Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΥΠΕΡΟΧΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ '10 Νο 4!!!!!!!


Recommended Posts

Φιλες μου τι κανετε?Αν και νυσταζω περιμενω τον αντρουλη μου να φαμε μαζι!

Καποιο διαστημα περασε κ η Αλεξια τη φαση τρελα με τα παιδικα!Τωρα το εχουμε ρυθμισει καλα!!!Μονο οταν βλεπει τον μπαμπα της παρακαλαει εντονα...γιατι ξερει πως τον κανει οτι θελει!

Με εχει κουρασει απιστευτα αυτος ο καιρος!!!Φτανει πια....λιγο ζεστη παρακαλω!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Αθηνα μου καλα κανεις κ εχεις διαθεση....ελπιζω να τα περασατε πολυ καλα!!

Στελνω γλυκα φιλια σε ολες..σε ολα τα μαμουνια και δυο εξτρα στις κοιλιτσες!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 695
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημερα!

Κοριτσακια μου τι κανετε?

Εγω εχω εδω και ενα μηνα που ταλαιπωρουμαι με το χερι μου...το ειχα δεμενο μεχρι πριν μια βδομαδα, ραγισμα! Τραβηξα πολυ ταλαιπωρια

Στα γενεθλια περασαμε πολυ ομορφα! Η μικρη μου το καταευχαριστηθηκε. Να ευχηθω,εστω και αργα, στα υπολοιπα μπεμπακια μας τα καλυτερα!

Ελπιζω να ειστε ολες καλα! Εγκυουλες μου πολλα φιλακια!

Αθηνα οταν με το καλο ερθει η ωρα σκεφτομαι να ερθω να σου ευχηθω απο κοντα.

Πολλα φιλια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κουκλιτσες! Τι κανετε; Πως παει η διαθεση; Εγω χτες πηγα γυναικολογο να δουμε μωρο και πλακουντα. Το μωρο μια χαρα, τζουμπο ολοκληρη, 1.800γρ :D Ο πλακουντας διεισδητικος, οποτε μαλλον εχουμε θεμα. Δεν καταλαβα και πολλα, αλλα κλασικα εριξα το κλαμα μου ετσι για να μην ξεχνιομαστε :cry: Απο αυριο θα αρχισω ενεσεις κορτιζονης μηπως παμε για προωρο. Μαιρη μπορει και να σε προλαβω.

Ιωαννα μου περαστικουλια! Πως το επαθες; Ολα καλα τωρα; Ζηλευω που ακουω για γενεθλιακια. Θα ερθεις μαιευτηριο;;;;;;;;;;; :x:x:x:x Μολις μαθω σε ποιο θα ειμαι τελικα θα σας πω. Προς το Μητερα με κοβω, χωρις να αποικλειεται και εντελως το Ρεα. Ακομα παιζει. Οπως ειπε ο γιατρος, επειδη η περιπτωση ειναι δυσκολη, θα κοιταξει που θα εχει τους καταλληλους συνεργατες τη συγκεκριμενη μερα. Ελπιζω να μην μας προλαβει μονο καμια αιμορραγια. Τις τελευταιες μερες ποναω αρκετα χαμηλα, ουτε να περπατησω απο δωματιο σε δωματιο δεν μπορω.

Δε σας ειπα και το αλλο. η γκαντεμια μου παει συννεφο. Επεσα, στραμπουληξα το ενα ποδι στον αστραγαλο και καταεγδαρα το αλλο. Οπως περπατουσα μπηκε το ποδι μου σε μια ανωμαλια του δρομου που δεν ειχα δει και εχασα τον κοσμο απο τα ματια μου :cry: Ευτυχως δεν ειχαμε τιποτα χειροτερο. Και ουτε να βογγηξω δεν μπορουσα γιατι η Γλυκεριαννα τρελαθηκε που με ειδε να πεφτω, αρχισε να ουρλιαζει "μαμα τι επαθες, επεσες, τρεχει αιμα;" και που να μιλησω εγω. Μουγγα μην ταραχτει και αλλο το παιδι. Αφου τους πιανει ολους και λεει χαρτι και καλαμαρι τι εγινε.

Σοφακι θα ερθω να συμφωνησω μαζι σου στο θεμα του καιρου. Μεχρι κι εγω εχω αγανακτησει. Λιγο ζεστη και λιγο ηλιο, χλωμιασαμε πια!!! Αφου μολις σκαει μυτη λιγο ο ηλιος πεταγομαστε στην αυλη να λιαστουμε λιγο. Το κακο θα ειναι οτι και Κ.Δευτερα χαλια θα ειναι. Κι εγω ηλπιζα να ειχε λιακαδα και να στρωναμε στην αυλη να φαμε. Να ευχαριστηθει και λιγο η Φουσκα. Κυριακη ελπιζω να κανει λιγο καλο καιρο να την ντυσω αποκριατικα και να παμε πουθενα που θα εχει εκδηλωσεις. Αυτα τσουπρες μου. Αν χαθω ξαφνικα να ξερετε οτι θα με εχουν κλεισει σε κανενα μαιευτηριο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια μοτ τι κανετε??

Εμεις δοξα το Θεο καλα!Το Αλεξακι μετα απο μια μερα κανιβαλισμου κοιμαται..ο μπαμπας μας διαβαζει και εγω τεμπελιαζω αν και εχω να σιδερωσω τον Ολυμπο!Ξεκινησα και δουλεια!

Μαιρουλα μπηκες στο μηνα σου ε???Με το καλο μωρο μου τα καλυτερα!Φιλια στον κουκλο!!!

Ιωαννα μου περαστικα κοριτσι μου!!Λοιπον να ανταλλαξουμε τηλ να παμε μαζι!!!

Μακαρι να γεννησεις στο Ρεα Αθηνα μου..ειναι πολυ κοντα μας...και μεταξυ μας ειναι το καλυτερο!!!Αληθεια εβαλες τη μικρη σε κρεβατι?Τι θα κανεις?

Φιλακια γλυκα σε ολες!!!Καλη σαρακοστη να εχουμε και καλη Καθ.Δευτερα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα μικρούλες μου και καλή Σαρακοστή!!!

