Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ ΜΑΡΤΙΟΥ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2011 ΕΛΑΤΕ ΝΤ ΛΕΜΕ Ν2


Recommended Posts

μια χαρα ιμαστε....και το μορο κλοτσαι την μαμα :lol::lol::lol::lol: ..ιδικα σιμερα εκανε παρτυ... :lol::lol::lol::lol: ..και πιο ορεεο ιταν που σιμερα επιτελουσ κλοτσισε και τον πατερα του :lol::lol::lol::lol: ετσι για να μιν εχι παραπονο.. :lol::lol::lol:

mpravo koritsaki moy ola kala na einai mexri to telos gia oles mas ............mas to xrwstaei ee??????????filakia polla.......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 973
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Γειαααα εδω ειμαι παλι...προσπαθησα να κοιμηθω και εκει που με πηρε ο υπνος αρχισε να χτυπαει το κινητο...μα καλα καθε μεσημερι στον υπνο τους με βλεπουν???ΟΚ καταλαβαινω οτι καθονται και βλεπουν στο ιντερνετ τι ψαχνουν και για αυτο τηλεφωνουν..αλλα ρε κοριτσια αμα ψαχνω κατι εγω γιατι τηλεφωνο απογευμα???χιχιιχ...το σηκωσε ο αντρας μου αλλα τι να πεις εχασα τον υπνο μου..Χριστινιοοο ειδες τι ωραια πραγματακια??Εγω για απλο υπερηχο θα παω τον αλλο μηνα μαζι με την καμπυλη για να την δει και τον Ιουλιο για το doppler σου βαζω και ενα link να διαβασει για αυτο.. http://panacea.med.uoa.gr/topic.aspx?id=399 κοριτσια τι κανετε...Αναστασια μου εγω καφε δεν πινω ποτε αλλα στις αρχες ο οργανισμος μου ηθελε κοκα κολα...μια χαρα την επινα...Χριστινα καλο καφεδακι...δε λιγο θα παρω τηλ να παθω για το καροτσι...φιλακιααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?ΕΓΩ ΚΟΙΜΗΘΗΚΑ ΛΙΓΟ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ Κ ΑΝΑΝΕΩΘΗΚΑ.....ΕΧΩ ΤΡΕΛΑΘΕΙ ΣΤΙΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΩ ΑΛΛΟ,ΕΥΤΗΧΩΣ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ 3 ΜΕΡΕΣ ΚΑΘΟΤΑΝΕ Κ ΜΕ ΒΟΗΘΗΣΕ ΣΤΑ ΠΟΛΥ ΒΑΡΙΑ.ΑΛΛΑ ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΤΕΛΕΙΩΣΕΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΣΙΔΕΡΟ ΜΕ ΕΧΕΙ ΣΚΑΣΕΙ.ΤΕΛΟΣ ΠΑΝΤΩΝ ΑΥΡΙΟ ΘΑ ΒΓΩ ΜΕ ΜΙΑ ΦΙΛΗ ΜΟΥ ΓΙΑ ΨΩΝΙΑ Κ ΚΑΦΕΔΑΚΙ ΝΑ ΞΕΣΚΑΣΩ ΛΙΓΑΚΙ.ΔΙΑΒΑΣΑ ΓΙΑ ΤΙΝ ΚΑΜΠΥΛΗ ΣΑΧΑΡΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΗΔΙΑ ΑΥΤΗ Η ΕΞΕΤΑΣΗ.ΟΣΕΣ ΕΧΕΤΕ ΓΙΑΤΡΟΥΛΗ ΣΗΜΕΡΑ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΝΕΑ!!!!!!!ΦΙΛΑΚΙΑ!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα γλυκουλες μου!ειμαι κ εγω εδω,εχω μπει απ' το κινητο μου!

