Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρες του βυζονυχτιου Νο.40 - Ηρθε η Ζιζελ!!!!!


Recommended Posts

Καλημερα ομορφες!!!!

Τι μου κανετε;;;;

Και εγω βαζω αποσκληρηντικο ταμπλετες γιατι και εμεις εχουμε πολυσκληρο νερο, η μαμα μου που εχουν πολύ καλο νερο που δεν κανει αλατα βαζει μονο όταν κανει πλυση στους 60 βαθμους και πανω εγω βαζω υγρο καλγκον ακομα και σε απλη πλυση.

Το δικο μας καρεκλακι το βαλανε στο καταστημα που το πηραμε και δεν κουνιοταν καθολου ηταν σταθεροτατο..αλλα όταν χρειαστηκε να το βαλλουμε μια φορα σε άλλο αμαξι και μετα ετσι όπως το εβαλε ο Οδυσσεας λιγο κουνιετε…γι’αυτό και αποφασησα να παρω δευτερο καρεκλακι για το αμαξι του μπαμπα μου, επειδη ένα από τα δυο θα μετακινειτε πολύ με το αμαξι του πατερα μου και δε λεει να το βαλουμε λαθος…

Ρε παιδια ερωτηση…εσεις που εχετε δυο καρεκλακια στο αμαξι..τα βαλατε στις δυο ακρες σωστα;;;..εγω τωρα το εχω στη μεση, το δε be safe μπηκε φυσικα αναποδα, δεν ξερω αλλα ανισυχω στο θεμα ασφαλεια σε αυτό

Σισσιω οι φωτος δεν φαινονται…ξαναβαλετες..

Ρε συ..αμα σου αρεσε τοσο πολύ το νυφικο το άλλο παρτο..μη δινεις σημασια σε μας…περι ορεξεως που λενε..σημασια εχει να νιωθεις εσυ καλα και να φορας το νυφικο που σου αρεσει..ειναι πολύ σημαντικο αυτό..το νυφικο δεν πρεπει να σε χαλαει αλλα αντιθετα να σε κανει να νιωθεις ομορφα..κανε αυτό που σου λεει η καρδια σου

Τα προσκλητηρια πολύ ωραια!!!

Ευα περαστηκα ρε..πωπω..πολυ δυσκολα!!!

Ρε παιδια από ολες σας μονο εγω δεν πολυασχοληθηκα με το νυφικο μου…φορεσα 2 …δε μου αρεσε το ασπρο σαν χρωμμα πανω μου εμοιαζα πολύ…….παραδουλευτρα….και τελικα πηρα το χρυσαφι..αυτα!!!..

Δηλαδη πιο πολύ εψαξα το θεμα καναπες των ονειρων μου παρ ανυφικο..αλλα δεν το μετανιονω..δε μου βγηκε σαν αποθυμενο..δεν ξερω..αλλες εχουνα ποθημενο επειδη δεν εβαλαν το νυφικο που ηθελα..γι’αυτό λεω Σισσακι..παρε αυτό που θελεις ΕΣΥ!!!

Νατασα η Ειρηνη είναι μπροστα σε πολλα πραγματα..μπραβο στη κουκλιτσα!!!!!!

Βενηηηηη…πρεπει να σου δοσω το βιβλιο του παπαβεντση για να διαβασεις!!!!

Τα φιλια μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΣΙΣΣΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ ΔΕΝ ΕΙΔΑ ΤΙΠΟΤΑΑΑΑ !!!!!!! Μα καλά δεν μπορούσες να τα βγάλεις αυριο???? :evil::evil::evil::evil::evil::evil:

Τα προσκλητήρια μου αρέσουν πολυ λιτά και ομορφα! :x:x:x:x:YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG:

ακριβως!!! καλε ξαναβαλτο!!αφου με ξερεςι θα ΣΚΑΣΩ!!!!!!!

εγω πιστευω πως περνας φαση με τον γαμο(την πραξη οχι την εννοια!!)

και ολα σου φαινονται καπως.. :(

σ

κεψου πως δεν ειναι απλα 10 ωρες..ειναι 10 ωρες μοναδικες στην ζωη σου...10 ωρες αποκελιστικα δικες σους και της οικογενειας σου που ομοιες δεν θα ξαναρθουν..

