Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρες του βυζονυχτιου Νο.40 - Ηρθε η Ζιζελ!!!!!


Recommended Posts

:shock: Α ρε Αναστασία ευτυχως που δεν εγινες Σεφ, δεν ξέρεις να στηρίζεις τα πιάτα σου χαχα :lol::lol:

Λοιπον κορίτσια!!!!!!!

Καό Πάκα!!!!!

Να περάσετε τέλεια ολες ολες ολες!!! Φιλάκιαααααααααα :YMHUG::x:-*:-*:-*:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Αργυρούλα να τα πούμε, μη το αφήσουμε έτσι. Καλό βράδυ να έχετε. Ωραίος καιρός. Καθήσαμε στο πάρκο και έφαγαν τα κορίτσια από μια γρανίτα. Η Δανάη ήταν εντελώς απαράδεκτη. Γκρίνια και κακό. ΕΜΑΘΑ ΟΜΩΣ ΤΟΝ ΛΟΓΟ. Ανακάλυψα καινούριο δόντι!!!! Το καρδούλι μου γι΄αυτό μας σπάει τα νεύρα!!!! Δεν παλεύεται!!!! :lol:

ΜαμαΘούλ και η Ιλιάνα έβγαλε δοντάκι. Της αρέσει να εχει συνέχεια τη γλώσσα έξω και να το ακουμπάει. Αυτό το παιδί είναι για ρούφηγμα!

Αναστασία, εμείς την πάνα την κόψαμε μετά τα τρία. Της έλεγα κάθε μέρα ότι θα ήθελα να κάνει πιπί στην τουαλέτα αλλά δεν έπιανε. Κάποια μέρα το αποφάσισε και την έκοψε. Οπότε τωρα τη Δανάη δεν την πιέζω καθόλου!

Το σπαθόλαδο βοηθάει στην ταχύτερη επούλωση της πληγής και η λανολίνη στην διατήρηση της υγρασίας. Οπότε ο συνδυασμός των δύο είναι καλός!

Εμένα μετά τη Νατ τα μεμέ επανήλθαν αλλά ήταν ένα νούμερο μεγαλύτερα. Σφιχτά έγιναν μετά από 2 χρόνια αλλά η καημένη έμεινα ξανά έγκυος. Στη Δανάη δεν πρόλαβαν να αλλάξουν γιατί γκαστρώθηκα ξανά. Αυτή τη στιγμη είμαι ένα νούμερο πάνω από τη Νατ και δύο από πριν γίνω μάνα.

Ερη και εγώ μια από τα ίδια. Εκκλησία δεν θα πάμε αφού δουλεύει ο μαστερ. Αλλά και πάλι δεν μπορώ τόσο κόσμο. Με πιάνει ένας εκνευρισμός. Ακούω τον θάνατο της ελληνικής γλώσσας όποτε πάω εκεί και παθαίνω το κατιτίς μου.

Καληνύχτα! Πάω και εγώ σαν παιδάκι να κοιμηθώ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ηταν που δε θα ξαναεμπαινα!!

λενακι τελεια νεα!!!σιγουρα ολα θα πανε καλα αυτη τη φορα κ η κοριτσαρα μας θα φτασει χριστουγεννιατικη!!αν κ εγω τη θελω πρωτοχρονιατικη..!!! :lol::lol::lol::lol:

μας λειπετε η αληθεια ειναι!!

ηρθε σημερα η νονα μας κ περασαμε υπεροχα!εκατσε 4 ωρες!ποσο χαρηκε ο γιωργος!!

επισης..ζηλια!εμενα τα αβγα μου πετυχαν!!! :D:D:D:mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::geek::geek::geek::geek::geek::geek::geek::geek:

αναστασια εγω τα εχω παρατησει με την εκπαιδευση..το ανεβαλα για καλοκαιρι..η πεθερα μου συνεχιζει να προσπαθει,με τη γνωστη μεθοδο εκμαθησης σκυλων! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:;););):lol::lol::lol: !,αλλα τωρα με την αδεια μου της τη χαλασα τη δουλεια! :D:D:D:D

συνεχισε εσυ να λες για τσισακια στη λεκανη ή το γιο γιο κ ο,τι γινει..το καλοκαιρι μπορεις να το παρεις κ πιο ζεστα!ο συνδυασμος νιπτηρας-τσισα..μου θυμιζει τον δικο μας κακα-μπανιερα!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

αστο καλυτερα λεω εγω αυτο με τον νιπτηρα..

