Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρές του βυζονυχτίου Νο.41 - Η ώρα της Αφοδίτης!!!!!


Recommended Posts

η κατσαριδα της αναστασιας χτες με στοιχειωσε στα ονειρα μου!! κ η αφρο επισης γιατι ολο σκεφοτμαι αν ποναει κ ποτε θα γεννησει!!!

ειδα οτι ειχες ερθει αφροδιτη στο σπιτι κ μιλουσαμε κ ξαφνικα αρχισαν να ξεφυτρωνουν κατι κατσαριδες απο το χαλι! εσυ τις χτυπουσες με ενα 12ποντο κ χαιροσουν!!! :lol::lol::lol:

πρεπει να εξολοθρευσες τουλαχιστον 20!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Γεια σας μανούλες....Χρόνια πολλά για χθες..Να μας χαίρονται και να χαιρόμαστε τα παιδάκια μας και να έχουμε την υγεια μας... :D:D:D

Κοριτσάρες μου είχατε χθες επέτειο χρόνια σας πολλά...Πάντα ευτυχισμένοι και ερωτευμένοι.. :x:x

Χρυσάκι χρόνια πολλά και για τον ΦΟΦΟ..Να τον χαίρεστε..Γερός και ευτυχισμένος να είναι.. :D:D:D Μπράβο για τα κιλάκια!! ;);) Μια χαρά πας...

Αρζτιιιιιιι στο θέμα ύπνος της μπέμπας..Έχω σταματήσει να την ξυπνάω..Δεν ανάβω φως...Ενα πολύ μικρό έχω μόνο για να μπορώ να δω..Δεν την αλλάζω παρά μόνο όταν έχει κάνει κακά, αλλά με το άλλαγμα ξυπνάει και τσιρίζει..Γενικά δε γουστάρει καθόλου να τη γδύνω...Αφινιάζει, ουρλιάζει..Η Ιω δεν είχε πρόβλημα.... :roll::roll::roll:

Επίσης, ΜΑ ΚΑΤΣΑΡΙΔΑ ΣΤΟ ΠΡΟΣΩΠΟ;;;;;; :o:o:o:o Θα είχα πάθει ΣΟΚ!!!!!!!

Αναστασάκι μου γλυκό sorry ρε....Δεν κατάλαβα ότι δεν με πήρες απο τα μούτρα.... :lol::lol::lol:

Επίσης, επειδή μίλησες για κατσαρίδα, θες να σου πω τι είχα βρει στο παλιό το σπίτι ένα καλοκαίρι;;;;;;Νταλάκι...Κι επειδή ίσως εσείς να τα λέτε αλλιώς..Σαμιαμίδι... :o:o:o:o:o

Αυτά τα σιχαμερά μπεζ σαβράκια που εμφανίζονται το καλοκαίρι....

Και το κορυφαίο;;;Ο παππούς μου μια φορά πριν χρόνια νιώθει κάτι στο πρόσωπό του την ώρα που κοιμόταν και ήταν ΠΟΝΤΙΚΙ....... :o:o:o:o:o:o:o:o:o

Δε θέλω να λέω μεγάλες κουβέντες, αλλά μάλλον κατάφερα να της αλλάξω τις ώρες ύπνου... :D:D:D:D:D:D Δυο μέρες τώρα, μένει ξύπνια το απόγευμα, κατά τις 10 παρά την κάανω μπάνιο, χαλαρώνει, κατά τις 11 την ταίζω και μέχρι τις 12 το αργότερο έχει κοιμηθεί... :D:D:D:D:D

Κυριακή ξημερώματα ξύπνησε από τις 11 στις 2.30 και μετά 5.30 και χθες έφαγε 11, κοιμήθηκε 12 και ξύπνησε 4.45.... :D:D:D:D:D:D:D:D

Την αγαπώ πολύ μωρέ...

Επίσης, το ματάκι της έχει μικρή μόνο βελτίωση..Μετά από σχεδόν μια εβδομάδα, δεν έχει περάσει ακόμα..Παρά το οτι έβαλα κολίριο.. :twisted::twisted::twisted: Κι επειδή μου είχατε πει για τον παιδίατρο πως έβγαλε διάγνωση από το τηλ, δεν ήταν εδώ..Έλειπε σε συνέδριο και μου το είχε πει ότι θα λείπει.. :?:?:? Σήμερα τον ξαναπήρα τηλ, του είπα ότι δεν είδα βελτίωση και μου είπε ότι "ίσως χρειάζεται διάνοιξη του πόρου" και μου σύστησε ένα οφθαλμίατρο μόνο για παιδιά..Αλλά έχουμε δικό μας και θα την πάμε την Τετάρτη να τη δει.. :roll::roll::roll: Πάντως, μίλησε μαζί του ο Γ. και του είπε ότι είναι πολύ συνηθες και ότι μπορεί να περάσει μόνο του όταν το παιδί φτάσει 6 μηνών... :roll::roll::roll: Κάποια μου το είχε αναφέρει εδώ, αλλά δε θυμάμαι ποια... :oops::oops::oops::oops:

Τώρα πάμε στο άαααααλλο μεγάλο θέμα...Η Ιω το έχει ταράξει το μωρό... :(:(:( Έχει γίνει πολύ επιθετική..Πάει δήθεν να τη φιλήσει και τη δαγκώνει (αφήνει τα δόντια της πάνω), το μωρό ουρλιάζει, προχθες τη χτύπησε "κατά λάθος" με το κομπιούτερ της τηλεόρασης στο κεφαλάκι της :cry::cry::cry::cry: , της τραβάει τα χέρια....Πάει να τα κάνει και καλά σαν χάδια και την κοπανάει..Επίσης, ξυπνάει το βράδυ με ζητάει και ουρλιάζει...Ζηλεύει τρελά...Νομίζω ότι επηρεάζεται από το θηλασμό... :?:?:? Με βλέπει όλη μέρα να θηλάζω, να ρεύω και να την αλλάζω και παθαίνει ΣΟΚ... :(:(:(:cry::cry::cry::cry: Τι να κάνω;;;; :roll::roll: Πως να το χειριστώ;;; :roll::roll::roll:

Όσο δεν θηλάζω κλπ ασχολούμαι μαζί της...ΜΟΝΟ ΜΑΖΙ ΤΗΣ...Της λέω ότι τη λατρεύω, τη φιλάω συνέχεια...Αρκετές φορές βέβαια όταν κάνει έτσι το μωρό εξαντλείται η υπομονή μου και της φωνάζω... :oops::oops::oops::oops::oops:

ΤΑ ΦΩΤΑ ΣΑΣ...

Σισσάκιι μου περαστικά ρε..Αμαν πια με τις παλιοιώσεις... :twisted::twisted: Επίσης, μην τους καλέσεις..Κι εμείς στο γάμο κάναμε ό,τι και η Τζούλια...Όσους είχαμε στην εκκλησία είχαμε και στο τραπέζι..Αλλά επίσης δεν τον πληρώσαμε εμείς το γάμο, αλλά οι γονείς μας... :roll::roll:

Αφροοοοοοοοοοοοο καθάρισαν τα φορμάκια ε;;;Εμένα πάντως των Mothercare δεν έπαθαν τίποτα..Σαν καινούρια...Κρατάς γερά ακόμα ε;;; :lol::lol:

Καρδιοτοκογράφο στην Ιω έκανα από την 30η εβδομάδα και μετά κάθε φορά που πήγαινα στο γιατρό.... :?:?:? Τώρα καμία..Κατευθείαν στη γέννα...

Λενάκι μου χαλάρωσε και αγνόησέ τους...Ας κόψουν το λαιμό τους με τη γιορτή.... :twisted::twisted:

Νατάσα θέλουμε φωτος από τα γενέθλια..Αντε χρυσοχέρα μου... :D:D Επίσης και η Ιω έχει πέσει από τις σκάλες (4 σκαλιά)..Ρυτυχώς έπεσε με την πλάτη και δεν έσπασε το κεφάλι... :?:?:?

Το βιβλίο της Πατσούρου πήγα πάλι και το έψαξα το Σάββατο..Και δεν το βρήκα... :(:(:( Να στο στείλω με τη μια σελίδα σκισμένη;;;;; :oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops:

Θουλάραααααα μου τι νέαααα;;;; :roll::roll::roll: Θέλω να σε πάρω τηλ κι εσένα και την άλλη συμπεθερα μου.... :oops::oops::oops:

Αθηνά εγώ στις 15/5 δεν μπορώ σιγουρα...Την Τετάρτη συμπληρώνεται λενας χρόνος από το θάνατο του μπαμπάκα μου... :cry::cry::cry::cry: Και την Κυριακή στις 15 θα κάνουμε το μνημόσυνο οπότε θα είμαι Θήβα... :?:?:?

Παναγιώτα είσαι η μόνη συνειδητοποιημένη αγορομάνα... :lol::lol::lol: Μεγαλώνεις 2 γαϊδούρια... :lol::lol::lol::lol:

Καρολινάκι χαίρομαι που είσαι καλά..Μας λείπεις... :x:x

Λενάκι εκ Γερμανίας υπομονή και όλα θα φτιάξουν... :x:x:x:x:x

Νατασούλα γιατί σε στελνουν συνέχεια ταξίδια ρε;;;;; :?:?:?:twisted::twisted:

Θεσσαλονικιές σε τι ομιλία θα πάτε;;;;; :roll::roll::roll::roll:

Α, δε σας είπα..Η πληγωμένη θηλή μ'αλλον επανέρχεται... :D:D:D:D:D Έκοψα το σπαθόλαδο και βάζω συνέχεια γάλα μου και Purelan..

