Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρές του βυζονυχτίου Νο.41 - Η ώρα της Αφοδίτης!!!!!


Recommended Posts

θουλακι κουλαρισε 8-)

οκ δεν θελει να αλλαξει πανα αστω για 5-10 λεπτα πιο μετα και πες του οτι το δικο του κολαρακι θα ποναει αν δεν αλλαξει πανα .

σημερα επλυνα την τσαντα !!! οταν στεγνωσει θα την φτιαξω .....

μαρεσει που ο Μ μας μαλωνει καποιες φορες οταν κανουμε κατι που δεν του αρεσει καθολου :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Αφρο ποιά τσάντα εννοείς? αυτή που θα πάρεις στο μαιευτήριο? :o:o:o:o .....ακόμη βρεγμένη είναι και άδεια? και είσαι και στην 37 εβδ.? :o:o:o:o:o:o

Γωγώ, αν η Ιω δεν ζήλευε τότε θα έπρεπε να ανησυχείς, τώρα είναι φυσιολογική η συμπεριφορά της......αυτό που εγώ δεν κατάλαβα είναι αφού είστε τόσα άτομα εκεί - πεθερά, μαμά, μπαμπάς (όταν είναι) - πώς και βρίσκει την ευκαιρία και την χτυπά?.....πρόσεξέ την την μικρούλα κρίμα είναι να πονά, φαντάσου να σε χτυπήσουν εσένα στο κεφάλι!!!! :( όταν το διάβασα την λυπήθηκα πολύ την καημενούλα :( .....επίσης πριν θηλάσεις ας απασχολήσει κάποιος την Ιω με παιχνίδια, με βόλτες κ.λπ ώστε κάποια από τα γεύματα της μπέμπας να είναι ήρεμα......φυσικά και θα βάλεις στο παιχνίδι και την Ιω, αλλά κάποια από τα γεύματα θα σου πρότεινα να τα έκανες με ηρεμία γιατί η μπεμπούλα χρειάζεται κάποια ηρεμία, είναι μικρούλα.....αυτό που σου λένε τα κορίτσια (την μικρή στο στήθος και την Ιω παιχνίδι κ.λπ.) πιστεύω ότι είναι για μια μαμά που είναι μόνη της στο σπίτι και δεν έχει βοήθεια, εσύ έχεις, τουλάχιστον τώρα και εκμεταλεύσου την! :x

όταν θήλαζα την Ρ. και ήταν ο Λ. στο σπίτι, ερχόταν πάνω από το κεφαλάκι της και την ενοχλούσε με αποτέλεσμα να μην μπορεί να θηλάσει με ησυχία......βέβαια ο Λ. ήταν μεγαλύτερος και του εξηγούσα ότι πρόκειτε για γεύμα κ.λπ και καταλάβαινε......δώσε όμως περισσότερη προσοχή στα χτυπήματα!!! :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!

ΜαμαΘουλ έγινες ΜαμαΣως;;;; ΜΑΝΑ ΚΟΥΡΑΓΙΟ! Θα 'ρθούνε μέρες καλές.

Κάποιος να μου δώσει μια κλωτσια να κουνήσω την υπέρμετρη κωλάρα μου!!! Σημερα σέρνομαι.

Αφροδίτη βάστα γερά. Πάρε όσες μέρες σου μένουν γιατί μετά θα θες να κοιμηθείς και δεν θα παίζει αυτο το ενδεχόμενο. Ισως προλάβω να σε δω κιολας!!!!

Φρανίτα το διάβασα το κείμενο!!!! ;) Συνέχισε! Όλα είναι σχετικά. Σε μια πόλη ηχορρύπναση είναι ένα μηχανάκι που περνάει στον δρόμο και σε ενα μοναστήρι είναι μια πένα που γράφει. Οπότε με τη σιωπή μαθαίνεις να ακούς νέους ήχους! Και φυσικά: ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΤΟΝ ΣΕΜΠ!!!!

