Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ ΜΑΡΤΙΟΥ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2011 ΕΛΑΤΕ ΝΤ ΛΕΜΕ Ν2


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 973
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

χαιρετε κ αντιο!!!!!!!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

τι κανετε κοριτσακια μου????????????μπηκα να σας καληνυχτισω (αν δεν κολλησω :lol::lol: ) κ να παω να την πεσω γιατι ειμαι κομματια!!!!ειμαι απο τις 7:30 το πρωι κ δεν εχω ξεκουραστει καθολου,ποναει ολο μου το κορμι!!!!!!! :(:( κ αυριο θελω παλι να ξυπνησω νωρις σχετικα να βαψω -φτιαξω μαλλια, κ να παω κατω κεντρο για δουλειες ε κ για καφεδακι!!!!παλι στο τρεξιμο δηλαδη!!!!! :roll::roll::?:?:roll::roll:

τεντυ μου καλη επιτυχια αυριο κοπελα μου!!!!!!!!!!!ολα θα ειναι τελεια!!!!!!!!! κ το μωρακι σου μια χαρα θα ειναι!!!!! ;);):D:D:D:D θα περιμενουμε τα νεα σου!!!!

λενα πως εισαι????εισαι καθολου καλυτερα???συμφωνω με τα κοριτσια.τι το θελεις το σχολειο βρε???????πρωτα το μωρακι σου κ μετα τα υπολοιπα!!!!!!αυτο σε εχει πολυ περισσοτερο αναγκη!!!!

τιτινα μου ποναει η μεση σου ε?????αχ ξεκουρασου!!!!!!!! αχχχχχχχχχχχχχ πεπονακιιιιιιιιιιιιιι ζηλεψα κ αυριο θα παρω κ εγω,ειναι το αγαπημενο μου το καλοκαιρι!!!!! δεν ηξερα πως βγαινουν πεπονια απο τοσο νωρις!!!!!

μαρακι μου ειδες μια χαρα τα καταφερες το φατσο!!!!!!!! :ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause:

νια μου κουρασμενη κ εσυ!!!!!!!!!!καληνυχτα κ καλη ξεκουραση καλη μου!!!!!!!!!!!φιλακια στην κοιλιτσα!!!!!

κουο μου καλη επιτυχια κ σε σενα κοριτσι μου!!!!!!!!!!!!ολα θα ειναι μια χαρα αυριο!!!!!!!!!!!!θα περιμενουμε να μας πεις τα νεα σου!!!!!!!!!!!!

κοριτσακια μου παω για νανι!!!!!!!!!!!!!

πολλα φιλακια σε ολες τις κοιλιτσες!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

τα λεμε παλι αυριο!!!!!!!...........!!!!!!!!!!!

καλοβραδυ!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

nai hliananaki ase travaw megalo zori me thn mesh ksaplwmenh eimai kai me ponaei!!!!!!paw na shkothw apo to krevati kai den mporw!!!! :?:?:?:?

nai apo twra vgazoun peponakia kai einai glykaaaaaaaaaaa poly glyka!!!!!!pare ena axizei!!!!!!!!!!

kalh sou ksekourash kai kalo kouragio gia ayrio!!!!!!!!!! :D:D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μετα απο λαικη απαιτηση δε θα παω ουτε αυριο σχολειο!!! :lol::lol::lol:

καλε ειμαστε σουπερ παρεακι!

ρε μαρακι βαλε παλι τη φατσουλα σου εισαι πολυ γλυκια!!!

ρε τιτινα στειλε κανενα πιατο κ απο εδω!!!

εγω σημερα ολη μερα δεν εχω φαει τιποτα, εχω να φαω απο χτες το απογευμα, αφου δεν κατεβαινει!!

ολη μερα λιγουρευομαι μια καρμποναρα... τιτινα θα μου φτιαξεις μια? :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

καλεεεεεεεεεεε θελω κ εγω να σας εχω φιλες στο φεις!!!

μρακι θα σε κανω αιτημα, εχω τον μικρο μου σε φωτο πανω σε ενα μηχανακι!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

den mou exei erthei emena!!!!!!!!!!!

kala fysika kai tha sou kanw karbonara...ksereis ti wraia pou thn kanw????tha glyfeis ta daxtyla sou!!!!!! :lol::lol::lol:

ante epitelous phres thn swsth apofash kai den tha pas!!!!!!!!!!epitelus!!!!!!!!!!!!!!!ante tha ksekourasteis kai tha hremhseis ayrio!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πω πω περιμενω την καρμποναρα!!!!!!

κ μετα θα σε κανω κ μασαζ στη μεση σου!! :lol::lol::lol::lol:

κοριτσαρες σας καληνυχτω παω να ξαπλωσω με τον αντρουλη μου που ολο τσακωνομαστε!

φιλακιααααααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα σε ολες μας!

maimoudaki πως εισαι σημερα, επεσε ο πυρετος? Τι κανετε κοριτσια?Παλι νωρις σηκωθηκα σημερα και οταν θα φτασει το μεσημερι θα αλληθωρίζω!! @-) Σημερα φτου φτου μη με ματιαξω ακομα δεν εχω αναγουλες και ζαλαδες!Ισως να υποχωρουν σιγα σιγα για να δουμε!!Φιλια σε ολες! :-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalhmera koyklitsesssssss.........

kai egw prwinh shmera pali ti prototipo axxx ti tha kanw me ton ypno den kserw....to mesimeraki omws tha riksw enan ypnako xaxaxaxa............

anastasaki mia xara kai esy prwinh e???????? lena moy se dextika gia filh moy xaxaxaxaxa ante na mazeytoyme oles.........

shmera lew na kanw kotooylaki me patates ston foyrno..miammmmmmmmmmiammmmmm...kai na kanw kai kamia doylitsa me ta kalokairina den paei allo .........oxi apo thn zesth fysika alla prepei na ginoyn kapoia stigmh kai olo kati ginete kai ta parataw.... :roll::roll::roll::roll::roll::roll: shmera tha eimai olh thn mera edw den moy ksefeygei kamia akoytee??????????

filakia kalo prwino.........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimera k apo mena!!!!!siga vre anastasia me xekoufanes!!!!!ade xipnisa!!!!!ti kanete koritsakia mu???/ego na po tin alitheia variemai spiti.den exo ti na kano oli mera!!!!liono brosta sto laptop!!!!

ti nea ????kali epitixia sta koritsia pu exun giatro simera!!!!! @};-@};-@};-

a kati pu ithela na sas rotiso:kafe pinete"???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα εγκυούλες!!!!!

Τί κάνετε??? Πώς είναι τα κέφια σήμερα??? Ρε κορίτσια τί καιρός είναι αυτός...θα μας τρελάνει τελείως, εμείς εδώ πάλι συννεφιά και ψύχρα έχουμε! Εμένα βέβαια δεν με πολυχαλάει γιατί ούτως ή άλλως δεν μου αρέσει το καλοκαίρι γιατί γίνομαι σαν άρρωστη με την πολύ ζέστη...αλλά κι αυτό το πράγμα να μην λέει να αποφασίσει τί εποχή έχουμε πιά...

Βερονικάκι μου πρόβλημα με τον ύπνο ε? Αχχχχχ θα έρθει η ώρα που θα θέλουμε να κοιμόμαστε και τα μπεμπάκια θα μας ξενυχτάνε...το έχω ξαναδεί το έργο και ξέρω τί μας περιμένει!!!!!!! Ωραίες στιγμές! Εσύ με τα δίδυμα...θα παίρνετε από ένα με τον αντρούλη σου και θα κόβετε βόλτες όλη την νύχτα!!!!!! Μην μου πείς πως δεν το περιμένεις πως και πως!!!!!! :lol:

Βανεσάκι μου εγώ καφέ δεν πίνω καθόλου, ούτως ή άλλως έναν φραπέ τη μέρα έπινα και παλιά (από τότε που έκοψα το τσιγάρο έκοψα και τους καφέδες) αλλά τώρα δεν πίνω καθόλου...η αλήθεια είναι ότι καμιά φορά με τραβάει να πιώ έναν ελληνικό αλλά κρατιέμαι...είμαι που είμαι νευρόσπασμα αν πίνω και καφέδες θα το τρελάνω το φυστικάκι μου!!!!!

Λενάκι μου πώς είσαι σήμερα????? Για την ογκμεντίν που έλεγες εχθές, έχω να σου πώ για μία φίλη μου από τα Μουδανιά που στην πρώτη της εγκυμοσύνη έπαθε δύο απανωτές φορές ουρολοίμωξη πριν καν κλείσει το πρώτο τρίμηνο και πήρε δύο φορές ογκμεντιν των 500 και όλα πήγαν μια χαρά και τώρα έχει μια κοράκλα 8 χρονών...Δεν φαντάζομαι να πήγες στο σχολείο τελικά???

