Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρες του βυζονυχτιου Νο.40 - Ηρθε η Ζιζελ!!!!!


Recommended Posts

γεια σου ερη!!!!!!! :D:D:D:D:D:D

κι εγω με κρεμμυδια τα βαφω τα αυγα.....βραζω πρωτα τα κρεμμυδοφυλλα αρκετη ωρα με λιγο ξυδι για τη γυαλαδα!μετα τα βγαζω απο την κατσαρολα και βαζω τα αυγα σιγα-σιγα.ανοιγω παλι το ματι και σιγοβραζουν.ωραια γινονται!!!!!κανω και σχεδια με λουλουδακια μετα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλα αυτο το πρωινο αρμεγμα πολυ μου τη παιζει!!! Νυσταζω η δολια... :?

Ιουλια κι εμεις λογω Μεγαλοβδομαδας κανουμε σουβλακο απεργια και μια ελειψη την εχω!!! :lol::lol:

Ταξιδια;;;;Αχ ο ερωτας μου!!!! Καναμε μερικα με το Μακη πριν τα παιδια αλλα τωρα δε μας ξαναβλεπω πολυ συντομα;;; :cry::cry:

Ειναι πολυ δυσκολο ρε συ με τοσο μικρα παιδια...αν δε πανε 7-8 χρονων νομιζω θα ταλαιπωρηθουμε ολοι πολυ...ασε που εξωτικα μερη οπως Ταυλανδη που λες ειναι λιγο ρισκο με παιδια γιατι αν συμβει τιποτα πχ αρρωστια,ατυχημα κτλ τον ηπιες!!!! :o Τι νοσοκομεια και γιατροι υπαρχουν εκει;;;;; :?

Ερακι 10 λεπτα;;;; μα και να βαψουν τοση ωρα που βραζουν θα εχουν γινει αχρηστα απο μεσα... :? εγω πηρα μια φυτικη(και καλα) βαφη να τα βαψω...

Γκρουσι τι θυμηθηκα τωρα...ο Αλεξ ,γενικα ειναι τακτικος στη τουαλετα,αλλα ειδικα οταν τρωει ψαροσουπα που του εχω αλλεσει πολλα λαχανικα...Ξεκωλιαζεται!!!!!!! :lol::lol::lol:

Αυτα...αρμεγμα τελος,παω να τη ταισω μπας και προλαβω να ξανακοιμηθω λιγακι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα

Είμαι πολύ καλά σήμερα, πληρωθήκαμε το δώρο τελικά :D:D:D:D:D:D:D:D

Ευα και η Έλενα που είναι 25 μηνών θηλάζει αρκετές φορές και όπως λες κι εσύ το απαιτεί και γίνεται χαμός αν δεν της δώσω. Θέμα με την δυσκιλοιότητα δεν είχαμε ποτέ, ότι και να φάει κάνει τουλάχιστον 2 φορές την μέρα κακάκια, η αλήθεια βέβαια είναι ότι της αρέσουν πολύ τα φρούτα και τα όσπρια :D:D

Γωγώ περιμένουμε και φώτο τώρα ;)

Άφρο δεν ξέρω για τις εξετάσεις σου, δεν είχα παρόμοια εμπειρία :?:?

Θου είσαι τρελή???????????? θα κάνεις και τσουρέκια????????????????????

Εγώ λέω να κάνω μετά το Πάσχα :roll::roll:

Αναστασία δεν μας είπες το λαχανόρυζο η Άννυ το έφαγε?????????????

Ιουλία σόρρυ αλλά έχω πεθάνει στο γέλιο με την περιγραφή σου =))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))

Νατάσα 8/5 έχουμε κι εμείς επέτειο γάμου αλλά τελικά μάλλον θα σας τιμήσουμε μιας και Αθήνα δεν το βλέπω να κατεβαίνουμε...

Έρη τι έγιναν τα αυγά τελικά???????????????????

Αργυρώ τα κουλουράκια ωραία?????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημερα σας!!!