Φιλάκια πολλά κοριτσάκια όμορφα!!! (Είμαι σήμερα εκτος από τεμπέλα, εντελώς γκάο!)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημέρα μανούλες!!! :D

Πάω να σας διαβάσω... :-B

Φρανιτάκι, χρόνια πολλά για τον Σέμπ!!! :ymparty::ymparty::ymparty: Να ζήσει, να τα εκατοστήσει, να 'ναι πάντα καλά κι εσείς να τον χαίρεστε!!!!!!! :D

Χρυσοκουμπαρούλα μου, χρόνια πολλά και για τον Χριστοφοράκο, για χθες!!! :YMHUG: Να τον χαίρεστε και να τον καμαρώνετε!!! :YMHUG::YMHUG::YMHUG:

Επανέρχομαι... (μάλλον!!) :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πωπω..Μιτσακη εσπασες το φραγμα των 50 ημερων..αντε κοντευεις και εσυ!!!!!

Γωγω μου ηθελα να σου πω και χτες..πιθανων η Ιωαννα οτι κανει δεν το κανει απο προθεση..ισως να ειναι ενας τροπος να εκφραζει την αγαπη της...

θελει παρα πολυ προσοχη γιατι δεν εχει την αισθηση του κινδυνου.

Εχει δικιο παντως η Αργυρω..καλυτερα το διαστημα που ειναι να θηλασεις τη μικρη καποιος να απασχολει την Ιωαννα με κατι ενδιαφερων και δημιουργηκο..πχ παιχνιδη ή βολτα..αμα δεν ειχες κανεναν θα ηταν προβλημα.

Τελικα τι κανατε με το θεμα ονομα;;;..παντως θα συμφωνισω για το ονομα της πεθερας..να το πεις και στον αντρα σου..οτι θα ειναι δειγμα οτι εκτηματε ολα οσα κανει για σας...και δεν κανει και λιγα εδω που τα λεμε

Σημερα εχει πολυ γυρη στην ατμοσφαιρα και δεν μπορω να αναπνευσω απο τη μυτι με αποτελεσμα να εχω τρομερη δυσπνοια..ουτε να φαω δεν μπορω..εφαγα ενα μικρο κομματακι σταφιδοκουλουρο και λαχανιασα..

επισης το νινι χτες με τρελανε στις κλοτσιες..κλοτσαγε τοσο δυνατα που φοβηθηκα.

Αθηνα χαλαρωσε..ολη μερα τρεχεις...γι'αυτο εισαι κορμαρα εξαλλου- νομιζω οτι με 3 παιδια δικαιουσαι που και που να τεμπελιασεις.

Αφρο σωστος ο Μανωλιτο...απο τωρα σας δειχνει ποιος ειναι το αφεντικο στο σπιτι!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τα πραγματα ολα τα εχω αργυρο μου απλα ειναι εξω απο την τσαντα :lol::lol::lol:

σε κατασταση αναγκης τα πεταω ολα μεσα σε μια μαυρη σακουλα :lol::lol::lol::lol::lol:

σημερα θα στεγνωσει ,εχει καλο καιρο και φυσαει .

αχ αθηνα μου που να κοιμηθω ....το μεσημερι μεχρι να με παρει ο υπνος ξυπναει ατος και το βραδυ δεν μπορω ευκολα ....

ο Μ παιζει με τα μυρμηγκια στο μπαλκονι ... :?:roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γωγάκι, οσο για το σεξ... Και εγώ στη Ναταλία υπέφερα. Στη Δανάη είχα πολλή ξηρασία μέχρι που αδιαθέτησα. Εκείνο το καλοκαίρι κάναμε σαν έφηβοι!

Στην Ιλιάνα όλα πήγαν καλά και δεν πόνεσα καθόλου. Οπότε κάθε φορά ειναι διαφορετική. Το δικό μου πιπινάκι θα γίνει 31 τον Σεπτέμβριο. Όταν τον γνωρισα ήταν 22 στα 23 και του το χτυπάω. Τώρα είναι πιπινόγερος.

