Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρές του βυζονυχτίου Νο.41 - Η ώρα της Αφοδίτης!!!!!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Kαλησπέρα...Μόλις έβαλα την Ιω για υπνο, η μικρή όλη μέρα κοιμόταν και τώρα ξύπνησε..Δεν είμαι καλά..Σκοτωθήκαμε με το Γιώργο...Της πουτάνας έγινε..Και πάλι για τρίτους..Για το κωλόσογό του... :evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil:

Και το χειρότερο είναι ότι τσακωθήκαμε μπροστά στις μικρές..Εγω δε φώναζα..Μόνο μουρμούριζα και πουλούσα ειρωνεία..Αυτός ούρλιαζε..Πρώτη φορά φώναζε έτσι μπροστά στα παιδιά... :?:?:?:?:?:?:?:?:?:?:?:?:?:?:? Ήταν πολύ άσχημο... :cry::cry::cry::cry::cry:

Μου είπε βαριές κουβέντες που δε θα του τις συγχωρέσω ποτε.. :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(

Αύριο κλείνει χρόνο και ο μπαμπάκας μου και είμαι...... :cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια γεια σας

αχ εχω δεκατα... 37.7

δεν ανεβαινει αλλα ουτε κ κατεβαινει

πηρα το γιατρο μου κ μου ειπε να παρω ντεπον απο 38 κ πανω...

ουφ!!

εριξα κ εναν καβγα με τον αντρα μου..

λεει οτι εγω φταιω, θελω να παω στο σχολειο κ ειχα πριν το αιμα κ τωρα ανεβαζω πυρετο... ουφ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γωγω ελπιζω να μην ειναι σοβαρος ο ολγος των τριτων..

επισης μη στεναχωριεσαι ο γιωργος λιωνει για σενα κ ειμαι σιγουρη οτι τα ειπε πανω στα νευρα του

ελπιζω να τα ξαναβρειτε γρηγορα...

σαγαπω πολυ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ax!απο το μεσημερι συνδεθηκα κ τωρα βρηκα χρονο να διαβασω,γραψω..κ οχι ολα.. :oops::oops:

σημερα κουραστηκα πολυ..πολλες ωρες στους δρομους κ για διαφορετικα πραγματα..σχολειο,βαθμολογικο κεντρο,δευτεροβαθμια..πολυ αγχος για την καταχωρηση απουσιων,βαθμων,μαγειρεματα δικα μου κρυφα για να μη μεινουν καποιοι απο απουσιες.. :?:?:?:?:?

Λενα τωρα ειδα το μηνυμα! :shock::shock::shock::(:(:(:(:(:( !!!

ο γιωργος ξυπνησε λιγο μετα που γυρισα,ισα που προλαβα να απλωσω ενα πλυντηριο κ τσουπ!

ο χ. ηρθε πριν μιση ωρα πτωμα κ πηγε σε εναν φιλο του που τρακαρε κ ειναι μονος κ ειναι χαλια ψυχολογικα..κομματια θα γυρισει.. :( κ εγω θα κοιμαμαι.. :(:(

ελπιζω δηλαδη! :roll::roll::roll:

κατερινακι καλωσηρθες!εγω ειμαι η ιουλια,30, κ εχω ενα ζουζουνι τον γιωργο 23 σχεδον μηνων! :)

λενα να δεν παρεις αδεια,θα κανω κομμα με τον τολη κ θα σου παρουμε τα κλειδια του αυτοκινητου!!! :lol:

ξεκουρασου!!

σωσω :lol::lol::lol::lol: !!καλη ορεξη!!! :lol::lol::lol::lol::lol:

Αναστασια οσο το συζητας,θα διογκωνεις το προβλημα στο μυαλουδακι σου..

αφησε το κ ισως φτιαξει..ή συζητησε απαιτωντας απαντησεις..αλλα μην παραιτησαι!

Αφρο με το καλοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο!!

Λενα μακρυμαλλουσα μου! :lol::lol::lol::lol::lol: βιτσιοζος ο αναστασης! :lol::lol::lol:

ρε παρε αδεια!

εμεις πλεον τερμα τα μαθηματα!τωρα μονο γραφειοκρατικα,εξετασεις κ επιτηρησεις..αλλα θα εχω να διορθωσω απειρα γραπτα..