Το βραδυ τη θηλασα μονο μια φορα :o:D:D:D !!!Οχι βεβαια οτι εγινε αβιαστα...Αλλα ξυπνησε στις 11 :shock: κ απλα τη χαιδεψα(νυσταζε τρελλα οποτε ξεχασε το μεμε),ξυπνησε στις 12.30 κ αφου δεν ειχα κοιμηθει ειπα να την "παιδεψω" με χαδακια κ λογακια!..Εκλαψε λιγο...Πιο πολυ γκρινιουλα ηταν...Κ μετα κοιμηθηκε! :D:D Και ξυπνησα πριν απο εκεινη καποια στιγμη τα ξημερωματα,χορτασμενη απο υπνο :o:o !!!!Φαινεται θα κομηθηκα κανενα 4ωρο σερι!!!! :lol::lol::lol:

Ειδα κ τρελλο ονειρο(τωρα τι σας νοιαζουν ολα αυτα...??? :oops: ..συνεχιζω ομως! :lol: )...Ηταν νυχτα κ εμενα με την Α στο πατρικο μου...Μονες μας...Και ακουσα θορυβο απ'εξω!Τι ηταν λετε???@ τεραστιοι ελεφαντες που παλευαν!Επεφταν κατω...Προβοσκιδες απο εδω,πατσοκοιλια απο εκει..Πανικος!!!! :lol::lol::lol:

Νατασακι μου?Μπερδευτηκα εε??Σορρυ που σε ειπα κλανιαρα!Εσυ απλως ροχαλιζεις κ σου τρεχουν τα σαλια =))=))=))=))L-)L-)L-) Χαχαχαχαχαχαχα!Εχω πεθανει στο γελιο!!!!(φαινεται θα ειναι που μιλησα με την πεθερα πρωινιατικα! :lol::lol::lol: )

Μικροοοοο Θουλακιιιιιι!!! :x:x

Κ εγω θα κανω τσουρεκια!Και μπακλαβα...!Και σπανακοπιτα!!!!Ετσι λεω τουλαχιστον! :P

Ερη τελικα τι εγιναν τα αβγα???Ρε συ θελω καιρο να σου πω...Γιατι δεν γραφεις στο μπλογκ σου περισσοτερο?Οχι συνταγες αλλα λογακια!Ή ας πουμε να γραφεις "μυστικα" και τιπς απο τα φαγητα που γνωριζεις εκει...Γενικως γραφεεεε!!!!! :D

Ιουλια μας δουλευεις?20 φορες σε ειπα για καφε :evil::evil::evil::evil:

Νατασουλα τι κανεις??Χαθηκαμε εε? :(

Το λαχανορυζο εννοεειται πως το εφαγα εγω!Η Α μονο 1 κουταλια!

Ευα εγω δεν καταλαβα κατι...Η μικρη σου ζοριζεται αυτες τις 5 μερες?Αν οχι τοτε μην το ψαχνεις! ;) Και η δικια μου οοοοταν κ οσο τρωει(ελαχιστο) ειναι συνηθως στουμποτικα πραγματα...Δεν εχει κ τοοοση σημασια γτ τρωνε ελαχιστες μεριδες...Δεν τρωει ουτε 5 κιλα μπανανες ουτε 1 σακουλα παξιμαδι! ;):)

Τονια μ'αρεσει τοοοοσο πολυ να διβαζω αυτα τα "μου την επαιξε!' κ "τον ηπιαμε" σου! :lol::lol::lol::lol::lol:

Λενακι μου ανυπομονω να μαθω νεα σου αυριοοοοοο!!!!!!!!!!!!! :D:D:D:D

Καλημερα κοριτσια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κουκλες!!!

Τι κανετε;;;;

Εγω καλα…

Πηρα χτες τον γιατρο..μου ειπε να σταματισω το περπατημα για την ωρα και να ξεκουραζομαι οσο πιο πολύ μπορω και να του θυμισω όταν παω να κανει εξεταση τραχηλου..μαλιστα μου ειπε αν μπορω να παρω καμια βδομαδα αδεια…ωραιος είναι αυτος…!!!!

