Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΑΠΡΙΛΙΟ-ΜΑΪΟ 2011!!Νο 7&ΠΟΛΛΕΣ ΓΕΝΝΕΣ!!


Recommended Posts

Αντρια, να σου ζήσει!!!!!!!!!!!!!!!!!

Θα σου πω κάτι αλλά μην το πεις στον άντρα σου....

Νομίζω ότι είναι ίδια εσύ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Σου μοιάζει πολύυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ!!!!!!!!!!!!

:D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 981
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Ανδρια Να σου ζηση η κορακλα!!!!!!! Κουκλα και η δικια σου κορουλα!!!!!

Γιωργο τι τραβηξατε και εσεις στην αρχη!!! Κολικοι αρχιζουν μετα τις 20 μερες, αλλα τα μωρα που θηλαζουν μπορει να τα περασουν πιο ηρεμα. Μαλλον το μωρακι δεν χορταινε γι'αυτο εκλαιγε.

Ποσο τα λυπαμαι τα μωρακια που δεν μπορουν να μας τι εχουν και που πονανε.

Βικτωρια ακομη εδω εισαι και εσυ; Αντε ξεφουσκωστε ολες σας!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Απο το πρωί ο μικρός είναι μες τη γκρίνια,κάνουμε ασκησούλες γιατί δυσκολεύεται να κάνει κακάκια κ ηρεμεί μόνο στο στήθος.Μου το έχει ματώσει αλλα τη παλεύω ακόμα,βάζω τη κρεμα της μεντέλα κ κάπως στρώνει. Τώρα κατάφερα να σας διαβάσω! Σας ευχαριστώ όλες για τις ευχές!!Με το καλό κ στα υπόλοιπα κοριτσάκια μας να γεννήσουν τα θαυματάκια τους! ;) Joanaki,Ειρηνάκι,Άντρια κ Αφροδίτη μου να ζήσουν τα μπεμπάκια σας!!!Γερά κ καλότυχα πάντα!! Όσο για το θηλασμό,εμένα άλλες φορες τρώει μόνο 15-20 λεπτά κ κοιμάται κ άλλες 1 ώρα με ψιλοδιαλείματα.Εσάς κοιμούνται κατα τη διάρκεια του θηλασμού;Πόση ώρα τρώνε συνήθως; Τη Δευτερα θα έρθει ο παιδίατρος τελικά κ θα δούμε πώς πάμε απο βάρος,ελπίζω το γαλατάκι μου να έχει αποτέλεσμα. Στο νοσοκομείο έχασε τις 2 πρώτες μέρες 140γρ κ πήρε 75 την 3η μέρα. Πάντως οι σύμβουλοι θηλασμού που με έβλεπαν εκεί μου είπαν οτι έχω αρκετό γάλα αλλα σίγουρα σε λίγο καιρό θα χρειαστώ κ συμπλήρωμα λόγω μικρής χωρητικότητας στήθους :? Τεσπα,θα δείξει. Θέλει όντως προσπάθεια κ πολύυυυυ υπομονή αλλα αξίζει σίγουρα. Απο διατροφή τί δεν τρώτε για να μην "πειράζουν" τα μικρά σας;

Γεωργιάννα μου χαίρομαι που είναι ολα καλά με το κεφαλάκι σας!!Εμάς ο καημενούλης μου έχει εξωστέωση αριστερού αμφιβρεγματκού( δηλαδή πετάει ένα μικρό κοκαλάκι πίσω στο κεφαλάκι) κ θέλει παρακολούθηση μη τυχόν μεγαλώσει.Ας βάλει η Παναγίτσα το χερακι της να πάνε όλα καλά κ να μην είναι τίποτα.

Αντριάκι κούκλα η κοράκλα κ ίδια εσύ!!!

Σαμάνθα μου το ίδιο κ η δικιά σου κοράκλα!!Αστέρι!φτού φτού!

steicy εύχομαι να είναι η τελευταία μέρα ως εγκυούλα κ αύριο να κρατήσεις τη κορούλα σου!!

Συμπθερούλα μου η νυφούλα μου τί κάνει;; ανταποδίδουμε το φιλάκι κ σας στέλνουμε την αγάπη μας!!

samarcande,Αφρο μου κ όσες έμειναν ακόμα εύχομαι μ'έναν πόνο!! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα μανουλες και κοριτσακια φουσκωμενα για λιγο ακομη!! Ειστε καλα??

