Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρές του βυζονυχτίου Νο.41 - Η ώρα της Αφοδίτης!!!!!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

παιδια δεν ειναι κακο να το κρατησουν το παιδι να πας για εναν καφε...

ξερετε τι θα εδινα να κρατουσε η μαμα μου τον Χριστοφορο κανενα βραδυ για να κοιμηθω;;..αλλα δεν ειμαι ετοιμη ακομα να το αποχωρηστω...σε αυτο εχει δικιο ο Οδυσσεας...εδω ενα βραδυ κοιμηθηκε στην πεθερα και μου ρθε καπως που ηταν 2 οροφους πιο κατω απο μενα..

Κακο κατα την αποψη μου αλλα και αυτο ειναι υποκειμενικο παντα να κανονιζεις τη ζωη σου εχοντας δεδομενο οτι καποιος θα κραταει και μα φροντιζει το παιδι σου συνεχεια και εσυ θα κανονιζεις τις εξοδους σου και την ζωουλα σου χωρις να λαμβανεις υποψην τους αλλους...

και αυτο με το σκεπτηκο οτι δεν καταλαβαινω τετοιοι ανθρωποι γιατι κανουν παιδια αμα ειναι να ειναι ολη μερα με τις γιαγιαδες, τα σαββατοκυριακα με τις γιαγιαδες....δηλαδη οι γονεις ποτε τα βλεπουν τα παιδια..

Νευριαζα παρα πολυ με μια ξαδελφη μου η οποια εστειλε τα δυο μεγαλα της παιδια απο τον πρωτο της συζηγο 14-12 ετων αντιστοιχα τοτε στη μανα της στο χωρι για να συζησει και στη συνεχεια για να παντρευτει τον δευτερο αντρα της και να κανει αλλα δυο παιδια μαζι του..ειναι δηλαδη σαν να ξεφορτωθηκε κυριολεκτηκα τα παιδια της...

δεν θα απορισω αυτα τα παιδι ανα μη θελουν να τη βλεπουν στο τελος αν και για την ωρα ειναι σχετικα νορμαλ ψυχολογικα..αλλα για σκεφτειτε...αγορια στην εφηβια τους καθηλομενα σε ενα κουτσοχωρι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι :?:?

βγαίνουν όλα τα παιδιά έξω, είναι δρόμος αδιέξοδο....βγαίνει και ο Λ. και μάλλον πέφτει η μπάλα της και πάει να την πάρει σε άλλον δρόμο όμως με αυτοκίνητα!!!! :? .....χθε όμως ήταν και η τελευταία φορά που βγήκε έξω, θα βγαίνει στον κήπο, αλλά όχι στον δρόμο!!!!.......

:o:o:o:o:o:(:(:(:(:(:( Αργυρω το θεωρω τρομερα επικυνδυνο αυτο που κανετε...Κ ας μη ρωτας τη γνωμη μου...την λεω οπως κ ολες εδω μεσα...

Ειναι πολυ μικρη για να ειναι εξω χωρις επιτηρηση...απ'το μυαλο μου περασαν απειρα ασχημα...απορω πως δεν περνουν κ απ'το δικο σου που εισαι ισως η πιο υπευθυνη εδω μεσα και παντα τα αναλυεις ολα αρκετα...Κ αν αυτο το ζευγαρι αντι να την φερει σπιτι την απηγαγε?Αν την χτυπουσε αυτοκινητο? :(:(:(

δε θελω να με παρεξηγησεις....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αφροδιτη δεν ειναι απαραιτητο να εχεις συσπασεις για να γεννησεις...μπορει να γεννησεις ανα πασα στιγμη!

εγω δεν ειχα κανενα πονο πριν με πιασουν...δεν ειχα προετοιμαστει να γεννησω και δεν ηθελα!

Η μμαμα μου κρατα τα παιδια ολων μας....τη δικη μου σαββατοκυρικα να παω για δουλεια και κανα μεσημερι να κοιμηθω!

Η πεθ. μου εχει πει μια φορα να την κρατησει να παω για καφε χωρις παιδι..!