Κατά τα αλλα δεν είναι κατι σοβαρο εφοσων δενε χω αλλα συμπτωματα..αντιθετα λεει είναι καλο για αυτό που θελλω να κανω..δηλαδη VBAC..να ανοιξει η λεκανι…

Ενδεχομενος λεει να κατεβαινει καμια φορα το μωρο χαμηλα και να πιεζει λιγακη..θα το δει και στον υπερυχο…θελει μονο να εξετασει τον τραχηλο για σημαδια προωρου τοκετου- που δεν είναι και ότι καλυτερο- κατά τα αλλα λεει παμε καλα..

Τα αποτελεσματα της καμπυλης δεν είναι ετοιμα ακομα..θα παρω ένα τηλ σε λιγο στο μικροβιολογικο μπας και με ξεχασαν να μου τα στειλουν με φαξ

Νατασακι γυμναζομαι..περπαταω κάθε μερα για μια ωρα..

Στις 02/05 ξεκινανε τα μαθηματα γιογκα που θα κανω οποτε θα γυμναζομαι και ετσι

Ερη μου εμεις βαζουμε τις φλουδες σε κατσαρολα- μπολικες φλουδες όμως- βαζουμε μεσα τα αυγα με ένα ποτυρι λευκο ξυδι και τα βραζουμε για καμια ωριτσα..αμα δε μας ικανοποιει το χρωμα, αφινουμε μεσα στο ζεστο ζωμο να κρυωσουν αφου βγαλουμε οσα αυγα εχουν σπασει- φαινονται μην ανισυχεις..

Γινονται καφεκοκκινα..περισυ που ειχα βαψει σας τα ειχα βαλει φωτο αλλα τωρα ουτε θυμαμαι που την εχω παραχωσει..

Θα σου βγαλω τα φετινα που θα βαψουμε αυριο

Η Βαφη με πανζαρια εγινε πρωτη φορα αποτυχια- με γκαντεμιασε η θου..

Επισης μπορεις να βαψεις πρασινα αυγα με μαιντανο ο οποιος μαιντανος όμως θελει πολτοποιηση

Αφροδιτακη μου μην ανισυχεις..κοιτουσα τις εξετασεις του Χριστοφορου για να τις συγκηρινω με τις φετινες…μεγαλη διαφορα..ειχα πολύ κατεβασμενα σιδηρο αιματτοκριτη και φεριτιννη..παρα πολύ όμως…και ανεβασμενα πολύ τα λευτα και την κρεατινινι ενώ τωρα είναι σχεδων αψογες….ειναι λογω εγκυμοσυνης, μηλα με τον γιατρο σου μηπως σου δωσει βιταμινες η καποια διατροφη

Βικυ μου πως είναι η μανουλα σου;;;;

Καλα ρε συ πλακα μας κανουν..ρε παιδια…κανενας δεν υπαρχει να τους την πει με αυτές τις βλακιε ςπου λενε;;;;..ενας ανθρωπος;;;…αχ….

Μακρι είναι ένα μωρο 50 εκατοστα;;;;…ξερετε ποσο γεννηθηκε ο Οδυσσεας…58 εκατοστα και 4500 κιλα..ασχετα αν εχει μινει μισος τωρα…

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφρο ακόμη σε παιδεύουν οι αιμορροϊδες? αλοιφή βάζεις για να μαλακώσουν?

Ερώτηση:

Τι είναι ο κλειδάριθμος? πού χρησιμεύει και γιατί πρέπει να τον έχουμε? :?:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βαζω αργι αλλα δεν προσεχα και την διατροφη μου ...τωρα που το εψαξα θελει πολλα να κοψω ....σχεδον μονο φρουτα και κρεας κανει να φαω ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τα αβγά βράζουν στα κρεμμύδια 2 ωρες τωρα... Δεν βάφονται με τίποτα... γμ τν τχ μ :evil:...