ειναι μια γιορτη και θα πρεπει να εισαι οπως νιωθεις συ ανετα και οχι οπως ¨πρεπει"

ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΝΙΩΘΕΙΣ ΘΕΑ ΤΕΛΟΣ!!!!αν κατι σε χαλαει αλλαξε το εχεις ακομα πολυ χρονο μην εισαι χαζη!!! ;) ΘΑ ΕΙΣΑΙ Η ΝΥΦΗ!!!!!!!! ΟΛΟΙ ΘΑ ΣΕ ΚΑΜΑΡΩΝΟΥΝΕ ΚΑΙ ΘΑ ΣΕ ΚΟΙΤΑΝΕ ΜΕ ΑΓΑΠΗ!!!!!

(μου αρεσει ο γαμος..φαινεται ε?????) :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχχχ ρε χρυσακι το εχωτου παπαβεντζη...αλλα οταν εχεις ενα ζουζουλο 10.400 28 μηνων παιδι..τι νατηρησεις??? τον πιανω και πιανω πλευρα το κερατο μου πως να το ναφησω νηστικο????????????????? :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( το τελευταιο 2μηνο δεν εβαλε γραμμαριο, αν δεν βαλκει και το επομενο θα μου ξανααρχισει διατροφη αλλεργιας...τι να κανω????

αφου ο καημενος στον υπνο του ξερετε τι λεει???

παραμιλαει και λεει "μπα μπα μπα(δηλ. οχι οχι οχι)" μαλλον απο την πιεση για το φαγητο γιατι ετσι λεει και στον ξυπνιο του :(:(:(:(:(:(:(:(:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια

σισσακι δεν προλαβα να δω τις φωτογραφιες αλλα πιστευω οτι οτι και να βαλεις

θα εισαι πολυ ομορφη και γλυκια!!!!

χρυσα μου εγω εχω ενα καθισματακι στην ακρη και πλεον κοιταει μπροστα

τωρα πρεπει να το αλλαξω,σε λιγο καιρο,γιατι ειναι μεχρι 18 κιλα

ο σπυρος ειναι 13 αργοτερα θα παρω αυτο που ειναι μεχρι 36

βενι ασε κι εμενα ειναι λιγοφαγος μεχρι αηδιας!!!!!

παντου κοκκαλα!!!!!!!!!!!!!!!!

αν δεν τον κυνηγησεις δεν τρωει

δεν τον πιεζω βεβαια αλλα με πλαγιο τροπο τον κυνηγαω!!!!

ειναι σχεδον 3 χρονων και ειναι μονο 13 κιλα

αφου του βγαζω το παμπερς και πιανω τα κοκκαλα της λεκανης του :(

αληθεια αυτο το βιβλιο του παπαβεντζη τι λεει???????????

ααα και κατι αλλο

χρυσαααααα εμαθες τιποτα για το εσπα??????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βένη να του κάνεις φαγητά που του αρέσουν, όπως λέει και η Χρύσα, αν δεν του αρέσει η φακή, μην του δίνεις!!!....ή δώσε του σε άλλη μορφή π.χ. εγώ την ανακατεύω με πιλάφι (χωρίς ζουμί) και την τρώει...η δικια μου δεν τρώει σούπες, σπρώχνει το πιάτο μακρυά!!!! :? και δεν κάνω κοτόσουπα που μου αρέσει!!!!

Καλημέρα Αναστασία, Χρύσα.....

περί γάμος ο λόγος...σήμερα είναι και ο πριγκιπικός γάμος!!!! :evil::evil::evil: μας τα έχουν πρήξει στην κυριολεξία!!!! :evil::evil::evil: ....και να με πλήρωναν δεν θα έμπαινα σε αυτή την οικογένεια, που 1. κατηγορείται ότι σκότωσε την Ντ.,....

2. απαγορεύεται το εκλέγειν και εκλέγεσθαι

3. ο W. θα λάβει 390 εκ. και η Κ. δεν δικαιούται ούτε ένα cent!!!!

4. πρέπει να τελειώνει το φαγητό της πριν την βασίλισσα!!!! :shock::shock::shock: έλεος δλδ!!!!

5. να κάνει ό,τι λέει το πρωτόκολλο και πολλά άλλα.....

6. μένουν όλοι μαζί!!!! και να σηκώνεσαι το πρωί και να βλέπεις την ασχημόφατσα του Τσάρλς και της Καμίλας μπρρρρρρ

αυτή η ΜΗ ελευθερία δεν μου αρέσει καθόλου!!!! :evil::evil:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστασια μου οχι ακομα δεν βγηκαν τα προγραμματα..μολις βγουν θα σου πω ειτε με πμ ειτε εδω στο τρενακη..καποια στιγμη τον Μαιο θα βγουν

χαχαχαχαχ..Αργη ουτε εγω θα ηθελα να γινω πριγκηπισσα...ειδικα σε αυτη την οικογεννεια..που αρνειτε να συγχρονιστει!!!!

