Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΓΙΑ ΕΜΑΣ ΠΟΥ ΛΑΧΤΑΡΑΜΕ ΕΝΑ ΜΩΡΑΚΙ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΕΝΑ ΧΡΟΝΟ Νο5!!!


Recommended Posts

Γεια σας κορίτσια μου!!!!!!!!!!!!!

:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Μην ξεχνιόμαστε.........

ΦΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

:):):):):):):):):):):):):):):):):)

Του χρόνου τέτοια μέρα.............. ΟΛΕΣ ΘΑ ΓΙΟΡΤΑΖΕΤΕ!!!!!!!!!!!!!!!!!

Με ακούει κανείς??????????????

:roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 934
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Xρόνια πολλά σε όλες τις μανούλες του κόσμου!!!!!

Χουανιτάκι μου όλα καλά θα πάνε κορίτσι μου τη Δευτέρα θα δεις το σποράκι σου και θα μας γράφεις τα ευχάριστα!!!!

Μερεντούλα [smilie=wave.gif][smilie=wave.gif]

Χρόνια πολλά και στις εγκυούλες μας που θα γιορτάζουν του χρόνου τέτοια μέρα με τα μωράκια τους αγκαλιά!!!!

Άντε και σύντομα μανούλες και εμείς!!!!!Φυσάτε κορίτσιαααααα!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χρονια πολλα στις μαννουλες και στις μελλουσες μαννουλες!στεναχωρηθηκα λιγακι σημερα που δεν ειμαι ακομα μαμα :( γιατι καθε χρονο λεω μακαρι να γιορταζω τον επομενο χρονο και ερχεται ο επομενος χρονος αλλα ακομα τιποτα.ευχομαι ειλικρινα για ολες μας αυτη να ειναι η τελευταια φορα που δεν γιορταζουμε και του χρονου να εχουμε ολες τα μωρουλια μας!!!!

χουανιτακι μου ολη την θετικη μου ενεργεια σου στελνω για αυριο να πανε ολα καλα και να δειτε γερο το σπορι σας %%-%%-%%-%%-%%-%%-%%-%%-%%-%%-%%-%%-%%-%%-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΠΟΛΛΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΙς ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΤΙΣ ΜΕΛΛΟΝΤΙΚΕΣ!!!! Άντε και του χρόνου να γιορτάζουμε όλες μας!!!!

xouanitaki μου, οι σκέψεις μας είναι μαζί σου, να το θυμάσαι αυτό!!!! Περιμένουμε τα ευχάριστα νεα σας με ανυπομονησία αύριο!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimera koritsakia m!

ti m kanete?

xronia polla gia xthes se oles tis manoules, se oles oses tha ginoun manoules kai se oses prospathoune kai sintoma tha ta kataferoun na ginoun manoules!

xouanitaki m euxomai simera O THEOS KAI H PANAGIA na se voithisoun kopela m kai na deis to sporaki sou kai na petaxeis apo xara!ola euxomai na nai teleia ston uperixo koritsi m kai ola auta mexri twra na tan apla mia dokimasia!sou stelnw oli mou tin pisti kai ti thetiki energeia na pane ola ma ola teleia!

filakia!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μου,

Xouanitaki σου στέλνω όλη μα όλη τη θετική μου ενέργεια

και μια μεγάαααααααααααααααααααααααααααααλη αγκαλιά!

Περιμένουμε να μας φέρεις καλά νέα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

φφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφ

φφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφ

φφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφ

και φιλιά σε όλες σας!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χρονια πολλα στις μαννουλες και στις μελλουσες μαννουλες!στεναχωρηθηκα λιγακι σημερα που δεν ειμαι ακομα μαμα :( γιατι καθε χρονο λεω μακαρι να γιορταζω τον επομενο χρονο και ερχεται ο επομενος χρονος αλλα ακομα τιποτα.ευχομαι ειλικρινα για ολες μας αυτη να ειναι η τελευταια φορα που δεν γιορταζουμε και του χρονου να εχουμε ολες τα μωρουλια μας!!!!