2 ώρες βράζεις αυγά? :o:o:o:o:o:shock::shock::shock::shock:

α ρε ΑΝΑΤΟΛΗ και πάλι ΑΝΑΤΟΛΗ!!!! :P:P

εγώ τα βράζω 12 λεπτά για να μην είναι και πολύ σφιχτά....επίσης πόσα βάφετε? εγώ μόνο 10, ίσα για το καλό δλδ για το έθιμο!!!! :)

δεν ξέρω τι ηλικία έχει η ξαδέλφη του άντρα της Αθηναίας συμπεθέρας μου, αλλά θεωρώ υποχρέωση της κάθε γυναίκας που αποφασίζει να φέρει στον κόσμο ένα παιδί, πριν να ενημερωθεί σχετικά με αυτό, με την διατροφή του και με ό,τι αφορά το παιδί.....δλδ θα έπρεπε και η ίδια να ενημερωθεί από πριν για τα θέματα του θηλασμού!!!.....δεν τα ξέρουμε όλα, αλλά προσπαθούμε τουλάχιστον να ενημερωθούμε ώστε να μην μας πιάνουν κορόιδα!!! ;)

εμείς σήμερα ετοιμαζόμαστε γιατί θα πάμε και στο Βερολίνο και θα προσπαθήσω να ξεκλέψω χρόνο για να συναντήσω και την Αθηνά, επιτέλους....!!!!!

τα κουλουράκια δεν ξέρω πώς βγήκαν, δεν τα δοκίμασα επειδή νηστεύω....τα δοκίμασε το μπουμπούκι, όμως, και της άρεσαν!!!! ;) ....βγήκαν 86 κουλουράκια!!!!

έχω να πάω και το αυτοκίνητο για αλλαγή των χειμερινών ελαστικών και τοποθέτηση των θερινών!!! :|

ναι Αφρο θέλει διατροφή που ευνοεί την επίσκεψη στην τουαλέτα!!!! :roll::roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

οχι μονο να ευνοει εκει αλλα να μην ειναι και ...πικαντικη...και αυτο δεν πολυ προσεξα γιατι το μυαλο μου πηγενε να αποφευγω τα καυτερα αλλα πικαντικα ειναι πολλα ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!

Αργυρουλα πατε Βερολινο?? αντε καλα να περασετε! να δωσεις φιλια στην Αθηνα απο μενα!!!Ελπιζω να την δεις!

Καλε νηστευεις?? κοριτσια νηστευετε?? εγω εφαγα σουβλακια...δεν νηστευω...καμια φορα βαφω αυγα (εβαψα στη Δανια πριν 2 χρονια 8-) ) αλλα δεν παιδευομαι με φυτικες βαφες..Ανατολη παιρνω! Αααα κ πριν 2 χρονια (αμε!!) ειχα φτιαξει κ κουλουρακια..ημουν εγκυος..πρωτη κ τελευταια φορα..δεν τα εφαγε κανεις...ουτε καν ο δανος που κ σκ@τ@ να του δωσεις θα φαει :?:?

Αχ παω να βαψω μαλλι σημερα! Βρηκα και τα αντικουνουπικα που θελω..τα παραγγειλα στη Θεσσαλονικη τελικα διοτι εκει ειναι ο αντιπροσωπος...ο Κ λεει θα βρω κατω αλλα ας εχω μερικα για αρχη κ μετα θα κανω ερευνα αγορας εκει...

Για ταξιδια λετε! ΟΧι ρε κοριτσια δεν ειναι κουραστικο με τα παιδια! Εγω τον παιρνω παντου..Οργανωση θελει, κ αρεσει κ στο παιδι..Αλλα πρεπει κ οι γονεις να ειναι ευελικτοι κ να το θελουν, αλλιως δεν λεει...Παντως Τονια εγω ΤΑιλανδη ανετα τον πηγαινα, εχει πολυ καλα νοσοκομεια εκει κ γιατρους....Τωρα θα μου πεις, εγω τον παω κ Ουγκαντα, οποτε μαλλον δεν ειμαι το παραδειγμα....

Αυριο μαλλον θα κανουμε το εμβολιο..Ευχηθειτε μου καλη τυχη..Εχω πολυ αγχος... :shock::shock:

Αναστ ωραια ονειρα βλεπεις!! :D Ελεφαντες κ προβοσκιδες...λοιπον η χρειαζεσαι ταξιδακι η επιδεχεται αλλη ερμηνεια το ονειρο κ δεν κανει να γραψω δημοσια 8-););) !

πλακα κανω ετσ! :x:x:-p

Αφροδιτη οι αμορροιδες ειναι εφιλατης...σου χαλανε ολη τη διαθεση...δεν θελω ουτε να τις θυμαμαι..Θα ερθεις σημερα???

