπως έκοψε τα τσίσα όταν ένιωσε έτοιμος το ίδιο θα κάνει και με τα κακά. Το κάθε παιδάκι μόνο όταν είναι έτοιμο κάνει κάτι ό,τι και να κάνουμε εμείς. Αυτό έχω καταλάβει..

Αυτά και για σήμερα κοριτσάρες!!!Τα φιλιά μου σε όλες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα σε ολες :!::!::!:

Σαν σημερα πριν απο 3χρονια εφερα σε αυτον τον κοσμο το πιο γλυκο πλασματακι

που υπαρχει ειμαι παρα πολυ χαρουμενη αλλα και συγκινημενη γιατι μεγαλωνει

γινεται σιγα-σιγα ενα αντρακι............... :D

Μωρακι μου γλυκο τρυφερουλη μου να σε χαιρομαστε και να εισαι παντα γερος και

ευτυχισμενος σε αγαπαω παρα πολυ............ [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion16.gif] [smilie=occasion16.gif] :ymparty::ymparty::ymparty::ymparty:

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΕΡΝΑΩ ΤΟΥΡΤΑ [smilie=occasion15.gif] ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ ΚΑΦΕΔΑΚΙ ~o)~o)~o)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ανθη μου σε ευχαριστω πολυ και εσυ να καμαρωνεις το αντρακι σου και να ειναι παντα γερος :D

Μπηκες στο κλιμα της δουλειας ε :?: Μπορεις να κανεις και αλλιως ;) καλα θα ηταν......

Καλα τα πιτσιρικια δεν παιζονται ακου εκει να σου πει ετσι για τον γιο σου επαθα σοκ ανατριχιασα

Και εγω τον μικρο θα ηθελα να τον πηγαινα κατευθειαν προνηπιο αλλα δεν γινεται διαφορετικα

γιατι στην πεθερα μου δεν τον ξαναπαω με τιποτα οποτε αναγκαστηκα θα γινει ετσι και εγω οταν θα

ειμαι απογευματινη στην δουλεια δεν θα τον πολυβλεπω :(

Ανθη οντως και ο Σουλης να ηταν δεν θα το εκανε με τιποτα με εκανες και γελασα :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Τονια ζεστες :?::?::?::?: Τι καλα............

Εμει ςεδω εχουμε κρυο να δουμε σημερα......Για τα κακα που λες μονο στο γιογιο τον βαζεις :?:

Δοκιμασε να τον βαλεις και στην τουαλετα μηπως καλε βλεπει τα κακα του το παιδι και τρομαζει :lol::lol:

Αλλα να μην αγχωνεσαι καθολου οπως σου ειπε και η Ανθη οταν θα ειναι ετοιμος θα τα κανει απο μονος του

ολα δεν χρειαζεται ουτε πιεση ουτε τιποτα............

Ασπακι εσενα σε περιμενω να τα πουμε :D

Φωτο παλι δεν εβαλες ε :?:

Κοριτσια εγω τελικαα για ακομη μια φορα θα κανω την μετακομιση τελη του μηνος θα βγει ο αλλος

απο το σπιτι θα το βαψουμε και μετα θα μπουμε και εμεις πιστευω μεχρι τα μεσα Οκτωβριου να ειμαστε

ενταξει αααααααααααααα και το 1000ρικο το εχω στο τσεπακι :lol::lol::lol::lol::lol: δεν θα μου την γλιτωσει..... :lol::lol::lol::lol:

Φιλια σε ολες :!:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ανθή μου έχεις δίκαιο για τον μικρό. Έχεις δύσκολο ωράριο και καλά κάνεις και τον κρατάς μαζί σου τα πρωινά.

Αργότερα δεν υπάρχει περίπτωση να έχεις πρωινά μαθήματα??? Δεν θυμάμαι καλά, σε φροντιστήριο είσαι και έχεις τέτοια ωράρια???

Τόνια για τον μικρό που λές ότι έχει θέμα μα τα κακά, να ξέρεις ότι το έχω ακούσει από πολλά παιδάκια αυτό. Δηλαδή μαθαίνουν εύκολα να κάνουν τσίσα στην τουαλέτα, αλλά με τα κακά δυσκολεύονται. Λένε ότι δεν νιώθουν ασφάλεια στην τουαλέτα, που απαιτείται και περισσότερος χρόνος για τα κακά απ’ ότι για τα τσίσα.

Μην τον πιέζεις ….όταν νιώσει έτοιμος θα το κάνει από μόνος του….δεν θα αργήσει.

Βάσωωωωωωωωωωωω καλό το δωμάτιο??????????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πολυ ωραιο και τα χρωματα ειναι μια χαρα για αγορι και κοριτσι κολλανε μεταξυ τους

εχεις και το λαχανι ειναι σουπερ..........