επισης,απο εβδομαδα,οποτε θες,ελατε για καφε!αλλα..θα ειμαστε stand by για θερμα επεισοδια! :roll::roll::roll::roll::roll::roll:

αργυρω καλα να περασετε!ελπιζω να μπορεσετε ΕΠΙΤΕΛΟΥς να βγειτε οι δυο σας! ;)

αφρο πώς ειναι ο μανωλακης;τελικα ανεβασε παλι πυρετο;

α!αναστασια!στηθος 1 νουμερο πανω!τους πρωτους μηνες,2-3 νουμερα πανω!χαλαρωση απιστευτη!μα Αθηνα εσενα πως επανηλθε,εστω κ για λιγο;;; :shock::shock::shock::shock:

μαγιο θα παρω οταν αδυνατισω!κ ελπιζω να παρω πριν τελειωσει το καλοκαιρι! :lol::lol::lol::lol:

επισης!φετος θα παμε με τον γιωργο στην ανασταση!κανουμε κ προβες πως θα κραταει την λαμπαδα του!!θα τον κοιμισω οσο πιο αργα μπορω για απογευμα,ωστε να αντεξει το βραδυ!!

παω για νανι!σας φιλώ κ σας αγαπώ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μόνο τα δικά μου βυζάκια δε μεγάλωσαν;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;

:lol::lol::lol:

Αναστασία όταν ξανάέμεινα έγκυος το στήθος ου ήταν στην προ-Ειρήνης εποχή. Μίκρυνε δηλαδής.......

Δεν έχω κουράγιο να γράψω,δε σας διάβασα και έχω να ετοιμάσω βαλίτσες γιατί φεύγουμε αύριο!

Καλό Πάσχα να έχουμε και Καλή Ανάσταση!!!

Καλά να περάσετε όλες με τις οικογένειές σας!

Θα μας λείψετε!!!

Και μην ξεχνιόμαστε!!!

Τη Δευτέρα θα σας ζυγίσω όλες!!!!!!!!!!!!

Μπουααααααααααααααααααααχαχαχαχαχαχα!!!

Τα φιλιά μας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαλλον εχουμε ουρολοιμωξη ....αυριο θα δουμε ....για την ωρα ειναι ζεστουλης και λεει οτι ποναει το πουλακι του ,ειχε χαλια διαθεση παλυ και οταν του αλλαζα πανα πλανταξε στο κλαμμα ....η πανα του ειχε πολυ λιγο κατουρακι .....τωρα κοιμηθηκε ευχομαι αν εχει τσισα να τα κανει στον υπνο του να μην τα κραταει ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

παλι μονη ειμαι??????????????

αχχχχχχχχχχχχχχ

πριν λιγο γυρισα απο εκκλησια..κοιμησα τακαμαρια μου κ πηγα

ερη καρδαμο κ κακουλε ειναι το ιδιο?ελα ρε

λεναραααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααα

:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

γτ δε θα δεις φυλο? :lol::lol::lol::lol: θα σκασω :twisted::twisted::twisted::twisted:

εγω λεω ειναι γιος.. :roll::roll::roll::P:P:P:P

με το καλοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο

αναστασια μου να μη κοψεις ρε το γιογιο..οχιιιιι

παλεψε το..να τη ρωτας..οχι πισεση ξες εσυ..αλλα συνεχισε το

εγω το εβαζα απο 8 μηνων..κ τα πρατησα πολλες φορες..

πριν πολυ καιρο ξανα προσπαθησα κ δε ηθελε με τιποτα

τωρα θελει..

προχθες εκανε τσισα..χθες λιγα κακα..

σημερα λιγα τσισα

,,πρεπει να το παρω αποφαση..τωραπου πιανει

φρα τη αλλη πρασκευη φευγεις?

αφρο..καλε εμενα κ αρρωστος παλι δε κοιμαται

μα δε εχει βαψεις αυγο????????????????ελα ρε...

αθηνουλιιιιιι

πασχα μονη με της κορες?παλι λουφαρει ο μ/?

σνοου ποτε λες νακανεις τσουρεκια?

αργι καλα να περασετε..πολυ χαιρομαι που θα ξεσκασεις λιγακι..