Παω να φαω πρωινο...φιλακια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφρο μου καλο κουραγιο!!!!

σε καταλαβαινω απολυτα..ειναι μαρτυριο!!!!

Φρανιτακη κοντευεις να φυγεις ε;;;.αχ..φετος δεν παω πουθενα με το νινι..αλαλ του χρονου θα παρω 2 ολοκληρες ευδομαδες αδεια...και θα την αραξω σε κανενα Club Med για ενα δεκαημερο σηγουρα!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα!!!!!!!

τη μαλωσα πριν λιγο την αναστασια γιατι πεταγε οτι εβρισκε στο πατωμα με νευρα και τωρα εχω τιψεις.....αλλα το ξεχασε ηδη.....το βυζι παλι απ εξω εχω!!!!!! :P:P:P:P:P:P

τονια,εγω ειδα στον υπνο μου οτι ειχε διαρροια!!!!!χαχαχαχαα!!!!!!αγχος μου εχει γινει!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

αρτζι,καλημερουδια!!!!!!!!

νατασουλα μου,25 μηνων ε???????κι εμεις νομιζω τοσο θα φτασουμε και θα το ξεπερασουμε απ οτι βλεπω!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol: το μονο που της λεω ειναι οτι μεμε θα εχει μονο σπιτι και οταν δεν εχουμε κοσμο.....κατι αρχιζει και καταλαβαινει... :roll:

αφρο,καλημερα!!!!!!!!!!!!!

αναστασια μου,οχι,δεν ζοριζεται καθολου....μια χαρα ειναι!!!!!γι αυτο και δεν της εχω βαλει υποθετο ακομα....α,κι εγω οταν λεω τρωει...εννοω ενα κομματακι μπανανα,ενα μικρο παξιμαδι και 2 μακαρονια!!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol: μιλαμε για τρελη ποσοτητα!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol: ειστε και συνονοματες!!!!!!! ;););) η δικια σου ποσο ειναι?????σαν να εχουν ιδιες συνηθειες μου φαινεται!!!!! ;)

σες,πας κι εσυ για φυσιολογικο??????τελεια!!!!!!!

φραν,καλη ορεξη!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευακη μου μην ανισυχεις..τα αιδια ξεχνανε..και εγω τον εχω μαλωσει καμια φορα...αλλα ακομα και οταν τον μαλονω ερχετε και ζηταει αγκαλιτσα...

Αχ ναι..παω..και θα δω τι θα καταφερω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

έχω ένα άγχος, δεν ξέρω γιατί, ίσως από τον καφέ!!!! :?

μίλησα και με τον μπαμπά μου, έχει πίεση ανεβασμένη 20!!!! :shock::shock::shock::(:( ..στεναχωρήθηκα λίγο!!! πήρε ένα παυσίπονο και του ανέβασε την πίεση.....!

Καλημέρα Αφρο, Χρύσα, Φρανίτα, Νατασούλα και Εύη και όποια άλλη ανέβει αργότερα......πάω να σιδερώσω :-p και να ετοιμάσω την βαλίτσα μας σιγά σιγά ...... :D

Φρανίτα καλή επιτυχία στο εμβόλιό σας!!!! και του άνρα μου δεν του αρέσουν τα πασχαλινά κουλούρια μας!!! μάλλον είναι βόρειο αυτό!!!! :evil: ....εγώ κάνω πάντυως για μένα και τα παιδιά!!! :D ....εν τω μεταξύ όταν μένουν μόνο 2 στο τέλος και κάποιος τα τρώει, μετά ζητάει και μου λέει "δεν αφήσατε για μένα τίποτα?"!!!! :roll::roll::roll::roll::roll: .....στα πεθερικά δεν θα δώσω, γιατί ξέρω ότι δεν θα τα φάνε!!!!....μια φορά τα Χριστ. είχα αγοράσει μελομακάρονα και κουραμπιέδες, τα έβαλα στο τραπέζι του σαλονιού και ούτε που τα άγγιξαν!!!! :evil::evil::evil::evil::evil::twisted::twisted::twisted::twisted: ...έστω να τα δοκιμάσουν!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αγόρασα ένα παντελόνι τζιν για το μπουμπούκι από τα Η&Μ νούμερο 98 και έλεγε για 2-3 ετών παιδάκι!!!