Αντε να παιρνω και εγω ιδεες τωρα με την μετακομιση θα του βαψω και εγω το δωματιο με εντονα

χρωματα.........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τώρα για να είμαστε και απόλυτα ειλικρινής δεν είναι και τόσο ουδέτερο, γι αυτό πήρα αυτοκόλλητα με διαστημόπλοια, αστροναύτες κ.α. και τα κόλλησα στον τοίχο ψηλά από την πλευρά που είναι η βιβλιοθήκη….δεν φαίνονται όμως στις φωτογραφίες.

Έχω σκοπό να πάρω και αεροπλανάκια να κρεμάσω στην απλίκα….

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλε μια χαρα ειναι πως δεν ειναι ουδετερο..........

Αυτα τα διαστημοπλοια που εβαλες ψιλοφαινονται εχω και εγω στο δωματιο του μικρου στην

αρχη κολλησαν μια χαρα αλλα μετα ξεκολουσαν συνεχεια και τα πεταξα :evil:

Τωρα το νεο μας σπιτι μαλλον θα φωναξω ενα παιδι το οποιο ζωγραφιζει και θα του πω

να μου κανει καποια σχεδια αν βεβαια το οικονομικο μας το επιτρεψει ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Η ζωγραφική στον τοίχο είναι πολύ ωραία…έλεγα να κάνω κι εγώ με σχέδια έτοιμα που βρήκα, αλλά πολύ μπελάς ρε γμτ…και έξοδα.

Βάλε τώρα καινούργια χρώματα, πινέλα διαφόρων μεγεθών, μακέτες…..ουφφφφφ, με την ιδέα και μόνο κουράστηκα, και τόσα που είχα να κάνω για το δωμάτιο, λέω να μου λείπει…και η δυχρωμία μια χαρά είναι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατσε και εγω λεω οτι θα κανω να δουμε τωρα και τα δυο σπιτια θα θελουν βαψιμο τωρα

με τετοια εξοδα που θα εχουμε να δουμε τι θα κανουμε αλλα και το παιδι που κανει

τις ζωγραιες ειναι φιλος μας και ελπιζω να μας κανει καμια καλη τιμη θα δουμε....παντως αυτη

τη φορα θελω εντονα χρωματα στο δωματιο του.......

Τα επιπλα του δωματιου του ειναι λαχανι με εκρου και θελω τους τοιχους λαχανι με μπλε το

ταβανι ετσι το φανταζομαι αλλα δεν ξερω αν κολλανε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Κορίτσια πηγα κ εγώ γιατρό σήμερα! Ολα καλά μας είπε.  Τράχηλο με εξέτασε κολπικά 36.  Πολύ ζωηρή μας είπε ήταν η μπεμπούλα μας👧🏼🎀 Βγήκαν κ τα αποτελέσματα απο Νιπτ ολα καλά κ εκει.  Για την καλλιέργεια μ είπε αφου αγχώνομαι κ το σκεφτομαι να παω σε δεκα μερες να την κανω γιατι δεν μπορούσε σημερα να συνταγογράφησει. Β επιπέδου μετα τις 18/6 μ ειπε να κλείσω ραντεβου 
    • Έλα ρρρεεεέ!! Να τα χαίρεσαι πραγματικά!! Αχχχχχ.. πόσο χαίρομαι για εσάς βρε Κατερίνα μου!!! Πολύ συγκινήθηκα και γέλασα με τις περιγραφές σου!! Φτου φτου φτου τα παιδάκια υγεία να έχουν πάντα στη ζωή τους!! Να είστε και εσείς πάντα καλά να τα καμαρώνετε για μια ολόκληρη ζωή!!🥰 Εγώ ακόμα εδώ στον αγώνα για ένα παιδάκι, όπως τα ήξερες, δεν άλλαξε κάτι.. αν και καταφέραμε μια εγκυμοσύνη πέρσι δυστυχώς σταμάτησε η καρδούλα του μερικές μέρες πριν την αυχενική.. αλλά έχει η ζωή..! Θα έρθει κάποια στιγμή! Και αν όχι, καλά να είμαστε με τον άντρα μου, υγιείς και αγαπημένοι..!
    • Καρότσι ψάχνω τώρα!!! Μάρσιπο και καλαθούνα θα μου φέρουν!
    • Ααα εγω μπρούμυτα δεν μπορούσα ποτε να κοιμηθώ νιωθω δεν μπορω να παρω ανάσα 😅 ναι είναι θέμα τώρα αυτό είναι η αλήθεια.. αν δεν βολεύεσαι για να κοιμηθείς.. και όσο μεγαλώνει η κοιλιά ακόμα πιο ζόρι
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...