Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρες του βυζονυχτιου Νο.40 - Ηρθε η Ζιζελ!!!!!


Recommended Posts

αργι εγω του βαζω καλτσακια για να περπαταει μεχρι να στεγνωσει .

ιουλια οι πλαστελινες δεν αφηνουν ενα χρωμα στα χερια και υπολειματα ,εχω παρει τησ πλει ντο και το εχω δει .....ασε που δεν θελει να τισ πιασει λεει μπιαχ αλλα προβληματιστηκα και εγω γιατι ειδα τα χερια μου πρασινα .

εγω τα εθαβα μικρη :? ειχα ταφους στον κηπο μου με ταφοπλακα κανονικα :?:?:?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Αφρο κ εγω της πλει ντο εχω..

ναι,αφηνουν ενα χρωμα στα χερια,αλλα του τα πλενω καλα μετα,κ υπολειμματα..αστα να πανε!το χαλι μου το ξερει!!!κανονικα θα στρωνω ενα μεγαλο σεντονι κατω αλλη φορα,γιατι ουτε η ηλεκτρικη τα μαζευει..κολλανε! :?:?:?:? !!

αλλα χαιρεται πολυ να παιζει με πλαστελινες,οποτε..κομματια να γινει,ας κανει κ το σπιτι μπαχαλο!!

γραφουν παντως πανω οτι δεν ειναι τοξικες..οχι βεβαια οτι ειναι κ για φαγωμα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

έχουμε και εμείς εδώ κάτι πλαστελίνες, οι οποίες είναι υγρής μορφής ή μάλλον τις ανακατεύεις με νερό και στερεοποιούνται μετά.....κατεβαίνει η Ρ. γεμάτη με κίτρινη πλαστελίνη, παντού στόμα, χέρια, ρούχα :o:o:o:o:o ....τις έβαλα ψηλά αι όταν θέλει ο Λ. μου λέει και τις κατεβάζω...έχει και κάτι βαζάκια με σχεδιάκια και κάνουν ψαράκια ή ό,τι άλλο, δεν ξέρω πώς λέγονται....αλλά θα τις πετάξω τώρα γιατί ο άντρας μου λέει ότι χάλασαν!!! :shock: είναι ενός έτους!!!! :? .....ή το λέει για να αποφύγει την "βρομιά" της πλαστελίνης? :-?:-?:-? ....αλλά η Ρ. πολλές φορές είχε και τον μαρκαδόρο στο στόμα και όλη η γλώσσα έγινε έγχρωμη!!! :o:o:o:o:o ....για να την ξεβγάλω είδα και έπαθα (όπως λένα)!!!!

Μιστάκι πού είσαι, όλα καλά? :?:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

το ξερω οτι δεν ειναι γιαυτο και τις πηρα ....αχ δεν εχω τετοια υπομονη τωρα και με τα οχι του ,ευτυχως την δεν θελει να τις πιασει για την ωρα .

παω σουπερ μαρκετ και επιστρεφω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ιουλιαααααααααααααααα με γειες μεγειεεεεεεεες!!!!!

αντε καλοφορετα ολα σας τα ρουχαλακια!!!

γωγω τι καλη που ειναι καλε η νυφη μου!!!!!!!!!!!!

το γλυκο μου το αστερακι!!!!!!!!!!!!!!1 αγαπη μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!

αχ σας αγαπω τοσο πολυ, γιατι να εισαστε τοσο μακρια γαμωτο....

αχ αργυρουλα το καημενο το πουλακι... ελπιζω να μην εφαγε η μικρη το κεφαλι :lol::lol::lol::lol::lol: (μαυρο χιουμορακι)

αφρο κατι κομματακια αφηνουν οχι σα χρωμα αλλα σα να διαλυεται κ να φευγουν κομματακια, δε θα ελεγα οτι αφηνει χρωμα.. εγω τον πλενω οταν τελειωνει το παιχνιδι καθε φορα κ πλενομαι κ εγω!