χουανιτακι μου ολη την θετικη μου ενεργεια σου στελνω για αυριο να πανε ολα καλα και να δειτε γερο το σπορι σας %%-%%-%%-%%-%%-%%-%%-%%-%%-%%-%%-%%-%%-%%-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-

kαλημερα κοριτσια..! κι εγω οπως η ροζε αισθανομαι ακριβως... με επιασε μια μελαγχολια εχθες.. ειδικα οταν ειδα παλι ποσοι ανθρωποι γεννανε ευκολα και μετα παρατανε τα παιδια τους απο εδω κι απο εκει και γκρινιαζουν.. τελοσπαντων!

ελπιζω του χρονου να ειμαι μαμα και το ιδιο ευχομαι για ολες σας!! πολλα φιλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ax, κι εμένα με έπιασε μια μελαγχολία χθες.Με είχε πάρει μια παλιά φίλη μετά από μήνες κι ακουγόταν η ενός μηνός μπεμπούλα που έκλαιγε κι εγώ έκανα σαν τρελή-''αχ το μπεμπάκι μου, θα το φάω'' και τέτοια και μου κάνει βαριεστημένα και ψιλοτσαντισμένη ''ε,αν ΠΟΤΕ κανεις θα δεις τη γλύκα που όλο χ...ζει και βαριέμαι τη ζωή μου.Μου ρθε εγκεφαλικό,ενώ ξέρει ρε παιδιά τι τραβάμε :(

Επειδή όμως τελευταία έχω ηρεμήσει αποφάσισα να το παίζω κινέζος και δεν δίνω σημασία σε κουβέντες.Και της απάντησα το εξής ''χαχα, δεν έχεις κι άδικο, άσε να απολαύσω τον αντρούλη μου, νεοι άνθρωποι είμαστε''.Μέσα μου βέβαια πόναγα κι έτσι είπα ρε κορίτσια να μην δώσω σε καμιά και κανέναν την ικανοποίηση να με στενοχωρήσει, κυρίως στον ίδιο μου τον εαυτό.Ο παλιός μου εαυτός όμως θα της απαντούσε:ναι, καλά, δεν λες ένα δόξα το θεω που παντρεύτηκες κι έκανες και δυο παιδιά,που μόνο με σκυλί δεν είχες σχέση.Άμα πια...... :evil: Συγγνώμη ρε κορίτσια, δεν το είπα εγώ, ο παλιός μου εαυτός καλέ ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΕΕΕ ναι βρε Αγγελα, με αυτα που ακουμε μας βγαινει και η κακια !!!Εγω τους το ειχα κοψει εδω και καιρο!

Δεν αφηνα κανεναν να με ριχνει ψυχολογικα!Κι εγω με τετοιου τυπου ατακες την παλευα! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα στα κοριτσάκια μας! Χθες αν και γιορτή της μητέρας το σποράκι μας μας κατατρόμαξε. Είχα λίγο αίμα το πρωί και πανικοβλήθηκα.Ευτυχώς μια σταγόνα ήταν μόνο. Σήμερα πρωί πρωί πήγαμε στο γιατρό αλλά ευτυχώς όλα καλά. Είδαμε σάκο και είδμε και το μικρό σποράκι μας! :D Την καρδούλα την επόμενη Δευτέρα πρώτα ο θεός! Χουανιτάκι εύχομαι και σε εσένα να το δείτε το σποράκι σας αυτή τη φορά κορίτσι μου και από εδώ και πέρα μόνο ευχάρηστα να έχετε!

Στα υπόλοιπα κοριτσάκια έχω να πω να μην χάνουν το κουράγιο τους, είναι θέμα χρόνου γιατί όλες θα γίνουμε μάνες και μάλιστα πολύ καλύτερες από κάτι άλλες αχαριστες που δεν εκτιμούν το θείο αυτό δώρο που τους χάρισε ο Θεός!!! Γερά κορίτσια, πιστέψτε το και θα γίνει! Πολλά φιλιά σε όλες και μην ξεχνίομαστε ΦΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalispera pareaki mou ti kanete? kalh evdomada na exoume, xronia polla gia xthes stis mellouses mamades kai elpizw tou xronou na giortazoume olles aythn thn hmera

