Μετάβαση σε περιεχόμενο

Καλοκαιρινά Μωράκια 2011 Νο8! Και οι κλωτσιές συνεχίζονται!!


Recommended Posts

Χρυσα μου ενημέρωσε τον γιατρό σου και ξεκουράσου...ισως να ειναι αυτό που λέει η Πιπίτσα...να μεγαλώνει η λεκάνη...

με την μέση τι να σας πω???Με εχει πεθάνει, ειδικα το βραδυ οταν ειναι να ξαπλώσω!

Λοιπόν κουκλίτσες μου σας αφήνω...

Θα τα πούμε αύριο λογικά...

Φιλάκια πολλά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 995
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Σας αφήνω κι εγώ!!!!!!!!!

Πάω να κάνω το μπανάκι μου & να διαβάσω λιγάκι..........

Καλό απόγευμα σε όλους......

Όποτε ευκαιρήσω θα ξαναμπώ!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μετά από πολυ ώρα κατάφερα να διαβάσω ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ όλα σας τα νέα.

Να σας πω ρε κορίτσια, μόνο εγώ δυσκολεύομαι με τον ύπνο;;; Τώρα που κάθησα σπίτι και δεν δουλεύω κοιμάμαι λιγότερο. Κάθε μέρα σηκώνομαι απ τις 7. Νομίζω είναι και το άγχος, όλα να ναι καλά με το μωρό, όλα να ετοιμαστούν στην ώρα τους. Άσε που αρχίσαν και με πονάνε απίστευτα οι πατούσες μου. Χθες έβαλα τον άντρα μου να μου κάνει μασαζ και κάτι έγινε. Η μέση κλασσικά συνεχίζει να πονάει ειδικά οταν ξαπλώνω. Ενα ερείπιο πάω να γίνω.... :lol::lol::lol::lol:

Αγόρασα σήμερα τα πρώτα πανάκια του μωρού μου, μια συσκευασία pampers και μια nannys. Πήρα και δύο μπιμπερό nuk kai μπιμπίλες και θα πάρω και δύο μπιμπερο avent και θα αφήσω τον μπόμπιρα να διαλέξει τι του αρέσει :lol::lol::lol: Αύριο θα παώ να αγοράσω και άλλα πράγματάκια.

Μ αρέσει κάθε μέρα να αγοράζω και κάτι.

Ελπίζω όλες να στε καλά. Προχωράει ο καιρός και βλέπω όλες συζητάτε για το τι είδους γέννα θα κάνετε. Εμείς ακομα να καταλήξουμε :?:?:?:?

καλό απογευματάκι να χετε

φιλιά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα σε ολα τα κοριτσια!

Ειχα ξαπλωσει λιγο γιατι νυσταζα,ξυπνησα στις 9 σημερα...Αλλα δεν καταφερα να κοιμηθω για μεσημερι,οπως παντα... :? Και σημερα ποναω χαμηλα στην κοιλια.Ευτυχως κλωτσαει η μπεμπουλιτσα και ετσι ειμαι σιγουρη πως ειναι καλα.Εχει αρχισει και εμενα να με ποναει καποιες φορες η μεση και η πλατη μου.

Ευτυχως κατα τ'αλλα ειμαι καλα σημερα.Το λεω γιατι συνηθως εχω το θεμα με το αυτι μου που σας εχω πει οτι με ενοχλει.Σημερα ειναι απο τις καλες μερες και ετσι ειμαι ηρεμη παρολα τα πονακια στην κοιλια.

Τι πεινα ειναι αυτη βρε κοριτσια;Πωπω,δεν με πιανει καθολου το φαγητο!Αμα δεν φαω κρεας μετα απο μια ωρα πειναω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας φιλεναδες ..γεια σου Γιωργο και με το καλο να ερθει ο μικρος..λιγο σας εμεινε αντε...κοριτσια δεν ειναι τπτ η επισκληριδιος..στην αρχη φοβομουνα οτι θα πονεσω και τετοια και μην παθω κατι..αλλα οι πονοι της γεννας ηταν τοσο δυνατοι που περιμενα πως και πως να μου την κανουν,πρωτα κανουν τοπικες ενεσουλες γυρω απο εκει που θα βαλουν τον καθετηρα οποτε μετα δεν καταλαβαινεις τιποτα..την καισαρικη φοβαμαι.φοβαμαι μηπως κανω και καταλαβω να με κοβουν και ακουω χρατς χρουτς και τετοια...ποποο...απο νηστεια τιπτ..δεν φτανει που δεν μπορω να φαω και πολλα να νηστεψω κιολας...μπααα...απο κουλουρια και τσουρεκια τπτ φετος μιας και δεν μπορω να στεκομαι..και Μ.Πεμπτη την κανωωωω...παω στη μαμα μου στην Ερετρια και ανυπομονω,εχω πει να μου φτιαξει και κατι γλυκα και φαγητα και περιμενω πως και πως να τα φαωωωω...αχ...λιγο ακομα και εφυγαααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimera koritsakia.....ti egine kale koimaste oles?egw kathe mera ksypnaw nwris gia na ftiaksw prwino ston antrouli mou..