λοιπον σημερα χασαμε την πιπιλα του μικρου δεν ξερω που σκατα πηγε, την ψαχναμε καμια ωρα κ μετα βρηκαμε μια που ειχαμε παρει πριν καιρο κ δεν την ειχε παρει ποτε

την εβαζε στο στομα του τη δαγκωνε, δε μπορει να πιασει αλλη πιπιλα εκτος απο αυτη της κικο (σχετικα καλο αυτο) αλλα δε μπορουσε να την παρει καλα!! δεν κοιμηθηκε το μεσημερι αλλα δε γκρινιαξε ουτε δευτερολεπτο για την αλλη πιπιλα!! καλο δεν ειναι αυτο??

θα του δινω αυτη, να μη νιωθει οτι του τη στερω τελειως απο τη μια στιγμη στην αλλη, αφου δεν την παιρνει ετσι κ αλλιως, να την κοψει!! τι λετε?

βεβαια ο τολης πηγε κ αγορασε αλλη μια κικο να την εχουμε για το βραδυ, δεν ξερω τι θα γινει..

δεν αντεχω πολυ γκρινια, δεν ειμαι καλα σημερα, με ποναει πολυ η κοιλια κ η μεση μου..

νιωθω κ για καποιον περιεργο κ απροσδιοριστο λογο θλιμμενη...

εχω κ αγχος για την τριτη στο γιατρο..

αφρο συμφωνω οπως το σκεφτεστε για τον παιδικο, υπομονη μονο θα πρεπει να κανεις πολυ στο σπιτι με 2 μωρα

κ εγω λεω κατευθειαν νηπιο να τον στειλω

αφου θελει να τον κραταει η μανα μου.. πολυ καλυτερα για μενα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

επίσης συνταγή για να φτιάξεις την δικιά σου πλαστελίνη:

Man nehme:

1/2 Tasse lauwarmes Wasser

1/4 Tasse Salz

1 Esslöffel Öl

1 Esslöffel Alaun in der Apotheke ca. 30 g für 1,50DM

2 Tassen Mehl

In einer Schüssel das Wasser mit dem Salz, dem Öl und dem Alaun vermischen und dann das Mehl unterrühren bzw. verkneten

Farbige Knete erhält man, wenn man zusätzlich noch Lebensmittelfarbe hineinrührt, bevor man das Mehl untermischt

Die Knete kann mehrere Monate in einem verschlossenen Behälter im Kühlschrank aufbewahrt werden.

Reste werden hart und bröselig und lassen sich leicht entfernen.

Wegen des Alauns aufpassen, daß die Knete nicht verschluckt wird.

Wem das zu unsicher ist, der soll das Alaun herauslassen - es sorgt nur dafür, daß die Masse geschmeidiger bleibt

βαριέμαι να την μεταφράσω!!!! :lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λένα ίσως να ήρθε και η στιγμή για να την κόψει, δώσε του αυτήν που δεν του αρέσει σήμερα το βράδυ και πες του ότι μόνο αυτήν έχετε και το μαγαζί δεν είχε άλλη.....ίσως την πετάξει ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αυτο λεω να κανω.. βαζω διορια 40 λεπτα κλαματος κ ουρλιαχτων..

αν συνεχισει κ πιο μετα θα του δωσω την καινουρια, ελπιζω να ειναι αχρειαστη!!

αχ λετε να ξεμπερδευουμε!! μακαρι!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορτσουδια μου! Τι κανετε?

Χθες ειχε τελεια μερα μετα απο βροχη 2 ημερων και εβαλα τον μικρο στο Μει Ται πηρα και την Ε. απο

το χερι και βγηκαμε βολτα στην αγορα! Τι ωραια που ηταν. Η Ειρηνη τριγυρνουσε απο εδω και απο εκει και κοιτουσε τα ρουχα στα μαγαζια σαν τους μεγαλους! Ολοι αυτην χαζεβανε! :D Επισης κατι γιαγιαδες με κοιτουσαν ετσι :shock::roll::o που κουβαλουσα ετσι το νινι! Πολυ πλακα ειχανε! Τωρα περιμενουνω να ξυπνησουνε ολοι να παμε Σ/Μ να παρω καμια τουρτα ετοιμη για αυριο που εχω γενεθλια. Δεν εχω καμια ορεξη να φτιαξω μονη μου φετος. Μονο μια σπανακοτυροπιτα θα κανω αργοτερα.

