Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρές του βυζονυχτίου Νο.41 - Η ώρα της Αφοδίτης!!!!!


Recommended Posts

Πραγματικα ειναι απιστευτο που δε βρεθηκε μια φιλη να μου πει πως δεν πρεπει να μεινω κατω απο την πεθερα...Μα ουτε μια!Σαν προβατο στη σφαγη ηρθα!Και καναμε κ ανακαινιση η οποια στοιχισε καμια 50 χιλ :o:o:o:o:o

Επειδη ειμαστε ομοιοπαθουσες...

Αν δε μπορεις να αποφυγεις κατι ...απολαυσε το!!!

Α δε ξερεις τι χαρα πηρα που τις εσπασε ο Ν. τα πιατα

!!!!!!!!!!!!!! Ειμαι πολυ σκροφα και κατινα ε;;; :?:?:?

Πω πω κοριτσια αχταρμα τα εκανα.

Θου εμεις τα ειπαμε.Ελπιζω να μην ειναι σαν το Νικολα ο Παντελακος.

Νατασα και Κατερινα μη μιλατε για κατω απο 60 κιλα.Ελεοςςςςςςςςςς!!!!!!!!!!!

Αφρο εγω λεω θα γεννησεις 20.

Γωγω γιατι ρε μπροστα στην πεθερα;;; :?:? Εγω στη θεση σου θα της εξηγουσα πάντως οτι αυτα που ακουσε δεν ισχυουν.

Παω να διαβασω και τα υπολοιπα........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Σισσακι :(:(:(

Τωρα το ειδα κοριτσακι μου.

Γιατι ετσι ρε συ;;; Σου εξηγησε το λόγο;;;

Δε μπορει.Κατι θα εχει σκεφτει.

Μηπως....φοβαται για τη σχεση σας??? :oops::oops: για τη δουλεια του???

Τες πα.λεπτα πραγματα που δε λεγονται μεσω νετ.

Εδω απο κοντα και ειναι δυσκολο να τα συζητησεις. Να ξερεις οτι στενοχωρηθηκα.

Ευχομαι να τα βρειτε ρε κοριτσακι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φραν μου σε διάβασα μόλις! Γράφεις πολύ ωραία ρε συ και στο τέλος αφήνεις και μία αίσθηση ελπίδας οτι ίσως τα πράγματα έχουν καλύτερη μοίρα στο μέλλον. ;)

Τα οικονομικά μας δεν πρόκειται να φτιάξουν με την υφιστάμενη κατάσταση, δηλαδή πότε πρέπει να κάνουμε δεύτερο; όταν η μικρή θα είναισ την εφηβεία;; Ηλικιακά πάντως μας παίρνει... βρε λες...

Λένα δεν είναι οτι δεν μου κάθεται...:twisted::twisted::twisted: Χριστέ μου τί λέω σε δημόσιο φόρουμ.... :oops::oops::oops::oops:

Χρυσάκι δεν είναι οτι λέει βλακείες... είναι οτι τις εννοεί... Λες και με βοηθάει στο μεγάλωμα της μικρης, ίσα ίσα που με δυσκολεύει στη διαπαιδαγώγησή της... :evil:

Βίκη αν ήταν τόσα απόλυτα τα πράγματα, τότε και εγω θα έπρεπε να είχα κάνει έκτρωση και να μην είχα καν τη Χαριλίνα, μιας και όταν είχε λυσσάξει για παιδί με αφησε έγκυο με δόλιο τρόπο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΠΟΥΟΥΟΥΟΥ!!!!!! :mrgreen:

ΩΩΩΩΩ!!!!!! :x:x:x:x:x

Επιτελους!!!!

Φιλακια πολλα!!!!!

Παναγιωτα μου τι κανεις;;;;

καλε μη δινετε σημασια στις πεθερες.....ναι ναι εγω το λεω αυτο...

φταιεει η εγκυμοσυνη...ε μα εντελως φετα ειμαι ρε παιδι μου!!..πωπω..λετε να μου εκαναν λοβοτομη καινα μη το καταλαβα!!!

Φρανιτακη μου τα λες πολυ καλα...παντου ειναι τα ιδια...μακαρη να φτιαξουν τα πραγματα εκει για τους ανθρωπους .