Στην Δανάη δεν άφηνα τη Ναταλία να την παίζει και τη μάλωνα. Ιδίως οι γιαγιάδες είχαν πέσει πάνω της. Από εκεί που ήταν το διαμάντι μας, η μαμά δεν μπορούσε να την παίρνει αγκαλιά και να της αφιερώνει χρόνο και όλοι τη μάλωναν. Έτσι η Δανάη με τη Ναταλία τρώγονται σαν τον σκύλο με τη γάτα.

Στην Ιλιάνα δεν τις μάλωσα. Ακόμα και αν της έδιναν καμια, ελεγα και λαω να την αγαπάνε γιατί ειναι μωρό. Να την παίζουν απαλά και να της δίνουν φιλιά. Δεν τις απομακρύνω και προσπαθώ να τις αγκαλιάσω ΣΥΝΕΧΕΙΑ σε σημείο που να μη θελουν άλλο!!!!! :(

Λενα ειναι πιθανό να νιωθεις πόνους επειδή η μήτρα μεγαλώνει. Αν όμως σου προκαλεί ανασφάλεια, ξακουράσου!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑλημερα κοπελες μου...

η χαμενη στο διαστημα Λινα σα χαιρετα!!!

ποσες μα ποσες φορες μπαινω σας διαβαζω και οταν παω να γραψω

μετα απο ωρα...κατι γινεται και δεν τακαταφερνω...

αν προλαβω και το δημοσιευσω αυτο...μπηκα επιτελους

και ευχομαι αρχικα...

Αφροδιτακι με το καλο..σου ευχομαι να πανε ολα φινα!

παντως εγω η αναισθητη τσαντα δεν ειχα ετοιμσει...ετρεχε ο δολιος ο Θ

να την ετιμασει να μου την φερει..και ηταν ακι 15Αυγουστος,δεν εβρισκα ουτε σερβιετες

οποτε εσυ μια χαρα εισαι....

Σεσιλακι το γλυκο σου Χριστοφορακι να το χαιρεσαι...

τι κανει η κοιλιτσα?

Λενακι μου γεμιστο προσεχε οσο περισσοτερο μπορεις

να ξεκουραζεσαι...αν δεν νιωθεςικαλα να τα παρατας ολα, εν αγλυκο ζουζουνοφιλι στο

πανεμορφο χουλγκαν σου!

ιουλιακι να μην σε αγχωνει το μικρακι σου

εσυ απο κοντα και μια χαρα τα πας...

αγαπη και καθοδηγηση και ολα θα παρουν τον δρομο τους

το ενστικτο μας και λιγο ενημερωση και μια χαρα θα γινουν τα καμαρακια μας!

αστερακια!!!!

Νατοσολαβυ στα στειλα τα φιλακια και παο το φεις

και τις ευχες μου....

παραλιγο να ρχομουν και γω χθες...

δεν πηγα πολυ πισω να διαβασψ χτυπησε το Ρινιω?

Θουλακι δεν πηγα πολυ πισω αλλα μαλλον καταλαβα

οντως ηρεμησε και θα την βρεις πιο ευκολα την ακρη νομιζω,

στην ψυχραιμια μας πιστευω πιο πολυ τα χανουν τα καμαρια μας...

και γινεται αυτο που επιθυμουμε...

φρανιτα ευχες απο τι καταλαβα γιορταζετε???

οτι καλυτερο ευχες για ευτιχια και χαμογελα!!!

Φιλακια πολλα στη ν Ερη στην Πανγιωτα Αργι

στην Νατασσα και σε οποια αλλη υπεροχη μανουλα ξεχναω!!!!

Αναστσαι και σε σενα ενα φιλεναδακι!!

και πολλα πολλα στο στα πενεμορφαμαγουλακια

τουτσαχπινελιου!!!

εχει γινει...απαιχτη...