Γωγουλα ποσο χαιρομαι που διαβαζω νεα σας και που τα πηγαινετε τοσο καλα με τον θηλασμο! Υπομονη με την αλλη θηλη θα στρωσει και αυτη και μετα θα απολαμβανεις. Καλε πολυ γρηγορα ξεφουσκωσαν εσενα! Εμενα μετα απο 1μιση μηνα ξεφουσκωσαν και τωρα πια δεν πρηζοντε καν. Τα χαζοεπιθεματα τα φοραω ομως ακομα γιατι οταν θηλαζω γινεται μουσκεμα η αλλη μερια.

Θου μου ποσο γελασα ρε χθες με το βιντεακι! :lol: Σαν να εβλεπα την Ε. με το Γ. Μια φορα την αφησα να τον κανει ετσι και μετα τελος. Ειναι πολυ απροβλεπτη και μπορει σε ανυποπτη στιγμη να γυρισει και να τον φερει τουμπα! Επισης και εμενα οταν την ρωταω που παει λεει παντα στην δουλεια! :lol: Ποια δουλεια παιδι μου της λεω: Στην ΝΑΣΑ απανταει αυτη! =))

Ιουλια με γεια τα ψωνια! Ειναι που θα επερνες κανενα χαρουμενο χρωματακι! :D Και εγω θελω να παω αλλα περιμενω την ξαδερφη απο Ελλαδα να ερθει 10 Μαιου και να παμε μαζι!

Αργι δεν νομιζω ρε συ να ειναι μαγια. Αφου δεν επαθε τιποτα μεχρι τωρα η μικρη καλα ειναι...Εμενα καθεται σουζα καθε φορα που σφουγγαριζω και σκουπιζω. Ειδικα στο σκουπισμα, γιατι φοβαται την ηλεκτρικη! :roll:

Σισσιω εμεις τα ειπαμε και στο τηλ. χθες βραδυ, :lol: Ξεχασα να σου πω για τα προσκλητηρια. Ειναι πανεμορφα και ο χρωματικος συνδιασμος τελειος! Λατρευω το πρασσινο!

Χρυσα μια χαρα ειναι στα κιλακια το νινι!! Πολυ χαιρομαι που ολα ειναι καλα!

Αφρο συμφωνω μαζι σου για τον παιδικο αλλα εγω θα την στειλω μαλλον τον Οκτωμβριο που θα εχει γινει 3, πιο πολυ γιατι εδω δεν εχει επαφη με κανενα παιδακι και για να μαθει και την γλωσσα. Με τις αιμοροιδες πως πας?

Ερη με γεια το αμαξι!!! Καλοταξιδο να ειναι!! Αντε βγαλε και εσυ διπλωμα να ξενοιασεις!

Προχθες το βραδυ παρηγγειλα πλαστελινες πλαι ντο απο το ebay και σημερα μου ηρθανε!! Αποστολη εξπρες!! Ποσο χαρηκε η μικρη! 2 ωρες παιζαμε και δεν ξεκολουσε.

Δεν θυμαμαι αλλα :oops: Σας διαβασα χθες βραδυ αλλα δεν ειχα κουραγιο μετα να γραψω..

Τα φιλια μου σε ολες!!!!! :YMHUG::x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

* Αναφέρετε αυτήν την δημοσίευση

* Απάντηση με παράθεση

Re: Το εξπρες του βυζονυχτιου Νο.40 - Ηρθε η Ζιζελ!!!!!

Δημοσίευσηαπό Argi » Σάβ Απρ 30, 2011 7:07 pm

επίσης συνταγή για να φτιάξεις την δικιά σου πλαστελίνη:

Man nehme:

1/2 Tasse lauwarmes Wasser

1/4 Tasse Salz

1 Esslöffel Öl

1 Esslöffel Alaun in der Apotheke ca. 30 g für 1,50DM

2 Tassen Mehl

In einer Schüssel das Wasser mit dem Salz, dem Öl und dem Alaun vermischen und dann das Mehl unterrühren bzw. verkneten

Farbige Knete erhält man, wenn man zusätzlich noch Lebensmittelfarbe hineinrührt, bevor man das Mehl untermischt

Die Knete kann mehrere Monate in einem verschlossenen Behälter im Kühlschrank aufbewahrt werden.

Reste werden hart und bröselig und lassen sich leicht entfernen.

