Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρές του βυζονυχτίου Νο.41 - Η ώρα της Αφοδίτης!!!!!


Recommended Posts

Λινα εγω θα σε υπαρασπιστω!!!!!

Χμμμ..Σισσιω εγω λεω να βαλεις σημερα οτι πιο ξεκολε εχεις...θελεις δε θελεις θα σου κατσει :lol::lol::lol::lol::lol:

thanks κοριτσαρα!!!!

μιλαμε ο θανατος σου η ζωη μου!!!

κοιτα συνεχεια γυρναει και λεει

δεν παμε καλα και ειαμστε χαλια

και τους ρωταει κ. ταδε ειστε καλα

και κ. ταδε πως πατε

και τι συμβαινει....

(στα αφεντικα)

και γυρναει σηεμρα και λεει και τοθεικο

κ. ταδε...πιστευετε οτι θα χουμε και δω αλλαγες???

:cry::cry::cry:

ερχεται μου τα λεει και μετα μου κανει..

ε τι να κανεις...διακιολογημενοι θα ναι αν

διωξουν κοσμο...(εμεις οι 2 ειματε μονο σαν απασχολουμενες)

και στο καπακι μετα πο λιγο...ο Θ...καλα?

τετοια πανεμορφα!!!!!!!!!!!!!!!!

ειναι και η θεση της ...τετοια..

δεν θελω να γινομαι κακια..αλλα !!!

συνεχεια μου πεταει μπηχτες..και αυτη τουλαχιστον ακομη...

δεν μπορει αν ληψει απο τη θεση της.

ενδειξεις ειναι και ενστικτο!!!μπορει να κανω και λαθος!!! :?

απλα ειναι και ο χαρακτηρας της τετοιος...

θα μπορουσε δηλαδη να πει :

τα αναλμβανω ολα εγω...αν θελετε για να κερδισουμε εν αμισθο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Φουλινάκι στις 4 Ιουνίου παντρεύομαι! :D

Όσο για τη συνάδελφο, απλώς το υποψιάζεσαι ή έχεις ένδείξεις;;; :?:

Χρυσάκι απο την Δευτέρα... βαράει κασμά ο τσολιάς μου :lol::lol::lol::oops: σήμερα λέω να του δώσω ρεπό για να δυναμώσει. Ξέρεις...! ;):lol::lol:

πωπω πλησιαζει...

τι ωραια...!!!

πολυ μου αρεσουν οι γαμοι!!!

και τα νυφικα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλεεεεεεεεεεεεε που να σας προλαβω η ερμη... :?:?

τελικα ειστε πολυλογουδες

εμεις πηγαμε μια βολτα καναμε την κουνια μας και γυρισαμε

τωρα την πασαρα στην πεθερα,τι γαιδουρα που ειμαι,να την ταισει και να την κοιμησει αν μπορεσει που δεν το βλεπω σε λιγο θα κατεβω να την κοιμησω εγω,και μετα λεω να παω γυμναστηριο

ο αντρουλης μου σημερα εχει υπερωριες και θα γυρισει κατα τις 6.30

κοριτσια ευχαριστω για το καλωσορισμα

δεν θυμαμαι πολλα απλα καποιες που με ρωτησαν κατι

νατασουλα μετα τον αποθηλασμο ξυπναει αλλα 1 η αντε 2 φορες την παιρνω αγκαλια και κοιμαται στο λεπτο

και μερικα βραδυα δεν ξυπναει καθολου

συνηθως κοιμαται 10.30 και ξυπναει η 8 η 9 αναλογα πως κοιμηθηκε το βραδυ

και το μεσημερι χτυπαει ενα 3ωρο υπνο

καλα ειναι

παναγιωτουλα μου ρωταω γιατι ειστε παρεουλα και δεν ενιωθα καλα να μπω ετσι

αν και παλιοτερα εγραφα αλλα μετα μπηκαν και αλλες κοπελες αναπτυξατε μια πολυ ωραια σχεση και μαρεσει αυτο

