Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρές του βυζονυχτίου Νο.41 - Η ώρα της Αφοδίτης!!!!!


Recommended Posts

Καλέ θα με τρελάνετε;;;;;;;;;;;;;;; :evil::evil::evil::evil: Δεν έχω πρόβλημα με τον πρόγραμμα του παιδιού μου..Μια χαρά τρώει.....Τέλειαααααααααα...Εξάλλου, είναι τόόοοοοοσο εύκολος ο θηλασμός που και 2 φορές επιπλέον να ξυπνούσε μέσα στη νύχτα, δεν θα είχα πρόβλημα...Εχω φάει το λούκι της άντλησης..Ξυπνούσε και αρμεγόμουν επί 2 ώρες μες στη νύχτα, αποστείρωνα....Τώρα πετάω το βυζί και το πολύ σε μισή ωρίτσα είμαι ξανα στο κρεβατάκι μου... :D:D:D:D:D

Αρτζιιιιι ΜΟΝΟ ΕΣΥ με έπιασες... ;););) Το πρόβλημα μου είναι γιατί στις 12 το βράδυ που ξυπνάει, μένει ξύπνια μέχρι τις 2... :roll::roll::roll::roll::roll::roll: Συνήθως ξυπνάει, κάθεται 1-1.30 ώρα και ξανακοιμάται... :roll::roll::roll: Και αυτό υποψιάζομαι Αρτζι..Μήπως μπερδεύει τη μέρα με τη νύχτα... :roll::roll::roll::roll: Δεν ξέρω..

Μωρή τρελάρα Τόνια σιγά μην βγάλω γάλα...Το σιχαίνομαι το θήλαστρο...Δεν θέλω να το βλέπω στα μάτια μου....

Ψηλέγκω αμέσως να με κατηγορήσεις... :evil::evil::evil: Δε θέλω μωρή να τη βάλω σε πρόγραμμα... :evil::evil: Και το βυζί μου πιπίλα το έχει, αλλά επίσης δε με ενοχλεί γιατί ηρεμεί αμέσως... :D:D Και δεν κουράζομαι όταν ξυπνάω...Απλώς ας μένει ξύπνια 10-12 το βράδυ..Είναι ανάγκη να το κάνει 12-21111 :lol::lol::lol:

Βίκυυυυυυυυυυ που το κατάλαβες ότι ήμουν για ψώνια;;;; :lol::lol::lol: Ναι, είχαμε βγει να πάρουνμε κάτι δώρα για βάφτιση διδύμων και δωράκι γενεθλίων για βαφτιστήρι...Ασχέτως αν εγώ δε θα πάω πουθενά... :lol::lol::lol:

Σισσάκι δώσε και σε μενα σε παρακαλώ τα 20 ευρώ..Κι επειδή βλέπω τη δραχμούλα να επιστρέφει σύντομα, να μου τα επιστρέψεις σε δρχ... :lol::lol::lol::lol:

Ιουλίααααααα ρε και μενα για υπνοβασία μου ακούστηκε αυτό... :?:?:?:?:? Δε θέλω να σε τρομάξω, αλλά έτσι όπως τα 'πες... :roll::roll:

Θουυυυυυυυυ κάνεις και νεύρα μωρή;;;; :lol::lol::lol: Και δε στο 'χα...Εγώ ξεσπάω σε πεθερά... :lol::lol::lol::lol::lol: Όλα αυτή τα ακούει..Και η Ιω ακούει κάτι φωνές... :oops::oops::oops::oops::oops::oops:

Συμπεθέρα Λέναααααα χρόνια πολλά!!!!!Να χαίρεσαι το πουρό σου.... :lol::lol::lol: Αντε να βρεις κανα τεκνο μωρή τώρα... :lol::lol:

Μωρή Αφροοοοοο σε έπιασε η προκοπή.. :lol::lol::lol: Κάτσε κάτω μωρή..Γεννάς οπου να 'ναι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Αφροδίτη κατσε φρόνιμα και εσύ Γωγώ ξακουράσου! ΕΡΧΟΜΑΙ!!!!! Να κανονίσουμε συνάντηση μετά την άλλη Παρασκευή. Το Σάββατο είναι ο γάμος και απο Κυριακή είμαι διαθέσιμη! Φεύγω ξανά στις 22 ΜαΙου!