η αν εχω πολλες νυχτες ερχεται την παιρνει να κοιμηθω!

η το καλοκαιρι πηγαιναμε θαλασσα 2 ωρες μονοι μας και ερχοταν μετα με την μικρη!

δεκτη καθε βοηθεια...δεν τη ζητω αλλα ουτε κανω καταχρηση!

απο την αλλη ομως η μαμα η πεθ. δεν αθ μπορει να μου την κρατησει οταν θα παει α΄δημ. γιατι δεν αθ μπορει να μου την διαβασει..

αλλα οι παπουδογιαγιαδες ειναι για να κακομαθαινουν τα παιδια...

η Μ-ι αν μεινει πανω απο 2ωρο καπου χαλαει ...!

πχ η μμαμα μου γυριζει γυρω γυρω σε ολο το σπιτι να τα ταισει...εγω παλι οχι!

χρυσα η ξαδερφη ..ασχολιαστη!

ηρθαν για απογραφη?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστ. τι να σε παρεξηγήσω? όλα αυτά που σκέφτηκες εσύ τα σκέφτηκα και εγώ, για αυτόν τον λόγο και δεν ξαναβγαίνει έξω.....τα ίδια σκέφτομαι και για τον Λ. και ας είναι μεγαλύτερος και προσέχει τα αυτοκ., για αυτό και βγαίνω αρκετές φορές έξω και ελέγχω...εδώ που μένουμε είναι γειτονιά και όλο και κάποιος γονέας θα είναι έξω.....ωστόσο βγαίνω πολλές φορές και ελέγχω.....αλλά, όπως είπα, τέλος για εκείνη!!!!....ίσως σε 3 χρόνια θα βγει πάλι μόνη της :roll::roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βικυ ακριβως να μη γινεται καταχρηση των παππουδογιαγιαδων! ;)

Δε ξερω πως εχουν καθαρη τη συνειδηση του εκεινες που τα παρκαρουν μερα νυχτα(καλα για τη περιπτωση που ειπες Χρυσα να μη σχολιασω γιατι ειμαι αθυροστομη! :evil: )...Δεν ειναι αναγκη να πιανουμε τα ακρα..

Εγω παντως σαν ανθρωπος θελω να πηγαινω παντου με τα παιδια,αλλα θελω πολυ να παω και μια βολτα με τον αντρα μου ή με φιλους μια στο τοσο..οπως θα ηθελα πολυ κι ενα Σαββατοκυριακο να παμε με το Μακη καπου τα δυο μας.. :roll:

Μια φορα περισυ που πηγαμε σε ενα γαμο ενος ξαδερφου του Μακη στα Χανια και ηταν η μοναδικη φορα που αφησαμε για 1 νυχτα τον Αλεξ μου ελειπε πολυ το σκατο,αλλα μου αρεσε που μου ελειπε..μας εκανε πολυ καλο που μειναμε για λιγο οι δυο μας με το Μακη,αλλα μου αρεσε πολυ και η λαχταρα που ειχα να γυρισω στο μικρο! Με εννοειται ή τα λεω μπουρδουκλωμενα;;;; :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

συμπεθερα εγω οχι σε 3 αλλα σε 13 θα την αφηνα να βγει εξω! :D:D:D:D:D

Βίκυ εγώ λέω να την αφήσεις στα 18 μια και καλή! :lol: :lol: :lol:

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

μωρέ μόνο όταν παντρευτεί!!!! :lol::lol::lol::lol::lol: .....αλλά πώς θα βρει τον άντρα? :?:roll::roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Που είναι η Άφρο να ανοίξει καινούργιο τρενάκι?????????

Λένα δεν το έχω ξανακούσει για τον ορό σε σπρέι :?:? μου είπε να βάζω από αυτό επέιδή της είπα ότι με την σύριγγα που βάζω δεν βγάζει τίποτα :?:?:?