βεβαια απο οτι καταλαβα οι περισσοτερες συναντιεστε για γνωριζεστε προσωπικα

εγω δυστυχως δεν μπορω γιατι μενω σε μια πολη κοντα στην θεσσαλονικη και δεν ειναι βολικο

αλλα ωραια θα ηταν να σας γνωρισω καποια στιγμη

μερικες φορες που κατεβαινω θεσνικη βλεπω μανουλες με ταπαιδακια τους και σκεφτομαι αυτην μπορει να ειναι μελος στο μαμμυ και να εχουμε μιλησει :lol::lol:

αυτα

η μικρη ακουγεται τρεχει κατω

δεν θελει να κοιμαται εκει

παει λιγο παιζει και μετα ερχεται πανω

αντε να δουμε σημερα

λετε να της δημιουργησω ψυχολογικα προβληματα??????? :shock::shock:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σισσιω τον εψησες τελικα τον αντρουλη σου?

πως καλε να τον ψησω και εγω!!!!!!!! ;);)

καλη επιτυχια ;);););)

ειμαι σε φαση που και θελω και δεν θελω 2 παιδακι

ειμαι σε διλλημα αλλα και ο αντρας μου αγχωνεται για πολλα

αλλα νομιζω πως αν αυτος ηταν πιο σιγουρος θα εκανα τωρα

ανοιξα και αναλογο θεμα πριν λιγες μερες αληθεια πως ειναι να εχεις 2 παιδακια κοντα στην ηλικια?

η μικρη μου ειναι γενικα κολλημενη πανω μου και με φοβιζει πως θα τα βγαζω περα με ενα μωρο που θα με χρειαζεται συνεχως και ενα παιδακι κολλημενο πανω μου :?:?:?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σισσιωωωωωωωωωωω :ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause:

Καλα οι φατσουλες τελειες!!!!!!!!! :lol::lol::lol:

αντε περιμενουμε τωρα!!!!!

Αργυ και Μαρακι λεμε να παμε εκει διακοπες.Αρχες Αυγουστου που γενναει και η νύφη μου στο Βόλο.

Για πειτε.Ειναι οκ για τα παιδια η θαλασσα;;;Δεν χει κυμα ε;;; Ξερετε κανενα ωραιο καταλυμα.

Ψαχνω και στο ιντερνετ αλλα αλλιως ειναι να εχει παει εκει καποιος.

Φουλινακι δυσκολα τα πραγματα στη δουλεια ε;; :?

Φετος που η εφορια ηταν να μας επιστρεψει λεφτα ζητησανε να μας ελεξουν .Αν ηταν να πληρωσουμε μια χαρα θα ειχαν στρωσει το κοκκινο χαλι!!!! :twisted:

Θου να ερθω ρε για τον καφέ;;;;

Α Χρυσα δεν ηξερα ρε συ για τον πεθερο.Μακαρι να στο παρουν στο δημοτικο να μην πληρωνεις κιόλας.Ποτε λες να τον αρχισεις;;;Αμεσα;;;

Νατασουλα περαστικα ρε συ στη μικρουλα σου.

Μητσακιιιιιιιιι μου συμπεθερουλα μου καλη επιτυχια τη Δευτερα!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Παναγιωτα μου πρεπει να αρχησει σχετηκα αμεσα και οπωςσδηποτε πριν γεννηθει το νινι εστω και στην αρχη για 4-5 ωρες και μετα βλεπουμε..αλλιως αμα ξεκινησει τον Οκτωβρη στον Δημοτικο..θα του ερθει νταμπλας.

Δεν ξερω ειλικρινα..αμα παντως παλη αρχισει με πηρετους και αρρωστιες δεν ξερω τι θα κανω.

Δε με πειραζει τοσο να πληρονω- ελα λογικο ποσο ΟΚ οχι 400 ευρω το μηνα-αρκει να τον προσεχουν καλα..

στον παιδικο που πηγενε ηταν καλα αλλα ειναι αρκετα μακρια και δεν θα μπορω να τον πηγαινω...