Εγώ έχω συσπασούλες αλλά αυτό που με βασανίζει 2 μέρες τωρα είναι πόνος αφόρητος στην ευαίσθητη περιοχή. Δεν μπορώ όχι απλά να κάνω τις δουλειές μου αλλά ούτε να περπατήσω. Χθες βραδυ πήγα στο νοσοκομείο να με δει η γιατρός μου και είπε οτι οι πόνοι αυτοί που έχω είναι επειδή ανοίγει η λεκάνη μου απότομα και προετοιμάζεται για τον τοκετό. Στην 1η μου γέννα δεν είχα καθόλου πόνους και ενοχλήσεις. Τελικά κάθε εγκυμοσύνη και διαφορετική. Αλλά υποφέρω κορίτσια.... ενα τέταρτο έκανα για να πάω από τον καναπέ στην τουαλέτα που είναι 6 μέτρα πιο πέρα :lol:

Το μωρό είναι λίγο μεγαλούλι.... 3.510γρ το έβγαλε! :shock: Εαν φάω όλο μου το μήνα θα ξεπεράσει στανταρ τα 4 κιλά και δεν το θέλουμε αυτό.... ίσως πάμε πάλι για πρόκληση. Αυριο θα με ξαναδεί και ίσως αν δεν μπώ να γεννήσω αύριο να μπώ την Παρασκευή.

Ουφ.... πλησιάζει η ώρα που θα συναντηθούμε με το μικρό σποράκι μας!!!! Από την μια ανυπομονώ και από την άλλη φοβάμαι λίγο.... βέβαια από οτι μου είπε η γιατρός θα είναι ευκολότερα τα πράγματα τώρα δεδομένου οτι το μωρό είναι σχετικά χαμηλά και ο τράχηλος μου είναι ήδη μαλακός.

Αχ πονάω.... έχω και τον Χριστόφορο και μου δίνει κουράγιο το παιδί μου! Σε κάθε ωχ που κάνω μου λέει "μη φοβάσαι μανουλίτσα μου, δε πειλάζει" αχ το μωρό μου που θα το αφήσω για λίγες μέρες και το σκέφτομαι πολύ και αυτό το κομμάτι.

Τέλος πάντων...

Φιλιά πολλά σε όλες και θα σας ενημερώσω για κάθε νεότερο!!!! Αν χαθώ σημαίνει πως γεννάω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσακια μου!! Καλη Σαρακοστη σε ολες σας! Τι μου κανετε; που μουλιασατε χτες; Εμεις σπιτι, εντελως οικογενειακα.

Τα δικα μας νεα ειναι οτι εκανα τις ενεσες κορτιζονης και ισως να χρειαστει να τις επαναλαβω σε 2 βδομαδες. Θα με δει αυριο ο γιατρος και θα μου πει. Προχτες μπηκα στον 8ο οποτε ολα ειναι πιθανα απο τωρα πια. Στο ΜΗΤΕΡΑ θα γεννησω στανταρ. Εχει δωσει λεει και το ονομα μου και με περιμενουν σε περιπτωση που χρειαστει να παω εκτακτως. Στανταρ αγχωθηκα οταν το ακουσα. Επισης απο χτες εχει πρηστει τρελα το στηθος μου και τρεχει πρωτογαλα. Ειναι φυσιολογικο αυτο απο τωρα; Στη Γλυκεριαννα δεν το ειχα, αλλα φανταζομαι οτι τωρα το στηθος μου ειναι πιο ετοιμο για θηλασμο. Αφου κοντευω να βαλω και επιθεματα, τοσο πολυ τρεχει. Θυμαται καποια να το ειχε παθει πριν τη γεννα;

Μαιρουλι μου μπηκες στην τελικη ευθεια. Σε διαβαζω και μου ερχεται ενα καπως. Επισης με εκανες και δακρυσα με τον Χριστοφορουλη σου.....με ολα δακρυζω βεβαια τωρα τελευταια. Κι εμενα το προβλημα μου ειναι που θα στερηθω τοσες μερες τη Φουσκαλιτσα μου. Μονο εκεινη με παρηγορει. Αφου τις νυχτες που με πιανουν οι μαυρες σκεψεις την αγκαλιαζω στον υπνο της κι ετσι ηρεμω. Δεν καταλαβα καλα...δηλ μπορει να γεννησεις και αυτην την Παρασκευη;;;;; Αυτο κι αν ειναι νεο!!!!!!!!!! :D Το μπεμπινι εχει γινει πια παιδαρος!!

Σοφουλινι μου με ρωτας για το κρεβατι. Εννοειται οτι δεν της εχω παρει ακομα, θα το ξερατε :D Απλως το σκεπτικο μου ειναι οτι αφου η Γλυκεριαννα κοιμαται με εμας καλυτερα το μωρο να παει κατευθειαν στο παιδικο και να κοιμαμαι κι εγω κι εκει στον καναπε. Μη νιωσει οτι την απομακρυνουμε τωρα για το μωρο. Και το καλοκαιρακι, αν και η μπεμπα ειναι μωρο τυπου Γλυκεριαννα που κοιμοταν απο την αρχη ολη νυχτα, να της αγορασω κρεβατι και να τις βαλω και τις 2 στο παιδικο. Οτι και καλα κανει παρεα στην μπεμπα. Να την εχει συνηθισει κιολας. Θελω να τη δελεασω με το καινουριο κρεβατι, με σεντονακια ομορφα κτλ. Αν το παρω τωρα και κοιμαμαι εγω εκει δε θα το δει ως καινουριο αποκτημα. Ετσι σκεφτηκα....τωρα αν μου βγει το σχεδιο μου βγηκε, αλλιως θα δουμε τι θα κανουμε.

Η δουλεια πως ειναι; Ολα καλα; Με Κικη εχεις μιλησει καθολου; Ειναι καλα; Αν της μιλησεις δωσε φιλια και απο εμας.

Φιρφιρικαινα παλι μας εξαφανιστηκες; Σε εχει φαει το χιονι;;;

Ιωαννα εσεις που τη βγαλατε; Την εντυσες τιποτα την ομορφη;

Φιλια σε ολες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας φίλες!

