Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρές του βυζονυχτίου Νο.41 - Η ώρα της Αφοδίτης!!!!!


Recommended Posts

διαβασα πολυ λιγα..

να δω αν τα κατεφερω ολα..

λενακι περαστικα ρε..

ρε σταματο το σχολειο..

αναστασια δε καταλαβα..ποιον να παω σε αλλο δωματιο?δε καταλαβα :x:x:x

καλε κοιμηθηκε γρηγορα ο θοδ..απαπα

απιστευτοοο

ξυπνησε τελικα 9,15 :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

να δωποσο θα κοιμηθει μεσιμερι :!:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Κατερινακι δε ξερω καλε αν πιανει...δε το χω δοκιμασει!!!!!! :lol::lol::lol::lol:

Στις μπαμιες με το κοτοπουλο να βαλεις και ρυζι;;;; εεεε δε μου παει και πολυ... :roll:

Αυτο το θεμα που λετε δε το χω παρει χαμπαρι...βασικα μπαινω μονο εδω και σε αλλα δυο που εχω φιλες και τα λεμε γιατι μεσα σε 20 λεπτα που διαρκει καθε αρμεγμα τι να προλαβω να δω! ε σημερα βεβαια που ελειπε μεχρι πριν λιγο ο Αλεξ ειπα δυο κουβεντε παραπανω! :P

Αφρο ειναι πολυ καλος τροπος αυτος που λες κι εχω ακουσει κι απο αλλου οτι εχει πολυ καλυτερα αποτελεσματα(οχι μονο στο θεμα παιδιου) αλλα εγω δε μπορεσα ποτε να το κανω....ειμαι πολυ παρορμητικη και ειμαι του προφορικου.. :roll:

Μαρια εκανες πιρσινγκ;;;;; Καλο;;;; πολυ γουσταρω τατου πιρσινγκ κτλ αλλα ειμαι χεστης!!!! δε μαρεσει να ποναωωωω!!!!!!! :((:((:((

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Άσχετο αλλά έλεος με τα θέματα που ανοίγουν :evil::evil:Καταλάβατε φαντάζομαι ε;Τι νόημα έχει να το αναφέρουμε οχι μία αλλά και 2η φορά...πολύ χαλιέμαι :(:(

καλη σου μερα

επειδη αναφερεσε στο θεμα που ανοιξα εγω 1η φορα θα ηθελα να σου πω πως αν δεν θες μπορεις να μην το διαβασεις

ειναι ενα θεμα που πεχτηκε παντου και απλα εδω στο φορουμ λεγονται αλλα και αλλα και αυτο που διαβασα σαν ειδηση με σοκαρισε ηθελα να το μοιραστω

δεν το εγραψα εγω την ειδηση ουτε βγηκα στα καναλια να το συζητησω

απλα το μοιραστηκα οπως το συζητησα και με τις φιλες μου στο σπιτι

ετσι νιωθω και το μαμμυ και ειπα να το μοιραστω με τις φιλες μου

σε φιλω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Breeee τσουπρες!?Τι καλα που διαβασα πολλες διασκεδαστικες σελ!!!

καλα τσιπα δεν εχετε!!!Ντραπηκααα!!!! :lol::lol::P (παρθενοπιπιτσα!)

Μαρια καλως ηρθες κ παλι!!!

Θουλη μου εννοω κατα τη διαρκεια της μερας να τον βαζεις στο δωματιο για να εχει περισσοτερη ηρεμια..

Εγω ποτε δεν ημουν της λογικης πως ενα μωρο πρεπει να κοιμαται με φασαρια.και μαλιστα να του "μαθουμε" να το κανει :shock::shock: ...Γιατι???Ειναι χρησιμο για τη ζωη του ή καλο για την υγεια του?Τιποτα απ'τα 2!