Εγώ δεν αφήνω ούτε τον Μιχάλη να κατέβει κάτω να παίξει μόνος του, φοβάμαι πάρα πολύ και όταν πηγαίνουμε στο πάρκο κυκλοφοριακής αγωγής που έχει πολλά παιδιά πάντα του φοράω μπλούζα με έντονο χρώμα πχ πορτοκαλί ή λαχανί για να μπορώ να τον εντοπίζω εύκολα, μπορεί να είμαι και υπερβολική πολλές φορές αλλά από τώρα σκέφτομαι πως θα βγαίνει τα βραδυα μόνο τους έξω όταν μεγαλώσει και με λούζει κρύος ιδρώτας :shock::shock::shock::shock:

Γωγώ κι εγώ σε βρίσκω υπερβολική στο θέμα γιαγιάδες όπως επίσης και την Νατάσα βέβαια που δεν θέλει να αφήσει τα παιδιά καθόλου για να μην υποχρεωθεί. Εγώ είμαι κάπου στην μέση, όταν νοιώθω ότι δεν αντέχω άλλο θα ζητήσω βοήθεια αλλά δεν θέλω να το κάνω συχνά και δεν θεωρώ υποχρέωση κανενός να φροντίζει τα παιδιά μου απλά όπως λέει και η Βϊκυ δεν αρνούμαι βοήθεια όταν μου την προσφέρουν ;)

Επίσης Νατάσα να σου πώ ότι σε χαλασαμε κι εσένα :lol::lol::lol::lol::lol::lol: νομίζω ήσουν η μόνη που δεν παραπονιόσουν ποτέ :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πολυ θα ηθελα να βγει στα 18 αλλα δε με βλεπω να γλιτωνω το γαμπρο απο το πακισταν...!

οπου μελαχρινος αντρας η Μ-Ι να του πιασει κουβεντα....

οκ και εμενα μου αρεσουν οι μελαχρινοι αλλα οχι τοσο...!

η γιαγια μου προκειμενου να μη βγαινω εξω ελεγε " αν η κοπελα ειναι καλη, θα τη βρει ο γαμπρος και μεσα στο πηγαδι" :shock::shock::shock:

και εγω απαντουσα....

"πρεπει να φιλησω πολλα βατραχια μεχρι να βρω το πριγκιποπουλο" :lol::lol::lol::lol:

Νατασα πως της κανεις ορους?

εμεις με συριγγα και τον καταπινει και βγαινουν στα κακα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Eχω αργοκινητο ιντερνετ κ ζοριζομαι να σας διαβασ...2 σελ δεν καταφερα!

Θα ανοιξετε καινουριο??

Κοριτσια νομιζω πως οι μαμαδες που δουλευουν το εχουν πιο ευκολο να αφησουν το-τα παιδια στη γιαγια για να κανουν κατι ή να πανε καπου...Εγω(αν και υπερβολικη-το ξερω) ζοριστηκα πολυ για να ξεκινησω γυμναστηριο! :o

και ταυτοχρονα μου φαινεται πολυ περιεργο οταν πχ τελειωνετε απο τη δουλεια κ μετα δεν πατε κατευθειαν στα παιδια!νομιζω πως θα παθετε τιποτα απο την...ελλειψη! :P:oops:

Χρυσα εχεις δικιο αλλα μ'αρεσει που τους τα χωνεις κ εκτονωνεσαι! ;):D

Νατασουλα περαστικα!

Λενακι μου επισης!Τρελλο κ εκστασιασμενο γεμιστο μπισκοτακι!!! :lol::P

Τονια μηπως να κοψεις τις πατατες μικροτερες?Μονο στις πατατες στο κανει αυτο?πχ τα μπιφτεκια στο 180 σε ποση ωρα τα ψηνει?(κ εγω μιλε εχω φουρνο)

Το θηλαστρο μιλε ειναι????χαχαχαχαχχα

Αφρο γτ στενοχωρεθηκες?επειδη δεν ειδε διαστολη 9 να σε παει για γεννα αμεσα? :lol: Ε-ε-ερχεταιαιαι ο Πανουλης!!!!