Αναστασια τα κουβαρια με μπερδεψαν!!! Μαλλιά κουβαρια τα έκανα στο μυαλό μου!!!

Η Σισσιω εταξε χρημα αλλα εξαφανίστηκε.... πανε τα 300€... Οποτε τι μου μένει; Ο πιπινος.... Αλλιώς φορεμα γιοκ!

Η Δαναη φορεσε κοκκινο λουστρινι με μοβ καλτσα και το ειδα όταν ημασταν εξω... :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αρτζιιιιι ΜΟΝΟ ΕΣΥ με έπιασες... ;););) Το πρόβλημα μου είναι γιατί στις 12 το βράδυ που ξυπνάει, μένει ξύπνια μέχρι τις 2... :roll::roll::roll::roll::roll::roll: Συνήθως ξυπνάει, κάθεται 1-1.30 ώρα και ξανακοιμάται... :roll::roll::roll: Και αυτό υποψιάζομαι Αρτζι..Μήπως μπερδεύει τη μέρα με τη νύχτα... :roll::roll::roll::roll: Δεν ξέρω..

Καλε και εγω το καταλαβα!!! Και σου ειπα "Μηπως τη ξαγρυπνας στις 12;;;;;;;;;;;"

Απ οτι καταλαβα εσυ την ξυπνας και την ταιζεις.Δε ξυπναει μονης ε;;;

Αχ δε με διαβαζεις μου φαινεται. :evil::evil::evil:

Βυκι εγω θελω πολυ να ερθω για καφε καθ οτι και σουρλουλου αλλα πως να ερθω ρε συ;;;

Δε με φαρνει ο προφεσορ :twisted::twisted::twisted::twisted:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα κορίτσια! :D

Σισσυ τα δικά μου τα 20 δωστα στην Αθηνά να πάρει το γαμάτο το φόρεμα.

Αναστασι :YMHUG: Χαιρομαι που εισαι καλύτερα.. Σου τα είπαν τα κορίτσια αυτά που σκέφτηκα και εγώ..

Απλά προσωπικά εμένα μου αρέσει η μοναξιά.. και το τσιμπολόγημα.. :mrgreen:

Οταν με τον Βαγγ λόγω ρουτίνας και καθημερινότητας "ξεχνάμε" για ποιο λόγο είμαστε μαζί, κοιτάζουμε βαθιά μέσα στα μάτια του μικρού.. Εκει μέσα βρίσκεται το μαγικό ραβδί και ξαφνικά λύνονται όλα και επανερχόμαστε. Θέλει προσπάθεια όμως και πρώτα απολα θεληση για να προσπαθήσεις..

Χαιρομαι που εισαι καλύτερα σημερα..

You Know You've Turned Into a Mom When...

You automatically double-knot everything you tie.

You find yourself humming the Barney song as you do the dishes.

You hear a baby cry in the grocery store, and you start to gently sway back and forth, back and forth.However, your children are at school!

You actually start to like the smell of strained carrots mixed with applesauce.

You weep through the scene in Dumbo when his mom is taken away, not to mention what Bambi does to you.

You get soooo into crafts you contemplate writing a book called 101 Fun Crafts to do with Dryer Lint and Eggshells.

You spend a half hour searching for your sunglasses only to have your kid say, "Mom, why don't you wear the ones you pushed up on your head?"

You are out for a nice romantic meal with your husband, enjoying some real adult conversation, when suddenly you realize that you've reached over and started to cut up his steak!

:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βικη ελα οποτε θες με την μικρη ...δεν θα σε βαλω να κανεις φασινα :lol::lol::lol:

