Μετάβαση σε περιεχόμενο

Καλοκαιρινά Μωράκια 2011 Νο 9! Για πιο δυνατές κλωτσιές!!!


Recommended Posts

Καλή ξεκούραση Σοφάκι μου...

Χρύσα μου εχει δικιο η Χρυσταλλενη κάπου το είχα ξανακούσει αυτό...τα μωράκια μας θέλουν αγάπη...

Μύρισε το σπίτι μας μωρό!!! Δεν το πιστεύω ότι με το θέλημα του Θεου θα εχουμε επιτέλους ενα μωρακι σπιτι μας... :D

Χρυσουλίνι μου μεγαλώσατε πολύ εσείς!!!Με το καλό κοπέλα μου...Οσο για τα καλοκαιρινά φρούτα θα συμφωνήσω απόλυτα...

Χρυσανθη μου τι γλυκιά μανούλα που είσαι...τι κάνει ο μικρούλης σου??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Γειά σας φιλενάδες τι κάνετε?

Χρύσα και Κισκα να χαίρεστε τα παιδάκια σας!! Να είναι πάντα γερά και να τα δείτε όπως επιθυμείτε!

Κίσκα με το καλό η Β επιπέδου σήμερα, περιμένουμε νέα!

Ελισάβετ λογικό είναι να άρχισαν οι συσπάσεις... προετοιμάζεται η μήτρα!

Συμπεθέρα μεγάλωσαν οι ζουζούνες σου!!! Άντε και δεν έμεινε πολύ! Σε 3 εβδομάδες θα τις κρατάς αγκαλιά!!!

Χρυσάνθη μου τι κάνεις?? Να δώσεις πολλά φιλιά στο αγοράκι σου!!

Μαράκι κάνεις την ωραιότερη δουλειά!! Μοσχοβολάει όντως όλο το σπίτι! :lol::lol::lol:

Εγώ χθές σιδέρωσα όσα δεν είχαν στεγνώσει την Κυριακή...σήμερα πήρα και τα τελευταία που μου έλειπαν και είναι έτοιμη η βαλίτσα!!!

Σήμερα πήγαμε στον γιατρό... είμαστε 2057γρ... όλη την ώρα είχε και τα δύο χέρια στο στόμα!!! Πεινασμένο θα γεννηθεί αυτό το παιδί!!! Πρόσωπο όπως καταλάβατε δεν είδαμε πάλι και ούτε θα δούμε μάλλον!! Μας κρύβεται!! :lol::lol::lol::lol: Την άλλη εβδομάδα θα πάω να κάνω καρδιοτοκογράφο και αν δούμε ότι έχω συσπάσεις (μέχρι τώρα δεν έχω καταλάβει να έχω) θα μας κάνει και τις κορτιζόνες αλλιώς θα το καθυστερήσει καμιά εβδομάδα ακόμα....

Αυτά τα νέα μας!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια κάποια στιγμή είχαμε πεί για τα καλλυντικά για το μωρό... και θυμάμαι είχαμε πεί ότι τα weleda είναι καλά... Σκέφτομαι να παραγγείλω απο εδώ http://www.ecobaby.gr/ οι τιμές σε σχέση με άλλα site, είναι πολύ καλές... Σε μαγαζί δεν ρώτησα, υπάρχει περίπτωση να είναι πιο φθηνά?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστώ πολύ Χρύσα μου, να είσαι καλά... θα πήγαινα σήμερα να δώ και σε κατάστημα τις τιμές αλλά βαρέθηκα να περπατήσω γιατί είχε ζέστη... Οπότε να τα παραγγείλω να τελειώνω και με αυτά! Ευχαριστώ και πάλι!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Hello!!! Τι κανετε? Ωραια νεα Ντιοσακι μπραβο...ολα με το καλο! Κι εγω φατσα ειχα κανα 2μηνο να δω εκει που το χε χωσει και να που δεν το υ βγηκε σε καλο...βρηκε την εξοδο νωριτερα το χαζουλινι μου!!!! :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σου Ζαχαρένια μου!!! ευχαριστώ πολύ!!

