Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΑΠΡΙΛΙΟ-ΜΑΪΟ 2011!!Νο 7&ΠΟΛΛΕΣ ΓΕΝΝΕΣ!!


Recommended Posts

γιουλακι ξενυχτης κ εσυ?? :lol::lol::lol::lol: μια απο τα ιδια τωρα καταφερα να την κοιμησω :lol::lol::lol:

γωγω αυτο το θηλαστρο το ειχα παρει κ εγω πολυ μαπα!!!το γυρισα πισω κ πηρα γαλατα μονο το ηλεκτρικο κανει δουλεια κ αυτο εαρτατε παλι ποση δυναμη εχει..

καληνυχτα κοριτσαρες την πεφτω για υπνο δεν την παλευω αλλο...

ματς μουτς

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 981
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημερα!!!Ηappy καλο κουραγιο σε καταλαβαινω απολυτα :)

Τελικα ειναι οντως μαπα το chicco ε?jule πολυ καλη η προσφορα σου κ 8α την λαβω πολυ σοβαρα υποψην αν χρειαστω τελικα 8ηλαστρο.Γιατι προφανως ουτε εγω εχω γαλα.Εχτες την ταισα μια φορα,οποτε μαλλον δεν 8α χρειαστω.Αν αλλαξει κατι ομως 8α σου πω.Ευχαριστω πολυ!

Γεωργιαννα τι εχει το μενου???Δεν εχω ιδεα τι 8α φαμε σημερα κ βαριεμαι απιστευτα κ να μαγειρεψω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερούδια!!!

Μετά από μια υπέροχη καλλιτεχνική βραδιά και ελάχιστο ύπνο, σηκώθηκα πρωί πρωί για να πάω στο Ιασώ.

Η παράσταση χθες πήγε καλύτερα απ' ότι περίμενα, έπεσε μεγάλος ενθουσιασμός, άπειρος κόσμος, πολύ το ευχαριστηθήκαμε!! Πήγαμε και για ποτάκι μετά, ξενυχτήσαμε με φίλους και γνωστούς, με πολλά γέλια και πολλή αγάπη, ήταν ένα πολύ όμορφο βράδυ! Ευχαρίστως θα το επαναλάμβανα... Βεβαίως καταστρώσαμε νέα σχέδια για του χρόνου!!

Ξεκινάω τη βδομάδα μου γεμάτη, σας στέλνω πολλά πολλά φιλιά και φεύγω τρέχοντας να μάθω νέα από το μωρούλι μου!! Τα λέμε το απόγευμα! Μουτς!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimera!!!

Sxedon den koimi8ika ka8olou 4es ws tis 7:30 pou efige o george gia douleia sinexws pigena gia tsisa, mia kriwna , mia zestainomoun axxx poli vasano..Katafera na koimi8w apo tis 7:30-10:00..Twra pinw to frappedaki mou k 8a ri3w k ena sfoggarisma sto spiti k stis 2:15 exw rantevou sto kommwtirio..

Gwgw mou se euxaristoume gia tis euxoules sou!!

George mou nomizw eimai egw i epomeni :D (avrio paaaamee!! )

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα τσουπρες!!!!!

γεωργιαννα μου κανενα νεο απο την ελενα???εγω τιποτα ακομη...αρχισα να ανησυχω...

για το πως κοιμηζουμε τα μωρακια μας που ρωτησες,εμας κοιματε στην αγκαλια μας :x:x δεν ηθελα να την μαθω ετσι αλλα οταν την κραταω για να ρευτει την παιρνει κ ο υπνος ασε που μου αρεσει κιολας οταν αποκοιμιετε αγκαλιτσα ποσο θα ειναι μωρο?αυριο μεθαυριο δεν θα καθετε να την χαρουμε...μα τι δικαιολογιες βρισκω :lol::lol::lol:

γωγω μου αυτο το μαγειρεμα καθε μερα ειναι μπελας κ ειδικα αν σου λειπει υπνος!!!εγω σημερα θα κανω κεφτεδακια με πατατουλες..