τα νεα μου δεν ειναι κ τοσο ευχαριστα.το απογευμα ειδα αιμα,πηρα τηλ τον γιατρο κ μου ειπε να παρω κατι χαπια,να τον ενημερωνω κ να ειμαι ξαπλα!!αχ γιατι ετσι αυτη τη φορα???να μην μπορω να χαρω λιγο!!εκει που ερχομαι στα ισια μου να μια το ενα κ μια το αλλο.

πολυ φοβαμαι πως αυτη τη φορα δεν θα τα καταφερω να φτασω μεχρι το τελος!!!το μονο που με κανει να νιωθω καλυτερα ειναι που νιωθω συνεχεια το αγορακι μου!με εχει ταραξει το γλυκουλι μου!!αχ το λατρευω κ θελω τοσο πολυ να δω (αν κ ο θεος το θελει φυσικα),τη μικροσκοπικη φατσουλα του!!!

χθες δεν προλαβα ν μπω γιατι ειχα μπλεξει με τις αποδειξεις!!ελιωσα στο μετρημα!!

κοριτσακια μου πολ τ χαιρομαι πραγματικα για ολες σας που εχετε ευχαριστα νεακια κ ειναι ολα τα μωρακια καλα!!

νασιουλα μου μια κουκλα εισαι κοπελα μου!!κ η κορουλα σου τι γλυκουλα!!! για πολλα φιλακια!!

ευακι μου φτου σου κοριτσι μου!!κ στις δυο φωτο εισαι κουκλα.σε προτιμω ξανθια,κ το μελαχρινο ομως σε γλυκαινει!!! κ ο γιος σου ομως..... ολα τα λεφτα!!!

εεειιιιιιιιιι κοριτσια εχω κ εγω εναν παιδαρο κρυμενο μεσα στην κοιλιτσα μου!! μην ξεχνιομαστε,διπλη θα'ναι η οντισιον!!χιχιχι!!θα εχουμε παρελαση απο νυφες!

εμενα το στηθος μου εχει μεγαλωσει κ εχει σκουρινει!στην κοιλια ο αφαλος εχει κατεβει η πανω μερια του!

συγχωρεστε με που δεν σχολιαζω παραπανω!ολες σας σκεφτομαι να ξερετε!!εχετε την αγαπη μου κ τα φιλια μου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΘΑ ΓΙΝΟΜΟΥΝ Κ ΕΓΩ ΜΑΝΟΥΛΑ ΓΙΑ ΔΕΥΤΕΡΗ ΦΟΡΑ ΣΕ ΑΓΟΡΑΚΙ ΑΛΛΑ Η ΑΥΧΕΝΙΚΗ ΜΑΣ ΕΔΕΙΞΕ ΑΣΧΗΜΑ ΝΕΑ Κ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΜΟΥ ΤΟ ΠΑΡΟΥΝ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ ΠΟΥ ΜΑΣ ΠΕΡΑΣΕ.

ΑΠΛΑ ΥΠΟΦΕΡΩ Κ ΚΛΑΙΩ ΣΥΝΕΧΩΣ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!Καλα βρε κοριτσια, συγνωμη κι ολας, αλλα σε 15 ημερες εχω την αυχενικη μας, γιατι δηλαδη πρεπει να ταραχθω τωρα? Ειμαι παραλογη?αν ειμαι συγνωμη!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimera kouklitses mu!!!!

anastasia mu, giati na agxotheis????koritsi mu, den iparxei logos !!!!ola tha pane kala!!!!kapoia fasi tis zois mu, pu pernusa mia diskoli fasi me poli agonia, eixa diavasei to exis:pote min agxonesai kai min ipovaleis ton eafto su se ekrisi toxinon apo ton organismo me adikaiologites anisixies kai ipotheseis!!!ase na anisixiseis otan kai AN iparxei stin pragmatikotita logos!!!!apo tote to efarmozo kai ola pigainun kala kai eimai k ego pio iremi!!!!min se epireazei tipota kai kanenas!!!!OL THA PANE TELEIA!!!!!! APLA TELEIA!!!