περιττο να σου πω οτι γιανα πιουμε το σιδηρο πλεον λεμε΄΄

''Αννυ πινει και ατη..ολο''

Κατερινα σε χαιρετω και γω ....η συνεχως απουσα...

μα με την καρδια παρουσα!!!!Λινα 33 σχεδον (11/8) με την μικρη μου σοφη 21 σχεδόν....

φιλακια σε ολα τα κοριτσια

και στα καμαρια σας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε Χρυσα μου ποια κορμάρα; Φόρεσα ένα παντελόνι σήμερα, κατάφερα να το κλείσω και η κοιλιά έφτανε στα γόνατα!!! :lol::lol::lol:

Παω να κανω δουλειες... αρκετα εκατσα! Θα ξυπνησει και η μικρη και ξεχασα να πιω τον καφε μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ε τι θες..3 παιδια εκανες κοντα σε ηλικια...κορμαρα εισαι!!!!!

και θα γινεις και αλλο!!!!!

ε οχι και πιπινογερος ρε συ στα 31...εγω που ειμαι 31 τον δικο μου που ειναι 37 τον λεω ΚΑΠΗ!!!! :lol::lol::lol::lol::lol:

Παντως παιδια μου κανει τρομερη εντυπωση μια γυναικα που παιρνει διαζυγιο- και μαλιστα ενα δυσκολο διαζυγιο- βγαζει απιστευτο κομπλεξ..

εγω περιμενα- απο οσες φιλες μου ξερω δηλαδη- οτι οι γυναικες που χοριζουν ειναι πιο συνειδητοποιημενες και πατανε πιο γερα στα ποδια τους γιατι θελει πολυ κουραγιο για να προσωρησεις σε ενα τετοιο βημα ειδικα οταν υπαρχουν παιδια στη μεση...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ουφ σας διαβασα!!!! :lol::lol::lol:

Λοιπον ΑΡΧΙΖΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ

1) ΓΩΓΩ οπως ρωτησε και η Αργυ, γιατι η μπεμπα ειναι μονη της;;; :?:? Εγω ειχα και τα δυο μαζι μονη μου και το μπεμπη ποτε δεν τον αφηνα εκτεθημενο.

Μεχρι να παει 3 μηνων πρεπει να ειναι παντα καποιος διπλα στο μωρο και να δειχνει στην Ιωαννα πως το χαϊδευουμε ,φιλαμε κτλ. Μετα απο κοντιμη αποσταση παρακολουθεις. Γενικα πρεπει τα ματια σου να τα εχεις 14.Βαλε τους αλλους στην τελικη και εσυ παιξε με την Ιω.

2) ΝΑΤΑΣΑ οποτε θες παρε κοριτσακι μου!!!Μην αγχωνεσαι.Αυτο δα ελειπε μεταξυ μας.Για τη μικρουλα ηθελα να μαθω. Της εκανες τις εξετασεις;;;;

3)Αφρο καλες εγιναν οι μποτες;;;

4)Λενα προσεχε καλέ!!!!Πως εισαι σημερα;;;

5)ΦΡΑΝΙΤΑ μου να χαιρεσαι το Σεμπινι σου!!!!!!!!!!! :o):o):ymparty::ymparty:

Να ειναι πολυχρονος, γερος και τυχερος!!!!!

6)Ιουλια δε θα μπορεις να εισαι παντα εκει που ειναι το παιδι. Απλα συζητησε το.

8)Αθηνα ποσα κιλα εισαι βρε;;;;

ΣΥΝΑΝΤΗΣΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗ

Την Κυριακη δε θα μπορει η Γωγουλα. Για ποια αλλη μερα λέτε;;; Και που;;;Αντε να οργανωθουμε.

