Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρές του βυζονυχτίου Νο.41 - Η ώρα της Αφοδίτης!!!!!


Recommended Posts

Καληπσερα σε ολες!

Γωγω μη μιλας για σεξ...ειχα την εξεταση μετα αδιαθετησα και περιμενω να τελειωσει η καταραμενη για να ξεκινησω το σπορ....εμενα με χαλαρωνει...ασε που μετα απο αυτο ζηταω οτι θελω....! ;);););)

χρυσα δε παιζεσαι....παραμονη πρωτοχρονιας!

εγω με το που πηγα γιατρο.αφου 40ντησα το ιδιο βραδυ..!

και σε ολη την εγγυμοσυνη λυσαγα...αφου μπηκα στο μηνα μου δε μου καθοταν...αν δε γεννουσα...θα τον βιαζα η απατουσα...!

Anastacia συγγενης ο πανω?

τα ιδια κανει και η αδελφη μου...αλλα δεν καταλαβαινει οτι και να της πεις!

οσο για σκορπιο...εχει τσομπισει την αδελφη μου στο χωριο...φρικη!

εγω οτα πηγαινω τα ξεσηκωνω ολα...!

Αφροδιτη να ερθω για σιδερο?

η στειλε τα με τον Κ.

σοβαρα μιλαω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Χρύσα μου κάνεις πλάκα...... :o:o:o:o:o:o:o:o:o:o Δεν μπορεί...Και τι έκανε μωρή ο έρμος ο Οδυσσέας;;;; :lol::lol::lol::lol::lol::lol: Γιατί ρε έτσι;;;Είχες κατάθλιψη;;;;

Εγώ πάλι αν και δε με λες και sex machine, έκανα σεξ στις 37 ημέρες... :oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops: Πριν καν σαραντίσω...Αλλά τι να κάνω που είμαι τόόοοοοοοοοσε σεξουαλική και ποθητή που ο άντρας μου δεν κρατιόταν;;;;;; :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Πάντως φρίκη....

Επίσης, στο σεξ το στήθος δε συμμετέχει πια ε;;; :lol::lol::lol::lol: Με σουτιέν θα κάνω ΌΟΟΟΟΟΟΤΑΝ κάνω;;;; :?:?:?:?:? Αφού πετάω το βυζί έξω για να θηλάσω και την κάνω μούσκεμα την μπέμπα..Σαν συντριβάνι πάει..... :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Επίσης πείτε μου τι να κάνω...Να την ξυπνήσω;;;Από τις 12 είναι νηστική.... :o:o:o:o:o Σε χειμερία νάρκη έχει πέσει....Λέτε να πάθει τίποτα;;;;; :?:?:?:?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βίκυυυυυυυυυυυυυυυυ αυτά κάνεις μωρή;;;;Με σεξ τον ρίχνεις τον άντρα σου;;;;; :lol::lol::lol::lol:

Κι εγώ αμα μου κρατάει μούτρα όλως τυχαίως με πιάνει επιθυμία για σεξ... :lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γωγω κατι σαν καταθληψη..ασε πολυ καταπιεση ο Οδυσσεας...αφου απορω πως δεν βρηκε γκομενα...η μηπως βρηκε και δεν το ξερω..... :o:o:o

λες να ψαχτω για κερατα;;;; :lol::lol::lol::lol:

Απλα δεν μπορουσα..αληθεια λεω...αφου και τωρα με κοροιδευει και λεει οτι παλη παραμονη πρωτοχρονιας θα το κανουμε.

αυτα...

σας χαιρετω..παω σπιτακι μου να χαρω το μαναρι μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα μαμα, τι κάνετε κουκλες?

Εχει κάτι ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΕΣ ΜΕΡΕΣ!!! Απιθανες! Δεν λέει να καθόμαστε μέσα..