Αναστασία μου μακάρι να υποχωρήσουν οι αναγούλες και οι ζαλάδες γιατί ειδικά οι αναγούλες δεν παλεύονται με τίποτα...εγώ κάθε φορά που ξυπνάω και νιώθω καλά χαίρομαι ότι σταμάτησαν και μόλις περάσει λίγο η ώρα αρχίζει το "πανηγύρι"!!!!!!! Τώρα τελευταία με πιάνει το βράδυ πολύ έντονα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalhmera koritsiaaaaa..

nai nasia moy to perimenoyme pws kai pws xaxaxaxxaxa...xalali toys na einai kala kai as mas kratoyn ksypnies tha megalosoyn kai tha ta ksexasoyme xaxaxaxxa.......

egw koritsia kapniza alla twra poy den kapnizw pinw poy kai poy kafedaki alla olh thn mera enan.......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε κουκλίτσα μου δεν ησυχάζεις με τίποτα ε??? Έπλενες μπαλκόνια πρωί πρωί??? Δεν ξέρω τί καιρό έχετε στην Αθήνα αλλά εμάς εδώ το πάει για βροχή οπότε δεν έχει νόημα να κάνω τίποτα...πάλι χάλια θα γίνουν.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ δεν έχω καθόλου γλάστρες γιατί είμαι πολύ λουλουδοσκοτώστρα...ξεχνάω να τα περιποιηθώ και να τα ποτίσω και χαλάνε και είναι κρίμα τα καημένα, τα λυπάμαι γι'αυτό και δεν παίρνω ποτέ...μου είχαν φέρει κάτι πολύ όμορφες γλάστρες όταν γέννησα την κόρη μου (καλά εκεί να δείς πόσες θα μαζέψεις) και τα άφησα στο μπαλκόνι και πάγωσαν τα καημένα (ήταν Δεκέμβριος)...πολύ είχα στεναχωρεθεί που τα κατέστρεψα!

Εννοείται πως δεν θα σηκώνεις γλάστρες και τέτοια βάρη γενικά...

Πού να δείς τί πέφτει στο μπαλκόνι μου από τους από πάνω μας...δράμααααα, ούτε μπουγάδα δεν μπορώ να απλώσω! Λείπουνε σχεδόν όλο τον χρόνο στην Γερμανία (έρχονται καλοκαίρι) κι έχουν αφήσει πράγματα στο μπαλκόνι τους και μόλις φυσήξει λίγο πέφτουν όλα στο δικό μας...χώμα, λουλούδια, αντικείμενα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

pwpw fantazome ti tha soy erxete katw .........

nai apo glastres aki loyloydia sta gennitoyria allo tipota xaxaxaxx....

emena moy aresoyn kai ta prosexw alla to xwma den to antexw mpenoyn ola mesa sto saloni kai olo thn hlektrikh sth fora thn exw xaxaxaxax.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Κορίτσια πηγα κ εγώ γιατρό σήμερα! Ολα καλά μας είπε.  Τράχηλο με εξέτασε κολπικά 36.  Πολύ ζωηρή μας είπε ήταν η μπεμπούλα μας👧🏼🎀 Βγήκαν κ τα αποτελέσματα απο Νιπτ ολα καλά κ εκει.  Για την καλλιέργεια μ είπε αφου αγχώνομαι κ το σκεφτομαι να παω σε δεκα μερες να την κανω γιατι δεν μπορούσε σημερα να συνταγογράφησει. Β επιπέδου μετα τις 18/6 μ ειπε να κλείσω ραντεβου 
    • Έλα ρρρεεεέ!! Να τα χαίρεσαι πραγματικά!! Αχχχχχ.. πόσο χαίρομαι για εσάς βρε Κατερίνα μου!!! Πολύ συγκινήθηκα και γέλασα με τις περιγραφές σου!! Φτου φτου φτου τα παιδάκια υγεία να έχουν πάντα στη ζωή τους!! Να είστε και εσείς πάντα καλά να τα καμαρώνετε για μια ολόκληρη ζωή!!🥰 Εγώ ακόμα εδώ στον αγώνα για ένα παιδάκι, όπως τα ήξερες, δεν άλλαξε κάτι.. αν και καταφέραμε μια εγκυμοσύνη πέρσι δυστυχώς σταμάτησε η καρδούλα του μερικές μέρες πριν την αυχενική.. αλλά έχει η ζωή..! Θα έρθει κάποια στιγμή! Και αν όχι, καλά να είμαστε με τον άντρα μου, υγιείς και αγαπημένοι..!
    • Καρότσι ψάχνω τώρα!!! Μάρσιπο και καλαθούνα θα μου φέρουν!
    • Ααα εγω μπρούμυτα δεν μπορούσα ποτε να κοιμηθώ νιωθω δεν μπορω να παρω ανάσα 😅 ναι είναι θέμα τώρα αυτό είναι η αλήθεια.. αν δεν βολεύεσαι για να κοιμηθείς.. και όσο μεγαλώνει η κοιλιά ακόμα πιο ζόρι
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...