καλο πασχααακ γω εδω θα μαι :D

ιουλια ελατε πεμπτη απο μενα..θα ερθει κ η αναστασια,,ε?

συμπεθερα ;):x:x:x:x:YMHUG::YMHUG::YMHUG::-ss:-ss:-ss

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστασία ρίξε την καλή τη συνταγή ντε!

Θα τα κάνω το Σάββατο γιατί αύριο είναι κλειστά τα σουπερ...

Επίσης...η γυναίκα του πεθερού, δεν είναι η πεθερά? :?

Και ξανα-επίσης...δεν ξέρεις πόσο μεγάλα είναι τα μεμέ μου αλλά ξέρεις πόσο μεγάλος είναι ο κ...μου? :oops::lol: Ελπίζω να μη μου το πήρες στο δικό σου νούμερο και μου πάει στρινγκάκι :lol:

Φρανίτα καλό ταξίδι να έχετε!!!

Λένα με το καλό η κόρη! :D

Άργυ τα κοπανάμε? Κι εγώ τα Χριστούγεννα που ήμουν στα πεθερικά ήθελα να πίνω απ'το πρωί μέχρι το βράδυ (για να τους αντέξω) αλλά θήλαζα δυστυχώς :mrgreen:

Καλή σας νύχτα!

Αφροδίτη κρίμα ο καημενούλης :( Ελπίζω να έχετε ένα ήρεμο βράδυ και να πάτε αύριο γιατρό. Νομίζω πως με τη σωστή αντιβίωση περνάνε αμέσως τα συμπτώματα....

Λόβι - Λάκι :-*

Και Θούλη :-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

την εχω παρει την γιατρο και μου ειπαι η οτι λογο ηλικιασ μπορει να ποναει η κοιλιτσα και να λεει το πουλακι η να του ποναει το πουλακι και να εχει ουρολοιμωξη ,αυριο ειπαι να κανουμε μια καλλιεργεια για να δουμε .

μεχρι τοτε α του δινω παυσιποτα αν σηκωνει πυρετο .αντε και τα την κανω αυριο την καλλιεργεια ...οταν ουρισει ....ποτε θα μαθω αποτελεσματα ...την τριτη ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αφρο οχι ρε συ.. :(:(:(:(

αν ομως δεις οτι κ αυριο σου λεει οτι ποναει,καντου μια καλλιεργεια ουρων καλου κακου..ευχομαι να μην ειναι τιποτα! :x:x:x:x:x

θουλιτσα ενταξει καλε!θα κανονισουμε για την πεμπτη να ερθουμε!ελπιζω να βολεψει!

αν νομιζεις οτι μπορει να μεινει ξυπνιος,παρτον τον θοδωρη στην ανασταση!αλλα εγω δεν καθομαι πολυ..δηλ.11;30 θα παμε,12; 5 θα φυγουμε!παρα πανω δε γινεται!

νατασα καλα να περασετε!σε περιμενω με τη ζυγαρια!! :lol::lol::lol:

καλα να περασετε!που θα πατε με το καλο;;

καλη ανασταση κοριτσακι!

μαγδα πολυ γελασα με το στριγκακι!! :lol::lol::lol::lol::lol:

αντε!τωρα σοβαρα παω να κοιμηθω!!

καλο βραδυ σε ολες!!

αφρο τωρα ειδα οτι εγραψες!αν την κανεις πρωι,μπορει κ απογευμα ή σαββατο πρωι να σου πουν..αλλιως τριτη..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λενα διδυμο μανουλα ποτε θα μου ξανα ρθεις για καφε??????????

αν ερθουν τα κοριτσια τη πεμπτη θα σε πω..

καλο βραδυ..

αχ μακαρι να ξυπνησει αυριο 8.7τον εβαλα 11 παρα ΜΠΑΣ κ κοιμηθει λιιιιιιιιιιιιιιιγο παραπανω i-)i-)i-)i-)i-)(-|(-|(-|(-|

αφρο πιεσε να σε πουν αυριο απογευμα..

