Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρές του βυζονυχτίου Νο.41 - Η ώρα της Αφοδίτης!!!!!


Recommended Posts

μονο εγω δεν παρακολουθω γιουροβιζιονε?

το μονο που λειπει απο την ελλαδα τωρα ειναι η γιουροβιζιον

ουτε το τραγουδι που στειλαμε δεν εχω ακουσει

Σισσιω ετοιμο το σπορακι?

maria-ioanna καικατω απο τα παπλωματα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

γεια σας κοριτσαρες!!!!

σημερα ειμαι σχετικα καλυτερα, δεν ποναω τοσο αλλα η φωνη μου παραειναι σεξουαλικη! :lol::lol:

καλως την παναγιωτα!!!

θαλασσα καλως ηρθες!! εγω ειμαι η λενα απο θεσσαλονικη 27 χρονων με εναν χουλιγκαν!

σισσιω ποτε ειπαμε ειναι ο γαμος? κ μην αγχωνεσαι!

λινακι ε οχι κ με τη χαθαγουει!! χαλιααααα

αναστασι φοβερο κ τρομερο ονειρο!! το σακ βουαγιαζ του σπορτ μπιλι ειχες??? :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μα τοσο καψα για ρουχα ???!!!!!!!!!! :o:shock:

αχ βρωμαω ,θελω να κανω μπανιο και δεν μπορω μονη μου :cry: περιμενω τον Κ να ερθει ....και κατι μου λεει οτι θα αργησει σημερα ..... :twisted::twisted::twisted:

μην με ρωτησετε γιατι δεν μπορω ....φοβαμαι μην πεσω ....αντε το να μπω μπαινω το να βγω μου ειναι δυσκολο ....

καλε τοσα συγνωμη !!!πεσε στα γονατα τωρα :lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αργη εγω εχω δει πιο σοβαρες παραβασεις..να σου πω ενδεικτηκα οτι προχτες οταν πηγαινα στη δουλεια με προσπερασε ενα σχολικο σε δρομο με διπλη γραμμη με απιστευτη ταχυτητα με παιδια μεσα..και πηγαινα ηδη με 70 σε πολυσυχναστο σχετικα δρομο...

και την προηγουμενη ευδομαδα πολυ απλα ενα σχολικο παραβιασε το στοπ και πεταχτηκε στον κεντρικο δρομο σαν να μη σημβαινει τιποτα..αφου αναρρωτηθηκα μπας και ειχα εγω πουθενα στοπ και δεν το ειδα..η μηπως αρχησε να ισχυει η πρωτεραιοτητα απο αριστερα;;;...

ασε φοβαμαι...

δεν ειναι οτι δεν μπορει να σημβει ατυχημα οταν οδηγει ο γονιος... μπορει και παραμπορει...απλα δεν θελλω..φοβαμαι για διαφορους λογους.

Σισσακι αμα μπορει να σου σκαρωσει παιδι σε μη γονιμες μερες..ειναι :lol::lol::lol::lol::lol:

Παναγιωτα :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

μαρακι και εγω το ελπιζω...φιλια στις κουκλες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σου ρε Λενακι μου!!!Καλα βρε ηθελες να πας σχολειο;;; :o:o Θα σε μαλωσω.Εχεις ακομη πυρετο;;;

ΜΑΡΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ στα καλα Νερα Μαγνησιας εχεις πάει ποτε;;;;

Χρυσα δεν μπορει να τον παει ο πεθερος με το αμαξι του ή δουλευει;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλε ο πεθερος μετα το εγκεφαλικο και το μπαι πας δεν οδηγει.το μονο που κανει ειναι να βαζει τα αμαξια μας στο παρκινγκ....σκεφτετε ο ανθρωπος οτι αποτελει κινδυνο για τους αλλους.

Θα μπορουσε να τον πηγαινει ο Οδυσσεασ αλλα φευγει νωρις και το λοιπαμαι το καημενο απο τα αγρια χαραματα.

Παντως αναζητουμε πυρετοδως παιδικο.