hLIANAKI MU,To idio k esi!!!!diatirise tin psixraimia kai ti thetiki su energeia kai otan erthei i ora tha agaliaseis ton kuklo su!!!!

oso gia tin kopele pu tis sinevi afto, oposdipote einai poli asximo, alla pada iparxun efkairies.Isos itan kalitera na ginei tora, para na gennithei kai na palevei se oli tu ti zoi....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Geia sas koritsakia m k apo mena!

eimai k gw egkuoula tou martiou!

gennaw ton dekemvri me ti voitheia Tou Theou kai Tis Panagias!

euxomai se oles mas kali sinexeia kai se ligous mines na xoume ta bebe mas stin agkalia mas me ti voitheia Tou Theou kai Tis Panagias!

oso gia to koritsi me tin auxeniki p edeixe kati asximo,poli lipamai:(O THEOS KAI H PANAGIA exoun gia olous kai tha se antameipsoun to sintomotero kopela m!

anastasaki m na min anisixeis!na xeis pisti, vale to Stauro sou kai as ginei To Thelima Tou Theou koritsi m!tha mas voithisei, auto na skeftesai kopela m!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Προς Θεου μην παρεξηγηθω, δεν εννοουσα οτι η κοπελα το εκανε επίτηδες, απλα πρεπει αν ειμαστε λιγο προσεκτικοί στο τι γραφουμε σε ενα ποστ με εγκυουλες!!Μακαρι ο Θεος να την ανταμείψει συντομα και να παρει τον πονο της.

vanesaki κι εγω παντα προσπαθω να σκεφτομαι θετικα και πιστεψε με αυτη η εγκυμοσυνη ετσι προχωρησε με την θετικη σκεψη μου και την βοηθεια του Θεου και της Παναγιας!!

girl μου αυτο προσπαθω να σκεφτομαι, ολα καλα λοιπον!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

giri ΜΟΥ ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΕΣ ΣΤΙΝ ΠΑΡΕΑ ΜΑΣ ΚΑΛΟ ΥΠΟΛΟΙΠΟ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ Κ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΤΟ ΝΙΝΙ ΣΑΣ!!!!!!ΗΛΙΑΝΑ ΜΟΥ ΤΙ ΕΚΑΝΕΣ ΠΑΛΙ Κ ΚΟΥΡΑΣΤΗΚΕΣ?ΘΑ ΣΕ ΜΑΛΩΣΩ ΝΑ ΤΟ ΞΕΡΕΙΣ....ΕΛΑ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΜΙΝ ΜΟΥ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΣΕ ΞΑΠΛΑ Κ ΞΕΚΟΥΡΑΣΗ Κ ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΕΙΣ!!!!!!!!!ΓΙΑ ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΕ ΤΙΝ ΑΥΧΕΝΙΚΗ ΛΥΠΑΜΑΙ......ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ Κ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΕΑ ΣΑΣ!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα τουρλοτουλες μου!!χιχιχι τι κανετε?πως ειναι οι κοιλιτσες?εγω καλα ειμαι εδω ξαπλα στον καναπε.

βανεσακι μου αυτο κανω κουκλιτσα μου!την εχω δες αλλιως πλεον!δεν αξιζει να αγχωνομαστε γιατι μονο κακο κανουμε κ ιδιως τωρα στα μικρουλια μας!!

αναστασουλα μου μην αγχωνεσαι γλυκια μου!ολα θα πανε τελειαααα!!ειδες απο την αρχη...μια το ενα κ μια το αλλο,κ δες τωρα ποσο εχει μεγαλωσει το νινακι σου!!!απολαυσε αυτους τους σημαντικους κ υπεροχους μηνες λοιπον!!!!

girl καλως ηρθες κοπελα μου στο παρεακι μας!!με το καλο το μωρακι σου!!

μυριαμακι μου πως εισαι καλη μου??αχ με εχει ταραξει ο μικρος θελει συνεχεια αγκαλια κ μονο εμενα!καλα πολυ μαμακιας λεμε!!!