Τωρα θα ετοιμάσω τα συμπράγκαλά μας, νερά, φρουτα, το βιβλίο μου και θα πάμε κουνιες.. 8-)8-)8-)

Φιλάκιαααααα

Αναστάσι, χτυπα με σκουπόξυλο κάθε βράδυ το ταβάνι και κάνε την κινέζα.. :mrgreen::mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ γωγουλα μου...

εγω μετα τον ανασταση εκανα να κατσω 5 μηνες, οχι να κανω σεξ...

κ εγω υπεφερα ειδικα τις πρωτες φορες μιλαμε για πολυ πονο!!

αλλα σιγα σιγα εφτιαχνε..

εμ πως να σου αντισταθει καλε ο γιωργης!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσακια μου! Τι κανετε?

Να σας πω τον πονο μου και παω να σας διαβασω!

Θυμαστε που ο μικρος εκανε σαν τρελος με το μεμε πριν λιγο καιρο? Ε εχει τις 3 τελευταιες μερες που το παραεκανε και σημερα με ποναει πολυ το ενα στηθος. Εχει πρηστει ο ενας αδενας και ειναι στρογγυλα στρογγυλα κομματια παντου. Παω για μαστιτιδα λετε? Τι να κανω? Εγραψα και στη Λαλα αλλα πειτε και εσεις μεχρι να μου απαντησει!

Παω να σας διαβασω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λενάκι δεν μου έτυχε, αλλά νομίζω καλό κάνει αν βάλεις ζεστές κομπρέσες :? ή ρίξεις το ντους πάνω του με ζεστό νερό και κάνεις ένα ελαφρύ μασαζάκι!!! :?

ρε κορίτσια λέτε να βγει η Ελλάδα από την ΕΕ? :o αν ναι τότε θα χρειαστώ βίζα!!!! :o:o:o:o:shock::shock::shock:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σας διαβασα! ας γραψω πριν ξυπνησει ο μικρος! Η Ε. ειναι στην γιαγια της!!!

Χρυσα να χαιρεσαι τον Χριστοφορο σου!! Να ειναι παντα γερος! Να μου τον φιλισεις!!!!

Γωγουλα σεξ? χμμμ εχω να κανω ακριβος ενα χρονο! 9 μηνες η εγκυμοσυνη συν το μετα μεχρι σημερα. Εχει 4 μερες που προσπαθουμε καθε βραδυ αλλα ποναω τοσο πολυ που δεν αντεχω. Ειναι τοσο σφιχτη που στο τελος βλεπω και αιματακι οταν σκουπιζομαι. :oops: Δοκιμασαμε πολλα αλλα ακομα δεν καταφεραμε τιποτα...Αυτα που λες για την Ιω τα κανει ακριβως και η Ειρηνη. Που να δεις το κεφαλι του μικρου πως ειναι αυτες τις μερες! Γεματο γρατζουνιες βαρβατες με αιμα και καυκαλο! Και εχει και κομμενα νυχια! Δεν κανει να την μαλωνεις λενε ουτε και να της δινεις καμια στο κωλο. Εγω τις εδινα στην αρχη αντανακλαστικα αλλα το εκοψα. Υπομονη θελει...ειναι πολυ δυσκολη η κατασταση. Και εγω κανω αυτο που κανει η Θου. Το μωρο στο μεμε και παιχνιδι μαζι της αλλα διαφορα δεν βλεπω παλι :(

Βλε Λενακι με τις κατσαριδες και τους σκορπιους σου!!! Ανατριχιασα!!!!! Μα καλα τοσες πολλες ειχε στην ΠΑΡΟ? Θα ειχαν κατεβει καλε να παρουνε και αυτες το καραβι να φυγουν :lol: Τα σαλαμανδρακια και εμενα μου αρεσουν! Να τα βλεπω μονο ομως! δεν αγγιζω! :lol:

Θου τι χαζοι ρε στον παιδικο? Δηλαδη αν τους πεις να τον βαζουν και εκει στο γιογιο δεν θα το κανουν? Καλε και εγω δεν πατουσα κουμπια! Τι χαζα ειναι αυτα?