Βεβαια ισως ειναι απλα στο παιδι...ουτε εγω θυμαμαι την Αννυ να κοιμαται 2ωρα...Μονο στην αγκαλια μου κ αφου ειχε θηλασει κανα 20λεπτο..

Σημερα με εβαλε για υπνο!Με φωναζε "μαμααααα κεβατι"...Λεω θα θελει να κοιμηθει!

Μετα μου λέει "κυο"(κρυο,για να σκεπαστω) και μετα "σσσς!Νανι!σισια(ησυχια)"!!!!και επειτα μου εκλεισε κ την πορτα βγαινοντας! :lol::lol::lol:

Κατερινα λαθος καταλαβα απο το γραπτο σου!Μαλλον επειδη "φαινεσαι" πολυ ανετη! ;)

Για πες,που μενεις κ ενθουσιαστηκε η Νατασα?

Σισσιω...Τι να πω?Τιιιι να πω???Δεν γινεται να βρισω ΚΑΙ τον δικο σου αντρα!!! :lol::lol:

Ουτε σε σενα εχω να προτεινω κατι...η μαλλον εχω!Το αγροκτημα-παραδοσιακο ξενωνα της Ερης!!!! :lol::lol: Αποκεντρωση λεμεεεε!!!!

Να σας πω οτι το να μενεις απο πανω(στο σπιτι οχι στη σταση! :P )ειναι ελαφρως καλυτερο..και το να μετακομισω μαλλον δεν παιζει...Γι'αυτο...Σκ@τ@!!

ΠΑΛΙ κανουν θορυβο...παλι μεσημεριατικα...εν τω μεταξυ αρχισα να φουντωνω κ καθως εφτανα σε σημειο εκρηξης ακουω ενα τεραστιο ΜΠΟΥΜ!Αρπαξα το κουζινομαχαιρο κ ξεκινησα για το μεγαλο φονικο!(εν βρασμω ψυχης-ποσα χρονια θα "φαω"???)...και τοτε καταλαβα οτι ηταν βροντη!!!Φθηνα τη γλιτωσα τη φυλακη!!! :lol:

Λενα μου περαστικα βρε αγαπη!Να προσεχεις κ να γινεις γρηγορα καλα!!!

Λινακι μου γλυκο θα τον πεισεις τον αντρουλη με τα τσαλιμακια σου!Αλλωστε δε θα πει οχι σε μια επαναληψη Σοφιας!!!Μπαμπακο σ'αγαπω,θα πει κ τεζα ο μπαμπακος!

Α ειπατε παρα πολλα κ εγω υποτιθεται δεν μπηκα για αυτο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σας ειπα?

ε δε πατε καλα..καλε εμεις που εχουμε δυο παιδια ποσες ωρες πρεπει να διαβαζουμε????????????να σας προλαβουμε?γραφω σα το βεγγο οτι θυμαμαι

σισσιω :cry::cry::cry::cry: μη το βαζεις κατω..κατσε μιλα του μετα το γαμο..

αληθεια ρε σου τη εφερε στο πρωτο??

φρα κ γω σε θαυμαζω για το εργο που κανεις..μπραβο

λενακι καλα να περασεις με τη φιλη

κατερινα ενα θα σε πω..στη ηλικια της ειρηνης σου ο θοδωρης ξες ποση ωρα κοιμταν?

20-40 λεπτα..για πες??????????

παναγιωτα τι νεα?ελα κερναω καφε..χιχιχ

χρυσα σα δε ντρεπεσαι..εγκυος εισαι χειροπεδες σκεφτεσαι??κ γουνινες?χαχαχα

νατασαααααααα!!!!!!!!!σ αγαπω..ω ναι...

μαριαιωαννα εμενα δε σχολιασες :evil::evil: φιλουρες κοριτσαρα...

αργιιιι

καλε προσεχε...ααππααπ ανατριχιασα..εγω θα σου λεγα οοοταν βγαινει εκτος αυλης να εισια απο πισω της..