τωρα βεβεια απο τον Ιουνιο μεχρι τον Σεπτεμβη θα μπορουσε να τον πηγαινει η κουνιαδα μου αλλα δε θελλω να υποχρεονομαι με τιποτα

Ευα μου μονο εσυ εισαι σε θεση να ξερεις ποτε εισαι ετοιμη να κανεις δευτερο και ποτε οχι..ειναι δυσκολα τα πραγματα αλλα ...παντα ειναι δυσκολα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Panagiota μου...δυσκολα

πολυ ....

κοιτα το να μεινω χωρις δουλεια

δεν με αγχωνει αμεσα..αλλα μακροχρονια

απλα δεν μπορω αυτη την διαρκη μιρλα

τι θα κανουμε και το γλειψ εγλειψε...

οτι ειναι να γινει θα γινει...δεν μπορω να κανω κατι

ολα ειναι κυκλος....

ισως με το να παρω ποδι με ωθησει να ασχοληθω ξανα με αυτο που

σπουδασα....ισως καταφερω και ξανα κουνηθω λιγο(γαμωτο γραφειο μου)\

ισως προκυψει κατι αλλο...ισως !!!

οτι και να γινει αν χρειαστει κατι θα κανω...

(συνοδος κυριων...οσο περναει ακομη η μπογια μου :lol::lol::lol: )

χωρις πλακα δεν μπορω απλα αυτη τη διαρκη μουρμουρα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πήρα να κλείσω ραντεβού στην παιδίατρο και λείπει στο εξωτερικό :(:( θα με πάρει τηλ η γραμματέας της στις 6 να δεί αν μπορεί να μας δεί η άλλη παιδίατρος που συστεγάζονται....μακάρι να βολέψει γιατί δεν έχω καμιά όρεξη να τρέχω στο νοσοκομείο....

Λίνα τι έχεις σπουδάσει?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας!

Είμαι ένα πτώνα.......

Πολύ κουρασμένη....

Από το πρωί έχω ξεπατωθεί στο σπίτι και ακόμη δεν έχω τελειώσει ούτε τα μισά. Νιώθω οτι το σπίτι μου είναι πενταβρωμικό, ακατάστατο και οτι όλα είναι χάλια...

Θέλω τη μαμά μουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ...

:((:(( :((:((

Αι σιχτιρ πια......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας!

Είμαι ένα πτώνα.......

Πολύ κουρασμένη....

Από το πρωί έχω ξεπατωθεί στο σπίτι και ακόμη δεν έχω τελειώσει ούτε τα μισά. Νιώθω οτι το σπίτι μου είναι πενταβρωμικό, ακατάστατο και οτι όλα είναι χάλια...

Θέλω τη μαμά μουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ...

:((:(( :((:((

Αι σιχτιρ πια......

Νατασακι..ελα μωρε....μισα μισα...

ολα στο μυαλο σου ειναι ...

ψυχραιμια...αλλα μανα ειανι μονο μια!!!!

ΣΧΟΛΑΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ

ΠΑΩ ΣΤΗΝ ΜΟΝΤΕΛΑ ΜΟΥ!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

νατασα ηρεμησε καλε...μια χαρα ειναι το σπιτι σου..θες να δεις το δικο μου;;;..εχει πασαλειμενα τζαμια, κουζινα πασαλειμενη με μπανανες και στο πατωμα θα βρεις σκορπισμενη μουσλι και ψυχουλα απο Αγειορητικο ψωμι- δεν προλαβα χτες να βαλλω ηλεκτρικη..

και φυσικα σκορπισμενα βιβλια!!

καλε αυτα που εγραψα για τις διατροφικες συνηθιες των μωρων που θηλαζουν δεν τα διαβασε καμια;;;....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λίνα Εύοσμο μένω αλλά και η δική μου παιδίατρος Βούλγαρη είναι μήπως πάμε στην ίδια?

Χρύσα εγώ τα διάβασα και νομίζω ότι είμαστε στην τελευταία κατηγορία

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

νατασα ειναι αυτα...