Φραν ποτε κιολας εγινε 2 ο Σεμπ? :shock: Να μας λες πως περνας! Χαιρομαι να σε διαβαζω!

Αργι αυτο θα κανω. Παω για ντουζακι μολις τελειωσω το γραψιμο. Αχ εγω χαιρομουν καθε φορα που εμπαινα στον καρδιοτοκογραφο. Ενιωθα πως ερχομουν πιο κοντα στο μωρο μου!

Αθηνα δεν σου φαινοντε καθολου τα κιλα! Ποτε πας Ελλαδα ειπαμε?

Παω για ντουζ. Δεν αντεχω τον πονο. Φιλια σε ολες! Τα λεμε αργοτερα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρε κορίτσια λέτε να βγει η Ελλάδα από την ΕΕ? :o αν ναι τότε θα χρειαστώ βίζα!!!! :o:o:o:o:shock::shock::shock:

Βρε απο την ΟΝΕ θα βγει οχι απο την ΕΕ.Νομιζω δηλαδη. :?:?

ΡΕ κοριτσια εγω σεξ κανω με λιπαντικο και δεν ποναω καθολου. :oops::oops:

Δεν προλαβαινω να γραψω τπτ αλλο.Σηκωνουμε τα χαλιά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια ευχαριστω γαι τις ευχες για το Σεμπινι!! Να μου τα πειτε κ αυριο!Θα μπω να διαβασω!!!

Γωγω ναι εχω κανονισει για την οργανωση..απλα επειδη δεν εχω ποιος θα κραταει το μικρο, εχω συγκεκριμενες μερες κ ωρες που παω (οταν ο Κ κραταει το μικρο).

θα παω το σαββατο ολη μερα...Ξεκιναω ενα προγραμμα εκπαιδευσης του προσωπικου...Ειχα παει κ το περασμενο σαββατο, τωρα σχεδιαζω το προγραμμα εκπαιδευσης του προσωπικου...κ δουλευω κ απο το σπιτι...Απλα ειναι λιγο σκληρα, δε μπορω να μιλαω για καποια θεματα...ακομα δεν εχω εξοικειωθει με την τραγωδια....Πιστευω θα συνελθω...Και τι να σας πω βρε κοριτσια...να σας μαυρισω? ειστε κ λεχωνες, εγκυες...Δεν ξερω, τελικα ο κοσμος μας ειναι πολυ ασχημος και δεν το εχουμε παρει ειδηση...

Οσο για το μπλογκ..το εχω ξεκινησει..καταφερα να γραψω κ ενα ποστ απλα δεν τολμουσα να το δωσω ακομα...δεν ξερω γιατι...Το διαβασαν καποιοι φιλοι κ με ενθαρυναν να το συενχισω..

Αυτη ειναι η διευθυνση

http://www.franmeg.blogspot.com/

Θα τη βαλω κ στο ΦΒ...

Αυτα...ααα θα ξεκινησω γυμναστηριο σας το ειπα???

Αλλα νεα, εχω κανονισει να παω με τον βοηθο του Κασπερ να τραβηξω φωτογραφιες απο την Καμπαλα..θα με παει στα μερη που δεν πανε ευκολα οι λευκοι...αυτες θα τισ χρησιμοποιησω και πρεπει να ειναι καλες...Αλλα εχω θεμα που θα αφησω το Σεμπινι οποτε η Πααρσκευη γινεται η το αλλο ΣΚ...

Το Σεμπινι εχει προσαρμοστει βρε κοριτσια...απλα βαριεται τα πρωινα οταν δεν βγαινουμε εξω..Το ΣΚ ημασταν ολο σε σπιτια, πηγαμε στη πισινα, πηγαμε σε μια λεσχη καπως exclusive κ ειχε πολυ ωραιο παιδοτοπο εξω...μεσα στην εβδομαδα ειναι καπως δυσκολα, διοτι τρεχω κ εγω για δουλειες μαζι με το μικρο κ εδω δεν ειναι για περπατημα...