οσο για την κοπελα με την αυχενικη,λυπαμαι!!σιγουρα ο θεος ξερει τι κανει..!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΗΛΙΑΝΑΚΙ ΜΟΥ ΚΑΛΑ ΕΙΜΑΙ ΑΝ ΕΞΕΡΕΣΕΙΣ ΤΟ ΑΥΧΕΝΙΚΟ ΜΟΥ ΠΟΥ ΜΕ ΕΠΙΑΣΕ Κ ΠΟΝΑΩ ΟΛΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΚΑΛΑ.ΕΞΗΓΕΣΕΤΟΥ ΟΤΙ Η ΜΑΜΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΑΓΚΑΛΛΙΑ ΓΙΑΤΙ ΕΧΕΙ ΜΩΡΑΚΙ ΣΤΙΝ ΚΟΙΛΙΤΣΑ Κ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ.ΠΟΥ ΕΙΣΤΕ ΚΑΛΕ ΟΛΕΣ ΧΑΘΗΚΑΤΕ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα εγκυούλες...

girl καλωσήρθες στην παρεούλα μας και με το καλό το μπεμπάκι σου!!!!

Ηλιαννάκι μου νομίζω ότι πρέπει πια να χαλαρώσεις και να ξεκουράζεσαι όσο περισσότερο μπορείς, καταλαβαίνω ότι είναι δύσκολο εφόσον έχεις ακόμα δύο παιδάκια αλλά όπως βλέπεις το σώμα πλέον αρχίζει να στέλνει σημάδια...προσπάθησε όσο μπορείς να μην στεναχωριέσαι και να κάνεις ότι σου λέει ο γιατρός σου, όλα θα πάνε καλά, είμαι σίγουρη! Μία φίλη μου τη δεύτερη εγκυμοσύνη της σχεδόν την πέρασε στο κρεβάτι επειδή είχε αίμα κάθε τρείς και λίγο (νομίζω την έχω ξαναναφέρει αυτή την περίπτωση) αλλά όλα πήγαν τέλεια και η κόρη της σε 3 μέρες γίνεται 2 χρονών! Μη στεναχωριέσαι γλυκούλα μου όλα θα πάνε καλά...

Αναστασία μου μην αφήνεις να σε επηρεάζει τίποτα καλό μου.....δυστυχώς είναι και τα άσχημα μέσα στη ζωή αλλά εμείς πρέπει να κοιτάμε την θετική πλευρά της! Να σκέφτεσαι ότι σε δεκαπέντε μερούλες θα δείς το μπουμπούκι σου σε όλο του το μεγαλείο και θα πάρεις μιά από τις μεγαλύτερες χαρές της ζωής σου!

Στην κοπελίτσα που είχε την ατυχία έχω να πώ ότι λυπάμαι πολύ, έχω βρεθεί στην θέση της και το μόνο που απαλύνει κάπως τον πόνο είναι ο χρόνος!

Πρέπει να φύγω για δουλειές, μπήκα να πώ μια καλημέρα.....θα ξαναμπώ αργότερα!

Φιλάκια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ καλη μου μυριαμ,του το εχω εξηγησει,το εχει καταλαβει.αφου ερχεται μου χαιδευει την κοιλια κ λεει ωωωωωω νινι.ομως δεν ξερω εχει λατρεια μαζι μου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα γλυκια μου νασια!ναι τωρα πλεον πρεπει να κοιταξω περισσοτερο το μικρουλι που εχω μεσα μου γιατι αυτο με εχει περισσοτερο αναγκη αυτη τη στιγμη,πιστευω!! τα λεμε μετα καλη μου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!

Σαν να μου φαίνεται πως έχουμε πέσει λιγάκι σήμερα...