Πήγα το πρωί στον γιατρό και κάναμε πάλι καρδιοτοκογράφημα. Ευτυχώς ο πόνος από την ευαίσθητη περιοχή έχει αρχίσει να υποχωρεί και τουλάχιστον περπατάω, παράξενα μεν αλλά τουλάχιστον προχωράω! :lol:

Τελικά είπαμε να το καθυστερήσουμε καμιά βδομάδα ακόμα έτσι ώστε να έχουμε πατήσει την 38η εβδομάδα και να έχει αναπτυχθεί οργανικά καλύτερα ο μικρούλης. Οπότε θα πάω ξανά την επόμενη Τετάρτη και μέχρι την επόμενη Παρασκευή θα έχουμε γεννήσει! Εκτός και αν τελικά βιαστεί και μας προλάβει ο μπέμπης!

Αθηνά μου καλή σκέψη αυτή με το κρεβάτι της κουκλίτσας σου! Άντε κοντεύεις και εσύ!!! Είδες όμως τα σκατούλια μας πόσο πολύ διαισθάνονται και μπορούν να μας ανεβάσουν το ηθικό;;;

Σοφάκι φίλα μου την νεραϊδούλα σου!!!! Μα τί ωραίο κοριτσάκι είναι αυτό;;; Θα στο λένε όλοι έτσι;;;

Αχ πάλι πονάω... πάω να ξαπλώσω στον καναπέ.

Σας φιλώ όλες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσαρες μου τι κανετε???Εμεις δοξα το Θεο καλα!!

Μπηκα στα γρηγορα να δω τα νεα της Μαιρουλας!!!Μπραβο κοριτσι μου..καλυτερα να μπεις στην 38!!!Ευχομαι να πανε ολα τελεια και να εχει μια ευκολη και υπεροχη γεννα!!!Περιμενουμε καθε μερα νεα...απο που θα μαθουμε τα νεα οταν γεννησεις με το καλο???Δωσε μας καποιες πληροφοριες τηλ...η το ονομα του μαιευτηριου που θα γεννησεις!!!

Φιλακια σε ολες!!!Παω να χαζεψω τελεβιζιον!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα φιλες! Τι κανετε; Εμεις μια χαρα!

Μαιρουλι μου ολα καλα! Θα ειναι σε μια χαρα εβδομαδα ο μπεμπης :D Πωπω!!!! Δεν το πιστευω οτι εφτασε η ωρα!!!! Συμφωνω με Σοφουλα. Που θα σε βρουμε να σου ευχηθουμε;; Ασε ενα σημειο ζωης :D

Εμεις πηγαμε χτες στον γυναικολογο μου. 35η βδομαδα, δηλαδη τελευταια βδομαδα Μαρτιου με βαζουν για γεννα. Τελος η ταλαιπωρια :D Ο πλακουντας ειναι σε καλο βαθμο ωριμανσης και ο τραχηλος σε καλο μηκος οποτε μπορουμε να προχωρησουμε. Θα με βαλουν λεει και 2 μερες νωριτερα να κατσω εκει για εξετασεις και καποια στιγμη μετα τις 25 Μαρτιου θα παμε για καισαρικουλα. Ποσο χαλαρη φευγω απο τον δικο μου γιατρο και ποσο κλαιω οταν φευγω απο τον αλλο με τον υπερηχο :evil::evil: Ουτε μια καλη κουβεντα ο αλλος. Τελοσπαντων.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ κοριτσάκια μου σας ευχαριστώ για το ενδιαφέρον!!!!

Είπα στα κορίτσια από τα "ΤΡΕΛΆ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΝΟ 3" να σας ενημερώσουν αλλά μπείτε και εσείς στο θέμα μήπως και ξεχαστούν....εκεί όλο και κάποια θα με "κουτσομπολέψει" χαχα! :lol:

Αθηνούλα μου είδες που τελικά όλα πάνε καλά;;;; Εσύ άκου τον γιατρό σου και άσε τον άλλο με την ξινίλα του! Εύχομαι μέχρι τέλος όλα να είναι καλά!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φιλες μου τι μου κανετε???

Εμεις δοξα το Θεο καλα!!Ακομη κρυο κανει...απιστευτο...γρρρρρρρρρρρρρρρρ!!!!Το Αλεξακι μεγαλο μαμουνι...δουλευουμε λιγο το ποσο με ακουει...γιατι εχουμε θεματακι καποιες φορες...αν της μπει κατι στο μυαλο....δε βγαινει ευκολα!!!

Μαιρουλα τελικη ευθεια!Αν το θυμηθει καποια κοπελια ας μας το πει γιατι δυσκολο να πετυχουμε τα νεα σου στο αλλο θεμα!!!Τις ευχες μας στις δινουμε οταν με το καλο επιστρεψετε!

Αθηνουλα πριγκιπισσα δασκαλα :D:D:D ενα γλυκο φιλι στην ομορφη και ενα στη μαμα της!Με τη μαμα σου θα μεινει το λουλουδι οταν μπεις με το καλο?Η κοπελα που ηταν στο διπλανο κρεβατι στι μαιευτηριο ειχε ενα κοριτσακι 7 ετων και την επαιρνε καθε μερα και της ελεγε "μανουλα διαβασα αλλα με εσενα διαβαζω καλυτερα"...χαχαχα ελιωνε η κοπελα!

Ιωαννα μου τι κανετε?Η κουκλιτσα?Με το σπιτι προχωρατε?

Μοντελες μου φιλακιααα!!