τι κανουν τα υπολοιπα κοιλακια???

στειση μου ειναι κουραστηκο πλεον αλλα μετρας μερουλες τωρα πια...ποσο θα σε αφησει ο γιατρος???

γιωργο μου καλημερα :D εγω της κανω μεικτη διατροφη κ θηλασμο κ μπιμπερο δηλαδη,βολτουλες βγαινουμε οταν το επιτρεπει ο καιρος σημερα γιναμαι 20 ημερων :x:x:x:x πως περασαν ετσι οι μερες πω πω...

αντρια αυριο η μεγαλη μερα τι ωραια :D ερχετε κ η βικτωρια :x τι θα κανεις στο κομμωτηριο???

πρεπει να παω κ εγω να γινω ξανα γυναικα :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!!

Βλεπω πρωι πρωι ξυπνησατε.

Γωγω μου δεν ξερω ουτε εγω τι να μαγειρεψω, ασε που πρεπει να εχω και μια μεριδα επιπλεον για αυριο το πρωι να βαλω στον Αλεξανδρο στο ολοημερο. Προβλημα με αυτο και εγω εχω.

Γιουλη μου ειναι δυσκολο οταν δεν κοιματε το μωρο, και ειδικα οταν δεν εχεις βοηθεια. Εμενα κοιματε την νυχτα και την ημερα, αλλα βοηθεια δεν εχω ουτε εγω και σκεψου οτι εχω και τον μεγαλο να φροντιζω. Ο ανδρας μου λειπει ολη μερα και γυρναει αργα το βραδυ, το μονο που με βοηθαει ειναι που παει το παιδι στο σχολειο.

Ελα μην στεναχωριεσαι ολα θα περασουν και θα στρωσουν τα πραγματα, ετσι ηταν και ο Αλεξανδρος επειδη δεν χορταινε με το γαλα μου, μολις του εδωσα συμπληρωμα κοιμοταν την νυχτα.

Σουλα εγω κανω αλλο λαθος το βραδυ καμια φορα ξαπλωνω και τον βαζω στο στηθος και κοιμομαστε μαζι. Μετα απο καμια ωρα ξυπναω και τον βαζω στην καλαθουνα του, αλλα εχει νιωσει την αναπνοη μου για να κοιμηθει. Αχ αργοτερα τι θα κανουμε;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Teleiwsa to sfoggarisma se ligo 8a peripoii8w ligo to fridaki mou k meta mpanaki :).. Nai konte4ame ouuaaaooo :D.. 8a ta isiwsw Soula mou den 8a ta afisw katw omws sto nosokomeio 8a ta exw panw kotso aplws 8a einai pio peripoiimena giati ta fisika mou einai sgoura poli k kotso na ta parw toses wres mesa sto krevvati 8a xalasoune pali, 8a sikwnounte ta mprostina mou mallia san antenes hehe :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΝΝΗΣΕ Η ΕΛΕΝΑ!!!!!!!!!!!!!!!!

Μολις μιλησα μαζι της. Εχθες ενω πηγαινε για φυσιολογικο τελικα γεννησε με καισαρικη τον κουκλο της!!! 3750γρ με 55εκ. ΘΥΡΙΟ!!!!!!

Ερχοταν και αυτος με οπισθια προβολη οπως και ο δικος μου.

ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΗ ΤΟ ΖΟΥΖΟΥΝΙ!!!!!!!!!!!!

μου ειπε να σας πω πολλα φιλακια!

Τα υπολοιπα θα μας τα πει η ιδια, απλα χαθηκε επειδη ηταν αρρωστη με γαστρεντεριτιδα στο νοσοκομειο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Απο την χαρα μου για την Ελενα ξεχασα να γραψω για τα αλλα κοριτσια.

Σαμαρκαδε συγχαρητηρια για την παρασταση!! Δεν πηγαν τζαμπα τους κοπους και κουραση. Αντε περιμενουμε και τα νεα σου!