ιουλια μωρε αντεχει κ 3 τα χαραματα να τον βαλω..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εχω τρελαθεί!!!!!!!!!Προσπαθώ τόση ώρα να γράψω μια λέξη και με διακόπτει η μικρή που ενώ κοιμάται ψάχνει απεγνωσμένα το στήθος μου.. :shock::shock::shock: Μ' έχει τρελάνει καλέ κάθε λίγο και λιγάκι ψαχουλεύει να με πιάσει κι' όταν καταλαβαίνει οτι έφυγα κλαίει! :shock::shock::shock::shock::shock: Νατο πάλι. Να δώ πότε θα γράψω. Θα έχετε φύγει μέχρι τότε.... :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι κανετε κοριτσακια?

Ετοιμα και τα 4 αυγα που εβαψα!! :lol: Ειπα απο το πρωι στον Π. να μου φερει 10 αυγα ασπρα να βαψω γιατι ειχα μονο 5 και οταν γυρισε εφερε ναι μεν 10 αλλα βαμενα! :lol::lol: Ετσι εβαψα 5 και το ενα εσπασε! Καλα γινανε φετος σε συγκριση με τα περσινα που βγηκανε γκρι!! :lol::lol: Εχουνε πολυ χαλια βαφες εδω!

Λενακι ποσο χαιρομαι για σενα!! Και εγω λεω κορη θα κανεις!!! Πως θα αντεξεις να μην δεις το φυλο? Εγω δεν θα μπορουσα!

Αργι καλα να περασετε στο Βερολινο! Και εγω θελω να ερθω μια φορα.Απο εδω ειναι μονο 2 ωρες!

Αφρο ευχομαι να μην εχει ουρολοιμωξη ο Μ. και ταλαιωρηθει το μαναρακι.

Θου παρτον βρε στην Ανασταση! Η Ε. ολες τις χρονιες κυρια καθεται.Περισι κρατουσε και την λαμπαδα με μια περηφανια αλλο πραμα! Φετος θα το ευχαριστηθει πιο πολυ! Βαλε φωτο τατσουρεκια! Μια χαρα θα γινανε και τα δικα σου ειμαι σιγουρη! ;) Με την εκπαιδευση για τα τσισακια μην το αφησεις! Τωρα που γυρναει θα μαθει.

Λενα τι κανετε? Εμαθε να κοιμαται με το μεμε η μικρη? Εγω του το εκοψα νωρις και εδωσα πιπιλα! Ε. δεν αντεχα..μεχρι εκει εφτασε η μυρωδια απο τα τσουρεκια? :D

Φραν με το καλο να υποδεχτεις τον Κασπερ! Καλο ταξιδι να εχετε και καλη προσαρμογη!!

Χιονουλα να τα κανεις τα τσουρεκια! Ευκολη υποθεση ειναι απλα θελουν λιγο χρονο παραπανω στην προετοιμασια τους!

Χρυσα μια χαρα μου φαινονται οι τιμες!

Αναστασια μην το αφησεις αυτο με τα τσισα! Μα στον νιπτηρα βρε? Καλυτερα να την δοκιμασεις και στο καθησματακι τουαλετας.

Ιουλια :YMHUG::x

Τι αλλα διαβασα? Δεν θυμαμαι! Παω να κατσω λιγο με τον Π. και μετα νανι!! Ο μικρος εστρωσε παλι προγραμμα ευτυχως! Κοιμαται 10 με 5:30 το πρωι! Επισης σταματησε να κλαιει ολη μερα και ειμαι πολυ χαρουμενη!! Αλλο παιδι τις τελευταιες 3 μερες!! :)

Ευχομαι καλο Πασχα και καλη Ανασταση σε ολες σας!! Να περασετε τελεια οτι και να κανετε! Καλο βραδυ!! :YMHUG::YMHUG::x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα μανούλες!

Δυσκολεύομαι να σας παρακολουθήσω αυτές τις μέρες, πολύ τρέξιμο! Τώρα, ώσπου να σας διαβάσω, έμεινα να μιλάω μόνη μου, αλλά δε πειράζει!!! :lol:

Καλό Πάσχα και καλή Ανάσταση σε όλες τις τρενομανούλες που θα εκδράμουν!!! :D Να περάσετε τέλεια, να ξεκουραστείτε και να γυρίσετε ανανεωμένες!!! :D Και του χρόνου, με υγεία!