Ηρθε κ η καινουρια κοπελα να με βοηθησει..Τελιωσε νωρις τις δουλειες κ της ειπα να παει σπιτι της...μετα εμαθα οτι κανονικα τις κοπελες τις κρατανε εδω μεχρι το απογευμα διοτι ετσι τρωνε κιολας κ το θελουν κ οι ιδιες...Να δω τι θα την κανω μεσα στο σπιτι μεχρι τις 5...εε θα την βαλω να παιζει με το μικρο...Να μη χανει το φαγητο της τουλαχιστον...Ειναι μικρουλα 21 ετων κ εχει ενα κοριτσακι 5 ετων χωρις πατερα...αρα εχει πολυ αναγκη τη δουλεια (αν κ εδω ολοι αναγκες εχουν)..

Αυτα τα νεα μου!!

Σας ζαλισα!!

Πολλα φιλια σε ολες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια

πηρα τις εξετασεις μου..

η γενικη αιματος τα αντισωματα ηταν πολυ καλα

αυτο που με ανησυχησε λιγο ειναι το ζαχαρο.. με οριο 115 εχω 95.

μηπως ειναι ψηλο?? στην προηγουμενη εγκυμοσυνη ειχα μεχρι 80, λετε να κανω διαβητη κυησης???

επισης εχω χαμηλο ειδικο βαρος ουρων, εψαξα λιγο στο ιντερνετ κ λεει οτι αυτο δειχνει οτι υπαρχει καποια βλαβη στα νεφρα, αναιμια η διαφορα αλλα...

αυριο το μεσημερι θα περασω να τις δειξω στο γιατρο..

παναγιωτα δε μπορω να καταλαβω ακριβως πως ειναι κ δεν εχω παθει ποτε μαστιτιδα για να σου απαντησω εμπειρικα, αλλα εχω την εντυπωση οτι στη μαστιτιδα εχεις κ πυρετο

δοκιμασε να κανεις χλιαρα ντουζακια κ απαλο μασαζ στο στηθος

βαζε το μωρο να θηλαζει ετσι ωστε να ακουμπαει το πηγουνακι του πανω στο σημειο με το γρομπαλακι

κ δοκιμασε να το θηλαζεις στα 4!!

ειχα παθει κ εγω κατι αντιστοιχο 2 φορες κ εκανα αυτα τα 3 κ με βοηθησαν πολυ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ λενακι ηθελα να πω... οχι παναγιωτα!!!!!! μπερδευτηκα!!!

καλε σιγα μη μας αφησουν!!! πουθενα δε θα παμε!!

ειναι πολλα τα λεφτα!! καντε παιδια να εχουμε κοσμο να πληρωνει!!

αχ... να δω που θα παει αυτη η κατασταση..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα!

Έχω 38,3 αλλά δεν πτοούμαι!

Χρυσάκι γιορτάζει το αγορακι σου σήμερα; Να τον χαίρεσαι!!! Χρόνια του πολλά! :x

Φραν να χαίρεσαι και συ τον Σεμπ!! :x

Αύριο θα πάω με την πεθερά μου να ψωνίσουμε για το γάμο. Θέλει να πάρει ένα φόρεμα και να μου πάρει και τα χρυσαφικά για τα ασημώματα της νύφης. :P Δε ξέρω τί να πάρω... δε φοράω χρυσά... :roll:

Τες πα.

Δε θυμάμαι τί άλλα ήθελα να πω, πάω να κάνω μπάνιο τη μικρή πριν αρχίσει το νησί.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπεριζω τις πανεμορφες! :):):)

Χρυσα να χαιρεσαι το αντρακι σου!!γερός κ καλοτυχος να ειναι πάντα! :):):):):):)

καλε..για τον καρδιοτοκογραφο!εγω δεν εκανα ποτε καρδιοτοκογραφημα!μονο την ημερα που γεννουσα! :?

κ τοτε,θυμαμαι καλα,δεν πατουσα κανενα κουμπι,αλλα οι μαιες εβλεπαν κατι κ ελεγαν"τωρα εχεις συσπαση"!