Wegen des Alauns aufpassen, daß die Knete nicht verschluckt wird.

Wem das zu unsicher ist, der soll das Alaun herauslassen - es sorgt nur dafür, daß die Masse geschmeidiger bleibt

Αντε ας κανω την μεταφραση τωρα που εχω χρονο!

1/2 φλιτζανι χλιαρο νερο

1/2 φλιτζανιου αλατι

1 κουτ. σουπας λαδι

1 κουτ. σουπας στυπτηρια(?) ετσι το εβγαζε η μεταφραση στο κουγκλ.Δεν ξερω τι ειναι.

2 φλιτσανια αλευρι.

Σε ενα μπολ ανακατευουμε το νερο με το αλατι, το λαδι, την στυπτηρια και το αλευρι. Ενδεχεται να χρειαζεται και ζημωμα. Χρωματιστη πλαστελινη φτιαχνουμε αν αγορασουμε χρωματα ζαχαροπλαστικης και το βαλουμε στο μειγμα πριν βαλουμε το αλευρι. Η πλαστελινη διατηρειται πολλους μηνες κλειστη σε ενα ταπερακι μεσα στο ψυγειο. Τα υπολλειματα γινοντε σλκηρα και βγαινουνε ευκολα.Προσεχουμε να μην καταπιουμε την πλαστελινη λογο της στυπτηριας. Αν θελουμε δεν την βαζουμε..απλα η στυπτηρια κανει το μειγμα πιο απαλο. Αυτα! :D

Ωραια φαινεται! Μπορει να την κανω καμια μερα. Μπραβο Αργυρουλα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αργυρουλα τι ειναι το alaun???που το παιρνεις κ απο το φαρμακειο??

βρηκα τελικα τι ειναι. Ειναι ενα ειδος αλατιου ονοματι καλιουμαλουμινιουμσουλφατ! :D Τρεχα γυρευε δηλαδη! :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αργυρουλα τι ειναι το alaun???που το παιρνεις κ απο το φαρμακειο??

βρηκα τελικα τι ειναι. Ειναι ενα ειδος αλατιου ονοματι καλιουμαλουμινιουμσουλφατ! :D Τρεχα γυρευε δηλαδη! :lol:

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ηρθα .

καλα ρε λενα πρωτομαγια εναναν οι δικοι σου στο νοσοκομειο για να γεννηθεις ? :lol::lol::lol::lol::lol:

δεν μπορουσες να περιμενεις μια μερα :lol::lol::lol::lol::lol:

οσο για τις αιμορροιδες κατι υπαρχει αλλα δεν με ενοχλει .

λενα 2 ,ευχομαι σημερα να κοιμηθει χωρις πιπιλα .....αν ομως του πεις οτι δεν εχεις και μετα απο 40 λεπτα του την δωσεις δεν θα καταλαβει οτι του ειπαις ψεματα ? :? την επομενη φορα δεν θα ξερει οτι του λες ψεματα και θα απαιτει περισσοτερο ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακι μου δεν ξερω ,λεω κατι για να σε προβληματισει και πραξε αναλλογος .

εμεις δεν εχουμε θεμα πιπιλας αλλα αλα θεματα που οταν λεμε πχ "δεν εχει μπισκοτακι " κλαιει και οδυρεται ,ο μπαμπας μας το χαλαει καποιες φορες γιατι τον λυπαται .

η πιπιλα ειναι και κατι διαφορετικο απο μια απλη απαιτηση ....πχ πολλες φορες εχω πει "οχι δεν θα θηλασει τωρα" αλλα ενδιδω αν το ζηταει πολυ .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Nα 'μαι γλυκομανούλες!