Φιλακια πολλα εξτρα στα μωρακια και στις κοιλιτσες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κουκλιτσες!!!!!!!!!! Τι μου κανετε;; Εμεις καλα, τα ιδια. Πηρε λιγο τη Γλυκεριαννα ο μπαμπας μου να πανε παιδικη χαρα και για αλλες δουλειες και βρηκα την ευκαιρια να μπω να δω τα νεα :D Γενικα η φουσκα αμα βλεπει ανοιχτο λαπτοπ θελει να βαλει να δει Μπαρμπι οποτε το κρυβω οταν ειναι σπιτι γιατι εχει αποβλακωθει τελειως το παιδι. Αφου εχει αρχισει να λεει αηδιες του τυπου "θα παω στο σχολειο για πριγκιπισσες" , "η μαμα δουλευει στο σχολειο για πριγκιπισσες" "θελω στεμα"......εκτος τοπου και χρονου δηλαδη :lol::lol::lol:

Σοφουλινι μου στην πεθερα μου θα παει να μεινει γιατι ειναι και τα πιτσιρικια της κουνιαδας μου και θα εχει παρεα. Για να ξεχνιεται και λιγο. Οταν ειναι εκει γενικα δε θελει να ερθει σπιτι, περναει πολυ καλα, τη ξεθεωνουν στο παιχνιδι τα αλλα 3, οποτε θα ειμαι πιο ησυχη να ξερω οτι το διασκεδαζει και δε με ζηταει ολη μερα. Θα κοιμαται και εκει ο Κωστας τις νυχτες για να μην της φανει εντελως παραξενο που λειπουμε και οι 2 και ελπιζω ολα να πανε καλα. Καλα, αν με παιρνει τηλ και μου λεει μανουλα εγω στανταρ θα κλαιω συνεχεια. Δεδομενο το εχω. Εδω για κανενα καφε παμε και οταν παιρνω να δω οτι ολα ειναι καλα μου λεει "μανουλα μου περνας καλα; εγω καλα ειμαι" και θελω να φυγω κατευθειαν απο εκει που ειμαι να παω να την αγκαλιασω. Οχι εκει που θα ειμαι και 2 μερες ακινητη.... :cry::cry::cry: Ασε απο τωρα το σκεφτομαι.

Μαιρουλα με το καλο αυτη την εβδομαδα. Κι εγω λιγο δυσκολο το βλεπω να μπαινω σε αλλο θεμα να βλεπω τα νεα σου. Εδω καλα καλα στο δικο μας και δεν προλαβαινω :? Φανταζομαι οτι καπως θα το μαθουμε. Με εναν πονο στην κυριολεξια ευχομαι.

Φιλια και στις αλλες φιλες και στα κουκλακια!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοπελιές μου!!!!!

Εδώ είμαι ακόμα.... ουφ.... δεν μπορώ να μου τα αλλάζουν συνέχεια... φρικάρω!

Πήγα σήμερα και με είδε η γιατρός, 3.650γρ ο μπέμπης και λέει οτι έχουμε ακόμα περιθώριο για λίγες μέρες, οπότε γεννάω Τρίτη και 13! :shock: Αν είχε πάρει περισσότερο βάρος θα με έβαζε μεθαύριο.

Δεν πειράζει... κατά βάθος λίγο ανακουφίστηκα που θα παραταθεί η γέννα γιατί με έχει πιάσει ένας πανικός να το πω, και σκέφτομαι ότι μπορεί να πεθάνω στην γέννα και τί θα απογίνουν τα παιδιά και κάτι τέτοια κουλά σκέφτομαι και κλαίω σαν την τρελή. :?

Κατά τα άλλα είμαστε καλά! Ευτυχώς η γαστρεντερίτιδα μας άφησε από χθες και σήμερα βγήκαμε και λιαστήκαμε στις κούνιες! Ο καημένος ο μικρός τα είχε δει όλα με τόσους εμετούς.... αφού φοβόταν να φάει για να μην κάνει εμετό....

Πάω να φάω ψητά μπιφτεκάκια και βραστό κουνουπίδι ... μιαμ!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κουκλες!! Τι μου κανετε;

Μαιρη μου αυτο με τη φοβια οτι θα πεθανω στη γεννα το εχω κι εγω!!!!!! :cry::cry::cry: μας εχει στριψει λιγο;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;; λεω εγω τωρα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Μια χαρα βαρος ο μπεμπης. Φαινεται οτι τα μωρακια Μαρτιου θα ειναι θρεφταρακια :lol::lol::lol: Ευτυχως δηλ που εμεις θα ειμαστε προωρακια γιατι μας εβλεπα παλι να πιαναμε τα 4κιλα οπως η Γλυκεριαννα :D

Κοριτσια μου το τι νευρα και αντιδραση εχει η Γλυκεριαννα δεν περιγραφεται. Ουτε να την ντυσω ουτε να τη γδυσω, ουτε να την αλλαξω, ουτε μπανιο, ουτε υπνο......ουφ!!! Επισης για διαφορους λογους υστεριαζει, πεφτει κατω και χτυπιεται. Πηγα να τη βοηθησω να κατεβει απο τη λεκανη που εκανε τσισα και αρχιζει κατι στριγκλιες επειδη ηθελε λεει να κατεβει μονη της!!! Γενικα θελει να τα κανει ολα μονη της και αμα τη βοηθησεις γινεται πανικος. Αλλα αν δε τη βοηθησουμε ή τα κανει ολα χαλια ή χτυπαει. Εχω πελαγωσει λιγο. Προσπαθω να της μιλαω ηρεμα και να ειμαι υποχωρητικη, αλλα δεν παει αλλο αυτο. Προχτες την εκλεισα τιμωρια στο δωματιο της και ψιλοφοβηθηκε. Μονο αν της πω οτι θα θυμωσω και θα την τιμωρησω κατι γινεται. Αλλα δε θελω να την απειλω και συνεχεια.

