Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρές του βυζονυχτίου Νο.41 - Η ώρα της Αφοδίτης!!!!!


Recommended Posts

Geia saaaaas!!!!

Ειμαστε καλα κ αυτο επιθυμουμε κ για εσας!

Περαστικα στις αρρωστουλες μας!!!

Ιουλιακι μου γλυκο φιλακια!!!

Φιλακια κ στις υπολοιπες!Θα τα πουμε(ισως)αργοτερα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Να 'μαι πάλι!!! :D

Ευχαριστώ πολύ κοριτσούδια μου και για τις ευχές και για την συμπαράσταση... :D Είμαι πολύ τυχερή και με το γιατρό και με τη μαία μου... :D

Μαράκι, απ' το στόμα σου και στου Θεού τ' αυτί... Μακάρι ο 2ος τοκετός να είναι τσακ-μπαμ και για μένα και για την Αφροδιτούλα και για τη Χρύσα και πιο μετά για το μαιμουδάκι μας!! :D

Συμπεθερούλα μου καλή...... :YMHUG: Σ' ευχαριστώ πάρα πολύ!!! :x Πρέπει τις 3 μέρες που απομένουν να μαζέψω το μυαλό μου και βάλω τα δυνατά μου, για μια καλή επανάληψη, μπας και πετύχω ένα αξιοπρεπές σκορ!!! :roll: Μετά έχω λίγο τρέξιμο με τα χαρτιά για το μεταπτυχιακό κλπ, αλλά ελπίζω ότι όλα θα γίνουν. Θέλω να φτιάξω και το σπίτι (που είναι ένα ΜΠΑΧΑΛΟ στην κυριολεξία... Ακούς Νατάσα;;;;;;;;;) και τα πράγματα του παιδιού, την βαλίτσα για το μαιευτήριο... Χαμός!!!!!!!!! :shock::D Όλα καλά!!!

Νατασούλι, ψυχραιμία μωρό μου... Οι δουλειές δεν τελειώνουν ποτέ και το ξέρεις!!! Μη τρελαίνεσαι!!! (Πέθανα στο γέλιο με το "θέλω τη μαμά μουυυυυ!!") :lol: Πάρε και καμιά γυναίκα... ;)

natasoula μου, πολλά περαστικά στην Έλενα!!! Ελπίζω να σας εξυπηρετήσει η παιδίατρος και να μην ταλαιπωρηθείτε!!! :?

Ιουλία, εύχομαι εκ βάθους καρδίας... Το "προς το παρόν" να γίνει οριστικά και αμετάκλητα και προς το μέλλον!!!! ;) Και να μη ξαναχρειαστεί να κοιμηθείς με τα ρούχα!!! :P

Έρη μου... :-* Με κόλασες με τους λουκουμάδες σου ατιμούλα!!! Λέω να σηκωθώ να επιχειρήσω να τους φτιάξω αργότερα!!!!!!!!!! =p~ Αν και φοβούμαι ότι δεν το έχω... Όσες φορές επιχείρησα να φτιάξω τηγανίτες, μου κάηκαν απ' έξω και από μέσα έμειναν άψητες!!!! :evil: Ίσως έφταιξε η θερμοκρασία στο λάδι, δεν ξέρω... :roll:

Γωγούλα, εμφανίσου καμάρι μου!!!!!!! ;;) Που χάθηκες; Γιατί σιώπησες;;;;

Χρυσουλάκι... Η Β ήταν σίγουρα "ράθυμη"!!!! Ίσως έφταιγε που ήταν και μικρούλα και δεν είχε και πολλή δύναμη... Υπολόγιζα πράγματι ΠΟΛΛΗ ώρα για κάθε θηλασμό και ειδικά στην αρχή αποκοιμιόταν στο στήθος πάνω στο 2λεπτο... :roll: Για να δούμε πως θα 'ναι η μικρή...

Σισσάκι, περιττό να σου πω ότι ΠΕΘΑΝΑ στα γέλια με τα εικονίδια και τα σχόλιά σου!!!! =))=))=)) Χαλαρά πουλάκι μου... Απόλαυσέ το και προς Θεού, μη μπεις στο τρυπάκι να αγχωθείς!!!! ;)

Αναστασί... :-*:-*

Πρέπει να διαβάσω.... :((:((:((

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ερη και στη Ξανθη Rooibos πίνετε;;;; :lol::lol::lol: Εγω παντως δεν το ηξερα και ετσι εψαξα να δω τι ειναι.

