Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρές του βυζονυχτίου Νο.41 - Η ώρα της Αφοδίτης!!!!!


Recommended Posts

Geiaaaaa σας!!!

Ειστε εδω???Να πιουμε καφε μεσω πσ????Βλεπω αρκετες ονλαιν!!!

Ειμαι χαρουμενη γτ δεν κοιμηθηκε στο αμαξι και κοιμαται τωρα κ εχω μπονους ωρα χαλαρωσης!Τι ωραιο δωρο για τη γιορτη μας!!! :lol::lol::lol:

Βαζω καφε!Βαλτε κ εσεις!!!

:ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause: \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ :-bd:-bd:-bd:-bd

πραγματικα ωραιο δωρο..εγω περιμενω να ξυπνησει..εκλεισε 1,5 ωρα..

παντως καφε εχω.. :D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Ωραια θουλακι μου!Αφου εχεις καφε τοτε σου μιλαω!!! :P Ο μικρος?Κοιμαται κ εκεινος???

Λοιπον τσουπρες!Περασαμε καταπληκτικα και την εννοω απολυτα τη λεξη!Εγω κ η Αννυ τουλαχιστον!!!

Φαγαμε απιστευτα πραγματα!Και μπορει να ηταν "κλασσικα" πραγματα πχ πιτσα , μπεργκερ,κεικ αλλα ηταν φτιαγμενα απο τα χερακια της φιλεναδας μου και τοοοοσο νοστιμα κ ιδιαιτερα!Ειχε και κατι ταρτακια με σοκολατα αλλα ειπα να κρατηθω η γουρουνα!Με μανγκο...και με φραουλες!Θα της πω αλλη φορα να μου κανει! :lol: Η Αννυ εφαγε μονο 1/3 του κομματιου κεικ 4-5καλαμποκοφουσκες :lol:

Τα μωρα νομιζω πως παιξανε τελεια!Ελαχιστα κλαμματακια κ φωνες και νομιζω δεν ειχαμε ουτε επιθεσεις! :P

Χαρηκα και την κουβεντα με τα κοριτσια αλλα εκεινες ...δεν ειμαι σιγουρη αφου τους επρηξα με την ιστορια της ζωης μου κ τις παραξενιες μου! :oops::mrgreen:

Ααααχ! Τι ωραια!!!!

Τονια μου εγω δε θυμαμαι να διαφωνω μαζι σου πουθενα! :? Απλως τα παιδια μας ειναι διαφορετικα κ οι συνθηκες...!Ισως στο παρελθον!Ασε που ειμαι κ εγω κατα το ημισυ κρητικια....το αιμα νερο δε γινεται(ασχετο!!!)

Σισσιω τελικα θα τους καλεσεις?Αντε να αποφασισουμε επιτελους! :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μολις εφαγα 2 πιατα μακαροναδα με σαλτσα! Που να τον βαλω τον καφε? :lol: Ουτε σαλιο δεν χωραει πλεον! :D

Βρε Θου το ιδιο με την Αναστασια θα σου ελεγα! :lol::lol: Δεν παιζεσαι!! Καποτε σκεφτομουν σαν και εσενα. Δεν ηξερα αγχος τι θα πει αλλα απο τοτε που εκανα παιδια αλαξα τροπο σκεψης. Ξερω και εγω ισως φταιει γενικα η ολη φαση που βρισκομαι και κανω τετοιες σκεψεις.

Αναστασια ποσο κοιμαται συνηθως μεσημερι? Οταν κοιμαται δηλαδη..Εμενα και τα 2 κανα 3ωρο.

Χρυσα καλα εκανες αφου δεν κοιμοταν! Για τις δουλειες μην σκας!

Ποτε θα στρωσουν οι ριμαδες οι ορμονες ρε κοριτσια?

Την Τριτη ερχεται η πρωτη μου ξαδερφη απο Ελλαδα να μεινει καιρο μαζι μας! Ισως παρω τα πανω μου...για να δουμε..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: Χαμενη ξεχαμενη...γελασαμε παλι!!!!!