Οι «Ένθερμοι»

Πιάνουν αμέσως δουλεία. Μόλις τους βάλετε στον μαστό αρπάζουν την άλω και θηλάζουν ζωηρά για 10 με 20 λεπτά. Συνήθως χάνουν την πρώτη τους ορμή όσο πέρνα η ώρα

Οι «Ενθουσιώδες αναποτελεσματικοί»

Αλαφιάζονται στη θεά του μαστού. Μέσα σε μια φρενίτιδα τον αρπάζουν, τον χάνουν και αρχίζουν να ξεφωνίζουν απογοητευμένοι. Θα πρέπει να καθησυχάζονται αρκετές φορές κατά σε κάθε τάϊσμα. Το κλειδί για να θηλάσετε ένα τέτοιο μωρό είναι να το ταΐζετε αμέσως μόλις ξυπνήσει πρώτου πεινάσει πάρα πολύ. Επίσης εάν το γάλα εκτοξεύετε από το μαστό καθώς το βρέφος παλεύει να φάει, ίσως βοηθήσει να εκθλίψετε με το χέρι σας το πρώτο γάλα ώστε να μειωθεί η δύναμη εκροής του

Οι «αναβλητικοί»

Δεν μπαίνουν στον κόπο να θηλάσουν πριν αρχίσει να έρχεται το ώριμο γάλα. Όσο η ανταμοιβή τους είναι το πρωτόγαλα δεν δείχνουν ενδιαφέρον. Στα βρέφη αυτά δεν πρέπει να δίνετε μπιμπερό με γάλα η νερό. Συνεχίστε να τα βάζετε στο μαστό τακτικά όποτε δείχνουν ζωηρά η κάνουν θηλαστικές κινήσεις με τα χείλι. ΟΙ αναβλητικοί μπορεί μερικές φορές να βοηθηθούν αν τοποθετηθούν γυμνοί για κάποιο διάστημα πάνω στο γυμνό στήθος η στην κοιλία της μαμάς. Μπορεί αυτόματα να στραφούν προς τον μαστό η μπορεί να ξαναδοκιμάσετε να τους βάλετε να θηλάσουν ύστερα από λίγο. Αν το νεογέννητο αρνείται να θηλάσει τις πρώτες μέρες μπορείτε να χρησιμοποιήσετε μια ηλεκτρική η χειροκίνητη αντλία ( θήλαστρο) ώστε να ενεργοποιήσετε τον μηχανισμό παράγωγης γάλακτος. Μη παραιτήστε ζητήστε τη συμβουλή άλλων μητέρων που αντιμετώπισαν πανόμοια θέματα η ειδικών σε θέματα θηλασμού

ΟΙ «καλοφαγάδες ή στοματικοί τύποι»

Επιμένουν να παίζουν με τη θηλή, δοκιμάζοντας πρώτα το γάλα και πλαταγίζοντας τα χείλη πρώτου αρχίσουν να τρώνε. Αν βιαστείτε η αν τους παροτρύνετε να φανέ γίνονται έξαλλοι και ωρύονται διαμαρτυρόμενοι. Η καλύτερη αντιμετώπιση είναι η ανοχή. Ύστερα από λίγα λεπτά παιχνιδιού θα αρχίζουν αν θηλάζουν κανονικά. Απλώς βεβαιωθείτε ότι τα χείλη και τα ουλή τους είναι γύρω από την αλλά και όχι απλώς τη θηλή

Οι «ράθυμοι»

Προτιμούν αν θηλάσουν για λίγα λεπτά και στη συνεχεία να αναπαύονται πρώτου συνεχίσουν το γεύμα τους. Μερικοί αποκοιμούνται στο μαστό μέχρι και μίση ώρα και μετά ξυπνούν για το επιδόρπιο. Η συνηθείας αυτή μπορεί να προκαλέσει αναστάτωση , τα μωρά αυτά δεν μπορείτε να τα κάνετε να επιταχύνουν τον ρυθμός τους . Ποια είναι η λύση…να υπολογίσετε περισσότερο χρόνο για κάθε θηλασμό και να έχετε ένα όσο το δυνατών ελαστικότερο πρόγραμμα

Τα αντεγραψα απο ενα βιβλιο που αγορασα προσφατα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

νατασα χαλαρωσε! μην κουραζεις την κορμαρα σου αλλο!!