Αφροδιτούλα μου καλή, εύχομαι να μην είναι ουρολοίμωξη! :( Στη λέξη και μόνο ανατριχιάζω!!! :? Αλλά μην αγχώνεσαι, δε τρέχει τίποτα! Κάνε μια καλλιέργεια αύριο να είσαι σίγουρη και βλέπεις! Ακόμα κι έτσι, με το που πάρει την αντιβίωση, θα συνέλθει αμέσως το παιδί, θα δεις. ;) Η γενική ούρων βγαίνει αμέσως, αλλά η καλλιέργεια θέλει δύο 24ωρα για να δείξει. Ρώτα στο μικροβιολογικό πότε θα σου δώσουν τις απαντήσεις. Εμείς πέρισυ ανήμερα τα Χριστούγεννα που είχαμε κάνει μια καλλιέργεια, τα δώσαμε στο ΜΗΤΕΡΑ, γιατί ήταν το μόνο που ήταν ανοιχτό! ;) Αν τα δώσεις σε νοσοκομείο, θα σου τα δώσουν όπως και να 'χει, μόλις συμπληρωθούν τα δύο 24ωρα!

Είναι πολύ αργά για να σχολιάσω περ/ρα, ζητώ συγγνώμη! :oops:

Με κολάσατε με τα τσουρέκια σας, θέλω κι εγώωωωωωωωω!!! :D (όχι να φτιάξω, να φάω!!) :P

Είδα και τη φωτογραφία της Ιλιάνας... Αθηνούλα, είναι ΤΕΛΕΙΑ!!!!!!! :D:D:D

Σας φιλώ πολύ πολύ γλυκά, μία-μία!!! Κι εγώ εδώ θα είμαι... ;):-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

[smilie=glasses6.gif] [smilie=glasses6.gif] [smilie=hippy2.gif][smilie=hippy2.gif][smilie=hippy2.gif][smilie=hello.gif][smilie=hello.gif][smilie=hello.gif][smilie=happy2.gif][smilie=wav.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion1.gif] [smilie=occasion1.gif] [smilie=occasion1.gif] [smilie=occasion1.gif] [smilie=love2.gif][smilie=blob1.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob10.gif][smilie=blob1.gif] [smilie=director.gif] [smilie=director.gif] [smilie=director.gif] :x:x:x:x:YMHUG::YMHUG::YMHUG:

Αφροδιτάκι μου γλυκο χρονια σου πολλα!!!!

Να σε χαιρομαστε εμεις που σάγαπάμε!!!! [smilie=love7.gif][smilie=love7.gif][smilie=love7.gif][smilie=love4.gif][smilie=love4.gif][smilie=love4.gif][smilie=love4.gif]

Ελπιζω να ειναι καλά ο Μανωλάκης, αν δεν ειναι καντε καλλιέργεια.. Δεν ειναι τιποτα πάντως, φιλάκια πολλα πολλά!

Αυριο ή μεθάυριο θα μπω και στας Γιουναιτεντ Στέιτς, θα πάμε βόλτα στο Μπάφαλο χαχαχα τέτοια βουβάλα που ειμαι μια χαρά θα μου κάτσει.. Θα πάω με την Τζοαν η οποία ειναι η γυναίκα του φίλου του Βαγγ.. Ειναι τέλεια κοπέλα, φανταστική, ειναι 3 χρονια μικρότερη απο μενα, δασκάλα και εχει 3 παιδιά! :oops::shock: Παιδιά ο Νιαγάρας ειναι φανταστικός!!!!

Φιλάκια, μπηκα για την Αφροδίτη, μην αρχισω την πάρλα!... :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!

Ιουλία πως έφτιαξε το στήθος μου; Από σουρωμένο, σιγά σιγά γέμισε και επανήλθε σε ΚΣ. Πήρε καιρό.

Λενάκι 2 ώρες από Βερολίνο και δεν έρχεσαι για καφέ;;;;; Α..... θα θύμωνα αλλα είναι άγιες μέρες και δεν κάνει! ;)

Λένα πως πας με την τροφή; Τρώνε; Πως μπορείς και θηλάζεις δίδυμα;

Αφροδίτη όλα μαζί πέσανε! Και μέσα σε όλα έχεις και γενέθλια! ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ!!!!!

Έρη καλά να περάσετε!

Εμένα πονάνε τα μεμε. Τίγκα στο γάλα είμαι!

Χιονούλα κάτι ήθελα να σου πω και το ξέχασα, αλλά σε είχα στο μυαλό μου! :lol:

Πάω στον χαμό. Σήμερα είναι αργία και η μέρα ξεκίνησε δυναμικά!