δε γινεται αλλιως..

με το γκαζον ολα καλα/ :lol::lol:

λινα για ποσο θα συνεχισεις διατροφη?επισης σα τη αναστασια τοοοοοσο αδυνατη εισαι?

μιτσακι ελιωσα με τις κουβεντες της β..

αλλα εμενα γτ δε με εχει αΔΥΝΑΜΙΑ?

κ ζριζομαι μονη νατα μεγαλωσω κ με γραφει..καλε χεσμενη με εχει :lol::lol::lol:

τονια!!!!!!!!!!!!!!!!!

ανυπομονω να σε γνωρισω...εισια κ γαμωωω

ερη που εισια πουλιμ?

αφρο καλυτερα?η μανουλα πεθερα ποτε ερχεται ειπαμε?

βικυ ποσους θηλασμοςυ κανει πλεον η κορουλα/?

αθηνααααααααααααααααα..που εισια?ποτε πετας? :D

ευα τι καλα..χαλαρουιτα σημερα ..τυχερη!!!!!!!!!!!!κανα νεο?

η νατασουλα χαθηκε..ειπε μια καλημερα μονο

πως περασες χθες?με το ποδηλατο καλα/? :?

γωγωκα πως ειστε σημερα?καλυτερα??με το γιωργο? :x:x:x

καλε εχει μια ωρα που κοιμαται :YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG:

:YMHUG::ymsick::ymsick:

σε ευχαριστω θεε μου :ympray::ympray::ympray::ympray::ympray::ympray:

κ το μιρκουλι μου κοιμαται..

σημερα φαρεσε 2 50 λεπτα κ παει για το 3 :D:D:D

οποια ξεχασα :oops::oops::oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:

γράφω γράφω και ξαφνικά όλα έσβησαν :evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil:

Κατερίνα είμαι η Μαρία , 30, έχω 2 κοριτσάκια τη Ιωάννα 3,5 ετών και τη Φαίδρα 2 ετών και κάτι

ζω στη Λάρισα (καλή η Λάρισα ε??) και δουλεύω στο ΤΕΙ..

Τόνια δεν πόνεσε ρε ένα μικρό τσιμπηματάκι είναι στιγμιαίο..

καλέ εδώ γεννήσαμε εκεί θα κολωσουμε???? :lol::lol::lol::lol::lol: [smilie=headbang.gif] [smilie=naka.gif][smilie=naka.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θου η Λινα ειναι πιο αδυνατη απο την ψηλεγκω!!!!!

παιδια πειναω,....ειλικρινα την βαρεθηκα αυτη τη κατασταση!!!!

Αναστασια αμαν βρε πουλακι μου...πρεπει να καταπηξεις τα φονικα σου ενστηκτα!!!

ε μα τι να κανω..ο νυστικος καρβελια ονειρευετε..στο τελος ο αντρας μου θα βρει γκομενα :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλη σου μερα

επειδη αναφερεσε στο θεμα που ανοιξα εγω 1η φορα θα ηθελα να σου πω πως αν δεν θες μπορεις να μην το διαβασεις

ειναι ενα θεμα που πεχτηκε παντου και απλα εδω στο φορουμ λεγονται αλλα και αλλα και αυτο που διαβασα σαν ειδηση με σοκαρισε ηθελα να το μοιραστω

δεν το εγραψα εγω την ειδηση ουτε βγηκα στα καναλια να το συζητησω

απλα το μοιραστηκα οπως το συζητησα και με τις φιλες μου στο σπιτι

ετσι νιωθω και το μαμμυ και ειπα να το μοιραστω με τις φιλες μου

σε φιλω

Ακριβώς επειδή και εμένα με σόκαρε και εδω μέσα υπάρχουν πολλές εγκυουλες δεν είναι ανάγκη να το αναπαράγουμε ξανά και ξανά.Στην εγκυμοσύνη όλες λίγο πολύ μας πιάνουν φοβίες του τύπου,μην πάθουμε κάτι εμείς, το μωρό, ο άντρας μας κτλ..Καταλαβαίνεις φαντάζομαι τι εννοώ.