δεν ξερω αν διαβασες, αλλα νομιζω οτι ερωτευτηκα τη γυναικολογο σου απο το τηλ!!

εχω ραντεβου την τεταρτη!

ο αναστασης μαλλον ηταν στην τελευταια κατηγορια..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα Μαμα! :x

Σημερα έχει συνεφιά και μάλλον το πάει για βροχούλα.. Δεν θα παμε στην παιδική χαρά..

Πάω να σας διαβάσω παρέα με το rooibos μου... 8-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα πανεμορφες!! :D:D

τί μου κανετε;;εμεις καλα,προς το παρον ξεχασαμε τις φιλες μας τις κουκουβαγιες! :D:D:D:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

νατασακι ειναι μερες που αισθανομαι το ιδιο για το σπιτι κ γινομαι χαλια γιατι κ να καθαρισω καλα δεν προλαβαινω κ τα βλεπω χαλια :(:( !

σιγα σιγα..μεσα στη βρωμια το αποκλειω καθετα να ειστε! ;)

χρυσα δεν μπορεις σιγα σιγα ν ατον πηαγινεις εσυ στον παιδικο;;κ οταν με το καλο γεννησεις αν σου κρατει για καμια ωριτσα το νινι η μαμα ή η πεθερα να τον πηγαινεις,ή να τον παιρνει η μαμα σου κ να στον φερνει ο μπαμπας σου;;λεω τωρα.. :?:?

αληθεια σε παιδικους του δημου ποτε κανουμε αιτησεις;;ανεξαρτητα απο το εσπα..

πρεπει να μαζεψω πολλα χαρτια;;θα εχει τρεξιμο σε υπηρεσιες;να οργανωθω αν ειναι..

νατασουλα περαστικα σας :(

μα ολες αμυγδαλιτιδα;; :shock::shock:

ο παιδιατρος μου ειναι ευοσμο,πες μου αν δε βρεις να σου στειλω τηλ.

αναστασακι ποσο χαιρομαι που εισαι καλα,εστω κ χωρις ιδιαιτερο λογο! ;)

να περασετε υπεροχα σημερα!

Λενα θα παρω το απογευμα κ θα σου πω για αυτο που με ρωτησες!ελπιζω να εισαι καλυτερα!ωστε ο αναστασης τον εδιωξε τον απογραφεα;;; :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

νονα καλο βολι! :lol::lol::lol::lol:

αφρο οταν λες οτι πονας,εννοεις σε βαθμο που δεν αντεχεται;;οπως στις συσπασεις;; :?:?

αχ γενναααααααααααααααας!με το καλο ευχομαι κ με κανεναν πονο,αφου πονας απο τωρα! ;)

κατερινα κ εμενα η μαμα μου απο τη δραμα ειναι!εχω εκει το μισο μου σοι!δραμα μενεις;;

θαλασσαιτσα φυσικα κ σε θελουμε καλε! :x:x:x:x:x:x

λινακι τί καλα που επεστρεψες!χαιρομαι να σε διαβαζω! :D:D

ευχομαι να μην εξελιχθουν τα πραγματα στη δουλεια οπως φανταζεσαι.. :?:?

εκτος αν ειναι να ασχοληθεις με αυτο που αγαπάς..οποτε αλλαζει! ;)

ασχετο..τα χελιδονια κανουν φωλια στην τεντα μας κ εχουν γεμισει το μπαλκονι λασπες κ κουτσουλιες :evil::evil::evil::evil:

οσο κ αν τα διωχνω,επιστρεφουν!

χρυσα παω να διαβασω αναλυτικα οσα εγραψες!

φιλακια σε ολες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας!