Κ γω δεν είμαι πολύ καλά.. Εχω από χθες πετρώματα, τραβήγματα αρκετες φορές, μια περιεργη αισθηση και επιπλέον αισθανομαι κ καποιο βαρος χαμηλά κάποιες φορές. Πήρα το γιατρό τηλέφωνο και μου είπε να παίρνω μαγνήσιο που λόγω του στομαχιού μου το είχα κόψει...αλλά και να πάρω παλι χαπάκια προγεστερόνης που επαιρνα κ στην αποκόλληση..Όχι πάλι χαπάκια...!!Αχ Ηλιάννα μου πόσο σε νιώθω όταν απογοητεύεσαι..Δεν πρέπει όμως να μας παίρνει από κάτω..Το λέω μήπως το πιστέψω κ γω..

Νάσια, Vanessaki καλημέρα! Muriam υπομονή με το αυχενικό..Ειναι ζορικο το ξέρω αλλά δεν μας έχει μείνει τίποτα άλλο πέρα απο την υπομονή και τη λαχτάρα να κρατήσουμε τα μωράκια μας αγκαλίτσα!

Αnastasia μου μην μου αγχωνεσαι καθόλου με την αυχενική. Κ στο λέω εγώ που λιγάκι πριν μπω σκεφτόμουν τα χειρότερα..!Ξέρεις τι κατάφερα να είμαι τόσο αγχωμένη που δεν το χάρηκα. Την χαρά την πήρα αφότου είδα το dvd μερικές φορές σπίτι...

Girl84 καλώσορισες στην παρέα μας!

Για την φίλη μας που είχε την ατυχία στην αυχενική της εύχομαι καλή δύναμη! Οι αντοχές μας είναι πολύ μεγάλες κ μόνο όταν δοκιμαζόμαστε το καταλαβαίνουμε. Καλό κουράγιο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας κορίτσια! Εγώ τελικά χτες δεν ξάπλωσα το μεσημέρι, και μέχρι το βράδι ήμουν ένα μάτσο χάλια. Ξάπλωσα απ' τις εννιάμιση και διάβαζα, γιατί δεν άντεχα άλλο, ούτε καν μισοξαπλωμένη στην πολυθρόνα μου!

Μια που λέγαμε για όνειρα, είδα δύο φορές το βράδι ένα πολύ άσχημο όνειρο: ότι είχα αίμα, όχι απλά αίμα, αλλά μεγάλα μαύρα κομμάτια που βγαίνανε. Φυσικά ήμουν έγκυος και στο όνειρο, αλλά για κάποιο λόγο δεν είχα αγχωθεί κι έλεγα "έλα μωρέ, τίποτα δεν είναι, θα περιμένω κι αν δεν περάσει θα πάρω το γιατρό". Δεν μπορείτε να φανταστείτε, όμως, τι ανακούφιση ένιωσα και τις δύο φορές που ξύπνησα!

Αναστασία μου, μην αγχώνεσαι. Σίγουρα τα άσχημα συμβαίνουν, αλλά δεν είναι ανάγκη να συμβούν και σε μας! Άλλωστε, εμείς περάσαμε ήδη από άσχημες καταστάσεις. Δε σημαίνει ότι κάθε φορά θα πηγαίνουν χάλια τα πράγματα.

Ηλιάννα, ξεκουράσου, και θα φύγει το αίμα! Όπως είπε και η Νάσια, κι εμένα μια φίλη μου στη δεύτερη εγκυμοσύνη της είχε συνέχεια αίμα, αλλά μια χαρά γέννησε τον κούκλο που είναι τώρα τριών χρονών.

Μύριαμ, χάλια το αυχενικό. Εμένα όταν με πιάνει, δεν πιάνομαι, αλλά έχω ιλίγγους. Όταν κάνω λίγο μασάζ, έστω και μόνη μου, νιώθω καλύτερα. Αν έχεις κάποιον να σου κάνει μασάζ θα ανακουφιστείς.

Girl, καλώς όρισες στην παρεούλα μας!

Για το κορίτσι με την αυχενική, κουράγιο έχω να πω.

Νία, Βανεσσάκι, φιλούρες.

Σίγουρα κάποια ξέχασα, αλλά δε με παρεξηγείτε! Σας φιλώ όλες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...