9)Θου γιατι εισαι στο πατρικο σου;;Για αυτα που μου ελεγες στο τηλ;;;;Ρε συ νομιζω η δικη μας η ενταση περναει στο μωρο. :roll::roll::roll:

10)Λενακι πως εισαι με το στηθος;;;

11)Αργυρουλα μου ειπε οτι θα χανω μισο κιλα την εβδομαδα.Αλλα μπορει και καθολου επειδη δεν εχω αδιαθετησει ακομη. :o:o:(

ΜΗ ΓΕΛΑΣΕΤΕ!!!!!!!!

Ο αντρας μου με εβαλε να σας ρωτησω αν ξερετε καμια καλη κοπελα για τον αδερφο του.Δε ξερει λεει τι να κανει πια μαζι του .Εχει γινει πολυ παραξενος. :-??:-??

Ειναι 34, με σπιτι αλλα μετρια δουλεια. Νορμαλ εμφανιση.Τπτ το φοβερο.Καλο παιδι ομως.

Α ΑΘΗΝΑ προβληματιζεσαι που γνωρισες τον αντρα σου τοσο μικρο;;; :?::?::?: Εγω ναι. :?:?:?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρε αθηνα ποια κωλαρα καλε???????? εισαι μια κουκλα κ το σωμα σου ειναι παρα πολυ ωραιο!!!!!

χαχαχαχα ο τολης εκλεισε τα 32 πριν λιγες μερες κ τον δουλευω!

ααααααα χρυσα εγω οσες ξερω που ειτε χωριζουν ειτε εχουν χωρισει (μια συναδερφος μια συμμαθητρια μου μια ξαδερφη κ μια απο τη γειτονια) εχουν ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ κομπλεξ απεναντι στα ζευγαρια που τα πανε καλα μεταξυ τους.. κειναι λογικο ρεσυ, εχουν αναγκη κ αυτες απο την αγαπη κ τη συντροφικοτητα.. εγω τις καταλαβαινω αλλα μεχρι καποιο οριο.. κ ολες εχουν παιδια που σου λεω. θα υαπαρχουν κ συνειδητοποιημενες σιγουρα αλλα πιστευω οτι ειναι η μειοψηφια..

βρε βρε το φουλινακι!!! γουελκαμ μπακ!

τι κανει η μικρη σου>

αφρο εγω τη βαλιτσα την εκανα 2 μερες πριν γεννησω κ γεννησα 39 εβδ!! :lol::lol:

παναγιωτα εχω μια κοπελα, απο χαλκιδικη, καλο κοριτσι αλλα ασχημη... ενδιαφερεστε??? :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

αυτο με ρωτουσε ο αδερφος μου καθε φορα που τον εβλεπα (προ νυφης)

οι μποτες τελειες !!!!

εγω δεν ξερω καμοια .....2 θειες μου εχω χωρισμενες αλλα ολα οκ .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λεναααααααα :lol::lol::lol:

Εχει εξωχικο εκει;;;;

Εμας μας χωραει ;;; :lol::lol::lol::lol:

Αν ναι ,τοτε μας κανει!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol::lol::lol::lol:

Βασικα το κολλημα του ειναι με το βαρος.Τις θελει αδυνατες αλλα να εχουν στηθος. :shock::shock:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λινακη μου χαθηκες!!!!

δε κανουμε και καμια επισυμη συναντηση να σε δω και απο κοντα!!!!!

Παναγιωτα μα τι γκενεμια που δερνει την Πατριδα σου το Αγρινιο...δευτερη φορα πηγε ο Αρχιεπισκοπος..και δευτερη φορα οριζοντιθηκε..επιτιδες το κανετε..πατε να βγαλετε τον Ανθημο στο θρονο..τστστστ..ντροπης πραμα!!!!βαλθηκατε να τον ξεκανεε τον ανθρωπο :lol::lol::lol:

Λοιπον για να δω....χμ..αδυνατη με στηθος..θα ψαξω!!!!!!

Πως τα πα ςμε τα δυο;;;..να ξερω τι να περιμενω δηλαδη!!