Νατασα οι πανελληνιες ξεκινουν την πεμπτη!

ο γιωργος εχει ξετρελαθει με το αλογακι της ειρηνης!ολο για αυτο λεει!απο πού το πηρατε;;

επισης εχει φαει κολλημα με την θουλη κ οταν λεει κατι,στο τελος συμπληρωνει"θουλης"!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

μαλλον επειδη λεγαμε οτι το νινι ειναι της θουλης,τωρα ολα τα θεωρει δικα της!! :lol::lol:

κ..εχω βρει μπελα με το αμαξακι που του εδωσε ο δημητρης!ολο μας βαζει να του το βαζουμε στο φερμουαρ του μπουφαν του,οπως ειχε κανει εκεινος,κ να του το βγαζουμε!!! :o:o:o:o:roll::roll::roll::lol::lol::lol::lol::lol:

για πειτε τί ακουσατε σε γενικες γραμμες για το θηλασμο νηπίων!

παω να δω γιουροβιζιον!

καλο βραδυ σε ολες!!

φιλακια πολλα πολλα!!

γωγω τωρα σε ειδα..

πανω στα νευρα μας λεμε πραγματα που υπο αλλες συνθηκες δε θα ξεστομιζαμε..

μου εχει συμβει κ εμενα..

τωρα πια,οποτε τυχει,ευτυχως σπανια,οπως ειμαι σιγουρη κ σε εσενα,κανω οτι δεν ακουω..ξερω οτι θα τα μετανιωσει κ δε δινω συνεχεια..σιγα μη βρω το δικιο μου εκεινη την ωρα!

ειμαι σιγουρη οτι αυριο θα σου ζητησει συγγνωμη!

ηρεμησε κ σκεψου ποσο πολυ σε αγαπαει!! :x:x:x:x:x:x:x

επισης,εμενα με βοηθαει να σκεφτομαι ποσες φορες εχω φερθει εγω ασχημα κ δε μου το κρατησε..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρε γωγω :cry::cry::cry::cry: ηρεμησε..σε νιωθω γμτ..

αχ συμβαινουν κ αυτα..

ελα π[ανω στα νευρα σου πολλα μπορεις να πεις..το ξερω καποια πραματα δε ξεχνιυνται..

οταν μαλωνετε η πεθερα δε ακουει?

η ιω τι εκανε?

λενακι ρε παρατα το σχολειο..δε ξερω..λογικο να φοβαται κ ο τολης..

περαστικα...φιλια στη κοιλιτσα σου

ιουλια δε σε διαβασα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφροδίτη με το καλό!!!Με έναν πόνο εύχομαι!!Κουράστηκες πια αν κατάλαβα καλά ε;Άντε τελειώνεις..

Θούλη χαιρομαι που είσαι καλύτερα ;) Το ριξες στο φαί ε;Εγώ θέλω να χάσω κανα κιλό και δεν μπορώ η Φακλάνα :oops::oops:

Σισσιώ περαστικά σου ρε, ξεκουράσου τώρα για να νιώσεις καλύτερα

Χρύσα το βιβλίο "Η φροντίδα του μωρού και του μικρού σας παιδιού" το έχω και εγώ,είναι πολύ καλό!!

Κοιμήθηκε επιτέλους η Ειρήνη,χαλάρωση τώρα!!!!

Καλέεεε πήγα να πατήσω υποβολή και χαμός από μην!!!

Ξύπνησε κιόλας,θα επανέρθω να τα διαβάσω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γ ωγω υπομομη...και του Γ. τα νερα ειναι τεντωμενα...!

αυριο με πιο ηρεμια θα το ξανασυζητησετε και ισως βρειτε λυση!

σιγουρα δεν ειναι οτι καλυτερο μπροστα στα παιδια..η Ιω τι εκανε?

και η πεθ. εκει?

οσο για τα λογια......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι εγινε πως τι γενναμεεεεε;;;;;;

Αχ βρε κοριτσακι μου ολα καλα.....οποτε και αν γινει!

Γωγω....ηρεμησε κουκλα μου,πανω στα νευρα βαριες κουβεντες λεμε

Θα περασει,δυστυχως αλλα αυτο με τους καβγαδες και τα μικρα μας ειναι

Λιγο ιδιαιτερο θεμα....πρεπει να τους αποφευγουμε πολυ πολυ!!!