pipitsazouzouna gia pou diavazeis?kala poso xronwn eisai vre?

daddycool makari me tosi xara pou exeis na gennisete nwris to paidaki sas...na mas peis an vgike to oneiro telika gia simera......ax simera tha paw stin kyprou na parw tin proplirwmeni karta mou kai tha sarwsw to amazon...xaxa

perimenw nea sas....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημεράκια σε όλα τα φουσκο-κοιλάκια!!!!!! :D:D

Τι κάνετε κοριτσάκια μου??? Όλοι κι όλες καλά?????

Είδαμε τα πρώτα εξογκωματάκια!!!!!!!!!!!!

Είχε πολύύύύύ πλάκα!!!!!!!!! :D:D:D:D

Άσε που νωρίτερα ένιωσα στο χέρι μου την κλωτσίτσα….. 1η φορά & ξετρελάθηκα!!!!!

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Αχ Θεούλη μου….. τι υπέροχα συναισθήματα!!!!!!!!!!! Σε ευχαριστώ που με αξιώνεις να το βιώνω όλο αυτό!!!!!!!! Το απογευματάκι θα πάω στο Μέγα Ευχέλαιο, από νωρίς για να βρω και θεσούλα, γιατί όρθια δεν αντέχω καθόλου, να πάρω λαδάκι, να βάλω στην κοιλίτσα μωλέ…..

Καλημέρα Χριστίνα μου!!!! Κι εσύ πρωινή-πρωινή βλέπω…..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια. Πάλι ξύπνησα απ τις 7! :?:? Οταν δουλεύει ο άντρας μου ξυπνώ και εγώ Χριστίνα μου να του κάνω πρωϊνό, τωρά που κάθεται ξυπνώ πριν από αυτόν :lol::lol:

Σήμερα έχουμε ραντεβού στις 12, υπέρηχο να δούμε το μωράκι μας. Έχω πολύ αγωνία για κάποιο λόγο, περισσότερη απ ότι άλλες φορές. Ανυπομονώ να δω πόσο μεγάλωσε

Κλείσαμε σήμερα 32 εβδομάδες! Απίστευτο πόσο γρήγορα περνάει ο καιρός!!! :D:D:D

Καλά ψώνια στην Amazon.

Πιπίτσα μου δεν έχει ωραιότερο συναίσθημα :):):)

Άντε ξυπνήστε και οι υπόλοιπες

χχχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα pipitsazouzouna mou...

nai nai kathe mera 7 ksypnaw...

vre sy ki emena i korakla mou kati exei pathei teleftaia kai me klwtsaei pio dynata..

episis de menoume stis klwtsies tin katalavainw na ounietai olokliri mesa stin koilia mou...einai monadiko....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

christalleni mou 32 evdomades einai arketes e???????pw pw tha exei megalwsei poli..pernaei poli grigora o kairos.....ki egw den to pistevw...

xairomai para poli pou mporw kai niwthw toso entona to koritsaki mou...den antexw allo thelw na gennisw na tin dw....thelw na moiazei ston mpampaka tis gia na tin vlepw otan doulevei kai na mi mou leipei toso kai aftos gt doulevei 8-5... :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ ναι!!!!!!!!!!!!!

Υπέροχο συναίσθημα Παναγιά μου!!!!!!!!!!

Κι εγώ ξυπνάω μαζί με το μεγάλο μου αντράκι, να τον ετοιμάσω, να τον ξεπροβοδίσω, αλλά σπανίως θα ξανακοιμηθώ μετά..... η υπνηλία μου γενικά έχει μειωθεί αρκετά.....

Από σήμερα ξεκινάω περπατηματάκι, δεν το είπε η γιατρός, το είπε η φίλη μας που πήγαμε τις προάλλες να δούμε τη μπεμπίτσα.... να ξεκινήσω σιγά-σιγά, έστω και 10-15 λεπτάκια την ημέρα, γιατί όταν μου το πει η γιατρός θα έχω βαρύνει πολύ & θα τα βρω μπαστούνια!!!!!!!