Μονη μου τον πινω τον καφε?Ευτυχως δλδ που ξυπνησε!!!! :o

Λενακι μου χρονια σας πολλα!!!Συνηθως κοιμαται 1,5 ωρα αλλα σημερα μονο 1!Δεν πειραζει!Παλι καλα!!!

Ορμονες...περιμενε 2-3 μηνες ακομη! :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Παω να την πεσω και εγω! Καλο απογευμα κοριτσια!

2-3 μηνες ε? γμτ και θα ειναι και καλοκαιρι..... :cry:

Καλε καμια δεν προσεξε τον τιτλο που λεει Η ωρα της ΑΦΟΔΙΤΗΣ??? :lol::lol: Τωρα το ειδα! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

As φανερωθω κ εγω!! :lol::lol::lol:

θου!κ εγω εχω επετειο σημερα καλε! :evil::lol::lol::lol::lol::lol:

περασαμε,οπως ειπαν κ τα κοριτσια,απιθανα σημερα!!

ποσο χαιρομαι καθε φορα που σας βλεπω! :):)

η νατασα ειναι απιστευτη νοικοκυρα!ειχε τοοοοοσα πολλ απραγματα,που στεναχωρηθηκα που δεν μπορεσα να φαω απο ολα!μα που να τα εβαζα;; :shock::shock::shock:

ειδικα αυτα τα ταρτακια σοκολατας με φραουλες...απωθημενο θα μου μεινει που δεν εφαγα! :lol::lol:

τα παιδια επαιξαν ολα πολυ καλα!οχι!επιθεσεις δεν ειχαμε!γιουπιιι!!!

αφησαμε ενα σπιτι στη νατασα..νομιζω οτι θα παθει εγκεφαλικο μολις το δει,χωρις τον κοσμο μεσα.. :?:?:?:?:( !

η Ειρηνη μια κουκλα!!κ πώς μου αρεσει να συζηταω μαζι της!! :D

τα μπεμπακια..αχ θουλη!εχω ερωτευτει τον παντελακο!! :x:x:x:x:x:x:x:x:x

η μπεμπουλα της νατασας μια κουκλιτσα!κ δεν εκλαψε καλε..ή εγω δεν ακουγα;; :?

ο αντρας της νατασας απιστευτος!φιλοξενος,ευγενικος,εξυπηρετικος,με χιουμορ,κ επαιζε τοσο καλα με τα παιδια!

νατασα ειστε τελειο ζευγαρι κ εχετε μια υπεροχη οικογενεια!να ειστε ολοι γεροί κ ενωμενοι παντα κ συντομα..να πολλαπλασιαστειτε! :lol::lol::lol::lol:;)

ολες ημασταν εκει,αλλα δεν εχω καλε κουραγιο να σχολιασω μια μια! :?

η χρυσα μια γλύκα!ποια φαλαινα καλε;;;για κοιταξου στον καθρεφτη!!

η λενα!γλυκανε παρα πολυ..αλλα ΟΟΟΟΧΙ ..δεν εχει αγορι!κοριτσακι θα κανει! :lol::lol:

ο γιωργος κοιμηθηκε 3:30 κ εγω γραφω κατι μεταφρασεις που επιτελους πρεπει να τελειωσω..

κ σαν γαιδουρα,εγραψα μερικες κ επειδη βαρεθηκα να βγαλω τις υπολοιπες μονη μου,ειμαι κ ζαβλακωμενη,τις κατεβασα απο το ιντερνετ κ τις αντιγραφω! :oops::oops::oops:

κ παλι βαριεμαι! :shock::shock::shock::o:o:o:o

ο χ. πηγε δουλεια,ειχα κατι παραγγελιες να παραδωσει..