Λενα μου δεν εννοω αυτο..βλεπω μια συναδελφο η οποια πχ..ερχετε και συμπεριφερετε λες και ειναι κανενα μοντελο..συνεχεια ρωταει αν της παει αυτο το παντελονι η τα μαλλια της...και να πω οτι ντινετε και καπως ιδιαιτερα..πως να ντιθεις στο γραφειο τελοσπαντων..

ασε που νομιζω ..τι νομιζω ειμαι σηγουρη- οτι φλερταρει τον οικονομικο διευθυντη μας...

και ειναι και πολυ πως να το πω..αποπνικτικη συμπεριφορα...την εχουν παρει χαμπαρη ολοι και τη δουλευουν ψιλο γαζι..

θυμαμαι η κουμπαρα μου οταν χωρησε..ηταν καμια σχεση...για ενα μεγαλο διαστημα δεν ηθελε ουτε κομμωτηριο να παει..

εχουν περασει κοντα 4 χρονια απο τοτε και προσφατα μου εκμυστηρευτηκε οτι αρχησε να βλεπει καποιον αλλον αντρα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λενα :lol::lol::lol::lol:

Χρυσα κοιταει η κοπελα να αποκατασταθει ρε συ!!!! :D:D

Ε μα τι περιμενει και αυτος απο το Αγρινιο;;;Προκοπη;;; :lol::lol::lol:

Για ψαξε και εσυ ρε κοριτσι!!!!Εχουμε τεφαρικι πραμα!!!!! :lol::lol::lol::lol:

Χρυσα μου με τις ωρες τους ειναι τα παιδια.Τωρα ας πουμε ο μικρος κοιμαται , ο μεγαλος στον παππου και εγω αλητευω. :D:D

Ε το μεσημερι θα κλαινε και τα 2. Ο μεγαλος ολο και κατι κουλο θα θελει και ο μικρος για δικους του αγνωστος λογους.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λινακι που χαθηκες εσυ ?

ευχαριστω για τις ευχες .

μας ελειψες .

αχ κατι κανει τωρα εξω στο σαλονι και πρωτη φορα δεν καταλαβαινω τι .....αχ και δεν μπορω να παω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλα εχει σκασει ολη μερα να θελει να βαλει τις παντοφλες μου στο πλυντηριο :evil:

οκ ειναι βρωμικες αλλα πως κανει ετσι !!! :evil::evil::evil::evil::evil:

τωρα τις ξανα πηρε και τις εβαλε μεσα :twisted::twisted::twisted::twisted:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αα χρυσα ναι τωρα καταλαβα..

κοιτα αυτο δε νομιζω να εχει σχεση με το διαζυγιο, πρεπει να ειναι στον ανθρωπο κ στο ποσο ανασφαλης ειναι.. αφου το κανουν κ γυναικες που ειναι μια χαρα στην προσωπικη τους ζωη!

απλα η γυναικα θελει να αποκατασταθει οπως λεει κ η παναγιωτα! :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

παναγιωτα ποσο ειναι ο αδερφος? για πες χαρισματα! :mrgreen:

χαχαχαχαχαχαχα αφροδιτη σου κανει κ παρατηρησεις για τα του νοικοκυριου!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν ξερω..παντως ειναι απαισια συμπεριφορα!!!

μα προσπαθω να σκεφτω αν εχω καμια αδεσμευτη φιλεναδα που να θελει να αποκατασταθει...ειχα μια ξαδελφη η οποια δυστιχως εμπλεξε με εναν Σερραιο εντελως βλακα προικοθυρα χαραμοφαη...και δυσκολα ξεμπλεκει..αλλιως καια δυνατη ειναι..και κουκλα ειναι..και τριοροφο στη Ν Σμυρη εχει..και δουλιτσα εχει..απο μυαλο δεν παει καλα- ειναι ολιγον ψωνιο και χαζη- αλλα κανεις δεν ειναι τελειος...

αντε να την ξεκολησεις απο τον λατινο εραστη- μη χεσω- και να βρει ενα καλο παιδι.