Επίσης, φαγητό τρώω λίγο, γλυκά σχεδόν κάθε μέρα, αλλά συνεχίζω να χάνω βάρος... :D:D:D Θα πάρω και μια ζώνη για την κοιλιά...Να μαζέψει λίγο... ;););)

Αυτάααα...Περιμένω τη μικρή να ξυπνήσει να θηλάσω... :D:D:D Αλλες φορές ακόμα και μες στη μέρα το τραβάει και 4ωρο και άλλες θέλει στο 2ωρο να ξαναφάει.... :lol::lol::lol:

Ξυπνάεεεεεεειιιιι....Άρχισε τα νιαουρίσματα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

συμπεθερα τελεια με τον υπνο της μικρης!!!!

τωρα για την ιωαννα ειναι φυσιολογικο να ζηλευει κ το ξερεις..

μπορεις οσο τη θηλαζεις να εχεις ενα παραμυθι κ να της το διαβαζεις

κ να της λες να σου φερει το ενα η το αλλο να σε βοηθησει πχ οταν την αλλαζεις

η να τραγουδατε κατι στη μπεμπουλα ενω τρωει..

δηλ σκεψου δραστηριοτητες που θα ενταξουν κ την ιωαννα στις δραστηριοτητες σου με τη μπεμπα..

να τη συνηθιζει καλυτερα.

αυτο για το ματι μπορει να στο ειπα κ εγω..

το εκανε κ ο αναστασης κ μου ελεγε ο παιδιατρος μην τυχον κ του βλαω τπτ επανω, ειναι φυσιολογικο κ φευγει μετα απο λιγο καιρο μονο του

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΩΓΩ ενα θα σε πω..θα παρει καιρο αυτο που περνας..θα κανε το κυκλο του κ θα επανελθει η ιω.

ολοι το περασαμε..κ ετο περναμε..εμας στο μηνα πανω εγινε αλλο παιδι..αυτο που επριγραφεις..κ σιγα σιγα με πολλυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ υπομονη συνηλθε

εγω θα σου λεγα να τη ταιζεις κ για το ρεψιμο αλλαγμα πανς κτλ να το κανει αλλος..καμια μαμα-πεθερα..

κ φυσικα να συνεχισεις αυτο που κανεις..να παιζεις ΜΟΝΟ με τη ιω

αχ μωρε αφηνει δηλ σταμπα απο τα δοντια της :cry::cry:

πονεσε η καρδουλα μου..αχ μωρε τι τραβανε κ τα μικρα κ τα μεγαλα

επισης συνιθισες να βλεπει γιγαντα την ιω? :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας!! Μπηκα κ εγω η ξενιτεμενη!! Αχ δεν μπορω να τα διαβασω ολα, παρα μονο την τελευταια σελιδα...

Αφροδιτη που πονας??? λες να γεννησεις νωρίτερα?

Κατι για κατσαριδα διαβασα....χμμ εδω δεν εχω δει ακομα, αλλα στην Ιορδανια στο σπιτι ειχα παρα πολλες...εβαζα φαρμακο κ εβρισκα δεκαδες πτωματα...Καποια στιγμη παραιτηθηκα απο τη μαχη της κατσαριδας...απλα τις αγνοουσα...

Τις σιχαινομαι παντως....

Γωγω ζηλευει η Ιωαννα??? ρε κοριτσια αναμενονεμο δεν ειναι?? και αυτα μωρα ειναι, 2 ετων ειναι πολυ μικρα...μεχρι τωρα ηταν μονα κ ξαφνικα πρεπει να μοιραστουν τα παντα...Δεν εχω συμβουλη Γωγω μου γιατι δεν ζω κατι παρομοιο, μαλλον μονο υπομονη μπορεις να κανεις, τιποτα αλλο...Αυτος ειναι ενας απο τους πολλους λογους που δεν θελω παιδια σε κοντινη ηλικια (καλα γενικα δεν θελω δευτερο εγω, αλλα λεμε τωρα)..

Σας ειπα πως αυριο εχει το Σεμπινι μου γεννεθλια???? Μπαινει 2 ετων...αχ μεγαλωσε! Του παραγγειλαμε τουρτα σημερα...δεν θα κανουμε κανα παρτυ, ακομα ξερουμε λιγο κοσμο, αλλα μια τουρτα θα την κοψουμε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εμενα ο μικρος οσοσ παει κ κοιμαται λιγοτερο τη μερα..νομιζω..

δηλ χθες εβλεπα της νατασας..μονη κοιμηηηηθηκε κ για αρκετη ωρα..

ενω εμενα μεεεεχρι αν κοιμηθει πεφτει η πιπιλα κ οοοταν κοιμηθει στο τεταρτο ξυπναει..τι να προλαβω να κανω?????????????

φρα δε σε διαβασα

ξυπνησε

φιλιααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ φρανιτακι 2 χρονων κ ο σεμπ??? καλε πως μεγαλωνουν τα μωρα μας?!!!