μα τί σπαστικο να εχεις δικη σου δουλεια..δουλευεις καθε μερα ,ολη μερα! :evil::evil:

προτιμω τη δικη μου! :lol:

καλο απογευμα πανεμορφες!Αναστασια εγω εβαλα καφε κ πινω! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας αγαπες μουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

τι μου κανετε? μπηκα λιγο να σας πω ενα γεια..τωρα που κοιμουνται και τα δυο τα μωρακια μου... :D:D αλλα σελιγο θα ξυπνησουν... :(

πηγα την παπενια μου στις κουνιες σημερα...πηρα και ενα καφεδακι πακετο!!!!! :lol::lol::lol: απο το βερντε...ο μπαμπας μας εκατσε σπιτι και εφτιαχνε μιαμι σουβλακια για να τα ψησει στο μπαρμπεκιου...εγιναν πεντανοστιμαααααααααααα...με πιπερια και ντοματα...και μετα πηρα απο το περιπτερο και τσακισα η παπιομανα δυο πυραυλους...σκετη γουρουνιτσα θα γινω αν συνεχισω ετσι.... :D:D:D

ΜΟΥ ΛΕΙΨΑΤΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ ΠΟΛΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ ΚΑΙ ΠΟΣΟ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΜΑΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ ΠΟΥΔΕΝ ΤΑ ΛΕΜΕ ΑΠΟ ΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ.... :(:(:(:(:(:(:( ΣΙΣΣΑΚΥ ΜΟΥ ΚΑΙ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΧΡΥΣΟΥΛΙΝΙ ΜΟΥ ΚΑΙ ΛΟΙΠΕς ΘΕΣ/ΚΙΕΣ..... ΚΑΙ ΓΩΓΑΚΙ ΜΟΥ ΚΑΙ ΟΠΟΙΑ ΑΛΛΗ ΚΟΠΕΛΙΤΣΑ ΜΕ ΕΨΑΞΕ ....ΣΑς ΣΤΕΛΝΩ ΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΛΗ ΜΟΥ ΤΗΝ ΑΓΑΠΗ....

20 ΜΑΙΟΥ έχει την γιορτη της η αγαπη μου...τοτε θα μπω να της ανοιξω θεματακι ...εστω και οταν γυρισω σπιτι...και στα γενεθλια της...6 ιουνη....αχχχχχχχχχχχχχχχχχχ και να πω ότι αλλοι που ξερω δ μπαινουν σε φβ .... κτλ..απλα εγω ειμαι και στην εισοδο και με βλεπουν αφενος ολοι και αφετερου μια δικηγορος μου εριξε και μια σποντα με την αφορμη την απολυση εργαζομενης που ηταν στο φβ...

τεσπα...σας στελνω σ εολες την αγαπη μου....και θελω αν τυχον γενναει η αφροδιτουλα μου η συμπεθερα μου η γλυκια...να με ενημερωσετε εγκαιρως...και για κατι αλλο σημαντικο..πχ καφεδιααααααααααααα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!χαχαχα :lol::lol::lol::lol::lol: η γνωστη γυριστρουλα παπιομανα....

σας αγαπωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω.....

και επαιζε να ερχομασταν το αλλο πσκ στην θεσ/κη αλλα με το παπι το βλεπω δυσκολο...θα ανεβουν οι δικοι μου να δουν την αδελφη μου..που μενει 40 εκκλησιες...αλλα το βλεπω δυσκολο..αληθεια ποσες ωρες ειναι με το τουτου...??????αννννννννννννν ερχομασταν θα θελα σαν τρελη να σας εβλεπα απο κοντα...

φιλεναδες μου γλυκιες!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! σμουτςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςς ατελειωτααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σας χαιρετω. Ήπια τον καφέ μου μαζί σας. Μονορούφι βέβαια, αλλά σας έκανα για λίγο παρέα, όπως μου κάνατε και εσείς!!!! Το φαγητό βγηκε καρβουνο. Παει το κρεας. Θα το ειχα κάνει σουπα...

Φιλιά στις εορταζουσες! Σε όλες μας δηλαδή!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας μανούλες

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ σε όλες μας :D:D:D:D:D

3 επετείους γάμου σήμερα? μπράβο μας!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Περιμένω κόσμο σε λίγο και δεν μπορώ να γράψω πολλά.....και ο είναι ακόμα στην δουλειά....