Επισης κατι ασχετο, αλλα το συζητουσα χτες με μια φιλη μου και θελω να σας το πω. Μου ελεγε για τον 4χρονο ανηψιο της, ο οποιος ενω μιλουσε μια χαρα ξαφνικα αρχισε τον τραυλισμο. Τον πηγαν σε παιδοψυχολογο, αφου δεν ηταν οργανικο το θεμα οπως αποδειχτηκε απο λογοθεραπευτη και εκεινη ανακαλυψε οτι επειδη εχουν πιεσει παρα πολυ το παιδι με το θεμα πανας αυτο οδηγηθηκε στον τραυλισμο απο το αγχος του. Τι να πω!!! Αγχωνονται μερικες κοπελες με το θεμα πανας, λες και υπαρχει ανθρωπος που δεν την εβγαλε ποτε. Και η ολη φασαρια γινεται γιατι θελουν ντε και καλα να βαζουν το παιδι να κανει κακα οποτε θελουν εκεινοι, προκειμενου να μην τα κανει στον υπνο του ή οταν βγαινουν εξω. Τις αλλες ωρες το παιδι δεν εχει θεμα, τα λεει κανονικα. Βαλτου χριστιανη μου στον υπνο μια πανα!!!!!!!!!!!! Δεν ειναι κακο!!!!!!!!!!!!! Μικρο παιδι ειναι, κατι θα του φυγει!!!!!!!!!!!!!!!!! Γενικα το αναφερω γιατι ειμαστε ολες λιγο πολυ στη διαδικασια εκμαθησης τουαλετας. Ψιλοσοκαριστηκα που το παιδι εμφανισε τετοια συμπεριφορα απο κατι τετοιο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα φιλεναδες!

Μαιρουλα 3 και σημερα??Αντε με το καλο κοριτσι μου!!!Καλα ολες λιγο πολυ σκεφτομαστε τετοια κουλα...χαχαχαχαχαχαχα!

Αθηνα ενω η Αλεξ τα πηγαινε σουπερ με το θεμα γιογιο ξαφνικα επαθε μια υστερια και δε ηθελε με τπτ να ειναι με βρακακι..τωρα παλι εχουμε αρχισει παλι να μπαινουμε στη διαδικασια αλλα οριστικα θα της το βγαλω μολις ξεστρωσω ...καλα και εννοειται χαλαραααααααα!!!!Φορανε 25 μηνες πανα ε και αν βαλουν και λιγο παραπανω τι εγινε!Της κουμπαρας μου ο μικρος και ο γιος της κουνιαδας μου αργησαν πολυ να τα βγαλουν...με το Κυριακο δε ζησαμε ενα τρελο σκηνικο σε μια ταβερνα...ηταν μεγαλο παιδακι 3.5 καπου και ηταν μια απο τις πρωτες φορες που βγηκε εξω χωρις πανα..ε επαιζε το παιδακι διπλα μας ξεχαστηκε και βραχηκε...γυρναει και μια χαζοβιολα γυρω στα 40 κ του λεει αχ κατουρηθηκες μεγαλο αγορι..το παιδι πλανταξε!!

Σας αφηνω φιλες μου!Φιλακια πολλα πολλα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια! Μπήκα να σας πω ότι η maryloo28 γέννησε έναν παίδαρο 3.600kg!

Σήμερα στις 6 έσπασαν τα νερά και γέννησε φυσιολογικά! Όλα πήγαν μια χαρά! Με το καλό και στις υπόλοιπες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Tελεια νεα!!!!Να σου ζησει Μαιρουλα μου...γερος και καλοτυχος να ειναι ο κουκλος σου!!Να τα χαιρεσαι κ τα 3 αντρακια σου..καλη λοχεια...τα καλυτερα!!! [smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=hello2.gif][smilie=hello2.gif][smilie=hello2.gif][smilie=hello2.gif][smilie=hello2.gif][smilie=hello2.gif][smilie=hello2.gif][smilie=hello2.gif][smilie=hello2.gif][smilie=hello2.gif][smilie=hello2.gif][smilie=hello2.gif][smilie=hello2.gif][smilie=hello2.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαιρουλι μου να σου ζησει!!!!!!!!!!!!!! Να ειναι υγιες και καλοτυχο!!!!!!!!!!!!!!!!! Καλη λοχεια!!!!! Περιμενουμε να μπεις να μας πεις λεπτομερειες!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Τι κανετε οι υπολοιπες; εμεις παααααλι κρυωνουμε. Θα ερθω να αγανακτησω και να σιχαθω τον παλιοχειμωνα :evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil: Σημερα το πρωι πηγα για κατι εξετασεις, τις καθιερωμενες της κυησης. Στη Γλυκεριαννα ειπα οτι παω σουπερ μαρκετ γιατι φοβαται οταν ακουει οτι παμε στο γιατρο. Κραταω λοιπον τον ουροσυλλεκτη και παω να βγω οποτε με ρωταει: αυτο μαζι σου θα το παρεις; Ναι, της λεω. Τι εχει μεσα; Τσισα, της λεω. Και τι ρωταει ρε παιδια;;;;; Θα πληρωσεις με αυτο στο σουπερ;;;;;;;;;;;;;;;; :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: Οι συσχετισμοι που κανουν ειναι φανταστικοι!!!! Ολη μερα γελαμε σε αυτην τη φαση που ειναι. Μας κανουν τοσο εντυπωση οι ολοκληρωμενες προτασουλες, οσο και νοηματα που πιανει που τρελαινομαστε. Και το αλλο καλο που μας αρεσε, ηταν προχτες που πινει ο Κωστας μπυρα και το μεθυσολυκονι θελει να πιει. Της λεω οτι θα πονεσει η κοιλιτσα, το σκεφτεται λιγο και μετα μου λεει: Καλα, αλλα οταν μεγαλωσω θα πιω βεβαιως!!!!!!Αλλα παιδακια θα γινουν κατι οταν μεγαλωσουν η δικια μας ονειρευεται τη μερα που θα μπεκροπιει :lol::lol::lol:

Εβλεπα το πρωι στην τηλεοραση εναν παιδιατρο και μιλουσε για τα σκουληκακια στο εντερο!!!! Επαθα σοκ!!!! Γεννιουνται λεει απο τις ακαθαρσιες που βαζουν στο στομα τους και το καταλαβαινουμε αν παραπονιουνται για φαγουρα μεσα στον ποπο. Τη νυχτα λεει βγαινουν στοη εξοδο του πρωκτου και γεννανε τα αυγα τους!!! Μπορει να υπαρχουν και 10.000 σκουληκια μεσα στην κοιλια τους. και θεραπευεται με ειδικο σιροπι! Καλο ειναι να το ξερουμε.