aggela mou simera kai egw akousa kati kai trelathika, mia prwth mou ksaderfh emeine eggyos ston deytero mhna prospatheiwn tous kai twra einai peripou 3 mhnwn kai epeidh kanei synexeia emetous gyrnaei kai mou leei " popoooo ksaderfh den thn palevw ti to ithela to mwro, gia deytero tha to skeftw poly" e an einai dynaton e koufathika, kai kserei posa pernaw kai poso agwnizomai gia ena mwraki kai egw gyrnaw kai tis lew pws kserw kopeles pou anagkazontai na meinoun kai tous 9 mhnes ths eggymosynhs sto krevati gia na mhn xasoun to mwraki tous kai asy gkriniazeis epeidh kaneis emetous? as eimoun kai egw eggyos kai as ksernousa olh mera, ti na pw re paidia

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρόνια Πολλά σε όλες τις Μανούλες, Χρόνια Πολλά σε όλες τις Εγκυμονούσες Μανούλες και του Χρόνου να γιορτάζουμε και Εμείς, οι Επίδοξες Μανούλες!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Πές τα σκορπίνα, πες τα .... να αγιάσει το στόμα σου.... Μια φίλη μου στην Ελλάδα, έμαθα ότι έμεινε έγκυος κατά λάθος (?) στο τρίτο παιδί και το έριξε, γιατί ο γιατρός της είχε πει από χρόνια ότι η μήτρα της δεν θα αντέξει τρίτη εγκυμοσύνη, γιατί έχει πολύ λεπτά τοιχώματα!!!! Εν τω μεταξύ, ο γάμος της πηγαίνει χάλια, γιατί ο άντρας της την απατάει... Πείτε μου, βρε κορίτσια, την τρίτη εγκυμοσύνη τι την ήθελε;;;;; Τρελάθηκα όταν μου είπε ότι το έριξε!!! Το ξέρω ότι δεν γινόνταν αλλιώς, αλλά γιατί δεν πρόσεχε;;; Εγώ όταν το έμαθα είχα μόλις αποτύχει στην 1η εξωσωματική....και μου ήρθε σκοτοδύνη...

Μάντυ μου, ευτυχώς που είδατε σάκκο και ησυχάσατε. Άντε, με το καλό να ακούσετε και καρδούλα :x:x:x:x:x:x

Χουανιτάκι εύχομαι να πάνε όλα κατ'ευχήν στο γιατρό. Να δείτε σάκκο στον σημερινό υπέρηχο και να αφήσετε όλες τις αγωνίες πίσω σας. Σου στέλνω όλη μου την αγάπη και την θετική ενέργεια, για τα καλύτερα αποτελέσματα :YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG:%%-%%-%%-%%-%%-%%-%%-%%-%%- %%- %%-%%-%%-%%-%%-%%-%%-%%-%%-%%-%%-

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα στις αγαπημένες μου...:)....

Πως είναι τα κοριτσακια μου?.........εύχομαι σε όλες σας ότι καλύτερο και σύντομα με φουσκωμένες κοιλίτσες...:)

Γι' αυτό τον λογο...:)

ΦΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ

και ξανά

ΦΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ

για να έρθετε ακόμη πιο γρήγορα...:)

Cuando Μου.......μας έλειψες......:)

σας φιλώ όλες και σας σκέφτομαι,.,,:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια δεν είμαστε κακές απλά μας την "βγάζουν" κάποιες που πέρα απο τον εαυτό τους και την καλοπέραση τους δεν βλέπουν τίποτα.Και άλλες που για να μας τσιγκλήσουν μας λένε πόσο και καλά τους ταλαιπωρεί η εγκυμοσύνη ή τα παιδιά τους και δε τους νοιάζει οτι εμείς ταλαιπωρούμαστε για να κατακτήσουμε αυτό το όνειρο απλά μας λένε πόσο τυχερές είμαστε που δεν έχουμε παιδιά και μπορούμε να κάνουμε οτι θέλουμε.Ας είχα ένα παιδάκι κι ας με ταλαιπωρούσε σε όλη μου τη ζωή!!!Ας στερούμε τα πάντα για να του προσφέρω τα καλύτερα....Αχ τελικά κάποιες γυναίκες είναι πολύ αχάριστες με το δώρο που τους χάρισε ο Θεός.....δεν καταλαβαίνουν πως μ'ένα χαμόγελο του παιδιού τους τους χαρίζεται ο κόσμος όλος;;; :roll::roll:

Χουανιτάκι μου σου στέλνω όλη τη θετική μου ενέργεια και εύχομαι να πάνε όλα καλά σήμερα!!!! :YMHUG::YMHUG:

Madi μου μην ανησυχείς σύντομα θα ακούσεις και την καρδούλα του και σε εννιά μήνες θα το έχεις αγκαλίτσα!!!! :D:D

Καλή επιτυχία σε όλα τα κορίτσια που ξεκινάνε ή θα ξεκινήσουν προσπάθεια και σύντομα με θετικότατες χοριακές!!!!!Κορίτσια φυσάτε το έχουμε ανάγκηηηηηη!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ βρε κοριτσια.. τι να πουμε με ολες αυτες τις ηλιθιες!! το μονο που μπορω να σκεφτω ειναι οτι τελικα σημασια δεν εχει να γινεις μανα αλλα καλη μανα! κι εμεις θα γινουμε οι πιο καλες του κοσμου με ολα αυτα που εχουμε περασει.. γιατι οταν κατι δεν το θεωρεις πια δεδομενο το εκτιμας περισσοτερο!!

κουραγιο και καλη δυναμη!

φιλια στις εγκυουλες...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι να πω βρε κοριτσια..τα μωρακια δεν πανε παντα εκει που πρεπει...το γιατι δεν τα εκτιμανε ειναι ισως γιατι ποτε δεν τα αναζητησαν..δεν ξερω...ισως γιατι οντως υπαρχουν ανθρωποι που ισως να μην αξιζουν και τοσο να ειναι γονεις..οπως ακριβως υπαρχουν πολλοι που το αξιζουν πολυ και δεν γινονται...η ζωη..

καλα ειστε;εγω επεστρεψα δριμυτερη στον αντρουλη και παμε για αλλα...να μην το βαλει καμια κατω..ολες θα γινουμε μανουλες..χουανιτακι μπηκα να δω τι γινεσαι ευχομαι τα καλυτερα..μικι μου καλη συνεχεια..καλη συνεχεια σε ολες τις εγκυουλες και σε ολες οσες συνεχιζουμε να προσπαθουμε πολυ...συνεχιζουμε με πολυ χαμογελο ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας φιλεναδες ..ευχομαι του χρονου σε ολες να πω χρονια πολλα...καλα για τη μια περιπτωση συμφωνω απιστευτα...τι σημαινει χ..ζει ολη την ωρα και τετοια...εγω δεν θυμαμαι να βαριεμαι να αλλαξω το παιδι μου ισα ισα που το διασκεδαζα...αλλα κοριτσια με τους εμετους ειπα και εγω οτι για τριτο δεν παω...οκ στο πρωτο παιδι δεν δουλευα καθομουνα σπιτι και ολα μια χαρα..τωρα ηταν πολυ πιο δυσκολο γιατι επρεπε να μαγειρευω χωρις να εχω καμια βοηθεια για δουλειες γιατι η μαμα μου μενει πλεον μακρυα και η πεθερα μου το ιδιο..απο εμετους ειχα συνεχεια και σε μεγαλο βαθμο και αισθανομουνα και ενοχες που επειδη εγω δεν ημουνα καλα και ημουνα συνεχεια στο κρεβατι να κοιμαμαι γιατυι ειχα και υπνηλιες και για να μην μυριζω τπτ..δεν εδινα οση σημασια θα ηθελα στο παιδακι μου το οποιο ετρεχε να μου φερει λεκανη και χαρτι...δεν θα ηθελα αυτο που περασε το παιδι μου να το περασουν μετα 2 παιδια..ειλικρινα..ειναι δυσκολο εκτος και αν μου "τυχει"που λενε και μερικες αν και εγω δεν πιστευω οτι αυτα τυχαινουνε...να ριξω και εγω ενα φυσιμα...αυριο εχω Βεπιπεδου και ανυπομονωω...ελπιζω να ειστε ολες καλα και να αρχισει να κοκκινιζει παλι η λιστα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΟΣΕΣ ΦΟΡΕΣ ΕΧΩ ΓΙΝΕΙ ΕΞΑΛΗ ΜΕ ΔΙΑΦΟΡΑ ΠΟΥ ΑΚΟΥΩ ΑΠΟ ΓΝΩΣΤΕΣ ΚΑΙ ΦΙΛΕΣ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΠΑΙΔΙΑ ΕΝΩ ΞΕΡΟΥΝ ΟΤΙ ΕΓΩ ΠΑΛΕΥΩ ΤΟΣΑ ΧΡΟΝΙΑ. ΠΑΡΑΠΟΝΙΟΥΝΤΑΙ ΓΙΑ ΑΣΗΜΑΝΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΕΝΩ ΕΓΩ ΠΑΡΑΚΑΛΑΩ ΓΙΑ ΕΝΑ ΜΩΡΑΚΙ ΚΑΙ ΑΣ ΜΕΙΝΩ ΚΑΙ ΕΝΝΙΑ ΜΗΝΕΣ ΣΤΟ ΚΡΕΒΑΤΙ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟ ΠΕΤΥΧΩ. ΔΕΝ ΕΚΤΙΜΟΥΝ ΤΟ ΔΩΡΟ ΤΟΥ ΘΕΟΥ ΠΟΥ ΤΟΥΣ ΔΟΘΗΚΕ ΑΠΛΟΧΕΡΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΔΕ ΣΥΜΕΡΙΖΟΝΤΑΙ ΟΛΕΣ ΕΜΑΣ ΠΟΥ ΔΕ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΤΟ ΕΧΟΥΜΕ ΑΚΟΜΑ.