Ρόφημα χωρίς καφεϊνη που θωρακίζει τον οργανισμό καθώς είναι γνωστό για τις αντιοξειδωτικές του ιδιότητες. Φιλακιαααααααα!!!!

Χρυσα τα δικα μου τα κανουν ολα αυτα κατα περισταση.Οποτε δε ξερω τι ειναι.

Αναστασια χαιρομαι και εγω που εισαι καλα!!! :D:D

Ιουλια πως πηγε βρε η επιτηρηση;;;Καλο το θεμα;;;Παω να το δω τωρα.

Νατασα τι εγινε καλε;;;Οκ θα τα κανεις.Εγω περιμενω τη μανα μου απο βδομαδα και δεν εχω κανει τπτ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αυτο επαθα και εγω και δε μπορω να κλεισω δωματιο :?:?:lol::lol::lol:

Η κοινότητα χρειάζεται την κοινή εμπειρία για να είναι κοινότητα. Από την άλλη, όλη αυτή η πληθώρα διαθέσιμων πληροφοριών μετατρέπεται σε άγχος. «Πληροφοριακό άγχος» το ονομάζουν κάποιοι ψυχολόγοι: «να προλάβω να δω το ένα, να διαβάσω το άλλο, να μη χάσω το τρίτο, ώστε να μην είμαι εκτός θέματος και εκτός της κοινότητας όπου ζω και λειτουργώ». Αυτό το άγχος είναι λογικό να υπάρχει και να μεγεθύνεται, όσο μεγαλώνει το ποσό των πληροφοριών που όλοι έχουμε διαθέσιμες.

Εσεις το παθατε ποτε;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αυτο επαθα και εγω και δε μπορω να κλεισω δωματιο :?:?:lol::lol::lol:

Η κοινότητα χρειάζεται την κοινή εμπειρία για να είναι κοινότητα. Από την άλλη, όλη αυτή η πληθώρα διαθέσιμων πληροφοριών μετατρέπεται σε άγχος. «Πληροφοριακό άγχος» το ονομάζουν κάποιοι ψυχολόγοι: «να προλάβω να δω το ένα, να διαβάσω το άλλο, να μη χάσω το τρίτο, ώστε να μην είμαι εκτός θέματος και εκτός της κοινότητας όπου ζω και λειτουργώ». Αυτό το άγχος είναι λογικό να υπάρχει και να μεγεθύνεται, όσο μεγαλώνει το ποσό των πληροφοριών που όλοι έχουμε διαθέσιμες.

Εσεις το παθατε ποτε;;;

εσύ τι λες το έχω πάθει ή όχι? :lol::lol::roll::roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ξερεις τι ξυλο εχω φαει εγω ρε Αργυρω για να πιω το Rooibos μου???? :lol::lol::lol:

Αφου η μανα μου μου ελεγε "πιες το ολο αλλιως δε θα βγεις να παιξεις" :lol::lol::lol::lol:

Και εσυ το εχεις παθει ε;;; :?:?:lol::lol::lol:

Α θα βαλω και εγω τικερακι για τα κιλα.!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

το νέο βιβλιάριο του παιδιού μου άρεσε και είναι πλήρες!!! το είδατε?

να βάλεις τικεράκι, να βάλεις!!!! :D ...να βλέπουμε και εμείς, να σε ενθαρρύνουμε!!! :D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευη μου και ο μικρός μου έτσι εκανε, με εβλεπε και ετρεχε να του βάλω τραγούδια.. Πάρτης άλλο λάπτοπ! χιχι αστειευομαι.. :mrgreen:

Μητσάκι τέλεια που θα έρθει η μαία στο σπίτι οταν ειναι να γεννήσεις! Η αλήθεια ειναι οτι δεν παλεύεται η καθυστέρηση που τρώμε συννήθως στα μαιευτήρια.. :(

Βρε Μητσάκι, οι τηγανίτες δεν θέλουν λάδι, μια απλή επάλειψη του τηγανιού και μονο στην πρώτη. Ολα αυτα θέλουν μέτρια θερμοκρασία! :roll:

Παναγιώτα στην Ξάνθη δεν πινουμε rooibus αλλά στην Καμπάλα που ειναι η Φραν πίνουν σίγουρα.. :mrgreen:

Ρε συ Παναγιωτάκι μου ηθελα να σου πω και για την δίαιτα, την μελέτησα χθες και για ακομη μια φορά εχω να πω οτι οι διαιτολόγοι στην Ελλάδα δεν ενημερώνονται και δεν αγαπάνε την δουλειά τους. Ξέρουν εναν τυφλοσύρτη και αυτο ειναι όλο.. Και μετα λενε να μην παίρνουμε δίαιτες απο άλλους γιατι οι διαιτες ειναι για τον καθένα προσωπικά και πρέπει να την πάρουμε απο εναν επαγγελματία διαιτολόγο... Μα! Αφου ειναι όλες ίδιες!!! :evil::evil::evil: Μη με παρεξηγήσεις.. :x

Συμπεθέρα μου σορτσάκι διάβασα wow!!! :x:x:x:x:x

Αχ τι πιάσατε τις δουλειές... Πρέπει να ξεκινήσω απο την κρεβατοκάμαρα και μέχρι αυριο θα έχω φτάσει στο σαλόνι...

Παρολαυτα λέω να ξεκινήσω...

Φιλάκια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ερη μου εχεις απολυτο δικιο και θα της το πω την επομενη φορα και θα δω αν θα συνεχισω μαζι της.

Και εγω το ειχα δει για αυτο την εβαλα και εδω να μου πειτε και εσεις τη γνωμη σας.

τι να σε παρεξηγησω καλε!!!!

Καλε εσεις πιο βιβλιαριο εχετε;;Δεν εχετε το ασπρο;;;Εχετε το μπλε;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ti kanete tsoupres ?

egw pantos eimai kala kai den gennaw .

giwta mhn pas apo to anatoliko pilio exei polu kima ,mesa ston kolpo na pas kapou .

an thes rotaw ton mpampa mou na moy pei pou einai kalutera (pilioriths)

egw ekana blakeia popersi pou piga zagora ...alla hthela na dw to xwrio mou tromara mou apo to 2000 eixa na paw ....alla mpanio den euxaristithikame katholou .

fetos euxome na pame kabala ...exei teleies paralies ...perpatas perpatas perpatas kai akoma sto gonato to nero :lol::lol::lol:

egw prolaba to palio biblario gia mia eudomada :evil:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω παντως το νεο βιβλιαριιο εχω!

το παλιο πώς ηταν καλε;;; :roll::roll:

Παναγιωτα την τεταρτη θα παω επιτηρηση,μοιραστηκαμε ολοι απο 1 ημερα!

το θεμα μου αρεσε..ευκολουτσικο μου φανηκε ακομη κ για καποιον που δεν ειχε πολυασχοληθει..αρκει να ξερει να εκφραζεται :?:?:?:?:?

επισης!ΝΑΙ!εγω το παθαινω διαρκως!!!σε ολα!

εκπαιδευση,ανατροφη,διατροφη,δουλεια..ΜΑ ΣΕ ΟΛΑ! :shock::shock::shock::shock::shock:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ασε ελευθερια το σκεφτηκα για το λαπτοπ

:lol::lol::lol::lol::lol: αλλα δεν φτανουν τα λεφτα :lol::lol::lol:

για τις διαιτες και εγω το σκεφτηκα και οι περισσοτεροι ουτε εξετασεις μας βαζουν να κανουμε

απλα οταν πληρωνεις ιδιως εγω ετσι ειμαι το κανεις πιο εντατικα

θα επανελθω αργοτερα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλως την την ομορφη γκαστρουλα μας!!!!Ναι ρε ,απο μεσα θα πάμε.Παγασητικο.

Ακ και να σου πω την αληθεις οι καλυτερες παραλιες ειναι αυτες απο το Αιγαιο/Ετσι λενε ολοι αλλα που να πας με τα παδια.

Ζαγορα ε;;;Για φαι κανα βραδυ μπορει να το τιμησουμε το χωριο σας!!!! :D:D:D

Μπεμπουλα καλα εισαι κοριτσακι μου;;;;Απλα πες ναι ή οχι.Φιλακια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε σεις εχει σημασία το χρώμα του βιβλιαρίου? Γιατι οταν ειχα πάει εγώ στην Αγια Παρασκευή δεν ειχε απο το κανονικό και μου εδωσε ενα ροζ.. Και εγραψε πάνω με στυλό "ροζ βιβλιάριο Ελλείψη κανονικού"

οτιναναι..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

=))=))=))=))=))=))

Παναγιώτα του το λέω συνέχεια, αλλά χθες δεν κολλούσε! Θέλαμε ηθικόν... ακμαιότατον!! :oops:

Ε τελικά... [smilie=sex.gif] και μετά [smilie=sign19.gif][smilie=sign19.gif] και μετά [smilie=love3.gif][smilie=love3.gif] και τώρα :-w:-w:-w και βλέπουμε!!