Ελενα μου σου δινω τις ευχες μου και παλι!! Να χαιρεσαι τον μπεμπη σου!! :D Τις σταγονες που λες κοριτσακι, προσωπικα δεν τις ξερω. Που χρησιμευουν? Βαλε μας κι εμας στην λιστα!! Γεννηθηκαμε 5.5.2011!! :D

Στεισυ περιμενουμε νεα σου!! Αν δεν μπεις, θα ξερουμε πως το μπεμπακι ερχεται!! Με το καλο!! :D:D

Γεωργιαννα μια χαρα με το βαρος του μπεμπη, μπραβο σου!!

Σαμανθα μου, η μπεμπουλα σου ειναι μια κουκλα, εχει μεγαλωσει πολυ!! Φιλια!

Σουλα μου σε εχει ξετρελανει η μπεμπα σου, αλλα ποια απο εμας δεν νοιωθουμε το ιδιο?? Πολλα φιλια!

Να εχετε ολες ενα ομορφο σαββατοκυριακο!! Εχει τελειο καιρο!!

@};- [smilie=icon_flower.gif] [smilie=icon_sunny.gif] [smilie=icon_sunny.gif] [smilie=icon_sunny.gif] [smilie=love5.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!!

Ελενα μου τι κανουν αυτες οι σταγονες; Τιποτα δεν δινω. Και ο δικος μου σφιγγετε μερικες φορες και με το στηθος μου ηρεμει. Εαν δεν εχει κοιμηθει στο στηθος μου καλα δεν κοιματε στο λικνο με τπτ. Ασε τι τραβαω καμια φορα που εχει χορτασει και παιζει με την θηλη μου και με ποναει.

Δεν τρωω οσπρια, ξηροι καρποι, φραουλες, κερασια δεν θυμαμαι αλλα. γιουρτι τρωω, κασερι για το ασβεστιο. Αυτο που ειπα και στην Ειρηνη πολυ νερο και χυμους και σουπες, γενικα υγρα.

Ελα μια χαρα θα τακαταφερεις. Εγω εχω νοικιασει ζυγαρια και τον ζυγιζω καθε εβδομ. Παιδιατρο θα παμε μετα τα 40.

Σημερα ειμαστε ολοι στο σπιτι και δεν θα με αφησουν να κανω καμια δουλεια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια και αγορι καλη σας μερα!!

ηρθα να σας ευχηθω και γω με την σειρα μου να σας ζησουν τα μπεμπακι σας, να ειναι καλοτυχα και παντα ευτυχισμενα!!! και σεις με υγεια να μπορειτε να απολαμβανετε καθε στιγμη της ζωης τους!!!

και στις υπολοιπες κοπελες που εχουν μεινει, ευχομαι με το καλο και εναν υπεροχο τοκετο να εχουν!!!!

ειναι πραγματικα οτι πιο ομορφο εχουμε ζησει!!! και καθε μερα που περναει το νιωθεις ολο και περισσοτερο!!! :D:D:D:D:D:D:D σας φιλω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!Επιτέλους κοιμηθήκαμε 5 ώρες σύνεχόμενες..απο τις 4 μέχρι τις 9.Ήταν λιώμα ο καημένος κ λυπήθηκα να τον ξυπνήσω. Γεωργιάννα μου,σ'ευχαριστώ για τις πληροφορίες! :D Άσε λάστιχο μου την κάνει κ μένα τη θηλή.. Αυτές τις σταγόνες μας είπαν οι σύμβουλοι θηλασμού απο το νοσοκομείο σε όσες θηλάζουμε να τις πάρουμε,είναι βιταμίνη Α+D που δεν απορροφά το μωρό απο τον μητρικό θηλασμό.Ρίχνω μία σταγόνα κάθε μέρα στο στοματάκι του κ τα Σ/Κ απο 2.Όταν κ εάν ξεκινήσουμε έτοιμο γάλα θα τις κόψουμε γιατί περιέχονται στο έτοιμο. Αλλο που θέλω να ρωτήσω,οι θηλές μετά απο πόσο καρό θα σταματήσουν να πονάνε;;Με τα λόχεια τί γίνεται;2 μέρες ήμουν καθαρή κ σήμερα πάλι έχω λίγα.