κριμα που πεθανε η μανα της η μονη που καπως τη συμβουλευε προς οφελος της γιατι εκτοτε ειναι...αστα να πανε.

Αχ δεν ξερεις ποσο σε σκεφτομαι..και εσενα και την Αφρο και την Αθηνα- της νατασας ειναι ισυχες καλες - και λεω Οκ..εφτασα σε καποιο σημειο στο οποιο ο μεγαλος ειναι πιο συνεργασημος..και θα παιξει μονο ςτου και θα καταλαβει οτι του πεις ..αλλα οταν θα ειναι δυο τι θα κανουν..και εννωειτε οτι ο Χριστοφορος μπορει τωρα να λεει νινακι κανει νανι ξυλινο κρεβατι να αγκαλιαζει και να φιλαει την κοιλια και να λεει αγαπαςςςςς..αλλα βλεπω να ουρλιαζω απο τον πανικο σε καποιοες στιγμε ςπου θα ειναι και τα δυο μαζι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρααααααααααααααα..Τι μου κάνετε;;;Είμαστε οικογενειακώς σπίτι σήμερα..Ο Γιώργος έχει ρεπό... :D:D:D:D:D Σήμερα έχει αναλάβει αυτός το μωρό κι εγω την Ιω... :D:D:D:D:D

Αρτζι δευτερόλεπτο δεν αφήνουμε μόνη της την Ιω με το μωρό.... :?:?:? Όσες φορές την έχει χτυπήσει και την έχει δαγκώσει ημουν εκεί...Η την κρατούσα εγώ αγκαλιά την μπέμπα ή την είχα ξαπλωμένη στον καναπέ και ήμουν δίπλα..Απλώς όταν πάει να τη φιλήσει δεν μπορώ να "προβλέψω"¨ότι θα τη δαγκώσει...Και όσο βάζω το χεράκι να τη "διώξω" μαλακά από το μωρό ή της πω "μη", τόσο πιο επιθετική γίνεται.... :?:?:?:?:?:? Το κομπιούτερ της τηλεόρασης κατα λάθος της το έφερε στο κεφάλι..Νομίζω... :?:?:?:?:? Δεν πρόλαβα να αντιδράσω... :oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops:

Οι μοναδικές στιγμές που θηλάζουμε ήρεμα είναι τη νύχτα και το μεσημέρι που κοιμάται η Ιω....Αν και συνήθως αδιαφορεί....Η έρχεται της δίνει ένα φιλί στο κεφάλι και φεύγει..Βέβαια, συχνά έρχεται και την κουνάει και φοβάμαι κι εγώ μην κάνει καμια απότομη κίνηση το μωρό και μου πληγώσει καμια θηλή...Η έρχεται και ζητάει και αυτή βυζί... :?:?:?:?:? Δε θέλω να την απομονώνω ρε όταν θηλάζω και να νομίζει ότι τη διώχνω..Της λέω να έρθει κοντά μου, να πούμε τραγουδάκια, αλλά το νιώθω ότι έχει νεύρα την ώρα που θηλάζω... :?:?:?:?:?:?

Κατερινα καλωσόρισες στο παρεάκι μας.. :D:D Είμαι η Γωγώ, 26,5 (ούτε καν 27 :lol::lol::lol: ), μένω Αθήνα, έχω δυο κοριτσάκια..Την Ιωάννα 2 χρονών (25 μηνών για την ακρίβεια) και την μπέμπα 21 ημερών... :D:D:D:D

Λενάκι μήπως είναι η μήτρα ρε συ που πονάς;;;Ηρέμησε λίγο... :?:?:?

Αθηνά εσένα είναι ακόμα πιο πιπίνι... :lol::lol::lol::lol: Καλά για το σεξ, το σκέφτομαι και τρέμω... :?:?:? Αλλά υπάρχουν πολύ χειρότερα από ότι λένε τα κορίτσια... :?:?:?