Είμαι ένα πτώνα.......

Πολύ κουρασμένη....

Από το πρωί έχω ξεπατωθεί στο σπίτι και ακόμη δεν έχω τελειώσει ούτε τα μισά. Νιώθω οτι το σπίτι μου είναι πενταβρωμικό, ακατάστατο και οτι όλα είναι χάλια...

Θέλω τη μαμά μουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ...

:((:(( :((:((

Αι σιχτιρ πια......

αν δεις το δικο μου το σπιτι θα το αισθανθεις πεντακαθαρο το δικο σου

ειναι σε αθλια κατασταση

ξεκινησα να καθαριζω ντουλαπια κουζινας και η μικρη αλλονιζε στο υπολοιπο

εχει τα παιχνιδια πεταμενα απο δω και απο κει

αλλα δεν αντεχω να μαζεψω ισως αργοτερα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • @Antonia2Τι υπέροχο νέο βρε Αντωνία μου, χάρκα πάρα πολύ!!Συγχαρητήρια κι εύχομαι όλα να συνεχίσουν πολύ καλά!!!💗💗
    • Κοίταξε δε θέλω να παιρνω άδικα χαρά.... θα δούμε αύριο αλλά δε έχω ελπίδες!!! Και δεν σας είπα κ το καλύτερο!!!! Ο Γιώργος μου είναι ναυτικός!! Χαχαχα  Είχε τώρα 2 μήνες άδεια έγινε ότι έγινε τώρα άμα ξανά μπει στην επόμενη άδεια...δλδ μέσα στην ατυχία μας κρατάμε ότι έγινε αμέσως αλλά δε κάθονται οπότε μακάρι να κάτσει μια κ καλή!!!
    • Αν και δεν πίστευα πως θα άνοιγα ποτέ εγώ τέτοιο θέμα, να τελικά που γίνονται ακ΄όμη θαύματα.❤️  Εγώ και η @Xrisa95 κάνουμε την αρχή!!! Εύχομαι να μαζευτούμε πολλεεεςςς και να φτάσουμε μαζί στο τέλος αυτού του όμορφου ταξιδιού🙏
    • @annie! @Katiana1987 @Xrisa95 @Elk @Antonia2 σας ευχαριστώ πολύ για τις όμορφες ευχές σας!!❤️ @Mpourmpoulo κορίτσι μου εύχομαι αυτή τη φορά να πάνε όλα τέλεια και να κρατήσεις στην αγκαλιά σου το θαύμα που τόσο λαχταράς❤️🙏
    • Ιωάννα μου καλημέρα!!! Κι εμένα βγήκε τέλεια η καμπύλη, παρ'ολο που το προηγούμενο βράδυ έφαγα κ δύο κομμάτια κέικ 🤣. Πάλι καλά!! Εγώ με το που έκλεισα το τρίμηνο μου έγραψε ασβέστιο μαζί με βιταμίνη D το calciform D3, σίδηρο πλέον διπλό το tardyferon γιατί έπεσε ο αιματοκρίτης κ τα αιμοπετάλια, φυλλικό το felicine και για μαγνήσιο το trofocard 3 φορές την ημέρα, γιατί ξεκίνησαν οι κράμπες κ το πρώτο που μου έδινε μου έκανε διάρροιες.. Όσο για το ασβέστιο που δεν ήξερε τι να σου γράψει θεωρώ πως θα έπρεπε να γνωρίζει εναλλακτικές, γιατί κάποιο από αυτά μπορεί να μην ανταποκρινόταν στον οργανισμό σου..  Το εμβόλιο τελικά θα το κάνω κι εγώ κ ο άντρας μου κ μετά τη γέννα θα κάνω κ της ερυθράς, γιατί δεν έχω αντισώματα κ σκάω που μου απαγορεύει ο γιατρός να μην έρχομαι σε επαφή με παιδάκια κ ειδικά που δε μπορώ να πάρω τη βαφτιστηρα αγκαλιά, γιατί πάει σε βρεφικό...
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...