Τί τρυφερά που μιλάς για τη μικρούλα σου Χριστίνα μου!!!!!!!! Κι εγώ θέλω ο μπεμπάκος μου να μοιάζει πολύ το μπαμπάκα του!!!!!!!!!! Το ερωτάκι μου!!!!!

Καλημέρα Chrystalleni μου!!!!!!!! Κοντεύεις κουκλίτσα!!!! Μπράβο!!!!! Έχεις καθόλου αγωνία για τη γέννα??? Ή δεν το σκέφτεσαι ακόμη????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσιααααααααααα!τι μου κανετε;ολα καλα;μολις ξυπνησα.αν κ ολο το βραδυ τα πασχαλακια μου ηταν υπερδραστηρια κ δε μ αφησαν να κοιμηθω :D

χτες πηγα εκκλησια.καθισα 1 ωρα αλλα σα να μ ανησυχησε λιγο γιατι μουδιασε το .......πιπι μου.παντως το χω παρατηρησει.δε σηκωνεται ουτε ενας να καθισει μια εγκυος.ισα ισα που κοιταζουν κ μ ενα υφος '' αν δε μπορεις να κατσεις ορθια κυρα μου που πας' :twisted: '.τελος παντων.βρηκα να καθισω αλλα οι καρεκλες ειναι λιγο αβολες η μου φαινονται;κ θελω να πηγαινω αυτες τις μερες εκκλησια αλλα το σκεφτομαι.............

εσεις τι κανετε;

εμενα ανεβηκε στα 13 κιλα η ζυγαρια 3:-O η μοσχαραααααααααααα :oops: κ χωρις να τρωω.φανταζομαι αν ετρωγα κιολας τι θα γινοταν :roll: ΔΡΑΜΑ.ο γιατρος θα με σφαξει κυριολεκτικα,γιατι δε με πιστευει κιολας οτι δε τρωω :blush:

κρυσταλενη μου με το καλο να δεις το μωρο σου

χριστινα καλημερα.καλες αγορες

γιωργο με το καλο ο αγοραρος σας.βγηκε αληθινο τελικα το ονειρο;

ντιοσα,μαρακι,σοφιτσα,νικη,μαχη,πιπιτσα,σισσυ καλημερα σ ολες ,κ σε οσες ξεχασα φυσικα

.σημερα λεω να βγω μια μικρη βολτιτσα.εχει τελειο καιρο.δε μπορω να μεινω μεσα.θα προσπαθησω να μη περπατησω πολυ.

το απογευμα εχει κουλουριααααααα

φιλακια πολλα σ ολες :-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Koριτσακια καλημερα!!!!

Πιπιτσα ειναι οντω υπεροχο το συναισθημα....και οσο προχωρας θα το νιωθεις ακομα πιο πολυ!!

Κι εμενα το νινι μου εχει κεφια πρωι πρωι και ειμαι με ενα χαμογελο καρφωμενο....που να ξερουν οι αλλοι το γιατι :D:D

Χρυσταλλενη πλησιαζεται σιγα σιγα. Με το καλο ο υπερηχος σημερα!!!

Χριστινακι καλα ψωνια!!!!

Αννα ειναι ολοι γαιδουρια (προσβαλλω και τα καημενα τα ζωακια) Ποτε δεν σου δινουν θεση ουτε να καθισεις, ουτε στην ουρα οταν περιμενεις. το συνανταω καθημερινα. Μεχρι τωρα μονο μια φορα στην τραπεζα μου λεει ενας κυριος "Μην περιμενεις στην σειρα, μπες μπροστα να εξυπηρετηθεις...." Φαντασου......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

pipitsazouzouna akou istoria...egw eimai anthypoloxagos kai ton antra mou ton gnwrisa otan itan fantaros perisi....den ton eixa egw alla enas filos mou gia na ton ekpaidevei...apo tin prwti stigmi pou ton eida epatha oxi epeidi EINAI POLI OMORFOS(XA XA XA...) alla gt m evgaze kati poli kalo...poli omorfo ....alla den ekana kinisi gt einai i douleia m kai de thelw..etsi meta apo2 mines peripou etyxe na gnwristoume kai egine oti egine...apo tis prwtes 20 meres prospathousame na kanooume paidaki ki egw elega stis files mou afton egw tha ton pantreftw kai tha kanw paidia ...ki aftos to ithele akoma perissotero...opote aftos sigoura tha exei na leei mia wraia istoria sta paidia mas apo ton strato...ligo periergi....alla poli omorfi...meta apo afta loipon pws na min thelw na tou moiazei to koritsaki mas....

alitheia de m eipes gt diavazeis...gia ta petralwna pou les nai wraia einai emeis eimaste kai ston 5 kai exei apistefti isixia..den akoume tpt...logika tin ksereis tin plateia hous ekei konta menoume.

to allo s paidaki poso einai?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ Χριστίνα μου παντρεύτηκα δάσκαλο. Σχολνάει πριν από μένα :lol::lol: Τώρα κάθεται δύο εβδομάδες άρα όλη μέρα μαζί. Ευκαιρία να γυρίσουμε μαζί για τα τελευταία ψώνια για τις βαλίτσες για το μαιευτήριο.