Ε τι να κάνει το μωρό! Αφού σας έβλεπε που θέλετε να δείτε φάτσα και δεν μπορούσατε είπε να σας τη δείξει μια και καλή! :lol::lol::lol:

Άσε και το δικό μας έχει πάρει θέση, εδώ και 2 εβδομάδες είναι με το κεφάλι κάτω... λές και θα βγεί απο εκεί! :lol::lol::lol::lol: Και εκεί που το έχει χώσει το κεφάλι του δεν μπορούμε να δούμε πρόσωπο! :lol::lol::lol:

Πώς είστε εσείς? Πώς πάει ο μικρός?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσακια!Τι κανετε;

Σας διαβασα πολυ επιγραμματικα και δεν θυμαμαι και πολλα.

Κισκα με το καλο η β επιπεδου!

Ντιοσα,εχω παραγγειλει απο αυτο το σαιτ το λαδι της weleda για την κοιλια,2 φορες.Πολυ γρηγορη ευπηρετηση δεν ειχα κανενα προβλημα.Αφου ομως εχεις λογαριασμο στο Αμαζον,τα εχει και εκει σε ιδιες τιμες,ισως και λιγο πιο φθηνα,δεν θυμαμαι και με δωρεαν μεταφορικα.Εγω απο το Αμαζον θα τα παρω... ;) Απλα δεν ειχε το λαδι και το πηρα απο εδω.Ειναι φανταστικο,πολυ ενυδατικο και δεν χρειαζεται να βαλεις πολυ,απλωνεται και κραταει το μπουκαλακι.

Ζαχαρενια μου τι κανεις;Ο μπεμπης σας ειναι καλα;

Απο το πρωι τρεχουμε.Ειχαμε το μνημοσυνο του πεθερου μου σημερα.Μετα πηγαμε για καφε και μετα σε 2 μαγαζια να κοιταξουμε για φωτιστικα.Βρηκαμε ωραια αλλα δεν καταληξαμε ακομα.Μετα πηραμε ψαρακια απο την ψαραγορα,πηγαμε και σ/μ και ηρθαμε.

Φαγαμε σολωμο στον φουρνο και χορτα.Σε λιγο θα παμε κομμωτηριο,να κουρευτει ο αντρας μου και εγω να χτενιστω,να ανανεωθω λιγακι!

Εδω και 2 μερες με επιασε φοβερη δυσκοιλιοτητα. :? Ενω μεχρι τωρα πηγαινα 3 φορες την μερα!Μιλαμε για πολυ σφιξιμο! :lol: Τελικα σημερα εφαγα μελι,ηπια φραπε,ηπια φυτικες ινες σε υγρη μορφη που μου εδωσε η γιατρος.Και εβαλα και ενα κλυσματακι γλυκερινης και λειτουργησε το συστημα. :lol:

Αυτες οι φυτικες ινες σε υγρη μορφη πολυ καλες κοριτσια,αν εχετε προβλημα.Ειναι φυτικο,δεν ειναι φαρμακο,Bene Fibre λεγεται και εχει γευση μηλου.Πηρα και ακτινιδια να τρωω και ευχομαι να μην συνεχιστει...Με ματιασαν,ολοι με ρωτουσαν αν εχω δυσκοιλιοτητα,ενω δεν ειχα μεχρι τωρα. :evil:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ζαχα μου τα φιλια μου στο μπεμπη κ σε σενα κοριτσαρα μου....

μαρακι μου ευχαριστω για τα γλυκα σου λογια....μολις κοιμηθηκε εχει μια ιωσουλα κ ειναι λιγο χαλια το μαναρι μου, δεν κοιμηθηκε κ καλα την νυχτα αφου ειχε πυρετουλι 37.7 :lol:το ζουζουνακι μου

γιεληζ μου ευχαριστω πολυ για τα φιλια....εμενα στις 32 εβδομαδες ηταν 2400 κ στις 35 2565 κ ειχε παρει θεση..εκανα κ εγω τις ενεσουλες αφου ειχα φοβερους πονους αλλα τιποτε πηγα προγραμματισμενη κ με καισαρικη....εσπρωχνε να βγει εγω εκλαιγα απο τους πονους απο τις 32 εβδομαδες αλλα τιποτε δεν εβρισκε εξοδο.... :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σου Νίκη μου!!