πω πω πως τις αγνοουσες...

μου θυξμιζεις τον τολη που οταν τα ειχαμε πρωτοφτιαξει εμενε σε ενα σπιτι πολυ παλιο στη μαρτιου οσες ξερετε κ ειχε πααααααααρα πολλες κατσαριδες!

ειχα παει να τον βοηθησω (μετακομιζε) κ εβρισκα παντου κατσαριδες!!!!!!!! τις βλεπαμε μεχρι κ να κανουν σεξ!! κ ο τολης δεν τις σκοτωνε αν ηταν σε σταση, τις λυποταν!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

επισης δε θα ξεχασω ποτε ενα καλοκαιρι στην παρο.. ξημερωματα περιμεναμε το καραβι για να φυγουμε... το λιμανι ηταν ΚΑΤΑΜΑΥΡΟ απο τις κατσαριδες!!!!!!! ηταν τοσες πολλες!! νομιζα οτι πρωταγωνιστουσα σε θριλερ! ανεβαιναν πανω σε κατι κινεζους κ αυτοι τις κοιτουσαν κ γελουσαν!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ξανα γειαααα σας!(ειμαι μεγαλη κυκλοθυμ-άρα τελικα!)

Κορτσουδια δε θα καταφερω να ερθω στην ομιλια(θηλασμος νηπιων Γωγω μου).Νατασακι γι'αυτο σε επαιρνα..!

Γωγουλι δεν ξερω τι να σου πω για την Ιω.Αυτες που το ζουν-εζησαν ξερουν καλυτερα!

Χρυσααααα να χαιρεσαι τον υπεροχο αντρακο σου και να τον καμαρωνεις μια ζωη!!!!!

Θουλαρα μου κατι ρωτησες...Τι?? :?

Α!Η Νατασα εγραψε κατι λαθος σε εκεινο το θεμα με την εργασια περι θηλασμου.

Νατασουλα αυθημερον θα πας???

Ερη που εισαι?Ολα οκ??Θα μπεις να με βοηθησεις στο σιτιβιλ πλιιιιζ? :oops::D Γωγω κ εσυ!Παρατα τα παιδια κ παιζε παιχνιδια! :lol::lol::lol:

Εγω εκανα αρκετες φορες καρδιοτοκογραφο(λογω απειρων συσπασεων απο τον 7ο).

Το κουμπακι το πατουσα μονο μια φορα αλλα οχι στις συσπασεις!Σε καθε κινηση του μωρου!Μηπως μπερδευτηκατε Λενα-Θουλη?Ή μηπως ειπατε τπτ ποντιακο κ σας ειπαν να πατατε κ καλα στις συσπασεις αφου σας "εκοψαν" πως δεν τα ξεχωριζετε??? :lol::lol::P:P

Επανερχομαι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπουαχαχαχαχαχαχα εκσταση!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol:

κ εμεις στις κινησεις το πατουσαμε!! (ε θουλη?? :lol::lol::lol::lol::lol: )

δεν πιστευω να ειδες κ αλλη κατσαριδα!!

γωγω εγω τα σαμιαμιδια πολυ τα αγαπω!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τας ενα κουμπι..τι να πω :roll:

α ναι σωστα νατασουλα,,οταν αισθανεσαι να κουνιεται το μωρο..εμεναν κοιμοταν γιαυτο κ εκατσα 1,30 ωρα

χρυσα 6??????????ουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ τελεια

:evil::evil::evil::evil:

εδω διευκρινιζω οτι εκανα λαθος..

γτ δε θα ερθεις? :roll::roll::roll::cry::cry::cry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λένα παραμύθια δε διαβάζω όταν θηλάζω... :?:?:? Τραγουδάκια της λέω, αλλά δε θέλει..Όσο για τη συμμετοχή όσες φορές τη φωνάζω, πάει και πέφτει κατευθείαν πάνω στο μωρό και του αλλάζει τα φώτα... :(:(:(:(:(:(:( Όσο και να της λέω "ήρεμα, είναι μωράκι, πονάει κλπ"... :roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll:

Θου κανονικά τα δόντια πάνω στο μωρό..Μια στο μέτωπο, μια στο χέρι, μια στη μύτη...Πάει της πιάνει τη μούρη και της τη ζουλάει με τα γιγάντια χεράκια της, η μικρή δυσανασχετεί και μετά ουρλιάζει... :(:(:(:( Ξέρω ότι δεν είναι σωστό, αλλά χθες ξέρετε τι της είπα μήπως ηρεμήσει;;;;; :oops::oops::oops::oops::oops: Αφού τη δάγκωσε και τη χτύπησε και η μικρή έκλαιγε, της είπα ότι θα έρθει ο παλιατζής να πάρει την μπεμπούλα αφού δεν τη θέλει και τη χτυπάει... :oops::oops::oops: Και φώναζε "Όχιιιιι..Μην τη πάει....Την αγαπάω τη μπεμπούα μου..." και πήγαινε και τη φιλούσε κανονικά χωρίς δόντια και τα σχετικά... :roll::roll::roll::roll:

Επίσης Θου έχω να σου πω ότι όταν τη βάζω στην αλλαξιέρα την Ιω μετα το μπάνιο να τη ντύσω εξακολουθεί να μου φαίνεται ΓΙΓΑΝΤΑΣ....Αυτό το πιπί της μου φαίνεται ΤΕΡΑΣΤΙΟ... :oops::oops::oops::lol::lol::lol::lol::lol: Αφού τη ρωτάω την Ιω "Πως σε λέει η μανούλα;;;" και μου απαντάει..."Γιγαντάκι" και γελαμε μαζί... :lol::lol::lol::lol::lol:

Φρανιτάκι τι έγινε με το πρόγραμμα που θα συμμετάσχεις;;;;; :D:D:D Το μπλογκ προχωράει;;; :roll::roll::roll::roll: Καλέ γίνεται και το Σεμπίνι 2;;Αχ μεγάλωσε κι αυτό.... :D:D:D Να τα εκατοστήσει το κουκλάκι..Να είναι γερό...Εσύ πως νιωθεις;;;;;

Αναστασίααααααααααααααα μωρή δεν παίζω σιτιβιλ...Ούτε καν ξέρω πως παίζεται... :?:?:? Τα αιτήματα που σου έστελνα στα έστελνε ο άντρας μου, ο οποίος είχε εθιστεί με τη μαλακία και έπαιζε και από το δικό μου λογαριασμό για να του στέλνω αιτήματα... Για την ακρίβεια να τα στέλνει μόνος του στον εαυτό του:lol::lol::lol::lol::lol: Να φανταστείς με είχε ρωτήσει ποια φίλη μου παίζει σιτιβιλ για να την κάνει add να ανταλλάσσουν αιτηματα και νομίζω είχε στείλει αίτημα φιλίας στη Νατασούλα μας... :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: Ευτυχώς κατάλαβε ότι ολόκληρος μαντράχαλος έπαιζε σαν τρελός σιτιβιλ και το έκοψε μαχαίρι... :lol::lol::lol::lol:

Συμπεθέρα είχα καταλάβει ότι είσαι ανωμαλάρα αλλά όχι και τόσο...Μα γιατί τα αγαπάς τα σαμιαμίδια;;;;; :o:o:o:shock::shock::shock::shock: Είναι απλώς σιχαμεράααα... :ymsick::ymsick::ymsick::ymsick::ymsick::ymsick:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γωγώ είναι φυσιολογικό να ζηλεύει, κι εγώ έκανα αυτό που λέει η Μάρθα την Έλενα στο μεμέ και ταυτόχρονα ασχολιόμουν με τον Μιχάλη, παίζαμε, διαβάζαμε παραμύθια κτλ, βέβαι εμένα ήταν πιο εύκολο γιατί ο Μιχάλης ήταν πιο μεγάλος και καταλάβαινε περισσότερο. Με τον καιρό θα συνηθίσει

Ταξίδια πηγαίνω είτε για έργα που έχουμε εκτός είτε για δημοπρασίες

Φρα να σου ευχηθώ από σήμερα για τον Σεμπ γιατί αύριο δεν ξέρω αν θα προλάβω να μπώ. Να τον χαίρεσαι, να είναι πάντα ευτυχισμένος και να τον καμαρώσεις όπως επιθυμείς :D:D:D

Αναστασία γιατί δεν θα έρθεις?

Ναι αυθημερόν θα πάω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλα Λενα μου τι κ*λ* σχολειο ρε συ???Τους ψαξανε πολυ για να τους μαζεψουν ολους εκει? :evil::evil:

Αχ τι ειναι αυτα που λες με τις κατσ.!Παθαινω απανωτα εγκεφαλικα!!! :lol:

Α!Ωραια!Το ελυσε η Νατασουλα το θεμα με την κινηση μωρου! :lol:

Αργυ οι κινησεις καμια φορα μπορει να ειναι εντονες κ να καταγραφονατι ως μικρες συσπασεις...Ε για να ειναι σιγουροι σου λενε να πατας το κουμπι για να τις ξεχωρισουν(οταν το πατας μπαινει μια γραμμουλα>)

Το καλοκαιρι στη χαλκιδικη η ξαδερφη μου κοιμηθηκε στον κατω οροφο...Καποια στιγμη ξυπνησε γτ ενιωσε ενα χαδι στο μπρατσο της...Ηταν ενα τοσοδουλι βατραχακι!!!! :lol: Επαθε σοκ!Ανεβηκε στον καναπε κ προσπαθουσε να μην τσιριξει!!με τα 1000ζορια το εβγαλε εξω!!Μα τι χαζη!Ηρθε ο πριγκιπας βατραχος κ αυτη τον εδιωξε! :lol::lol::lol: (λετε ο δικος μου πριγκιπας να ειχε μορφη κατσαριδας κ να τον ψεκασα?και τον εριξα κ στην τουαλετα! :lol::lol::lol: )