Αργυρούλα, είδα που με αναζήτησες, :x έμπαινα και σας διάβαζα όντως, αλλά δεν είχα κουράγιο να γράψω!! Τις 2 μέρες που πέρασαν, ήμουν τέζα!!! :? Στομάχι χάλια, αγκαλιά με μια λεκάνη (χωρίς αποτέλεσμα, γιατί δεν κατάφερα να κάνω εμετό) και χτύπησα κι ένα 38 πυρετούλη!! Πονοκέφαλος κλπ!! :? Τόσο καλά! Σήμερα είμαι σαφώς καλύτερα, αλλά φοβάμαι μήπως κόλλησα τη μικρή, γιατί μου φαίνεται λίγο ζεστούλα!!! :( Ελπίζω όχι, δεν θα το αντέξω... :-s

Διάβασα τα νεάκια σας, αλλά δεν τα θυμάμαι, συγχωρέστε με! :oops:

Χρυσουλάκι μου, καλά τα νεάκια απ' το γιατρό, έτσι δεν είναι; Μην αγχώνεσαι για το βάρος, μια χαρά είναι ο μικρούλης, το πολύ να βγει θρεφταράκι!! :D Εγώ έχω το ανάποδο άγχος, μη τυχόν και είναι πάλι πολύ μικρούλι... Ελπίζω να έχει φτάσει το 1,5 κιλό!!! :roll: Έκλεισα ραντεβού για doppler την ερχόμενη Παρασκευή!! Ανυπομονώ! :D Ούτε φυσικά για το ότι δεν έχει γυρίσει ακόμα, είναι πολύ νωρίς!!!!! Κάπου στον 7ο υποτίθεται ότι παίρνουν θέση, αλλά όλα είναι σχετικά! ;) Εγώ δεν έχω ιδέα προς τα που βρίσκεται η μικρή, αφού έχω να κάνω υπέρηχο απ' τη Β'επιπέδου, περίπου 2 μήνες πριν! ;)

Λενάκι-μαιμουδάκι, εύχομαι ολόψυχα να μη γίνει πανεύκολα ο αποχωρισμός της πιπίλας και αυτή να είναι η τέλεια αφορμή για να την αποχαιρετήσετε οριστικά!!! :D

Ιουλία μου, μεγειά ΟΛΑ τα ρουχαλάκια σας!!! Την σήκωσες την αγορά!!!!!! :-bd

Γωγούλα μου, πραγματικά χαίρομαι να σε διαβάζω!!! :D Τέλεια τα νέα σας, καλούς θηλασμούς εύχομαι για όσο καιρό γουστάρετε!!! :D Είσαι θεά, υποκλίνομαι... Ξεπόρτισες κιόλας για το Mall μαρή;;;; :lol:

Anastacia μου, μου το είχες γράψει κάμποσες σελίδες πριν... :oops: Πραγματικά και μ' αυτή την ίωση, μ' έπιασε παράπονο! :( Έλεος!! Τόσες φορές που έχουμε αρρωστήσει φέτος κι η μικρή κι εγώ... Συν τις λαχτάρες με τα σπινθηρογραφήματα και τον άντρα μου... Κουράστηκα!!! :( Δεν παραπονιέμαι, γιατί δόξα τω Θεώ η εγκυμοσύνη μου κυλάει καλά, αλλά ακόμα κι αυτά τα περαστικά, μαζί με τις αγωνίες, με εξουθένωσαν!!! :( Αν συνέλθω και δεν μου αρρωστήσει κι η μικρή θα το ξεχάσω, το υπόσχομαι, αλλά τώρα νιώθω ακόμα εξασθενημένη και μου βγαίνει το παράπονο... :oops:

Παναγιωτοσυμπεθερούλα, με είχες ρωτήσει κάμποσα τρενάκια πριν... :lol: Όλο λέω να στο πω κι όλο το ξεχνάω... :oops::lol: Ναι, έβλεπα "Υπέροχα πλάσματα" και μου άρεσε το mitsaki σαν υποκορίστικο, γι' αυτό... ;):lol:

Σισσάκι μου, είδα τα προσκλητήρια... Είναι φανταστικά!!! Τα παπούτσια επίσης και το νυφικό πολύ κομψό κι ιδιαίτερο!!! Στα μέτρα σου και με το μαλλί κάτω, είμαι σίγουρη ότι θα είναι φανταστικό!!! :D Cheer up και κοίτα να χαρείς τον μήνα που απέμεινε και τον γάμο σου... Είναι μοναδικές στιγμές και δεν γυρνάνε πίσω!!! ;)

Δεν θυμάμαι άλλα, ζητώ συγγνώμη! Πάω να κάνω μπάνιο τη μικρή κι ελπίζω ότι θα επανέλθω!! Σας φιλώ γλυκά όλες, μία μία!!!! :-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα!!!