Κάποια απο αυτά που θέλω να παραγγείλω δεν τα στέλνει το Αμαζον, το τσέκαρα... άσε που οι τιμές είναι σχεδόν ίδιες... οπότε είπα να τα παραγγείλω όλα μαζί απο ένα μέρος.

Χρυσάνθη μου περαστικά σας!!

Εμάς και να θέλει να βγεί ποιός θα τον αφήσει????? :lol::lol::lol::lol: Ας κάτσει εκεί που κάθεται σαν καλό παιδί, για μερικές εβδομάδες ακόμα! :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ντιοσα,εννοεις πως δεν τα στελνει Ελλαδα;Ποια απ'ολα;Εγω θελω το αφρολουτρο,το σαμπουαν ή αυτο που ειναι 2 σε 1,την κρεμα για το συγκαμα και την λοσιον σωματος. :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νίκη μου εγώ έβαλα στο καλάθι αυτά :

1) Weleda Baby Calendula Shampoo and Bodywash 200ml

2)Weleda Baby Calendula Face Cream 50ml

3)Weleda Baby Calendula Nappy Change Cream 75ml

4)Weleda Baby Calendula Oil 200ml

Και εκτός απο το (1) δεν στέλνει κανένα.... συν αυτό το σύνολο για όλα αυτά (χωρίς τα έξοδα αποστολής) ήταν 28,15 λίρες δηλαδή 32,07 € ενώ στο ecobaby είναι 33,57 €

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τώρα που το κοίταξα μόνο τα σαμπουάν+αφρόλουτρο 2+1 μαζί με τα έξοδα αποστολής απο το αμαζον βγαίνει 15,22€ ενώ απο το ecobaby το ίδιο προϊον μαζί με τα έξοδα αποστολής βγαίνει 12,93€

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας γκαστρουλες!!!τι κανετε??

Εγω σημερα εκανα το πιο απολαυστικο σιδερωμα!!!!Τα ρουχαλακια του μπεμπη μας!!!!!!!!

Μου φαινεται τοσο απιστευτο...τα σιδερωνα κ ελεγα..ειναι του δικου μοας μωρου αυτα???Ακομη δεν το χω πιστεψει!!!Συγκινηθηκα παλι...τωρα περιμενω να τελειωσει το στεγνωτηριο κ εχω λιγα ακομη για σιδερο..

Α να μολις τελειωσε..

Κοριτσια πολλα ψυχολογικα παντως το τελ τριμηνο ε??

Χτες εκει που ημουν καλα ειχα κατι νευρα αλλο πραγμα..μετα μια απογοητευση και στο τελος εκλαιγα με λυγμους!!!Το γιατι αγωστο!!!!

Χρυσανθη μου περαστικα στο ζουζουνι σου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νίκη μου εγώ έβαλα στο καλάθι αυτά :

1) Weleda Baby Calendula Shampoo and Bodywash 200ml

2)Weleda Baby Calendula Face Cream 50ml

3)Weleda Baby Calendula Nappy Change Cream 75ml

4)Weleda Baby Calendula Oil 200ml

Και εκτός απο το (1) δεν στέλνει κανένα.... συν αυτό το σύνολο για όλα αυτά (χωρίς τα έξοδα αποστολής) ήταν 28,15 λίρες δηλαδή 32,07 € ενώ στο ecobaby είναι 33,57 €

Καλα που εχω και εσενα Γελιζ και με ενημερωνεις!Δεν σκαμπαζω και πολλα απο το Αμαζον! :lol: Οι τιμες ειναι ιδιες περιπου απ'οτι βλεπω αλλα αν δεν στελνει Ελλαδα τι να το κανουμε...Θα τα παρω και εγω απο το αλλο σαιτ που εχω ξαναπαρει και ειναι πολυ ενταξει!Στελνουν και καποια αλλα σαιτς για δες και εδω:

http://shopping-mommy.blogspot.com/sear ... C%20Weleda

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τωρα ξανα μπηκα...πλακωσε παρεα και μετα αντλουσα μιλκ....μπεεεεε κλπ κλπ!!!!