Εν τω μεταξύ είναι και οι γονείς του στο σπίτι μας και δε μπορούμε να εκφραστούμε με την ησυχία μας!

Ήρθε στο δωμάτιο και εγώ διαβαζα ποιον άλλον, εσάς! :D κλείνει το φως και άρχισε να ροχαλίζει σε 3 δευτερόλεπτα χωρίς υπερβολή!! :shock::shock::shock:

Έκλεισα το λαπ τοπ και το φως και την πόρτα του δωματίου μας και του λέω: "Ρε Παν"?!?!?! X( και ο Π: i-):-o:-o "Συγγνώμη ρε μωρό μου"! :))

Σήμερα αποχή και αύριο πάλι... :D

Καλα οχι οτι γαμηθηκα στα γελια με τη παρτη σας!!!!!!! =))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=)) Δεν υπαρχετε λεμε!!!! =))=))=))=))=))=))

Σορρυ που δε σχολιαζω πολλα αλλα εχω τρελες ακεφιες σημερα....

Ευακι που να τις προλαβουμε καλε με τοσα που λενε;;!!!! :shock: λιγο να μη τις παρακοληθησει κανεις καιει εγκεφαλικα κυτταρα με τετοια λογοδιαρροια!!! :crazy::crazy::lol:

Λινακι πες του συναδερφου να παει να πηδηχτει απο το παραθυρο!!!! :twisted::twisted:

Μη σκας ρε τα αφεντικα ξερουν ποιος ειναι καλος στη δουλεια του και απαραιτητος! ;)

Χρυσα μου ειναι πολυ δυσκολη η επιλογη παιδικου...εγω που ειμαι μεσα στα πραγματα εχω πελαγωσει με το που θα στειλω τον Αλεξ απο Σεπτεμβρη! :? Ειναι καποιοι που με βολευουν πολυ αλλα δεν εχω και τοση εμπιστοσυνη και μαλλον θα τον παω σε ενα που ξερω οτι οι παιδαγωγοι ειναι πολυ καλοι αλλα δε βολευει καθολου εκει που ειναι! :roll:

Νατασουλα κι εμενα ηταν ο Αλεξ με αμυδγαλιτιδα πριν λιγο καιρο και τωρα τον εχω με βηχα,οπου προχθες μου εκανε κι ενα λαρυγγικο επεισοδιο και χεστηκα ελαφρως!!! :o ευτυχως γλιτωσα τις σολντεσανιλ σταγονες! Μα με αυτο το κωλοκαιρο φετος εχουν ξετιναχθει τα ερμα! :evil::evil:

Ο Αλεξ που μεχρι τωρα δεν ειχε αρρωστησει (περα απο μια βαραβατη ιωση οταν ηταν 3,5 μηνων) φετος τα χει ολα το ερμο! :?

Γωγουλα που εισαι καλε και μας λειπουν τα ωραια σου;;;;τι εγινε με το Γιωργο τελικα;;; :roll:

Πολυ πιεση ρε κοριτσια με τα 2 ζουζουνια...κι αυτη η κλεισουρα μου εχει χτυπησει το νευρικο συστημα!!! :evil: Ειναι και η καθε 2 ωρες αντληση που με εχει κατσει πολυ μεσα...

Μεθαυριο κλεινει 3 μηνες η μπεμπα και νιωθω πολυ περηφανη που μεχρι τωρα πινει μονο δικο μου γαλα! Αντε αλλο τοσο μεχρι τους 6 το φαγαμε το μισο! Και λεω μεχρι τους 6 γιατι μετα που μπαινουν οι στεραιες θα μειωσω πολυ τις αντλτησεις(δε γινεται να συνεχισω κι αλλο σε αυτο το μοτιβο θα σαλταρω) κι ελπιζω να καλυπτω τουλαχιστον 1 απο τα 2 γευματα με γαλα..

Αλλα ρε παιδια το σκατο πινει ηδη 200μλ σχεδον καθε γευμα! πως να ανταποκριθει και το εργοστασιο;;;; :?:P

Ρε Αργυρουλα δε το βρισκω αυτο για το καροτσι που μου ειχες δειξει πουθενα η αχρηστη!!! οτι βρισκο δε προσαρμοζεται στο inglesina zippy μου... :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι κανετε?

δε ειμαι καθολου καλα..

ξυπνησα με φοβερες κομαρες...δε μπορυσα να παρω τα ποδια μου..

πηγα τα μικρα μαζι με τηα δερφη για εμβολιο.