Ανδρια τελευταια μερα σαν ελευθερη, απολαυση την!!!!

Η μικρη Αφροδιτη ειναι καλα και εβελπιστει την αλλη εβδομ. να ειναι κοντα μας και παλι. Πολλα φιλακια σε ολες σας.

Τελικα η Στευση ειναι η ηρωιδα μας!!! Αντεξε μεχρι τις τελευταιες μερες!!!!!!!!!! ΜΠΡΑΒΟ ΣΟΥ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΛΕΝΑ ΑΝ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ Ο ΜΠΕΜΠΑΚΟς.ΓΕΡΟς ΚΑΙ ΤΥΧΕΡΟς.....ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΠΑΝΤΑ ΣΤΟ ΠΛΑΙ ΤΟΥ!ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΙ ΕΜΕΙς ΠΗΓΑΜΕ ΣΗΜΕΡΑ ΣΤΟ ΓΙΑΤΡΟ,ΕΝΩ ΘΗΛΑΖΩ ΚΑΙ ΔΙΝΩ ΜΟΝΟ ΕΝΑ ΣΥΜΠΛΗΡΩΜΑ ΓΥΡΩ ΣΤΙς 12 ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΚΑΙ ΚΟΙΜΑΤΑΙ ΤΟ ΠΟΥΛΑΚΙ ΜΟΥ ΜΕΧΡΙ ΤΙς 4,ΜΑΛΛΟΝ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΜΕΤΑ ΤΟ ΘΗΛΑΣΜΟ ΚΑΙ ΣΥΜΛΠΗΡΩΜΑ....ΑΛΛΑ ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΝΑΙ ΗΣΥΧΟς ΜΟΥ ΕΙΠΕ Ο ΓΙΑΤΡΟς ΓΙ ΑΥΤΟ ΚΑΙ ΔΕ ΔΙΑΜΑΡΤΥΡΕΤΑΙ....ΤΩΡΑ ΜΕΤΑ ΤΟ ΘΗΛΑΣΜΟ ΤΟΥ ΚΑΝΩ ΚΑΙ 60 ΓΑΛΑ.ΙΣΩς ΚΑΙ ΤΟ ΓΑΛΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΠΑΧΥ....ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΠΟΣΕς ΜΕΡΕς ΣΑς ΗΡΘΕ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΤΟ ΓΑΛΑ?ΕΓΩ ΤΟΝ ΘΗΛΑΖΑ ΚΑΘΕ 4 ΩΡΕς ΓΙΑΤΙ ΟΛΟ ΚΟΙΜΑΤΑΙ,ΤΩΡΑ ΜΟΥ ΕΙΠΕ Ο ΓΙΑΤΡΟς ΣΤΟ 3ΩΡΟ ΝΑ ΤΟΝ ΞΥΠΝΑΩ,ΠΟΛΥ ΣΤΕΝΑΧΩΡΕΘΗΚΑ,ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΤΟΥ ΚΑΝΩ ΤΟ ΔΩΡΟ ΤΟΥ ΘΗΛΑΣΜΟΥ....ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΟΛΕς ΚΑΛΑ.ΣΟΡΥ ΑΝ ΣΑς ΚΟΥΡΑΣΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΝΝΗΣΕ Η ΕΛΕΝΑ!!!!!!!!!!!!!!!!

Μολις μιλησα μαζι της. Εχθες ενω πηγαινε για φυσιολογικο τελικα γεννησε με καισαρικη τον κουκλο της!!! 3750γρ με 55εκ. ΘΥΡΙΟ!!!!!!

Ερχοταν και αυτος με οπισθια προβολη οπως και ο δικος μου.

ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΗ ΤΟ ΖΟΥΖΟΥΝΙ!!!!!!!!!!!!

μου ειπε να σας πω πολλα φιλακια!