μαρθα τον ερμο τον παντελακο μωρε!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

ααα και ετεροχρονισμενα αλλα εγω πιστευω πως μοιαζουνε...δεν ξερω ιδια μου φαινονται :?

ελα για καφε να σου πω σιγουρα!!! :lol::lol::lol:

ιουλια καλε καλα κανει η λενα και κανονιζει ποιες θα ερθετε για καφε!!!!! :D:D:D

με ξερει και μαλλον καταλαβε πως ειστε οοοοοοοοοολες ευπροσδεκτες εννοειτε!!!!!!!!!!!

αντε ποια αλλη θα ερθει?? να πουμε τριτη απογευμα??? κατα τις 6???? :D:D:D:D:D

αναστασια εμενα ο δικος μου δεν μου πηρε μονοπετρο γιατι λεει σκοτωονται οι μαυροι στην αφρικη και δεν θα συμβαλλει αυτο σε αυτο το εγκλημα :shock::shock::shock::? εν μερη δικιο εχει βεβαια αλλα..ας επαιρνε με ζιργκον... :?:?:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

αργυρω αντισωματα η μικρη!!! :lol: αφου δεν επαθε τιποτα μεχρι τωρα λογικα ολο καλα... :)

λενακι δεν ξερω για την πιπιλα ρε...εγω λεω να μην κοψεις ακομα του υπνου...

και εχει δικιο η αφροδιτη θα φανεις πως λες ψεμματα και θα το εκμεταλλευεται μετα..

αστο λιγο αργοτερα...τσι νομιζω αφου εχεις την πιπιλα του την καλη..

λενακι2 χρονια πολλα για αυριο μπας και δεν μπω!!!!! πολυχρονη!!!!!! :x:YMHUG::YMHUG::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty:

εμενα πλεον με παιχνιδια δεν παιζει..παιζει με τα κερματα(με επιβλεψη... :? ) με τα μαχαιροπιουνα(με επιβλεψη... :? ) και ψ;αχνοντας το μαχαιρι το μεγαλο :?:?:?:?:?:?:?:?:?

αααα και την ηλεκτρικη σκουπα την κουβαλαει περα δωθε και κανει πως σκουπιζει... :?

αφου λεω αυριο να τα μαζεψω ολα..

αλλα αμα ειναι να ερθετε για καφε να τα μαζεψω αλλη μερα :D:D

σημερα φαγαμε καλουτσικα (κεικ κριτσινα μπροκολο γαλα(!!!!!) λιιιιγα μακαρονια ξανα μπροκολο ξανα κεικ και ξεραθηκε) χωρις να κανει κακα παλι και να σφιγγεται να σφιγγεται :?:?:?:?

να σας πω τι εκανα αλλα μην με κακοχαρακτηρισετε :?:?:?:?:(

του εδωσα ενα στιμμενο ποροκαλι με συριγγα...δεν γινεται αλλιως..θα φτιαχνω χυνους και θα τους πινει σαν φαρμακο τελος! στο τελος ηπιε και 2 κουταλιες μ το κουταλι για ναμην φαει αλλη συριγγα :?:?:?

τι να κανω?αν ειναι να στρωσει το εντερο θα το κανω και ας τσαντιζεται.. :?:?

ξερετε πως αμα συνεχισει αυτο το χαζοζορι για κακα θα γυρισουμε σε αποχη? η δυσκοιλιοτητα λεει η γιατρος ειναι δειγμα προβληματος απο την αλλεργια...

οποτε θελω να ειμαι σιγουρη πως δεν φταινε καποιες τροφες που δεν τρωει(φρουτα και λαχιανκια κατο μπροκολου) και να ξανακοψουμε τα αγελαδινα.. :(:(:(

αχ σας εχω ζαλισει συγνωμη!!!!! :oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops:

αναστασια πηρα αποσκληριντικο!!! :D:D:D:D:D:D

σε θυμηθηκα στον μασουτη και λεω αντε παρω 2ε εχει :lol::lol::lol::lol::lol:

ρε συ 2ε του μαοσυτη 7 το calgon??????? λες να ειναι ντιπ αχρηστο???