αχ αυτο το απογευμα ηταν μες το κλαμμα !!!ξυπναει πριν κατα τις 4 και ερχετε για να θηλασει ....καθετε ποση ωρα και απο τα δυο στηθια και μετα σταματαει και ζηταει "κακακι"(γλυκακι) να του λεω εγω δεν εχουμε (δεν ειχαμε) τιποτα αυτος κλαμμα και να κοπανιετε ....με τα πολλα και τα λιγα τον ηρεμω λιγο και ξανα θηλαζει ...παλυ και απο τα δυο :shock: ερχετε ο μπαμπας και του φερνει το λαπτοπ μικι (επιστρεψαμε το ελλατωματικο τρενακι) δεν προλαβαινει να το παρει στα χερια του βλεπω εγω οτι δεν εχει καντραν ....αντε να του το παρουμε απο τα χερια και να μεινει με την χαρα ...φευγει ο Κ να το παει πισω και να εχω μεινει με τον Μ να σπαραζει στο κλαμμα για το παιχνιδι ,μετα να θυμαται και το "κακακι" να θυμαται και χυμο οτι θελει (αλλα μας εχει τελειωσει και αυτος) μετα βλεπει και το μπαλκονι εξω και να θελει να βγει(ακομα μουσκεμα) και να κλαιει με μαυρο δακρυ για ολα αυτα που δεν ειχε .....με πιασανε και μενα τα κλαμματα ....το πως ηρεμησε δεν φανταζεστε ....ειδε πανω στον παγκο ενα κυβο κνορ και ηθελε να τον φαει ...αλλο οχι δεν σηκωνε η κατασταση και του τον εδωσα ...τον εφαγε κοριτσια!!!! :o:shock: ...ηρεμησε μετα .....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να 'μαι πάλι! :D

Έφτιαξα ένα cheese-cake για αύριο... μούρλια!!! =p~

Αναστασί μου... :x Χαίρομαι πραγματικά που είσαι καλύτερα και ανεβαίνεις εύκολα, όπως είπες! :D Εύχομαι ολόψυχα ΟΛΑ τα κουβάρια κι όλων των ειδών οι κόμποι να λυθούν, ένας ένας και σιγά-σιγά...!!!

Σισσάκι, ξέχασα... Χρωστάς και σε μένα 20 ευρουδάκια!!!!!!! :ymdevil: Δεν τα πετάνε έτσι αφορολόγητα αυτά!!!! :P

Βίκυ μου, ευχαριστούμε πολύ για την πρόσκληση!!! :YMHUG: Ρε μαμώτο, μου πέφτετε μακριά οι περ/ρες... :( Και θα ήθελα τόσο πολύ να έρθω! Θα το προσπαθήσω πάντως αυτή τη φορά, αν και η εβδομάδα που έρχεται είναι κομματάκι δύσκολη!

Αθηνούλα, με το καλό να έρθεις!!!!!!!! :ymparty: Ανυπομονώ κι εγώ να σε γνωρίσω!!! :x

Έρη... τέλειο!!!!!!!! Μου θύμισε τον εαυτό μου... Σε κάποια φάση, είμαστε για καφέ με μια φίλη μου, της δίνω λίγο γλυκό απ' το δικό μου να δοκιμάσει και ανοίγω το στόμα μου, για να με μιμηθεί... Σε στυλ "κάνε ααααα!!!" 8-}:lol::lol::lol:

Αφροδίτη............... =))=))=)) Συγγνώμη που γελάω, αλλά είναι δυνατόν να ηρέμησε με τον κύβο knorr?????????????????? :shock::shock::shock::shock::shock:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ερη σε ευχαριστω που με σκέφτηκες με τα 20€!!!! Τα χρειάζομαι γιατί τελικά δεν πρόσεξα την τιμή. 392€ είχε. Το είδα όταν το πλήρωνα και ντραπηκα να ζητησω καλύτερη τιμή.... Να κάνω έρανο;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλά βρε κουφαλίτσες τσιμπίσατε όλες με το 20αρικάκι!?!?!??! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Φτου σας φιλοχρήματες!!! :lol::lol::lol::lol:

Πήγαμε σημερα στο Χαλανδρι να βρουμε φόρεμα για μαμα και αδερφη. Η αδερφη μου είναι 1,69 και 47 κιλά. Ε δε βρήκε τίποτα και απογοητεύτηκε. Μόνο στη Ναφ Ναφ βρήκε ένα φόρεμα σουπερ, αλλά 350 € και το ψιλοσκέφτεται.

Η μαμά μου πάλι στην κοσμάρα της. Κοιτάει συνέχεια ρούχα ΠΟΥ ΔΕ ΜΑΣ ΑΡΕΣΟΥΝ!!! :shock::roll::roll::roll:

Αφρο αυτό ακριβώς εννοώ, από φίλους τους προσκάλεσαν ΜΟΝΟ τόσους λίγους. Το σόι το πληρωνουμε εμείς.