ΚΑΙ ΕΔΩ ΑΝΑΡΩΤΙΕΜΑΙ " ΔΕ ΒΛΕΠΕΙΣ ΘΕΕ ΜΟΥ ΠΟΥ ΤΑ ΔΙΝΕΙΣ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ;" ΕΙΝΑΙ ΝΤΡΟΠΗ ΜΟΥ ΠΟΥ ΤΟ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΚΑΙ ΤΟ ΛΕΩ ΑΛΛΑ ΕΧΩ ΑΓΑΝΑΚΤΗΣΗ ΜΕ ΠΟΛΥ ΚΟΣΜΟ.

ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΥ ΟΛΕΣ ΟΙ ΕΚΓΥΜΟΣΥΝΕΣ ΤΟΥ ΠΟΣΤ ΜΑΣ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΥΠΑΡΞΟΥΝ ΚΑΙ ΑΛΛΕΣ ΣΥΝΤΟΜΑ.

ΕΙΜΑΙ ΣΕ ΠΟΛΥ ΜΕΓΑΛΟ ΔΙΛΛΗΜΑ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΜΕΡΕΣ...... ΝΑ ΤΟ ΜΟΙΡΑΣΤΩ ΜΑΖΙ ΣΑΣ;

ΕΙΜΑΙ ΑΝΕΡΓΗ 2,5 ΧΡΟΝΙΑ ΚΑΙ ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΠΟΛΥ ΠΕΡΙΟΡΙΣΜΕΝΑ. ΜΟΥ ΠΡΟΤΕΙΝΑΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΜΕ 600€ ΤΟ ΜΗΝΑ ΓΙΑ 28 ΩΡΕΣ ΤΗΝ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΑΛΛΑ ΘΑ ΔΟΥΛΕΥΩ ΣΑΒΒΑΤΟ ΠΡΩΙ ΚΑΙ ΚΥΡΙΑΚΗ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΟΠΟΥ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΣΠΙΤΙ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ ΚΑΙ ΟΛΗ ΤΗΝ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΤΟΝ ΒΛΕΠΩ ΜΟΝΟ ΚΑΘΕ ΒΡΑΔΥ ΜΕΤΑ ΤΙΣ 19:00. ΜΟΥ ΕΙΠΕ:¨ΘΑ ΧΑΘΟΥΜΕ(ΟΠΟΥ ΤΟ ΕΚΤΙΜΗΣΑ ΠΟΛΥ) ΑΛΛΑ ΕΧΟΥΜΕ ΑΝΑΓΚΗ ΤΑ ΛΕΦΤΑ¨ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ; ΘΕΛΟΥΝ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΜΕΧΡΙ ΑΥΡΙΟ.