Εγινε ομως τι να γινει,κοιτα τωρα να ειστε ηρεμοι

Και μολις περασει θα τα ξαναβρειτε

Κουραγιο για τον μπαμπακα σου!

Θου φιλακια...χαιρομαιμπου σαι καλυτερα!!!

Κοριτσια βλεπω γιουροβιζιον......μπορει να ειναι και η χειροτερη ever,,,,,λεμε χαλια!!!!

Λενααααααα

ΞΑΠΛΑ ΛΕΜΕΕΕΕΕΕΕΕΕ

ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΜΙΚΡΗΗΗΗ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιατί ρε κοριτσάκι;;;;

Γ@#μα τους τους τρίτους. Δεν αξίζει να χαλιόμαστε για κανέναν..

Μη μείνετε έτσι. Να μιλήσετε και να το λύσετε τώρα που είναι φρέσκο!

Αφρόδίτη λες ;;;;

Εμείς είμαστε σε αναμμένα κάρβουνα...

Σισσάκι φιλάκια! Περιμένουμε νεότερα! Ελπίζω να είσαι καλύτερα!!!

Βίκυ χα οφθαρμόλλουτρο κάνετε στξ δουλειά;;;

Κορμάρα έγινε η κοπελιά;;; :lol::lol::lol:

Ρε Λένα γράψε μια αναρρωτική να έχεις ήσυχο το κεφάλι σου. Αφού μπορείς!!

Αναστασία μου πόοοοοοοοοοοοοοοοοοοοσο μαρέσεις όταν τα λές έτσι!!! :lol::lol:

Θεά χρυσή μου!!!!! Η πεθερά κάλεσε μαστόρια μεσημέρι;;;;

Στείλτεις σκατούλα με την Άννυ!!

Έρη άρχισες τα εγγλέζικα;;;

Αrgi 30000 ευρά;;;; Οου μαι γκαντ!!!!

Χρυσά δόντια έβαλε;;;;

Θου φιλάκια! Όπως είπαμε ε;;;;

Φρανίτα να χαίρεσαι το Σεμπίνι!!!! Πολύχρονος και ευτυχισμένος!!!

Κατερινάκι σ'έπιασα!!!! Είδες τι καλά που είμαστε εδώ;;;;;;;;;;;

Αχ και πόσο μαρέσει ο τόπος που μένεις!!!!!!!!

Ιουλία μου σε 'είδα'!!!!

Χα αλήθεια;;; Βάλτο μόνιμα εκεί!!!! Τέτοια κάνει ο άτιμος και δεν ξεκολλάνε τα μικρούλα. Και την Ειρήνη κάτι τέτοια της κάνει και μετά άντε να τη συνεφέρω..

Λίνα έχει γιουριβίζιον;;;; Ντοινγκ ντοινγκ ούτε που το ήξερα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σε διαβασα..αχ το γιαβρι μου..κολλησε με το νινι κ μαζι με το νινι κολλησε κ με μενα :x:x:x:x:x:x

αχ τι ομορφαντρας θα γινειιι :D:D

με το θεμα υπνος?ακομα κουκουβαγια? :lol::lol::lol:

βικυ τι κανεις καλη μου?

η μικρη?ποσους θηλασμους κανει?

κατερινα..αχ κ γω 10 μηνων ετσι ημου..εκει που κοιμοταν τσουπς ξυπνουσε :evil::evil::evil:

καλε ποσα κιλα εβαλες στη ειρηνη?

δε σου φαινετε να εχεις

δειχνει τη ελλαδαααααααααα

συντονιστειτε ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ton ebala gia upno kai hremisan kai oi suspaseis mou .

ok mporei na mhn einai apopse h aurio (makari oxi aurio) alla erxete to gegonos ...to niothw .

den exw kati alo na grapsw niothw ta xeria mou atona gia na pliktrologo .

gogo kai lena mpora einai tha perasei kai oi duo exete ormones anakates .....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμπεθερούλα μου περαστικούλια ρε...Αν είναι να πάει έτσι ο επόμενος μήνας, χτύπα άδεια... :roll::roll::roll::roll::roll::roll: Τι να πω;;;Πρόσεχε κακομοίρα μου την μπεμπούλα... :D:D:D

Το ξέρω ότι με αγαπάει και πρωτη φορά λέει τόσα χοντρά πράγματα..Συνήθως μόνο εγώ λέω πράγματα βαριά που δεν εννοώ μόνο για να τον πληγώσω...