αν και εγ για τα φασον προιοντα εχω καλη γνωμη για κανουμε τα κιβωτια και οοοοολα προερχονται απο ελληνικες εταιρειες..και του λιντλ...οποτε δεν σκαω και πολλυ απλα κανουνε αλλες συμφωνιες δεν εχουνε διαφημιση και κατεβαινει η τιμη... ;)

ΘΕΛΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΨΩΝΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

ΒΑΣΙΚΑ ΨΩΝΙΑ ΨΙΛΟΚΑΝΩ..ΤΟ ΣΩΣΤΟ ΕΙΝΑΙ..

ΘΕΛΩ ΑΚΡΙΒΑ ΨΩΝΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΒΛΕΠΩ ΤΙΜΕΣ!!!!!!!!! :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

επισης θελω παιδι 2ο τωρα αλλα δεν το βλεπω...καλε τι θα κανω???

ο κ ειναι 42 ποτε θα το κανουμε?? δεν θελω να ειναι και πολυ μεγαλος μετα... :shock::shock::shock::?:?:?:?

χρυσα τι κανεις????????? φιλια!!!!! :D

αφοδιτη αντε και σημερα ετσι να κοιμηθει, νωρις και υσηχα!! :D

εμενα κοιμηθηκε στις 8 εκει που καθοτανε...!!!!!! λειπαμε ολη μερα κια ειχε μια ζαβλακα αλλο πραμα..

αντε εχω δουλειες!!!!!

αααααα καλε το πιο σημαντικο ξεχασααααα αιντεεεεεε!!!!!!!! :shock::shock::shock:

σισιω μου το νυφικο ειναι πολυ ομορφο απλα σου ειναι μεγαλο θα γινει τελειο!!!!

το παπουτσι ειναι ΕΓΩ! εινα ισχεδον ιδιο με το δικο μου ετσι ητανε και εμενα σε αλλο υφασμα σα νδαντελα καπως... το μαλι ψηλα γιατι θα εινα ιουνιος και μπορει να εχει ζεστη μην γινει χαλια μπας και ιδρωσεις ασε να εισαι σιγουρη πως θα ειναι οπως πρεπει μεχρι το τελος!!

και εγω κατω ηθελα αλλα η κομμωτρια μου ειπε αυτο και σκεφτηκα πως εχει δικιο...και ειχε γιατι εκεινη την μεα ειχε υγρασια την προηγουμενη ειχε τρομεη καταιγιδα το τραπεζι ητανε ξω και εξω ειχε μια χαρα μαλι τελικα στην θεση του!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μιτσακι περαστικα σου!!!

και εγω χαιρομαι που διαβαζω την γωγω!!!! :D:D

και εμενα μου φιανεται περιεργο επισης!!οπως στην μαρθα!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

η μικρη ειναι τελεια!! την ειδα στο φεις αλλα εβαλα ενα like δεν ειχα χρονο να βαλω σε οοοοοοοοοοολες!!!!!!! ειναι κουκλι και μικρουλιιιιιιιιιιιιιιιιιιι!!!!!!!!!!!!!!!! τελεια!!!!!!!!! :x:x:x:x:x:x:x:x:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εεεεεεε αμαν πια εγραφα εγραφα κ τα εχασα!!!!

βενετια παρε αυτο το σετακι της πλει ντο για την πιτσα η τα γλυκα!

εχει μεσα μαχαιρακι!! ο μικρος απο οταν το ειδε ξεχασε μια κ εξω τα πραγματικα!!!

μη σου πω θα παρω οοοοοολη τη σειρα!

επισης καλα κανεις κ τον ζοριζεις νομιζω για να εισαι κ σιγουρη απο που προερχεται η δυσκοιλιοτητα

αν κ εγω πραγματικα πιστευω πως ειναι απο την ελλειψη φρουτων κ λαχανικων..

φανταζομαι ποσο ζοριζεσαι κ εσυ αλλα καλυτερα να εισαι σιγουρη..

μιτσακι περαστικα βρε!! αμαν φφετος ποιος σας μουτζωσε??

τελικα ο οτλης δεν αντεξε του εδωσε την πιπιλα κ κοιμηθηκε χωρις υπερβολη μεσα σε 2 λεπτα

στεναχωρεθηκα λιγο γιατι φανταζομαι οτι ζοριστηκε.. αλλα δεν πειραζει..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...