Καλα ειναι το νινι μου, ταλαιπωρειται λιγουλακι ομως γμτ και εχω στεναχωρηθει πολυ. οξυγονα,τρυπηματα κλπ κλπ. :(:(:(

Μερυκαλ αντιστροφη μετρηση ε??? Μια χαρα!!! Εχετε φτιαξει δωματιο?εχετε ψωνισει τιποτα?

Μπεμπουλινο??? τι κανεις? Αχ ψωνιζετε ε? ΕΓΩ ΤΙΠΟΤΑ!!! σνιφ κλαψ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειααα σας φιλεναδεςςς δεν μπηκα μεσημερι γιατι γυρισα κουρασμενη και ειδα το dvd και πηγα για υπνο..τωρα εβαλα το φαγακι στο φουρνο με ποναει και λιγο το στομαχι μου σημερα και μπηκα να σας γραψω τα νεα μου...ολα καλα στην Βεπιπεδου...ειναι μια κουκλα..340γρμ...εγω εχω παρει στο συνολο 2 κιλα(καλα παω)βγαλαμε και βιντεο καπου στα 45 λεπτα και το ευχαριστιομαστε..κουνιοτανε ολη την ωρα...μετα πηγα στο πρεναταλ για το καροτσι...παμε μεσα και στο ταμειο ειχανε και σταντ με τα προιοντα..λεω θελω καροτσι λενε πηγαινε μεσα..παω μεσα και δεν το βλεπω πουθενα..ρωταω εκει μια κοπελα και λεει ααα...αυτο δεν το εχουμε και δεν θα το φερουμε...δειτε κατι αλλο...και τις λεω αυτο θελω και οχι κατι αλλο(ολα τα αλλα ητανε μαρκα πρεναταλ σε σκουρο μπλε και λαχανι χρωμα)εφυγα μεσα στα νευρα και ξαφνικα βρισκω ενα μαγαζι το οποιο ειχε προσφορες λογω μεταφορας και μπενω και βρικα ενα καροτσι σε κοκκινο,με ποδοσακο,τιμονι που γυριζει και ροδες με ειδικο μηχανησμο αμα γυρισεις το τιμονι να τις φτιαξεις και χειροφρενο εκτος επο το φρενο στο ποδι και τσαντασορτι για τα πραγματα και θηκη για μπιμπερο και ποτηρι με 2 χρονια εγγυηση....235 ευρω..και το αντιστοιχο σετ τριο στα 400ευρω..και το σκεφτομαι να πω την αληθεια μου αρεσε πααρα πολυ εντομεταξυ ειναι πολυ ελαφρι και διπλωνει και γινεται μικρο και χωραει ανετα στο αμαξι..μιλησα με το πρεναταλ στην Αθηνα οπου εχουν εκει καροτσια αλλα το προβλημα ειναι οτι πρωτον δεν τα στελνουν πρεπει να παει καποιος να το παρει και δευτερον δεν το εχω δει..και αν τελικα δεν μου κανει??Και λεω να παρω το κοκκινο και να του βαλω σεντονακι και τετοια hello kitty που εχω βρει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kiska μπραβο,τελεια τα νεα σας!Μια χαρα η μπεμπουλα!

Το καροτσι που βρηκες ειναι σε τελεια τιμη,μην το σκεφτεσαι καθολου,παρτο!Αν κανει το τριο 400,παρε αυτο.Και εγω τοσο το βρηκα σε προσφορα στο ιντερνετ και το παρηγγειλα.Δεν ηθελα να δωσω και παραπανω,για ινγκλεσινα ηταν φθηνο νομιζω 400 ευρω.

Το αλλο γιατι δεν το φερνουν στα Πρεναταλ;Ουτε εδω το εχουν... :roll:

Ετοιμαζομαι να φτιαξω πιτσα μαργαριτα με δικο μου ζυμαρι φυσικα.Οχι να το παινευτω αλλα φτιαχνω τελεια πιτσα! :lol: Θα καθισουμε να δουμε με τον αντρα μου τον ημιτελικο της γιουροβιζιον.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σοφίτσα , θα κάνεις δωρεά των βλαστοκυττάρων.. στην ακαδημία από ότι κατάλαβα ?? Έτσι είχα κάνει και εγώ στην πρώτη κόρη ... πήγες σε σεμινάριο , σου δώσανε τον ασκό συλλογής και περιμένεις ... τον τοκετό ?? Έχει αλλάξει κάτι?? σου είπαν κάτι για τα μεσεγχυματικά κύτταρα?? Τα χρεώνουν, τώρα , αυτά?? Θέλω να βρω χρόνο να πάω και με την δουλειά όλο μπλέκω και δεν τα καταφέρνω... Προσπάθησα να τους καλέσω αλλα είναι κατηλλειμένη η γραμμή τους όσες φορές τους κάλεσα.. αν μπορέσεις πες μου για να ξέρω please...Ευχαριστώ... !!![/quo