Τεσπα δεν θέλω να το συζητήσουμε εδώ και να φορτώνουμε και τα κορίτσια.Απλά ανέφερα ότι με χάλασε πολύ...

Αν θέλεις να μου πεις κάτι άλλο στειλε μου πμ σε παρακαλώ,δεν φταίνε σε κάτι τα υπόλοιπα κορίτσια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αααααααααααα κ εμεις εχουμε χειροπεδες καλε!!

κ πρεπει να βρισκονται στο κουτι με τα παιχνιδια του μικρου! :lol::lol::lol::lol::lol:

πω πω κοριτσια παλι πυρετο εχω..

λοιπον θελω συμβουλη:

πηρα το γυναικολογο κ μου ειπε να παρω αντιβιωση την ογκμεντιν

να κανω γαργαρες με αλατονερο

κ να πινω ντεπον το πολυ ενα καθε 4 ωρες

πηρα κ τηλ τον ωρυλα

κ μου ειπε να κανω γαργαρες με το σολουκετ (ειναι κατι σαν αντισηπτικο)

κ αν συνεχισω να εχω πυρετο κ αυριο να παω να με δει..

εν τω μεταξυ να παω αυριο σχολειο?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ε να βρε Αναστασία γιαυτό σε πάω...Τόση ωρα στην αγκαλιά μου κοιμόταν πάλι :o:o:o

Πότε το 'εκοψε η δικιά σου;Έχω ελπίδες δλδ;

Άνετα με κάνατε εσείς να νιώσω ρε...και σας ευχαριστώ πολύ ;);)

Κορίτσια σόρυ για το προηγούμενο μνμ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ομορφες σχολαωωωωωωωωωωωω

σε κανα δυωρο με τις λογω απεργιών λεφ. θα ειμαι σπιτι....

σκ....α!!!!

Ανασταση....νανι μαμακα....

και τι εκανες...εκτος του να πεθανει στα γελια...

δεν κοιμηθηκες...ευκαιρια ηταν!!! :lol:

Λες να αλλαξει γνωμη...ο Θ...βλεπουμε...εξαλλου εχουμε ακόμη!!!!!!!!!!!

Θου την διατροφη σιγουρα εως το καλοκαιρι...

οπου και ο θηλασμός...

βλεπωντας...

αδυνατη με λες....με κοιλιτσα..

κοριτσακια σας αφηνω μη κανω και υπερωρίες...συνεχιζουμε σπιτι..

μην ξε....στο γραψιμο...

να σας προλλαβω τωρα που ξαναπηρα μπρος!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εμεις παλι εχουμε κανονικες χειροπεδες....!

Θουλη μου κανε 2-3 την ημερα και πινε 1 λιτρο φρεσκο γαλα!

πισευω να φτασουμε ετσι ως τα 4..μετα βλεπουμε!

Συμπεθερα τι τρομαρα και αυτη με τη μικρη....πορτογυρο τελικα!

αχ θα την ψαχνεις!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι ηθελα να γραψω...δε θυμαμαι ..πωπω..απιστευτα αλτσχαιμερ!!!

Λενα οχι μη πας σχολειο..καλε κατσε στα αυγα σου...ελεος δηλαδη...θα παρω τον τολη τηλεφωνο!!! εμα πια κυρα μου!!!!