Σισσακη μου αυτο..να πω να το ελεγε ο δικος μου που με βοηθαει παρα πολυ να το καταλαβω..αλαλ τι να γινει..υπαρχει πζ η δυνατοτητα να αφισεις τη δουλεια σου και να κατσεις σπιτι;;;;..και στην τελικη θα επρεπε να εκμεταλλευτει κατα τονκαλυτερο τροποπ οσο ακομα ειναι σχετικα ευνοηκα τα πραγματα για τους υπαλληλους του δημοσιου..σκεψου να δουλευες στον ιδιωτικο τομεα;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λένα δεν είναι οτι δεν μου κάθεται...:twisted::twisted::twisted: Χριστέ μου τί λέω σε δημόσιο φόρουμ.... :oops::oops::oops::oops:

Για να γελασουμε...

Πες οτι εβαλες σπιραλ και καλα....και οταν μεινεις πες του οτι χάλασε... :lol::lol::lol:

Ε τι θα σου πει τότε;;;;

Περα απο την πλάκα κατι τον απασχολει.Τον κόβω.....

Επισης ΠΟΤΕ ΘΑ ΒΡΕΘΟΥΜΕ?????????ΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ γυναικες Αθηναιες????

ΤΡΙΤΗ 17/05 μπορειτε;;;;;;;;;

Χρυσα απο καιρο δε δινω καθολου σημασια αλλα και τοση αδιαφορια καλη δεν ειναι. :?:?

Δεν βλεπομαστε σχεδον καθολου.Μονο αν την πετυχω στις σκαλες.

Γενικα δεν.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κανε φιλες να δεις καλο .......ακου εκει στις 20 .....ποναω μανταμ δεν αντεχω μεχρι τις 20

Εγω και η Θου γεννησαμε 18

η Γωγω 19

ε εσυ στις 20!!!!

Να προλαβεις και τον καφε ρε συ!!!

ΑΡΓΥΥ πω πω 2η φορα τη χανεις ρε.Προσεχε.Μην τη βγαζεις εξω.Καλυτερα να γκρινιαζει παρα να χαθει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΡΩΤΗΣΗ ΠΡΟΣ ΛΕΝΑ!!!

Λενα σκεψου το και οποτε μπορεις απαντησε. :D:D

Σε παιδακια πρωτης και δευτερας δημοτικου εχεις δει διαφορες στην ικανοτητα μαθησης αναμεσα σε παιδια που γεννηθηκαν αρχες του ετους και σε παιδια που γεννηθηκαν το Δεκεμβρη;;;;

Επισης του χρονου τα δημοτικα θα λειτουργουν μεχρι 3+.;;;Θα ειστε μα βαρδιες;;;; :shock::shock:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι συμφωνω..αλαλ εγω τωρα δεν μπορω να το ελεγξω...γεννικα αφινω πολλα πραγματ ανα εσουν κατω..αμα γεννισω και με τις ορμονες στην τσιτα..πωπω..ποιος τον σωζει τον Οδυσσεα..αλλα και το ολο του το σοι που ειναι ακριβως απο κατω μου!!!

Να σου πω ενδεικτηκα οτι οταν μιλουσαμε για τις τεντες μου λεει..ναι αλλα να συννενοηθεις και με τους αλλους για το χρωμμα της τεντας..και χωρις ουτε να τσατιστω ουτε να νευριασω του ειπα στην ψυχρα οτι απο τι στιγμη που οι αλλοι δε με ρωτανε για το σπιτι τιποτα και εγω θα βαλλω οτι χρωμα θελλω μεσα εξω..αυτοι αμα θελουν ας βαλου ριγε η πουα τεντες...χε...α!!!..τα εχασε..περιμενε οτι θα αρχηζα να ουρλιαζω...χιχιχιχι...

μεσα στην ευδομαδα θα ερθει ο ανθρωπος να μετρησει τα μετρα να μου πει τιμη..αμα βγει γυρω στο 1500 μαζι με την καποτηνα στο πισω παραθυρο θα το κανω αμεσα...

μετα σειρα εχει το μπανιο μας...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσάκια είμαστε καλά!!

προσπαθώ να σας διαβάσω αποσπασματικά και μόλις διάβασα κάποια από

αυτά που γράψατε ήθελα να μπω μόνο και μόνο να σας πω

πως δεν είστε οι μόνες φυσικά που νιώθετε έτσι..όλες τα περνάμε

σας διάβασα κάπως στενοχωρεμένες τις περισσότερες :( και θέλήσα να γράψω

1. Αναστασία γνωρίζει την ιστορία μου...αφήσαμε ωραιότατο σπίτι (που το έφτιαξε ο Γ μόνος του για μας και ακόμη πληρώνουμε ένα μικρό δάνειο) και πήγαμε στο ενοίκιο (και δεν μας περισσεύουν)γιατί ένιωθα ακριβώς μα ακριβώς όπως νιώθεις εσύ..διάβασα κάποια πράγματα και θέλω να σου πω πως εγώ φρόντισα να γνωστοποιήσω στο Γ πως νιώθω (άλλωστε έβλεπε κι αυτός την κατρακύλα μου) και μας πήρε και φύγαμε και είμαστε πολύ ευτυχισμένοι ;)

2. Γωγώ μου να χαίρεσαι τις κούκλες σου!! Βρείτε τα πάλι βρε κορίτσι... ίσως λίγο η αλλαγή με το νέο μέλος, οι ορμόνες σας :-o συντελλούν στο να υπάρχουν καυγάδες στα ζευγάρια...