Χρυσουλινι μου στην Ακαδημια θα κανω δωρεα ναι.Πηρα τηλ κ μου εστειλαν τον ασκο συλλογης,δεν παρακολουθησα κανενα σεμιναριο.Με ρωτησαν κ για φυλαξη μεσεγχυματικων κυτταρων αλλα δεν θελουμε.Κοστιζει γυρω στα 1500 ευρω απ'οτι μου ειπαν.Ισως κ λιγο λιγοτερο,δε θυμαμαι καλα.Μεσα σε 24 ωρες απο τον τοκετο πρεπει να τα εχω στειλει σε κουτι απο φελιζολ με 2 παγοκυστες μεσα ειπανε.Ελπιζω να σε διαφωτισα!!Φιλια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσακια μου!!Κοιμηθηκα αρκετα,πηγα σουπερ μαρκετ,ψωνισα κ τα τελευταια για τη βαλιτσα κ επιτελους την εκλεισα!! Το ΣΚ θα στρωσουμε κρεβατακια κ τα παντα θα ειναι ετοιμα να υποδεχτουμε τις μπουμπουκες μας!!

Κισκα μου τελεια τα νεα σας,μεγαλωσατε κι εσεις!Οσο για το καροτσι που βρηκες νομιζω οτι εχει πολυ καλη τιμη κ καλα θα κανεις να το παρεις ;)

Γιελιζακι μεγαλωσε ο γαμπρος μου!!Τελεια!!Κι εγω εχθες εκανα nst ή καριοτοκογραφο οπως το λες,δεν ειχα καθολου συσπασεις αλλα τις κορτιζονες τις ειχα ηδη κανει.Καλα εκανε κ σου ειπε να δειτε πρωτα κ μετα να αποφασισετε αν θα τις κανεις...Ολοκληρωσες κ τη βαλιτσα σου,μια χαρα σε βρισκω!!

Νικη μου πιτσα ε??Μμμμμμμμμμμμμ!!Μαργαριτα κιολας που ειναι ελαφρια,μουρλια!!

Σας καληνυχτω γλυκες μου!Θα τα πουμε αυριο!παω να κανω ενα ντουζακι κ να ξαπλωσω,το παρακανα παλι σημερα!Φιλια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκια μου τι κάνετε?? Απεργείτε??? :lol: Εγω ξύπνησα πρωί πρωί, απο χθες ολο πίνω νερό και ολο το βράδυ πήγαινα τουαλέτα...Χθες αργά το απογευμα ειχα λίγα πονάκια περιοδου που με ανησύχησαν αλλά μετά μου πέρασε...Δεν ξέρω όμως από χθες εχω μια ανησυχία :?:roll:

Γιελιζ μου τι αντράκι είναι αυτό?? Πόσο μεγάλωσε?? Αντε κοπέλα μου, όπου να΄ναι θα τον έχεις αγκαλιά!!

Κίσκα μου τέλεια τα νέα σας...και το καρότσι πολύ καλή ευκαιρία!!

Ζαχα μου γλυκιά...κι εμένα ο τρελούτσικος μου από τον 5ο μήνα πήρε θέση και με παιδεύει, πάλι καλά που έχω την περίδεση και τον εμποδίζει...Λογικό να στεναχωριέσαι αλλά θα δεις πως σύντομα θα τον έχεις στο σπιτάκι σας και θα κάνετε και τα ψώνια σας...υπομονή κορίτσι μου!!

Σοφάκι τι κάνεις? Κι εμείς κλείσαμε την βαλίτσα!! Θα την ανοιξουμε μόνο για να βάλουμε την κουβέρτα που δεν πήραμε ακόμα..