Η Έλενα ευτυχώς δεν κοιμήθηκε στο αυτοκίνητο αλλά μετά κοιμήθηκε μόνο μια ώρα, ίσα ίσα που πρόλαβα να φάω και να μαγειρέψω για αύριο ;)

Στο πάρτυ ήταν όλα υπέροχα, η Νατάσα είχε ετοιμάσει απίστευτα πράγματα, το δε κέικ πρέπει να ήταν θεϊκό γιατί ο Μιχάλης έφαγε 3 κομμάτια εκεί και άλλο ένα μόλις ήρθαμε σπίτι που του έδωσε η Νατάσα πακέτο :D:D

Τα παιδιά παίξανε πολύ καλά αλλά αφήσαμε ένα σπίτι χάλια :(

Αναστασία γιατί καλέ μας έπρηξες? συζήτηση κάναμε ;)

Λενάκι να το ψάξεις εννούσα να ρωτήσεις κάποιον που γνωρίζει περισσότερα όπως την Λάλα, εμένα πάντως δεν μου φαίνεται φυσιολογικό να βλέπεις βλέννες και πράσινα κακά. Οι βλέννες υποδηλώνουν αλλεργία και τα πράσινα κακά υπερπαραγωγή. Πόσο συχνά βλέπεις? Ο παιδίατρός σας το βρίσκει φυσιολογικό?

Σας αφήνω κούκλες πάω να ψήσω μια τυρόπιτα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καρολινακι αγαπη μου :x σε σκευτομαι μην νομιζεις και καθε μερα θελω να σε παρω τηλ αλλα κατι συμβαινει και δεν ....ποτε ποναω ποτε κανω δουλειες εχω και τον μανωλη και τις καουρες μου ...ασε ...

κοιμηθηκαμε σημερα απο της 2 μεχρι τις 6 !!!

τι καλα που περασατε καιλα και παιξανε και τα παιδακια .

νατασουλα και ιουλια χρονια σας πολλα και καλα (για τις επετειους) εμεισ εχουμε 3 ...δεν ξερω πια να γιορταζω ....σχεσης ?πολιτικου ?θρησκευτικου? ο θρησκευτικος ειναι στις 16 μαιου .....ευχομαι να γεννησω εκειη την μερα . ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρονια πολλα για τις επετείους σας μανούλες!

Τι ωραία, πολυ γουσταρω να διαβάζ για παρτυ και γενικά για τις συναντήσεις σας με τα παιδια! :D

Καρολινάκι να μπαίνεις απο το σπιτι βρε καμια φορά, δεν ειναι αναγκη να μπεις απο την δουλεια.. Το θεμα ειναι να νιωθεις ασφαλής.. Φιλάκια

Χθες πηγαμε στην λιμνη.. περασαμε πολυ ωραία, σηκωσα και τις φωτος στο φεις.. δεν εχω φωτογραφική γμτ και με το κινητο δεν γινεται καλή δουλεια... Αλλα δε ζητάω.. ασε... θελω ποδηλατάκι για τον μικρό τωρα.. ολο θέλω τωρα που το σκεφτομαι απο την ώρα που ηρθαμε...

Φιλάκια σε όλες :x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΩΩΩ πολλες γιορτες σημερα!!!

Να ζησουν τα ζευγαρια μας!!!!

Εγω στο Παρτι δε χαρηκα τη φρεσκογκαστρουλα μας....πολυ λιγο μιλησαμε δεν την αφισε ο Αναστασης..αλλα εγινε απιστευτη κουκλα..πως φαινετε ρε παιδι μου η χευτιχησμενη γυναικα!!!

Νατασα μου το σπιτι σου μου αρεσε παρα πολυ...με γουστο και ομορφο...

Αναστασι τα ειπαμε και απο κοντα..δε μας πριζεις...σε καταλαβαινουμε..ολα αυτα ειναι μεσα στη ζωη!!!

Παιδια ο παντελακος ειναι τελειος...ειλικρινα..Α ρε γωγω τι αντρα σου δινουμεεεεε

Θου εχει χαρη που δεν φορεσα το αλλο κοστουμι...ειμαι σαν ιπποποταμος μεταμφιεσμενος σε ζεβρα...χαχαχαχ...