Αλλά φοβάμαι ότι αυτός τα εννοεί... :roll::roll::roll::cry::cry::cry:

Τζούλιαααααααα θελω μέρες να στο πω και όλο το ξεχνάω ρε...Πρέπει να είσαι πολύ καλή μαμά ρε..Αλήθεια..Εγώ σπάνια σκέφτομαι τι άνθρωπος θα γίνει η Ιω... :oops::oops::oops: Και ακόμα και πράγματα άσχημα που κάνει ή λέει δε με προβληματίζουν... :oops::oops::oops::oops: Ίσα ίσα που γελάω κιόλας... :roll::roll::roll::roll::roll:

Επίσης ο Γιωργος είναι κούκλος ρεεεεεεεεεεεεεεεεεε.................Κι εσύ μέγα σούργελο....

Αφροοοοο δε γεννάς ακόμα...Έχεις μέρες... :roll::roll::roll::roll:

Βικάκι, Θουλάκι δεν υπήρχε λόγος να μαλώσουμε..Έτσι ξεκίνησα εγώ και έγινε της πόρνης... :oops::oops::oops: Η πεθερά άκουγε και δε μίλαγε..Την πήρε και αυτήν η μπάλα..Είπε ο Γιώργος μπροστά της ότι εγώ λέω ότι δεν κάνει δουλειές και δεν είναι τόσο νοικοκυρά όσο η μάνα μου και είμαι αχάριστη... :oops::oops::lol::lol: Η Ιω κλαψούριζε... :oops::oops::oops::oops: Και αυτός την κράταγε αγκαλιά και συνέχισε να φωνάζει... :evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil:

Ερη θέλω να δω στο φβ τις φωτος σας και δεν προλαβαίνω... :oops::oops::oops::oops: Φιλιά στον Κωστάκη... :x:x:x:x

Παω να δω Ράδιο Αρβύλα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να σας πω και τα δικά μας τώρα.....

Το βραδάκι είχαμε εμβόλιο στην παιδίατρο του ΤΕΒΕ και πάλι φούντωσα.

Καταρχήν μπήκα μέσα και βλέπω σε έναν χώρο 20 τεραγωνικών ΧΩΡΙΣ παράθυρο 3 μαμάδες, 2 μπαμπάδες και 4 παιδάκια εκ των οποίων το΄ένα έβηχε....

Ρώτησα αν είναι κάποιο άρρωστο και μου είπαν όχι. Και δως του γκουχου γκουχου το ένα αγοράκι... :evil::evil::evil:

Τέσπα. Μπάινω μέσα και λέω να ανοίξω κουβέντα για την αλλεργία. Τί το ήθελα η κακομοίρα;;;;;

Καράφλιασα.Εν ολίγοις μου είπε να μην τρώω γάλα και τυρί και θα περάσει... :shock::shock::shock:

Τη μάγιερ με το ζόρι μου την έγραψε αφού την πίεσα εγώ. Για να μην πω τί μου είπε για το εμβόλιο της ερυθράς.....

Αχ τα νεύρα μου....Έγώ φταίω όμως που δεν την άλλξα.

Τη Πέμπτη έχω ραντεβού για εμβόλιο με την Ειρήνη και δε θα πάω. Μου την έδωσε. Θα πάρω να ακυρώσω και θα πάω αλλού.

Γ@#$μω το ΤΕΒΕ μου γ@#$μω

Ρε Γωγώ :(:(:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρισε νατασακι μου βρισε

Ετυχως εμεις λογωασφαλειας του Θ. Παμε οπου θελουμε και περνουμε

Μετα τα χρηματα!!!!!

Δηλαδη τι ακριβως σου πε για την αλλεργια,δεν πολυεδωσε σημασια;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

α!δεν ξερω για εσας,αλλα εμενα πολυ μου αρεσε το τραγουδι της ελλαδας!διαφορετικο απο αλλες χρονιες κ πολυ..αρρενωπο να το πω..!αντε να δουμε! :)

Γωγω αστο..η πεθερα σου δε νομιζω να πει τιποτα,την εχω"κοψει" για πολυ γλυκο ανθρωπο..θα ξεχαστει γρηγορα..ειναι κ οι ορμονες σου κ δικαιολογεισαι,ευτυχως! ;)

συζητησε λιγο με τον γιωργο,οι δυο σας κ αν δεις οτι ειναι σε θεση..αλλιως θα το κανει εκεινος με την πρωτη ευκαιρια,θα δεις!