Νίκη μου εμένα με βοήθησαν τα μούσμουλα τελευταία με την δυσκιλιότητα...Αν εχεις βρει όμως αυτό το φυτικό δοκίμασε το...

Χρυσάνθη μου περαστικά στο μικρό σου!

χθες βράδυ πήγαμε στους κολλητούς μας..ειχε γενέθλια ο αντρας της φίλης μου...βασικά μεταφέρθηκα στον δικό τους καναπέ :lol::lol: Ειχε καρπούζι και χιλια δυο γλυκά και το πιστεύετε???Προτίμησα το καρπούζι :lol::o Μου έδωσε όμως γλυκό για το σπίτι για σήμερα :lol::lol:

Κοιμάστε οι άλλες ακόμα ε??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σε ευχαριστώ Σοφίτσα για την απάντηση!! Με διαφώτισες!!!!!! Με το καλό το νινί σου!!!

Κάτι δεν έχω καταλάβει... Ζαχαρένια έχεις γεννήσει??

Τις weleda, από ότι ξέρω και εγώ , είναι πολύ καλά προϊόντα ... ειδικά για νεογέννητο .. αλλά και τα άλλα του εμπορίου που πήρα στη συνέχεια καλά μου φάνηκαν..

Χρυσάνθη περαστικά στο γιό σου!! Και εμένα έριξε ένα πυρετό το Σκ η κόρη μου και ανησύχησα αλλα τελικά ήταν μάλλον το δοντάκι της γιατί βγάζει κατί μεγάλα .. τραπεζίτης είναι ..? δεν έχω ιδέα...Ευτυχώς όλα καλά τώρα .. αλλά πόσο στεναχωριέμαι όταν τα βλέπω μαραζωμένα από τον πυρετό..

Καλημέραααααααααα!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Ναι σιγά σιγά ξεκίνησα γιατί λογικά σε κανένα μήνα θα θέλει να εχεις έτοιμη και την τζαντα μαιευτηρίου Από κούραση καποιες μερες ναι καποιες μερες όχι τόσο αλλά λαχανιαζω εύκολα όμως  τα βραδια σε γενικές γραμμές κοιμάμαι καλά απλά ακόμα στον ύπνο μου κοιμάμαι αρκετές φορές ανασκελα και ξυπναω με μια δυσφορία κάπως μια ενόχληση και γυριζω πλευρό  εσυ γιατί δεν κοιμάσαι καλά ; 
    • Ευχαριστώ πολύ 😃 Δεν είναι ότι το έχω προδικάσει απλά είναι αυτές οι μέρες σαν την σημερινή με σκέψεις σκέψεις που μου καίνε τον εγκέφαλο.Να τον χαίρεσαι τον μπέμπη σου.Παντα να είναι έτσι χαμογελαστός και υγιής φυσικά.❤️
    • Εγώ παίρνω φυλλικό, cyclacur, utrogestan και prolutex.Πονο όχι δεν έχω,κράμπες θα τις έλεγα.Το στήθος έχει πρηστεί και πονάει κάπως.Ξερω όμως ότι όλα αυτά είναι από τα φάρμακα.Και η κοιλιά από το απόγευμα και μετά έχει σαν πρήξιμο.Τουαλετα πάω συχνά αλλά πινω και αρκετό νερό οπότε δεν το θεωρώ κάπως.Πρεπει να οπλιστούμε με υπομονή έχουμε μέρες ακόμα ❤️🙏❤️🙏
    • έτσι λέω αρχες του μήνα να ξεκινήσω να παίρνω ότι μπορώ! εντωμεταξυ το κοιτάω και με τις μερες και κάπως με βοηθάει πιο πολύ 😂 αλήθεια μπερδευομαι! ενταξει 10 μέρες έμειναν ακόμα 🤷 γενικα κορίτσια κουράζεστε εσείς; εγώ πλέον πάρα πολύ! και συνεχίζω να μην κοιμάμαι καλά τα βράδια 🤦
    • * Τους χωρισα γι αυτο δεν εχω προβλημα στον υπνο... Αλλιως κλασσικη χορωδια διδυμων , τα ξερουν πολλες κοπελες εδω μεσα.. 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...