αφου κ στο τελος,με διαστολη 10,επειδη απο την επισκληριδιο δεν καταλαβαινα τιποτα,εβλεπαν κ μου ελεγαν"τωρα εχεις συσπαση,σπρωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωξε"!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Αναστασακι τίκανουν οι κατσαριδουλες;;βρε μηπως να εστελνες μερικες επανω;;; ;)

σοβαρα τωρα,ο Α. δεν εχει ενοχληθει ποτε απο τον θορυβο,ή λειπει τις ωρες που γινεται;;;

Νατασακι επεσε η ειρηνη;απο την αρχη της σκαλας μεχρι κατω;; :shock::shock::shock::shock::shock: φανταζομαι τομαρα που θα πηρε η καημενουλα! :(

γωγουλα δεν ξερω..αλλα οπως λενε τα κοροτσια θα περασει..το εχω πει απειρες φορες,κ εγω τον αδερφο μου τον ειχα σακατεψει κ μετα,εντελως ξαφνικα,τον λατρεψα!

μεσολαβησαν βεβαια μερικα χρονακια..αλλα επεζησε! :lol::lol::lol::lol::lol:

κ μου επεστρεψε αναδρομικα ολα τα κλωτσομπουνια που του ειχα απλοχερα χαρισει! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

σεξ ειχαμε κανει μετα το πρωτο 3μηνο..κ απο εκει κ περα με συχνοτητα 1 φορα το μηνα.. :?

μετα τον χρονο νομιζω εστρωσε καπως η κατασταση..

πονουσα τις πρωτες φορες,ο γυναικολογος μου ειχε πει κατι για μια λιπαντικη κρεμα που ποτε δεν πηρα,αφου κ να μπορουσα,δεν ειχα πολλη διαθεση,κ οταν ειχα,θα ηταν ξυπνιο το μωρο ή θα νυσταζα ή θα σερνομουν ή θα ειχα τα ψυχολογικα μου!

εχω σαλταρει ως προς τη διαπαιδαγωγηση..κ θα σας πρηξω ΠΑΛΙ!

Στο παρτυ της ειρηνης,ο γιωργος ηταν στο μπαλκονι κ ειχε παρει στα χερακια του εκεινο το εργαλειο που καθαριζουν τα τζαμια κ εβλεπε ενα σκυλακι στο διπλανο μπαλκονι..

τα λατρευει τα σκυλακια,εχουμε στη γειτονια,δε τα φοβαται κ τα αγαπαει κ τα φωναζει με τα ονοματα τους!

ε!ξαφνικα αρχισε να κουναει αυτο το εργαλειο,κ ν αφωναζει"α κοτωσω,α κοτωσω"! :oops::oops::oops::oops:

δεν ειχε ξαναπει ΠΟΤΕ αυτη τη λεξη..το επαναλαμβανε απειρες φορες..

γυρνωντας σπιτι πηρα τη μαμα μου τηλ. κ,παρα το ηταν η μερα της μητερας,της τα εψαλλα,οτι,επειδη ο γιωργος ηταν εκει την προηγουμενη,κατι του ειπε! :oops::oops::oops:

μαλωσα πολυ μαζι της..αφου η καημενη μου ελεγε"μα μηπως το παραμυθι που του ελεγα ,για τον κυνηγο που σκοτωσε τον λυκο.."

κ σημερα με πηρε κ μου ειπε οτι θυμηθηκε..οταν ηταν στο παρκο,μερικα παιδακια επαιζαν με σπαθια κ φωναζαν"θα σε σκοτωσω" κ κυνηγιοντουσαν κ ο γιωργος ετρεχε απο πισω τους..

κ ρωταω εγω..ΤΙ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΝΩ Κ ΤΩΑ Κ ΓΙΑ ΟΠΟΙΑ ΑΛΛΗ ΣΤΙΓΜΗ ΣΥΜΒΕΙ ΚΑΤΙ ΠΑΡΟΜΟΙΟ;;δεν μπορω να ειμαι εκει κ να διαγραφω συμπεριφορες τριτων,ουτε εγω βεβαια ειμαι τελεια,αλλα αυτο ειναι αλλο θεμα..