Φρανιτα με το καλο τα γενεθλια!!!! :D

Θου μετα το διαβασα οτι το διευκρυνησες!!!Ρε συ μπας κ με παρεξηγεις???Κ εγω γουσταρω τοοοοοσο πολυ να σε πειραζω γμτ!!!! :D:D

Δε θα ερθω για πολλους λογους!Βαριεμαι,η Α τωρα κοιμηθηκε,ο μπαμπας της εχει ραντεβου στις 6 κ δε μπορει να την εχει,στις 7 θα γυρισει κ θελει να τη δει αφου ελειπε σκ...!

Γωγω πες τον αντρα σου να μπει να με βοηθησει ρε συυυυυ~! :lol::lol::lol::lol: Μικρος ειναι ακομη!αστον να χαλαρωνει στο πσ!!! :P:P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φρανιτακη μου τι καλα..θα σου ευχηθω αυριο!!!!!!

Πως τα πας εκει;;; γραψε εντυπωσεις και πες μας νεα σου!!!

παιδια σημερα δεν λειτουργω...μ'αρεσει που θα παω και σπιτι και θα φτιαξω και την φορολογικη δηλωση της μαμα μου τρομαρα μου..

Α..σημερα πηγα και πηρα κατι βιβλια...θα εχω τι να διαβαζω...χαχαχα...οποτε προλαβαινω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ααααααα θυμηθηκα κ κατι αλλο σιχαμερο!!

μια κοπελα ηταν αναπληρωτρια σε ενα χωριο στη σπαρτη κοντα!

σηκωνοταν το πρωι κ οπως εριχνε την κουβερτα στην ακρη για να σηκωθει ακουγε καθε μα καθε πρωι κατι τσακ τσακ τσακ! ειχε περιεργεια κ ενα πρωι δεν την εριξε αλλα κοιταξε να δει τι κανει αυτο τον ηχο!!

κ ξερετε τι ηταν???????????

αυτα που ανεβαιναν καθε βραδυ πανω στην κουβερτα της κ εκαναν τσακ τσακ οταν επεφταν κατω ηταν σκορπιοι!!!!!!! δεκαδες!!!! ιουυυυυυυυυυυυυ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Επίσης κοριτσάκια να σας πω κάτι;;;Αλλά μη με παρεξηγήσετε....Ντρέπομαι.. :oops::oops::oops:

Σκέφτομαι την πρώτη φορά που θα κάνουμε σεξ με τον Γ. όταν σαραντίσω και με δει ο γιατρός και με λούζει κρύος ιδρώτας.... :cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry:

Στην Ιω την πρώτη φορά που πήγαμε να κάνουμε σεξ μετά τη γέννα υπέφερα... :oops::oops::oops: Εκλαιγαα... :oops::oops::oops: Αφού για να καταλάβατε μετά από 2-3 φορές ολοκληρώθηκε η πράξη... :roll::roll::oops::oops::oops::oops::oops:

Και φοβάμαι μήπως είναι και τώρα το ίδιο.... :?:?:?:?:?

Για πείτε..Όλες το ίδιο είχατε ή μόνο εγώ πονούσα τόσο πολύ;;;;; :roll::roll::roll: Επίσης έχουν σχέση τα ράμματα;;; :roll::roll::roll: Τότε είχα πολλά..Τώρα ή 4 ή 5... :roll::roll::roll:

'Εφαγα για μεσημέρι χόρτα-βλήτα και τώρα πίνω μια coca cola... :oops::oops::lol::lol::lol:

Αναστασία πιπίνι είναι ακόμα το μωράκι μου....Τον Αύγουστο κλείνει τα 32... :D:D:D:D:D Και έχει ήδη 2 παιδιά..Αλλά εγώ είμαι ακόμα πιο πιπίνι...26,5 παρακαλώ... :lol::lol::lol::lol: Και μου λέει ότι "μπαγιάτεψα..."Με γνώρισε 21... :evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil:

Μόνος του το έκοψε ρε..Εγώ δεν του είπα τίποτα..Εντάξει που και που μουρμούριζα.... 8-)8-):lol::lol::lol::lol::lol:

Νατασούλα είμαι σίγουρη ότι δεν παίζεις εσύ... 8-)8-)8-) Μήπως η Έλενα χρησιμοποιεί τον κωδικό σου;;;; :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Συμπεθέρα μουυυυυυυ ανωμαλιάρα μου θα σου πάρω ένα δώρο στη γιορτή σου να σου στείλω να το έχεις για κατοικίδιο..... :lol::lol::lol::lol::lol:

Σκορπιοί;;;;;;;;;;;;;; :o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o

Εγώ όταν ήμουν μικρή την ώρα που ξάπλωνα να κοιμηθώ με έπιανε μια παράνοια ότι θα έρθουν φίδια στα πόδια μου... :?:?:?:?:? Και σηκωνόνμουν και πήγαινα στα μουλωχτά και ξάπλωνα στο κρεβάτι του αδερφού μου ανάποδα (με τα πόδια του στη μούρη μου).... :lol::lol::lol::lol::lol::lol: Οποτε με έπαιρνε χαμπάρι γινόταν χαμός... :lol::lol::lol: Αλλά έκλαιγα για να με λυπηθεί και με άφηνε να κοιμηθώ μαζί του... :lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Bre koritsia πειτε μου τι να κανω?Καθε μεσημερι(6στα 7στανταρ) και καθε βραδυ 9-12μμ κανουν τοοοοσο θορυβο λες κ το κανουν επιτηδες(οι απο πανω)...Τωρα τιναζει χαλια :shock::shock::shock:

Επισης σαν να σερνει επιπλα... :twisted::twisted::twisted:

Ανεβαινει ενας κομπος στον λαιμο κ προσπαθω να τον καταπιω αλλα...Θα σαλταρω γμτ.Ρε που εμπλεξα? :twisted:

Τι ειναι το σεξ βρε Γωγω???Κανε μεταφραση!!! :lol::lol::lol::lol::lol:

Επεξ.

Την ξυπνησε........ :evil::evil::evil::evil:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστασίααααα η πεθερά μένει από πάνω;;;;;;; :lol::lol::lol::lol::lol::lol: Μήπως προσπαθεί να σου αποδείξει ότι είναι καλή νοικοκυρά και όοοοολη την ώρα κάνει δουλειές;;;Μήπως προσπαθεί να σου τσιτώσει τα νεύρα;;;;Βέβαια για να μην είμαστε και κακοπροαίρετες...Μήπως προσπαθεί να σου πει ότι είναι ξύπνια και σε προσκαλεί για καφέ;;;;;; :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σεξ δεν ξέρω τι είναι...Έχω ξεχάσει...

Αθηνάαααααααααααααααααααααααααααααα έλα μωρή να μεταφράσεις.... :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Επίσης...Η μικρή τελικά δεν ξύπνησε για φαγητό....Πολλές ώρες έχουν περάσει...Την τάισα στις 12, κοιμήθηκε 2.15 και ακόμα κοιμάται.....Μα δεν πεινάει;;;;; :shock::shock::shock::shock::shock:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστασια το ιδιο που παθαινει και η δικη μου η απο κατω κατω που καθε πρωι 7:30 σφουγγαριζει την κουζινα - που ειναι κατω απο την κρεβατοκαμαρα και το παιδικο- και μετακινει καρεκλες και τραπεζια..

Κουραγιο μανα!!!!!!

Γωγω σεξ μετα τον τοκετο;;;..για να θυμηθω...γεννησα 26/05..και σπασαμε το ροδι στις 30/12 στις 23:55.... :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜαμαΘουλ και εγω εχω κοιμηθεί στον καρδιοτοκογραφο. Ημουν πτωμα, δεν είχα την παραμικρή αντοχή και άραξα μισή ώρα και κοιμηθηκα. Ξυπνησα με άλλη ενεργεια!!!! :lol:

Εμενα ενας απαντεωνας μεγαλογιατρος μου εκανε τοκογραφημα στην 16η εβδομαδα. Εννοειται οτι δεν ξαναπατησα. Τον γυφτο! Να τον ειχα μπροστα μου τωρα να τον εκανα μαυρο απο τις μπουνιες!

Απαπαπα! Τι ενστικτα ειναι αυτα που εχω;;;; :shock:

Νατασα εχω +8 κιλά. Το φορεμα ειναι νουμερο 10!!!!!! Ετοιμοτο φαγακι της μικρης. Τρεχω να το σερβιρω.