Αναστασία μου δεν ξέρω τι να σε συμβουλέψω, νιώθω οτι δεν είμαι η κατάλληλη να δίνω τέτοιες συμβουλες... :roll: Συμφωνώ με τα κορίτσια. Αλλά συμφωνώ και με την Έρη, εγω τη μοναξιά μου την αγαπάω. Έχω πολύ καλή σχέση μαζί της, μερικές φορές κιόλας την επιζητώ...

Ιουλία η αδερφή μου υπνοβατούσε όλες τις ώρες, πρωι μεσημερι βράδυ, οποτε της ερχόταν! 8-)

Αθηνά μ' αρέσει ο τρόπος που σκέφτεται το πιπίνι σου!!! :lol::lol::lol:

Έχω ένα θέμα: Στη δουλειά μου στο υπουργείο, δουλεύω σε μια δ/νση με 4 τμήματα. Τα 2 απο αυτα δεν τα ξέρω καθόλου, ούτε καν συστεγαζόμαστε. Το 1ο τμημα είναι το δικό μου που το έχω προσκαλέσει στο γάμο και το τραπεζι και το 2ο είναι συνάδελφοι τους οποιους τους γνωρίζουμε μεν, τους βλέπω σχεδόν καθε μερα, αλλα οι σχέσεις μας είναι καθαρα τυπικές.

Έρχομαι λοιπόν και ρωτώ: Να τους προσκαλέσω στο γάμο, ενω δεν έχω σκοπο να τους έχω και στο τραπέζι η όχι;

Δεν είναι οτι δε θέλω, αλλά δε βγαίνω... :roll: Μακάρι να είχα την οικονομική δυνατότητα να το κάνω, αλλά δεν...

Σημειώνω οτι το περσινο καλοκαίρι παντρευτηκε συναδελφος απο το 2ο τμημα και δε μας προσκάλεσε στο γάμο, επειδη δεν μπορουσε να μας έχει και στο τραπέζι, γιατί δεν ήθελε να σκεφτούμε οτι μας προσκαλεί για το δώρο, αλλά από τους συνάδελφους σχολιάστηκε αρνητικά.

Ακούω γνωμες! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θελεις λιγο να τσακωθουμε για θεματα ανατροφης να βγαλουμε και οι δυο ταποθημενα μας;;;;ετσι για να μη τη πληρωνουν τα σπλαχνα μας!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol:

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Θα ηθελα πολυυυυ να τσακωθω μαζι σου...γιατι γουσταρω τρελλα τον τροπο που εκφραζεσαι καθως κ τις λεξεις που πετας!Θα επεφτε πολυ γελιο!!! :lol::lol:

Με εχετε ομως παρεξηγησει(καλυτερα να σου βγει το ονομα παρα το ματι λενε-το αντιστροφο!!!)...

Δεν θα κατηγορουσα καμια!

Απλα θα ελεγα οτι ενα νεογεννητο ή ενα βρεφουλι δεν μπαινει σε προγραμμα...

Και επισης νομιζω οτι ο θηλασμος(ο φυσικος) "τραβαει" τα μωρα να ξυπνουν περισσοτερο και να θηλαζουν πιο αστατα...Η Τονια που δινει το γαλα της με μπουκαλι ειναι αλλιως..Δλδ η μπεμπα της δεν εχει διαθεση(να το πω?) για εξτρα πιπιλισμα την ωρα του φαγητου...δεν γευεται τη θηλη της μαμας για να "ξεχαστει" και να χασει το μυαλο της! :lol:

Ξερει πως μετα το μπιμπερο η συντροφια κ η παρηγορια της θα ειναι η πιπιλα κ οχι το μεμε..οποτε "στρωνει" πιο ευκολα σε ενα ωραριο υπνου καλυτερο...Καταλαβατε η να κανω κ κακα? :P:P

Γωγουλα μου παρτο πισω το οτι σε παρεξηγησα!Εσυ με παρεξηγησες!!!Εγω απλαδεν ειμαι στα χαι μου κ δεν ειχα διαθεση να αναλυσω-εξηγησω-σχολιασω και ο κινδυνος να παρεξηγηθω εηταν μεγαλος! :lol::lol::lol:

Τι θα'λεγες να μην την ξυπνας για να την ταισεις στις 12?Να προσπαθησεις σιγααα σιγα να μεταφερεις την ωρα μπανιου οποτε σε βολευει ή να την αφησεις να ξυπνησει μονη της?