Θα κανω αιστηση και σε δυο δημοτικους που ειναι κοντα και που ειναι σχετικα νορμαλ και βλεπουμε.

Μετα τις περσυνες περιπετιες μας...δεν καιγομαι και πολυ να τον στειλω..αλλα πρεπει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

οχι παναγιωτα μου σημερα μεχρι στιγμης δεν εχω ανεβασει κ ελπιζω να μην ανεβασω καθολου!!

ρε διαβασα οτι καποιος χακερ μπηκε κ εριξε το μπλογκ της μαργαριτας - μαγκυ...

πολυ στεναχωρεθηκα.. γιατι να το κανει καποιος αυτο..

τοση ζηλεια τοση κακια τι να πω πια..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σας διάβασα, τώρα το τι θυμαμαι είναι άλλο θέμα........

Να σας πώ καταρχήν για την ομιλία την Δευτέρα,

όπως είπαν και τα κορίτσια δεν ακούσαμε κάτι που δεν ξέραμε αναφέρω όμως μερικές απαντήσεις σε πράγματα που ρώτησα εγώ:

1. τα παιδιά αποθηλάζουν μόνα τους συνήθως μεταξύ 3-4 ετών

2. για να κόψουμε τον νυχτερινό θηλασμό πρέπει να το δουλέψουμε πολύ κατά την διάρκεια της ημέρας και όχι την ώρα που θα ξυπνήσει και θα ζητήσει να θηλάσει. Δηλαδή μιλάμε πολύ στο παιδί την ημέρα και το προετοιμάζουμε για τον νυχτερινό αποθηλασμό.

3. πρώτα ημερήσιος αποθηλασμός (επειδή είναι πιο εύκολος) και μετά νυχτερινός (σε αυτό δεν ξέρω αν συμφωνούν όλοι....)

4. αν το παιδί ζητάει επίμονα να θηλάσει πολλές φορές και δεν ξεγελιέται με άλλα πράγματα δεν το πιέζουμε γιατί προφανώς δεν είναι έτοιμο για αποθηλασμό.

5. αν το παιδί τρώει ελάχιστες ποσότητες στερεών τροφών μπορεί απλά αυτές να του είναι αρκετές (συνήθως εμείς νομίζουμε ότι πρέπει να φάει περισσότερο) αυτό για την Αναστασία που ρωτήσαμε

Κατερινάκι να σε καλωσορίσω κι εγώ στο τρενάκι, φράουλες μην δώσεις ακόμα καλύτερα μετά τον χρόνο

Αφροδίτη αύριο που έχεις γιατρό θα πάρεις και τον Μανώλη μαζί σου, η θα έρθει μαμά-πεθερά μήπως και γεννήσεις?

Χρύσα δεν βγήκε ακόμα τίποτα από ΕΣΠΑ

Λένα πως είσαι σήμερα, καλύτερα?

Ευή καλως ήρθες και εσύ πάλι, πως είναι η μικρή σου? Συνεχίζει και ξυπνάει παρότι αποθηλάσατε?

Σισσιώ τι έγινε χθες τελικά? μήπως δεν μπορείς να πάρεις τα πόδια σου σήμερα

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Δημητρούλα αν μπορέσει να έρθει η μαία στο σπίτι σου θα είναι τέλεια...........

Τα φιλιά μου και στις υπόλοιπες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑτασουλι φιλακια καλε και σε σεν α..

και συ αμυγδαλιτις κοπελα μου???

ωχου το μωγιε...!!

περαστικακια και σε σεν αρε κοριτσι!!!

μιτσακι πολυ καλα κανεις και μιλας με τη μαια..

αχ κοριτσια και η δικη μου τοτε και με το θηλασμο η κοπελα

θεα!!!

τετοια στηριξη...απιθανη!!

σε γιεμιζουν αισιοδοξία ....!!!

Αφρουλα πηρα και καμψεις!!! :lol::lol:

ειναι σπαστικο ρε να μην εχεςι κανεναν και εγω ν σου λεω ελα μωρε

πες τη μαμα σου μωρε να τον κρατησει...ριξε και εναν υπνακο...κουλ!!! 8-)

Λενα μου...ειδες μπλιαχ δηλαδη ακου την Αννα...