της το φορώ και δεν της έκανε στη μέση αλλά ούτε και στο ύψος, εννοείται ότι το μάζεψα (με το λάστιχο που έχει) στην μέση και της το δίπλωσα από κάτω.....αλλά απορώ τι εννοούν ότι ένα παιδί 2 ετών πρέπει να είναι 98εκ.? και τόσο παχύ?!!!! :o:o:o:o:shock::shock::shock::shock: ....μου έκανε πολύ εντύπωση!!! για τι παιδιά μιλάμε? :?:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα ομορφες!!!

Σε λιγο αναχωρουμε!!!!! :D:D:D

Σας ευχομαι Καλο Πασχα με υγεια!!!Να περασετε ομορφα με τις οικογενειες σας!!!Να ξεκουραστειτε!!!

Φρανιτα μου καλο ταξίδι.Καλη αρχη στην Αφρικη εύχομαι!!!!

Αφροδιτακη Χρονια Πολλα για την Παρασκευη σε περιπτωση που δεν το θυμηθω τότε. :oops:

Θα τα πουμε απο Πέμτη μετα το Πάσχα!!!Φιλάκιαααααααααα!!!!!!!!!!!!!!

:-h:-h:-h:-h:-h:-h:-h:-h:-h:-h:-h

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑΑΑΑΑΑΑΑ

εχω αρκετη δουλίτσα...τι μου κανετε?

συμπεθερουλα μουυυυυυυυυυυ μακαρι να ρθεις...θα χαρω πολυυυυυυυυ να σε δω :-*:-*:x

κατι διαβασα για τις εξετάσεις σου... :(:( ελπίζω να ναι ολα καλα...πηγαινε στο γιατρο σου να τις δει....περιμενουμε νεα ε?????

μην αγχωνεσαι κανεις κακο στο μικρο μου κουνιαδακι...ο γαμπρουλης μου ειναι τελικα διαολακι και δεν του φαινοταν...αχχχχχχχχχχχ τι εχει να τραβηξει η Λυδια μου... :lol::lol::lol:

όσο για το θεμα του πωπου...δεν ακουσες την συμπεθερα περι διατροφης...θα σε μαλωσω...πολλες φυτινες ινες...φρουτα λαχανικα και καθολου κοκκινο κρεας!αυτο θυμαμαι μου το χε τονίσει...

Χρυσα μου πως εισαι με τους πονους? καλυτερα λιγακι? θα σε παρω να τα πουμε φιλεναδα...

Σισσακυ και φρανιτακι 4.30 θα μαστε στα εκδοτηρια του αγ.δημητριου...

Γωγουλιιιιιιιιιιιιι μου θελω να σ επαρω να σου ευχηθω και απο το τηλ...αλλα δισταζω μηπως σε ενοχλησω... :oops::oops: αλλα μαλλον θα σε παρω...

Αναστασακι μου γλυκο τι κανετε κοριτσαρα μου? η αννυ σου όσο παει και ομορφαίνει και αλλο!!!! και σου μοιαζει πιστευω...ειστε δύο κουκλες μαμα και κορη...

θουλαρα μουυυυυυυυυυυυυ που εσυ τσουπριτσα μου...τι κανει ο ντοντος μας και ο παντελακος μας?

τωρ απου το θυμηθηκα...εκ των υστερων :oops::oops: τι βλακες που ναι στην πολυκατοικια σου...χωρις πετρελαιο ελεοοοοοοοοοος... :evil: δεν σκεφτονται ουτε αν εχεις μικρα παιδια τιποτα... :(:(

ερη καλα να περασετε κοριτσακι μου...

γκρουσι δεν τα χουμε ξαναπει ε? τα φιλια μου...

παναγιωτα μουυυυυυυυυυυυυ καλο πασχα να χετε..καλη ανασταση και ν απερασετε τεελειααααααααααααα αγαπη μ ου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλά να περάσετε Παναγιώτα μου, Καλή Ανάσταση και καλή ξεκούραση :D:D:D:D

Άφρο πήρες τον γιατρο?