Τα υπολοιπα θα μας τα πει η ιδια, απλα χαθηκε επειδη ηταν αρρωστη με γαστρεντεριτιδα στο νοσοκομειο.

ΠΩ ΠΩ ΤΙ ΠΑΙΔΑΡΟΣ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟΣ!! ΧΑΧΑ!!!!!!!!!!!!!! ΝΟΜΙΖΩ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΣΠΑΣΕ ΡΕΚΟΡ Η ΕΛΕΝΑ!!!

ΝΑ ΤΗΣ ΖΗΣΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΤΑ ΓΕΡΟ & ΚΑΛΟΤΥΧΟ!! :lol::lol::lol::lol:

ΤΟΣΟ ΜΕΓΑΛΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΕΙΝΑΙ ΔΥΣΚΟΛΟ ΝΑ ΤΟ ΓΕΝΝΗΣΕΙΣ ΜΕ ΦΤ!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D:D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΓΕΙΑ ΣΑΣ!! ΚΑΙ ΕΓΩ ΜΙΛΗΣΑ ΜΕ ΤΗΝ ΑΦΡΟΔΙΤΗ, ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΗ ΚΑΙ ΘΑ ΜΠΑΙΝΕΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ! ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΚΑΙ ΑΥΤΗ ΚΑΙ ΤΟ ΝΙΝΙ

ΕΜΕΙΣ ΓΕΩΡΓΙΑΝΝΑ ΜΟΥ ΑΛΛΑΞΑΜΕ ΓΑΛΑ ΜΗΠΩΣ ΚΑΙ ΣΩΘΟΥΜΕ ΚΑΙ ΑΡΧΙΣΑΜΕ ΤΙΣ ΣΤΑΓΟΝΙΤΣΕΣ INFACOLIC...ΔΕΝ ΤΙΣ ΠΟΛΥ ΕΓΚΡΙΝΩ ΓΕΝΙΚΑ ΑΛΛΑ ΤΟ ΝΙΝΙ ΥΠΕΦΕΡΕ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΕ ΝΑ ΚΟΙΜΗΘΕΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΟΥΤΕ ΝΑ ΦΑΕΙ ΟΛΗ ΜΕΡΑ....

ΟΥΦ...ΑΥΤΑ ΤΑ ΚΑΚΑ ΕΧΕΙ ΤΟ ΞΕΝΟ ΓΑΛΑ...

ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΤΕ ΟΣΟ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΘΗΛΑΖΕΤΕ!!!!!!

ΣΑΣ ΦΙΛΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ !!

ΠΟΙΕΣ ΜΕΙΝΑΝ ΤΩΡΑ???

ΑΑΑ ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ ΝΑ ΖΗΣΕΙ ΚΑΙ Η ΚΟΥΚΛΑ ΣΤΟ ΕΙΡΗΝΑΚΙ!!!!! ΤΗΣ ΕΧΩ ΕΥΧΗΘΕΙ ΚΑΙ ΣΤΟ FACEBOOK!!!!!!!!!!!

ΦΙΛΑΚΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έλενα τι άντρα έβγαλες!! Να σου ζήσει, γερός και δυνατός!!! Καλή λοχεία και περιμένουμε νέα σου!

Άντρια με το καλό αύριο να έρθει η Βικτωρία!! Όλα τέλεια θα'ναι!

Στέισυ δε μπορεί, όπου να'ναι θα βγει, τι θα κάνει!!

Γεωργιάννα μου σ' ευχαριστώ! Τη χάρηκα πολύ τελικά την παράσταση!

Λοιπόν πήγα στο Ιασώ, κάναμε το nst, όλα τέλεια ήταν αλλά ο μικρός ακόμα δεν έχει εμπεδωθεί! Παρόλη τη δραστηριότητά μου, ο Αρούλης έχει βολευτεί μια χαρά και δεν έχει κατέβει. Οπότε έχω μέλλον...