Αφρο μου λογικοι οι πονοι..ποτε εχεις ξανα γιατρο;;;;

Ερη μου φιλακια...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μανούλες μου!!!!!!!!!

Να μαστε καλά και να φροντίζουμε τα παιδάκια μας!!!!

Μεγάλη μέρα σήμερα!!!!

Σας ευχαριστώ όλες και την κάθε μια ξεχωριστά που ήρθατε στο πάρτυ μας!!! Να στε καλά και να χαίρεστε τα παιδάκια σας!

Η Ειρήνη κατενθουσιάστηκε!!! Όλο για το πάρτυ μου έλεγε τώρα το απόγευμα! Της άρεσε τόσο πολύ που θέλει να το ξανακάνουμε και άυριο!!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol:

Τα μωράκια παίξαν άψογα! Δεν είχαμε τσιρίδες-κλάματα κλπ. Φάγαμε σκάσαμε...

Τελικά έκανα περισσότερα από αυτά που έπρεπε και στο τέλος μοίραζα φαγητό!!!

Έκανα κάποιες ατασθαλίες εγώ(δοκίμασα πολλά που δεν έπρεπε να φάω) από χθες και η μικρή έχει απίστευτο σύγκαμα. :(:(:(

Τέσπα...

Φωτοφραφίες θα βάλω μόλις τις πάρω από την κοπέλα! Σε καμιά εβδομάδα θα τις έχει έτοιμες είπε.

Ο Μιχάλης ήρθε κάποια στιγμή και μου είπε 'Κυρία Νατάσα συγχαρητήρια για το κέικ, 3 κομμάτια έφαγα' :lol::lol::lol:

Και για τα καλά του λόγια του έδωσα κρυφά από τη μαμά ένα κομάτι να το φάει στο σπίτι!!!

Χρύσα η Ειρήνη όλο το απόγευμα έχει κολλήσει με τα πιατάκια που έφερες! Δεν μπορώ να της τα πάρω!!!!

Ο Δ ενθουσιάστηκε με την παρεούλα μας! Σας συμπάθησε όλες! Και τους άντρες σας!!!

Είχα πολλά να γράψω αλλά τα ξέχασα....... :oops::oops::oops:

αααααα μια χαρά συμμαζευτήκαμε μην αγχώνεστε!!! Με βοήθησε το καμάρι μου!!!!!

Ααααααααααααααααα Θου δεν παίζεσαι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

:lol::lol::lol::lol:

Να τα χιλιάσει καλέ;;;;; Με 10.000 δημοσιεύσεις;;;;;;;;;;;;;;; :lol::lol::lol::lol:

Θεά!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αυτην την ευδομαδα χρυσα θα παω για να κατσω σε καρδιοτοκογραφο .

το φαντασμα η θουλη ειναι :lol::lol::lol::lol::lol:

και ειδα την σωσω και πηγα να της πω χρονια πολλα :lol::lol::lol::lol::lol:

εγω λατρευω τον φωτακι παρα πολυ ...μα τι παιδι ειναι αυτο !!!και τον παντελακο θα τον λατρευα ετσι αλλα δεν τον βλεπω :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καρολ 5 ωρίτσες είναι!!!!!! Θα έρθετε;;;

Θου εσύ είσαι καλέ;;;;;;;;;;;;;; :lol::lol::lol:

Χρύσα ντρέπομαι ρε...

Αλλά όχι και φάλαινα!!!!!!! Και ηκοιλίτσα σου μικρή είναι!!!!!!!

Ιουλία και Νατάσα είχατε επέτειο;;;;;;;;;;

Ααααααααααααα ντροπή μου...

Δεν ευχήθηκα!!!!!!

Να γεράσετε μαζί και να ανταλλάζετε μασέλες!!!!!!! Τί πιο ρομαντικό;;;;;;;;; :lol::lol::lol::lol:

Αφρο πόσες φορές θα κάνεις;;;

Ιουλία ο Δ τρελάθηκε με τον Γιωργο!!! Τέτοιο γιο θέλει!!!!!!