Επισης το αλλο που εχω να σας πω, γιατι με σοκαρε ειναι το εξης. Το Σαββατο ειχαμε παει παιδικη χαρα και καθομουν στο παγκακι μαζι με μια αλλη μαμα, με την οποια πιασαμε κουβεντα. Μου ειπε λοιπον τι στη συγκεκριμενη παιδικη χαρα που ειναι παρα πολυ μεγαλη και αν εχει καλο καιρο γινεται της χαβρας, την περασμενη βδομαδα που εκανε καλο 2ημερο ενα παιδακι πηγαν να το αρπαξουν. Ευτυχως ο μπαμπας το ειδε την ωρα που το εβγαζαν απο την πορτα της παιδικης και κατευθυνονταν στο παρκινγκ.Εβαλε τις φωνες και αρχισε να τρεχει και ετρεξαν και αλλοι και τον επιασαν. Σοκ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ηταν παιδακι δημοτικου, οποτε δεν του καθοταν απο πισω. Εμεις βεβαια τα εχουμε απο το χερι ακομα, αλλα καλο ειναι να ειναι γνωστο οτι μπαινουν με θρασσος και στα αρπαζουν μπροστα στα ματια σου!!! Τι αλλο θα δουμε Θεε μου;;;;;;;;;;;;;;;;;;;

Αυτα.....τα ενημερωτικα.....Φιλια σε ολες και περαστικα στον Μπιλακο που εχει γαστρεντεριτιδα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας αγαπημενες!!!!

καταρχην να ευχηθω καλη λοχεια στην Μαιρη μας!!!! να σας ζησει κ το δευτερο αντρακι σας κοπελα μου!!!ευλογημενο κ τυχερο να ειναι παντα μαζι με τον αδερφουλη του!!!

Ιωαννα μου σ'ευχαριστω κοριτσι για τα περαστικα σου...εκανε υποτροπη ο μικρος απο ιωση που εχει ο Κωστης.(ναι κ αυτος ειναι χαλια) δεν προλαβε να σηκωσει κεφαλι την το πρωι σταματαει εμετουςκ διαρροιες κ καπακι μεχρι το βραδυ τρελο βηχα κ καταροη... κ εγω ειμαι με γατρεντεριτιδα(υποθετω γιατι εκανα ολο εμετους το πρωι κ ολο αναγουλα εχω κ δεν παιζει εγκυμοσυνη..ποναει κ το στομαχι) κ ποναει κ ολο μου το σωμα κ αδιαθετησα κιολας σημερα ετσι για να μην λειπει το κερασακι απο την τουρτα!

κατα τα αλλα μια χαρα!!!!!!

καλα τα μικρα σας ειναι απιστευτα!!! το οτι κανει τετοιες προτασεις η μικρη σου βρε Αθηνα μου ειναι απιστευτο...μα καλα μπυρα?????? :lol::lol::lol: τα σπαει η μικρη σου!!! να δω που θα την ψαχνετε οταν μεγαλωσει!!!!

εμενα δεν ειναι σε τετοιο σταδιο ο μπιλακος..μιλαει ναι κανονικα ρωταει πολλα αλλα τετοια δεν σκεφτεται ακομα το μυαλουδακι μας!! αγορακι κιολας βλεπεις!!! κ το Σοφακι ξερει εχω ΤΡΟΜΕΡΟ ΤΡΟΜΕΡΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ με τον υπολογιστη...δεν εχει οριο πουθενα..χτυπιεται με το που θα το κλεισουμε πραγματικα μπορει να βλεπει κ 10 ωρες σερι αν τον αφησω...μελανιαζει στο κλαμα...ειναι ενα παρα πολυ δυσκολο παιδι το καμαρι μου..ολο προσπαθω να του μιλαω αλλα ειναι μεγαλη μαφια ο κυριος....του εκανα απεξαρτηση 10 μερες δεν ειχε καθολου τον ειχε παρει ο αετος με τα μεγαλα φλελα(που λεει κ αυτος) κ ηρθε η ατιμη η γαστρεντεριτιδα κ μας τα χαλασε ολα...ξανα μανά τα ιδια...κ δεν μπορω ακομα να τον ζορισω γιατι βηχει τοσο που πνιγεται κ δεν ειναι να κλαιει κ να τσιριζει κανω υπομονη λιγες μερες κ μετα ξανα στην απεξαρτηση..πραγματικα εχω εξαντλησει καθε τροπο..με το καλο με το ηρεμο με την αδιαφορια με το ασχημο( ναι το εκανα κ αυτο την εφαγε την μπατσουλα του) εχουμε τρελαθει...εχουμε χαλασει ενα σωρο λεφτα πραγματικα σε παιχνιδια μπας κ κατι του τραβηξει το ενδιαφερον ενα εκατομμυριο βιβλια τα οποια λατρευει αλλα αν του κολλησει εκει δεν ξεκολλαει με τιποτα...αφου ειμαστε ετοιμοι να βγαλουμε μεχρι κ την τηλεοραση απο το σαλονι να τελειωνουμε πια...ουφ...σας κουρασα κ εχω κ καιρο να μπω η γαιδουρα! εσεις μαγαπατε ομως!!! :x:-*

φιλακια στα πατουσακια κ ενα εξτρα στην κοιλιτσα της Αθηνουλας!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα τσουπρες!! Τι μου καμετε;;; Εγω ποναω απιστευτα εδω και 2 μερες και δεν μπορω ουτε δωματιο να αλλαξω. Σημερα εχω γυναικολογο, να δω τι θα μου πει.