Αργυρώ εγώ από τα H&M πάιρνω για την Έλενα 12-18μην και πάλι της είναι άνετα, έχω κι ένα τζιν 9-12μην που το φοράει ακόμα :?:?:?:?:?:?:?:?:?

Περαστικά στον μπαμπά σου, μόνος του μένει?

Χρύσα καλά σου είπε ο γιατρός να πάρεις καμιά βδομάδα άδεια να ξεκουραστείς ;)

Φραν καλή επιτυχία με το εμβόλιο

Ευα την Έλενα αν και 25 μηνών δεν την βλάπω διατεθειμένη να θέλει να αποθηλάσει, ειδικά τους τελευταίους μήνες που έχει αρχίσει και μου ζητάει να θηλάσει και εκτός σπιτιού κάτι που δεν το έκανε παλιότερα.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αρτζι,οτι να ναι γραφουν τα νουμερα..... :roll:

παναγιωτα,καλα να περασετε!!!!!!!!!!! :D:D:D:D

καρολ,δε πρεπει να εχουμε μιλησει....φιλακια πολλα!!!!!!! ;)

νατασουλα μου,μαζι θα θηλαζουμε μεχρι να πανε πανεπιστημιο!!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::P:P:P:P:P:P:P:P:P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!!! :D

Πώς είστε κορίτσια;;; Δεν έχω προλάβει να διαβάσω τίποτα... Έχω πολύ δουλειά ενόψει Πασχα

Παναγιώτα μου καλό δρόμο να έχετε και καλή Ανάσταση! Τα είπαμε και στο τηλ. :x:x:x

Φρανι και Κάρολ. Θε έρθω στο μολ, αλλά δε θα μείνω πολύ. Ίσα που θα προλάβω να σε χαιρετίσω. Έρχεται η κολλητή μου απο Κούβα σήμερα για μια ενδιάμεση στάση στην Αθήνα και θα πάω να τη δω. Εχθές το έμαθα.

Χθες 11:15 το βράδυ ο πεθερός μου μας πήρε τηλέφωνο και έβαλε το παιδί να μας μιλήσει!!! :shock::shock::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted: Ως φυσικό επακόλουθο το παιδί εβαλε τα κλάμματα :cry::cry::cry::cry::cry::twisted::twisted::twisted::twisted: και μας ζητούσε! :cry:

Μα πόσο μαλάκας πρέπει να είναι κανείς μπορείτε να μου πείτε;;; :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted: Του την είπα πολύ χοντρά, τόσο που μπορεί να με ζήλευε ακόμα και η Γωγώ...! :oops::oops::oops::oops:

Έκανα παρατήρηση και στην πεθερά μου την οποία την πήρε η μπάλα την κακομοίρα... μια στιγμή ανέβηκε η γυναίκα στο πανω σπίτι και του είπε να την προσέχει και την πήρε την πρωτοβουλία ο κόπανος!! Μη χασει!!!

Καλά μιλάμε θα την ακούσει ακόμα πιο χοντρά το Μ. Σάββατο που θα κατέβω στο χωριό!! :twisted::twisted::twisted:

Το τί κλάμα έχω ρίξει απο χθες, δε λέγεται... :cry::cry::cry:

Με πηρε η πεθερα μου σήμερα το πρωί να με διαβεβαιώσει οτι η μικρή είναι καλά και ευδιάθετη και οτι πρωτη φορά έκλαψε το παιδί και μου ορκιζόταν, αλλά εγώ έχω γίνει Τούρκα!! :twisted::twisted::twisted::twisted: Θα τον σκίσω μιλάμε!!

Το τι άκουσε και ο Παν χθες... δε λέγεται... :oops::oops::oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!

Αααα κ πριν 2 χρονια (αμε!!) ειχα φτιαξει κ κουλουρακια..ημουν εγκυος..πρωτη κ τελευταια φορα..δεν τα εφαγε κανεις...ουτε καν ο δανος που κ σκ@τ@ να του δωσεις θα φαει :?:?

Παω να φαω πρωινο...φιλακια!

ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ!!!!! Και παλι ΧΑΧΑΧΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...