Πωπω Λινα εχεις να φας και το μανικη του κεντρου...αχ και εγω δεν ξερω τι ωρα θα γυρισει ο αντρας μου..ελπιζω να μην εχει αλλες ποριες..θα πεθααανννωωωω με τον μικρο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε Θουλακι μου φυσικα κ το εχω πει!Σε απειρες ευκαιριες που μου δοθηκαν το ειπα...οχι "μην κανετε φασαρια'...αλλα ξερει πως μεχρι κ το διακοπτη που αναβουν ακουω αν ειναι νυχτα...ξερει πως το μωρο κοιμαται καποια στιγμη μεταξυ 2-5...στην τελικη ειναι κ ωρες κοινης ησυχιας...

και να πεις να τους κανω αντιποινα...δε γινεται...οτι ωρα να'ναι κοιμουνται.σαν σκυλια.μπορει δλδ να κοιμηθουν μπροστα στην τβ στις 6 το απογευμα.να ξυπνησουν στις 8 κ να ξανακοιμηθουν στις 10 κ μετα να κοβουν βολτες τα χαραματα..και ολα αυτα εναλλαξ! :shock::shock::shock: Τεσπα!σας τα λεω,να σας πρηζω αλλα να τα βγαζω απο μεσα μου!Θα σκασω τοσα που μαζευτηκαν!

Χθες εστειλα μνμ στον Α(γτ ειμαστε 1000τσακωμενοι κ δεν θα εβρισκα δικιο εννοειται) κ του το ειπα.ελπιζω να κανει κατι εστω κ χωρις να το μαθω...Αυτος δεν τα ακουει γτ μεσημερι δεν ειναι εδω κ βραδυ δεν τον ξυπναει ουτε κανονι...

Αυταααα!!!!Οοοομ οοοοομ(συνεχιζουν τον πανικο...κανω πολλες σκεψεις που περιεχουν σπασμενα ποδια :lol::lol::lol: )

Λενα οχι βεβαια!Να μην πας σχολειο!Εννοειται πως οχι!!!

Αυτην την ογκμεντιν ειχα πιει κ εγω 4 μηνων...

Λινακι μου φιλια στο κοριτσι μας κ καλη ξεκουραση!

Με εβαλε για υπνο αλλα μετα ηρθε να τσεκαρει αν ξυπνησα :lol::lol::lol: κ χτυπησε τα ποδαρακια της στην πορτα οποτε..παει!!!! :P

Κατερινα φυσικα κ εχεις ελπιδες!θελει προσπαθεια ομως κ απο σενα ...θηλασε ξαπλα κ απομακρυνσου σιγα σιγα...1-2,5-10 θα δεις που θα κοιμαται κ μονη της!Εμενα το μαγικο της ειναι η κουβερτα μου!!!!!και σιγα σιγα της εδωσα κ αρκουδακι υπνου το οποιο λατρευουμε ολοι οικογενιακως κ το φιλαμε οοοοοολοι με τη σειρα(μας αναγκαζει :lol: ) πριν κοιμηθουμε!

Για το σερι 8ωρο δεν ξερω...κ εμενα το εκανε καποτε...αλλα το ξεχασε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ακριβώς επειδή και εμένα με σόκαρε και εδω μέσα υπάρχουν πολλές εγκυουλες δεν είναι ανάγκη να το αναπαράγουμε ξανά και ξανά.Στην εγκυμοσύνη όλες λίγο πολύ μας πιάνουν φοβίες του τύπου,μην πάθουμε κάτι εμείς, το μωρό, ο άντρας μας κτλ..Καταλαβαίνεις φαντάζομαι τι εννοώ.

Τεσπα δεν θέλω να το συζητήσουμε εδώ και να φορτώνουμε και τα κορίτσια.Απλά ανέφερα ότι με χάλασε πολύ...