Ηλιοδώρα μου κ εσύ να χαίρεσαι τη μπεμπούα σου!!Τέλεια η φωτό με τον άντρα σου κ τη μικρούλα,χαζομπαμπάκας!χιχι!

Γιώργο μου,μπράβο σου που βοηθάς τη Μαριάννα.Ήμουν σίγουρη οτι θα συμπεριφερόσουν έτσι. ;) Πραγματικά κ εγώ νιώθω υπερ τυχερή που έχω τον Χάρη μου να με στηρίζει κ βοηθάει.

Σ'ευχχαριστούμε πολύ srirtouli!Κ εσύ να χαίρεσαι το ζουζουνάκι σου!! :D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστουμε Σπιρτουλη! Και να χαιρεσαι τον γιοκα σου και εσυ!!!

Γιωργο μου ο παιδιατρος μου τα ειπε δεν ξερω το γτ. Θα μου πεις γτ δεν ρωτησες, δεν τα τρωω και ετσι δεν το ρωτησα. Ουτε εντοστια και ουτε συκωτι.

Οταν μου τα ελεγε ο παιδιατρος του ελεγα δεν το τρωω, δεν το τρωω. Μου κανει μετα καλα τι τρως; Οτι επιτρεπετε στο θηλασμο.

Γιατι δεν τον κρατατε την ημερα λιγο παραπανω ξυπνιος για να αρχιζει να κοιματε την νυχτα. Εμεις πρεπει να του μαθουμε ποια ειναι η νυχτα και ποια η μερα, το ειχα διαβασει καπου αυτο και το ειχα εφαρμοσει σιγα σιγα στον μεγαλο μου.

Ελενα ρωτησες τον παιδιατρο γι'αυτες τις σταγονες. Οι θηλες μου ακομη πονανε, μακαρι να περασουν γρηγορα. Η λοχεια διαφερει απο γυναικα σε γυναικα, εγω εχω ακομη λιγο λιγο τωρα βεβαια. Στον Αλεξανδρο ειχα μονο 12 μερες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Με το καλό να γεννήσει κ η Αναστασία! Φαντάζομαι πόσο θα ανυπομονεί!

Ο παιδίατρος του νοσοκομείου μας έδωσε το ok να τις πάρουμε.Θα δώ τι θα μας πεί κ οδικός μα τη Δευτέρα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα.....Ελενα να σου ζησει.εμεις απο γαλα ολιγο ,τον βαζω σε καθε γευμα απο 15 λ.στο καθε στηθος αλλα μετα χτυπαμε και 50-60μλ γαλα πρεπει να μεγαλωσουμε για να κερδισουμε τον μηνα που χασαμε!στο στηθος κοιμαται αμεσως,εχεις δικιο,το μπουκαλι παλι μπορει να του δινει βαρος αλλα μαζι και δυσκοιλιοτητα....προβλημα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!

Ελενακο ουτε εγω τις ξερω αυτες τις σταγονιτσες..με όλο το θάρρος , νομιζω οτι το μικρό στηθος δεν εχει να κανει με το γάλα..στα σεμιναρια που παρακολουθησα αλλα κ απο μια φιλη μου το εχω δει! Οπως κ να εχει ολες μας προσπαθουμε για το καλυτερο!!

Γιωργο μου τι καλουλης ο μπεμπης!!!

Αναστασια μου ευχομαι να πανε ολα καλα! Με το καλό η μπεμπουλινα σου !!!

Μπηκα να σας πω κατι που με εκανε πολυ πολυ ευτιχισμενη σημερα...

ΘΗΛΑΣΑΜΕ ΑΠΟ ΤΟ ΜΕΜΕ ΤΗΣ ΜΑΜΑΣ!!! Ειμαι πολυ ευτυχισμένη..καταφερε κ ρουφηξε μια , δυο κ μετα δεν το αφηνε... 45 λεπτά!! Ρουφαγε ρουφαγε..τωρα εχω αλλο αγχος..τρωει καλά; Πως θα καταλάβω οτι τρωει τις σωστες ποσότητες; Θα με ξυπνάει το κλάμα της; Στεναχωριεμαι γιατι οτσες μερες τις εδινα το δικο μου με μπιμπερό μποερι να εχει παθει συγχιση το κοριτσακι μου :(

Η μαια μου , μου εδωσε χάπια μπυρας / μαγιας κατι τέτοιο..τα ξέρετε; Να τα πάρω αναρωτιεμαι !!