Πολλά φιλιά σε όλες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λοιπόν πήγα στο Ιασώ, κάναμε το nst, όλα τέλεια ήταν αλλά ο μικρός ακόμα δεν έχει εμπεδωθεί! Παρόλη τη δραστηριότητά μου, ο Αρούλης έχει βολευτεί μια χαρά και δεν έχει κατέβει. Οπότε έχω μέλλον...

Samarcande, είναι νωρίς ακόμη να εμπεδωθεί. Εμένα την παρασκευή στις 40εβδ δεν είχε εμπεδωθεί! Ελπίζω εσύ να είσαι πιο τυχερή και να μην φτάσεις στις δικές μου μέρες γιατί το άγχος είναι μεγάλο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Swetty γτ να μας κουρασεις εμεις θελουμε να μαθαινουμε νεα σου. εγω τον ταιζω ανα 3 ωρες ή 2, οπως θελει αυτος. μηπως δεν τρως εσυ φαγητο και γι΄αυτο δεν ειναι παχυ το γαλα; εγω δεν μπορω να το κλεισω το ριμαδι το στομα.

Σαμανθα μου καλα εκανες και της εδωσες το σιροπακι να ηρεμησει λιγο. ποιο γαλα επαιρνες; Οι κολικοι ειναι ατιμοι για τα μωρακια μας. τωρα ηρεμησε λιγακι; το νου σου γτ κανει δυσκοιλιοτητα αυτο το σιροπι.

Εμεις βγηκαμε την πρωτη μας βολτα αναγκαστηκα σημερα. Πηγα οδοντιατρο και τον πηρα μαζι μου, πολυ ησυχος ηταν το μαναρι μου. εκανα και μια απονευρωση ετσι για δωρακι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μετά τα πρωινά μου νεύρα λόγω της παράτασης, πήρα το αυτοκίνητο και πήγα για ψώνια και μετά λαική! Ετσι κι αλλιώς δε λέει να βγει η μπουμπού οπότε δεν μπορώ να μείνω κλεισμένη μέσα και να περιμένω...

Happy κ samarcande δε μου έχει δώσει σαφή διορία ο γιατρός. Τώρα που θα φτάσουμε δεν ξέρω...

victoriagits, καλως ήρθες στην παρέα μας!

Άντρια, με το καλό να υποδεχτείς την Βικτώρια σου αύριο! Να ξεκουραστείς σήμερα!

ΕΛΕΝΑ, να σου ζήσει ο μπέμπαρος!! Τι μεγάλο μωρό είναι αυτό!

Γεωργιάννα μου, περαστικούλια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Samarcande, είναι νωρίς ακόμη να εμπεδωθεί. Εμένα την παρασκευή στις 40εβδ δεν είχε εμπεδωθεί! Ελπίζω εσύ να είσαι πιο τυχερή και να μην φτάσεις στις δικές μου μέρες γιατί το άγχος είναι μεγάλο!

Κι όμως θεωρητικά η εμπέδωση ξεκινάει τη 36η βδομάδα... Νομίζω πάντως πως όλοι περιμένανε πως θα γεννήσω νωρίς επειδή ήμουν υπερδραστήρια σε όλη την εγκυμοσύνη. Ίσως όμως ο μικρός περιμένει ακριβώς να χαλαρώσω επιτέλους! Θα δείξει... Εσύ πάντως, ηρωίδα!! Πόσο περιθώριο ακόμα σου έδωσε ο γιατρός??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ουπς γράφαμε ταυτόχρονα, τώρα είδα το μήνυμα. Καλά έκανες και βγήκες, δεν υπάρχει λόγος να μένεις κλεισμένη, είναι που είναι ψυχοφθόρα η αναμονή, μη φας και κλεισούρα, κάνει κι ωραίες μέρες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ανδρια ευχομαι να πανε ολα καλα αυριο. Μικρη κοιλιτσα εχεις!!

Σαμαρκαδε ποτε δεν ξερεις ποτε θα σκασεις μυτη ο Αρης, μακαρι να μην παρεις και εσυ ολες τις μερες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...