Αναστασία τί τα έλεγες τα κορίτσια καλέ;;;;;;;;;;;;;;;

Κοριτσάκια μου εγώ δε σας χάρηκα πολύ γιατί ήμουν από δω και κει συνέχεια... :(:(:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μια δεν μου ειπαι για περισσοτερες .

καπου στα 30 με 45 λεπτα αν θυμαμαι καλα καθεσε .

ευχομαι να μην τραβηξει τοσο για να κανω και αλλη φορα .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι ντρεπεσε καλε;;; τελεια περασαμε..φαγαμε..εγω και ο Οδυσσεας γιατι ο Χριστοφορος δεν....πολυ ωραια οσα εφτιαξες..και επισης θελλω να μου πεις τη μαρκα της μαγιονεζας γιατι τα χαμπουρκγερακια εγω ευγαζα την ντομαρα και εφαγα 2 με μαγιονεζα..πολυ νοστημη ηταν...και εγω δεν πολυτροω μαζιονεζα...

χαιρομαι που σας αρεσαν τα πιατικα..

ευχομαι να ζησουν..εμας ο φοφος τρωει αυγο μονο απο την συγκεκριμενη αυγοθυκη..αλλιως ουτε καν δοκιμαζει..τρομαρα του!!!

Αφρο μου αντε ρε με το καλο...σε λιγο θα αρχισουν να πεφτουν τα στοιχηματα..

Επισης..αυτο το παιδι τι ενεργεια εχει .....δεν κοιμηθηκε οτ μεσιμερη..ουτε τωρα θελει...βρε μπας και του εδωσε κανεις κρυφα καφε;;;

Παω να τον μπανιαρω...αμα κατσει...

αυριο εχω γιατρο στο Παπαγεωργιου...αντε να δω τι μαργαρηταρια θα μου πουν

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφρο εγώ έκανα 2 και αυτά στο τέλος στις 41 και στις 41+3!

Και ναι μισάωρες ήταν!

Χρύσα είναι τις biona βιολογική με ελαιόλαδο. Την παίρνω από τα βιολογικά αλλά μπορείς να τη βρεις και στο ιντερνετ!.

Καλέ που είστε όλες τώρα που αράζω;;;;;;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ο μικροσ βαζει δυο μπαλακια του για στηθος :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