ενω εχει εμενα πλαι του....

οταν του πα το πρωι..του καλαρεσε...

ωστε ετσι του λεω...θα σου δειξω εγω!!

Αργι πολυ παραβαση ρε κοριτσι!!

οχι πως εδω ειναι καλυτερα...

Σισσιωωωω ποτε ειναι ο γαμος κοπελα μου?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

νατασσουλα καπου πηρε το ματι μου οτι δεν ειναι καλα η μικρη???

ελπιζω να μην ειναι τιποτα, γρηγορα περαστικα!!

ευχαριστω για το ενδιαφερον κοριτσαρες, σημερα ειμαι καλυτερα!!!

αν κ εξακολουθω να εχω να φαω απο προχτες γιατι δε μπορω να καταπιω ακομα καλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

νατασουλα με τον Κ θα ειναι ο μικροσ θα πνουν καφε εξω απο το ελενα οπως καθε φορα ,πρεπει να παω και στισ 8 να προλαβω σειρα για τον καρδιοτοκογραφο :?

παιζουμε στο ιντερνετ παιχνιδακι με την ντορα :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΑΡΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ στα καλα Νερα Μαγνησιας εχεις πάει ποτε;;;;

εγώ έχω πάει, ωραία είναι! :D ....έκανα το γύρο του Πηλίου και είδα και γ@@@ώ τα μέρη!!!...τέλεια νερά!....σκέφτεστε να πάτε εκεί?

Νατασούλα δλδ καλά 4 έτη για αποθηλασμό!!!! :o:o:o:o:o:o:shock::shock::shock: ....πάααααααρα πολύ!!!! :? , περαστικά της! :x

Λένα αν δεν γεννήσει η Αφρο σε αυτό το τρενάκι, πρέπει η ίδια να ανοίξει άλλο!!! :roll::roll::roll::roll::roll::roll: ....!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σισσιω ασε τις παπαριες για τον ραπερ και πες τι εγινε χθες!!!!!! :lol::lol::lol::lol:

Επισης πες στον Π. "κατουρα και λιγο ρε φιλαρακι" :lol::lol::lol::lol:

=))=))=))=))=))=))

Παναγιώτα του το λέω συνέχεια, αλλά χθες δεν κολλούσε! Θέλαμε ηθικόν... ακμαιότατον!! :oops:

Ε τελικά... [smilie=sex.gif] και μετά [smilie=sign19.gif][smilie=sign19.gif] και μετά [smilie=love3.gif][smilie=love3.gif] και τώρα :-w:-w:-w και βλέπουμε!!

Εν τω μεταξύ είναι και οι γονείς του στο σπίτι μας και δε μπορούμε να εκφραστούμε με την ησυχία μας!

Ήρθε στο δωμάτιο και εγώ διαβαζα ποιον άλλον, εσάς! :D κλείνει το φως και άρχισε να ροχαλίζει σε 3 δευτερόλεπτα χωρίς υπερβολή!! :shock::shock::shock:

Έκλεισα το λαπ τοπ και το φως και την πόρτα του δωματίου μας και του λέω: "Ρε Παν"?!?!?! X( και ο Π: i-):-o:-o "Συγγνώμη ρε μωρό μου"! :))

Σήμερα αποχή και αύριο πάλι... :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρία λες να είμαστε καλεσμένοι στον ίδιο γάμο στην Λάρισα και να γνωριστούμε?????????????

Λένα η Έλενα έχει πολύ βήχα...... ευτυχώς εσύ είσαι καλύτερα μακάρι να μην χρειαστεί να πάρεις αντιβίωση

Κρίμα για την Μαργαρίτα......

Άφρο κι αν σε κρατήσουν για να γεννήσεις θα ειδοποιήσεις τότε να έρθουν οι γιαγιάδες?