Αντριανακι η κορακλα σου ειναι τέλεια!!!! Αχ δωστηνα φιλακι απο εμας :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλή αρχή Ειρηνάκι!Μακάρι να συνεχίσει έτσι η μπουμπού.Άν δεν χορταίνει τότε θα κλαίει συνέχεια κ νομίζω δεν θα κάνει πάνω απο 2 φορές κακάκια τη μέρα..έτσι μου έχουν πεί τουλάχιστον.Το ξέρω αυτό για το στήθος,κ εγώ παραξενεύτηκα όταν μου το είπαν..ελπίζω να κάνουν λάθος γιατί δεν θέλω με τίποτα να του δωσω ξένο όσο έχω εγώ.

Γλυκερία μου σ'ευχαριστώ γλυκιά μου! Τι τραβάνε κ αυτά τα μικρούλια με τη δυσκοιλιότητα,τα λυπάται η ψυχή μου όταν κατακοκκινίζουν κ κλαίνε..σας έδωσαν τπτ για τηνδυσκοιλιότητα; αυτό με το θερμόμετρο ξέρω οτι έχει αποτέλεσμα,σας βοήθησε εσάς;

πάλι κλαίει,πάω για ταϊσμα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιώργο μου δεν έχουμε ανοίξει ακόμα το νέο θεματάκι,λέμε να περιμένουμε κ τα άλλα κοριτσάκια μας να γεννήσουν κ να ετακομίσουμε όλες μαζι! ;):D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελενάκο μου , η φιλεναδα μου εχει μικρο μεμε κ θηλαζει το κοριτσακι της αποκλειστικά εδω κ 6,5 μηνες ! Νομίζω δεν έχει να κάνει με το μέγεθος..

Με πηρε η Γεωργιαννα με καθυσηχασε!! Συμαντικο να εχεςι μια φιλη να εχει λιγη γνωση παραπάνω κ να σε ηρεμει!! Γεωργιαννα σαγαπαμε το ξερεις? :D :D :D

ελενακο βαλε κ στην λιστα την AnnaThes γεννησε κ αυτη στις 02.05.11 . Ειχα ξεχασει να σας το πω να το γράψετε!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ειρηνη μου και εγω σας αγαπαω!!!!! Δεν το παιζω ξερολας γτ δεν γνωριζω πολλα, αυτα που ξερω απο δικια μου εμπειρια μπορω να σας βοηθησω.

Αφηστε μου κανει ο δικος κατι γυμνασια τωρα, δεν θελει με τπτ να κοιμηθει ενω ειναι κουρασμενος. με εχει ξεζουμισει κανονικα!!! θελει να κοιμηθει αγκαλια για τα καλα για να τον βαλω στο λικνο. και εγω τον βαζω πιο νωρις και μου ξυπναει, και παλι απο την αρχηηηηηη!!!!

Ελενα ανοιξε το καινουργιο θεματακι γτ αυτο τελειωνει κιολας!

Αυτο που ειπες για τα κακα εγω δεν μετραω αλλα βλεπω οτι καθε μερα κανει, εχει και πολλα τσισα ανα 3ωρες αλλαζουμε πανα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Koritsakia mou prospa8isa na diavasa oso perissotera minimata mporousa alla taktopoiisa k ligo tin tsanta toketou pou ferame, evala k fagito sto fourno k evala dipla mou ta aparaitita pou 8a 8elw ka8e vradaki gia 8ilasmo k allagi panas na min talaipwroume eipa na mpw k ligo edw sta grigora prin 3ipnisei hehe :)..Sorry an emai ligo ektos newn alla gia ligo kairo ospou an prosarmostoume den 3erw an mporw na sas grafw k polla polla :(..

Xtes tin nixta (1i sto spitaki mas) talaipwri8ikame ligo efage mono 20 lepta me to zori k meta apo ena 2wro tsoup panw k eklaige poli dinata k astamatita enw alles fores 45 lepta etrwge k koimotane 4-5 wres tin 8ilasa allo ena 20 lepto i wra 2:30 k koimi8ike ws to prwi ws tis 9:30+ apisteuto afou apo tis polles wres nomiza pws epa8e tipota k elegxa na dw an anapneei ka8e treis k ligo (prepei na tin 3ipnaw na tin taizw i na tin afinw opote 3ipnaei?)..Auto pou me talaipwrise apisteuta itan to oti ponousa poli tin egxeirisi mou k den mporousa na sikwnome apo ta krevvati na tin parw auto me tsakise poli :(..