Φιλιά σε όλες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστασία ρίξε την καλή τη συνταγή ντε!

Θα τα κάνω το Σάββατο γιατί αύριο είναι κλειστά τα σουπερ...

Επίσης...η γυναίκα του πεθερού, δεν είναι η πεθερά? :?

Και ξανα-επίσης...δεν ξέρεις πόσο μεγάλα είναι τα μεμέ μου αλλά ξέρεις πόσο μεγάλος είναι ο κ...μου? :oops::lol: Ελπίζω να μη μου το πήρες στο δικό σου νούμερο και μου πάει στρινγκάκι :lol:

Άργυ τα κοπανάμε? Κι εγώ τα Χριστούγεννα που ήμουν στα πεθερικά ήθελα να πίνω απ'το πρωί μέχρι το βράδυ (για να τους αντέξω) αλλά θήλαζα δυστυχώς :mrgreen:

Και Θούλη :-*

Ε ναι... δεν έχει και πολλά να πει κανείς.... ΧΑΧΑΧΑ!!!! Απλά ότι γέλασα με όσα έγραψες!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερααααααααα!!!!!!!!

Αφροδιτουλα μου χρονια πολλα!!!!!!! Να εισαι παντα γερη και δυνατη και με το καλο να

υποδεχτεις το αντρακι σου!! [smilie=occasion1.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion16.gif]

Αργυρουλα μου καλες βολτες τα δυο σας!!

Αθηνουλα η επομενη εξορμιση μας ειναι για Βερολινο στανταρ! Το θελουμε πολυ! Θα σε πω οταν ειναι να ερθω να παμε για καφεδακι!

Σημερα δεν κανουν δουλειες οποτε αραλικη! :D Και εγω εδω θα μαι το Πασχα! Φιλακια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα,

Αφροδίτη Χρόνια Πολλά να χαίρεσαι την οικογένειά σου και με το καλό να υποδεχτείς το νεό μέλος

Ο Μανωλάκης πως είναι σήμερα. πήρε ούρα για καλλιέργεια?

Αναστασία για το γιόγιό εγώ είμαι της άποψης ότι όταν το παιδί δεν είναι έτοιμο είναι τζάμπα κόπος. Και η΄Έλενα τον προηγούμενο μήνα έκανα 2-3 φορές σε γιογιό τουαλετα αλλά τώρα δεν θέλει με τίποτα οπότε και δεν την πιέζω

Για το στήθος εμένα με βοήθησε πιο πολύ το σπαθόλαδο. 2 φορές με δάγκωσε η Έλενα και μου έκανε πληγή και τις 2 μου πέρασε με σπαθόλαδο

Τα μεμέ σε νούμερο εμένα είναι όπως και πριν αλλά πολύ σακούλιασμένα :cry::cry::cry:

Λενα χάρηκα τόσο πολύ με τα νέα σου :D:D:D:D

Πάω να αλλάξω την χεστούλα μου κι επανέρχομαι.........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αθηνά εμένα ρώτησες πόσες φορές θηλάζει η μικρή ή την lovie? φαντάστηκα την lovie γιαυτό δεν απάντησα

Στην Ανάσταση κι εγώ θέλω να πάω με την Έλανα αλλά δεν νομίζω να αντέξει...

Ο Μιχάλης έφυγε πριν από λίγο με τους γονείς μου για Καβάλα κι εμείς θα πάμε αύριο γιατί ο Ηλίας δουλεύει σήμερα

αχ δεν μ'αφ'ηνει η μικρή να γράψω.......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημερα!!!

Κανω σπανακοτυροπιτα!Με μισο αλευρι ολικης...Λετε να γινει μαπα? :?

Αφρο περαστικα του ρε συ.. :( Καημενουλι νινακι ελπιζω να ειναι οκ συντομα!