Αν θέλεις να μου πεις κάτι άλλο στειλε μου πμ σε παρακαλώ,δεν φταίνε σε κάτι τα υπόλοιπα κορίτσια.[/quote:jzs0s94l]

εχεις δικιο και ποτε δεν ανοιξα καποιο θεμα που διαβασα τετοιου στυλ

απλα αυτο καπως μου εκατσε και επειδη ακουστηκε τοσο πολυ και συζητηθηκε και εδω μεσα γιαυτο το ανοιξα

σορυ αν καποια τρομαξε και φταιω εγω γιαυτο δεν ηταν αυτος ο σκοπος

φιλακια

ολα οκ

δεν θα απαντουσα πριν απλα με πειραξε γιατι ποτε δεν θα εκανα κατι εσκεμμενα και ιδιως σε μια εγκυο κοπελα να την τρομαξω

σορυ αν μιλησα καπως φιλια ;);)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ποιά ξεχνώ ρε παιδιά... :roll:

εμένα ξέχασες συμπατριώτισα :evil::evil::evil::evil: , αλλά σε συγχορώ επειδή επέστρεψες!!! :D

είναι αδύνατο να διαβάσω τόσες σελ. που γράψατε από το πρωί :o:o:o:o ....εμείς μόλις γυρίσαμε, αγόρασα κάτι μπλουζάκια για τα παιδιά από το μπένετον και για την Ρ. μου της δοκιμάζω μπλουζάκι για 3-4 ετών και της ήταν μικρό και της πήρα για 4-5 :o:o:o:o:o .....αν αγοράσετε από μπένετον προσέξτε τα νούμερα, νομίζω ότι είναι μικρότερα από αυτό που γράφει!!!! :?

πήρα και για μένα 2-3 :D:D:D:D ....ήπια και καφεδάκι με την κοπελάρα μου!!! :D:D .....και πάμε να πάρουμε τον Λ. :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μιτσακι ελιωσα με τις κουβεντες της β..

αλλα εμενα γτ δε με εχει αΔΥΝΑΜΙΑ?

κ ζριζομαι μονη νατα μεγαλωσω κ με γραφει..καλε χεσμενη με εχει :lol::lol::lol: :

Α ααα βλεπω θα κανουν καλη παρεα ο Θοδωρακος με τον Αλεξ!!! Κι εμενα μια απ'τα ιδια....χεσμενη μ'εχει το κωλοπαιδο!!!!! :( Εγω τρωω τα σκατα αλλοι περνουν τα ευσημα!!!!! :evil::evil:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σισσιω...Τι να πω?Τιιιι να πω???Δεν γινεται να βρισω ΚΑΙ τον δικο σου αντρα!!! :lol::lol:

Ουτε σε σενα εχω να προτεινω κατι...η μαλλον εχω!Το αγροκτημα-παραδοσιακο ξενωνα της Ερης!!!! :lol::lol: Αποκεντρωση λεμεεεε!!!!!!!

ΣΤΗ ΞΑΝΘΗ ΑΔΕΡΦΕΣ ΜΟΥ ΣΤΗ ΞΑΝΘΗΗΗ!!!!!!! :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμείς έχουμε κόκκινες σαν της Χρύσας και δεν είναι και δικές μας! Είναι της Χαριλίνας!

Τις της έφερε δώρο ο κολλητός μας όταν γεννήθηκε, μαζί με μια κόκκινη καπαρτινα, ένα κόκκινο στρνγκ, ένα πακέτο προφυλακτικά και ένα κοσμοπόλιταν! :shock::shock::shock: Αλήθεια! :lol::lol::lol::lol:

Μιλήσαμε με τον άντρα μου, γιατί κλασσικά όοοοολα μας τα θέματα τα λύνουμε από το τηλέφωνο, και για να μην τα πολυλογώ μου είπε οτι έχει ανασφάλεια όσον αφορά στα οικονομικά μας, οτι δεν ξέρει αν είναι έτοιμος να με αντιμετωπίσει αν κάνω σαν παλαβή και σε αυτή την εγκυμοσύνη και τέλος και σημαντικότερον οτι φοβάται μήπως πάθω κάτι, λόγω της θρομβοφιλίας που έχω και μείνει μόνος του με το παιδί... :roll: Κοινώς και να μείνω έγκυος θα μου τη βγάλει ΚΑΙ αυτή την εγκυμοσύνη από τη μύτη... :?:?