Να ακούσετε εγώ τι χοντράδες πετάω κατα καιρούς στο Γ..που δεν τα εννοώ αλλά τα λέω για να τον πληγώσω..χάνω εντελώς την ψυχραιμία μου :twisted: Όσο για την πεθερά να πας να της μιλήσεις...

3. Σισσιώ ομοίως...με το καλό κούκλα μου ο γάμος...Κυριακή παντρευόμουν και Πέμπτη μάλωνα με Γ και με έπερνε τηλ ο κουμπάρος γιατί φοβόταν μην ακυρώσω το γάμο :lol::lol::lol:

Παναγιώτα μου σε ευχαριστώ τι κάνουν τα αγόρια σου????

Έρη μου σε έχασα :(

Φραν...θα σε διαβάσω ...

Αφροδίτη μου λες σήμερα>>??? με έναν πόνο

Λένα ξεκουράσου από τη δουλειά αφού μπορείς και με το καλό το μπεμπάκι

Πέμπι φιλάκια!!!

Χρύσα μου!!

ποιά ξεχνώ ρε παιδιά... :roll:

θα σας γράψω σε λίγο είμαι στη δουλειά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρε αθεοφοβες 10 σελ σχεδον απο το πρωι;;;;δε προλαβα να διαβασω ολα γιατι το αρμεγμα τελειωνει...

Αναστασι οπως ειπε και το Λινακι "ΔΕΝ ΗΞΕΡΕΣ ΔΕ ΡΩΤΑΓΕΣ;;;!!!!"Εμ δε μιλουσαμε και τοτε να σου πω "ΠΟΥ ΠΑΣ ΜΑΡΗ ΞΥΠΟΛΥΤΗ ΣΤΑΓΚΑΘΙΑ;;;;!!!!!!" :lol::lol::lol:

Εδω εμενα μενει απλως στην ιδια πολη κι αν μπορουσα θα επαιρνα την οικογενεια και θα μετακομιζα σε αλλη πολη οσο πιο μακρυα γινεται!!! :roll:

Αν μπορουσατε να φυγετε μακρυα θα εβλεπες τι ομορφο θα γινοταν παλι το κουβαρακι σας! Εμενα ο Μακης οταν ειμαστε μακρια απ'ολους τους μαλακες(και δεν αφορα μονο τη μανα του αυτο)γινεται αλλος ανθρωπος!!! :?

Σισσακι μου δε ξερω τι να σου πω...Βρε πουλακι μου για γαμο ετοιμαζεστε,μη νιωθεις οτι μενεις μονο για το παιδι...πες του πως νιωθεις κι οτι αν δε σεβεται τις επιθυμιες σου πως θα ειστε μια ζωη μαζι;;;τι κολλημα εχει φαει και δε θελει 2ο;;;; καλα φανταζομαι οτι οταν σου ειπε αυτο το "δε τα καταφερνεις με το 1" πηγε στο ΚΑΤ με κρανιοεγκεφαλικες κακωσεις!!!!!! :evil::evil::evil:

Βρε να σου κρατησουμε κι εσενα ενα δωματιακι στο εξοχικο στη Ξανθη;;;; :lol::lol::lol:

Αφρο ρε συ δε πας μια βολτα στο γιατρο αφου πονας τοσο;;;; :?

Αργυ τι σοκ περασες παλι;;;;;!!!!!! :o:o:o:o Φευγιο εχει το μπουμπουκι σου ε;;;; :P Καλα κι εγω τον ειχα χασει μια φορα σε ενα μερος που παμε και μαζευονται πολλα παιδακια και εχασα 10 χρονια απο τη ζωη μου!!!!!το μυαλο μου πηγε αμεσως οτι μου το πηρανε!!!!!! :o

Λενακι αμυγδαλιτιδα ρε γαμωτο;;;; και ακνει να παρεις αντιβιωση που εισαι ακομη στις αρχες;;;

Φρανιτακι που να κανεις εσυ 2ο βρε πουλακι μου χωρις ανθρωπο για βοηθεια και στην Ουγκαντα;;;;ουτε εγω θα το επαιρνα αποφαση.. :?