Και εμας μας εχουν προξει..ορισμενα καναλια...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρε συ Χρύσα δεν είναι τυχαίο, που όσοι μπαίνουν σε βασιλική οικογένεια αποκτούν προβλήματα, κοίτα την Λετίθια της Ισπανία πόσο αδυνάτισε και λένε ότι είναι πολύ δυστυχισμένη!!!!...ήταν δημοσιογράφος, που σημαίνει είχε ένα ελέυθερο πνεύμα και μπαίνοντας εκεί πάει η ελευθερία της!!!! πλήρης καταπίεση!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πλακα κανεις;;;..δε θα μπορουσ αμε τιποτα να ζησω μια ζωη σε συμβατηκοτητες πρωτοκολλα..καταπιεσης..κλπ κλπ κλπ..μα με τιποτα ομως..

να μη μπορεις να εκφραστεις με την ισυχια σου, να σε ακολουθουν παντου..να πηγαινεις ακομα και στην τουαλετα συνοδεια...μπρρρ..να λειπει

να φοβασαι να πεις οτιδηποτε γιατι μπορει να παρεξηγηθεις...ασε!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αργη μου ξεχασα να σου πω οτι παρολο που εμενα τετοιου ειδους κουλουρακια δε μου αρεσουν τα δικα σου φαινοταν πολυ ωραια..και ορισμενα πολυ επαγγελματικα...συναγωνιζεσαι αξια την συμπεθερα σου!!!!

ευχαριστώ :YMHUG: , αλλά την συμπεθέρα μου δεν την φτάνω!!!! :roll::roll::roll:

επίσης σκέφτηκα την επόμενη φορά να βάλω από πάνω σοκολάτα ή να τα βουτίξω στην σοκολάτα :? ....πώς θα μου βγουν άραγε? :-?

εμείς τα καθίσματα τα έχουμε στις άκρες!! και καλύτερα για να μην μαλώνουν!!!! :roll::roll::roll: ....αλλά πολλές φορές τους βλέπω και έχουν πιαστεί χεράκι χεράκι!!! :x:x:x ......χθες του χώρισα στο τραπέζι, ήταν δίπλα δίπλα και τώρα έβαλα την Ρ. να κάθεται ανάμεσα σε μένα και τον μπαμπά της και ο Λ. δίπλα μου!!!!.... ε δεν γινόταν διαφορετικά, όλο ενοχλούσε ο ένας τον άλλον!!!! :o:o:o:o

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

η καστανή δεν έχει επεξεργασθεί!

σκευτομαι να παρω καστανη ζαχαρη λογω του ζαχαρου

μιας και δεν μπορω να την κοψω τελειως ψαχνω να βρω αυτη που ειναι λιγοτερο γλυκια και

με λιγοτερες θερμιδες

ειμαι αναμεσα σε αυτην και την ζαχαρινη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ακριβως..η καστανη δεν εχει επεξεργαστει και διατηρει τις καποιες βιταμηνες και μεταλλικα στοιχεια του ζαχαροκαλαμου.

Αλλα εχουν τις ιδιες πανω κατω θερμιδες και δεν ειναι πιο γλυκια..οποτε λογο ζαχαρου καλυτερα να τις αποφυγεις..

την καστανη την προτιμουμε ως μια πιο υγειηνη επιλογη της λευκης ζαχαρης..καλο θα ηταν ομως να αποφευγονται

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα φιλενάδεεεεεες!!! :D:D:D:D

Μετά από απαίτηση της πλειοψηφίας θα ξαναβάλω τις φώτος να τις δείτε! :lol::lol::lol: Κορίτσια συντονιστείτε γιατί θα τις βάλω πάλι για λίγο. Δε θελω να τις αφήσω στο ίντερνετ... :oops::oops::oops::oops:

Το μεσημέρι όμως, γιατί τώρα είμαι στο γραφείο. :twisted:

Δε θα σχολιάσω, γιατί η προϊσταμενη μου έχει πάθει παράκρουση σήμερα!! Πριν απο λίγο της πρότεινα να αρχίσει τα ναρκωτικά για να μην τα αρχίσουμε εμείς οι υπόλοιποι εδω μέσα! :shock::shock::shock:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πριν απο λίγο της πρότεινα να αρχίσει τα ναρκωτικά για να μην τα αρχίσουμε εμείς οι υπόλοιποι εδω μέσα! :shock::shock::shock:

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::-bd

τι ώρα το μεσημέρι? να ξέρω για να είμαι ονλάιν!!!! :roll::roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalhmera!!!!!!!!!!