Χρονια πολλα κα με το καλο το 2ο γλυκουλινι σου!!!!! :D:D

Μαγδα =))=))=))=))=)) τι νουμερο εισαι φιλεναδα μου?χαχαχαχα Ειδα φωτο σου...Πιστευω οτι στον πωπο εισαι...Μ!Τοσο λαθος πια να εκοψα τον πωπο σου?χαχαχαχαχα

Και ναι μεν δοκιμασα πιο αφρατα τσουρεκια απο τα δικα μου αλλα επουδενι δεν πιστεψα οτι πραγματικα θα τα φτιαξεις!!!!! :lol: Για πλακα εγραψα για την αλλη συνταγη!!!!(η πεθερα της κουμπαρας μου το εκανε κ μου το δωσαν σαν νονα)Αλλα ετσι κ αλλιως ειναι πιο μπελαλιδικη συνταγη με περισσοτερα υλικα..Οποτε κανε αυτη στο μπλογκ της Ερης(που ειναι αλλου σεφ και οχι δικη μου! :P ) Νομιζω πως ενα απο τα μυστικα(το ακουσα χθες) ειναι να ζυμωσει ολα τα υλικα εκτος απο το λιωμενο βουτυρο κ να το προσθεσεις στο τελος ζυμωνοντας :?

Α!Τα πεθερικα ειναι χωρισμενοι και εχουν αλλους συντροφους(η πεθερα ειναι κ παντρεμενη με το κελεπουρι της)...Δλδ ελεος!Ολοι εχουν απο 1 ζευγ πεθερικων κ εγω εχω 2! :lol::lol::evil:

Το Νατασακι μαλλον θα εχει φυγει αλλα εγω θα ευχηθω να περασουν τελεια κ ας το διαβασει στην επιστροφη!

Οκ με πεισατε!δε θα αποσυρω το γιο-γιο!Αλλα θα το συνεχισω χαλαρα...Πολυ...ετσι για παιχνιδι!Και για να υπερασπιστω το "τσισα στο νιπτηρα" κλεμμενο απο το "κακα στη μπανιερα" της Τζουλιας :lol::lol: ...Την πλενω στο νιπτηρα σε καθε(σχεδον)αλλαγη πανας...Και εκει της το προτεινα...Για πλακα σχεδον! ;)

Κ εγω νομιζω πως ειμαι 2 νο πανω σουτιεν... :? Περσυ στη θαλασσα ενιωθα σαν παμελα!Ειχα αδυνατισει ΠΑΡΑ πολυ,φαινοντουσαν εντονα τα οστα στο στερνο-πλατη,χερια και 2 τεραστια(αλλα οχι ανυψωμενα!) μεμε!Καποια στιγμη ρωτησα τον Α αν φαινοταν ψευτικο το στηθος μου γτ ηταν πολυ "ξενο" πανω στο σωμα μου...Ε φετος παχυνα λιγο για να μην φαινεται ξενο! :lol::lol: Και για να προλαβω τη Θου,ειμαι 6 κιλα πανω! :shock:

Λενακι 4 αβγα???? :lol::lol::lol::lol: Για το καλο εε????!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια .

σας ευχαριστω πολυ για τις ευχες .Να χαιρεστε και εσεις τισ οικογενειες σας και να εχετε ενα τελειο Πασχα !!!

νατασουλα σε ζηλευω που πας καβαλα ....

ο Μ ειναι καλα περδικι ,το βραδυ εκανε πυρετο του εδωσα παναντολ και απο τοτε δεν ξανα εκανε ,το πρωι εκανε τσισα (στην πανα) μπολικα και δεν πονεσε ,του καναμε μπανακι για να του παρω ουρα του εβαλα το σακουλακι και περιμεναμε 2 ωρες και τιποτα .Ειναι τοσο καλα που ειπαμε να το αφυσουμε να μην παμε για καλλιεργεια .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νατασουλα εσένα ρωτησα γιατί διάβασα ότι τελευταία η μικρή ζηταει να θηλάσει έξω. Και τι έγινε αν δεν αποθηλάσεις άμεσα; εκτός αν το θες.

Κορίτσια πονάω πολύ στο στήθος... πάλι. :cry:

Μα τι στο καλό πια; Κάπου έχει μπλοκάρει το γάλα. Περιμένω να θηλάσω γιατί με το χέρι δεν κάνω και πολλά. Τουλάχιστον δεν έχω πυρετό.

Είμαι στα κάτω μου. Γιορτινές μέρες και όλοι είναι με την οικογενεια. Ο καιρός τέλειος. Και εγώ μέσα να πονάω και μόνη μου. Το πρωί είχα νεύρα και ξέσπασα στον καλο μου. Μα να δουλευει συνεχομενα πια... Ουφ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...