Α για τις κουρτινες που λεγατε...βρε παστρικοθοδωρες τι 3 φορες το χρονο μου τσαμπουνατε;;;;;;γιατι τοσο συχνα;;;;αφου δε καπνιζεται μεσα στο σπιτι να πεις οτι βρωμιζουνε... εγω 1 φορα το χρονο τις πλενω και τα 2 ρομαν που ειναι μονιμως ανεβασμενα δε τα πλενω καν!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θου :lol::lol::lol::lol:

Χρυσα πολυ ωραιο το αρθρο .Μακαρι να τα διαβαζαν και οι παιδιατροι.

Τονια :x:x Εγω θα ερχομαι τα καλοκαιρια στην Ξανθη.

Παω για μπάνιοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τόνια μου αδικο δεν εχεις...για τις κουρτινες μιλαω..

απλα ειχα ενα θεμα...εκει που μεναμε ηταν απνω σε κεντρικο

απενα ντι απο το παρκο της Ν. Ελβετιας αλλα και διπλα σε μαντρα με

οικοδομικα υλικα

υπηρχαν φορες που νομιζα οτι τα παντα ειχαν αρωμα απο

τσιμεντο....

ξερεις τι ειναι να ξεσκονιζεςι και το επομενο πενταλεπτο να βλεπεις

τη σκονη να καθεται χαρουμενη και περηφανη στο τραπεζακι σου....

οποτε εβαζα με το νου μου πποση σκονη θ ακρατουσαν οι φανταστικες μου κουρτινες

αν ειχα το χρονο και καθε μερα αθ τις επλενα....

πολλη μπελας το προηγουμενο σπιτι....

τωρα ξεσκονιζω γιατι ετσι ...δεν πιανει σκονη...

ειμαι ευτυχισμενη..οποτε μαλλον οοοοοοταν καταφερω και οργανωθω με

το τι κουρτινες θα βαλω και τι κουρτινοξυλα...μαλλον θα ξεχναω να τις πλυνω!

(ΒΡΩΜΑ ΒΡΩΜΑ..ΠΩΠΩ ΒΡΩΜΑ) :lol::lol::lol:

Εισαι απο Ξανθη???

σπουδασα στα κοντινα σας Κομοτηνη!!!

Ωραιιιιιια χρόνια!!!!σας ερχομουν!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρυσα το διαβασα το αρθρο....

αχ αυτη η χωρα μας!!!

θεά!!!πισω σε ολα!!!πισω και σε αυτο....

οντως τα βλαστοκυταρρα που κοστιζει μια περιουσια

για να τα κρατησεις ξερουν να τα προωθουν ολοι...

το θηλασμο...δωρο της φυσης....

ν αμην πω !!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τόνια να μου κρατήσετε!!!!! Η Έρη και η Αναστασι θα φτιάχνουν τσουρέκια και εγώ θα τα τρώω!! :lol::lol::lol: Άντε θα κάνω και τη φασίνα που έχω έφεση! :lol::lol::lol:

Μαρακιιιιιιι!!!!!!! :x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x Επιτέλους! :D:D:D

Σε είδα και μου έφτιαξε η διάθεση, αλλά ήταν παροδικο... :cry::cry::cry:

Τώρα δεν του μιλάω, θα με πάρει τηλέφωνο και θα του τα πω ενα χεράκι... αν είναι πάλι αρνητικός δεν κάνω άλλο παιδι. Τουλάχιστον όχι μαζί του! :twisted::twisted:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Κοριτσάκι μου!!!! ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ Τι χαρά είναι αυτή!!! Αχχ Μπράβο!!! Όχι να σου πω ότι στα έλεγα αλλά είδες ότι δεν πρέπει να χάνεις την πίστη στο σπορακι σου!;!;! Δεν ήθελα να επιμείνω τις προάλλες γιατί καμιά φορά και το ένστικτο είναι ισχυρό και εγώ στη θέση σου δεν θα άκουγα κανέναν.. Δεν σου λέω να χαρείς, λογικό να κρατάμε μικρό καλάθι, απλά σου λέω να έχεις πίστη στο σπορακι και να μην το καταδικάζεις, η φύση είναι απρόβλεπτη και θαυμαστή και όσο και να προσπαθούμε να την βάλουμε σε κουτάκια και σε βιβλιογραφίες και να προσπαθήσουμε να την εξηγήσουμε ακόμα και οι γιατροί παραδέχονται ότι δεν μπορούν να τα εξηγήσουν όλα!! Πέρσι στην εγκυμοσύνη είδα έμβρυο με χοριακη 500, άκουσα καρδούλα με χοριακη 900!!! Σκέψου ότι βάση βιβλιογραφίας συνήθως μεταξύ 5680-13660mIU/ml εμφανίζεται ο αμνιακος σάκκος και μεταξύ 11230-25640mIU/ml εμφανίζεται ο καρδιακός χτύπος..! Δεν υπήρχε καμία απολύτως λογική εξήγηση!! Και όμως αυτό μέχρι και τη 12η εβδομάδα αναπτυσσόταν κανονικά!! Άσχετα που μετά σταμάτησε η καρδούλα του για άλλο λόγο.. σε άλλες γυναίκες που διάβαζα τότε παρόμοιες περιπτώσεις είχαν κρατήσει τα μωράκια τους υγιέστατα! Κάποια πράγματα δεν μπορεί να τα εξηγήσει η επιστήμη και το μόνο που μπορούμε να κάνουμε είναι να μην χάνουμε τη πίστη μας και να κάνουμε υπομονή.. ότι είναι να γίνει θα γίνει άλλωστε και θα το αντιμετωπίσουμε όταν έρθει..! Μέχρι τότε συνέχισε να πιστεύεις στο θαύμα που συντελείται μέσα σου και μακάρι Παναγίτσα μου να πάνε όλα κατ'ευχήν!!! 🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏 Άντλησε δύναμη από τα παιδάκια σου και στείλε θετική σκέψη και ενέργεια στο μικρό σπορακι!! ❤️❤️❤️❤️ Καλά το σκέφτεσαι πάντως, δώστου λίγο χρόνο παραπάνω..! Το κάθε εμβρυακι έχει το δικό του ρυθμό ανάπτυξης..! Εγώ μαζί σου πάντως ότι και αν αποφασίσεις! 😘😘😘 Τα ultro να συνεχίσεις να τα παίρνεις!! Εννοείτε ότι έχει νόημα!! Αν ήταν το δικό του το μωρό θα σου έλεγα εγώ..!!! Πόσα σου δίνει;;; Να ρωτήσεις μήπως και έναν άλλον γιατρό;;
    • Καλημέρα κοριτσάκι μου!!! Τι ωραία το σπορακι γιγαντώνεται!!! 😍😍😍😍😍😍. Με το καλό υγιέστατο να είναι πάνω από όλα!!! 🙏🙏🙏🙏🙏🙏 Καλά έκανες και πήγες να το δείς! Ούτε εγώ θα άντεχα και για να είμαι απόλυτα ειλικρινής ήθελα να το γράψω κιόλας... Με τα άσχημα γεγονότα των προηγούμενων ημερών επιρρεαστηκα πολύ όσο και αν προσπάθησα να είμαι αισιόδοξη.. και την Παρασκευή που μας πέρασε δεν άντεξα και πήγα να το δω και εγώ μόνο που αυτή τη φορά ήταν ακίνητο και πέρασα αστραπιαία 2 μικρά εγκεφαλικά μέχρι να μου εξηγήσει ο γιατρός ότι το βλέπουμε να κοιμάται και μάλιστα με το δάχτυλο στο στόμα!!! 😅😅😅 Εκεί που είσαι δεν κάνουν την Papp-A μαζί με την αυχενική; Κανονικά λένε πρέπει να γίνεται ταυτόχρονα ή έστω 1-2 μέρες διαφορά για να συμβαδίζουν οι μετρήσεις χρονικά.. 
    • Δυστυχώς εδώ μου είπαν ότι είναι επικίνδυνο να το γυρίσει ο γιατρός.. για να δούμε σε δύο βδομάδες που θα πάμε πώς θα μάστε και θα ξαναρωτήσω..γτ κι εγώ αυτό έχω ακούσει! Ότι υπάρχει τρόπος..
    • Δλδ κι εσένα σε ένα σημείο πετρώνει δηλαδή στνήθως η κοιλιά σου ασχέτως με το πού είναι το μωρό; Με βοηθάς πολύ να καταλάβω!
    • Ευχαριστω πολυ Ελισσαβετ μου για τις ευχες!!!❣️❣️❣️ Μακαρι να πανε ολα καλα αυτη τη φορα κ να ερθει/ουν τ@ θαυματακι@ μας γερ@ στην αγκαλια μας!!!!🙏🥹✨️🧿 Κ να γεμισει η ομαδα μας απο δακρυα ευτυχιας κ τελειομηνες εγκυμοσυνες!!🙏🙏🙏🌈
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...