Άργυρώ όπως το πάει η Έλενα για εκεί μας βλέπω να μην σου πω και παραπάνω........

Ήρθε το νερό ή ακόμα να φτιάξουν την βλάβη?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsia θα σκοτωσω τη συναδελφο

στην κυριολεξια υποψιαζομαι οτι

μου σκαβει λακο....

και υπουλα υποχθονια....!!!!!!!!!!

μαρια..κουκλακια κοριτσακια εχεις!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ε τελικά... [smilie=sex.gif] και μετά [smilie=sign19.gif][smilie=sign19.gif] και μετά [smilie=love3.gif][smilie=love3.gif] και τώρα :-w:-w:-w και βλέπουμε!!

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: οι φατσούλες πολύ καλές!!!! :lol::lol::lol:

Νατασούλα θα πούμε το νερό νεράκι!!!! :evil::evil::evil::evil: ...ακόμη, μα τι κάνουν? έτσι μου έρχεται να κατέβω κάτω να τους τα πω ένα χεράκι!!!! :evil::evil::evil:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

natasoula βλακεία είπα μόνο

Αθήνα είναι ο γάμος στις 28/5

άλλος είναι για τις 21/5 τα μπέρδεψα

σε ποια εκκλησία είναι??

φουλινάκι σε ευχαριστώ πολύ

σε λίγο θα ανανεώσω φωτογραφίες

μόλις γίνουν παρανυφάκια στο γάμο ενός φίλου στις 21/5

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χθες έδειχνε ένα ρεπορτάζ στην τηλεόραση (γερμανική) και έλεγε για τις φθηνές διακοπές στην Ελλάδα τώρα στην κρίση και έδειχνε ένα γκρουπ που πήγε Ρόδο με κρουαζιερόπλοιο και η δημοσιογρ. έκανε μια ηλίθια διαπίστωση: "τίποτα δεν δείχνει να υπάρχει κρίση" :evil::evil::evil: ....μα τι περίμενε? οι άνθρωποι να βγουν στους δρόμους και να ζητιανεύουν? :evil::evil::evil::evil: ήλίθια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φουλινάκι στις 4 Ιουνίου παντρεύομαι! :D

Όσο για τη συνάδελφο, απλώς το υποψιάζεσαι ή έχεις ένδείξεις;;; :?:

Χρυσάκι απο την Δευτέρα... βαράει κασμά ο τσολιάς μου :lol::lol::lol::oops: σήμερα λέω να του δώσω ρεπό για να δυναμώσει. Ξέρεις...! ;):lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λινάκι τι έγινε? έχεις αποδείξεις?

Μαρία δεν θυμάμαι θα δώ το προσκλητήριο και θα σου πώ, το γλέντι πάντως είναι στον Τύρναβο

Σίσσυ σε βλέπω με άγριες διαθέσεις.......................

Εντελώς ηλίθια η δημοσιογράφος :twisted::twisted:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαράκι θα κατεβείτε Αθήνα;;; :D

Νατασσούλα μπααααα... μια χαρά ηρεμότατες διαθεσεις έχω... δε με έχεις δει στα άγρια μου...