Κ εγώ εύχομαι ο γιος μου να μοιάζει του παπάκη του και εξωτερικά και εσωτερικά. Απλά ο μικρός μας το παίζει δύσκολος και δεν μας δείχνει το προσωπάκι του. :lol::lol:

Γιώργο μου θα περιμένουμε τα καλά σας νέα :D

Μάχη μου καλημέρα, μαζί κοντεύουμε :D:D

Αννούλα μου καλημέρα, δεν τους συγκινεί η κοιλίτσα μας. Είχα ξεχάσει κάτι απ το supermarket και πήγα ξανά, ένα πράγμα πήρα και μπήκα στη σειρά και η κυρία μπροστά μου είχε καρότσι γεμάτο, ούτε συγκινήθηκε, ευτυχώς η κοπέλα στο ταμείο μου πε να περάσω μπροστά. Εγώ το κάνω αυτό για τον οποιοδήποτε άμα έχει λίγα πράγματα. Εγώ τώρα που μαι έγκυος βρίσκω τους άνδρες πιο ευγενικούς απ τις γυναίκες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

anna mou doksa to theo mexri twra emena mou dinoun ti thesi tous gt alliws den mporw na katsw poli stin ekklisia orthia zalizomai..

simera ti wra arxizei i leitourgeia kserete?gt prepei na paw kai stin pethera mou..ladaki dinoun sto telos?thelw na paw ki egw na parw gia to paidaki kai ton antrouli mou..

oso gia ta koulouria i syntagi tou parliarou m vgike teleia na tin protimisete...pire deka simera o antras mou gia ti douleia...

tha ftiaksw kai alla omws gt m vgikan liga..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα μαχη μου.εσυ βρηκες κ εναν να στο πει αυτο.εγω ως τωρα ΚΑΝΕΝΑ.μη σου πω οτι προχτες στη τραπεζα προσπαθησε κ μια να μου φαει τη σειρα

νομιζω εχει νωρις σημερα εκκλησια γιατι εχει ευχελαιο μονο.η μανα μου λεει στις 6 αρχιζει κ δε κραταει πολυ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλή σου ημέρα Αννούλα!!!!!!!!!

Γενικά υπάρχει αυτή η αδιαφορία που λες......

Κι εγώ θέλω να πηγαίνω Εκκλησία, μέρες που είναι, αλλά οι γριές.... ξέρεις τώρα..... είναι ζώα.... σιγά μη σηκωθούνε!!!!!! Ας μην το σκέφτομαι κι εκνευρίζομαι..... γι΄αυτό θα πάω το απόγευμα σε μία συγκεκριμένη της γειτονιάς, που έχει πάρα πολλές θέσεις κι ευελπιστώ να βρω....

Το όρθια δεν παίζει!!!! Αν δεν βρω..... θα φύγω......

Καλή σου ημέρα Μάχη μου!!!!!!!! Είδες??? Από άντρα κιόλας..... οι γυναίκες είναι..... άσε..... οι άντρες είναι πολύ πιο ευαίσθητοι!!!!

Χριστίνα μου, την ξέρω την πλατεία, ναι.... διαβάζω για το Proficiency, δίνω κανονικά στις 15 Μαϊου, παρόλο που έχασα μαθήματα 2 μηνών λόγω της αποκόλλησης, δεν τα παράτησα, ούτε απογοητεύτηκα.... ότι θέλει ας γίνει..... και μάλλον σε μπέρδεψα... δεν έχω άλλο παιδάκι, το 1ο μου είναι.... το άλλο μου αντράκι είναι ο αντρούλης μου!!!! Νομίζω η Λειτουργία (του Ευχελαίου δε λες???) αρχίζει 4-4,30.... κάπου εκεί.... στο τέλος δίνουνε λαδάκι.... πηγαίνεις εσύ λίγο βαμβακάκι σε αλουμινόχαρτο!!! Αμ θα πάω.... αλλά θα μείνω τελευταία.... μη με στριμώξει κανείς.... το φοβάμαι.... μετά έχει κανονικά πάλι Λειτουργία, γύρω στις 7....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

chrystalleni mou dimosios ypallilos ti na peis(poios milaei....xaxaxaxa).......tyxeri eisai bravo kouklitsa mou..