ΟΝΕΙΡΑ ΓΛΥΚΑ ΣΕ ΟΛΕΣ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χ+Μ εγώ θα σου συνιστούσα να την δεχτείς την δουλειά και στην τελική αν δεις ότι το ωράριο είναι τόσο βάρβαρο που δεν το αντέχεις την αφήνεις. Δεν έχεις να χάσεις τίποτα να δοκιμάσεις. Και εγώ με τον καλό μου δεν βλεπόμαστε πολλές ώρες την ημέρα (δουλεύει πρωί βράδυ και σαβ/κα) αλλα προσπαθούμε τις ώρες που είμαστε μαζί να είναι όσο πιο ποιοτικές γίνεται (δεν το πετυχαίνουμε πάντα αλλά τουλάχιστον προσπαθούμε). Αν υπαρχει θέληση και καλή διάθεση όλα γίνονται. Εύχομαι ότι και να αποφασίσετε να είναι το καλύτερο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsia mou geia sas....

xouanitaki mou????pou eisai???elpizw ola na pigane kala!!!

koritsia diabazw poly syxna ta nea sas!!!!!

kai egw exthes eixa mia melanxolia parapanw!!!mono pou kserw pws k tou xronou den tha eimai manoulaa... :(:(:( mias k apofasisame gia oikonomikous logous na to kanoume to epomeno kalokairi!!!na ksexrewsoume prwta leme k meta!!!giati an twra akoma den exw kataferei na dwsw ena euro se aftous pou xrwstaw poso pio dyskolo tha einai otan erthei ena mwro?? :(:(:(

alla re koritsia den katapinete....prospathw na to dw me ti logiki k na to xonepsw oti tha perasei enas xronos kai,xwris prospatheis k lypamai!!!den mporw na to kseperasw!!!!thelw tooooso poly na ksexrewsw alla i kardoula mou mono kserei...kathe prwi pou anoigw ta matia mou einai i prwti mou skepsi!!!kathe brady sta oneira mou me blepw eggyos.. :(:(:( ouuffff!!!!!!!eimai sta xamena...poly thlipsi bre koritsia....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερααα...χ+Μ να την δεχτεις λεω και εγω και βλεπεις...τοσο δυσκολοι που ειναι οι καιροι ειναι καλυτερα να πεις οτι οκ πηγα αλλα τελικα δεν με βολευε αντι να πεις οτι ρε γαμωτο δεν πηγα και μπορει να ηταν καλα και να ημασταν καλυτερα...και μετα να ειναι δυσκολο να βρεις αλλου...η εκμεταλευση δε παει συννεφο..600 ευρω να δουλευεις και σκ..ελεος..εγω παλια δουλευα σε ξενοδοχειο σεζον χωρις ρεπο για 300 ευρω και ολη μερα με 2 ωρες κενο ..μια το μεσημερι και μια το απογευμα..αλλα εκει που εμενα ηταν τουριστικη περιοχη και μονο σε ξενοδοχειο μπορουσες να δουλεψεις οποτε αμα δεν πηγαινα μετα καποιος αλλος θα πηγαινε και αμεσως..τελικα μετα απο πολυ δουλεια και αφου εγινα και αρχηγος στην ομαδα καταφερα να περνω 1000ευρω και να εχω και ενα ρεπο..αν και τα 1000 παλι λιγα ηταν αν σκεφτεις οτι δουλευαμε 5 με 6 το καλυτερο μηνες...εκμεταλευτεςςςς...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Jannolino μου.........καλή μου..........το μόνο που μπορώ να σου ευχηθώ από καρδίας είναι ο Θεούλης να σας στείλει ένα μωράκι εκεί που δεν θα το περιμένετε καλή μου.....γιατί το αξίζετε........αυτό θέλω να πιστεύω ότι θα σας συμβεί......ότι θα σας το στείλει χωρίς καν να μπείτε στην διαδικασία των γιατρών.....σου στέλνω όλη μου την αγάπη..........μην απελπίζεσαι........και μην στενοχωριεσαι.......τώρα είναι που πρέπει να είσαι αισιόδοξη και δυνατή....:).......σε φιλώ γλυκά...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...