Εγραψα και δε το καραχωρησε. Τωρα που ξαναεγραψα περασαν 4 σελιδες!!!! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Θα πάω σήμερα... δε ξέρω τι είναι καλύτερο.. να περιμένω να αδιαθετησω η να με καθαρίσει? Φοβάμαι γενικά αλλά δεν έχω άλλη επιλογή... επίσης πρέπει να σκεφτώ από δω κ πέρα τι να κάνουμε...να αρχίσουμε προληπτικά εξετάσεις? Να κάνουμε καρυοτυπο ζευγους να δούμε τι γίνεται??? Μπορεί να γίνεται αμέσως σύλληψη κι να μην προσπαθήσαμε καθόλου αλλά σημασία έχει να κρατηθεί κ όχι να υπάρχει αυτό το άγχος και η ταλαιπωρία....! 
    • Κοριτσάκι μου!!!! ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ Τι χαρά είναι αυτή!!! Αχχ Μπράβο!!! Όχι να σου πω ότι στα έλεγα αλλά είδες ότι δεν πρέπει να χάνεις την πίστη στο σπορακι σου!;!;! Δεν ήθελα να επιμείνω τις προάλλες γιατί καμιά φορά και το ένστικτο είναι ισχυρό και εγώ στη θέση σου δεν θα άκουγα κανέναν.. Δεν σου λέω να χαρείς, λογικό να κρατάμε μικρό καλάθι, απλά σου λέω να έχεις πίστη στο σπορακι και να μην το καταδικάζεις, η φύση είναι απρόβλεπτη και θαυμαστή και όσο και να προσπαθούμε να την βάλουμε σε κουτάκια και σε βιβλιογραφίες και να προσπαθήσουμε να την εξηγήσουμε ακόμα και οι γιατροί παραδέχονται ότι δεν μπορούν να τα εξηγήσουν όλα!! Πέρσι στην εγκυμοσύνη είδα έμβρυο με χοριακη 500, άκουσα καρδούλα με χοριακη 900!!! Σκέψου ότι βάση βιβλιογραφίας συνήθως μεταξύ 5680-13660mIU/ml εμφανίζεται ο αμνιακος σάκκος και μεταξύ 11230-25640mIU/ml εμφανίζεται ο καρδιακός χτύπος..! Δεν υπήρχε καμία απολύτως λογική εξήγηση!! Και όμως αυτό μέχρι και τη 12η εβδομάδα αναπτυσσόταν κανονικά!! Άσχετα που μετά σταμάτησε η καρδούλα του για άλλο λόγο.. σε άλλες γυναίκες που διάβαζα τότε παρόμοιες περιπτώσεις είχαν κρατήσει τα μωράκια τους υγιέστατα! Κάποια πράγματα δεν μπορεί να τα εξηγήσει η επιστήμη και το μόνο που μπορούμε να κάνουμε είναι να μην χάνουμε τη πίστη μας και να κάνουμε υπομονή.. ότι είναι να γίνει θα γίνει άλλωστε και θα το αντιμετωπίσουμε όταν έρθει..! Μέχρι τότε συνέχισε να πιστεύεις στο θαύμα που συντελείται μέσα σου και μακάρι Παναγίτσα μου να πάνε όλα κατ'ευχήν!!! 🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏 Άντλησε δύναμη από τα παιδάκια σου και στείλε θετική σκέψη και ενέργεια στο μικρό σπορακι!! ❤️❤️❤️❤️ Καλά το σκέφτεσαι πάντως, δώστου λίγο χρόνο παραπάνω..! Το κάθε εμβρυακι έχει το δικό του ρυθμό ανάπτυξης..! Εγώ μαζί σου πάντως ότι και αν αποφασίσεις! 😘😘😘 Τα ultro να συνεχίσεις να τα παίρνεις!! Εννοείτε ότι έχει νόημα!! Αν ήταν το δικό του το μωρό θα σου έλεγα εγώ..!!! Πόσα σου δίνει;;; Να ρωτήσεις μήπως και έναν άλλον γιατρό;;
    • Καλημέρα κοριτσάκι μου!!! Τι ωραία το σπορακι γιγαντώνεται!!! 😍😍😍😍😍😍. Με το καλό υγιέστατο να είναι πάνω από όλα!!! 🙏🙏🙏🙏🙏🙏 Καλά έκανες και πήγες να το δείς! Ούτε εγώ θα άντεχα και για να είμαι απόλυτα ειλικρινής ήθελα να το γράψω κιόλας... Με τα άσχημα γεγονότα των προηγούμενων ημερών επιρρεαστηκα πολύ όσο και αν προσπάθησα να είμαι αισιόδοξη.. και την Παρασκευή που μας πέρασε δεν άντεξα και πήγα να το δω και εγώ μόνο που αυτή τη φορά ήταν ακίνητο και πέρασα αστραπιαία 2 μικρά εγκεφαλικά μέχρι να μου εξηγήσει ο γιατρός ότι το βλέπουμε να κοιμάται και μάλιστα με το δάχτυλο στο στόμα!!! 😅😅😅 Εκεί που είσαι δεν κάνουν την Papp-A μαζί με την αυχενική; Κανονικά λένε πρέπει να γίνεται ταυτόχρονα ή έστω 1-2 μέρες διαφορά για να συμβαδίζουν οι μετρήσεις χρονικά.. 
    • Δυστυχώς εδώ μου είπαν ότι είναι επικίνδυνο να το γυρίσει ο γιατρός.. για να δούμε σε δύο βδομάδες που θα πάμε πώς θα μάστε και θα ξαναρωτήσω..γτ κι εγώ αυτό έχω ακούσει! Ότι υπάρχει τρόπος..
    • Δλδ κι εσένα σε ένα σημείο πετρώνει δηλαδή στνήθως η κοιλιά σου ασχέτως με το πού είναι το μωρό; Με βοηθάς πολύ να καταλάβω!
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...