Ερη μου :lol::lol::lol::lol::lol::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG: Βρε ας υπηρχε διαθεση να βγουμε με τον αντρα μου μονοι και ας του μασουσα κ την μπριζολα αφου την κοψω!!! :lol::lol::lol:

Αγορομανες προσεξτε!Μεγαλωστε τα αντρακια σας οπως θελετε αλλα καποια στιγμη μην ξεχασετε να κοψετε τον ομφαλιο λωρο!Αν δεν το κανετε εσεις τοτε δε θα ειναι ποτε απολυτα ευτυχισμενοι...

Στα κοριτσια ειναι αλλιως(στην πλειοψηφια)...Εμεις τον κοβουμε απο μονες μας πολυ νωρις ή εστω οταν κανουμε οικογενεια...!Αλλα ειναι πολυ εκνευριστικό να φορτωνεται η γυναικα το ρολο της κολλας!Ποσο πια να κολλησεις τα θεμελια της νεας οικογενειας???Κολλα στην κολλα....γαμ...τα κ αφησε τα!

Η θου μπηκε?

Α!Και εγω λατρευω την μοναξια μου...Οχι ομως στην καρδια!Την αλλη...Τη σπιτογατισια χουχολομοναξια μονο! :?

Σισσιω..να μην τους προσκαλεσεις!με επεισες με τα υπολοιπα που εγραψες πως δεν ειναι αναγκη...Κ ας σχολιαστει αρνητικα...¨η αν σε νοιαζει τοσο πολυ η γνωμη τους καλασε τους στην εκκλησια μονο κ τσιμπα κ τα δωρακια για να τους κανους ευτυχισμενους :P:P:P:P και να μην σχολιαζουν!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Το πηρα και ο κυριος θελει να το φορεσω το βραδυ που θα κοιμηθουν τα παιδια.... Δεν παμε καλααααα.... :shock::lol:

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: Eλα τωρα που δε σ'αρεσε η ιδεα!!!Αλλωστε πρεπει να βγαλει τα λεφτα του το φορεμα!!!!!! ;););)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δλδ σ'αρεσει αυτη η μοναξια???Και παντρευεσαι??? :P:lol::lol::lol::lol:

Βασικα ποσοι ειναι????Αν ερθουν μονο στην εκκλησια???Σε χαλαει πολυ?Ποσο κανει η μπομπο? :P Και προσκλητηριο πρεπει να δωσεις???ααααα δεν βγαινω,κοψε κατι!!! :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

SΙΣΣΙΩ βαλε μονο προσκλητηριο!

αν δεν εχεις και πολλες σχεσεις δεν σε νοιαζει!

αν του ενοχλει οτι το κανει για το δωρο να μην ερθουν!

την ημερα που παντρευεσαι εσυ παντρευεται και μια συναδελφος..ξεκινησαν να μαζευουν χρηματα...καποια εβαλε 100 οι υπολοιπες δυσανασχετισαν κια λογικο...δεμ ειναι λιγο τα 100!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κατσε καποια εβαλε 100Ε και σας φενετε λιγο ...για συναδερφο ? :shock::o

καλα δεν σας λεω το λιγοτερο που πηραμε εμεις απο σοι κιολλας .... :?

οικονομικη κριση παιδια !!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφρο μου το αντιθετο βρε ειπε η Βικυ!

Και φυσικα ειναι πολυ!

Καλα εδω ο αντρας μου εχει ταριφα...δεν μπορει να δωσει κατω απο 100 ε σε καθε γαμο!Δλδ ελεος!Και αν ειναι συγγενης...Αστα!

Νατασα ανυπομονω για τα μπιφτεκακια σου!Μμμμμμμ!ποδαριλες!!!νοστιμοοο! :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστασί ναι μου αρέσει, περνάω τις φάσεις μου, αλλά όχι δε θα επέλεγα τη μοναξιά πάνω από την οικογένεια μου. :? Αυτές οι στιγμές όμως είναι που ξεκαθαρίζω τις σκέψεις μου και δοκιμάζω τον εαυτό μου.