Παναγιώτα εντάξει θα κατουρήσω και λίγο!! :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Αυτό πολύ φοβάμαι ότι θα γίνει και θα γελάσουμε!! Θα γίνουν ξεκαθάρισματα 😀   Τραγικό που δεν κάθεται κάποιος να επιβλέπει και να βοηθήσει.. αχ σε νιώθω..κι εμένα έτσι μου παρατάνε τα ανίψια.. έρχονται επίσκεψη και ξαφνικά 'να πεταχτώ λίγο θυμήθηκα μια δουλειά' και επιστρέφουν όταν είναι να φύγουν 😀 πες ξεκάθαρα ότι θέλεις να στα κρατήσω και αν μπορώ πολύ ευχαρίστως!!
    • Καλησπέρα κορίτσια. Μόλις γυρίσαμε σπίτι από απογευματινό μπανιο με την μικρή και είδα στο εσώρουχο μου καφέ αίμα. Όχι όπως τις προηγούμενες ημέρες που ήταν ένα σκούρο μπεζ σε απειροελάχιστη ποσότητα. Τώρα ήταν σαν αίμα περιόδου. Εννοείται με έπιασαν τα κλάματα. Είπα στον άντρα μου ότι αν χάσω το μωρό, δεν θα το συγχωρήσω ποτέ στους γονείς του για την κούραση που τράβηξα 1 εβδομάδα τώρα. Ίσως να μην φταίνε αυτοί αλλά αυτή η κακή τους ενέργεια και η αδιαφορία τους είναι σαν να επιδείνωσαν την κατάσταση. Τους ανέφερα ότι ο γιατρός είπε να μην σηκώνω το μωρό όσο γίνεται, και η απάντηση τους (όχι σε εμένα απευθείας, αλλά στον άντρα μου), ήταν ότι η μάνα του έκανε μετακόμιση έγκυος. Εμένα αυτό μόνο κακία μου βγάζει. Ίσως είμαι απλά ταραγμένη και ψάχνω κάπου να αποδώσω ευθύνες.. ίσως μιλάει ο φόβος μου... Αλλά ειλικρινά έχω πανικοβληθεί και ταυτόχρονα έχω θυμώσει τόσο πολυ. Δεν ξέρω πως θα περιμένω μέχρι την Τρίτη που έχω την αυχενική. 
    • Κοίτα έχεις όλα τα δίκια του κόσμου όταν βλέπεις ομως ότι ο αλλος δεν καταλαβαίνει την κατάσταση σου με ωραίο τρόπο εξήγησε τους πως δε μπορείς πλέον...εν τω μεταξύ ζω κάτι αντίστοιχο..έχω έναν γείτονα Μ ένα κοριτσάκι κι αυτό θέλει συνέχεια να έρχεται να παίζει με τον δικό μου..ε το αφήνουν το παιδί και φεύγουν..δεν κάθονται ..κι εγώ αναγκάζομαι κάνω το διαιτητή μαζεύω το χάος μετά παιχνίδια δωμάτιο..άσε που πρέπει να έχω συνέχεια το νου μου μην πέσει κάπου μη χτυπήσει ...τελοσπαντων απ' τη μια δεν τους ήθελα και μέσ' τα πόδια μου γιατί τι να πεις και συνέχεια πρέπει να κάτσεις κι εκεί μαζί τους  ενώ τώρα κάνω και καμιά δουλειά η κάθομαι ...αλλά τώρα δε μπορώ να τρέχω πίσω να μαζεύω η να γίνει τίποτα και να βρω κάνα μπελα
    • Σ'ευχαριστώ πολύ! Άρα μέχρι τη Πέμπτη περιμένω κανονικά και βλέπουμε..
    • Προσπάθησε να βάλεις λίγο τα όρια σου από εδώ και πέρα γιατί όταν θα γεννήσεις και θα θες μια βοήθεια κατά 90% θα είναι άφαντοι 😕 Και σκέψου αν για εσενα όταν θα θες να αφήσεις κάπου το μωρο για να πας με τον αντρα σου για ενα φαγητό, θα έκαναν κάτι αντίστοιχο ;🤷‍♀️ ειναι ωραία να προσφέρεις βοήθεια αλλά αν είναι μονόπλευρο τότε θα πρέπει να κοιτάξεις και εσυ τον εαυτό σου ειδικά από εδώ και πέρα που θα έχεις και ένα μωρο  εγω το βλέπω με της κουμπαράς μου το παιδί κανονίζουμε όλοι το πρόγραμμα μας ανάλογα με το δικό της το παιδί ποτε  τρώει ποτε κοιμάται, να πάμε εμείς στο σπίτι τους να μην αλλάξει περιβάλλον η μικρή και γενικα ότι βολεύει σε εκείνους λες και εγω δεν έχω παιδί.. που αντικειμενικά έχω πιο δύσκολο παιδί εγω από το δικό της… θα δεις πολλά μετά την γεννά και από ανθρώπους που δεν το περιμένεις 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...