καμοια σας δεν μου απαντησε για το οτι δεν θελει φιλακια και χαδακια απο τον μπαμπα του αλλα μονο να παιζουν :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Θα πάω σήμερα... δε ξέρω τι είναι καλύτερο.. να περιμένω να αδιαθετησω η να με καθαρίσει? Φοβάμαι γενικά αλλά δεν έχω άλλη επιλογή... επίσης πρέπει να σκεφτώ από δω κ πέρα τι να κάνουμε...να αρχίσουμε προληπτικά εξετάσεις? Να κάνουμε καρυοτυπο ζευγους να δούμε τι γίνεται??? Μπορεί να γίνεται αμέσως σύλληψη κι να μην προσπαθήσαμε καθόλου αλλά σημασία έχει να κρατηθεί κ όχι να υπάρχει αυτό το άγχος και η ταλαιπωρία....! 
    • Κοριτσάκι μου!!!! ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ Τι χαρά είναι αυτή!!! Αχχ Μπράβο!!! Όχι να σου πω ότι στα έλεγα αλλά είδες ότι δεν πρέπει να χάνεις την πίστη στο σπορακι σου!;!;! Δεν ήθελα να επιμείνω τις προάλλες γιατί καμιά φορά και το ένστικτο είναι ισχυρό και εγώ στη θέση σου δεν θα άκουγα κανέναν.. Δεν σου λέω να χαρείς, λογικό να κρατάμε μικρό καλάθι, απλά σου λέω να έχεις πίστη στο σπορακι και να μην το καταδικάζεις, η φύση είναι απρόβλεπτη και θαυμαστή και όσο και να προσπαθούμε να την βάλουμε σε κουτάκια και σε βιβλιογραφίες και να προσπαθήσουμε να την εξηγήσουμε ακόμα και οι γιατροί παραδέχονται ότι δεν μπορούν να τα εξηγήσουν όλα!! Πέρσι στην εγκυμοσύνη είδα έμβρυο με χοριακη 500, άκουσα καρδούλα με χοριακη 900!!! Σκέψου ότι βάση βιβλιογραφίας συνήθως μεταξύ 5680-13660mIU/ml εμφανίζεται ο αμνιακος σάκκος και μεταξύ 11230-25640mIU/ml εμφανίζεται ο καρδιακός χτύπος..! Δεν υπήρχε καμία απολύτως λογική εξήγηση!! Και όμως αυτό μέχρι και τη 12η εβδομάδα αναπτυσσόταν κανονικά!! Άσχετα που μετά σταμάτησε η καρδούλα του για άλλο λόγο.. σε άλλες γυναίκες που διάβαζα τότε παρόμοιες περιπτώσεις είχαν κρατήσει τα μωράκια τους υγιέστατα! Κάποια πράγματα δεν μπορεί να τα εξηγήσει η επιστήμη και το μόνο που μπορούμε να κάνουμε είναι να μην χάνουμε τη πίστη μας και να κάνουμε υπομονή.. ότι είναι να γίνει θα γίνει άλλωστε και θα το αντιμετωπίσουμε όταν έρθει..! Μέχρι τότε συνέχισε να πιστεύεις στο θαύμα που συντελείται μέσα σου και μακάρι Παναγίτσα μου να πάνε όλα κατ'ευχήν!!! 🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏 Άντλησε δύναμη από τα παιδάκια σου και στείλε θετική σκέψη και ενέργεια στο μικρό σπορακι!! ❤️❤️❤️❤️ Καλά το σκέφτεσαι πάντως, δώστου λίγο χρόνο παραπάνω..! Το κάθε εμβρυακι έχει το δικό του ρυθμό ανάπτυξης..! Εγώ μαζί σου πάντως ότι και αν αποφασίσεις! 😘😘😘 Τα ultro να συνεχίσεις να τα παίρνεις!! Εννοείτε ότι έχει νόημα!! Αν ήταν το δικό του το μωρό θα σου έλεγα εγώ..!!! Πόσα σου δίνει;;; Να ρωτήσεις μήπως και έναν άλλον γιατρό;;
    • Καλημέρα κοριτσάκι μου!!! Τι ωραία το σπορακι γιγαντώνεται!!! 😍😍😍😍😍😍. Με το καλό υγιέστατο να είναι πάνω από όλα!!! 🙏🙏🙏🙏🙏🙏 Καλά έκανες και πήγες να το δείς! Ούτε εγώ θα άντεχα και για να είμαι απόλυτα ειλικρινής ήθελα να το γράψω κιόλας... Με τα άσχημα γεγονότα των προηγούμενων ημερών επιρρεαστηκα πολύ όσο και αν προσπάθησα να είμαι αισιόδοξη.. και την Παρασκευή που μας πέρασε δεν άντεξα και πήγα να το δω και εγώ μόνο που αυτή τη φορά ήταν ακίνητο και πέρασα αστραπιαία 2 μικρά εγκεφαλικά μέχρι να μου εξηγήσει ο γιατρός ότι το βλέπουμε να κοιμάται και μάλιστα με το δάχτυλο στο στόμα!!! 😅😅😅 Εκεί που είσαι δεν κάνουν την Papp-A μαζί με την αυχενική; Κανονικά λένε πρέπει να γίνεται ταυτόχρονα ή έστω 1-2 μέρες διαφορά για να συμβαδίζουν οι μετρήσεις χρονικά.. 
    • Δυστυχώς εδώ μου είπαν ότι είναι επικίνδυνο να το γυρίσει ο γιατρός.. για να δούμε σε δύο βδομάδες που θα πάμε πώς θα μάστε και θα ξαναρωτήσω..γτ κι εγώ αυτό έχω ακούσει! Ότι υπάρχει τρόπος..
    • Δλδ κι εσένα σε ένα σημείο πετρώνει δηλαδή στνήθως η κοιλιά σου ασχέτως με το πού είναι το μωρό; Με βοηθάς πολύ να καταλάβω!
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...