Με ρώτησε τρεις φορές αν είμαι έτοιμη, του είπα οτι ΔΕΝ είμαι, αλλά έτσι είμαι εγώ και οτι δε θα είμαι ποτέ και μου είπε οτι το βράδυ θα μου κάνει ένα παιδί. Του είπα οτι πάνε οι γόνιμες μέρες μου και μου είπε οτι με αυτόν για άντρα ΔΕ ΧΡΕΙΑΖΟΜΑΙ ΓΟΝΙΜΕΣ ΜΕΡΕΣ!! :shock::shock::shock:

Κάθε ίχνος σοβαρότητας έχει χαθεί σε αυτό το σπίτι πια... :roll::mrgreen:

Πάντως ενταξει με αγαπάει! :D:D:D

Ααααα!! Θουλη ναι με εξαπάτησε. Όταν ήταν ο μπαμπάς μου με καρκίνο, ο Π είχε πάθει μια παράκρουση για παιδί και μια μέρα που κάναμε σεξ, αποφάσισε να τελειώσει μέσα μου χωρίς να μου το πει και έμεινα έγκυος. Φαντάζεσαι σοκ;;; :shock::shock::shock: Οκτω ολόκληρα χρόνια κάναμε σεξ με μόνη αντισύλληψη το τράβηγμα, μια φορά δεν τραβήχτηκε και με φούσκωσε! :shock:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σισσιω αν σε ξαα ακουσω -διαβασω να παραπονιεσε για τον αντρα σου θα σε σφαξω στο γονατο κακομοιρα μου :evil:

ειλικρινα αν και δε τον εχω γνωρισει τον συμπαθω παρα παρα πολυ .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Hello Girls! :mrgreen:

Μολις γυρίσαμε απο την παιδική χαρά, τον βάζω για υπνο και ερχομαι να σας διαβάσω.. και εχει πολυ ψωμί η ιστορία! :D

Αφροδιτάκι μου πως πας με τα πονάκια?