Oso gia ta sxolia sas gia tin zouzouna mou ontws akousa apo pollous pws mou moiazei poli hehe :)..tin mera pou genni8ike itan oloidios o andras mou k meta siga-siga alla3e k akomi pou eiste? 8a alla3ei ekato fores oso megalwnei :P ..Ta matia omws pistevw 8a einai tou giwrgou anoixtoxrwma mas eipane makari :)..Telospantwn geri k dinati na einai k opoiou k an moiazei..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα μανουλες κ κοιλιτσες!!!!πως ειστε???

στειση επιτελους θα ξεφουσκωσεις γιουπιιιιι!!! [smilie=wav.gif] ευχομε να πανε ολα καλα κουκλιτσα μου κ να μην ταλαιπωρηθεις καθολου!!!

αντρια τι κουκλακι ειναι αυτο???σαν να βλεπω εσενα σε μικρογραφια!!!!πως τα περνατε στο σπιτι???

συμπεθερουλα τι γλυκο νινακι ειναι ο μαριος αχ!!!!ευχαριστουμε για το φιλακι!!!!οσο για το μικρο στηθος που σου ειπαν οντως δεν ισχυει,απλα θα παραγει γρηγοροτερα γαλα,μην δωσεις ξενο χωρις λογο.

γιωργο μου ασε αυτο με το λοξυγγα κ μενα με τρελενει..την πιανει συχνα οπως κ οταν ηταν στην κοιλια!!!οσο για τους ξερολες τι να πω...μια απο τα ιδια!!!

γεωργιαννα μου τοσες λιγες μερες ειχες λοχεια?τυχερη!!!!εγω εχω ακομη οχι πολυ αλλα εχω!!!πολυ ζορι τωρα με τις σερβιετες τι καλα τοσους μηνες τιποτα...

αλλαξαμε γαλα σημερα,πηραμε βιολογικο αντε να δουμε πως θα παει με τα κακακια,τελικα δεν μου ειπατε στο θερμομετρο σαπουνι να μενει???

ειρηνακι μου μπραβο!!!!χαιρομε που τα καταφερατε!!!ειδες?ειδες σου ειπα υπομονη θελει,πρεπει κ το μωρακι να μαθει,ειμαι σιγουρη πως θα τα πατε υπεροχο κ σε λιγο θα τα πεταξεις τα μπιμπερο!!!!

οσο για τις θηλες με πονουσαν δυο εβδομαδες εσφιξα λιγο τα δοντια κ το ξεπερασα τωρα δεν ποναει καθολου υπομονη κοριτσια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

happy μου,τι γαλα πηρες που βοηθαει και στα κακακια?εμεις frisomel και μαλλον ,αυτο ναι μεν ειαι χορταστικο αλλα μαλλον ειναι δυσκοιλιο.....σου το αλλαξε ο παιδιατρος?απο λοξυγγα κοριτσια εμεις μιση ώρα το λειπατε η ψυχη μου,το παιρνει ο υπνος και ο λοξυγγας του καλου καιρου....Ελενα για τα κακακια στην κορη βαζαμε στο γαλα αντι για νερο χαμομηλι,τωρα προς το παρον τιποτα,κανει καθε μερα αλλα τον βοηθαω λιγο με τα ποδαρακια....Αχ η ζωη ειναι σκληρη.... :P:P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΝΝΗΣΕ ΚΑΙ Η ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ!!!!!!!!!!!!

3300ΓΡ. Η ΜΠΟΥΜΠΟΥ ΤΗΣ!!! Πηγαν ολα καλα απλα εκανε γενικη ναρκωση λογω της μεσης της. Θα μας τα πει οταν γυρισει.

Να σας ζησει η μικρη σας πριγκιπισσα!!

Σουλα το πλενεις με το σαπουνι και ετσι οπως ειναι στεγνο παιζεις στην μικρη στην τρυπουλα της. Στο εγραψα εγω πιο πριν.