μωρε που εγραψε η αναστασια γι αμαστορια πεθερας;;α!παω να βρω!

Λιναικι τί κανεις;;φιλακια πολλα πολλα!!!οποτε μπορεις να μας ερχεσαι εστω κ για μια καλημερα!!μη δισταζεις καλε!!

θου κουκουβαγια οχι,αλλα συντομα το περιμενω ξανα!σας ειπα,το παιδι μου δε γουσταρει τον υπνο!ετσι ημουν κ εγω..τωρα μονο θελω να κοιμαμαι! :shock:

νατασα μου πηγαινε μονο για εμβολια σε αυτη του τεβε κ για οτιδηποτε αλλου στην πατσουρου ή οπου προτιμας..γιατι ταλαιπωρεις τον εαυτο σου ετσι;;; :?:?:?:?

φιλακια πολλα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ωχ Γωγω, το είπε ρε συ αυτο μπροστά στην μάνα του? :shock::oops: Τσ Τσ Τσ αντρες παιδι μου ουτε να κάνουν εναν καυγά δεν ξέρουν.. Μην στεναχωριεσαι κοριτσάκι, θα σου ζητήσει συγνώμη στανταράκι αυτο..

Αφρο γιατι τοση αδυναμια βρε κοριτσάκι μου, πως θα γεννήσεις? Ποτε πας στον γιατρο?

Νατασάκι πως εισαι εσυ? Το ξεπέρασες το θέμα με την εκκλησία? Βρηκατε άλλη?

Θου εχω τρελαθει με τις φωτος με τον μικρο.. βγάζω συνέχεια... [smilie=director2.gif] [smilie=dontknow.gif]

εγώ ακουσα τα χειρότερα για το τραγούδι.. αλλά δεν το άκουσα.. μου το εστειλε ο αντρας μου αλλα βαριεμαι να το ακουσω.. στα ελληνικά ειναι? Με μπυζουκια και τετοια ή τσου?

Πρέπει να πλύνω πιάταααααααα και βαριεμαιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λίνα μου είπε αυτά που έγραψα παραπάνω και μετά το σταμάτησα εγώ γιατί ξέρει λιγότερα και από τη γιαγιά μου μάλλον........

Ό,τι και να μου έλεγε εγώ ξέρω τί να κάνω ρε συ. Απλά είπα να θίξω το θέμα για να φουντώσω λίγο! :lol::lol::lol:

Εσέις πως τα πάτε; Το ξεπέρασε η Σόφη;

Ιουλία ούτε για τα εμβόλια δε θα την κρατήσω. Δεν μπορώ να περιμένω με τόσο κόσμο μέσα σε ένα 'περίπτερο'. Τα παίρνω ρε συ γιατί σκάμε ένα σωρό λεφτά στο ΤΕΒΕ κάθε δίμηνο και ούτε ένα γιατρό της προκοπής δεν έχουν.....

Έρη καταλήξαμε!!!! Θα τη βαφτίσουμε εκέι που παντρευτήκαμε και βαφτίσαμε την Ειρήνη!!!

Χα πρωτότυπο ε;;;

Τί να ΄πλένεις πιάτα;;; Πέτα τα και πάρε πλαστικά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

η πεθερα ρε γωγακι τι ειπε?

κριμα για τη γυναικα.. :roll::roll::cry:

νατασα αλλαξε ρε..πανε στη μαρια :lol::lol:

θα σε κατατοπισει..στανταρ,,ποσα κιλα ειναι η μικρουλα μας?

εγω αυριο ηταν να παω για εμβολιο

αλλα ακυρω λογω απεργιας :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:

πηρα τη μαρια κ με ειπε μεθαυριο..αντε να δουμε

ωραια φωνη ο λουκας..συμφωνω λινα ;)

ναι ερη ζεμπεκια ειναι,,,ωπαααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

pos tha thn pite ?

erh mou thn paraskeuh tha ton dw gia to kardiotokografma ....kia opos eipame me ton giatro an den gennisw mexri tote .

adinamia niothw apo tis sispaseis ....pos alios na to eksigisw .....

emena to tragoudi den maresei ...einai ena mpastardema ....alla exw kai entelos ala gousta ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ιουλιακιιιιιιιι φιλακια ξανθουλα μου!!!!