Φιλάκια σε όλες τις μανουλίτσες! :x:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Κοριτσάκι μου!!!! ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ Τι χαρά είναι αυτή!!! Αχχ Μπράβο!!! Όχι να σου πω ότι στα έλεγα αλλά είδες ότι δεν πρέπει να χάνεις την πίστη στο σπορακι σου!;!;! Δεν ήθελα να επιμείνω τις προάλλες γιατί καμιά φορά και το ένστικτο είναι ισχυρό και εγώ στη θέση σου δεν θα άκουγα κανέναν.. Δεν σου λέω να χαρείς, λογικό να κρατάμε μικρό καλάθι, απλά σου λέω να έχεις πίστη στο σπορακι και να μην το καταδικάζεις, η φύση είναι απρόβλεπτη και θαυμαστή και όσο και να προσπαθούμε να την βάλουμε σε κουτάκια και σε βιβλιογραφίες και να προσπαθήσουμε να την εξηγήσουμε ακόμα και οι γιατροί παραδέχονται ότι δεν μπορούν να τα εξηγήσουν όλα!! Πέρσι στην εγκυμοσύνη είδα έμβρυο με χοριακη 500, άκουσα καρδούλα με χοριακη 900!!! Σκέψου ότι βάση βιβλιογραφίας συνήθως μεταξύ 5680-13660mIU/ml εμφανίζεται ο αμνιακος σάκκος και μεταξύ 11230-25640mIU/ml εμφανίζεται ο καρδιακός χτύπος..! Δεν υπήρχε καμία απολύτως λογική εξήγηση!! Και όμως αυτό μέχρι και τη 12η εβδομάδα αναπτυσσόταν κανονικά!! Άσχετα που μετά σταμάτησε η καρδούλα του για άλλο λόγο.. σε άλλες γυναίκες που διάβαζα τότε παρόμοιες περιπτώσεις είχαν κρατήσει τα μωράκια τους υγιέστατα! Κάποια πράγματα δεν μπορεί να τα εξηγήσει η επιστήμη και το μόνο που μπορούμε να κάνουμε είναι να μην χάνουμε τη πίστη μας και να κάνουμε υπομονή.. ότι είναι να γίνει θα γίνει άλλωστε και θα το αντιμετωπίσουμε όταν έρθει..! Μέχρι τότε συνέχισε να πιστεύεις στο θαύμα που συντελείται μέσα σου και μακάρι Παναγίτσα μου να πάνε όλα κατ'ευχήν!!! 🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏 Άντλησε δύναμη από τα παιδάκια σου και στείλε θετική σκέψη και ενέργεια στο μικρό σπορακι!! ❤️❤️❤️❤️ Καλά το σκέφτεσαι πάντως, δώστου λίγο χρόνο παραπάνω..! Το κάθε εμβρυακι έχει το δικό του ρυθμό ανάπτυξης..! Εγώ μαζί σου πάντως ότι και αν αποφασίσεις! 😘😘😘 Τα ultro να συνεχίσεις να τα παίρνεις!! Εννοείτε ότι έχει νόημα!! Αν ήταν το δικό του το μωρό θα σου έλεγα εγώ..!!! Πόσα σου δίνει;;; Να ρωτήσεις μήπως και έναν άλλον γιατρό;;
    • Καλημέρα κοριτσάκι μου!!! Τι ωραία το σπορακι γιγαντώνεται!!! 😍😍😍😍😍😍. Με το καλό υγιέστατο να είναι πάνω από όλα!!! 🙏🙏🙏🙏🙏🙏 Καλά έκανες και πήγες να το δείς! Ούτε εγώ θα άντεχα και για να είμαι απόλυτα ειλικρινής ήθελα να το γράψω κιόλας... Με τα άσχημα γεγονότα των προηγούμενων ημερών επιρρεαστηκα πολύ όσο και αν προσπάθησα να είμαι αισιόδοξη.. και την Παρασκευή που μας πέρασε δεν άντεξα και πήγα να το δω και εγώ μόνο που αυτή τη φορά ήταν ακίνητο και πέρασα αστραπιαία 2 μικρά εγκεφαλικά μέχρι να μου εξηγήσει ο γιατρός ότι το βλέπουμε να κοιμάται και μάλιστα με το δάχτυλο στο στόμα!!! 😅😅😅 Εκεί που είσαι δεν κάνουν την Papp-A μαζί με την αυχενική; Κανονικά λένε πρέπει να γίνεται ταυτόχρονα ή έστω 1-2 μέρες διαφορά για να συμβαδίζουν οι μετρήσεις χρονικά.. 
    • Δυστυχώς εδώ μου είπαν ότι είναι επικίνδυνο να το γυρίσει ο γιατρός.. για να δούμε σε δύο βδομάδες που θα πάμε πώς θα μάστε και θα ξαναρωτήσω..γτ κι εγώ αυτό έχω ακούσει! Ότι υπάρχει τρόπος..
    • Δλδ κι εσένα σε ένα σημείο πετρώνει δηλαδή στνήθως η κοιλιά σου ασχέτως με το πού είναι το μωρό; Με βοηθάς πολύ να καταλάβω!
    • Ευχαριστω πολυ Ελισσαβετ μου για τις ευχες!!!❣️❣️❣️ Μακαρι να πανε ολα καλα αυτη τη φορα κ να ερθει/ουν τ@ θαυματακι@ μας γερ@ στην αγκαλια μας!!!!🙏🥹✨️🧿 Κ να γεμισει η ομαδα μας απο δακρυα ευτυχιας κ τελειομηνες εγκυμοσυνες!!🙏🙏🙏🌈
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...