Μαρή αυτό ρωτάω! το προσκλητήριο και η μπομπονιέρα είναι το έξοδο;; Είναι 14 άτομα, αλλά φαντάζομαι οτι δε θα έρθουν μόνοι τους... :?

Βίκη εμείς όταν κάνουμε μαζι δώρο συμφωνούμε σε ένα ποσό και βάζουμε όλοι το ίδιο ποσό. Λογικό είναι να δυσανασχετίσουν κάποιες συναδέλφισσές σου με τα 100 €, δεν είναι λίγα.

Αφρο τι λίγα καλέ τα 100 € και μάλιστα από συνάδελφο;;;

Α ρε Νατασάκι να είμασταν κοντά να έτρωγα κεφτεδάκια από τα ποδαράκια σου!! :lol::lol:

Φαντάζομαι να εννοείς τα μπροστινά! :lol::lol::lol::lol::D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμείς θα δώσουμε 200€! Ο φίλος μου έδωσε 150€ στον δικό μας γάμο πέρσι.

Οι γερμανοί όταν κάνουν ομαδικό δώρο δεν δίνουν πάνω από 5-10€. Βέβαια είναι για γενεθλια αυτα τα ποσά.

Αναστασία, "πιο καλή η μοναξιά, από σένα που δεν φτάνω"...

Η μοναξιά θέλει πολλή συζήτηση. Ακόμα και αν είσαι μαζί με 100 άτομα, αν δεν είναι το ένα που επιθυμείς νιώθεις μόνη. Αν πάλι έχει προηγηθεί και καμια βαριά κουβέντα... αστα. Δεν χωράς πουθενά.

Η μικρή ξύπνησε στα καλά του καθουμένου. Να δω ποτε θα κατεβάσει ρολά. Οι δε μεγάλες τσάκισαν ένα κιλό σπαράγγια και μάλωναν για το πόσα θα φάει η καθεμιά τους! :shock:

Αυριο το τρενάκι γιορτάζει! Μαμάδες πρέπει να το κάψουμε! Θέλω κέφι, θέλω τρέλα, θέλω πράγματα ανεβασμένα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αθηνά είσαι θεά!! :D

Καλά και μεις σε φίλους μας από 150 ξεκινάγαμε, αλλά πλέον αυτα τα ποσά είναι στη σφαίρα της φαντασίας μας. Εξωπραγματικά! :lol:

Εμείς αυριο θα γυρίσουμε το λεκανοπεδιο να μοιράσουμε προσκλητήρια, αν και δεν καταλαβαινω γιατί να μην τα στείλουμε όλα ταχυδρομικώς και κάποια πρέπει να τα πάμε... :roll:

Αθηνά βουρρρρρρρρρρ!!!! :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Κοριτσάκι μου!!!! ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ Τι χαρά είναι αυτή!!! Αχχ Μπράβο!!! Όχι να σου πω ότι στα έλεγα αλλά είδες ότι δεν πρέπει να χάνεις την πίστη στο σπορακι σου!;!;! Δεν ήθελα να επιμείνω τις προάλλες γιατί καμιά φορά και το ένστικτο είναι ισχυρό και εγώ στη θέση σου δεν θα άκουγα κανέναν.. Δεν σου λέω να χαρείς, λογικό να κρατάμε μικρό καλάθι, απλά σου λέω να έχεις πίστη στο σπορακι και να μην το καταδικάζεις, η φύση είναι απρόβλεπτη και θαυμαστή και όσο και να προσπαθούμε να την βάλουμε σε κουτάκια και σε βιβλιογραφίες και να προσπαθήσουμε να την εξηγήσουμε ακόμα και οι γιατροί παραδέχονται ότι δεν μπορούν να τα εξηγήσουν όλα!! Πέρσι στην εγκυμοσύνη είδα έμβρυο με χοριακη 500, άκουσα καρδούλα με χοριακη 900!!! Σκέψου ότι βάση βιβλιογραφίας συνήθως μεταξύ 5680-13660mIU/ml εμφανίζεται ο αμνιακος σάκκος και μεταξύ 11230-25640mIU/ml εμφανίζεται ο καρδιακός χτύπος..! Δεν υπήρχε καμία απολύτως λογική εξήγηση!! Και όμως αυτό μέχρι και τη 12η εβδομάδα αναπτυσσόταν κανονικά!! Άσχετα που μετά σταμάτησε η καρδούλα του για άλλο λόγο.. σε άλλες γυναίκες που διάβαζα τότε παρόμοιες περιπτώσεις είχαν κρατήσει τα μωράκια τους υγιέστατα! Κάποια πράγματα δεν μπορεί να τα εξηγήσει η επιστήμη και το μόνο που μπορούμε να κάνουμε είναι να μην χάνουμε τη πίστη μας και να κάνουμε υπομονή.. ότι είναι να γίνει θα γίνει άλλωστε και θα το αντιμετωπίσουμε όταν έρθει..! Μέχρι τότε συνέχισε να πιστεύεις στο θαύμα που συντελείται μέσα σου και μακάρι Παναγίτσα μου να πάνε όλα κατ'ευχήν!!! 🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏 Άντλησε δύναμη από τα παιδάκια σου και στείλε θετική σκέψη και ενέργεια στο μικρό σπορακι!! ❤️❤️❤️❤️ Καλά το σκέφτεσαι πάντως, δώστου λίγο χρόνο παραπάνω..! Το κάθε εμβρυακι έχει το δικό του ρυθμό ανάπτυξης..! Εγώ μαζί σου πάντως ότι και αν αποφασίσεις! 😘😘😘 Τα ultro να συνεχίσεις να τα παίρνεις!! Εννοείτε ότι έχει νόημα!! Αν ήταν το δικό του το μωρό θα σου έλεγα εγώ..!!! Πόσα σου δίνει;;; Να ρωτήσεις μήπως και έναν άλλον γιατρό;;
    • Καλημέρα κοριτσάκι μου!!! Τι ωραία το σπορακι γιγαντώνεται!!! 😍😍😍😍😍😍. Με το καλό υγιέστατο να είναι πάνω από όλα!!! 🙏🙏🙏🙏🙏🙏 Καλά έκανες και πήγες να το δείς! Ούτε εγώ θα άντεχα και για να είμαι απόλυτα ειλικρινής ήθελα να το γράψω κιόλας... Με τα άσχημα γεγονότα των προηγούμενων ημερών επιρρεαστηκα πολύ όσο και αν προσπάθησα να είμαι αισιόδοξη.. και την Παρασκευή που μας πέρασε δεν άντεξα και πήγα να το δω και εγώ μόνο που αυτή τη φορά ήταν ακίνητο και πέρασα αστραπιαία 2 μικρά εγκεφαλικά μέχρι να μου εξηγήσει ο γιατρός ότι το βλέπουμε να κοιμάται και μάλιστα με το δάχτυλο στο στόμα!!! 😅😅😅 Εκεί που είσαι δεν κάνουν την Papp-A μαζί με την αυχενική; Κανονικά λένε πρέπει να γίνεται ταυτόχρονα ή έστω 1-2 μέρες διαφορά για να συμβαδίζουν οι μετρήσεις χρονικά.. 
    • Δυστυχώς εδώ μου είπαν ότι είναι επικίνδυνο να το γυρίσει ο γιατρός.. για να δούμε σε δύο βδομάδες που θα πάμε πώς θα μάστε και θα ξαναρωτήσω..γτ κι εγώ αυτό έχω ακούσει! Ότι υπάρχει τρόπος..
    • Δλδ κι εσένα σε ένα σημείο πετρώνει δηλαδή στνήθως η κοιλιά σου ασχέτως με το πού είναι το μωρό; Με βοηθάς πολύ να καταλάβω!
    • Ευχαριστω πολυ Ελισσαβετ μου για τις ευχες!!!❣️❣️❣️ Μακαρι να πανε ολα καλα αυτη τη φορα κ να ερθει/ουν τ@ θαυματακι@ μας γερ@ στην αγκαλια μας!!!!🙏🥹✨️🧿 Κ να γεμισει η ομαδα μας απο δακρυα ευτυχιας κ τελειομηνες εγκυμοσυνες!!🙏🙏🙏🌈
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...