Σοφακι φιρφιρικο (για να εξηγουμαστε :D:D:D:D ) και η Γλυκεριαννα με το θεμα υπολογιστη ειναι καπως ετσι. Επισης τον τελευταιο καιρο ειναι ολο αντιδραση και τσιριδα, να μην την ντυσω, να μην την πλυνω να μην την αλλαξω και γενικα να μην την ακουμπαμε. Ωσπου την Κυριακη μου την εδωσε χοντρα. Ειχε ξεκινησει το παραδοσιακο κλαμα γιατι ηθελα να την αλλαξω παμπερ. Τσιριδα και αγιος ο Θεος, να τρεχει γυρω γυρω κτλ. Με πιανουν λοιπον κατι νευρα τρελα, μου γυριζει το ματι και αρχιζω να της λεω οτι κανει ετσι επειδη τη φροντιζουμε;;;; Αν την ειχαν οι γυφτοι και την ειχαν παρατημενη και πεινασμενη και αντυτη πως θα εκανε δηλαδη;;; Με επιασε κανονικος παροξυσμος και γενικα της περιεγραφα εικονες παιδιων που δεν εχουν τιποτα. Και οτι αυτα τα παιδακια τι θα επρεπε να κανουν; Με κοιταγε σα χαζη, μου ειπε "συγγνωμη μανουλα" εκαστε ακινητη και την αλλαξα. Απο εκεινη τη μερα μολις παει να κανει κονξα της λεω "απεξω περναει καποιος που μαζευει τα παιδακια που δεν καθονται να τα φροντισουν οι γονεις τους" και αμεσως επανερχεται. Δε μου αρεσει που την εχω φοβισει ετσι βεβαια, αλλα δε γινεται αλλιως ρε κοριτσια. Πιαστον στο φιλοτιμο και στον εκφοβισμο μπας και......μη χαλας τα νευρα σου. Εγω σκεφτηκα οτι θα πρεπει να κουλαντρισω σε λιγο 2 παιδια και δε γινεται να καθομαι να κυνηγαω ολη μερα τη Γλυκεριαννα και να την παρακαλαω να κανει τα αυτονοητα. Πραγματικα δηλαδη σκεφτομαι οτι πολλα παιδακια ειναι στο δρομο στην αγκαλια της μανουλας τους και δεν εχουν ουτε καροτσακι να κοιμηθουν, ουτε πανα να αλλαξουν και τρελαινομαι που η δικια μου κανει ετσι που τα εχει ολα.

Σας ευχομαι και παλι περαστικα και στα 2 σας! Κουραγιο ανοιγει ο καιρος απο αυριο οποτε θα τρεχει εξω και θα ξεχασει τις ταινιες :D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι να πω ρε Αθηνουλα μου αυτο περιμενουμε να ανοιξει λιγο ο καιρος να βγαινει γιατι δεν παλευεται αλλο...εχω δοκιμασει τα παντα κοριτσι μου γι αυτο λεω ειναι απελπιστικη η κατασταση...εχω βγει κ εκτος εαυτου πολλες φορες κ φωναζω σαν την τρελη κ μετα μετανοιωνω ειναι κατι που παντα απευχομουν να συμβει...τιποτα δεν πιανει...ευχομαι κ ελπιζω να ειναι μια φαση που θα κρατησει οσο κρατησει κ να παει κ να μην ξαναρθει...φυσικα κ εμας κανει ετσι με το αλλαγμα κ ολα τα σχετικα νομιζω το εχω ξανα αναφερει κ εδω..ζορικος πολυ ρε παιδι μου ενω ειναι καλο παιδι τι να πω??? ουρλιαζει ενω παω να τον αλλαξω ο κωλαρικος γεματος σκατουλες κ αυτος να χτυπιεται να μην αλλαξει...πολεμος καθε φορα αυτα τα εχουμε πολυ καιρο τωρα δυστηχως....προσπαθουμε καπως να τα κοντρολαρουμε με τον εναν η τον αλλο τροπο αλλα με τον υπολογιστη δεν τα καταφερνουμε ποτε....αφου ειπαμε μια μερα πως η δραση φερνει αντιδραση πρεπει να δοκιμασουμε κ το ''τον αφηνουμε μεχρι να ζητησει εκεινος πια οτι θελει να το κλεισουμε κ να παιξει'' χαχχαχαχαχαχαχ καλο???? 4 ωρες σερι ζαβλακωθηκε κοκκινησαν τα ματια του...εφαγε πηγε για υπνο μεσημεριανο κτο απογευμα ξανα τα ιδια αλλες 4 ωρες...ΕΛΕΟΣ ΠΙΑ δεν σταματαει ποτε κ εκεινη την μερα κ το μεσημερι κ το βραδυ το κλεισαμε για να κοιμηθουμε με τρελο κλαμα..τι να σου πω δραμα εχει καταντησει...να καλυτερεψει λιγο η κατασταση του τωρα γιατι με το που παει να κλαψει πνιγεται απο τον βηχα το καημενακι κ μετα θα το ξαναχειριστουμε αλλιως...εδω παιδι μου εκανε καποιες μερες πολυ ωραιο καιρο κ τον παρακαλουσαμε με τα παππουτσια κ το μπουφαν στο χερι να βγουμε εξω να παιξουμε μπαλα..σαν τα βλαμμενα ειμασταν ορθιοι στην πορτα κ τον παρακαλουσαμε αμαν πια δηλαδη! στο τελος ντυθηκε με τρελο κλαμα με το ζορι δηλαδη βγηκαμε εξω κ ολη την ωρα ελεγε να παμε μεσα να δει κατι...γκρρρρρ επαιξε μετα ξεχαστηκε δεν λεω αλλα μας εχει βγαλει την πιστη....

τεσπα ελπιζω κ ευχομαι να αλλαξει ολο αυτο γιατι πραγματικα θα του το κοψω πολυ ασχημα θα τον αφησω να κλαιει για μερες κ δεν το θελω καθολου...ποναει η καρδια μου ρε γαμωτο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσακια! Ολα καλα; Πηγα χτες στο γιατρο....λοιπον Σαββατο 24/3 μπαινω για ελεγχο και 26/3 με βαζει χειρουργειο. Μου ειπε να ψαξω να βρω και 5 ατομα για αιμοδοσια.....και κλααααααμα η κυρια! Με το που ακουσα οτι τοσα ατομα θα χρειαστει να δωσουν αιμα για μενα σοκαριστηκα γιατι σκεφτηκα τι στο καλο θα παθω που θα θελω τοσο αιμα;;;; Ε, μετα μου εξηγησε οτι ετσι γινεται σε καθε προγραμματισμενο χειρουργειο, για να υπαρχει αιμα σε περιπτωση καποιου δυστυχηματος. Δεν θα ειναι για μενα ολο αυτο. Και καπως ησυχασα. Σε 10 μερες δηλ τελειωνουν ολα.