Τι τυχερη ειμαι με την λοχεια εχω ακομη και εγω λιγο, αλλα ελπιζω να μην μου ερθουν συντομα λογω του θηλασμου. Και που δεν πονανε οι θηλες.

Ανδρια σε καταλαβαινω λιγο με το πονο. Εγω τον πρωτο καιρο ποναγα απο κατω και δεν μπορουσα να παρω τον μικρο αγκαλια. Να σκεφτεις προτειμουσα οταν τον θηλαζα να καθετε διπλα μου και να ξαπλωσω και οχι να ειμαι καθιστη.και πολλες φορες κοιμομασταν μαζι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γλυκερια μου ναι η παιδιατρος μας το αλλαξε το γαλα τωρα της δινω το frezylac ειναι βιολογικο γαλατακι κοστιζει 18.50 τα 600γραμμαρια..σημερα πρωτη μερα που της το δινω βλεπω το πινει πιο ευχαριστα κ ρευετε πιο ευκολα οσο για κακακια εκανε ενα μικρουλι σημερα θα δουμε πως θα παει κ με αυτο...τι προβλημα κ αυτο με τα κακα ρε παιδακι μου οταν γεννηθηκε τα εκανε καθε μερα μετα χαλασε το συστημα :oops:

γεωργιαννα μου θυμαμαι που μου το ειπες απλα δεν καταλαβα με το σαπουνακι τι γινετε...

αντρια μου κουραγιο κουκλιτσα μου θα περασει...τοσο πολυ σε πονεσε η καισαρικη ε?σε λιγες μερες θα εισαι καλυτερα!!!

εμενα δεν με ταλαιπωρησε η καισαρικη καθολου αυτος ο πυρετος ομως με εκανε κομματια....εσεις κοριτσια που γεννησατε με καισαρικη ο γιατρος ποτε σας εδωσε το οκ για δευτερο παιδακι???μολις μου δωσει το ελευθερο ο γιατρος μου λεμε να βαλουμε μπρος κ για το δευτερο:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αναστασια να σου ζησει η μπεμπα!!!!!!καλως ηρθες στο κλαμπ!!!!!!!επιτελους ξεφουσκωσες ακομη λιγο κ θα σε στελναμε στα ρεκορ γκινες :lol::lol::lol: να χαιρεστε την κουκλιτσα σας γερη να ειναι!!!ξερεις ε!!!τωρα μπορεις να παρεις κ το αιμα σου πισω τοσο καιρο που σε τυρρανουσε κ δεν ηθελε να βγει!να την εχεις συνεχεια στις αγκαλιες κ τα φιλια να βαλει μυαλο!!!! :lol::lol::lol:

καλη λοχεια!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!

Ελενα ολο ξεχναω να σου γραψω κατι. Και εγω εχω μικρο στηθος, φοραω Β 80 και εχει χωρο και για αλλο μεσα στο σουτιεν. Τωρα ομως εχει μεγαλωσει και ειπαμε μοιαζει με την αγελαδιτσα της Φαγε!!!

Ο μικροα δεν φαινεται καλα στην φωτο. βαλε μας μια καλυτερη να δουμε προσωπακι γλυκο!

Σουλα μου θυμαμαι στον Αλεξανδρο ειχα αλλαξει 2-3 γαλατα μεχρι να του βρω αυτο που του εκανε τελικα και δεν του προκαλουσε δυσκοιλιοτητα. Δοκιμασε αυτο με το θερμομετρο την βοηθαει.

Εγω σημερα ειμαι μες στα νευρα με τον ανδρα μου, ανακατευτικε στο ψυγειο μου. Δεν αντεχω αυτες τις αποψεις περι ISO( κανονες υγιεινης εξοφρενικες). Δεν παει να φτιαξει το γραφειο του καλυτερα!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα.

Στέισυ μου να σου ζήσει η κούκλα, επιτέλους ηρέμησες κι εσύ, γερή και χαρούμενη να είναι!!

Τη καλημέρα μου και την αγάπη μου σε όλες τις μανούλες και τα μωρούλια σας!

Είμαι από χθες τσακωμένη με τον άντρα μου κι έχει πέσει πολλή μαυρίλα...

Διαβάζω τα νέα σας, άμα φτιάξουν τα κέφια θα γράψω περισσότερα. Σας φιλώ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...