Χρύσα με το όνομα δεν ξέρω τι θα γίνει...Θα προσπαθήσω τουλάχιστον να τον πείσω να δώσουμε και της μαμάς του, η οποία βέβαια θέλει να ακούσει το όνομα του άντρα της... :o:o:evil::evil:

Αφροοοοο σε είδα στον ύπνο μου..Ήσουν στο μήνα σου, είχαμε κανονίσει καφέ, εγώ , εσύ και η Παναγιώτα και την ώρα που βρεθήκαμε, η κοιλιά σου είχε πέσει..Και σου λέω "καλέ γεννάς..πως είσαι έτσι;;;" Και λες "ειδες που το λέω ότι θα γεννήσω;;"..Και ξαφνικά τουρλώνεις την κοιλιά, η οποία έγινε διάφανη και βλέπαμε το μωρό...Τις πατούσες και τη μούρη...Και σου έλεγα "Έχω πάθει σοκ...Πως είναι δυαντόν να το βλέπω μέσα από την κοιλιά;;;Είναι κουκλί..Πιο όμορφος και από το Μανωλάκη..." :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: Ασε που ήταν τεράστιο..Κανα 4αρι κιλά... :lol::lol::lol::lol::lol::lol: Και ήσουν και εσύ πανέμορφη αλλά με περίεργο μαλλί...Το είχες κάνει μπούκλες και σου είχε γίνει κοντό καρέ....Όνειρο ε;;;;;;;;;;;; :lol::lol::lol::lol: Μωρή άντε ετοιμάσου..Τι κάθεσαι;;Να σου σπάσουν τα νερά και μετά να ετοιμάσεις βαλίτσα;;; :lol::lol:

Φρανιτάκι δεν είδα ακόμα το μπλογκ, αλλά θα το κάνω σύντομα... ;);) Χρόνια πολλά στον Σεμπ..Να είναι ευτυχισμένος και γερός σε όλη του τη ζωή το κουκλί μου... :D:D:D

Παναγιώτααααααααααα τι νέα μαρή;;;;Τον ξεκάνατε τον Αρχιεπίσκοπο τον πατριώτη μου που πολύ αντιπαθώ... :evil::evil::evil::evil::lol::lol::lol:

Θουυυυυυυυυυυυυυυυυ σε νιώθωωωωω...Υπομονή...Δεν ξέρω τι άλλο να πω πια...Σας θαυμάζω όλες που είστε χωρίς βοήθεια... :?:?:?:?:?:?:?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρυσουλα μου καλα ειμεθα....

τωρα που ανοιξε και ο καιρος...χαχαχα,λεμε τωρα,

γιατι δεν κανονιζουμε καμια συναντησουλα..σε κανα cosmos ή και

οπου αλλου θελετε..κατα προτημηση Κυριακη...!

με εφαγε το γραφειο ρε κοριτσια...

δουλευω εως τις 4 παω παιρνω την μικρη..και καταληγω

στη Πυλαια (τα γραφεια ειναι στη Μοναστηρίου)στις 5.30 στην καλυτερη περιπτωση

οποτε...και βλεπω παιζω ταιζω την Σοφια...ερχεται ο καλος μου τρωμε

καθεται λιγο αυτος με την μικρη,κανω τις οποιες καθημερινες δουλειες(ευτυχως γλιτωσα αποτο σκουπισμα-ο καλός μου μου πηρε το ρομποτακι της καρχερ)

την κανω μπανιο νανουριζομαστε αγκαλιτσα,κανω μπανιο...

καθομαι λιγο με τον Θ ...βλεπουμε τηλεοραση η ζουζουνιζουμε(τις καλες μερες)

και ξερενομαστε...οποτε χρονος για μαμυλαντ....μονο οταν δεν εχω κανεναν στο γραφειο!

Λενακι θενκς για το καλοσωρισμα

Αφροδιτουλα μου και μενα μου λειπετε

ωχ τι κανει...(ποιος?????)και δεν μπορεις να σηκωθεις ε?πες πες θα σκασω!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...