να τα αφηνω,να εξηγω κ απο εκει κ περα να περιμενω πως θα μεγαλωσει κ θα τα αποβαλλει αυτα;;

μα καταντραπηκα.. :oops:

σισσακι περαστικα σου νονακα!ηθελα να σου πω!κ εμας στο γραφειο,στον πινακα ανακοινωσεων εβαλε μια συναδελφος προσκλητηριο!αλλα για να μην τυπωσει πολλα..γλεντι δεν ειχαν κανει,τσεκαρισμενο!

το θεμα σου ειναι πως αν τους καλεσεις μονο εκκλησια θα φανει σα να το κανεις για το δωρο;;πες την αληθεια!οτι το τραπεζι θα ειναι σε κλειστο οικογενειακο κυκλο,αλλα θα χαιροσουν πολυ να τους εβλεπες στη στεψη!

εγω παντως δωρο,εστω κ μικρο, κανω ,οταν με καλουν,ανεξαρτητα απο το αν θα παραβρεθω..νομιζω οτι κ οι περισσοτεροι.. :?

φρανιτακι σε διαβαζω κ με συνεπαιρνεις..τελικα ειμαστε ολοι κλεισμενοι στον μικροκοσμο μας κ θεωρουμε προβληματα κατι πραγματα που για αλλους ειναι πολυτελεια κ μονο να τα σκεφτουν..

πολυ σε θαυμαζω για το εργο που θα προσφερεις εκει..κ σιγουρα ο σεμπ θα ειναι πολυ υπερηφανος για τη μανουλα του! :):)

χρονια του πολλα για αυριο!να τον καμαρωνεις παντα,να σου χαριζει ολη την ευτυχια της ζωης με ενα του χαμόγελο κ να ειναι γερός κ ευτυχισμενος!!

Λενακι μαιμουδακι γελαωω!με τον τολη κ τις κατσαριδες που δε τις διακοπτε πανω σε σταση! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

πανεμορφες σας φιλω!!

αυριο θα παω κ στην ασσηρο,θα ειμαι εκει επιτηρηση στις πανελλαδικες κ θα παμε να ενημερωθουμε!oh yes!θα οδηγησω και εκει!!!με συνοδηγο φυσικα τον συναδελφο,καθοτι καινουρια διαδρομη,νεες περιπετειες!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

καλο μας βραδυ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι κανετε?

εγω ειμαι στο πατρικο μου(στο μπαμπα μου που συνεχιζω να λεω..κ θα λεω..)

ειναι εδω η αδερφη κ ειπα να κοιμηθω εδω..τι υπνο θα κανω δε ξερω..

ο θοδ στο παρκο κ εγω στο διπλο με το μικρο ακριβως διπλα του..τον εβαλα για υπνο κ ακομα να κοιμηθει

αφου με εχει σπασει τα νευρα,ολο κατι κ καλα θελει..ε φωναξα δε αντεξα..

σισσιω αντε αυριο αθ χρυσωθεις :D:D

περαστικουλια κ παλι

ιουλια μη το δινεις σημασια :?

οσο για αυτο που λες..τωρα ειναι μικρα κ το διαχειρηζεσαι το θεμα..μετα να δουμε τι σκατα θα κανουμε

με φιλους κτλ

αχχχχχχχχχχχχ

φρα αντε ρε..διχρονιζει το σεμπ?ουυυυ

γωγω κ γω ποναω ρε γμτ..αλλα ορεξη μηδεν :oops:

φιλια σε ολες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μα λεει συνδεδεμενη θουλη κ απανταει η σωσω..ελα χριστε κ παναγια

ααα αναστασι..τη εχεις πει ρε τιποτα για τη φασαρια?

μα ελεος..κριμα ρε γμτ..μα τι τραβας κ συ :evil::evil::evil:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...