Λιναρα μου τα ειπαμε...Να χαιρεσαι τον αντρουλη κ υπομονη...θα την βρουμε την ακρη με το θηλασμο!!!Δεν ειμαστε οι μονες...Βλεπεις κ της Νατασουλας που ειναι 2+ θηλαζει απειρες φορες...θα περασει.... :?

Σισσιω καλη προβα!!!Παλι κουκλαρα θα εισαι!!!!

δεν καταλαβα τι εγινε με τον αντρα σου..τον επεισες να σου στειλει τους καλυτερους κολυμβητες?Τον ναρκωσες??? :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχαχχααχ..Αναστασι δεν τα χωνω συνηθως..αλλα σημερα το παραχεσανε νομιζω..

ειμαι και εγω ανθρωπος και εχω τα ορια μου..ποσα ποια να καταποιω;;;

Κοιτα εγω το ομολογω..δεν μπορω χωρις τον Φοφο μου...

Αν νυσταζωωωωωωω!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βίκυ την κρατάω στον νεροχύτη και της βάζω από το ένα ρουθούνι και βγαίνουν από το άλλο, αλλά αυτή την φορά δεν βγάζει τίποτα ενώ συνήθως βγάζει πολύ πράμα ;)

Αναστασία θα περάσει?????????????πότε??????????????? :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Πρέπει να γράψω ένα βιβλίο με στάσεις θηλαμού, δεν μπορείται να φανταστείται σε τι στάσεις θηλάζουμε, ούτε στο κάμα σουτρα τόση ποικιλία.....................................

Λίνα να χαίρεσαι τον άντρα σου, ξέχασα να σου πώ το πρωϊ :oops::oops::oops::oops:

Κατερίνα περαστικά στην γιαγιά σου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εμεις την κραταμε ξαπλα με σηκωμενο το κεφαλακι της και της βαζουμε λιγο λιγο τον ορο ωστε να τον καταπινει ..δεν το κανουμε με πιεση για να μην απει η μυξα στα αυτακια..σε 2-3 μερες ειναι οκ!

αλλα κανουμε συχνα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστασιααααααα ξέχασα να σου απαντήσω στο μήνυμα... :oops::oops::oops::oops::oops: Θηλαζα εκείνη την ώρα και δεν είμαι τόσο εξπερ ώστε να κάνω πράγματα ταυτόχρονα... :oops::oops::oops::oops::oops:

Για το θέμα γιαγιάδες, εσύ είσαι σάικο μωρη...Αν την αφήσεις κάπου για 2 ώρες, δε θα πάθει τίποτα... :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Επίσης, κι εγώ όταν φύγω από τη δουλειά αμα δε γυρίσω κατευθειαν σπίτι, πεθαίνω...Δεν αντέχω... :oops::oops::oops:

Εμείς που τις έχουμε τις σκλάβες μέσα στο σπίτι και σπανιότατα βγαίνουμε... :?:?:?:?:? Δεν μπορώ...Δε θέλω να την αφήνω την Ιω..Μου λείπει...Θυμάστε πως πέρασα το περυσινό καλοκαίρι που την έστειλα με το ζόρι στον πεθερό... :shock::shock::shock::shock::shock: Αυτό το λάθος δε θα το ξανακάνω... :oops::oops:

Η μικρή σήμερα έχει ΤΗΝΝΝΝΝΝ ΓΚΡΙΝΙΑΑΑΑΑ..Μόνο στην αγκαλιά μου κοιμάται και όποτε την αφήνω κάτω ουρλιάζει και ξυπνάει... :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted: Μάλλον της λειπει η Ιω..... :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Νατασούλα περαστικούλια σας ρε.... :x:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

νατασουλα εκεινον τον παιδικο που λεγαμε τον ειδες;;;;

αν οχι πες μου που ειναι να τον δω εγω

ο καθενας με τον πονο το εδω μεσα... :lol::lol::lol:

Γωγω παντως εμενα η μικρη σου μου φανηκε τελεια..αλλα η Ιωαννα τεραστια μπροστα της...χιχιχιχι

Ποσο θα μεινετε στο χωριο;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα..ο μικρος μου εχει περασει ιωσεις κ μονο φυσιολογικο ορο χρησιμοποιησα....το εψαξα κ το εχω τσεκαρει με αρκετους παιδιατρους κ βοηθαει παρα πολυ.Αλλα αδιαζω αρκετα μπουκαλακια...κ την τριτη ημερα ειμαστε καλα.