Μας τα επρηξαν πια με αυτο το γαμο!!! :evil::evil: Ο κοσμος δεν εχει να φαει και αυτοι μου δινουν 4 μηνιατικα δικα μου μονο για τα ηλιθια καπέλα τους!!!!

Σισσακι το μεσημερι θα μπω και εγω να τα δω.

Ειναι εδω ο Γ. και φτιαχνει την φορολογικη δηλωση μεσω ταξις_νετ.

Δεν προλαβα να σας διαβασω.Σορρυ ρε κοριτσια. :oops::oops::oops:

Σερνομαι παλι.Χτες ο Ν. δεν κοιμηθηκε ολη νυχτα απο μυξες. :cry::cry:

Παω να απλωσω κανα ρουχο.

ΣΑΣ ΦΙΛΩ ΚΑΙ ΣΑΣ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΟΛΕΣ ΣΑΣ!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Παναγιωτα μου!!!!! :x:x:x

Αχ ασε για τον γαμο...

τι να πω....ο καθενας με τον πονο του ειναι..αλαλ τους βρισκω υπερβολικους..τους δικους μας τουλαχιτων..

ουτε στον Γαμο της μαρι σανταλ με τον Παυλο δεν εκαναν ετσι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αργυρώ θα κάνουμε κουκέτα χαμηλή με συρόμενο κρεβάτι από κάτω, ένα γραφείο και μια μικρή βιβλιοθήκη. Το δωμάτιο δεν χωραέι τίποτα άλλο γιατί έχω ήδη και μια 5φυλλη ντουλάπα μέσα. Δεν έχω αποφασίσει γαι το χρώμα ακόμα και προβληματίζομαι πολύ, όπως και για το χρώμα των τοίχων :?:? Στον τοίχο πάνω από τα κρεβάτια θέλω να βάλω αυτοκόλλητα με θέμα το διάστημα και δεν ξέρω τι χρώμα να κάνω τον τοίχο........

Μπεμπούλης αφού έχει θέμα με το ζάχαρο καλύτερα να μην χρησιμοποιείς καθόλου ζάχαρη, γιατί δεν παίρνεις κάποιο υποκατάστατο?

Βένι πολύ δύσκολο πράγμα να μην τρώνε και να τα κυνηγάς. Πραγματικά δεν ξέρω τι θα έκανα στην θέση σου αλλά νομίζω ότι κι εγώ στην συγκεκριμένη περίπτωση θα έκανα τον καραγκιοζη θα έταζα διάφορα και θα τον κυνηγούσα για μια μπουκιά παραπάνω :?:?:?:?

Σίσσυ κανόνισε να βάλεις τις φώτο πριν τις 4 που σχολάω γιατί από το σπίτι χλομώ το βλέπω να προλάβω να μπώ.......

Χρύσα με τις αναγούλες ακομα τα ίδια είσαι?????????

Για τον γάμο εγώ χθες το άκουσα από την μαμά μου, ζώ στο κόσμο μου :oops::oops::oops::oops::oops::oops: είχα και μέρες να δώ τηλεόραση......... αλλά δεν θα μπορούσα σε καμιά περίπτωση να ζήσω έτσι με όλα αυτά τα πρωτόκολλα, μόνο δυστυχισμένη μπορείς να γίνεις και τίποτα άλλο :(:(:(:(:( απαγορεύεται λέει να τρώει οστρακοειδή :o:o:o:o:o:o

Ρε Σίσσυ τί 4:30 με 5:00 εκείνη την ώρα θα είμαι στο δρόμο:-w:-w:-w:-w:-w:-w , αιτούμαι να τις αφήσει μέχρι αύριο και τις βγάζεις αύριο ;;);;);;);;);;);;);;);;);;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αμαν ρε Σισσυ.....εκεινη την ωρα θα ειμαι στον γυναικολογο!!!!!

ουααααααα!!!!!!!!

Νατασα μια απο τα ιδια ειμαι...μερικες μερες ειμαι εντελως χαλια ουτε τον εαυτο μου δεν μπορω..αλλα ΟΚ..το παλευω..αλλοι 3 μηνες εμειναν..που θα παει..θα τελειωσουν!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...