Φιρφιρικο μου εχετε θεμα...οντως εχει κολλησει χοντρα. Γιατι και η δικια μου δε θελει να βγει για να δει τη σκατο Μπαρμπι αλλα μολις την ντυσω το ξεχναει αυτοματα και εξαφανιζεται. Ειδικα αν της πουμε οτι παμε κουνιες ή στα ξαδερφια της. Εξαφανισε υπολογιστες και dvd να μην τα βλεπει. Θα κλαψει, αλλα αμα δεν τα βρισκει τι θα κανει;;

Σοφουλινι που εισαι;;;;;; Ιωαννα το ιδιο! Τι κανετε καλε;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτακια μου!Τι κανετε?Εμεις δοξα το Θεο καλα!!

Ψαχνω παλι νεα δουλεια...αφου το αλλο ηταν μια φουσκα...απλη εκμεταλλευση..τες πα!Τρεχω απο ραντεβου σε ραντεβου και τα 9 στα 10 ειναι προωθησεις!Εχθες πηγα αδικα στο τιτανια...γρρρρρρρρρρρ!!

Να πω περαστικα στο Βασιλακο στη μαμα του και το μπαμπα του μια και η ιωση τους τσακισε και τους τρεις!!Φιλακια και αγκαλιες και απο εδω!!

Μαιρουλααααα περιμενουμε τα νεα σου!

Ιωαννα που εισαι κοριστι???Τι κανετε??

Αθηνουλα...φτανει και εσενα η ωρα λοιπον :D Με το καλο κοριτσι μου..τις φυαλες τις συγκεντρωσες η θες να ψαξουμε και εμεις!!Ολα καλα θα πανε!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα φιλενάδες μου!!!!!!!!!!!

Ευχαριστούμε πολύ για τις ευχές!!!!!

Είμαι πολύ καλά και γέννησα σχετικά εύκολα! Το μωρό είναι 3.610γρ και 51εκ!

Είμαι πολύ ενθουσιασμένη που έχω πλεον 2 κουτσούβελα!!!!

Ο μικρούλης είναι μια χαρά και ο Χριστόφορος είναι άψογος με το μωράκι!!!!! Δεν περίμενα οτι θα είναι τόσο καλός μαζί του! :D

Οταν τα καταφέρω θα πω λεπτομέρειες!

Σας φιλώ όλες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα σας τσουπρες!!! Τι καιρος!!!!!!!!!!!!! Γκρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρ!!!

Μαιρουλι μου επιστρεψατε σπιτι; Καλη λοχεια κοριτσακι μου! Μπραβο στον Χριστοφορακο σου που ειναι καλουλης με το μωρο!! Μακαρι κι εμεις να εχουμε την ιδια αντιμετωπιση απο την Γλυκεριαννα. Αισιοδοξω ομως :D Μια χαρα βαρος ο μπεμπης! Περιμενουμε περισσοτερα νεα οταν βρειτε το ρυθμο σας! Ως τοτε.... :x:x[smilie=love7.gif]:kiss:

Σοφουλινι μου τζιφος η δουλεια; Παιζουν με τα νευρα του κοσμου κανονικα οι λεχριτες. Και αμα θελεις θα σου λενε.....

Με φυαλες κατι κανουμε. Το κακο ειναι οτι οι περισσοτεροι ειναι με ιωση και παιρνουν αντιβιωση, οποτε πολλοι που ειχαμε στο μυαλο μας ακυρωνονται. Πιστευω οτι ως την αλλη βδομαδα θα εχουμε συμπληρωσει τα ατομα. Ευχαριστουμε παααααααρα πολυ παντως για την προσφορα!!!!! Σε αγαπαω...το ξερεις....Εντωμεταξυ δεν μπορει οποιος προσφερεται να παει σε ενα νοσοκομειο που να τον βολευει....μονο στο Ιπποκρατειο γιατι με αυτο συνεργαζεται το ΜΗΤΕΡΑ. Τι τρικουλο Θεε μου!!!!!! Τι γραφειοκρατεια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Κορίτσια πηγα κ εγώ γιατρό σήμερα! Ολα καλά μας είπε.  Τράχηλο με εξέτασε κολπικά 36.  Πολύ ζωηρή μας είπε ήταν η μπεμπούλα μας👧🏼🎀 Βγήκαν κ τα αποτελέσματα απο Νιπτ ολα καλά κ εκει.  Για την καλλιέργεια μ είπε αφου αγχώνομαι κ το σκεφτομαι να παω σε δεκα μερες να την κανω γιατι δεν μπορούσε σημερα να συνταγογράφησει. Β επιπέδου μετα τις 18/6 μ ειπε να κλείσω ραντεβου 
    • Έλα ρρρεεεέ!! Να τα χαίρεσαι πραγματικά!! Αχχχχχ.. πόσο χαίρομαι για εσάς βρε Κατερίνα μου!!! Πολύ συγκινήθηκα και γέλασα με τις περιγραφές σου!! Φτου φτου φτου τα παιδάκια υγεία να έχουν πάντα στη ζωή τους!! Να είστε και εσείς πάντα καλά να τα καμαρώνετε για μια ολόκληρη ζωή!!🥰 Εγώ ακόμα εδώ στον αγώνα για ένα παιδάκι, όπως τα ήξερες, δεν άλλαξε κάτι.. αν και καταφέραμε μια εγκυμοσύνη πέρσι δυστυχώς σταμάτησε η καρδούλα του μερικές μέρες πριν την αυχενική.. αλλά έχει η ζωή..! Θα έρθει κάποια στιγμή! Και αν όχι, καλά να είμαστε με τον άντρα μου, υγιείς και αγαπημένοι..!
    • Καρότσι ψάχνω τώρα!!! Μάρσιπο και καλαθούνα θα μου φέρουν!
    • Ααα εγω μπρούμυτα δεν μπορούσα ποτε να κοιμηθώ νιωθω δεν μπορω να παρω ανάσα 😅 ναι είναι θέμα τώρα αυτό είναι η αλήθεια.. αν δεν βολεύεσαι για να κοιμηθείς.. και όσο μεγαλώνει η κοιλιά ακόμα πιο ζόρι
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...