το υγρο στο αυτι απο τις μυξουλες ο παιδιατρος μου ειπε οτι το παθαινουν συνηθως το βραδυ λογω του υπνου...κ συνηθως εκεινη την ωρα βηχουν περισοτερο...

εχω ακουσει κ παιδιατρους να λενε οτι ο φυσιολογικος ορος δεν βοηθαει κ συστηνουν κατευθειαν σιροπια αποσυμφορητικα κ καποια που ανηκουν για αλλεργικες ρινητιδες....αλλα προφανως κανενας δεν συμφωνει...

εγω ειμαι υπερ του ορου...

αφροδιτη ποτε γεννας?

λενακι εισαι καλυτερα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@*&%$#@ thn 100h moy selida poy την διαβασα 1000 φορες αφου μονο σε εκεινη δεν κολλουσε το !@#$%^&** το πσ! :lol::lol::lol:

ΓΩΓΩ το καθε μωρο θηλαζει διαφορετικα(οπως εγραψε κ η Χρυσα χθες).οποτε μην κρατας χρονομετρο για να σκεφτεις αν ηπιε το ελαφρυ ή το "καλο" γαλα...μπορει ενα νινι να χαζολογαει 20λεπτα κ μετα να θηλασει κανονικα...αυτο δε σημαινει πως ντε κ καλα θα πιει αμεσως το..."καλο"!!!Και αλλα ρουφανε σαν να γυρισαν πεινασμενα απο τον πολεμο κ πινουν γρηγορα και τα 2 ειδη!!!

Και ναι!Αν επινε μονο ελαφρυ θα σου εκανε πρασινα κακα.Οπως κ αν ειχες υπερπαραγωγη!

Αν τυχαινει να ειναι πολυ κοντα τα γευματα της(ας πουμε < απο ωρα) τοτε βαζε την στο ιδιο στηθος!Ετσι θα εισαι σιγουρη πως θρεφεται σωστα! ;)

Η μεσαια κορουλα της Αθηνας θυμαμαι θηλαζε 3λεπτα!Και επινε μια χαρα γαλατακι!!! :D

Νατασουλα δε μου μενει κατι αλλο να πω απ'το "θα περασει!","φαση ειναι" κλπ! :lol::lol::lol::lol:

Δεν ρωτησες κατι γι'αυτο στην ομιλια?????

Που εισαι βρε Ιουλια???????Χαθηκες...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας και χαρά σας!!!!

Κοιμάται στο κρεβάτι μας!!!!Τέλεια ε;

Αναστασία μου γέλασα πολύ το περί αγάπης μνμ σου :lol::lol::lol: Και ναι η διάθεση μου είναι στα ύψη με τόσο ωραίο καιρό!!!

Βίκυ μια που ανέφερες τα νυχτερινά ωράρια θέλω τη γνώμη σου για κάτι.Ζήτησα να δουλέψω μόνο νύχτα φέτος για να είμαι περισσότερο με την μικρή και να αποφύγω βάρδιες,μια πρωί,μια απόγευμα,νύχτα κτλ.Βλακεία έκανα λες;με τον θηλασμό θα τα καταφέρω;Δικαιούμαι και baby off(3ο ρεπό την εβδομάδα)

Λίνα να χαίρεσαι τον αντρούλη σου,να είστε πάντα ευτυχισμένοι,χιλιόχρονος!!!

Χρύσα δεν έψαξα πολύ στο βιβλίο αλλά δεν το βρήκα :?:?:?