Ελευθεριααααα χωστα στο πλυντηριο....αν δεν εχεις.....

Πετα τα!!!! :lol:

Καταλαβα....ασχετη η ντοκτορ και βαριεστημενη!!!!

Εμεις καναμε και εξεταση σε καποια φαση...

Μεγαλο κεφαλαιο....ακομη δεν εχουμε καθαρισει,

Ειμαστε καλυτερα...αλλα οχι καλα

Πληρη αποχη απο παντως τυπου γαλακτοκομικα....αλλιως μου ειπε οτι

Παρατεινω την κατασταση....

Αυστηρη διατροφη ακομη καιστο παραμικρο....αν δεν ειμαι σε θεση

´η δεν μπορω αλλο καλυτερα να το κοψω και να περασω σε υποαλλεργικο

Αλλιως σοβαρα και με προσοχη Αποχη!

+ εντονη αλλεργια στο αβγο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΟΚ τα χασα τώρα...τι να πρωτογράψω;;;

Καταρχήν να πω ότι Γωγώ λυπάμαι πολύ,οι ορμόνες σου είναι χάλια όμως ρε συ τώρα,εγώ απορώ που δεν έχω δείρει κάποιον ακόμη...Αν είμουν πεθερά σου πάντως θα χαλιόμουν γιαυτά που ειπώθηκαν μπροστά μου.Θα τα βρείτε δεν υπάρχει περίπτωση,απλά νομίζω ότι και να το συζητήσετε άκρη δεν θα βγει ποτέ..δεν ξέρω πάντως από προσωπικη πείρα όταν συζητώ καβγά καταλήγω σε καβγά πάλι!Βλακεία πάντως να τσακώνεσαι για τρίτους :evil::evil:

Να σας ζήσει η μικρούλα σας ρε!!!Sorry :oops::oops: Γερή και ευτυχισμένη να είναι πάντα!!και οι γονείς της βεβαίως βεβαίως ;);)

Λένα μου συγγνώμη αλλά θα συμφωνήσω με τον άντρα σου..Αφού είχες και αίμα κάτσε να ξεκουραστείς,είναι και τα δέκατα τώρα αγχώθηκε ο καημένος.Περαστικά σου!!!

Θούλη έβαλα 17 κιλά παρακαλώ,δεν μου φαίνεται γιατί είμουν 48-50 κιλά πριν!!Θέλω να χάσω όμως δεν μου αρέσω καθόλου έτσι,άσαε που δεν μου κανουν τα ρούχα μου :evil::evil:

Ιουλία και εσύ εκπαιδευτικός;Το όνειρο της γιαγιάς μου ήταν...να γίνω δασκάλα :lol::lol: Το μετάνιωσα όμως,περνούσα όπου ήθελα και να μην πω που κατέληξα...το ζώον

Νατάσα μου πράγματι είστε πολύ ωραία παρέα και σας ευχαριστώ που με καλωσορίσατε όλες σας!!Να ναι καλά η ομιλία,αν και αρχικά κάθησα πίσω,δίπλα σας ήρθα για να δώσω την καρέκλα μου στον άντρα μου!!

Για το θέμα που λέγαμε ρώτησα και περιμένω απάντηση,θα σε ενημερώσω.

Όσο για το μέρος που μένω ναι τέλειο,όχι για μόνιμα όμως.Είναι και 200 μέτρα απ τη θάλασσα το σπίτι μου.Αν και στο προηγούμενο είχα μια θέα απίστευτη....ονειρική...αλλά μ@λ@κα σπιτονοικοκύρη :lol::lol::lol:

Κουράγιο με τους τρελογιατρούς :evil::evil: και εγώ πάω εδώ σε μία του ΙΚΑ η οποία είναι εντελώς κουτουρού...3,5 μηνών την Ειρήνη την έβγαλέ 65 πόντους!!!Το παιδί του Φασούλα!!!Αλλά είναι τσάμπα!!Γιαυτό πάω και Θεσ/κη.Χθες λέγαμε για τα εμβόλια με την Άννα τεσπα μεγάλο θέμα,δεν ξέρω τι να κάνω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...