το θοδωρης δε εκαλεψε ΚΑΘΟΛΟΥ :shock::D:D

ο μικρος στο πρωτο οχι στο δευτερο ναι :cry:

ενω ο θοδωρης γεννηθηκε λιγο πιο αδυνατος απο το μπεμπη

ο μπεμπης σε υψος κ σε κιλα ειναι λιγοτερος..

αλλα δε του κανουν τα ρουχα του θοδωρη :?

αντε βγαλτε ακρη΄΄το λογικο να μαζεψαν τα ρουχα που ειπε κ η νατασου :)

ηρθα εδω μονη με τα μικρα.το θοδ δε το παω σταθμο γτ κανω επιχειρηση γιογιο

κ ο μπεμπης να ουρλιαζει..μιλαμε για το δακρυ..δε υσηχαζε με τιποτα..ολο γκρινια απο το κωλοεμβολιο

να χωκ το μεγαλο να απαιτει να παιξουμε πλαστελινη..να το εχω κ με βρακι..

κ να μαζευω τα κατουρα..

κ να ποναει ολο το κορμι μου..

δε ηεξερα τι να κανω..περασε μια σκεψη απ το μυαλο μου..να τα αφησω σε καποιον γειτονα..για λιγο

για τοοοοοσο χαλια :cry::cry::cry:

στο τελος δε αντεξα εβαλα τα κλαματα κ γω..

ο μπεμπης να θελει μονο βολτες ο θοδωρης να παιξουμε κ γω να θελω να κοιμηθω..κοιμηθηκαμε ολοι μαζι 1 ωρα το μεσιμερι

ερχεται ο αντρας μου κ με ειπε οτι αυριο πηρε αδεια :D

ποοοοοοοοοοοοοσο χαρηκα..δε τη παλευω αν ειμαι παλι σκατα..

ανεβασα κ δεκατα..

πηρε τον μεγαλο κτον πηγε στη αδερφη μου..ειμαι με το μικρο κ προσπαθω να ηρεμησω..

ΟΣΕΣ ΕΧΕΤΕ ΒΟΗΘΕΙΑ ΕΚΜΕΤΑΛΕΥΤΕΙΤΕ ΤΟ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θούλη :YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG: υπομονή κορίτσι μου...

αύριο θα είσαι καλύτερα που δε δουλέυει και ο σύζυγος..

Σισσιώ δεν ξέρω ακόμη αν έρθουμε :? ο Γ θέλει πολύ γιατί είναι παλιός καλός

του φίλος αλλά δεν ξέρω αν θα τα καταφέρουμε..είναι και τα έξοδα πολλά ρε

και έχουμε βγει εκτός προυπολογισμού αυτό το μήνα :evil:

Φουλινάκι μη σκας οι περισσότερες (αν όχι όλες) τα έχουμε αυτά στη δουλειά

Σήμερα λέμε να πάμε λογιστή για τη φορολογική

και μάλλον είναι η τελευταία φορά..μόνη θα την κάνω από του χρόνου..

Παναγιώτα κι εμάς βλέπω να μας ελέγχουν

Φτου! γκαντεμιά καθόλου δεν το θέλω..αυτοί πάντα κάτι σε βρίσκουν..

Έρη θα φτιάξω τους λουκουμάδες σήμερα!

=p~=p~=p~

Έφυγα από το γραφείο,πήγα γυμναστήριο, τεντώθηκα, έφαγα και έριξα

έναν υπνάκο αγκαλιά με την Ιωάννα μου..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

α Παναγιώτα να πάτε είναι καλά για τα παιδιά

λένε έχει καλή θάλασσα.. εμένα μου αρεσουν οι βόλτες το βράδυ

στα Κ.Νερά και στην Αγριά :D

κατα πάσα πιθανότητα θα πάμε κι εμείς παραδίπλα(στο Μαλάκι που λέγαμε)

αλλά φαντάζομαι περίοδο ότι να 'ναι

καλά έτσι κ αλλιώς πεταγόμαστε προς Βόλο και τις παραλίες

όποτε να 'ναι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΗ ΜΙΛΑΤΕ ΓΙΑ ΔΟΥΛΕΙΕΣ

εχει 3 βδομαδες που ηρθε η πεθερα να με βοηθησει για τα παντζουρια κ γω ακομα δε εχω αξιωθει να συνεχισω τα εντος σπιτιου :evil::evil::evil::evil::evil:

σας φιλω..

ευακι καλως ηρθες ρε ψυχη...καλε τι ωραρια χτυπαει η κορη σου? :shock:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...