Είχες δίκιο που τα πήρες :evil::evil: Μα με μπέμπα;Που πας ρε φίλε;

Πάντως και η κοπέλα που καθαρίζει στην νύφη μου έχει μπέμπα :shock::shock:

Τόνια μου ξέχασα να σου πω ότι και εγώ από την αρχή που θηλάζω τρώω τα πάντα.Στους 4 μήνες αν θυμάμαι καλά μου έκανε αρκετά συχνά πράσινα κακά και μάλλον την πείραζε το ταχίνι,το οποίο έτρωγα από την αρχή :?:?:? τι να πω.Αν μπορείς να καταλάβεις κάτι που την πειράζει,αν όχι δες αν το συνεχίσει.

Τα miele τα θεωρώ και εγώ τα καλύτερα ρε,με απογοήτευσες :(:( ΑΝ ποτέ κάνω δικό μου σπίτι,γιατί να πάω στα πεθερικά δεν παίζει,θα ήθελα miele να πάρω..

Argi ΤΙ να πω για την κόρη σου..Πάλι ανατρίχιασα..εγώ θα έπαιρνα λεξοτανίλ για να στανιάρω,καλά έκανες και την περιόρισες ;)

Για τα εμβόλια σας είπα την γνώμη μου..αλλά μάλλον θα τα συνεχίσω για να ακολουθήσω τον όχλο :lol::lol: Ευτυχώς σε θέματα του παιδιού ο άντρας μου με εμπιστεύεται,συζητάμε κάθε τι που θέλω να κάνω,η απόφαση όμως η τελική είναι πάντα δική μου,δημοκρατικά πάντα :lol::lol:

Αφροδίτη μην απογοητεύεσαι,και εγώ δεν είχα συσπάσεις και γέννησα ξαφνικά.Πρόκληση μην κάνεις όμως ρε,θα πονέσεις πολύ και υπάρχει και ο κίνδυνος της καισαρικής :?:?

Γωγώ μου και εγώ θα συμφωνήσω με την Σισσιώ,δεν είναι υποχρεωμένοι να μας βοηθάνε οι γονείς μας.Μας μεγαλώσανε,μας σπουδάσανε,μας παντρέψανε ε,τέλος!Δεν θα είναι κρεμόμαστε μια ζωή από αυτούς.Το σπίτι μας και το σπίτι τους.Προσπαθώ να είμαι όσο το δυνατόν ανεξάρτητη,δύσκολα ζητάω βοήθεια,ειδικά από πεθερικά.Αλλά νομίζω και η μαμά μου να ήταν κοντά μου το ίδιο θα έκανα.Δεν θέλω να μου μαγειρεύουν,να μου πλένουν, να μου κρατάνε το παιδί.

Γιαυτό και ζήτησα να κάνω νυχτερινά,για μην αφήνω πολύ το παιδί μου.3 ρεπό εγώ,2 ο άντρας μου νομίζω ειναι καλά,2 φορές την εβδομάδα να την κρατάνε κάποιες ώρες για να κοιμηθώ.

Επίσης και μένα το δεξί μου στήθος ήταν πάντα(και τώρα ακόμη καμιά φορά)τουμπανο,ενώ το αριστερό ελάχιστες φορές πρήστηκε.

Η δικιά μου πάντως στο 10 λεπτο βαριόταν το ίδιο βυζί,μάλλον βαριόταν να ζοριστεί για το "βαρύ" γάλα,επέμενα όσο μπορούσα,αλλά τελικά την άλλαζα στήθος.Εδώ και πολύ καιρό πίνει μόνο από το ένα.

Νατασούλα περαστικά σας ρε...και εγώ τον χειμώνα που είχε λίγες μυξούλες σπρέι της έβαλα.Δεν μου είπε κανείς ότι δεν κάνει :?:?

Ξύπνησε,θα επανέλθω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγραφα εγραφα κ μετα που ειπε οτι δεν ημουν συνδεδεμενη! :evil::evil::evil:

κ τα ελεγα τοσο ωραια! :D:D:D

θα προσπαθησω να ξαναγραψω μετα!ηταν μεγαλο σεντονι! :(

φιλια σε ολες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...