genika einai merikoi evgenikoi kai alloi oxi..einai ston anthrwpo mwre...o kathenas opws emathe...emena m ti dinei sto metro otan den s lene na katseis....ekei m ti dinei..anna mou tha rwtisw ki egw na sigoureftw gt exw kai trexamata kai thelw na paw kai ekklisia..13 kila?a min anisixeis ki egw tosa pira kai fantasou oti ta 2/3 einai apo frouta..paidia nomizw oti to paidi mou tha vgei me ta xeria brosta sa ton souperman me toses vitamines... :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

pipitsazouzouna mou nai ontws mperdeftika..nomiza oti eixes ki allo...alla kai oi antres paidia einai swsta????afto me tin apokollisi den to iksera..twra ti exeis koritsaki??

oso gia ta agglika nai kserw dinei kai mia fili mou...poio dineis?michigan .kratiko?egw diavazw liga italika gia na perasei kai i wra..eukola einai

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

α χριστινα κ εγω μια απ τα ιδια.δεν εχω φαει ουτε ενα λιπαρο φαγητο 6 μηνες τωρα.αλλα εχω πελεκησει οτι φραουλα,πεπονι,ανανα,βανιλια,υπαρχει.μεχρι κ καρπουζι εφαγα τις προαλλες.

δεν ενησυχω.θα τα χασω.απλα με κραζει ο γιατρος γιατι τα 8.5 τα ειχα παρει ως το τελος του 2ου μηνα(αλλα ημουν απο ορμονες κ ουτροτζεσταν) κ φοβαται μη κατρακυλησω.απ τη μια καλα κανει.αλλα δε καταλαβαινει οτι εγω ΔΕ ΤΡΩΩ λιπαρα οπως νομιζει ή πολυ.αντε το μονο που χω παρεκτραπει ειναι που τρωω μια μπαλιτσα παγωτο μια φορα τη βδομαδα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Του Michigan δίνω Χριστίνα μου!!!!!! Κι είναι η τελευταία φορά…. ή που θα το πάρω ή που ξεχνάω τ΄Αγγλικά δια παντός…. θα δείξει!!!! Και τα λατρεύω!!!!! Αγοράκι περιμένω καλή μου, εάν αυτό με ρωτάς…. η αποκόλληση εξαφανίστηκε, οι κράμπες ήρθανε….

Γιώργη, καλή σου μέρα!!!! Βοήθεια σου που πηγαίνεις στην Εκκλησία!!! Μπράβο σου!!!!! Με το καλό να έρθει το αγοράκι σας!!!! Φτάσατε στο τέλος!!!! Κι έχει και super βάρος!!!! Εύγε!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

anna mou pragmatika einai afto pou me noiazei ligotero...prospathw alla de tha pethanw kiolas...tha ta xasw meta..etsi kai alliws me to pou gennas den feugoun 5-6?kati einai kai afto

giwrgo an itan na gennisw egw den kserw alla tha eixa kathe mera agxos ....tha peeimena pws kai pws...voithia sou kai me to kalo na erthei o agoraros...

pipitsazouzouna min apelpizesai....esy kane oti mporeis...ki egw afto eixa dwsei sta 17.5 mou

prepei na paw stin ethniki stin kyprou sta mac gia mia maskara kai variemai.......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

den einai kako na eisai xazompampas....kalo einai....ki emena o antras m leei oti de tha ksypnaei tin nyxta alla nai kale...den ton kserw......edw apo twra agkaliazei oli tin koilia mou kai leei afti edw einai oli dikia mou kai ti filaei..xax....pw pw me to kalo giwrgo mou...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιωργο δεν πειραζει λιγες μερες ακομα εμειναν!!!!!

Κοριτσια με εχετε ξελιγωσει με τα κουλουρια.... :P:P:P:P

Στειλτε και απο δω...

Χριστινακι κεραυνοβολος ερωτας!!!!! Με συγκινουν παντα αυτες οι ιστοριες!!!!!

Πιπιτσα καλη επιτυχια να εχεις!!!

Οσο για τα κιλά, αφου τρωτε θρεπτικα και υγειινα δεν πειραζει. Θα τα χασουμε μετα! Εγω που εχω μια ταση στα γλυκα πως θα το καταπολενισω δεν ξερω. Και εδω και μια βδομαδα εχει ανοιξει πολυ η ορεξη μου....εχω τον αχορταγο :oops::oops::oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...